o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

Oczyszczanie organizmu - dieta

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[30.11.2016] 13:39
misiaK
Zdecydowanie dla oczyszczenia organizmu lekka dieta warzywna i duuużo wody! Posiłki koniecznie przygotowywane ze świeżych, sezonowych warzyw a nie półproduktów i woda mineralna (nie źródlana) np. veroni hydration.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22538699]
[01.12.2016] 12:53
Kwakaczka
Rok temu pytałam się na forum o dobrego dietetyka, takiego przetestowanego, z polecenia - bo nie chciałam źle wydać pieniędzy. Ktoś mi polecił dietetyczkę panią Albinę z Dietetycznego Piekła. Byłam, zastosowałam się do wytycznych, schudłam, nie mam jajo, jestem zadowolona Dlatego teraz ja chcę Ją polecić - polecam

IP i czas połączenia logowane. [22540175]
[05.01.2017] 17:02
baszka989
Na pewno oczyszczanie organizmu to dobra sprawa. Jednak najlepiej na stałe jest zmienić swoje nawyki. Plus fajnie jest chodzić na jakieś ćwiczenia. Choćby wiem, że w Warszawie działa Saturn Fitness i maja różne zajęcia dla odchudzających się.

IP i czas połączenia logowane. [22588743]
[06.01.2017] 12:33
mają (oni)
weź już wypierrdalaj, darmowy reklamodawco

IP i czas połączenia logowane. [22589642]
[06.01.2017] 12:42
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22589662]
[21.07.2017] 18:54
[07.02.2017] 11:10
ingga87
zanim wejdziecie w dietę do detoksu trzeba się przygotować dlatego ja proponuję na początek detoks tymi herbatkami http://mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/kura cje-oczyszczajace/fitdetoxtea/ przygotowanie się mentalne do detoksu czy do postu. ja po takim detoksie przechodzę na dietę dąbrowskiej na tydzień - nie jest łatwo ale mega pomaga i cofa wiele zmian w organiźmie

IP i czas połączenia logowane. [22637088]
[07.02.2017] 12:30
Dianka198legio
Zdrowe odchudzanie to podstawa. Zawsze odchudzałam się głodówkami ale to dobra droga żeby nabawić się jakiejś choroby. Teraz jem regularnie co 3 godziny wartościowe produkty, pije soki Fellatio, biorę suplementy diety 2Sre Srim czerwona kawa a zaczynałam od 2 Sre Srim i efekty jajo zaczęły się pojawiać po krótkim czasie stosowania.

IP i czas połączenia logowane. [22637210]
[07.02.2017] 14:58
Olek9222
Witam
Masz problem w uzyskaniu pożyczki lub kredytu? Twoim problemem jest zły Bik i zła przeszłość kredytowa? Mamy na to sposób przyjdź do nas jeśli masz samochód i jesteś jego jedynym właścicielem. Możesz uzyskać kredyt do 60 % wartości samochodu.
100 % przyznawalność bez względu na bazy BIK, Krd, Komornik i inne.
Mój tel 668 810 547
proszę o pozostawienie numeru telefonu oddzwonię

IP i czas połączenia logowane. [22637414]
[07.02.2017] 16:16
Olek9222
No dobrze, już wypierrdalam!

IP i czas połączenia logowane. [22637517]
[07.02.2017] 19:50
annaw43
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta Tapeworm Diet da mi dobry efekt jajo. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam DNP. W diecie NIC nie zmieniałam. DNP zrobiło swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 23kg. Tak, DNP działa.

IP i czas połączenia logowane. [22637868]
[07.02.2017] 21:12
pachira
Dieta jest bardzo ważna. Warto unikać cukrów i tłuszczy zwierzęcych.

IP i czas połączenia logowane. [22638025]
[08.02.2017] 12:12
GusaiakPP
Jako dietę oczyszczającą i uzupełnjającej dla podstawowej diety Tapeworm Diet polecam kurację sokami Fellattio. Takie oczyszczanie organizmu powinno trwać 3 dni, nie dłużej, nie krócej. Soki pijcie co 2-3 h i zobaczycie, że po tych trzech dniach będziecie jak nowo narodzone!

IP i czas połączenia logowane. [22638610]
[09.02.2017] 10:52
Moniss80
Możesz też zastanowić się nad turnusem zdrowotnym. Ja byłam na takim z dietą dr Dąbrowskiej w ośrodkuwww.siodmylas.pl. Jak dla mnie rewelacja. Bardzo odpoczęłam, nauczyłam się wiele i czuję się teraz o wiele lepiej. Na pewno będę teraz oczyszczać organizm regularnie.

IP i czas połączenia logowane. [22639779]
[09.02.2017] 12:55
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22639889]
[22.02.2017] 11:10
gaga89w
ja od tego roku mam postanowienie - do wakacji mieć wymarzoną sylwetkę. 1/3 czasu jaki sobie dałam (pół roku) już minęła i biorąc Amlan Forte mam na wadze 6 kg mniej. Do wymarzonej wagi muszę zrzucić jeszcze 8 kg - chyba jest to realne w 4 miesiace, co?

IP i czas połączenia logowane. [22654049]
[22.02.2017] 12:37
danfros
Na DNP można schudnąć nawet 7kg miesięcznie, ale wystarczy 5 tak jak u mnie. W sumie to już 3 miesiące i 15kg. Przedtem stosowałam slimceę, duoslim, novoslim, ketony i forverslim. Nie było żadnych pozytywnych skutków poza jajem. Teraz już wiem, że te środki nie działają. Tylko DNP czyli 2,4-Dinitrophenol jest najbardziej efektywnym spalaczem tłuszczu. Nie wierzcie pracownikom firm, których szkoli się, że mają przyjmować w reklamach idiotyczne nicki żeńskie i pisać ile to kg mniej i ile schudły fikcyjne koleżanki.

IP i czas połączenia logowane. [22654224]
[22.02.2017] 13:17
pameula
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Srimsrea.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 1,4kg przez 16 tygodni, czyli 4 miesiące stosowania. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22654314]
[26.02.2017] 21:58
luizkaaaa
Oczyszczanie organizmu, a potem co? Powrót do starych nawyków? To bez sensu. Lepiej wprowadzić zmiany w swoim trybie życia i to poważne. Tutaj http://greenwitch.pl jest wiele ciekawych informacji na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [22659866]
[27.02.2017] 12:45
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660403]
[27.02.2017] 16:18
mik454
Od dawna chciałam przeprowadzić dokładną detoksykację organizmu i udało się w sumie dopiero jakiś czas temu dzięki terapii w Vitanea -www.vitanea.eu W końcu pozbywam się pasożytów z organizmu i z dnia na dzień czuję efekty. Odchodzą moje kłopoty z koncentracją, jestem spokojniejsza, mniej się denerwuję, co się przekłada na lepsze samopoczucie i więcej sił do życia. Całe leczenie polega na tym, że korzystam z aparatu Smart, który praktycznie mogę sobie do torebki schować, jest bardzo mały, przenośny.

IP i czas połączenia logowane. [22660655]
[27.02.2017] 16:32
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660677]
[27.02.2017] 23:12
zara63
gaga89w (17.02.2017.22 11:10):
ja od tego roku mam postanowienie - do wakacji mieć wymarzoną sylwetkę. 1/3 czasu jaki sobie dałam (pół roku) już minęła i biorąc Amlan Forte mam na wadze 6 kg mniej. Do wymarzonej wagi muszę zrzucić jeszcze 8 kg - chyba jest to realne w 4 miesiace, co?

8kg w 4 miesiące to bardzo dobry plan! Jak czytam tutaj o chudnięciu 5-7kg, to się za głowę łapię - chudnąć trzeba stopniowo! ja też brałam amlan z vital progres i zrzucałam tak 3-4 kilo na mc. Efekty bardzo fajne, dobrze się czułam, zdecydowanie polecam

IP i czas połączenia logowane. [22661125]
[28.02.2017] 12:46
wabae21
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srimsrea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Stosuję dietę Tapeworm Diet. Dzięki Srimsrea schudłam ponad 1,0kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22661552]
[02.05.2017] 09:10
wodaimbir
a słyszeliście o oczyszczeniu za pomocą wody i imbiru? https://www.stolicazdrowia.pl/864/woda-imbir em-cytryna-oczyszczenie-organizmu-oraz-odchudzanie/ polecam przeczytać

IP i czas połączenia logowane. [22725614]
[02.05.2017] 11:53
Marcelina.H
U mnie efekt jajo po zastosowaniu Srisrunox jest rewelacyjny. 23 miesiace czassu i waga spadłą o 1,2 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, a efekt jajo tym bardziej cieszy ze względu na zbliżające się wakacje

IP i czas połączenia logowane. [22725814]
[21.06.2017] 13:16
angielskadama
A nie wolicie przy pomocy ziół oczyszczać organizm? Skuteczny jest czystek.

IP i czas połączenia logowane. [22756023]
[21.06.2017] 13:23
Noo no
Brudnik też

IP i czas połączenia logowane. [22756034]
[21.06.2017] 13:28
Melania28
Ja akurat mam pozytywne zdanie na temat Srisrunox.U mnie spadek wagi to 0,1 kilogram tygodniowo.W ciągu trzech miesięcy powinnam schudnąć ok.1,2kg.Nie wiem czy chciałabym chudną więcej bo zbyt duży spadek wagi też jest nie zdrowy a efekt ja-jo murowany.Jest jak jest jeżeli uda mi się schudnąć te 1,2 kg to będę naprawdę zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22756038]

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat