o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

nagie sytacje

1 «   150 151 152 153 154   » 233 Strony tematu:
[21.05.2012] 19:01
wasta
niegrzeczne misie Gumisie (12.05.21 16:15):
Wasta - a ty ? Jesteś chłopcem czy dziewczynką . My podejmiemy ryzyko i przesyłamy Ci buziaki . Tan na prawdę , to nam wszystko jedno, bo my jesteśmy bi. Gumisie.
Za buziaki uprzejmie dziękuję i wyjaśniam : chyba jestem dziewczynką, ale od czasu jak tata zaczął mi dawać takie małe niebieskie tabletki to urosły mi włosy na jajach . Tak więc nie mam całkowitej pewności.
Buziaczki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19558679]
[21.05.2012] 19:04
qui?
Dochodziła już dwudziesta trzecia gdy zbliżałem się do domu. Wracałem od Anki, mojej dziewczyny, Łagodnie mówiąc byłem wkurzony. Jutro sobota i są moje urodziny, a ona mi zakomunikowała że nie wie czy przyjdzie. Miała mi pomóc w przygotowaniach do imprezy. Rodzice wyjechali na tydzień do ciotki i jest wolna chata. Szybko wszedłem na trzecie piętro. Otworzyłem drzwi i wszedłem do środka, światła już nie zdążyłem zapalić. Ktoś za drzwi skoczył mi na plecy i coś przytknął do ust i nosa. Poczułem słodki smak w ustach i straciłem przytomność. Dokładnie nie wiem po jakim czasie się ocknąłem. Leżałem przywiązany do łóżka. oczy miałem zawiązane, usta zakneblowane i jak stwierdziłem byłem nagi. Po chwili usłyszałem pytanie czy będę grzeczny i poczułem na fiutku zimą stal. Nie był to ludzki głos tylko generowany przez komputer, a dokładnie expressivo IVONA. Miałem to zainstalowane na komputerze Wystarczyło wpisać tekst na przykład w notatniku i IVONA to czytała..Skinąłem głową że tak , będę grzeczny, Mało serce mi nie wyskoczyło ze strachu. Usłyszałem że zdejmą mi knebel i muszę wykonywać wszystkie polecenia bo zostanę znowu zakneblowany i stracę jajka. Powtórnie skinąłem głową. Został mi zdjęty knebel. Zestrachany czekałem co będzie dalej. Usłyszałem że muszę wykazać się językiem. Nie załapałem na początku o co chodzi. Poczułem że ktoś wchodzi na łóżko i dotyka mojej twarzy, bez wątpienia cipką... Czyjaś ręka, na pewno drugiej osoby sądząc po rozmiarze kobieca zaczęła masować mi fiutka, który w przyspieszonym tempie stanął na baczność. Przez myśl przemknęło mi że może to jakiś napad nimfomanek. Cipka którą zacząłem lizać była starannie wydepilowana i ładnie pachniała. Byłem jednocześnie wystraszony i niesamowicie podniecony. Poczułem zakładaną mi prezerwatywę a następnie jak mój wacuś zagłębia się w cipce. Jednocześnie pieściłem ustami i językiem druga cipkę. Coraz bardziej mi się to podobało. W pewnej chwili zorientowałem sie że nie zgadza mi się rachunek co do ilości rąk. Były to trzy laski!! Laski??? A może jakieś pasztety???

IP i czas połączenia logowane. [19558693]
[21.05.2012] 19:08
niegrzeczne misie Gumisie
qui? (12.05.21 17:40 Napiszę coś jeszcze dziś.
Bardzo nas to cieszy, ale przeczytamy i skomentujemy dopiero jutro, bo teraz idziemy spać ( a tak na prawdę to do roboty ). Jeszcze raz buziaki. Gumisie

IP i czas połączenia logowane. [19558701]
[21.05.2012] 19:12
qui?
Niestety nic nie widziałem. Byłem zadowolony z tego co czułem. a czułem sporo. Jaszcze nigdy nie byłem tak wypieszczony. Niestety ręce miałem przywiązane do łóżka, został mi tylko język którym intensywnie pracowałem. Po paru minutach nastąpił wytrysk.. Na twarzy usiadł mi ktoś inny, a moja pałka została starannie wytarta i znalazła sie w ustach, po chwili była gotowa do dalszej akcji. Brzoskwinka którą teraz wylizywałem miała leciutki zarost. Po moim brzuchu i klatce jeździł język trzeciej dziewczyny, Po chwili przeniósł się on na moje uda i zaczął wędrować w górę gdzie spotkał się z cipką ujeżdżającą mnie. Okrążył on jajka, które wkrótce zostały wessane do ust. Nastąpił kolejny wytrysk i procedura się powtórzyła. Mój już zdrętwiały język wylądował w trzeciej cipce tym razem znowu ogolonej i smakowitej, a mój mały wytarty wilgotnym ręcznikiem. Po chwili czułem że smyrgają go dwa języki. Trochę się ociągał, ale drgnął i uniósł się do góry. Natychmiast został ubrany w gumowy kombinezon i znalazł się w ciepłym i przytulnym wnętrzu. Dziewczyna która mnie teraz ujeżdżała wykonywała szybkie ruchy, zaczęły mi podskakiwać jądra. Dziewczyna usiadła przodem do moich stóp. Na udach znowu poczułem język i delikatne przygryzanie zębami, Język przesunął się w stronę moich jajek Lizał on jednocześnie mnie i cipkę . Starałem się językiem jak najgłębiej spenetrować pitulkę na mojej twarzy. Po paru minutach mój mały zaczął drgać ogarnęła mnie fala orgazmu i spuściłem się. Fiutek był wykończony. Usłyszałem jak dziewczyny szepczą ze nie dam już rady. Faktycznie byłem wykończony. Usłyszałem wyłącznik światła. Została zdjęta mi opaska z oczu, w pokoju panowała całkowita ciemność. Widziałem tylko na środku pokoju trzy postacie. Nagle usłyszałem Happy Birthday to You i zabłysło światło. Postawiłem oczy w słup. Na środku pokoju stała Anka i jej dwie koleżanki. Ola i Weronika. Miały na sobie tylko opaski na głowie z uszami królika i przyczepione do pup okrągłe futrzane ogonki. Mój mały zmartwychwstał. Gwałtownie obudził sie do życia. Dziewczyny widząc to ze śmiechem rzuciły się na niego i zaczęły mi go lizać Po paru minutach w śmiertelnych drgawkach wyrzucił z siebie resztki spermy i przewrócił się.
Był to prezent urodzinowy Ani. Dowiedziałem później się, że Ania dorobiła po kryjomu klucze do mojego mieszkania. Jak wracałem autobusem do domu, dziewczyny samochodem Weroniki były prze de mną w moim domu i przygotowały napad. Uśpiły mnie eterem. Za trzy miesiące Ania kończy dwadzieścia lat, myślę jak się jej odwdzięczyć.

IP i czas połączenia logowane. [19558717]
[21.05.2012] 19:13
Wstawialiśmy posty w tym samym czasie. Bardzo dobry początek. A teraz już się zmywamy. Gumisie

IP i czas połączenia logowane. [19558720]
[17.09.2014] 13:30
[21.05.2012] 19:16
Nie możemy nadążyć, ale koniec też dobry. Cześć , bo nas wyleją z roboty i nie będzie kaski na miodek,

IP i czas połączenia logowane. [19558723]
[21.05.2012] 19:34
mały kolo
meduza (12.05.21 18:52):
mały kolo (12.05.21 18:05):
... a mnie się dzisiaj śniło, że uprawiałem seks z MEDUZĄ i była dziewczyną i nawet fajnie było, ale na koniec mnie zeżarła .... jak modliszka jakaś ...

Ja nie zżeram tylko wzrokiem zamieniam w kamień. Na przykład twoją wymiękłą pałkę. Byłby jeszcze z niej pożytek.
... no nie wiem , czy byłabyś z niej zadowolona , bo nazywam się przecież mały kolo ....

IP i czas połączenia logowane. [19558753]
[21.05.2012] 19:43
meduza
Qui? pisz tak dalej Było niezłe.
A co do małego kolo, to nie przejmuj się. Może być mały byle wariat.

IP i czas połączenia logowane. [19558770]
[21.05.2012] 20:11
Maya2012
meduza (12.05.21 19:43):
Qui? pisz tak dalej Było niezłe.
A co do małego kolo, to nie przejmuj się. Może być mały byle wariat.
Też tak uważam i to zarówno w zakresie pierwszego jak i drugiego punktu - Twojej wypowiedzi oczywiście - a nie punktu G .

IP i czas połączenia logowane. [19558833]
[21.05.2012] 20:18
wstrętne
niegrzeczne misie Gumisie (12.05.21 19:16):
Nie możemy nadążyć, ale koniec też dobry. Cześć , bo nas wyleją z roboty i nie będzie kaski na miodek,
lizusy ! to wy miodek też pijecie ? półtorak, dwójniak czy jakiś cieńszy ?

IP i czas połączenia logowane. [19558842]
[21.05.2012] 21:21
wasta
qui? (12.05.21 19:12): Był to prezent urodzinowy Ani. Dowiedziałem później się, że Ania dorobiła po kryjomu klucze do mojego mieszkania. Jak wracałem autobusem do domu, dziewczyny samochodem Weroniki były prze de mną w moim domu i przygotowały napad. Uśpiły mnie eterem. Za trzy miesiące Ania kończy dwadzieścia lat, myślę jak się jej odwdzięczyć.
Kolejne dobrze napisane opowiadanie oparte na ciekawym pomyśle.

IP i czas połączenia logowane. [19559026]
[21.05.2012] 21:44
pomysł
noemi21@interia.eu (11.01.07 16:20):
Nigdy jeszcze mnie nikt tak nie potraktował jak Amber. Było to dla mnie dziwne, trochu się jej wstydziłam, ale uczciwie muszę powiedzieć,że to kąpanie mnie przez piękną dziewczynę, a Amber niewątpliwie taką była, było dla mnie nawet całkiem przyjemne. Łukasz i Marcin byli oczywiście cały czas obecni i filmowali moją kąpiel. Amber to zupełnie nie przeszkadzało,że też jest filmowana.Nie przywiązywała do tego najmniejszej wagi. W czasie mojej kąpieli w pewnej chwili rozległ się dźwięk domofonu. Łukasz zniknął na kilka minut, a gdy wrócił, to powiedział,że to był kurier z przesyłką ze sklepu internetowego.
Po kąpieli Amber powycierała mnie wielkim kąpielowym ręcznikiem,
doprowadziła do porządku mój warkocz i stwierdziła,że jestem gotowa.
Ja nie bardzo rozumiałam do czego. Wszyscy pozostali musieli mieć
to obgadane wcześniej, bo rozumieli się bez słów. Łukasz podał mi
biały kąpielowy szlafrok frotte i kazał się nim owinąć, a Marcin z hustki zrobił opaskę i szczelnie zawiązał mi ją oczy. Amber wzięła mnie pod rękę i powiedziała, abym się nie bała, bo tak przeprowadzi mnie do salonu tak,abym się ani nie przewróciła ani o nic nie uderzyła. Nie bardzo rozumiałam, co się dzieje. Kojarzyło mi się to z zabawą w ciuciubabkę.
W salonie Amber ustawiła mnie w jakimś miejscu, zdjęłą ze mnie
szlafrok i poprosiła , abym skierowała ręce do tyłu. Wtedy założyła
mi te nieszczęsne kajdanki z różowym futerkiem. Później powiedziała,
żebym się nie wystraszyła, bo chcą z Łukaszem i Marcinem trochu
mnie podotykać, a aby do dotykanie było przyjemniejsze, to że będą
mieli dłonie posmarowane oliwką dla niemowląt.
To wszystko było bez sensu. Po co mnie kąpali, jak teraz chcieli mnie
upaćkać oliwką. A w ogóle, to chłopcy już nieraz mnie dotykali, a Amber właśnie przed chwilą skończyła mnie dotykać podczas kąpieli.
No to o co szło im teraz. Czułam się bardzo nieswojo.
nie jest znowu taki nowatorski, bo pierwsza wymyśliła ten numer Noemi , a potem wykorzystała go też Hydra ; po drugie użyte w opowiadaniu słowa brzoskwinka, pitulka wyglądają znajomo, bo też pojawiały się u Hydry ; po trzecie opowiadanie nie jest złe, ale o wiele lepsze było to wcześniejsze o prawie sportowej przygodzie Klaudii z Łodzi ( a tak nawiasem mówiąc, to pamiętacie, kto dawno temu też pisał na tym forum , że jest z tego miasta ).

IP i czas połączenia logowane. [19559060]
[21.05.2012] 21:56
kotek w butach
Może jestem debilem, ale nie widzę związku ( po za zasłoniętymi oczami ) miedzy twoim cytatem o opowiadaniem QUI?

IP i czas połączenia logowane. [19559080]
[21.05.2012] 22:01
Maja96
Zaczyna się w końcu coś dziać

IP i czas połączenia logowane. [19559093]
[21.05.2012] 22:55
jedrek
Witam , to nie jest bajka , to było w realu .
Sorki ale jestem w wieku 47 lat , w wieku 16 lat , już nie byłem prawiczkiem , zabawy odbywały się w różnych konfiguracjach , nie wiem , czy chcecie aby opisać moje przeżycia .
Przeżyłem dużo , po za homo i narkotykami , lubię do dzisiaj dobrze się pokochać , najlepiej jest- jak kobieta ma chęć zjeść poduszkę , a miałem też takie sytuacje , że gryzły swoje kola ,aż do krwi (ponieważ drapanie i wbijanie paznokci w moje plecy było zabronione) . Serio , uwielbiam doprowadzić kobietę do czerwoności , mam z tego satysfakcję , cieszy mnie jak ma odlot , a tylko ponure cioty , pieprzą o tym co jest ważniejsze , sztuka pier___nia , czy długość przyrodzenia ?? Większość z nich stwierdza <<sztuka>> , a ja odpowiadam , następny z małym i niedoświadczony . Ludzie kobieta , to nie maszynka do spełniania orgazmów , zafunduj go kobiecie , a twój będzie do sześcianu , ale musisz to zrozumieć . Sory ale już zaczynam przynudzać ,jestem dzisiaj zmęczony , przejechałem 1450 km , jestem jak pies pluto po westernie . Jak znajdę jutro czas , odkopię w swojej przenośnej pamięci to napiszę . Pozdrawiam
Wszystkich
Jędrek

IP i czas połączenia logowane. [19559289]
[21.05.2012] 23:11
wasta
kotek w butach (12.05.21 21:56):
Może jestem debilem, ale nie widzę związku ( po za zasłoniętymi oczami ) miedzy twoim cytatem o opowiadaniem QUI?
Nie złość się koteczku, bo złość piękności szkodzi ! Na pewno nie jesteś debilem, ale pewne podobieństwa faktycznie są ( co do Noemi to bardzo odległe - zasłonięte oczy i związane ręce, ale już o wiele większe w zakresie opowiadania Hydry o tym, jak związaną i z opaską na oczach przeleciał Kacper i jego brat Filip - str. 149 i 150 ). Ja uważam jednak, że podobieństwa te są nieistotne i można co najwyżej powiedzieć, że opowiadania Noemi czy Hydry były tylko inspiracją . Mnie i myślę, że innym czytelnikom też, zupełnie to nie przeszkadza .

IP i czas połączenia logowane. [19559353]
[21.05.2012] 23:38
kotek w butach
Złość na piękność, mi nie może już zaszkodzić. Między tymi jest takie podobieństwo jak miedzy "Pitch Black" a "Awatarem". Też jest obca planeta.
Co do Jędrka to opisuj, jestem zainteresowany

IP i czas połączenia logowane. [19559475]
[22.05.2012] 10:47
Markus 85
Kiedyś u mojej byłej pomagałem w remoncie. Wziąłem prysznic i wyszedłem owinięty ręcznikiem, szedłem do pokoju byłej i w przedpokoju spotkałem jej małe i młodsza siostrę. Była stanęła z tyłu za mną i odwinęła mi ręcznik i zabrała. stałem przed nimi zupełnie nago. Jej mama i siostra się uśmiechały i patrzyły a była się śmiała. potem poszliśmy do pokoju z była i jej siostra bo ja zaprosiła i jeszcze przez jakiś czas byłem przed nimi nago. Do teraz się zastanawiam czemu mi tak zrobiła. Wtedy było mi wstyd. Pozdrawiam Wszystkich!!!

IP i czas połączenia logowane. [19560009]
[22.05.2012] 11:58
Faranek
qui? (12.05.20 21:59):
To na razie tyle. Nie wiem czy jeszcze tu coś wstawię. Był to chyba błąd.

Nie poddawaj się. Pierwsza część rewelacyjna, powiew świeżości na forum. Poza tym bardzo oryginalny pomysł. Dawaj, czekamy na więcej

IP i czas połączenia logowane. [19560342]
[22.05.2012] 17:24
to nie jest żaden
Faranek (12.05.22 11:58):
qui? (12.05.20 21:59):
To na razie tyle. Nie wiem czy jeszcze tu coś wstawię. Był to chyba błąd.

Nie poddawaj się. Pierwsza część rewelacyjna, powiew świeżości na forum. Poza tym bardzo oryginalny pomysł. Dawaj, czekamy na więcej
powiew świeżości ale tak zwane wiatry zwane też puszczaniem bąków

IP i czas połączenia logowane. [19561200]
[22.05.2012] 23:53
kotek w butach
Jędrek i qui? piszcie

IP i czas połączenia logowane. [19562136]
[23.05.2012] 08:07
kasiak85
Wczoraj szłam z koleżankami do knajpki i ubrałam luźną sukienkę z gołymi plecami wiązaną na szyi.Powiedziałam jednej koleżance że nic więcej nie mam na sobie.Siedziałyśmy sobie luźna rozmowa i koleżanka rozwiązała mi sukienkę.Wstawałam do toalety i sukienka mi opadła było trochę śmiechu a ja stwierdziłam że więcej żadnej z nich nie powiem że nie mam bielizny.

IP i czas połączenia logowane. [19562316]
[23.05.2012] 09:27
Gonia38
jedrek (12.05.21 22:55):
Witam , to nie jest bajka , to było w realu .
Sorki ale jestem w wieku 47 lat , w wieku 16 lat , już nie byłem prawiczkiem , zabawy odbywały się w różnych konfiguracjach , nie wiem , czy chcecie aby opisać moje przeżycia .
Przeżyłem dużo , po za homo i narkotykami , lubię do dzisiaj dobrze się pokochać , najlepiej jest- jak kobieta ma chęć zjeść poduszkę , a miałem też takie sytuacje , że gryzły swoje kola ,aż do krwi (ponieważ drapanie i wbijanie paznokci w moje plecy było zabronione) . Serio , uwielbiam doprowadzić kobietę do czerwoności , mam z tego satysfakcję , cieszy mnie jak ma odlot , a tylko ponure cioty , pieprzą o tym co jest ważniejsze , sztuka pier___nia , czy długość przyrodzenia ?? Większość z nich stwierdza <<sztuka>> , a ja odpowiadam , następny z małym i niedoświadczony . Ludzie kobieta , to nie maszynka do spełniania orgazmów , zafunduj go kobiecie , a twój będzie do sześcianu , ale musisz to zrozumieć . Sory ale już zaczynam przynudzać ,jestem dzisiaj zmęczony , przejechałem 1450 km , jestem jak pies pluto po westernie . Jak znajdę jutro czas , odkopię w swojej przenośnej pamięci to napiszę . Pozdrawiam
Wszystkich
Jędrek
Bardzo dobrze napisane...bravo

IP i czas połączenia logowane. [19562388]
[23.05.2012] 15:03
ktoś tu
kasiak85 (12.05.23 08:07):
Wczoraj szłam z koleżankami do knajpki i ubrałam luźną sukienkę z gołymi plecami wiązaną na szyi.Powiedziałam jednej koleżance że nic więcej nie mam na sobie.Siedziałyśmy sobie luźna rozmowa i koleżanka rozwiązała mi sukienkę.Wstawałam do toalety i sukienka mi opadła było trochę śmiechu a ja stwierdziłam że więcej żadnej z nich nie powiem że nie mam bielizny.
dużo ludzi było? Jesli możesz opisz dokładniej cała sytuacje i jak sie skończyła?

IP i czas połączenia logowane. [19563107]
[23.05.2012] 17:09
kotek w butach (12.05.21 23:38):
Złość na piękność, mi nie może już zaszkodzić. Między tymi jest takie podobieństwo jak miedzy "Pitch Black" a "Awatarem". Też jest obca planeta.
Co do Jędrka to opisuj, jestem zainteresowany
Drogi Koteczku ! Bardzo Cie prosimy, abyś się jednoznacznie zdeklarował, czy jesteś kotką czy kocurkiem . W zacytowanym przez nas poście napisałeś "jestem zainteresowany" a w swoim nowym awatarze zaprezentowałeś wczoraj damskie nóżki w szpileczkach . A może ty jesteś ten kotek ... no wiesz .... po wizycie u weterynarza i .... .

IP i czas połączenia logowane. [19563451]
[23.05.2012] 17:15
Od razu sami się poprawiamy, bo Gumisiowa zwróciła nam uwagę, że błądzimy, no ale my się słabo znamy na damskim obuwiu ( za to znamy się na zdejmowaniu damskich bucików i innych rzeczy też ) . Niech będzie :
te buciki na awatarze to nie są szpileczki ale buciki na wysokich obcasach.

IP i czas połączenia logowane. [19563467]
[23.05.2012] 17:17
ktoś tu (12.05.23 15:03):
kasiak85 (12.05.23 08:07):
dużo ludzi było? Jesli możesz opisz dokładniej cała sytuacje i jak sie skończyła?
Witaj wujciu Marudo ! No i jak zawsze .... znowu ci mało ?

IP i czas połączenia logowane. [19563472]
[23.05.2012] 18:15
sorki
kotek w butach (12.05.21 21:56):
może jesteś

IP i czas połączenia logowane. [19563589]
[23.05.2012] 18:53
Perseusz pogromca Meduzy
kotek w butach (12.05.22 23:53):
Jędrek i qui? piszcie
Nie jestem pewny, czy o to chodzi. Przez lata na nagich sytuacjach były opisywane śmieszne nagie sytuacje, a od czasu do czasu pojawiały się opowiadania. Obecnie temat przekształcił się w jakieś dziwne forum pseudoliterackie i dominują tu opowiadania erotyczne i pornograficzne ( granica pomiędzy jest bardzo cieniutka ). Wydaje mi się , że te opowiadania tutaj nie pasują. Podobały mi się opowiadania Luthien o Agatce oraz opowiadania Hydry, ale podobało mi się też, że ich autorki wyszły poza Nagie Sytuacje, gdyż ich opowiadania tutaj nie pasowały ( o czym same napisały ).

IP i czas połączenia logowane. [19563692]
[23.05.2012] 20:35
qui?
Odkąd pamiętam mam pewien rodzaj można to tak nazwać, zboczenia. Kręcą mnie mianowicie osiemnasto - dziewiętnastolatkowie. Miałam tak w wieku czternastu lat i mam teraz, gdy stuknęła mi trzydziestka. Przez dziewiętnastolatka rozstałam się z mężem z mojej winy dwa lata temu. Na urlop w zeszłe lato wyjechałam ze starszą siostrą, jej mężem i ich synem, Łukaszem. Wkroczył on trudny wiek dla mnie. Skończył osiemnaście lat. Na plaży nie mogłam się pohamować, co chwila zerkałam na niego z pod przeciwsłonecznych okularów, które specjalnie w tym celu kupiłam. Piękne wysportowane ciało, siłownia trzy razy w tygodniu jak się dowiedziałam. Dwadzieścia centymetrów wyższy o de mnie. Raz użyłam podstępu żeby mnie po dotykał. Poprosiłam o nasmarowanie pleców. Niestety szwagier był szybszy. Dwa razy udało błysnąć mi przed nim nagą piersią. Podczas opalania pleców rozwiązywałam stanik. Zauważyłam, że on też zerka na mnie wcale nie jak na ciotkę. Pech, a raczej moje szczęście chciało że rozchorował się ojciec szwagra. Coś tam z wątrobą i leżał w szpitalu. Szwagier postanowił przerwać urlop i na miejscu dowiedzieć się szczegółów. Siostra miała zostać, w końcu jednak postanowiła towarzyszyć mężowi. Syna zostawili pod moją opieką.
Pierwszy dzień minął spokojnie, mimo moich podchodów, Wieczorem przyszłam do niego w samej koszuli powiedzieć dobranoc. Koszula nocna była Mocno prześwitująca. Specjalnie stanęłam by światło było za mną. Wybałuszał oczy ale nic z tego nie wyszło. Nie chciałam być namolna. Na następny dzień przysnęliśmy oboje na plaży Ja miałam spalony tył, on przód. Spalił się tak na słońcu, że nie mógł nic na siebie włożyć, cały przód miał czerwony. Powiedział że nawet majtki go uwierają. Kazałam mu je zdjąć i leżeć pod prześcieradłem. Poszłam do sklepu na zakupy, jak wróciłam biedaczysko przysnęło. Leżał całkiem nagi. Prześcieradło zsunęło mu się na podłogę. Muszę przyznać że fiutka ma niezłego, stał mu. Zaczęłam podejrzewać ze udaje. Zagrały we mnie hormony ale jeszcze się powstrzymałam. Nago widziałam ostatnio go z dziesięć lat temu. Przykryłam go i udawałam że nic się nie stało. Po chwili obudził się. Zauważyłam że cały czas mu stoi. Nie dało się tego ukryć pod cienkim prześcieradłem. Poszłam pod prysznic, wróciłam zawinięta w ręcznik. Zaproponowałam, że go wysmaruję pantenolem. Zgodził się. Zaczęłam smarować mu klatkę, brzuch, posuwałam się coraz niżej. Nie reagował. przesunęłam prześcieradło tak że było już prawie widać główkę jego cyklopa. Wiedziałam już że chce bym zeszła niżej. Ale przerwałam. Widziałam zawód w jego oczach. Rzuciłam mu spray z pantenolem i powiedziałam - twoja kolej. Odwróciłam się tyłem rozwiązałam ręcznik i trzymałam go w ten sposób ze odsłoniłam plecy. Końce ręcznika trzymałam na piersiach, z tyłu zrobiła się duża luka, przez którą na pewno było widać mi pośladki. Usiadł i trzęsącymi się rękami zaczął mnie spryskiwać. Jego dłonie dotknęły moich pleców. Dostałam wzwodu brodawek, między nogami poczułam wilgoć Delikatnie rozprowadzał mi piankę po plecach. Część jej spłynęła pomiędzy pośladki. Zażartowałam żeby tyle pantenolu nie walił mi na plecy, bo będzie musiał smarować niżej. Natychmiast jego ręce zjechały w miejsce gdzie nie było opalenizny. to był moment na który czekałam. Niby przypadkiem wypuściłam ręcznik z rąk, po sekundzie gwałtownie odwróciłam się. Moje nagie piersi znalazły się dziesięć centymetrów od jego twarzy

IP i czas połączenia logowane. [19563933]

1 «   150 151 152 153 154   » 233 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat