o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

nagie sytacje

1 2 3 4 5 6   » 234 Strony tematu:
[16.09.2006] 06:49
ratownik_xx  ratownik_xx@tlen.pl
Miałem być zawieziony w szpitalu na zabieg(być zapakowanym całkiem do gipsu, bo złamałem kręgosłup kompresyjnie). Powiadomiono mnie, że dostanę zastrzyk i mam być nago. Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że inni będą na mnie patrzeć. Bałem się, że mi kutasek stanie. Kiedy mnie wieziono byłem nieco podniecony. Wszystko minęło na stole a właściwie na dwóch podporach na których mnie wyciągnięto, plecami do góry. Kutasek zwisał a zastrzyk nie zadziałał. Nie myślałem już , że inni na mnie nagiego patrzą, byłem zajęty tym co robili, jak mnie pakowali w gips na 6 miesięcy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8204063]
[19.09.2006] 12:51
Marcin D.
Lubie czasami po domu chodzic nago gdy niema nikogo z domowników .Kilka dni temu jak przyszedłem z pracy wziołem prysznic i nie ubierałem sie usiadłem na fotelu włączyłem telewizor i przysnołem .Byłem goły gdy sie ocknołem po jakiejś godzinie zobaczyłem źe jestem przykryty kocem a w domu była juź moja mama która teź przyszła z pracy

IP i czas połączenia logowane. [8231181]
[20.09.2006] 09:43
o malutkiej czarnulce c.d.
Ta mała diablica znowu nas odwiedziła.
Wracam z pracy w piątkowy wieczór, żona w kuchni przygotowuje kolację, zaglądam do niej a ona: "Idź do pokoju, zaraz wszystko podam. Acha, Ania przyjechała, nie wchodź do łazienki." No to idę do pokoju (choć ciśnie na pęcherz), siadam na kanapie i czekam. Telewizor włączony, telenowela leci... Nie chce mi się sięgać po pilota. Biorę laptopa, żeby coś sprawdzić. Nagle słyszę otwieranie drzwi od łazienki, ktoś wychodzi. I wchodzi do pokoju - w ręczniku na głowie, którym to wycierała włosy. Diablica nic więcej na sobie nie miała. Wycierając włosy ręcznikiem kompletnie mnie nie zauważyła, usiadła taka nagusieńka na rogu kanapy i robiła swoje. "Czyżby znowu prezentacja swoich walorów?" - pomyślałem, po czym po dłuższej już chwili wstałem, wziąłem koc z kanapy i ją nim okryłem Ależ się wystraszyła - a jaka była speszona :] Po chwili weszła żona - tym razem się małej ślicznotce oberwało :/
Kurcze, czasem mam wrażenie że ona to specjalnie robi - ekshibicjonistka, czy co?
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [8239247]
[27.09.2006] 15:23
rrrrrrrrrr
Piszcie cos - taki fajny watek a spada...

IP i czas połączenia logowane. [8306887]
[27.09.2006] 20:10
wątek
spadam

IP i czas połączenia logowane. [8309407]
[23.11.2014] 21:53
[28.09.2006] 11:18
@@@ 56
bobekos (06.04.29 19:31):
up up opisujcie swoje najlepsze a może najśmieszniejsze nagie sytuacje!!!!!up up opisujcie swoje najlepsze a może najśmieszniejsze nagie sytuacje!!!!!
DDDDD

IP i czas połączenia logowane. [8313084]
[29.09.2006] 17:03
lubiacy ten temat
Ja ostatnio mialem 2 przygody fajne nie calkiem nago ale nieraz jest to bardziej podniecajace jak nie ma wszystkiego na ,,talerzu"
Moja praca polega na odwiedzaniu klientow i naprawianiu sprzetu w domach, ostatnio trafila sie bardzo ladna klientka , mloda mezatka .Ja sobie reperowalem , ona sie poszla kapac .Znowu tak super nie bylo , bo maz byl w domu. Zapomnialem przyniesc narzedzi wiec polecialem do auta , przychodze a one wyszla z lazienki , dzrwi maja takie ze wszystko widac widzialem ja w bieliznie ale sztuka konkretna chetnie bym ja wtedy wzial .Z kolei bedac na jednym z targowisk zauwazylem fajna 40 , ruda , z duzymi piersiami .Zaczalem ja obserwowac , jak sie zginala poprawiala zajbiste cycuszki , super brzuszek , pozniej poszla sie przebierac do auta , sciagla bluzke ( duzy dekolt i zobaczylem ja w staniku cycki po prosu piekne , chyba sie pozniej kapla ze ja obsrwowalem , ale miala smaki wiec niec nie powiedziala zlego

IP i czas połączenia logowane. [8321263]
[29.09.2006] 20:47
lubiaca ten temat
Jak mialam 15 lat i bylam z rodzicami na plazy to sobie opalam plecy z rozwiazanym stanikiem, przysnelam na chwile i jak sie przebudzilam to od razu sie podnioslam na rekach, ale zaraz szybko upadlam, jednak miedzy innymi moi rodzice widzieli moje piersi i kilka przypadkowych osob
W tym samym roku na szkolnej wycieczce w nocy z kolezanka poszlysmy nad morze poplywac nago, ale tam dwoch kolegow z klasy poszlo za nami i nam wzieli ubrania. Zaczeliuciekac do osrodka a ze nie bylo inego wyboru to my za nimi, jednak tylko gora 3 osoby nas widzialy i w dodatku bylo ciemno Najgorsze jednak bylo juz przy osrodku gdzie nas stroz zlapal, a wlasciwie to peirwsze chlopakow i nam tam dopiero oddali ubrania, ale stroz nas chyba nie widzial
Z dziwnych jeszcze bylo jak mialam juz 18 lat i nago sobie spalam, bo rodzicow w nocy nie bylo a rano mnie mama budzi zawsze sciagajac koldre ze mnie a conajgorsze wtedy przyszly do mnie tez dwie kuzynki po 14 lat wtedy

IP i czas połączenia logowane. [8323199]
[08.10.2006] 18:48
djsfio
podbijam

IP i czas połączenia logowane. [8398884]
[12.10.2006] 18:44
nagi bond
opowiem wam moje prześmieszne ale naprawę prze śmieszne "wpadki"

Było to na początku wakacji.Pod wieczór zawsze wychodziłem na miasto by się spotkać z kumplami i kumpelkami.
wieczór .Kumpel powiedział ,że ma wolną chatę,więc sie wprosiliśmyz zaproszeniami.Na początku były same nudy ale później się rozkręciło.zaczeliśmy grać w butelkę(oczywiście na .....).Po jakiś trzech godzinach zaczeliśmy się rozchodzić(kumple)na koniec zostaliśmyt tylko ja i kumpel(gospodarz)i oczywiście dupcie .dobrze się złożyło ,żę powiedział ,że musi pójść na miasto i to na kilka godzin i ,że zostawia chatę pod naszą opieką.

zaproponowałem browarek.Koleżanki się zgodziły..... po upływie 30 min.wszedłem do mieszkania i odrazu opadła mi gęba zobaczyłe prawdziwy pokaz mody(NAGI){NIE WIEM CZEGO TO BYŁ POKAZ ALE MI SIE SPODOBAŁ}
Koleanki powoiedziały aby, był ich publicznością.Zgodziłem się

ciekawie było najlepsze było na koniec kiedy do mieszkania wpadli starzy mojego kumpla .
każdy spalił "buraka"

tego zdarzenia nie zapomnę do końca życia i nie tylko tych

IP i czas połączenia logowane. [8435814]
[15.10.2006] 06:01
rororo
Sobota. Mamy wyjście. Poszedłem do łazienki sie kompać. Po prysznicu stoję przodem do drzwi i się wycieram. Mały mi stanoł. Nagle wchodzi teściowa. Myślała, że w łazience jest moja żona. Mówi: och przepraszam. Ale wcale się nie spieszy z wyjściem. Stoi i patrzy się na mojego sterczącego fiuta. Odczułem dużą przyjemność. Nie próbowałem się zakryć. Pomyślałem, niech sobie popatrzy. Stała i gapiła się conajminiej dziesięć sekund zanim wyszła. Jest wdową.

IP i czas połączenia logowane. [8455133]
[24.10.2006] 09:55
podnośnik
podnoszę

IP i czas połączenia logowane. [8531818]
[24.10.2006] 12:05
tomaso1
pani stomatolog (06.04.21 00:11):
w celu lepszego znieczulenia kuszę swoich pacjentów na fotelu dentystycznym dużym dekoldem, mam 75c piersi, wiec nie zakładam biustonosza, ale pozwalam im swobodnie falować podczas wykonywania zabiegów w jamach ustnych moich panów pacjentów, a oni zamist czuć ból czują podniecenie, gdy patrzą na moje jędrne dorodne piersi, czasami widząc nawet brodaweczki leko różowe, miękkusie
nagie sytuacje znieczuleniem najlepszym -
a i ja mam przyjemność i lżejszą robotę, bo nie wiercą się, nie jęczą, nie zaciskają szczęki hehehe

witam moze poda pani adresik chciałbym byc pani pacjentem a mam kilka zabków do roboty

IP i czas połączenia logowane. [8532846]
[24.10.2006] 12:30
mily__
no mi się tez zdazają nagie sytuacje.a najciekawsza z nich to jak brałem prysznic a zapomniałem zamknąć drzwi do łazienki słyszałem ze ktoś wszedł ale myślałem ze to moja zona okało sie ze to moja szwagierka przyszła po suszarkę do włosów i nic się nie krępójąc poprostu stała i sie mi przyglądała ja ja sie myłem troszkę mnie to szokowało bo nie wiedziałem co mam robć ale widocznie jej się to podobało bo wcale nie miała zamiaru wyjść, tylko stała i sie patrzyła na mnie. jest po rozwodzie 3 lata nie ma faceta więc sobie pomyślałem ze raczej przypadkiem tu nie weszła ale co zrobić ja zaraz zona wpadnie do łazieki więc wyprosiłem ja delikatnie

IP i czas połączenia logowane. [8532992]
[24.10.2006] 22:29
Anullaaaa
1. Jak miałam ok. 14 lat to z siostrą się bawiłyśmy w wsadzanie palców w cipkę... A ile przy tym zabawy bylo
2. 16 lat, koleżanka mnie zobaczyła totalnie nago po prysznicu, pocałowałyśmy się i poobmacywałyśmy. Nic z tego się nie narodziło.
3. 18 lat, koleżanka rytmicznie podskakiwała na łóżku, jednak pod nią znajdował się wibrator. Wydawała przy tym z siebie nieludzkie dźwięki ("OOH!!! AAHHH! AHHHHHHHHH!!!"), a ten wibrator tak fajnie wyglądał jak znikał i się pokazywał.. A był naprawdę długi i duży Zobaczyła mnie, a ja stałam jak wryta patrząc się... Ona też, zrobiła zakłopotaną minę, ja na to "Nie przeszkadzaj sobie" z uśmiechem, a ona "Może się przyłączysz?". Podziękowałam grzecznie i poszłam

IP i czas połączenia logowane. [8539410]
[25.10.2006] 11:48
simplyboy
Malowałem pokój w swoim mieszkaniu, a że było gorąco, pracowałem nago, w tym czasie także moja sąsiadka (ok.60 lat) opiekowała się moim mieszkaniem, miała klucze. Miałem zamknięte drzwi w pokoju, stałem na samej górze drabiny zaraz przy drzwiach, nagle drzwi się otwierają i widzę ją.... miała twarz na wysokości moich bioder...zamurowało mnie

IP i czas połączenia logowane. [8542147]
[01.11.2006] 20:21
yetyety
podbijam!

IP i czas połączenia logowane. [8605663]
[02.11.2006] 12:39
michal69
pani stomatolog (06.04.21 00:11):
w celu lepszego znieczulenia kuszę swoich pacjentów na fotelu dentystycznym dużym dekoldem, mam 75c piersi, wiec nie zakładam biustonosza, ale pozwalam im swobodnie falować podczas wykonywania zabiegów w jamach ustnych moich panów pacjentów, a oni zamist czuć ból czują podniecenie, gdy patrzą na moje jędrne dorodne piersi, czasami widząc nawet brodaweczki leko różowe, miękkusie
nagie sytuacje znieczuleniem najlepszym -
a i ja mam przyjemność i lżejszą robotę, bo nie wiercą się, nie jęczą, nie zaciskają szczęki hehehe

podasz adres?
koniecznie chcę u ciebie się leczyć

IP i czas połączenia logowane. [8610366]
[03.11.2006] 17:43
Taki sobie...
Latem przebierałem się nad jez. w pobliskich krzaczkach, a nie zauważyłem dwóch młodych lali, co leżały nieopodal. Jak wycierałem pytona to mi stanął lekko, a tu słyszę z za krzaków dalej - no śmiało chcemy zobaczyć jak stoi cały. Poruszałem skórką jeszcze kilka razy i stanął na dobre, one w śmiech i uciekły z kocem. Głupie!

IP i czas połączenia logowane. [8623012]
[06.11.2006] 14:23
ooooooooooooooooooooooo
podbijam!

IP i czas połączenia logowane. [8646082]
[07.11.2006] 17:30
dvfv
wiecej wiecej opowiastek ,o przebieralniach na basenie,po lekcji wf

IP i czas połączenia logowane. [8657497]
[15.11.2006] 10:04
seether  seether-1984@tlen.pl
Wakacje 2004. Było gorąco. Wszystkie okna w domu pootwierane, bylem sam w domu. Zblizala sie noc i kladlem sie spac. Brat byl u babci na wakacjach. Bylo tak gorąco ze caly sie rozebralem bo nie szlo spac, w dodatku sie odkrylem i tak zasnąlem. Rano brat wchodzi do pokoju bo przyjechal wczesniej i mowi ze mam mu zrobic sniadanie. Na szczescie bylem przykryty. Ale brat powiedzial ze poczeka i tak stal i czekal az wstane... glupia sytuacja... dlugo go prosilem zeby wyszedl... uparciuch "Myślisz, że oddychasz teraz powietrzem?"

IP i czas połączenia logowane. [8717867]
[15.11.2006] 11:56
aska1717
ja mialam duzo, ale opowiem wam moja ostatnia, ktora mi sie przydarzyla w ta sobote. otoz polozylam sie spac nago, bo mam sama pokoj i rano do pokoju wleciala moja starsza siostra i udarla sie, zebym wstawala, bo musze isc do szkoly. Wyskoczylam szybko z lozka i ona sie zaczela smiac z tego ze jestem nago i ze do szkoly sie dzis nie idzie
jak chcecie to moge tez inne opowiedziec

IP i czas połączenia logowane. [8718851]
[15.11.2006] 15:15
maciek1610
oczywiśćie ,że chcemy

IP i czas połączenia logowane. [8720575]
[16.11.2006] 12:35
aska1717
no to pierwsza
mialam 13 lat, pierwszy raz sie opilam i poszlam sie kapac i zasnelam w wannie a jako ze mnie nie mogli dobudzic to tata wywarzyl drzwi i jak sie obudzilam to lezalam nago w wannie a nademna mama, tata, dziadek, brat i siostra
a z takich wycieczkowych to gralismy na zadania (same dziewczyny)i ja mialam takie, zeby przeleciec do konca korytarza i z powrotem nago, ale niestety chlopaki z jednego pokoju i wyszli a i tak nie mialam najgorszych zadan bo zadawalam duzo gorsze

oj duzo tego bylo

IP i czas połączenia logowane. [8728802]
[16.11.2006] 15:41
tb1
To pisz co tam było więcej

IP i czas połączenia logowane. [8731002]
[17.11.2006] 01:04
zięć
Niedawno miałem perwersyjną sytuację związaną z moją teściową, która jest dobrze utrzymaną 45latką, z obfitym biustem i dość pulchną pupą. Normalnie na codzień teściowa wiecznie się ze mną kłóci, próbuje wtrącać się w sprawy mojego małżeństwa i często dochodzi między nami do spięć. Kilka tygodni temu byliśmy na weselu teściowa z teściem no i ja z moją żoną. W czasie wesela teściowie pili dużo wódki, ja również się nie oszczędzałem a moja teściowa jako dusza toważystwa bawiła się na całego. Moja żona była tego dnia kierowcą i gdy stwierdziła, że jej rodzice zaczynają przynosić wstyd swoim zachowaniem zawiozła nas do domu. Obudziłem się o 5 nad ranem, obok mnie żona śpi ... kac muszę się napić czegoś zimnego. Przechodząc obok sypialni teściów w półmroku przez uchylone dzrzwi zobaczyłem śpiącą teściową z wypiętą w moim kierunku zupełnie gołą dupką. Podniecił mnie ten widok, jej dupsko było duże i pulchne. Z szedłem na dół do kuchni i po drodze zobaczyłem w salonie chrapiącego smacznie teścia na sofie. W głowie pojawiły się dziwne myśli, sam się nakręcałem i podniecałem, czułem chęć podglądania śpiącej teściowej. Poszedłem po cichu do jej sypialni i stanąłem przy łużku. Światło padające z zewnątrz pozwalało zobaczyć wszystko. Nie wiem co we mnie wstąpiło, kucnąłem przy łużku i słysząc, że teściowa śpi mocno a woń alkoholu świadczy, że sporo wypiła poczułem się bezkarny. Pomyślałem, że zemszczę się na niej za te wszystkie docinki które mi prawiła na codzień. Poczyliłem się i zacząłem całować jej pośladki, dotykając palcami jej cipy. Pachniała super, nie wiem czy to rodzaj feromonu ale jej zapach rozbroił mnie kompletnie. Lizałem jej cipkę i pupę jednocześnie drugą ręką pocierałem swojego fiuta. Nie wytrzymałem i zacząłem walić sobie wąchając słodkości mojej teściowej. Po chwili nadszedł wytrysk i spuściłem sie na jej pośladki. Od tego czasu codziennie wieczorem przed sexem z moją żoną idę do łazienki i wyjmuję majtki mojej teściowej i wącham je zachłannie, dopiero potem idę do mojej sypialni i do mojej żony.

IP i czas połączenia logowane. [8736790]
[22.11.2006] 00:30
zięciunio
zięć , jesteś THE BEST

IP i czas połączenia logowane. [8767270]
[24.11.2006] 15:11
na balkonie
Sypiam zawsze nago a rano lubię wyjść na balkon poprzeciągać się trochę na świeżym powietrzu. Czasem sąsiadka podlewa kwiaty na swoim balkonie i zawsze ciekawie zagląda w moją stronę.Ja oczywiście udaję że jej nie zauważam. Kiedyś powiedziała do mnie dzień dobry sąsiedzie, a ja jej grzecznie odpowiedziałem i porozmawialiśmy sobie o pogodzie. W zasadzie to wogóle nie odczuwałem skrępowania swoją nagością. Tylko jak ją teraz spotykam to się zawsze dziwnie uśmiecha.
Może sobie wyobraża jak bym się czuł gdyby wystąpiła erekcja. Na szczęście do tego nie doszło.

IP i czas połączenia logowane. [8791847]
[24.11.2006] 15:57
Anitta
Lubię chodzić nago po swoim mieszkanku na IIIp bloku. Pewnego dnia spotykam znajomego z widzenia sąsiada, a on mi wali żebym tak szybko nie gasiła światła, bo chce sobie nieraz dłużej popatrzeć. Mało mnie nie trafiło!Zboczek jeden. Jednak po kilku dniach zauważyłam gdzie mieszka - prawie na przeciw i faktycznie zrobiłam mu niezły jedyny pokaz. Teraz już bardziej uważam.

IP i czas połączenia logowane. [8792426]

1 2 3 4 5 6   » 234 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat