o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

nagie sytacje

1 «   264 265 266 267 268 269 Strony tematu:
[07.03.2017] 06:28
Lopus
Ciekawe szkolne historię. Co dalej nauczyciele?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22669078]
[07.03.2017] 11:41
Aldona 2002
Hej! W tamtym roku na wiosnę skończyłam 14 lat. Zawsze jednak byłam dziewczyną, która jest nieśmiała, cicha. Ale...zmieniło się to w ostatnie wakacje. Otóż postanowiłam się diametralnie zmienić. Pewnego dnia odwiedziła mnie w wakacje moja koleżanka, która właśnie wróciła z Hiszpanii. Ja tak sobie leżę na balkonie w bikini, a Julka do mnie "Weź zdejmuj stanik i nie wygłupiaj się". To było w połowie lipca. Okazuje się, że Julka była w miejscu, gdzie cała masa nastolatek zdejmuje stanik do opalania. Ja na początku jakoś nie chciałam, po prostu stwierdziłam, że mogłabym się czuć skrępowana. Ale...Julka ze mną pogadała i jakoś mnie przekonała. Pewnego dnia wyszłam w końcu na balkon tak jak zwykle, ubrana w bikini. Poleżałam sobie tak 15 minut. W końcu pomyślałam, że może trzeba spróbować. Zdjęłam stanik i położyłam się na plecach. Na to wchodzi Julka ze swoją siostrą Sandrą, a która na widok moich piersi powiedziała "Ty...patrz...a jednak dała się przekonać". Sandra jest starsza od nas. Dziewczyny weszły na balkon i porozbierały się do samych majteczek i tak leżałyśmy topless do 3 po południu.

IP i czas połączenia logowane. [22669280]
[12.03.2017] 00:04
Olsenklawojakcholera
I znowu to samo. Kur.. ile lat można pisać te same opowiadanie. Że też go nie zamkną.

IP i czas połączenia logowane. [22674681]
[12.03.2017] 11:09
Emill_1234
Aldona 2002 (17.03.2017.07 11:41):
Hej! W tamtym roku na wiosnę skończyłam 14 lat. Zawsze jednak byłam dziewczyną, która jest nieśmiała, cicha. Ale...zmieniło się to w ostatnie wakacje. Otóż postanowiłam się diametralnie zmienić. Pewnego dnia odwiedziła mnie w wakacje moja koleżanka, która właśnie wróciła z Hiszpanii. Ja tak sobie leżę na balkonie w bikini, a Julka do mnie "Weź zdejmuj stanik i nie wygłupiaj się". To było w połowie lipca. Okazuje się, że Julka była w miejscu, gdzie cała masa nastolatek zdejmuje stanik do opalania. Ja na początku jakoś nie chciałam, po prostu stwierdziłam, że mogłabym się czuć skrępowana. Ale...Julka ze mną pogadała i jakoś mnie przekonała. Pewnego dnia wyszłam w końcu na balkon tak jak zwykle, ubrana w bikini. Poleżałam sobie tak 15 minut. W końcu pomyślałam, że może trzeba spróbować. Zdjęłam stanik i położyłam się na plecach. Na to wchodzi Julka ze swoją siostrą Sandrą, a która na widok moich piersi powiedziała "Ty...patrz...a jednak dała się przekonać". Sandra jest starsza od nas. Dziewczyny weszły na balkon i porozbierały się do samych majteczek i tak leżałyśmy topless do 3 po południu.

A już miałem nadzieję, że chociaż balkonu nie będzie. A tu masz. Kolejna żenada, kolejnego dupka.

IP i czas połączenia logowane. [22674897]
[12.03.2017] 11:14
Emill_1234
Olsenklawojakcholera (17.03.2017.12 00:04):
I znowu to samo. Kur.. ile lat można pisać te same opowiadanie. Że też go nie zamkną.

Wiesz co. Myślę, że im więcej komentarzy, tym bardziej się ten koleś nakręca, onanizując się przed kompem. Wydaje mi się, że totalna ignorancja i pozostawianie tych rzygowin bez jakiegokolwiek komentarza to chyba będzie najlepszy sposób.

IP i czas połączenia logowane. [22674903]
[14.12.2017] 09:26
[12.03.2017] 20:14
Dexter1983  michalbielsko@tlen.pl

Nikogo nie zamkną, bo...po pierwsze te opowiadania pisane są z kilku IP, po drugie są one prawdziwe, nie są pisane przez jednego człowieka. Dexter1983

IP i czas połączenia logowane. [22675469]
[12.03.2017] 20:16
Emill_1234 (17.03.2017.12 11:09):

A już miałem nadzieję, że chociaż balkonu nie będzie. A tu masz. Kolejna żenada, kolejnego dupka.

I się spóźniliście...od ostatniego waszego debilnego aktu agresji powstało tutaj kilkanaście takich opowiadanek. Z racji ich ilości są wiarygodne. Dexter1983

IP i czas połączenia logowane. [22675472]
[12.03.2017] 20:19
Emill_1234 (17.03.2017.12 11:14):

Wiesz co. Myślę, że im więcej komentarzy, tym bardziej się ten koleś nakręca, onanizując się przed kompem. Wydaje mi się, że totalna ignorancja i pozostawianie tych rzygowin bez jakiegokolwiek komentarza to chyba będzie najlepszy sposób.

Nie...tutaj się nikt nie nakręca. Są po prostu ludzie, którzy nie poddają się za przyczyną kilkunastu przejawów agresji wobec nich. I chwała Bogu, bo inaczej to forum już dawno zostałoby storpedowane przez paru kretynów, którzy chcą na chama rozwalić to, co jest fajne. A te wpisy jak widzicie są kilka lat pisane, więc chyba to tylko potwierdza ich wiarygodność i A U T E N T Y C Z N O Ś Ć. Dexter1983

IP i czas połączenia logowane. [22675477]
[12.03.2017] 23:02
Dxt
Od tego walenia konia przy tych twych niby autentycznych opowiadaniach nawet liczyć nie potrafisz.

IP i czas połączenia logowane. [22675691]
[13.03.2017] 10:16
Dxt (17.03.2017.12 23:02):
Od tego walenia konia przy tych twych niby autentycznych opowiadaniach nawet liczyć nie potrafisz.

Nie niby tylko autentycznych i ja sobie przy nich nie walę konia. A liczyć to potrafię i to dobrze. Dexter1983

IP i czas połączenia logowane. [22675979]
[13.03.2017] 10:55
Emil1234
Dexter1983 (17.03.2017.12 20:16):
Emill_1234 (17.03.2017.12 11:09):

I się spóźniliście...od ostatniego waszego debilnego aktu agresji powstało tutaj kilkanaście takich opowiadanek. Z racji ich ilości są wiarygodne.

Już raz to do ciebie pisałem. Napiszę po raz drugi. Czy mój poprzedni komentarz skierowany był do ciebie? Nie. To po co wpier....sz się między młot a kowadło. Tak zacięcie bronisz tych rzygowin, że oczywiste wnioski nasuwają się same. Albo jesteś pedofilem zakochanym w 14-letnich dzieciach, albo właśnie tą zawszawioną, wzbudzającą największą odrazę i obrzydzenie ciotą co wypisuje te bzdury. Dla mnie jednym i drugim.

IP i czas połączenia logowane. [22676020]
[14.03.2017] 11:31
Dorota 2002
Cześć! Muszę wam opowiedzieć o mojej sytuacji z zeszłorocznych wakacji. Bardzo wczas, bo już w wieku 14 lat postanowiłam spróbować zasmakować opalania się na golasa albo w samych majteczkach. Odważyłam się na ten krok pomimo tego, że w tym wieku miałam już piersi dobrze rozwinięte, duże, pełne. Namówiona zostałam do tego przez moją o rok starszą kuzynkę Ewę, która też jako 14-latka zasmakowała opalania się na golasa i mówiła, że to jest naprawdę fantastyczna sprawa. Komu jak komu, ale mojej rodzinie, mojej kuzynce to muszę zawierzyć. Stało się to tak, że...byłam u Ewki w lecie na wakacjach. Pamiętam jak żywo, że wtedy było okropnie gorąco. Ewka gada, że idzie nad wodę, żeby się trochę poopalać i popluskać w wodzie. Zapytała, czy nie chciałabym pójść tam razem z nią. Bardzo mi się to podobało, więc nie odmówiłam. Tylko jednak dużo czasu zajęło mi poszukiwanie kostiumu, który nie wiedzieć czemu zawieruszył mi się gdzieś głęboko w torbie. W końcu go znalazłam. Zrobiło się trochę późno na tyle, że Ewka mi po prostu uciekła. No to ja już nie ubierając się specjalnie, przebiegłam przez łąki w tym bikini w niemiłosiernie grzejącym słońcu jakieś 5 km za Ewą, bo wiedziałam, gdzie się umówiłyśmy. Dobiegam zmordowana, a Ewa leży sonie w najlepsze na golasa, tzn, dokładnie to w samych majtkach, na plecach, tak więc opalając swoje piersi. Kładę się obok niej, nieco zszokowana tym, że zdjęła stanik, ale widzę, że śpi. Delikatnie drapiąc ją w pierś, budzę ją, a ona..."nic nie gadaj tylko zrzucaj stanik albo ci sama go zedrę". No to zrzuciłam, bo nie chciałam, żeby ona mi go stargała na strzępy, jakby zbyt gwałtownie pociągnęła. No i tak leżałyśmy sobie w samych majteczkach do popołudnia. Spodobało mi się to, że opalając się bez stanika, ma się tą opaleniznę równą, bez placków. Do końca mojego pobytu u Ewki było strasznie gorąco, więc nie marnowałyśmy dnia, tylko chodziłyśmy sobie nad tą wodę. Gorąc był potęgowany tym, że nie ma w tym miejscu ani jednego drzewa, co mogłoby coś osłaniać. Jak dla mnie opalanie topless czy na golasa jest super. Trzeba tylko dbać o to, żeby nie było wścibskich ludzi w pobliżu oraz o to, żeby dobrze posmarować piersi olejkiem lub kremem z filtrem.

IP i czas połączenia logowane. [22677166]
[14.03.2017] 21:46
Dxt
Ja @@@e.

IP i czas połączenia logowane. [22678012]
[15.03.2017] 13:15
Heks
Jak zawsze jakiś zboczeniec tutaj działa i te opowiadanka wstawia. Dziwnym trafem zawsze odpowiada o oskarżenia jedna osoba Dexter1983 Nie wiem czy jesteś miłośnikiem tego, nie wnikam czy liczysz by popatrzeć na takie 14-latki zeby Ci sie opalały topless gdzieś pod twoim mieszkaniem. Wszystkie takie posty będą zgłaszane i usuwane, gdyż łamią zasady forum. Jeśli Ty w to wierzysz to Twoja sprawa.
Ten kto to pisze niech się leczy to, że coś takiego będzie na forum nie spowoduje, że nagle dziewczyny tak zaczną robić zresztą jeśli juz to celuj w starsze a nie w 14 latki bo to jest CHORE CHORE I JESZCZE RAZ CHORE.
A Ty Dexter1983 jeśli uważasz, że to piszą inne osoby to pomyśl tutaj nie potrzeba grafologa czy innych znawców by zobaczyć, że te teksty ciągle prawie identycznę są na forum od lat Ten kto to wrzuca niech się leczy a wszystkie będą zgłaszane.

IP i czas połączenia logowane. [22678532]
[15.03.2017] 13:20
Heks
Dexter1983 (17.03.2017.12 20:19):

Nie...tutaj się nikt nie nakręca. Są po prostu ludzie, którzy nie poddają się za przyczyną kilkunastu przejawów agresji wobec nich. I chwała Bogu, bo inaczej to forum już dawno zostałoby storpedowane przez paru kretynów, którzy chcą na chama rozwalić to, co jest fajne. A te wpisy jak widzicie są kilka lat pisane, więc chyba to tylko potwierdza ich wiarygodność i A U T E N T Y C Z N O Ś Ć.

Niestety to nie potwierdza ich autentyczności tylko pokazuje jak ludzie są łatwowierni jeśli uważasz, że jak coś jest na forum dużo to jest prawdą to wierz mi tyle chorych rzeczy jest po forach i większość to chorzy ludzie piszą co mają z tego albo ubaw albo mają jakieś chore cele. I własnie pisane KILKA LAT I CIĄGLE SKŁADNIA I INNE JEST INDENTYCZNE jakby pisała jedna i ta sama osoba

IP i czas połączenia logowane. [22678536]
[15.03.2017] 13:26
Heks
Dexter1983 (17.03.2017.12 20:14):

Nikogo nie zamkną, bo...po pierwsze te opowiadania pisane są z kilku IP, po drugie są one prawdziwe, nie są pisane przez jednego człowieka.

Ej a skąd wiesz, że z kilku IP?

IP i czas połączenia logowane. [22678539]
[15.03.2017] 13:29
Heks
Dexter1983 (17.03.2017.12 20:19):

Nie...tutaj się nikt nie nakręca. Są po prostu ludzie, którzy nie poddają się za przyczyną kilkunastu przejawów agresji wobec nich. I chwała Bogu, bo inaczej to forum już dawno zostałoby storpedowane przez paru kretynów, którzy chcą na chama rozwalić to, co jest fajne. A te wpisy jak widzicie są kilka lat pisane, więc chyba to tylko potwierdza ich wiarygodność i A U T E N T Y C Z N O Ś Ć.

Czyli Tobie się to podoba? Chciałbyś widzieć 14 latke nago przed sobą? Takie pytanie z tego co piszesz mówisz, że to fajne więc pewnie chcesz takie rzeczy oglądać z bliska

IP i czas połączenia logowane. [22678541]
[15.03.2017] 13:33
Heks
Dexter1983 (17.03.2017.12 20:14):

Nikogo nie zamkną, bo...po pierwsze te opowiadania pisane są z kilku IP, po drugie są one prawdziwe, nie są pisane przez jednego człowieka.

I oczywiście poczytaj sobie regulamin, wiem nikt tego nie czyta
"Użytkownikiem forum.o2.pl może być wyłącznie osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoba małoletnia i/lub nieposiadająca pełnej zdolności do czynności prawnych może być również użytkownikiem pod warunkiem uzyskania zgody przedstawiciela ustawowego. W przypadku określonych usług forum.o2.pl, Grupa Wirtualna Polska zastrzega sobie prawo wprowadzenia innych kryteriów uprawniających do korzystania z forum lub jego części, w tym w szczególności spełnienia wymogu pełnoletniości w przypadku określonych treści np. treści mających charakter drastyczny, erotyczny itp."
14 lat to do pełnoletności za daleko Ty często piszesz ze obrażają czy że pomówienia czyli przepisy jakoś Cię interesują a szkoda, że to co łamie fundamentalną zasadę na tym forum pochwalasz Podniecasz się tym?

IP i czas połączenia logowane. [22678546]
[15.03.2017] 13:41
Heks
Dexter1983 (17.03.2017.13 10:16):
Dxt (17.03.2017.12 23:02):

Nie niby tylko autentycznych i ja sobie przy nich nie walę konia. A liczyć to potrafię i to dobrze.

Michał Moś?

IP i czas połączenia logowane. [22678556]
[15.03.2017] 17:25
Emill_1234
Dexter1983 (17.01.2017.07 11:41):
Olek25 (17.01.2017.06 15:14):
Wchodząc na forum o2 i zakładając skrzynkę pocztową napisałeś list ze swoim adresem zwrotnym. Imię, nazwisko, kod pocztowy i miejscowość. Ulica, nr. mieszkania a nawet które piętro i czy twoje mieszkanie jest po prawej czy lewej stronie. Nie tak dosłownie, ale namiary na ciebie są dokładnie tak precyzyjne. Jesteś wyjątkowo prymitywny, wierząc w swoja anonimowość. A jak mi nie wierzysz, do zasięgnij porady pierwszego lepszego informatyka. Zdziwisz się. Dobra ciołku, bo mnie stopujesz, a ja naprawdę muszę już wyjść. Będę wieczorem.

DEXTER ODPISAŁ:
Tylko, że nikt nie ma krzty gwarancji, czy ja podaję swoje prawdziwe personalia i prawdziwy adres zamieszkania logując się do miejsca zakładania konta. Nawet admin, a tym bardziej służby.

Tak tak. To właśnie ten sam zwolennik 14-sto (a nawet 10-cio. Było to na wcześniejszych jego wpisach) letnich dzieci i popierający pedofili. MICHAŁ MOŚ BIELSKO BIAŁA UL WAPIENNA UR 1983-04-04
I jak tam zdemaskowany dexterku? Łyso ci choć trochę?

IP i czas połączenia logowane. [22678885]
[15.03.2017] 17:51
Emill_1234 (17.03.2017.15 17:25):
Wchodząc na forum o2 i zakładając skrzynkę pocztową napisałeś list ze swoim adresem zwrotnym. Imię, nazwisko, kod pocztowy i miejscowość. Ulica, nr. mieszkania a nawet które piętro i czy twoje mieszkanie jest po prawej czy lewej stronie. Nie tak dosłownie, ale namiary na ciebie są dokładnie tak precyzyjne. Jesteś wyjątkowo prymitywny, wierząc w swoja anonimowość. A jak mi nie wierzysz, do zasięgnij porady pierwszego lepszego informatyka. Zdziwisz się. Dobra ciołku, bo mnie stopujesz, a ja naprawdę muszę już wyjść. Będę wieczorem.

DEXTER ODPISAŁ:
Tylko, że nikt nie ma krzty gwarancji, czy ja podaję swoje prawdziwe personalia i prawdziwy adres zamieszkania logując się do miejsca zakładania konta. Nawet admin, a tym bardziej służby.

Tak tak. To właśnie ten sam zwolennik 14-sto (a nawet 10-cio. Było to na wcześniejszych jego wpisach) letnich dzieci i popierający pedofili. MICHAŁ MOŚ BIELSKO BIAŁA UL WAPIENNA UR 1983-04-04

Za taki wpis, obnażenie moich danych osobowych, oraz oprócz tego coś tam napisał, a co mogą przeczytać wszyscy moi znajomi to powiem ci jedno. Masz kupę farta, że nie jestem jakimś bossem mafijnym czy kimś w tym stylu, bo w tym momencie miałbym ludzi, co by ci odpowiedni obili gębę. Włącznie z tym, że w jakiś wyjątkowo perfidny sposób ukradłeś moje dane osobowe. I tak nie masz pewności, czy ukradłeś poprawne. Ha! Dexter1983

IP i czas połączenia logowane. [22678919]
[15.03.2017] 18:14
Emill_1234
Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha!
Z taką gębą bosem mafijnym?
Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha! Uha ha!

IP i czas połączenia logowane. [22678941]
[15.03.2017] 18:18
Emill_1234
Dzięki ci serdeczne za ten wpis. Rozbawiłeś mnie do łez i po ciężkim dniu pracy poprawiłeś humor na resztę dnia.

IP i czas połączenia logowane. [22678945]
[15.03.2017] 18:31
Emill_1234
A tak na bardziej poważnie. Jesteś po prostu zwyczajną zawszawioną mendą. To, że jesteś na ciele i umyśle SPRAWNY INACZEJ absolutnie nie upoważnia cię do tego, żeby na tym forum szerzyć prawnie karalne twoje preferencje seksualne. Twoje upośledzenie nie daje ci w tym temacie żadnej taryfy ulgowej. Mam tylko nadzieję, że w końcu ktoś jednak dobierze się do tej twojej odrętwiałej dupy i ją porządnie przetrzepie. Kto ciebie tam wie, co w tej twojej chorej główce jeszcze siedzi. Może oprócz takich wpisów np. handlujesz dziecięcą pornografią?

IP i czas połączenia logowane. [22678955]
[15.03.2017] 18:40
Mark_zgora
Emill_1234 (17.03.2017.15 18:31):
A tak na bardziej poważnie. Jesteś po prostu zwyczajną zawszawioną mendą. To, że jesteś na ciele i umyśle SPRAWNY INACZEJ absolutnie nie upoważnia cię do tego, żeby na tym forum szerzyć prawnie karalne twoje preferencje seksualne. Twoje upośledzenie nie daje ci w tym temacie żadnej taryfy ulgowej. Mam tylko nadzieję, że w końcu ktoś jednak dobierze się do tej twojej odrętwiałej dupy i ją porządnie przetrzepie. Kto ciebie tam wie, co w tej twojej chorej główce jeszcze siedzi. Może oprócz takich wpisów np. handlujesz dziecięcą pornografią?

Chyba trochę przesadziłeś. Nie to, żebym go popierał. Absolutnie nie. Ale chyba pojechałeś troszeczkę za mocno po bandzie. Nie uważasz?

IP i czas połączenia logowane. [22678968]
[15.03.2017] 18:56
Emil_1234
Mark_zgora (17.03.2017.15 18:40):

Chyba trochę przesadziłeś. Nie to, żebym go popierał. Absolutnie nie. Ale chyba pojechałeś troszeczkę za mocno po bandzie. Nie uważasz?

Czy przesadziłem? Może tak, może nie. Gościu ma tak zrytą psychę, że naprawdę nie wiadomo, co w tej jego poje...ej główce siedzi. A co jeśli naprawdę jest pedo....m? Siedzi sobie na tym swoim wózeczku i podstępnie sprowadza dzieci do swojego domu? Po jego wpisach na tym forum takie właśnie wnioski można wysnuć. Uważam, że lepiej dmuchać na zimnie. Czyż nie?

IP i czas połączenia logowane. [22678984]
[15.03.2017] 19:09
Emil_1234
Dexter1983 (17.03.2017.15 17:51):
Emill_1234 (17.03.2017.15 17:25):

DEXTER ODPISAŁ:

Za taki wpis, obnażenie moich danych osobowych, oraz oprócz tego coś tam napisał, a co mogą przeczytać wszyscy moi znajomi to powiem ci jedno. Masz kupę farta, że nie jestem jakimś bossem mafijnym czy kimś w tym stylu, bo w tym momencie miałbym ludzi, co by ci odpowiedni obili gębę. Włącznie z tym, że w jakiś wyjątkowo perfidny sposób ukradłeś moje dane osobowe. I tak nie masz pewności, czy ukradłeś poprawne. Ha!

A tak się zarzekałeś drogi dexterku, że pisząc tutaj jesteś absolutnie nieuchwytny i anonimowy. Jakieś tam służby specjalne? Nie, nie ma mowy. Niewykonalne. Nigdy w życiu mnie nie namierzą. A tu masz. Taki sobie zwykły forumowicz namierzył wszystkie twoje dane personalne bez najmniejszego problemu. A to pech.

IP i czas połączenia logowane. [22678992]
[15.03.2017] 19:17
łukasz123456
Mark_zgora (17.03.2017.15 18:40):

On tutaj na forum siedzi i zapewne on wypisuje te wszystkie historie 14-latek i sam pisze, że to fajne(domyślam się że może chce by u niego na osiedlu jakieś takie zrobiły tak samo). A jeśli chodzi o dane osobowe to niestety ludzie za dużo publikują a wystarczy w wyszukiwarkę wpisać jego adres mailowy i można dojść do imienia i nazwiska aż do Fb i nawet jakiś numer telefonu z ofertą pracy na hostessy I ktoś mam nadzieję wyszuka i znajdzie że to ona wszystko wpisuje jedna i ta sama osoba. Oczywiście on wie, że każdy wpis z innego IP bo może sam go sobie zmienia przez różne programy.
A składnia tych 14-latek jest zawsze identyczna tylko całkowity Idiota tego mię widzi. Albo osoba, która marzy o tym by takie młode dziewczyny mu się na balkonie rozbierały i jest strasznie ale to strasznie naiwny.

IP i czas połączenia logowane. [22678998]
[16.03.2017] 11:41
Renata 2002
Hej! Witam wszystkich. Ogólnie rzecz biorąc obserwuję tą waszą idiotyczną awanturę o 14-latki topless i trochę jestem przerażona. Tym bardziej, że jestem w tej grupie dziewczyn, które właśnie w tak młodym wieku zaczęły opalać się bez stanika. A było to w połowie wakacji. Pamiętam jak dziś, że byłam wtedy sama w domu. Kiedyś wcześniej spotkałam się z o rok starszą kuzynką, Justyną, która była wielce zdziwiona na mój widok, że ja leżę w bikini. Powiedziała wprost, że ona nie wyobraża sobie inaczej opalać się niż albo w majteczkach albo zupełnie na golasa. Po prostu taka już jest i już się nie zmieni. Jak ją zapytałam dlaczego to takie dla niej ważne, to odpowiedziała, że lubi mieć równą opaleniznę na całym ciele i nie znosi widoku białych, nieopalonych fragmentów ciała. Rzeczywiście blade piersi wyglądają niezbyt fajnie. Ja piersi miałam już wtedy dość duże, można powiedzieć, że nawet większe od tych Justyny, więc rzeczywiście chciałam sobie nieco je odmienić, żeby troszeczkę koloru złapały. Pewnego dnia umówiłam się z Justyną. Poszłyśmy sobie nad wodę. Justyna od razu zrzuca z siebie wszystko i zostaje w majtkach. Ja na początku opalałam się tak jak zwykle, w staniku, ale jak tak sobie pomyślałam, że to nic takiego strasznego, że przecież połowa nastolatek w krajach śródziemnomorskich tak się opala, to po prostu wzięłam i się przełamałam. Zdjęłam ten stanik, dobrze nasmarowałam sobie piersi, żeby ich nie spalić, no bo wiadomo, że tam skóra jest szczególnie wrażliwa, zwłaszcza w samych sutkach, no i leżałam sobie tak z Justyną bez stanika nad tą wodą. Opalałyśmy się później albo nago albo topless jeszcze niejeden raz. Naprawdę fajna sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22679817]
[16.03.2017] 11:44
Heks
Renata 2002 (17.03.2017.16 11:41):
Hej! Witam wszystkich. Ogólnie rzecz biorąc obserwuję tą waszą idiotyczną awanturę o 14-latki topless i trochę jestem przerażona. Tym bardziej, że jestem w tej grupie dziewczyn, które właśnie w tak młodym wieku zaczęły opalać się bez stanika. A było to w połowie wakacji. Pamiętam jak dziś, że byłam wtedy sama w domu. Kiedyś wcześniej spotkałam się z o rok starszą kuzynką, Justyną, która była wielce zdziwiona na mój widok, że ja leżę w bikini. Powiedziała wprost, że ona nie wyobraża sobie inaczej opalać się niż albo w majteczkach albo zupełnie na golasa. Po prostu taka już jest i już się nie zmieni. Jak ją zapytałam dlaczego to takie dla niej ważne, to odpowiedziała, że lubi mieć równą opaleniznę na całym ciele i nie znosi widoku białych, nieopalonych fragmentów ciała. Rzeczywiście blade piersi wyglądają niezbyt fajnie. Ja piersi miałam już wtedy dość duże, można powiedzieć, że nawet większe od tych Justyny, więc rzeczywiście chciałam sobie nieco je odmienić, żeby troszeczkę koloru złapały. Pewnego dnia umówiłam się z Justyną. Poszłyśmy sobie nad wodę. Justyna od razu zrzuca z siebie wszystko i zostaje w majtkach. Ja na początku opalałam się tak jak zwykle, w staniku, ale jak tak sobie pomyślałam, że to nic takiego strasznego, że przecież połowa nastolatek w krajach śródziemnomorskich tak się opala, to po prostu wzięłam i się przełamałam. Zdjęłam ten stanik, dobrze nasmarowałam sobie piersi, żeby ich nie spalić, no bo wiadomo, że tam skóra jest szczególnie wrażliwa, zwłaszcza w samych sutkach, no i leżałam sobie tak z Justyną bez stanika nad tą wodą. Opalałyśmy się później albo nago albo topless jeszcze niejeden raz. Naprawdę fajna sprawa.

Post zgłoszony do usunięcia i tak będze każdy kolejny.

IP i czas połączenia logowane. [22679821]

1 «   264 265 266 267 268 269 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat