o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Zakupy w Internecie, tak czy nie?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[13.09.2016] 23:53
agerot
paradoksalnie i duze zakupy można robić przez internet , szwagier kupił silosy w http://agro-lech.pl Szybko, sprawnie i w dostawą do niego na wies. Bez najmniejszego problemu.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22443150]
[15.09.2016] 16:08
cebula
razem z moim chłopakiem najczęściej najczęściej robimy zakupy przez internet w sferisie, zwykle są to różne sprzęty rtv i agd. dostarczone zawsze na czas, bez żadnych uszkodzeń, problemów, no i ceny o wiele niższe niż w sklepach typu mediaexprt, morele itp.

IP i czas połączenia logowane. [22444711]
[19.09.2016] 14:34
iec88
meble, ubrania, rózne rzeczy kupujemy... teraz przyszedł czas na wózek dziecięcy i wybralismy http://kunert-wozki.pl i powiem wam, ze rewelka. Sprawnie się prowadzi, sklada szybko, idealny na polsie drogi

IP i czas połączenia logowane. [22448243]
[20.09.2016] 00:01
werty88
kupujemy i to juz są fakty, taki system, ..
ja mam wyprawke skompletowaną w http://sklep.meble-wisad.pl/214-lozeczka-dla -dzieci i jest swietnie- zakupy d domu, szybko, sprawnie... jakosc - wysoka, ceny odpowiednie, a czas realizacji przyzwoity..

IP i czas połączenia logowane. [22448806]
[25.10.2016] 22:55
Depir
Ja kupuje ciuchy w sklepach internetowych bo mają lepszy wybór i ceny o wiele lepsze. Duży wybór fajnych rzeczy znajdziesz na http://goodlookin.pl/ . Mają tam bardzo fajne kurtki i ja nawet nad jedną się zastanawiam. Plusem jest to, że mają bardzo szybką wysyłką i dobre ceny

IP i czas połączenia logowane. [22493129]
[17.01.2018] 22:57
[26.10.2016] 10:36
miniania
To zależy co chcesz kupić? Ja na przykład nie kupuję ciuchów przez internet bo nigdy nie mogę trafić z rozmiarem... Ale takie rzeczy jak liny czy plecionki zamawiam w zakładzie Czarnieccy na allegro i to dla mnie dużo wygodniejsze rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [22493532]
[02.11.2016] 14:47
purnek
Jeśli chodzi o elektronikę/sprzęt to jak najbardziej tak, przez neta sieciówki mają czasem dużo taniej,ostatnio na sferis -allegro przyoszczędziłem prawie 2 stówki. Ciuchy zdarzało mi się kiedyś zamawiać, ale za każdym razem musiałem odsyłać, więc już teraz kupuję tylko w normalnych sklepach, no właśnie, i to jest dla mnie jedyny minus zakupów przez neta- odsyłanie/kurierzy

IP i czas połączenia logowane. [22502839]
[14.11.2016] 11:26
zuzka63
Pod każdym względem wolę internet, tak naprawdę to już wszystko kupuję w ten sposób. Akurat na olamebluje.pl zamówiłam zestaw do jadalni, stól i krzesła i wiecie co nawet taniej mnie to wyjdzie bo zamówiła u producenta i po co to chodzić po tych sklepach i marnować czas, nerwy i te pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22517541]
[23.11.2016] 18:11
werra888
zalezy jeszcze jaki sklep, ja w goodlookin kupuję kurtki i na ten sezon szukałam idealnej i wiedziałam że tam na pewno znajdę i z rozmiarem trafiłam oczywiście, a poza tym kolejna od nich kurtka i jest superowa

IP i czas połączenia logowane. [22529970]
[24.11.2016] 00:00
melba
kiedyś lubiłam chodzić po sklepach, teraz nie sprawia mi to frajdy..już nawet urządzenia agd i inne zamawiam przez internet, najczęściej na xkmo albo sferis.pl

IP i czas połączenia logowane. [22530455]
[02.01.2017] 19:28
wlodigie
Zdecydowanie tak. To bardzo duża oszczędność czasu. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu, tylko wpisujesz czego szukasz i zajmuje to chwilę. Do tego dostawa pod wskazany adres, co też dla mnie jest dużym argumentem za zakupami w sieci. Ze strony http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki- odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ kupowałem ostatnio odblaskową kamizelkę dla syna, mają bardzo duży wybór akcesoriów, więc warto zajrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [22584742]
[09.01.2017] 20:11
MoniikaN
Ja z goodlookin zamawiałam juz nie raz i jak dla mnie to pewny sprawdzony sklep, kurtka zimowa od nich jest mega ciepła no i super sie prezentuje

IP i czas połączenia logowane. [22594561]
[23.01.2017] 19:33
Michal3333
Moim zdaniem zakupy w internecie są super, tak długo jak długo przestrzega się wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wiadomo, że nie wolno kupować nam niczego na jakiś podejrzanych stronach, bo to aż samo się prosi o katastrofę. Z takich dobrych uwag, to zobaczcie w swoich bankach czy możecie zamówić kartę wirtualną. Ja zamówiłem coś takiego: https://www.mbank.pl/indywidualny/karty/kart y-debetowe/ekarta/ i jestem z tego zadowolony. To karta, która służy tylko do zakupów w internecie i to taki prepaid - ładujemy ją z konta i sklep ma dostęp tylko do tych środków. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa, chociaż na razie wykonałem tylko jeden zakup, to wydaje mi sięże było warto!

IP i czas połączenia logowane. [22613032]
[05.02.2017] 22:20
agata.a
Lubię zakupy przez internet można kupić fajne perełki za niską cenę i oczywiście oszczędność czasu. Jak mam zaufany sklep to kupuję bez zastanowienia. Wiadomo trzeba być ostrożnym gdzie się kupuję ale zawsze można z polecenia kupić, ja np kupiłam tez kurtkę z goodlookin i jestem zadowolona. w tym przypadku koleżanka poleciła mi ich stronę bo nawet nie wiedziałam o niej. Dodatkowo na allegro czasem kupuję,

IP i czas połączenia logowane. [22635223]
[10.02.2017] 07:35
MonnikaN
Ja w goodlookin już nie raz zamawiałam ubrania i dla siebie i dla męża i jak dotąd się nie zawiodłam, jakościowo super i ceny fajne!

IP i czas połączenia logowane. [22640758]
[13.02.2017] 08:02
MonikAnnN
Goodlookin jak najbardziej sprawdzony sklep, przesyłka od nich zawsze szybko dociera, ja się jeszcze nie zawiodła, a często u nich zamawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22643993]
[13.02.2017] 21:00
agata.a
ja właśnie od nich zamawiam lub z sieciówek gdy nie ma rozmiaru.

IP i czas połączenia logowane. [22644951]
[12.04.2017] 11:36
Jagoda 851
jestem w podobnej sytuacji, tęż nie sądziłam, że w ogóle będę cokolwiek kupować w sieci, ale zmusiła nas do tego sytuacja. Niedawno zakończyliśmy meblowanie naszej sypialni, ale nadal spimy na starym łóżku. Objechaliśmy wszystkie salony i nic. Koleżanka, która meblami kupionymi w sieci urządziła całe mieszkanie dała mi kika namiarów i zobaczcie co sobie wybraliśmy https://meblujdom.pl/lozko-aspen-signal-id57 26.html Prawda, że ładne takie zwykłe i proste ale idealnie nam pasujące, nawet materac nam pomogli wybrać.

IP i czas połączenia logowane. [22706376]
[12.04.2017] 11:51
vika s
Ja wręcz odwrotnie wszystko kupuję w sieci, meble również i też właśnie wybieramy łóżko. U nas to juz tradycja, że meble kupujemy w gdmmeble.com, poco mamy szukac gdzieś jak tu wiemy, że kupimy bardzo ładne i przede wszystkim dobre jakościowo.

IP i czas połączenia logowane. [22706403]
[19.04.2017] 20:09
wojtyloo  gierszewski_wojciech@tlen.pl
Dzięki zakupom przez internet możemy sporo zaoszczędzić kasy i czasu, w 90% robię zakupy przez internet, ostatnio zmówiłem telewizor i tablet w sferisie

IP i czas połączenia logowane. [22713526]
[20.04.2017] 18:43
ska 01
Racja te oszczędności są faktycznie spore i to pod kazdym względem, a jeszcze jak sie trafi na jakąś promocje i darmowa dostawę to nawet sporo nam zostaje w kieszeni. Ja chyba nie potrafię już inaczej robić zakupów. Dosłownie jakąś godzinę no może dwie temu zamówiłam na domizdrowie.pl biała meblościankę w połysku do salonu. Już się nie mogę doczekać jak mi kolega ją ustawi. Strasznie jestem ciekawa jak wyglądają te podświetlenia półek.

IP i czas połączenia logowane. [22714754]
[26.10.2017] 09:44
irenaa91
Jak najbardziej warto kupować w sieci, ale tylko w pewnych sklepach, takich działających od wielu lat, mających dobre opinie itp. Jeśli chodzi o używane rzeczy, to na aukcjach można trafić dobre, warto jednak wcześniej sprawdzić sprzedawcę, na aukcje.efl.com.pl widziałam trochę używanych, konkretnie poleasingowych aut, komputerów https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Komput ery-biuro-telekomunikacja czy mebli, warto przejrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [22825010]
[26.10.2017] 09:47
hhenryk88  h-nowak@tlen.pl
Czy warto kupować w sieci? Raczej tak, choć wiele zależy od tego gdzie. Niektóre sklepy są warte uwagi, inne nie. Zawsze trzeba przed zakupami sprawdzić dany sklep, jakie ma opinie.

IP i czas połączenia logowane. [22825012]
[26.10.2017] 12:10
Noo no
Te opinie najlepiej sprawdzać na forach, szczególnie na forach o2

IP i czas połączenia logowane. [22825073]
[23.11.2017] 18:21
dunka 36
Ależ oczywićsie, że warto i to pod każdym względem i praktycznie wszystko w ten sposób kupuję. Teraz nawet meble i muszę wam powiedzieć, że jest sporo taniej i ta jakość jest o wiele lepsza przynajmniej we flori meble bo u nich własnie zamawiamy. May już szafki w kuchni, a w przedpokoju garderobę i naprawdę sa ładne i widać, że porządne.

IP i czas połączenia logowane. [22840698]
[23.11.2017] 18:48
możesz już wypierrdalać
z tą darmową reklamą, pracowniku firmy?

IP i czas połączenia logowane. [22840717]
[18.12.2017] 23:06
zdecydowanie tak
Ja bardzo często robię zakupy przez Internet. Przede wszystkim liczy się dla mnie oszczędność czasu oraz oczywiście - niższe, aniżeli stacjonarnie, ceny. Kupuję w różnych sklepach internetowych, ale ostatnio raczej "buszuję" po http://u-stock.pl/ i mogę serdecznie polecić, ostatnio trafiłam na super okazje zakupu elektroniki po bardzo atrakcyjnej cenie. Poza tym u-stock to portal aukcyjny - więc jeśli ktoś chce, może także spróbować swoich sił jako sprzedawca.

IP i czas połączenia logowane. [22853876]
[19.12.2017] 12:39
poza tym
to przestań pierrdolić i się szczerzyć, pracowniku badziewnego sklepiku.

IP i czas połączenia logowane. [22854043]

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat