o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Jak mam podniecic chłopaka bez sciągania ciuchów?

1 2 3 4   » 10 Strony tematu:
[30.12.2006] 22:38
rychu2006
dołącz się http://www.randki.zobacz.com.pl
zobacz szukasz pracy jako modelka? - modelki http://www.modelki.footoo.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9172497]
[01.01.2007] 22:16
yaneeck
Dzasssstinka,

Chcesz podniecić swojego chłopaka bez ściągania ciuchów?
Nie napisałaś czyich ciuchów naukowo mówiąc: zasada 80/20
potocznie mówiąc: w życiu piękne są tylko chwile

IP i czas połączenia logowane. [9193320]
[06.01.2007] 17:53
wenia
Hej Mojego chłopaka najbardziej podnieca jak siedze na nim, używam ruchów posówistych i namiętnie się na niego patrze. Całując go, jednocześnie pieszcze po szyji schodząc dłonią coraz niżej. On oddycha coraz szybciej i sam zaczyna mnie podniecac. Jak zejde do tego "najczulszego" punktu to on wymieka masuje go wiesz gdzie... Mówie Ci to najbardziej ich podnieca Pozdrawiam i życze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9246401]
[08.01.2007] 19:02
tak wlasnie jest
karolinka* (06.12.30 20:53):
Wiecie co....rozumiem załozyc obcisłe fajne biodróweczki i jakas fajnitka bluzeczke z dekoldem ale...jakies mini ???moze jeszce do tego czerwone kozaki i dziewczyna wyglada jak dziwka jednym słowem.Słuchaj idz za tym co ci mówi serce wiesz co on lubi i wogole..mysle ze sama dasz sobie rade z podnieceniem wiesz szepczesz mu do uszka jakies milutkie słóka i dajesz buzi co jaki czas no oczywiscie to moze byc wiekszy całus .dasz sobie rade!!!!!!POZDRÓFFKI1 PAPA

chcesz podniecic chlopaka to zachowuj sie jak dziwka

IP i czas połączenia logowane. [9268878]
[08.02.2007] 15:59
madziusia
heh mam jeszcze jeden pomysł postaw na naturalność facet patrzy na kobiete z róznycgh steron np jakie masz relacje ze swoimi ludzmi cenią sobie miła szalona kobieta a gdy wymaga tego sytuacja rozwazna i spokojna kobieta która pottrafi przytulić i ochrzanić jak przegnie pałer a jak jeśli chodzi o wygląd obcisłe dziny i dopasowana bluzeczka ja uwielbiam biel róz i błekit wtakim koloru czuje sie świetnuie i czuje sie pewna siebie podobam sie sama sobie zaakceptuj siebie i pokochaj taka jaka jesteś on to zauważy aha i nienarzucaj sie mu pamietaj facet walczy oto co jesttrudno zdoby ć bo po co ma brać coś co samo pcha sie mu wrece?? kokietuj to nasza kobieca broń ale straj sie być niedostrepna w pewnym sensie zycze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [9569320]
[02.10.2014] 16:27
[08.02.2007] 18:24
jak nie bedzie latwa
madziusia (07.02.08 15:59):
heh mam jeszcze jeden pomysł postaw na naturalność facet patrzy na kobiete z róznycgh steron np jakie masz relacje ze swoimi ludzmi cenią sobie miła szalona kobieta a gdy wymaga tego sytuacja rozwazna i spokojna kobieta która pottrafi przytulić i ochrzanić jak przegnie pałer a jak jeśli chodzi o wygląd obcisłe dziny i dopasowana bluzeczka ja uwielbiam biel róz i błekit wtakim koloru czuje sie świetnuie i czuje sie pewna siebie podobam sie sama sobie zaakceptuj siebie i pokochaj taka jaka jesteś on to zauważy aha i nienarzucaj sie mu pamietaj facet walczy oto co jesttrudno zdoby ć bo po co ma brać coś co samo pcha sie mu wrece?? kokietuj to nasza kobieca broń ale straj sie być niedostrepna w pewnym sensie zycze powodzenia

to facet pojdzie sobie do tej ktora mu da i juz

IP i czas połączenia logowane. [9570669]
[09.02.2007] 10:55
oolloo
Witam.
Nie bede oceniac czy powinnas go podniecac itp... prosisz o rade jak go podniecic wiec tylko jej Ci udziele.
Opisze taktyki, ktore na mnie byly stosowane
A mianowice mozesz mu zrobic masaz (niewinnie sie zaczyna) plecow... usiasac mu na posldach jak on lezy i masowac plecy... potem ozna troszke nizej zjezdzac i co jakis czas jezdzic reka po posladkach... po udach (wewnetrzna strona)...
Mozesz tez dotykac go po klatce pierosiowe... lekko jezdziac puszkami palcow po brzuszku a z brzusku mozna zjedzac troszke nizej im nizej delikatnie bedziesz go masowac to tym bardziej bedzie tam goroaco
A jezeli siedzi to zaczynajac od kolana dotykaj wewnetrznej strony ud i dotykaj go coraz wyzej
Pozdrawiam i powodzenia zycze

IP i czas połączenia logowane. [9576662]
[11.02.2007] 10:13
roi
to proste, przyklękasz przed nim, rozpinasz jego rozporek i ........, nie musisz się rozbierać.

IP i czas połączenia logowane. [9594775]
[22.02.2007] 21:09
martusia...121
Moim zdaniem zupełnie nie ,macie racji bo faceta mpzna podniecic zwyklym spojrzeniem lub usmiechem tylko to musi byc ten jedyny ,no chyba ze wy bawicie sie w dziwki i chcecie podniecac kazdego wiec najlepiej jest ustac na ulicy i kazdy bedzie was zauwazac kto wie moze nawet sie podnieci

IP i czas połączenia logowane. [9696670]
[23.02.2007] 16:22
tak to sie zachowuja
oolloo (07.02.09 10:55):
Witam.
Nie bede oceniac czy powinnas go podniecac itp... prosisz o rade jak go podniecic wiec tylko jej Ci udziele.
Opisze taktyki, ktore na mnie byly stosowane
A mianowice mozesz mu zrobic masaz (niewinnie sie zaczyna) plecow... usiasac mu na posldach jak on lezy i masowac plecy... potem ozna troszke nizej zjezdzac i co jakis czas jezdzic reka po posladkach... po udach (wewnetrzna strona)...
Mozesz tez dotykac go po klatce pierosiowe... lekko jezdziac puszkami palcow po brzuszku a z brzusku mozna zjedzac troszke nizej im nizej delikatnie bedziesz go masowac to tym bardziej bedzie tam goroaco
A jezeli siedzi to zaczynajac od kolana dotykaj wewnetrznej strony ud i dotykaj go coraz wyzej
Pozdrawiam i powodzenia zycze

zwykle dziwki, nie rob tak bo cie potraktuje jak szmate

IP i czas połączenia logowane. [9702934]
[23.02.2007] 22:05
Marie Read  Marie_read@tlen.pl
Nie masz się czym przejmować facet to bardzo proste stworzenie, wystarczy mu byle co. Jeżeli jednak masz szanse spotykać się z jednym z tych niewielu PRAWDZIWYCH facetów, to masz szczęście choc im też wiele nie potrzeba.

IP i czas połączenia logowane. [9706442]
[23.02.2007] 22:59
psiapsiółka marie read
Posłuchaj marie read. My lesby (ona jest w naszym związku tą robiącą za kobietę) jesteśmy samowystraczalne. Żadne samce nie są nam potrzebne. My dwie jesteśmy już dość skomplikowane, żeby sobie przesrać nasze lesbijskie życie.

IP i czas połączenia logowane. [9707165]
[23.02.2007] 23:21
onmerta
na szczęście my - geje - was wspieramy nasze drogie lesby ** jestem biernym gejem i czynnym zoofilem. szczególnie uwielbiam jamniki

IP i czas połączenia logowane. [9707433]
[09.03.2007] 13:48
faceci od kobiet potrzebuja
Marie Read (07.02.23 22:05):
Nie masz się czym przejmować facet to bardzo proste stworzenie, wystarczy mu byle co. Jeżeli jednak masz szanse spotykać się z jednym z tych niewielu PRAWDZIWYCH facetów, to masz szczęście choc im też wiele nie potrzeba.

jedynie waszej dupy, reszte potrafia sobie sami zalatwic

IP i czas połączenia logowane. [9814287]
[10.03.2007] 22:56
faceci od kobiet potrzebuja (07.03.09 13:48):

Ciekawa forma wypowiedzi, piszesz:
-"waszej dupy" - czyli nie Twojej, co sugeruje mi, ze nie jestes kobietą,
- "potrafią sobie", meżczyzna piszac o sobie i osobnikach swojej plci napisałby raczej "potrafimy sobie".
Czyli kim jesteś? Obojniakiem?? Me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti y
me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti.

IP i czas połączenia logowane. [9826412]
[10.03.2007] 23:06
wojnik

Hm, jako facet powinienem dyskutować z tym co napisałaś, ale muszę się zgodzić Rzeczywiście nie potrzeba nam wiele, ale sygnały, czy bodźce muszą być wysyłane od kobiety którą jesteśmy zainteresowani. Często sama obecność przedstawicielki płci pięknej którą pożądamy działa na nas pobudzająco. Tygrys jest samotnikiem i prowadzi nocny tryb życia. Nie poszukuje towarzystwa swoich współbraci, ale nie okazuje również żadnej agresji podczas przypadkowych spotkań.

IP i czas połączenia logowane. [9826510]
[12.03.2007] 21:13
wojnik (07.03.10 23:06):

Hm, jako facet powinienem dyskutować z tym co napisałaś, ale muszę się zgodzić Rzeczywiście nie potrzeba nam wiele, ale sygnały, czy bodźce muszą być wysyłane od kobiety którą jesteśmy zainteresowani. Często sama obecność przedstawicielki płci pięknej którą pożądamy działa na nas pobudzająco.
Rozsądna wypowiedź, ale nie do końca się z nią zgadzam. Me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti y
me despido de ti.

IP i czas połączenia logowane. [9841010]
[13.03.2007] 15:17
sluchaj no inteligentko
Marie Read (07.03.10 22:56):
faceci od kobiet potrzebuja (07.03.09 13:48):

Ciekawa forma wypowiedzi, piszesz:
-\"waszej dupy\" - czyli nie Twojej, co sugeruje mi, ze nie jestes kobietą,
- \"potrafią sobie\", meżczyzna piszac o sobie i osobnikach swojej plci napisałby raczej \"potrafimy sobie\".
Czyli kim jesteś? Obojniakiem??

dyskutuj powaznie a nie bedziesz o obojniakch pisac

IP i czas połączenia logowane. [9845487]
[13.03.2007] 15:19
nie sprowadzaj facetow
wojnik (07.03.10 23:06):

Hm, jako facet powinienem dyskutować z tym co napisałaś, ale muszę się zgodzić Rzeczywiście nie potrzeba nam wiele, ale sygnały, czy bodźce muszą być wysyłane od kobiety którą jesteśmy zainteresowani. Często sama obecność przedstawicielki płci pięknej którą pożądamy działa na nas pobudzająco.

do roli prostackich zwierzat bo to inteligentne stworzenia, napewno inteligentniejsze od kobiet

IP i czas połączenia logowane. [9845507]
[13.03.2007] 20:12
nie sprowadzaj facetow (07.03.13 15:19):
do roli prostackich zwierzat bo to inteligentne stworzenia, napewno inteligentniejsze od kobiet

Faceci są potrzebni, ale nie sadzę żeby byli bardziej inteligentni niż kobiety. Nie mówię, że są to "prostackie zwierzęta", uważam jednak, że za bardzo kierują się emocjami i instynktami, ale przecież są słabsi psychicznie niż kobiety, wiec trzeba im wybaczyć.
P.S. :"Na pewno" pisze się osobno. Me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti y
me despido de ti.

IP i czas połączenia logowane. [9847942]
[17.03.2007] 23:28
psiapsiółka marie read
Tak tak. Ja i moja lesba-psiapsiółka marie read mamy (co prawda razem) iloraz inteligencji 80!!
To na pewno więcej (trochę) niż mają np. samce muchy owocówki.
Co prawda nie zdarzyło się jeszcze, żeby kobieta zagrała z powodzeniem z Deep Blue,albo żeby dostała medal Fieldsa (pewien mężczyzna powiedział mi o istnieniu takich rzeczy bo razem z marie nie miałyśmy o tym zielonego pojęcia)a Nobla kobiety dostają niemal wyłącznie w dziedzinie literatury i to tylko dlatego, że tak ''wypada'' ale z całą mocą - popartą autorytetem panny środówny i nowickiej - oraz naszego stowarzyszenia lesbijskiego stwierdzamy wraz z marie read że jesteśmy tak inteligentne i silne psychicznie, że już bardziej tylko poje'bane. Śmierć samcom.
PS. Czy fakt, że kiedy na nasz widok faceci odwracają się spluwając z obrzydzeniem – a my się śmiejemy nie świadczy o naszej zayebistej psychice?

IP i czas połączenia logowane. [9880881]
[17.03.2007] 23:36
el_torro
psiapsiółka marie read (07.02.23 22:59):
Posłuchaj marie read. My lesby (ona jest w naszym związku tą robiącą za kobietę) jesteśmy samowystraczalne. Żadne samce nie są nam potrzebne. My dwie jesteśmy już dość skomplikowane, żeby sobie przesrać nasze lesbijskie życie.

hehe. więc ona twierdzi, że facetowi niewiele potrzeba? jeśli chodziłoby o faceta który miałby być z nią - to rzeczywiście - bardzo niewiele. co by mu zaoferowała? inteligencję sztachety w płocie? o wyglądzie już nie mówiąc, bo widzę że kompleksy ma straszne. nie wiem tylko po co wy lesby tyle gadacie o mężczyznach.... ''muszę dziś Ciebie zabić
muszę bo miłość Twoja gaśnie nam
muszę dziś Ciebie zabić
tylko tak mogę ją ocalić nam
kwiat jest piękny gdy kwitnie
ileż ma w sobie smutku zwiędły kwiat
kwiat jest piękny gdy kwitnie
trzeba ściąć go, gdy zachwyt budzi w nas...''

ś.p. Taduesz Nalepa (26.08.1943-04.03.2007)

IP i czas połączenia logowane. [9880942]
[18.03.2007] 17:37
el_torro (07.03.17 23:36):
hehe. więc ona twierdzi, że facetowi niewiele potrzeba? jeśli chodziłoby o faceta który miałby być z nią - to rzeczywiście - bardzo niewiele. co by mu zaoferowała? inteligencję sztachety w płocie? o wyglądzie już nie mówiąc, bo widzę że kompleksy ma straszne. nie wiem tylko po co wy lesby tyle gadacie o mężczyznach....

Po pierwsze: Jestem hetero.
Po drugie: Nie znam osoby o pseudonimie "psiapsiółka marie read ".
Po trzecie: Nie obchodzi mnie, co el_torro o mnie myslisz.
Po czwarte: Obrazając mnie kompromitujesz siebie. Me voy, que lástima pero adiós
me despido de ti y
me despido de ti.

IP i czas połączenia logowane. [9885694]
[23.03.2007] 09:25
agniesia bezradna
co mam zrobi cżeby odpowiednio podniecic chłopaka

IP i czas połączenia logowane. [9925424]
[08.04.2007] 14:33
hell-girll
kurde tez mam taki problem, bo siedzę czy leże, mam dekolt do pępka czy coś a on niczego nie okazuje, kurde a wystarczy że on mnie muśnie po karku palcami i już. Co mam zrobić żeby go rozpalić ale nie chodzi o zaciągniecie go do łóżka tylko o samo podniecenie, bo chce sie dowiedzieć czy na niego działam i mieć ta satysfakcję ... żyj na maksa, a umrzesz szczęśliwym ...

IP i czas połączenia logowane. [10043542]
[11.04.2007] 07:48
Aby go podniecić nie musisz go
hell-girll (07.04.08 14:33):
kurde tez mam taki problem, bo siedzę czy leże, mam dekolt do pępka czy coś a on niczego nie okazuje, kurde a wystarczy że on mnie muśnie po karku palcami i już. Co mam zrobić żeby go rozpalić ale nie chodzi o zaciągniecie go do łóżka tylko o samo podniecenie, bo chce sie dowiedzieć czy na niego działam i mieć ta satysfakcję

rozbierać z ciuchów. Warunek, ma być nagi.

IP i czas połączenia logowane. [10066294]
[30.04.2007] 16:47
hihihihi
madziusia (06.12.10 19:06):
hej mój pomysl na facveta to zawsze obcisla bluzecvzka krótka spudniczka i najczesciej zimš kozaki zawsze staram byc sie umalowana i mieć fajnego fryza a naqjbardziej ladnie pachnieć ja np używam oliwki dla dzieci jest taki delikatny zapach jak bejbi a to pocišga facetów styl poruszszania sie zapch i dzioewczece rysy twarzy blondynki sš porzšdane a wiesz dlaczego bo faceci podswiadomie wiedzš ze blondynki to istotki które potrzebuj š opieki a oni maja to w genach by opiekowac sie swoja zdobyczš popros o pomoc

HAH!! XD bo kazdy facet wie ze taka pusta laleczka az sie prosi o przedupczenie xD faceci nie sa tacy glupi.

IP i czas połączenia logowane. [10210012]
[01.05.2007] 14:49
iwonka88  fr-3@tlen.pl
czesc. szczerze mowiac nie jestem chlopakiem a to pytanie najbardziej powinno byc kierowane do nich ale mniejsza o to.. moja rada jest niewielka ale jednak pomaga. mojeemu chlopakowi sie bardzo podoba jak stoje oparta o niego i calujac sie z nim bawie sie jego lancuszkiem. kark mezczyzny jest bardzo wrazliwym miejscem P pozdrawiam..

IP i czas połączenia logowane. [10216647]
[11.05.2007] 13:04
ale tym go
iwonka88 (07.05.01 14:49):
czesc. szczerze mowiac nie jestem chlopakiem a to pytanie najbardziej powinno byc kierowane do nich ale mniejsza o to.. moja rada jest niewielka ale jednak pomaga. mojeemu chlopakowi sie bardzo podoba jak stoje oparta o niego i calujac sie z nim bawie sie jego lancuszkiem. kark mezczyzny jest bardzo wrazliwym miejscem P pozdrawiam..

doprowadzisz do tego ze to on z ciebie ciuchy sciagnie

IP i czas połączenia logowane. [10293702]
[23.05.2007] 07:09
Drakos
Oj to jest bardzo proste nawet nie wiesz jak np wchodząc do klasy obetrzyj sie o niego pupą,częstym wipinaniem sie do niego np ze cos ci spadlo,zawsze jak masz okazje dotknij go, facet mysli o sexie co 4 minuty
załuz mini i sie schyl po cos a ten jusz odrazu bedzie myslal tylko o sexie z toba i bedzie mial rózne fantazje pujdzie ze szkoly do domu sie sie ztrzepie konia-ale to mozna rozegrac w inny sposób zapros go do domu
złap go za krocze i jusz lądujesz w luznku ostro rżnieta .Sam jestem facetem w tym wieku i wiem co mie podnieca ok narka.

Pamietaj Muszisz byc ładna bo bez tego to cie oleje Pozdrawiam!
napisz czy ci cos wyszlo!

IP i czas połączenia logowane. [10378087]

1 2 3 4   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat