o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

nagie sytacje

1 «   135 136 137 138 139   » 228 Strony tematu:
[15.02.2012] 10:55
SandraWais
http://www.smog.pl/wideo/51009/przegiela_z_d ekoltem_18/ tez bym tak chciała...;p

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19322920]
[15.02.2012] 17:11
simekkk
nieraz chodze po ulicy w srodku miasta na golasa .
wczoraj bylem na basenie a mialem male kompielowki i jak wyskakiwalem z basenu(prawie caly zapelniony ) spadly mi kompielowki
ale nie byla to jedyna sytuacja. jak szlem (wczesniej) do tego samego basenu to kompielowki mi sie rozerwaly .dobrze ze mialem zapasowe

IP i czas połączenia logowane. [19323794]
[15.02.2012] 18:02
Opowiadania z Mama cz1
Michał na obozie żeglarskim wywalił się i złamał obie ręce, do tego coś w dłoniach też ponadrywał. O tyle szczęście, że czysto i bez przemieszczeniem, ale załadowali mu je do gipsu i nici z naszego wspólnego wyjazdu w sierpniu. Teraz siedzi i ogląda telewizor, wieczorem czyta. Przynajmniej na komputerze nie może grać, bo z gipsu widać tylko jego paznokcie. Na szczęście już go nie boli, ale pierwszy dzień miał ciężki. Jego opiekunka zadzwoniła więc przyjechałam błyskawicznie i odebrałam go ze szpitala. Po drodze pojawił się pierwszy problem, pewnie spory dla dojrzewającego 14-latka. Okazało się, że nie może sam zrobić siusiu. Byliśmy w samochodzie czułam, że coś jest nie tak i proponuję stację benzynową. Domyśliłam się, że sam nie da rady i proponuję, że mu pomogę, ale on, że mu się nie chce. Jedziemy dalej, Michał zaczął jęczeć pytam czy go boli a on, że nie. W końcu powiedział, że mu się sikać chce, ale on ze mną do damskiej toalety nie pójdzie, a ze mną do męskiej też nie. No to mówię staniemy przy lesie i będziemy sami. OK.?

IP i czas połączenia logowane. [19323875]
[15.02.2012] 18:04
Opowiadania z Mama cz2
Zgodził się więc stanęłam i poszliśmy do lasu. Rozpięłam mu rozporek wyciągnęłam siusiaka i trzymałam jak wtedy jak miał trzy lata i uczył się trafiać do toalety na stojąco. Widać, że mu bez pomocy rąk głupio, ale co robić. Potem dojechaliśmy do domu. Tu już wszystko było ok. Ponieważ z tym gipsem nie bardzo może brać prysznic więc najpierw powiedział, że pójdzie do toalety, a potem wsadziłam go do wanny i umyłam. Nawet fajnie było go znowu myć. Całkiem urósł i w ogóle spory już z niego chłopak. Niedługo mnie przerośnie, ma już jakieś prawie 160 cm. Rano obudził mnie, że chce siusiu. Pomyślałam, może niech śpi bez spodni, ale potem stwierdziłam, że i tak go muszę myć więc nawet jak się wstydzi mamy, to nic się nie da poradzić. Potem była wieczorna kąpiel. Myłam go znowu, ale zrobiło mi się w pewnym momencie głupio ponieważ zaczął mieś jak to pewnie chłopcy erekcję, a musiałam mu też umyć siusiaka. Myję mu więc dłonią ten stwardniały kawałek "mężczyzny" i nagle poczułam się jak gdybym pieściła jakiegoś faceta. Taka trochę przyjemność, trochę podniecenie, trochę ciekawość za każdym nowym facetem jaki będzie "tam". Michał ma jeszcze takiego dziecinnego członka, bardzo wąskiego, ale teraz jak stał się twardym kawałkiem ciała to był taki "przyjemny w dotyku". Poczułam się głupio, bo nagle wydało mi się, że dłużej niż zwykle go mydlę tylko aby czuć jego dotyk. Ale by było gdyby zauważył, że się rozmarzyłam. On pewnie się skręca ze wstydu, że mama myje mu siusiaka, a ja, no tak.

IP i czas połączenia logowane. [19323877]
[15.02.2012] 18:08
Opowiadania z Mama cz3
Z Perspektywy Michała Kiedy połamałem ręce, to najpierw była złość, że właściwie nici z wakacji i dlaczego nie w czasie roku szkolnego. Potem okazał się, że nie mogę nic sam zrobić. Najpierw wyszła sprawa z sikaniem podczas powrotu do domu. Ja sobie nie rozepnę spodni. Nie pójdę przecież z mamą do męskiej toalety, a do damskiej też głupio. No ale stanęliśmy w lesie i było ok. Trochę było mi głupio, kiedy mama wyciągała mi penisa, ale na szczęście nie miałem erekcji i wszystko było ok. Przypomniałem sobie jak na drugi dzień po wypadku rano miałem zawołać pielęgniarkę, aby mi dać kaczkę do sikania. Ale jak się obudziłem rano no strasznie mi się chciało sikać, ale jednocześnie @@@ mi stał jak zwykle rano. Skręcałem się ale nie mogłem przecież poprosić pielęgniarki. Domyśliłaby się, że mam ochotę jak zwykle rano walić konia. Starałam się myśleć o czymś innym i w końcu się udało. Zawołałem pielęgniarkę, teraz mi się bardzo śpieszyło. Kiedy sikałem w lasku, to na szczęście nie było problemu. Potem byliśmy w domu. Było lepiej, bo u siebie, ale nagle okazał się, że jest strasznie. Już rano było mi znowu trudno. Musiałem znowu czekać aż mi przestanie stać nim zawołałem mamę. Ale wieczorem, kiedy pomyślałem sobie, że pójdę się kąpać, a moja mama będzie mnie myła nagiego znowu się podnieciłem. Od roku zacząłem się onanizować i teraz waliłem konia codziennie, a czasami parę razy dziennie. Ukrywałem to skrzętnie przed mamą chociaż czasami z przerażeniem zauważałam resztki spermy na pidżamie. Na szczęście nigdy niczego nie zauważyła. Czasami jak wyobrażałem sobie, że moja mama mnie myje, to mi stawał od razu. Fantazjowałem o wspólnej kąpieli z mamą, lub o tym, że mama rozbiera się przy mnie, a ja jestem niewidzialny i mogę ją podglądać w łazience. Teraz kończył się film wiedziałem, że zaraz mama weźmie mnie do kąpieli. Próbowałem namówić ją na jeszcze jeden film licząc, że potem puści mnie bez kąpieli, ale się nie udało. Weszła za mną do łazienki zdjęła ze mnie koszulę, spodnie i majtki, puściła wodę do wanny i powiedziała, że zostawia mnie na chwilę, abym mógł skorzystać z toalety. Po paru minutach zawołała, że wchodzi. Wskoczyłem szybko do wanny i siadłem w wodzie. Mama stwierdziła, że musi mnie dokładnie umyć. Zaczęła od włosów w wodzie zrobiła się piana i nie było już widać mojego sterczącego @@@a.

IP i czas połączenia logowane. [19323885]
[23.04.2014] 16:52
[15.02.2012] 18:09
Opowiadania z Mama cz4
Ale jak mama myła mi plecy pochylała się nade mną czasami dotykała mi ramion swoim olbrzymim biustem, to pała sterczała mi coraz bardziej. Potem mama kazała mi wstać. Trochę udawałem, że mam z tym kłopot, ale zaczęła mnie brać za ramiona więc szybko wstałem. Moja pała sterczała do przodu, ale na szczęście mama nie zwróciła uwagi. Jak wczoraj zaczęła mi myć jednoczenie tyłek i pałę. Kiedy poczułem jej dłonie, to było jak z marzeń. Gdyby potarła mnie parę razy więcej, to chyba bym się spuścił. Na szczęście niczego nie zauważyła, szybko skończyła, opłukała mnie wodą i wytarła. Wreszcie w pidżamie byłem w swoim pokoju. Takie rzeczy, jak przykrycie się kołdrą czy zgaszenie światła potrafiłem zrobić albo jedną ręką albo oboma rękami. Teraz kiedy zostałem sam przypomniała mi się pielęgniarka, myjąca mnie mama, instruktorka z obozu, która uwielbiała opalać się na pomoście z rozpiętym z tyłu stanikiem tak, że jak ktoś podchodził i ją o coś pytał to z boku było widać prawie cały jej cycek. Po chwili miałem erekcję jak nigdy. No tak nie waliłem sobie trzy dni. Popatrzyłem na swoje ręce. No gipsem tego nie zrobię. Próbowałem poruszać się i trzeć o kołdrę, ale to bolało. Spróbowałem poszukać czegoś co było by śliskie, ale nic nie miałem. Do łazienki nie pójdę, bo mama zaraz się zainteresuje. W końcu podniecony i zmęczony zasnąłem. Rano obudziłem się ze sterczącą pałą i potrzebę siku. Zdecydowałem się zsunąć spodnie i poszedłem do toalety. Siadłem jak dziewczyna i w końcu się udało, wysikałem się. Na szczęście pała mi opadła, bo jak wychodziłem, to przyszła mama. Pochwaliła mnie, że daję sobie radę i powiedziała, że zrobi mi śniadanie wzięła mnie za rękę i zaprowadziła bez spodnie do kuchni. Siadłem za stołem i patrzyłem jak wszystko robi. Po chwili pochyliła się przede mną nad stołem i zaczęła smarować kanapki masłem i coś tam na nich układać. Zawsze podniecał mnie jej widok, ale teraz kiedy pochyliła się w nocnej koszuli w której rozcięciu zobaczyłem jej cyce to pała mi stanęła od razu. Na szczęście siedziałem za stołem.

IP i czas połączenia logowane. [19323886]
[15.02.2012] 18:10
Opowiadania z Mama cz5
Tak minęło śniadanie. Starałem się nie patrzeć na mamę, ale nie mogłem się powstrzymać. Czułem, że zaraz mama wygoni mnie zza stołu i wszystko się wyda. Poprosiłem jeszcze o herbatę. Na szczęście potem mama poszła do łazienki, a ja uciekłem do siebie i jakoś naciągnąłem na siebie spodnie od pidżamy. Potem dzień spędziłem przed telewizorem z mamą chodzącą za mną krok w krok. Wieczorem kąpiel. Na samą myśl pała mi znowu stanęła. Jak poprzednio mama dała mi chwilę, a potem kiedy szybko wszedłem do wanny weszła. Umyła mi plecy szyje, nogi a potem podtrzymując mnie kazała mi wstać. Kiedy mój sterczący członek wyłonił się z piany skręcałem się ze wstydu. Tyle razy marzyłem, aby mama umyła @@@a i spuściła mnie, ale teraz skręcałem się ze wstydu, że się domyśli, że mam ochotę na kobiety i podnieca mnie jej ciało. Mama tak jak poprzednio zaczęła mi jedną ręką myć tyłek dotykając przy każdym ruchu moich jaj od tyłu, a drugą ręką potarła mi najpierw mydłem jaja i pałę, a potem odłożyła mydło i zsunęła mi napletek. Potem poruszyła nim parę razy i stało się. Po prostu się spuściłem. Razem z mydłem na jej dłoń leciała moja sperma. Mama dalej tarła mi tyłek i pocierała pałę. Sperma mieszała się z mydłem. Zerknąłem na dół. Chyba nic nie zauważyła. Po chwili zaczęła mnie całego spłukiwać jeszcze raz pocierając ręką, plecy, brzuch, tyłek, pałę i jaja oraz nogi. Teraz już pała poleciała mi w dół, a woda spłukała całą spermę. Udało się. Poszedłem do łóżka.

IP i czas połączenia logowane. [19323891]
[15.02.2012] 18:11
Opowiadania z Mama cz6
Z perspektywy Mamy
Rano zastałam Michała jak bez spodni wychodzi z łazienki. No tak jak zsunął spodnie, to bez pomocy może pewnie sikać na siedząco. Wzięłam go na śniadanie. Miał niezły apetyt. Nawet wypił drugą herbatę. Kiedy wróciłam z łazienki siedział przed telewizorem w spodniach od pidżamy. Coraz lepiej sobie radził. Dzień spędziliśmy wspólnie. Zbliżała się kąpiel. Pomyślałam o wczorajszej kąpieli. Nie mogę dopuścić, aby zauważył, że te jego odruchowe wzwody mnie interesują czy że sprawia mi przyjemność dotykanie jego penisa. Gdzieś o tym czytałam, że chłopcy rano mogą mieć taki wzwód i że to nie ma żadnego związku z seksem. Od po prostu działanie organizmu. Puściłam go pierwszego do łazienki jakby chciał skorzystać z toalety i kiedy weszłam, to siedział już w wodzie. Umyłam go znowu, a potem pomogłam wstać. Uważając aby "równo" dzielić swoje zainteresowanie zaczęłam mydlić mu pupę i siusiaka, który znowu sterczał. Odłożyłam mydło. Parę razy potarłam mu mosznę. Jeszcze prawie bez włosów była jak z aksamitu. Zawstydzona swoim odczuciem potarłam mu pupę, a drugą ręką odciągnęłam mu napletek tak, jak robiłam, kiedy był mały, aby go dokładnie umyć. Kiedy to robiłam przypominałam sobie inne penisy, z których też ściągałam skórkę przed włożeniem ich do ust. Poczułam jak robię się mokra. Potarłam mu penisa parę razy rozcierając mydło i nagle na moją dłoń spłynęła sperma. Widok wytrysku z penisa mojego syna spowodował u mnie jak gdyby prąd elektryczny. Machinalnie poruszałam dalej dłonią mieszając spermę z mydłem i starając się zapanować nad podnieceniem. Gdyby Michał zauważył to byłby przerażony, że jego mama jest zboczona. Po chwili strumieniem spłukałam resztki mydła i zerkałam na syna. Czy zauważył co się stało. Może pomyślał po prostu, że zrobił trochę siusiu. Chyba nic nie zauważył, a to co spowodowałam była jak zmaza nocna, która przecież często zdarza się dorastającym chłopcom, którzy wcale nie myślą o seksie tylko mają wytrysk w nocy przez sen. Sama czasami zauważałam na pidżamie Michała resztki spermy po takich zmazach. Kiedy syn poszedł do siebie podczas kąpieli, wzięłam słuchawkę prysznica i starając się nie myśleć o penisie mojego syna tylko o tych wielu innych, na które patrzyłam z bliska podczas wytrysku doprowadziłam się ciepłą wodą do spokojnego orgazmu.

IP i czas połączenia logowane. [19323893]
[15.02.2012] 18:13
Opowiadania z Mama cz7
Rano znowu było OK. Zrozumiałam, że mam problem, podnieca mnie ciało mojego syna. Muszę się opanować i zajmować się nim tylko tyle ile trzeba. Może po prostu nie codziennie musi się myć. Wieczorem posłałam go tylko po wspólnym myciu zębów do spania. Następnego dnia wieczorem wysłałam go jednak do wanny. Kiedy weszłam jak zwykle siedział w wodzie i grzał się mocno zanurzony pod wodę. Umyłam go całego i pomogłam wstać. Tak jak poprzednio penis sterczał mu do przodu. Ze zdenerwowania mydło wpadło mi do wody. Pochyliłam się odruchowo szukając go ręką w wodzie i nagle zobaczyłam jego członka sterczącego mi przy samej twarzy. Skupiłam się na mydle, ale widok tego pięknego ciała podniecił mnie znowu. Widziałam jego napięty członek ściągnięty do końca napletek i nabrzmiałą żołądź. Jego członek miał na razie tylko 14cm i był wąski, ale wyglądał tak podniecająco. Znalazłam mydło. Zaczęłam znowu mydlić mu mosznę, pupę i penisa. Kiedy objęłam palcami członka nie mogłam się powstrzymać zacisnęłam place czując jego twardość. Może nie był tak gruby, ale twardy jak stal. Odruchowo nie myśląc co robię potraktowałam go jak uwielbiali moi mężczyźni w wannie lub pod prysznicem. Jedną ręka od strony pupy objęłam my śliskie od mydła jądra, a z przodu ściągnęłam parę razy napletek. Tym razem poczułam jak kurczą mu się jądra i pulsuje członek. Pochyliłam się aby lepiej widzieć jak z końca napiętego i czerwonego penisa wyleciała pierwsza struga spermy, a potem następne. W tym momencie zrozumiałam, że muszę udawać, że to przez przypadek. Zaczęłam go spłukiwać i skończyłam kąpiel jak gdyby nigdy nic.

IP i czas połączenia logowane. [19323895]
[15.02.2012] 20:06
dqwerty
Dobre, kiedy ciąg dalszy?

IP i czas połączenia logowane. [19324215]
[16.02.2012] 00:01
Hydra111
W ostatnie wakacje byłam u ciotki dwa tygodnie. Jest ona siostrą mamy, ma dwóch synów bliźniaków (14 lat). JA MAM 16. Kiedyś podczas grilla, poczułam się cała przepocona, był upał. postanowiłam się wykąpać. Obecna była wtedy cała rodzina, moja mama z tatą, mój brat, dziadek babcia i oczywiście gospodarze. Gdy byłam pod prysznicem dopadło mnie stado os!!! Z wrzaskiem wybiegłam wtedy z łazienki, całkiem naga. Oczywiście słysząc mój krzyk mrożący krew w żyłach wszyscy się zbiegli i widzieli mnie. Była to sprawka bliźniaków, ale nie przyznali się do tego. Przez uchylony lufcik wrzucili je w torebce foliowej. Czasem robimy sobie kawały, ale teraz przegięli. W Boże narodzenie Siostra mamy w raz z rodziną spali u nas. Zamontowałam wtedy w łazience kamerę internetową I nagrałam braci jak podczas kąpieli nawzajem onanizowali. Pokazałam im ten film i nastraszyłam że wszystkim pokażę. Błagali mnie żebym tego nie robiła. Po świętach miałam zostać z nimi sama w domu. Zgodziłam się pod warunkiem że przez ten czas będą moimi niewolnikami i spełnią każde życzenie. Zgodzili się. Najpierw kazałam rozebrać sie do naga i całować moje stopy. Siedziałam sobie w fotelu a oni mnie obsługiwali. Robili kanapki, herbatę itd. Oczywiście cali goli. Śmiesznie wyglądali ze sterczącymi fujarkami. Na koniec wpadłam na pomysł by zrobili to co przed kamerka w łazience. Jeden drugiemu ruszał skórką. Zauważyłam że wszystko to robili z wielką ochotą. Zgodnie z obietnicą na ich oczach skasowałam film, i był to mój wielki błąd. Przed wyjazdem do ciotki na ferie dostałam od nich moje nagie fotki mailem. Zrobili je w moim pokoju, chyba któryś z nich ukrył się w szafie. Ale to już inna historia.

IP i czas połączenia logowane. [19324839]
[16.02.2012] 11:33
Yusta1997
Cześć Jestem Justyna. Mam 15 lat. Muszę przyznać, że miałam to szczęście, że w zeszłym roku pojechałam całą gromadą na kolonie za granicę do Hiszpanii. Jak wiecie, jest to bodajże najbardziej morski z europejskich krajów. Szybko dojrzewałam, podobnie jak i moje wszystkie siostry, a mam ich 2, każda starsza o 2 lata. Dużo słyszałam z opowiadań różnych moich przyjaciół i znajomych oraz rodziny, że byli w Hiszpanii na wakacjach i są w szoku, że tam jest w zasadzie odwrotnie niż u nas. Po prostu większość dziewczyn opala się tam bez stanika. Opalają się topless tam zarówno kobiety 30-35-letnie jak i dziewczyny 15-18 letnie albo nawet młodsze. Trochę poczytałam o tych różnych plażowych obyczajach. No i rzeczywiście...okazało się, że w tamtych rejonach są plaże, na których po prostu nie wypada inaczej się pokazać niż topless. Jeszcze nie wiedziałam, ale okazało się, że spędzaliśmy kolonie w pobliżu właśnie jednej z takich plaż w stylu topless. Oczywiście, niejeden raz na niej tam byłyśmy. Pierwszy dzień jakoś nas nie przekonywał, ale na drugi postanowiłyśmy się przełamać i wszystkie zaczęłyśmy opalać się topless.

IP i czas połączenia logowane. [19325377]
[16.02.2012] 16:08
Lanie123
To był ciężki dzień. Marek wracał ze szkoły a w głowie tylko rozmyślał co powiedzieć mamie aby się nie wydało że dostał dziś aż trzy jedynki. Wiedział doskonale że mama będzie bardzo zła gdyż już kilku krotnie zwracała mu uwagę aby więcej się uczył.
Gdy wszedł do domu, ulżyło mu na duchu. Usłyszał że w salonie wraz z mamą siedzi jej koleżanka.
- przy niej na pewno mi się lepiej upiecze pomyślał 15latek
Starał się przemknąć niezauważony. W pewnym momencie z salonu dobiegł głos mamy:
- marek, proszę tu do nas natychmiast przyjść!
Chłopak zaskoczony ale nie spodziewający się najgorszego od razu ruszył na zawołanie.
W salonie na środku stała Marka mama, piękna brunetka o włosach do ramion i o kształtnych piersiach, obok na kanapie siedziała Marta, koleżanka matki. Wygląd Marty już niejednokrotnie w przeszłości przyprawiał Marka o erekcję.
- Marku, jak było w szkole? czy chcesz mi coś powiedzieć? zapytała surowym głosem mama
- nooo jaaa, boo chłopak zaciął się. Nie wiedział co powiedzieć, miał milion myśli na sekundę.
- Miałam dziś bardzo nieprzyjemną rozmowę z twoją wychowawczynią, powiedziała że ostatnio ciągle przychodzisz nieprzygotowany. Dziś dostałeś trzy jedynki!
- Uważam że najwyższa pora zacząć cię traktować jak gówniarza skoro takie masz podejście do nauki. Po oczach mamy widać było że nie żartuje
- Na początek dostaniesz lanie i to w obecności Marty żebyś lepiej zapamiętał! Proszę w tej chwili się rozebrać!
- Ale mamo, proszę, ja już nie będę tyle siedział przed komputerem, zacznę się uczyć, obiecuję. Chłopak na marne szukał ratunku
- Na poprawę przyjdzie czas! Na razie proszę się rozbierać a ja idę do pokoju po narzędzie którym dostaniesz!
Chłopak z ociąganiem zaczął się rozbierać, został w samych majtkach
Wszystkiemu przyglądała się koleżanka mamy która siedziała obok.
Po chwili w drzwiach pojawiła się powrotem mama, w ręce trzymała coś jak deskę do krojenia tyle że dłuższą i węższą.
Stanęła za nim i chwyciła go od tyłu za ręce.
- To było by zbyt proste dla ciebie gdybyś oberwał przez materiał.
- Marto, podejdź proszę i zdejmij majtki temu gówniarzowi, dostanie na goły tyłek to lepiej zapamięta!
Marta od razu poderwała się z miejsca i uklękła przed chłopcem.
Ten zamarł ze wstydu. Na samą myśl jednak zaczął się podniecać a w raz z tym jego penis zaczął rosnąć.
- Marta nie czekaj, czas na karę!
Marta spojrzała ironicznie w oczy 15latka. W jej oczach widać było lekkie podekscytowanie.
Chwyciła gumkę majtek z obu stron i jednym ruchem opuściła je chłopcu do kolan.
Jej oczom ukazał się nabrzmiały różowy penis Marka a pod nim moszna na której trudno było uśledzić chociaż jednego włoska. Marta nakręcona całą sytuacją nie wytrzymała, widząc zakłopotanie chłopca posłała mu jedno celne pstryknięcie w jąderko. Chłopiec próbował się osłonić jednak na marne. Był mocno trzymany pod ręce przez matkę.
- A teraz proszę się położyć brzuchem na stole, wypiąć tyłek, nogi szeroko!
Marek zrezygnowany wykonał polecenie mamy. Teraz obie patrzyły na jego młode pośladki i zwisającego siusiaka który stawał się co raz bardziej wyprostowany.
- Teraz dostaniesz 30 razy deseczką po tyłku, masz głośno liczyć!
Pierwsze uderzenie rozeszło się głośnym echem po salonie
- Raz, zasyczał chłopiec
- ddwaaa
- trzyy
Marta usiadła teraz obok bitego chłopca. Nakręciła się całą sytuacją. Siedziała i obserwowała jak wraz z uderzeniami podskakuje prącie i cała moszna.
Gdy Asia, mama Marka dochodziła już do 25 uderzenia, Marek płakał rzewnie, wił się co raz bardziej wraz z każdym kolejnym uderzeniem. Był upokorzony jak nigdy dotąd. Już samo rozebranie się do naga przed mamą było sporym upokorzeniem. Obecność Marty na myśl o której się często masturbował tylko spotęgowały te odczucia.
W pewnym momencie pomiędzy kołataniem swojego serca a uderzeniami po pośladkach, poczuł czyjś chłodny dotyk na swoim penisie. Ktoś złapał za napletek i sprawnie go zsunął.
- Patrz Asiu, ty tu ciężko pracujesz nad wychowaniem swojego niesfornego syna a jemu to najwyraźniej się podoba. Ma erekcję i jest cały w śluzie!
- Co?! Ty gówniarzu! Wstań natychmiast i pokaż no się!
Marek zrezygnowany wstał, i stanął wyprostowany przed matką i jej koleżanką. Stał prezentując w całej okazałości swojego siusiaka ociekającego śluzem jakby był gotowy do penetracji.
- No brak słów! Nakręca cię to? To my jeszcze popracujemy nad twoim pociągiem seksualnym!
- Mamo, to nie tak, ja nic
- Milcz! Ręce proszę trzymać za głową! Podejdz do stołu i połóż się na plecach!
Marek wystraszony i upokorzony już nie protestował, nie wiedział co go dalej czeka.
Posłusznie położył się.
- nogi proszę wysoko i szeroko trzymać! już ja się przyglądnę tym twoim jąderkom!
Taka pozycja tylko spotęgowała podniecenie chłopca leżącego okrakiem. Świadomość że leży z wypiętym penisem przed dwiema kobietami była zbyt mocna, nie wytrzymał. Jego ciało zadrżało a z jego różowego penisa trysnęła młodzieńcza sperma.
Widząc to, matka chłopca nie wytrzymała i uderzyła go z całych sił otwartą ręką w mosznę.
Chłopakowi momentalnie pociemniało przed oczami, jego nogi opadły. Na chwilę stracił przytomność.
==
Obudził się po około 20minutach. Jego myśli przeleciał strach co będzie działo się dalej.
Leżał teraz na podłodze. Ręce miał skute różowymi kajdankami i przypięte do kaloryfera. Strach spotęgował gdy

IP i czas połączenia logowane. [19326329]
[16.02.2012] 18:16
baretek 16  asasd@tlen.pl
witam. Pewnego dnia z mama wybralismy sie na basen lecz nie mielismy strojów do kapania poniewaz nie bylismy na to przygotowani ! Ale na szczescie byl tam taki sklepik z takimi rzeczami wiec kupilismy i poszlismy sie przebrac ! Na basenie nie bylo nikogo bo to bym taki malutki basen z sauna ! Wiec przebralismy sie i poszlismy plywac. Mama zaproponowala pojscie do sauny. Wiec zgodzila sie i poszlimy. Wchodzac mama powiedziala ze do sauny powinno sie wchodzic nago. Lecz ja na to odparlem ze nigdy nic takiego nie slyszalem. Mama zaczela mi mowic ze poiwnno sie wchodzic nago i juz i ze mam sie natychmiast rozebrac ! Wiec zrobilem to ale tylem i szybo obwinolem sie recznikiem i wszedlem do sauny ! Przez szybe zobaczylem mame rozpierajaca sie bez skrepowania i ktora wchodzi do sauny. ( miala calkiem niezle cialo i duze piersi ) Gdy weszla i zobaczyla mnie owinietego recznikiem powiedziala zebym go zdjal poniewaz jak ona jest naga to ja tez musze byc ! Wiec nie mialem wyjscia zdjolem i wyrzucilem recznik z sauny ! Mama powiedziala zebym sie nie krepowal lecz za to mi kutas stanol i nie wiedzialem co powiedziec. Powiedziala ze to normalne w tym wieku. Wtedy zobaczylem mame pierwszy raz nago

IP i czas połączenia logowane. [19326671]
[16.02.2012] 18:24
jestem ciekawy
Hydra111 (12.02.16 00:01):
W ostatnie wakacje byłam u ciotki dwa tygodnie. Jest ona siostrą mamy, ma dwóch synów bliźniaków (14 lat). JA MAM 16. Kiedyś podczas grilla, poczułam się cała przepocona, był upał. postanowiłam się wykąpać. Obecna była wtedy cała rodzina, moja mama z tatą, mój brat, dziadek babcia i oczywiście gospodarze. Gdy byłam pod prysznicem dopadło mnie stado os!!! Z wrzaskiem wybiegłam wtedy z łazienki, całkiem naga. Oczywiście słysząc mój krzyk mrożący krew w żyłach wszyscy się zbiegli i widzieli mnie. Była to sprawka bliźniaków, ale nie przyznali się do tego. Przez uchylony lufcik wrzucili je w torebce foliowej. Czasem robimy sobie kawały, ale teraz przegięli. W Boże narodzenie Siostra mamy w raz z rodziną spali u nas. Zamontowałam wtedy w łazience kamerę internetową I nagrałam braci jak podczas kąpieli nawzajem onanizowali. Pokazałam im ten film i nastraszyłam że wszystkim pokażę. Błagali mnie żebym tego nie robiła. Po świętach miałam zostać z nimi sama w domu. Zgodziłam się pod warunkiem że przez ten czas będą moimi niewolnikami i spełnią każde życzenie. Zgodzili się. Najpierw kazałam rozebrać sie do naga i całować moje stopy. Siedziałam sobie w fotelu a oni mnie obsługiwali. Robili kanapki, herbatę itd. Oczywiście cali goli. Śmiesznie wyglądali ze sterczącymi fujarkami. Na koniec wpadłam na pomysł by zrobili to co przed kamerka w łazience. Jeden drugiemu ruszał skórką. Zauważyłam że wszystko to robili z wielką ochotą. Zgodnie z obietnicą na ich oczach skasowałam film, i był to mój wielki błąd. Przed wyjazdem do ciotki na ferie dostałam od nich moje nagie fotki mailem. Zrobili je w moim pokoju, chyba któryś z nich ukrył się w szafie. Ale to już inna historia.

opisz też tą historię proszę

IP i czas połączenia logowane. [19326703]
[19.02.2012] 12:20
Namiętny94
Siema wszystkim chciałbym opowiedzieć swoją historię z wakacji z nad jeziora.
W sierpniu pojechałem ze znajomymi nad niedaleko położone jeziorko zwane firlejem. Jest to niezbyt wielki zbiornik wodny ale wiele osób tam przyjeżdża. Pojechałem tam z 7 kolegami i 4 koleżankami. Mieszkaliśmy w 4-osobowych domkach, więc jak łatwo obliczyć wynajeliśmy 3 domki. Domki były troche ubogie gdyż był w nich 2 pokoje, 4 łóżka i umywalka. Kibel był i prysznic był w oddzielnym budynku i był wspólny dla wszystkich którzy wynajmują tego typu domki. Byliśmy tydzień i co dzień imprezowaliśmy chodziliśmy na dyskoteki i wogóle. 2 razy postanowiliśmy że wykąpiemy sie nago w nocy. Wszyscy byli za więc kiedy już było ciemno rozebraliśmy i chlup do wody my chłopaki oczywiście próbowaliśmy jak najwięcej zobaczyć u dziewczyn i coś sie udało nawet. Wszystkie koleżanki były bardzo atrakcyjne. Niestety 3 były zajęte i są ale jedna była wolna ale ona była przez emnie zajęta tak jaby ponieważ już przed wyjazdem kręciłem z nią i wogóle więc reszta chłopaków musiała zadowolić sie samym widokiem nagich kobiet ale przynajmniej na dyskotekach wyrywali mnóstwo dziewczyn. Gdy już wyszliśmy z wody i sie ubraliśmy poszliśmy do domków i sie podzieliliśmy sie 2 grupky bo w męskim były 4 prysznice a w damskim 3. Pierwsza grupa poszła zastanawiałem sie czy może nie wykąbinować żeby pójść do damskiego kiba gdyż justyna z którą kręciłem miałą sam iść tam. Kiedy przysza na nas kolej spytałem się jej czy nie boi sie sama iść tam. Powiedziała wolałaby z kimś iść więc zaproponowałem siebie i sie zgodziła. Poszliśmy rozebraliśmy sie do bielizny. Ujrzałem jej super ciało i odrazu zaczął mi rosnąć w gaciach. Chwile gadaliśmy o miłości i wogóle potem ją zaczołem komplementować jej ciało piersi i pupe. Ona odpowiadała że tak nie jest więc poprosiłem żeby pokazała piersi żeby mi to udowodniła. Nawet sie tego nie spodziewałem i po chwili stała przedemną w samych majtkach. Mi już stał na baczność. Ma super piersi nie za duże nie za małe że się idelanie mieszczą w ręce i są jędrne przede wszystkim. Ona zauważyła że mi stanął i zaproponowała żebym zdją majtki bo po co ma sie tam gnieździć fiut i tak zrobiłem. Ona była troche zaskoczona tym ale potem podznieciła sie tym gdyż mój fiut może nie jest najdłuższy gdyż ma 16 cm ale jest gruby. Ja w zamiarze pocałowania jej podszedłem do niej a ona powiedziała żebym poczekał aż wejdziemy pod prysznic. Ona zdjeła też swoje majtki i weszliśmy pod prysznic. Zaczeliśmy sie namiętnie całować od czasu do czasu ssałem jej sutki, ona mi masowała lekko. Następnie postanowiłem że zrobie jej minetke bo lubie ją robić. Zabrałem sie do niej lizałem na początku łechtaczkę powoli potem szybciej ona zaczeła szybciej oddychać. Następnie wsadziłem jezyk do cipki i penetrowałem ją swoim językiem ona zaczeła jęczeć po kilkunastu minutach miała już orgazm. Gdy już odzyskała nad sobą kontrolę zaczeła mi robić loda. Na początku robiła to powoli ale potem się rozkręciła. Lizała mojego fiuta bardzo dokładnie, świetnie językiem operowała i często mojego żołędzia lizała samym językiem super to było. Po około 20 min doszedłem i trysnołem jej w usta. Potem chciałem sie bzykać ale nie miałem gumki i troche sie bałem bez ale wpadliśmy na pomysł żebym ocierał sie swoim fiutem o jej cipke i lekko od czasu do czasu wkładał. Super uczucie. Po tej kacji zostaiśmy parą i do tej pory jesteśmy razem i nie raz sie kochaliśmy już.

IP i czas połączenia logowane. [19333773]
[19.02.2012] 23:40
Hydra111
Ciąg dalszy mojej historii z bliźniakami. Na początku chciałam wymigać się od wyjazdu. Rodzice jednak zaplanowali na okres ferii remont w mieszkaniu i na siłę wypchnęli mnie do ciotki. Zawiózł mnie tam brat. Jechałam z duszą na ramieniu. Myślałam że Jakub i Bartek jako małolaty nie wymyślą nic strasznego. W sobotę nocował w moim pokoju mój brat Więc miałam spokój. Ciotka z wujkiem mieszkają w domku jednorodzinnym. Na parterze jest ich sypialnia, salon, kuchnia i łazienka, a na piętrze, trzy pokoje i jedna łazienka. Z tym że jeden pokój jest chwilowo nieczynny, zrobili tam graciarnie. Pozostałe dwa pokoje dzielą Bliźniacy. Sąsiadują one z łazienką, tak że z jednego pokoju do drugiego można przejść przez łazienkę. Jeden z tych pokoi przypadł mnie a chłopcy zamieszkali chwilowo razem. Przed pierwszym myciem sprawdziłam dokładnie całą łazienkę czy niema jakichś kamer, ale nic podejrzanego nie znalazłam. Niedzielę brat wyjechał do domu i wtedy się zaczęło. Wieczorem gdy weszłam do łazienki wykąpać się i jeszcze nie zdążyłam zablokować drzwi do pokoju braci, te się gwałtownie otworzyły. Stali w nich Jakub i Bartek. Próbowałam ich udobruchać, mówiłam że w święta były to tylko głupie żarty i żę w wakacje też nieźle dali mi popalić. Nawet pokazały mi się łzy w oczach. Ale oni pozostali nie wzruszeni. Powiedzieli że teraz ja będę ich niewolnicą, a później możemy o całej sprawie zapomnieć, a jeżeli się nie zgodzę to moje nagie zdjęcia ukażą sie na naszej klasie. Przyparta do muru zgodziłam się pod warunkiem że nie będą przeginali. Pierwszą rzeczą jaką mi kazali to aby co dzień gdy będę szła się kąpać otwierała drzwi do ich pokoju. Musiałam więc rozebrać do naga i przy nich brać prysznic. Widzieli mnie już wcześniej bez ubrania więc jakoś to przełknęłam. Następnie kazali mi stanąć w rozkroku i podnieść ręce do góry. Dokładnie mnie obejrzeli i zadowoleni pozwolili iść spać. Pomyślałam że tak będzie co dzień i trochę odetchnęłam. Rano ciotka wujkiem wychodzili do pracy i zapowiedzieli chłopaką by się zaopiekowali siostrą cioteczną aby mi się nie nudziło. Z uśmiechem potwierdzili że tak będzie. A mnie aż przeszedł dreszcz. Do śniadania zakazali mi się ubierać. Musiałam zjeść je w rozchylonym szlafroku. Prosiłam by mi dali już spokój. Mówiłam że już się odegrali. Ci pozostali jednak nie ugięci. Obiecali że jak będę spełniać wszystkie ich rozkazy to w środę rano skasują wszystkie moje zdęcia .Od środy zresztą ciotka miała trzy dni urlopu, a w niedzielę miałam wrócić do domu. Po śniadaniu postanowili mnie wykąpać. Weszłam do wanny a Bartek z Jakubem polewali mnie płynem do kąpieli i myli mnie. Zaczęło to sprawiać nawet mi przyjemność, zwłaszcza gdy myli mi piersi i uda, do nagości już się przyzwyczaiłam. Obiecałam jednak sobie że się okrutnie na nich zemszczę. Gdy stwierdzili że jestem już czyściutka powiedzieli iż widzieli że kobiety golą @@@ki i ja też miałam łysą latem. Trzeba więc to naprawić, Na okres zimy zaniechałam tego więc faktycznie trochę mi obrosła. Byli coraz bardziej śmiali .Musiałam usiąść na brzegu wanny w dużym rozkroku i zabrali się do dzieła. Byli jednak bardzo delikatni i ostrożni by mnie nie zaciąć, zajęło to więc im około godziny. Widziałam wybrzuszeniach na ich spodniach, pewne pierwszy raz dotykali tak kobietę. Nie wiedzieli co dalej robić więc zostawili mnie w łazience i poszli się naradzić. Przyszli po 10 minutach i powiedzieli skoro kazałam się im masturbować chcą zobaczyć jak ja to robię. Mówiłam że nigdy tego nie robiłam i nie umiem. Puścili mi więc na kompie pornola i kazali robić tak samo. Posłusznie więc spełniłam to zadanie. Zaczęłam się nawet podniecać Po dziesięciu minutach kazali mi przerwać, spuścili spodnie i kazali abym im ruszała skórką tak jak oni to robili. Drugi raz w życiu widziałam na żywo penisa pirwszy raz był w święta a pierwszy raz w życiu dotykałam penisa więc przeszedł mnie dreszcz. Nie trwało to jednak długo, dosłownie po paru sekundach wytrysnęli na mnie. Byłam w szoku, nigdy nic takiego nie widziałam. Zabrali mnie więc do łazienki i znowu umyli. Zbliżała się pora powrotu ich rodziców do domu zatem pozwolili mi się ubrać. Wieczorem gdy poszłam się myć znowu weszli do łazienki, oznajmili że jeszcze nie widzieli jak dziewczyna robi siku. Musiałam wobec tego całkiem rozebrać się aby dobrze widzieli. Usiadłam na muszli klozetowej z rozszerzonymi nogami, wsadzili mi głowy miedzy uda i się przyglądali. Widać było po nich że są zachwyceni. Następnie wymyli dokładnie każdy zakamarek mojego ciała. Zaczynało to coraz bardzie mi się podobać, sprawiało mi to przyjemność, pozbyłam się już całkowicie wstydu przed nimi. W nocy dali mi spokój. Rano ciotka weszła do mojego pokoju i obudziła mnie, powiedziała z uśmiechem żebym się przykryła bo zdeprawuje jej dzieci. Dopiero teraz zauważyłam że koszula nocna podciągnęła mi się do pasa, a ja śpię odkryta. Nie wiedziała w jakim jest błędzie. Przy wyjściu rzekła że śniadanie naszykowane jest w kuchni ,a oni już wychodzą do pracy. Nie próbowałam nawet się ubierać, zrezygnowana zdjęłam piżamę i naga poszłam do pokoju Jakuba i Bartka. Jeszcze spali, moje wejście ich obudziło. Jak mnie zobaczyli byli zachwyceni. Powiedzieli że skoro jestem taka grzeczna to nie pożałuję tego. W domu było bardzo ciepło, chłopcy więc orzekli że do śniadania niepotrzebny mi szlafrok. Jadłam zatem całkiem goła a bracia mieli na sobie tylko bokserki .Po śniadaniu zarządzili kąpiel. nie miałam już żadnych oporów, a nawet specjalnie stanęłam w rozkroku. Bliźniacy byli zadowoleni. Zdęli bokserki i kazali bym im wymasowała kutaski. W niedługim cz

IP i czas połączenia logowane. [19335577]
[19.02.2012] 23:42
Hydra111
W niedługim czasie wytrysnęli. Rozkazali abym to ja teraz ich wykąpała. Zaczęło mi się to podobać. Dokładnie wymyłam im siusiaki które znowu urosły. Podczas mycia zaproponowali abym ich siusiaki wzięła do buzi. Nie chciałam tego zrobić. Po długich namowach, obiecali że to ostatni dzień mojego niewolnictwa zgodziłam się po d warunkiem że nie wytrysną mi do buzi. Po tym wszystkim odsunęli w moim pokoju łóżko od ściany na środek, przykryli grubym ręcznikiem kąpielowym i kazali mi się położyć na plecach i ręce podłożyć pod głowę. Spełniłam to zadanie i czekałam co będzie dalej. Przynieśli jakąś oliwkę i zaczęli robić mi masaż, natychmiast stwardniały mi sutki. Zauważyli to i zajęli się moimi piersiami. Nagle Bartek zaczął coś szeptać Łukaszowi. Kazali iść się umyć z oliwy i wracać z powrotem. Gdy położyłam sie znowu zawiązali mi oczy chusteczką i zaczęli czymś mnie spryskiwać. Poczułam że mnie liżą. Poruszyłam głową i chusteczka trochę się przesunęła. Udało mi sie zobaczyć że cała jestem spryskana bitą śmietaną a oni ją zlizują. Nawet lizali mi cipkę. Po jakimś czasie zjedli chusteczkę i kazali umyć i ubrać się. Byli bardzo zadowoleni toteż zabrali mnie do komputera i pokazali że kasują zdęcia. Odetchnęłam z ulgą i wyzwałam od zboczeńców. Byli zaskoczeni i źli. Powiedzieli że dostanę teraz karę i pokazali film na którym się masturbuję. Zbladłam. Nakręcili go dzień wcześniej jak kazali mi to robić w łazience. Zaczęłam ich przepraszać ale to nić nie dało. Wymyślili że mam leżeć goła pod kołdrą i udawać mocny sen. Zostawią mnie pod opieką kolegi a ja mam się nie "obudzić". Po 20 minutach przyszedł ich kolega, usłyszałam "że się ciężko czymś strułam i dostałam silne leki nasenne. Tylko jej nie podglądaj bo zarzygała wszystkie piżamy i nic nie ma na sobie. My wychodzimy na zakupy." Iz ostałam sama z obcym chłopakiem. Ten zaczął szarpać mnie za ramie by sprawdzić sen, a następnie odchylił kołdrę czy faktycznie jestem naga. Znowu poszarpał mnie za ramię i upewniwszy się że mam mocny sen, całkiem ściągnął kołdrę. Najpierw mi sie parę minut przyglądał a następnie zaczął obmacywać. Dotykał piersi i cipki. Później mocno rozchylił mi nogi i rozszerzył wargi sromowe i zaglądał do środka. Obserwowałam go z pod przymkniętych powiek. Zaczął obwąchiwać mi dziurkę. Kiedy usiłował włożyć tam palec jęknęłam i zrezygnował z tego. Zainteresował się dla odmiany moim biustem, zaczął ssać brodawki. Po jakiejś pół godzinie słychać było ze bracia wrócili, ten szybko mnie przykrył i udawał niewiniątko. Podziękowali mu za troskliwą opiekę nad siostrą cioteczną i odprowadzili do drzwi. W samą porę bo wujek wrócił z pracy. Ci jednak kazali leżeć mi dalej nago z tą różnicą że ściągnęli ze mnie kołdrę. Miałam czekać na i@@@ca i udawać że zasłabłam po kąpieli. Musiałam też zamknąć się w pokoju. Usłyszałam jak wołają ojca. Powiedzieli że godzinę temu zamknęłam się w pokoju i nie odpowiadam na wołania. Ten zaniepokojony zaczął się dobijać do drzwi. Po czym poszedł po zapasowy klucz i otworzył drzwi. Gdy mnie zobaczył nago wygonił Bartka i Łukasza. Zaczął poklepywać mnie po twarzy. Powoli otworzyłam oczy i powiedziałam że po kąpieli słabo mi się zrobiło i je zamknęłam z powrotem. Z pod przymkniętych powiek obserwowałam jak podziwia mnie w całej okazałości. Latem też mnie za sprawką braci taką widział ale tylko przez parę sekund, teraz leżałam i się nie ruszałam. Powiedziałam " pić". Ten ryknął do Łukasza a by coś przyniósł i cały czas mnie obserwował. Gdy Łukasz przyniósł wodę, usiadłam na tapczanie i zaczęłam pić. Wuj tak się wpatrzył we mnie że zapomniał o Łukaszu. Udałam dopiero teraz zauważyłam brak ubrania. Zakryłam się kołdrą i powiedziałam ze wszystko już dobrze. Gdy zakończył się teatrzyk wszyscy opuścili pokój a ja się ubrałam. Ciotka gdy wróciła z pracy chciała jechać ze mną do lekarza, ale udało mi się odwieść ją od tego. Okazało sie że ciotka z wujkiem biorą urlop, ale i tak jutro cały dzień nie będzie bo jadą do Łodzi na duże zakupy. Bartek szepną mi do ucha że jutro ciąg dalszy. Wieczorem gdy mnie wykąpali musiałam im opowiedzieć co ich kolega ze mną robił. Na pożegnanie powiedzieli że jutro sprawdzą jaka jest ich koleżanka, podobno lubi dziewczęta. Tak skończył się kolejny dzień mojego niewolnictwa, a do końca pobytu tutaj mam jeszcze parę dni

IP i czas połączenia logowane. [19335594]
[20.02.2012] 15:33
jestem ciekawy
pisz dalej bo bardzo ciekawa historia szczerze to Ci współczuje ale też troszkę zazdroszczę chciałbym mieć taką kuzynkę żeby robić sobie wzajemnie takie żarty

IP i czas połączenia logowane. [19336730]
[20.02.2012] 21:11
Kttttośś
napisz dalszy ciąg fajnie sie czytało

IP i czas połączenia logowane. [19337848]
[21.02.2012] 01:17
cbcbcb
Może to nie na miejscu, bo widzę, że to forum (zgodnie z nazwą działu) obecnie przyciąga już tylko opowiadania fantastyczne. Pozwolę jednak przytoczyć kilka moich sytuacji.
Ja- nago:
1. Stoję całkiem goły w łazience po kąpieli- mam 8 lat, ale już rozwinięte poczucie wstydu. A tu do łazienki wchodzi jakaś dziewczynka w moim wieku- potem okazało się, że do moich starych jacyś dalecy znajomi wpadli.. Więc ona weszła i patrzy. Ja- stoję goły, ale jakby zamurowany, ani się ruszyłem. No i ona popatrzyła i wyszła. Potem, już w pidżamie, przemknąłem do swojego pokoju. Myślałem, że zdechnę ze wstydu... W sumie jej już nigdy nie widziałem, (choć raz wydawało mi się, na ulicy, że ją widziałem jak szła ze starymi i patrzyła się na mnie, rozpoznając mnie. Hm).
2. Mniej więcej w tym samym wieku: siedzę goły w wannie, a tu wchodzi moja starsza o 4 lata koleżanka (jej starzy to też znajomi moich starych). Obruszyłem się mocno, zakryłem jajka, ona stanęła w pewnej odległości od wanny, twierdząć, że stamtąd już nic nie widzi, bo krawędź wanny zasłania mnie. No i tak stała kilkanaście minut, niby nic nie widząc, ale wzrok jej wciąż uciekał gdzieś niżej... potem wyszła, żebym mógł się ubrać.
3. Za młodu byłem skrajnie wstydliwy (j.w.), około dwudziestki mi się odwróciło w łagodny exhibicjonizm z pokazywaniem ptaka - niby przypadkiem- na plaży, na basenie, itd... No i oczywiście plaża nudystów, ale bez wybryków, na ogół miałem tylko trud, by kolejne moje kobiety do tego nudyzmu namówić (bo jak wiadomo, na plażę nudystów facet nie idzie sam
Ja- Kobiety- nago:
1. Wspomnienia z okolic wieku 7-8 lat (!): Pierwsze- w czasie jakichś zabaw na podwórku, moja koleżanka o 2 lata starsza zaczęła coś opowiadać, jaka to jest wstydliwa i że się goła nikomu nigdy nie pokaże, łącznie ze swoim przyszłym mężem. Na te słowa inna dziewczyna podeszła do niej i znienacka opuściła jej spodenki z majtkami aż do kostek: ja oraz kilku chłopaków i kilka dziewczyn mieliśmy okazję zobaczyć jej p.i.p.k.ę, tę co to jej nikt miał nie oglądać. Drugie wspomnienie- koleżanka o 4 lata starsza (ja 8, on ok 12 lat), pokazywała mi broszkę i pupkę za cukierki. Była taka trochę pulchna, a dziś po latach uświadamiam sobie, że nie miała jeszcze włosków, choć to taki wiek, że już mogłaby je mieć...
2. Wspomnienia dorosłe- coś co najbardziej mnie kręci, to jak inny facet ogląda moją kobietę nago! Stąd mój nudyzm w sumie potrójny: ja mogę popatrzyć, mogę pokazać swoje walory w "naturalnym" miejscu, a na k0niec, mogę patrzeć jak inni faceci patrzą na moją kobietę (a łatwo dostrzec te ich spojrzenia i emocje..) I mądrość: w naszej kulturze nagość nie jest wcale naturalna i nadal wzbudza silne emocje.....

IP i czas połączenia logowane. [19338487]
[21.02.2012] 21:21
fajna lala  myx2@tlen.pl
dużo tego było:
-11 lat byłam nad morzem i wtedy moja siostra pociągneła za moje majtki w wodzie rozrywając je, myślałam że to nie chcący ale szybko się przekonałam że nie bo uciekła ze strzępami moich majtek, finał był taki że musiałam wyjść z wody bez majtek (jak się ze mnie wtedy śmieli wszyscy wokół to myślałam że zabiję moją siostrę).
-11 lat, myślałam że jestem sama w domu i dla tego po kompieli wyszłam nie ubierając się, niestety był mój brat, a że los był wtedy bardzo okrutny to akurat bawił się telefon i cyknął mi kilka fote@@@ /> -13 lat, jeden kolega zdjął mi majtki jak się przebierałam na w-f.
-13 lat, kiedy byłam na basenie koleżanki rozwiązała mi stanik.
-15 lat, wtedy był mój pierwszy raz (wiecie o co chodzi) kiedy robiliśmy to kolegą do pokoju wpadło pół mojej klasy (bo to było na koloniach) wtedy nigdy już tego nie robiłam.
-17 lat z koleżanką się założyliśmy o 100zł która będzie miała odwagę zapozować drugiej, akurat kiedy byłam rozebrana (od stóp do głowy wpadli moja druga koleżanka i jej brat.

IP i czas połączenia logowane. [19340389]
[23.02.2012] 14:59
Kttttośś
Pisz dalej to opowiadanko fajne jest

IP i czas połączenia logowane. [19344830]
[25.02.2012] 00:06
#ja#
Napisz następne opowiadanie , te co już napisałaś są ciekawe .

IP i czas połączenia logowane. [19348644]
[27.02.2012] 10:30
Hydra111
ciąg dalszy
Czwartek upłyną w miarę spokojnie, poza kąpielą nic się nie wydarzyło. Dzwoniła mama dowiedziałam się że już kończą malowanie a w sobotę zgodnie z umową przyjeżdża po mnie Patryk (mój brat). Zabiera z sobą Ankę jego dziewczynę. Jest ona niecałe dwa lata starsza ode mnie. Będzie trzeba zorganizować im jakieś spanie bo w tróję na moim tapczanie nie zmieścimy się. W piątek z rana ciotka z wujkiem mieli na parę godzin gdzieś wyskoczyć tak więc znowu zostaliśmy sami. Zaraz po ich wyjściu zadzwonili po Monikę, powiedzieli że mają dla niej niespodziankę Mieszka ona w pobliżu więc po paru minutach już była. Usiedliśmy wszyscy w salonie .Bartek włączył telewizor i puścił film z środy. Majka gdy to zobaczyła zbladła, zrobiła się dosłownie biała. Na 50-cio calowej plazmie wszystko było doskonale widać. Drżącym głosem zapytała co chcecie z tym zrobić? Łukasz wtedy odpowiedział że jak będzie posłuszna to nic. Zaczęli ją wypytywać o różne sprawy na jej temat. Okazało się że nie całkiem jest lesbijką, lubi też chłopców. Jest ona rok młodsza ode mnie, chodzi z bliźniakami do jednej klasy. jeden rok powtarzała. Bracia zabrali nas na górę do mojego pokoju, usiedli w fotelach i kazali Monice rozebrać się. Gdy to zrobiła, miała rozebrać mnie i powtórzyć to co robiła w środę. Podeszła do mnie i patrząc mi prosto w oczy, zaczęła powoli rozpinać bluzkę. Następnie zdjęła mi biustonosz i zaczęła całować piersi. Natychmiast brodawki zrobiły mi się twarde. Odsunęła się kilka kroków zdejmując sobie bluzkę. Ukazał się jej koronkowy biustonosz, który zaraz znalazł się na podłodze obok bluzki. Piersi maiła nieduże ale bardzo kształtne. Cały czas patrząc się na mnie ściągnęła spodnie i rajtuzy. Została w samych koronkowych stringach. Była bardzo zgrabna, miała pięknie opalone ciało. Podeszła do mnie, uklęknęła i zaczęła rozpinać mi spodnie, całując przy tym mnie po brzuchu. Wstała i popchnęła na stojący za mną tapczan. Mając spuszczone spodnie do kolan straciłam równowagę i przewróciłam się. Gdy już leżałam, szybko pozbyła się pozostałej części mojej garderoby. leżałam naga w poprzek tapczanu. Nogi miałam oparte na podłodze. Rozchyliła je i stanęła między nimi. Czekałam co będzie dalej. Szybkim ruchem ściągnęła sobie stringi. Pochyliła się nad de mną i zaczęła całować w szyję. Rozpoczął się jej taniec języka po moim ciele. Na początku był to łagodny, kobiecy pocałunek. Słodki i czuły. Nagle poczułam, jak napiera na moje usta gorącym językiem. Chwyciła mnie za piersi i drżąc na całym ciele, zaczęła je masować. Z każdą chwilą moje ciało coraz mniej się wzbraniało. Sama siebie przyłapałam, że aktywnie uczestniczę w jej grze. Złapałam ją za pośladki i. Wyczuwając co się dzieje wewnątrz mnie, przyciągnęła mnie do siebie i położyła rękę na piersi. Zaczęła ją delikatnie głaskać. Nieśmiało odpowiedziałam w ten sam sposób. Poczułam jak jej ręka po piersiach i brzuchu zjeżdża w dół, aby zaparkować na moim łonie. Delikatnie potarła moją łechtaczkę. Głęboko westchnęłam. Powoli jej palce zanurzały się w moim wnętrzu. Robiła to niezwykle delikatnie, jej dotyk przypominał muśnięcia skrzydeł motyla. Wciągnęła moją brodawkę do ust i zaczęła ją ssać. Językiem czule trącała sutka, który pod wpływem pieszczot stawał się coraz twardszy. Przycisnęłam mocno jej głowę do swojej piersi. Byłam coraz bardziej podniecona. Westchnienia jakie z siebie wyrzucałam, stawały się coraz głębsze. Opadła wolno na kolana.. Pochyliła się do przodu i ustami musnęła moje łono. Gwałtownymi, namiętnymi pocałunkami pokrywała wargi sromu. Podniecające dotknięcia ust wywoływały we mnie przyjemny dreszcz. Już niemal poczułam jej język na łechtaczce, kiedy niespodziewanie swoje pieszczoty przerzuciła na podbrzusze. Swoim zwinnym językiem wodziła tuż nad moją muszelką, później wokół pępka. W końcu znowu przeniosła się na moje piersi. Delikatnie muskała językiem brodawki, ssała sutki. Kiedy zaczęła je delikatnie przygryzać myślałam, że oszaleję. Moja cipka zaczęła pulsować jak wulkan. Poczułam falę gorąca ogarniająco moje ciało. Po chwili znowu przyklękła prze de mną i wsunęła język do pochwy. Zaczęła kręcić nim młynka. Moim ciałem zaczęły targać drgania, wygięłam się gwałtownie w łuk do przodu. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam był to mój pierwszy w życiu orgazm. Powoli zaczęłam dochodzić do siebie. Spojrzałam na Łukasza i Bartka, siedzieli nieruchomo z wytrzeszczonymi oczami. Na ich spodniach widać było mokre plamy. Powoli ubrałyśmy się. Monika popatrzyła na nich, uśmiechnęła się do mnie i w milczeniu opuściła dom. Przez resztę dnia bracia siedzieli w swoim pokoju i do nikogo się nie odzywali. Ja z kolei myślałam że jutro sobota, przyjeżdża Patryk z Anką i nic ciekawego się już nie wydarzy.
C.D.N.

IP i czas połączenia logowane. [19354433]
[27.02.2012] 14:33
Kttttośś
Hydra dałas do pieca mnie sie niesamowicie podobało
ciekawe co dalej wymyślisz?

IP i czas połączenia logowane. [19354959]
[27.02.2012] 15:45
traveler
czekam na więcej, naprawdę fajne

IP i czas połączenia logowane. [19355149]
[28.02.2012] 05:14
Podglądany Kiedyś
Mialem wtedy może z 11 lub 12 lat,byłem z rodzicami u rodziny, wyszedlem się bawić z dwiema kuzynkami na podwórko. Jedna rok młodsza, druga trzy. Zachciało mi się siku i poszedłem pod drzewo. Nagle zobaczyłem, że kuzynki się zakradły i próbują mnie podejrzeć. Wystraszyłem się i szybko go schowałem zanim zdążyły coś zobaczyć. Były zawiedzione, że się nie udało,ale powiedziały że mi dadzą spokój, żebym się wysiusiał do końca. Odeszły, więc ja spokojnie dokończyłem.Obserwowałem na wszelki wypadek czy znów nie będą próbowały. Kiedy już go chowałem ta młodsza znów się zakradła, ale szybko go ukryłem, więc nie zdążyła.
Wtedy usłyszałem: -A ja widziałam.Udało mi się.
No cóz nie pilnowałem drugiej strony drzewa i okazało się że ta starsza zdążyła zanim skończyłem i go schowałem. Nic się nie odzywała tylko patrzyła dopóki ta młodsza mnie znów nie spłoszyła.Ta starsza była zadowolona z siebie, uśmiechnięta, a ta druga zrobiła smutną minę. -A ja nie widziałam. Też chciałam zobaczyć.
Mi było wstyd jak cholera. Myślałem że się zapadnę pod ziemię.Kuzynka powiedziała mi żebym się nie wstydził. Że przeprasza za to że mnie podeszła. Tłumaczyła że musiała to zrobić, bo jeszcze nigdy nie widziała tego i była ciekawa.Że to była jedyna możliwość.
W okresie dojrzewania,miałem chyba 14 lat,dokładnie nie pamiętam, spotkała mnie taka historia: W przychodni dziecęcej do której należałem przyjmowały na zmianę dwie doktórki.Jedna stara,brzydka i nieprzyjemna z harakteru. Druga młoda, ładna i bardzo miła.
Pamiętam ze wtedy miała na sobie spódniczkę, rajstopki i czerwone szpilki. Zresztą jak zawsze chyba,bo bardzo mi się taki jej widok utrwalił. Dojrzewałem więc takie widoki nie były mi już obojętne. Zresztą koledzy z podwórka też chodzili do tej przychodni i wszystkim się ona podobała , a tej drugiej nikt nie lubił. Kiedyś gdy u niej byłem na jakiś badaniach, powiedziała żebym spuścił spodnie i położył się na leżance. Usiadła na leżance obok mnie, w ogóle się nie spodziewałem co zamierza. Powiedziała żebym zsunął troszkę majteczki. Zsunąłem je tylko o tyćkę, tak aby tylko, będąc pewnym że chce zbadać mój brzuch. Powiedziała, że jeszcze. Widząc że nie kapuje o co chodzi,chwyciła za moje majtki próbując mi pomóc je zsunąć i powiedziała zebym się nie bał, że chce sprawdzić czy dojrzewanie przebiega prawidłowo. Ja wystraszony odruchowo próbowałem ją powstrzymać rękoma,ale była bardzo bystra,błyskawicznie chwyciła za gumę majtek na środku, pociągnęła mocno w dół ,wyciągając głowę i zaglądając do środka.Świat się wtedy zawalił.
Było mi tak bardzo wstyd.Czułem bezsilność i upokorzenie.Ale stało się wtedy coś jeszcze.W moomencie kiedy jej piękne oczy go oglądały,poczułem się bardzo dziwnie, mimo wstydu,jakoś tak niesamowicie przyjemnie. Wtedy nie wiedziałem czemu. Wtedy po prostu przed tą piękną kobietą doznałem pierwszy raz silnego podniecenia i kiedy ona na niego spojrzała on zareagował natychmiast silną erekcją, zresztą po raz pierwszy i to przed kobietą.Wszystko to trwało krótką chwilę.Pamiętam, że ją to rozbawiło. Zakryła go puszcając moje majtki.Na twarzy miała piękny uśmiech. I tak śmiejąc się powiedziała że z dojrzewaniem u mnie wszystko w porządku.
Ale mi było wtedy wstyd. A potem dwóch kolegów opowiadało mi że im ta brzydka, niemiła lekarka w majtki zaglądała. Widocznie w tym wieku to badanie rutynowe. Jak im powiedziałem, że mnie też to spotkało tylko z tą fajną to mi bardzo zazdrościli.
Dziś uważam, że to właściwie bardzo miłe, że kobieta chce go obejrzeć.
Gdyby teraz mi się zdarzyło że Jakaś dziewczyna próbowałaby mnie podglądać,też na pewno bym się trochę wstydził, ale z pewnością poczułbym też przyjemny dreszczyk i myślę że dałbym jej popatrzeć. Już bym się tak nie bał. Zresztą podobno mam całkiem ładnego więc tym bardziej nie ma powodów by się bardzo wstydzić i żałować ciekawskiej jego widoku.
Myślę też , że gdyby Jakaś ciekawa męskiej anatomii dziewczyna poprosiła żebym jej pokazał, zamiast po cichu podglądać, to bym jej tego nie bronił.
W końcu kobiecie się nie odmawia.

IP i czas połączenia logowane. [19357075]
[29.02.2012] 17:25
Kttttośś
czemu albo dlaczego (jak kto woli) we wszytkich historyjkach i opowiadaniach kobiety dziewczyny kolezanki znajome itp maja duże piersi ja lubie małe zgrabne po prostu ładne

IP i czas połączenia logowane. [19360939]
[29.02.2012] 21:44
traveler
ja też wolę mniejsze kształtne, sterczące -jak u mojej kochanej dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [19361659]

1 «   135 136 137 138 139   » 228 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat