o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

nagie sytacje

1 «   135 136 137 138 139   » 232 Strony tematu:
[23.02.2012] 14:59
Kttttośś
Pisz dalej to opowiadanko fajne jest

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19344830]
[25.02.2012] 00:06
#ja#
Napisz następne opowiadanie , te co już napisałaś są ciekawe .

IP i czas połączenia logowane. [19348644]
[27.02.2012] 10:30
Hydra111
ciąg dalszy
Czwartek upłyną w miarę spokojnie, poza kąpielą nic się nie wydarzyło. Dzwoniła mama dowiedziałam się że już kończą malowanie a w sobotę zgodnie z umową przyjeżdża po mnie Patryk (mój brat). Zabiera z sobą Ankę jego dziewczynę. Jest ona niecałe dwa lata starsza ode mnie. Będzie trzeba zorganizować im jakieś spanie bo w tróję na moim tapczanie nie zmieścimy się. W piątek z rana ciotka z wujkiem mieli na parę godzin gdzieś wyskoczyć tak więc znowu zostaliśmy sami. Zaraz po ich wyjściu zadzwonili po Monikę, powiedzieli że mają dla niej niespodziankę Mieszka ona w pobliżu więc po paru minutach już była. Usiedliśmy wszyscy w salonie .Bartek włączył telewizor i puścił film z środy. Majka gdy to zobaczyła zbladła, zrobiła się dosłownie biała. Na 50-cio calowej plazmie wszystko było doskonale widać. Drżącym głosem zapytała co chcecie z tym zrobić? Łukasz wtedy odpowiedział że jak będzie posłuszna to nic. Zaczęli ją wypytywać o różne sprawy na jej temat. Okazało się że nie całkiem jest lesbijką, lubi też chłopców. Jest ona rok młodsza ode mnie, chodzi z bliźniakami do jednej klasy. jeden rok powtarzała. Bracia zabrali nas na górę do mojego pokoju, usiedli w fotelach i kazali Monice rozebrać się. Gdy to zrobiła, miała rozebrać mnie i powtórzyć to co robiła w środę. Podeszła do mnie i patrząc mi prosto w oczy, zaczęła powoli rozpinać bluzkę. Następnie zdjęła mi biustonosz i zaczęła całować piersi. Natychmiast brodawki zrobiły mi się twarde. Odsunęła się kilka kroków zdejmując sobie bluzkę. Ukazał się jej koronkowy biustonosz, który zaraz znalazł się na podłodze obok bluzki. Piersi maiła nieduże ale bardzo kształtne. Cały czas patrząc się na mnie ściągnęła spodnie i rajtuzy. Została w samych koronkowych stringach. Była bardzo zgrabna, miała pięknie opalone ciało. Podeszła do mnie, uklęknęła i zaczęła rozpinać mi spodnie, całując przy tym mnie po brzuchu. Wstała i popchnęła na stojący za mną tapczan. Mając spuszczone spodnie do kolan straciłam równowagę i przewróciłam się. Gdy już leżałam, szybko pozbyła się pozostałej części mojej garderoby. leżałam naga w poprzek tapczanu. Nogi miałam oparte na podłodze. Rozchyliła je i stanęła między nimi. Czekałam co będzie dalej. Szybkim ruchem ściągnęła sobie stringi. Pochyliła się nad de mną i zaczęła całować w szyję. Rozpoczął się jej taniec języka po moim ciele. Na początku był to łagodny, kobiecy pocałunek. Słodki i czuły. Nagle poczułam, jak napiera na moje usta gorącym językiem. Chwyciła mnie za piersi i drżąc na całym ciele, zaczęła je masować. Z każdą chwilą moje ciało coraz mniej się wzbraniało. Sama siebie przyłapałam, że aktywnie uczestniczę w jej grze. Złapałam ją za pośladki i. Wyczuwając co się dzieje wewnątrz mnie, przyciągnęła mnie do siebie i położyła rękę na piersi. Zaczęła ją delikatnie głaskać. Nieśmiało odpowiedziałam w ten sam sposób. Poczułam jak jej ręka po piersiach i brzuchu zjeżdża w dół, aby zaparkować na moim łonie. Delikatnie potarła moją łechtaczkę. Głęboko westchnęłam. Powoli jej palce zanurzały się w moim wnętrzu. Robiła to niezwykle delikatnie, jej dotyk przypominał muśnięcia skrzydeł motyla. Wciągnęła moją brodawkę do ust i zaczęła ją ssać. Językiem czule trącała sutka, który pod wpływem pieszczot stawał się coraz twardszy. Przycisnęłam mocno jej głowę do swojej piersi. Byłam coraz bardziej podniecona. Westchnienia jakie z siebie wyrzucałam, stawały się coraz głębsze. Opadła wolno na kolana.. Pochyliła się do przodu i ustami musnęła moje łono. Gwałtownymi, namiętnymi pocałunkami pokrywała wargi sromu. Podniecające dotknięcia ust wywoływały we mnie przyjemny dreszcz. Już niemal poczułam jej język na łechtaczce, kiedy niespodziewanie swoje pieszczoty przerzuciła na podbrzusze. Swoim zwinnym językiem wodziła tuż nad moją muszelką, później wokół pępka. W końcu znowu przeniosła się na moje piersi. Delikatnie muskała językiem brodawki, ssała sutki. Kiedy zaczęła je delikatnie przygryzać myślałam, że oszaleję. Moja cipka zaczęła pulsować jak wulkan. Poczułam falę gorąca ogarniająco moje ciało. Po chwili znowu przyklękła prze de mną i wsunęła język do pochwy. Zaczęła kręcić nim młynka. Moim ciałem zaczęły targać drgania, wygięłam się gwałtownie w łuk do przodu. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam był to mój pierwszy w życiu orgazm. Powoli zaczęłam dochodzić do siebie. Spojrzałam na Łukasza i Bartka, siedzieli nieruchomo z wytrzeszczonymi oczami. Na ich spodniach widać było mokre plamy. Powoli ubrałyśmy się. Monika popatrzyła na nich, uśmiechnęła się do mnie i w milczeniu opuściła dom. Przez resztę dnia bracia siedzieli w swoim pokoju i do nikogo się nie odzywali. Ja z kolei myślałam że jutro sobota, przyjeżdża Patryk z Anką i nic ciekawego się już nie wydarzy.
C.D.N.

IP i czas połączenia logowane. [19354433]
[27.02.2012] 14:33
Kttttośś
Hydra dałas do pieca mnie sie niesamowicie podobało
ciekawe co dalej wymyślisz?

IP i czas połączenia logowane. [19354959]
[27.02.2012] 15:45
traveler
czekam na więcej, naprawdę fajne

IP i czas połączenia logowane. [19355149]
[23.07.2014] 00:51
[28.02.2012] 05:14
Podglądany Kiedyś
Mialem wtedy może z 11 lub 12 lat,byłem z rodzicami u rodziny, wyszedlem się bawić z dwiema kuzynkami na podwórko. Jedna rok młodsza, druga trzy. Zachciało mi się siku i poszedłem pod drzewo. Nagle zobaczyłem, że kuzynki się zakradły i próbują mnie podejrzeć. Wystraszyłem się i szybko go schowałem zanim zdążyły coś zobaczyć. Były zawiedzione, że się nie udało,ale powiedziały że mi dadzą spokój, żebym się wysiusiał do końca. Odeszły, więc ja spokojnie dokończyłem.Obserwowałem na wszelki wypadek czy znów nie będą próbowały. Kiedy już go chowałem ta młodsza znów się zakradła, ale szybko go ukryłem, więc nie zdążyła.
Wtedy usłyszałem: -A ja widziałam.Udało mi się.
No cóz nie pilnowałem drugiej strony drzewa i okazało się że ta starsza zdążyła zanim skończyłem i go schowałem. Nic się nie odzywała tylko patrzyła dopóki ta młodsza mnie znów nie spłoszyła.Ta starsza była zadowolona z siebie, uśmiechnięta, a ta druga zrobiła smutną minę. -A ja nie widziałam. Też chciałam zobaczyć.
Mi było wstyd jak cholera. Myślałem że się zapadnę pod ziemię.Kuzynka powiedziała mi żebym się nie wstydził. Że przeprasza za to że mnie podeszła. Tłumaczyła że musiała to zrobić, bo jeszcze nigdy nie widziała tego i była ciekawa.Że to była jedyna możliwość.
W okresie dojrzewania,miałem chyba 14 lat,dokładnie nie pamiętam, spotkała mnie taka historia: W przychodni dziecęcej do której należałem przyjmowały na zmianę dwie doktórki.Jedna stara,brzydka i nieprzyjemna z harakteru. Druga młoda, ładna i bardzo miła.
Pamiętam ze wtedy miała na sobie spódniczkę, rajstopki i czerwone szpilki. Zresztą jak zawsze chyba,bo bardzo mi się taki jej widok utrwalił. Dojrzewałem więc takie widoki nie były mi już obojętne. Zresztą koledzy z podwórka też chodzili do tej przychodni i wszystkim się ona podobała , a tej drugiej nikt nie lubił. Kiedyś gdy u niej byłem na jakiś badaniach, powiedziała żebym spuścił spodnie i położył się na leżance. Usiadła na leżance obok mnie, w ogóle się nie spodziewałem co zamierza. Powiedziała żebym zsunął troszkę majteczki. Zsunąłem je tylko o tyćkę, tak aby tylko, będąc pewnym że chce zbadać mój brzuch. Powiedziała, że jeszcze. Widząc że nie kapuje o co chodzi,chwyciła za moje majtki próbując mi pomóc je zsunąć i powiedziała zebym się nie bał, że chce sprawdzić czy dojrzewanie przebiega prawidłowo. Ja wystraszony odruchowo próbowałem ją powstrzymać rękoma,ale była bardzo bystra,błyskawicznie chwyciła za gumę majtek na środku, pociągnęła mocno w dół ,wyciągając głowę i zaglądając do środka.Świat się wtedy zawalił.
Było mi tak bardzo wstyd.Czułem bezsilność i upokorzenie.Ale stało się wtedy coś jeszcze.W moomencie kiedy jej piękne oczy go oglądały,poczułem się bardzo dziwnie, mimo wstydu,jakoś tak niesamowicie przyjemnie. Wtedy nie wiedziałem czemu. Wtedy po prostu przed tą piękną kobietą doznałem pierwszy raz silnego podniecenia i kiedy ona na niego spojrzała on zareagował natychmiast silną erekcją, zresztą po raz pierwszy i to przed kobietą.Wszystko to trwało krótką chwilę.Pamiętam, że ją to rozbawiło. Zakryła go puszcając moje majtki.Na twarzy miała piękny uśmiech. I tak śmiejąc się powiedziała że z dojrzewaniem u mnie wszystko w porządku.
Ale mi było wtedy wstyd. A potem dwóch kolegów opowiadało mi że im ta brzydka, niemiła lekarka w majtki zaglądała. Widocznie w tym wieku to badanie rutynowe. Jak im powiedziałem, że mnie też to spotkało tylko z tą fajną to mi bardzo zazdrościli.
Dziś uważam, że to właściwie bardzo miłe, że kobieta chce go obejrzeć.
Gdyby teraz mi się zdarzyło że Jakaś dziewczyna próbowałaby mnie podglądać,też na pewno bym się trochę wstydził, ale z pewnością poczułbym też przyjemny dreszczyk i myślę że dałbym jej popatrzeć. Już bym się tak nie bał. Zresztą podobno mam całkiem ładnego więc tym bardziej nie ma powodów by się bardzo wstydzić i żałować ciekawskiej jego widoku.
Myślę też , że gdyby Jakaś ciekawa męskiej anatomii dziewczyna poprosiła żebym jej pokazał, zamiast po cichu podglądać, to bym jej tego nie bronił.
W końcu kobiecie się nie odmawia.

IP i czas połączenia logowane. [19357075]
[29.02.2012] 17:25
Kttttośś
czemu albo dlaczego (jak kto woli) we wszytkich historyjkach i opowiadaniach kobiety dziewczyny kolezanki znajome itp maja duże piersi ja lubie małe zgrabne po prostu ładne

IP i czas połączenia logowane. [19360939]
[29.02.2012] 21:44
traveler
ja też wolę mniejsze kształtne, sterczące -jak u mojej kochanej dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [19361659]
[01.03.2012] 10:41
kasiak85
We wrześniu byłam z mężem u jego kuzynki na weselu i ubrałam sukienkę bez pleców i nie miałam stanika,było ciepło więc szpilki założyłam na bose stopy.W czasie wesela trochę wypiłam i sporo tańczyłam,podczas tańca sukienka mi się trochę rozchylała i kilka razy moje piersi były całe widoczne.Zobaczyłam to dopiero podczas oglądania filmu po weselu.Po oczepinach wyszłam z mężem się przewietrzyć i na spacerku przy jeziorze mąż zdjął mi stringi i zrobił mi minetkę.Wróciłam bez nich i ze szpilkami w dłoni.Potem jak tańczyłam z nim wolny kawałek to dłoń wsunął mi za sukienkę i pieścił mi pośladki.Kuzynka miała wynajęte pokoje dla gości i tam się dopiero działo mało było odpoczynku.

IP i czas połączenia logowane. [19362590]
[01.03.2012] 18:48
Podglądany Kiedyś
kasiak85
Bardzo mi się podoba ta historia z minetką na spacerku.

IP i czas połączenia logowane. [19363709]
[02.03.2012] 17:49
ktoś tu
Hydra napisz ostatnią część dokończ poprostu i tyle

IP i czas połączenia logowane. [19366017]
[04.03.2012] 23:10
Małgosia24
Jestem nauczycielką, ale też od dłuższego czasu udzielam korepetycji z matematyki. Najczęściej to ja idę do kogoś do domu, ale zdarza się również, że uczniowie przychodzą do mnie, a mieszkam sama w małym mieszkanku w blokach. Miałam w tamtym roku właśnie trzech takich uczniów, którym pomagałam przygotować się do egzaminów pogimnazjalnych. Na całe szczęście nie byli oni ze szkoły, w której uczę (dlaczego na szczęście to wyjaśnię zaraz). Bez owijania w bawełnę powiem o co chodzi - otóż zamontowali oni jakąś kamerkę szpiegowską w mojej łazience. Była ona tam przez kilka tygodni i najwidoczniej uruchamiała się na ruch lub światło. Jestem zła na siebie, że nie przewidziałam takiej sytuacji. Nagrań nie widziałam, ale chłopaki opisali mi co na nich widzieli, co wystarczyło bym uwierzyła, że oglądali mnie podczas codziennych czynności w łazience. Może gdyby chodziło tylko o nagość to jakoś bym to zdzierżyła. Niestety jednak zdarzyło mi się kilka razy zachowywać w idiotyczny sposób - robiłam wygłupy przed lustrem, dla śmiechu śpiewałam bardzo głośno specjalnie przy tym fałszując itd. Oprócz wygłupów kamerea zarejestrowała jak się bawię sama ze sobą i to na tyle dokładnie, że chłopaki wiedzieli o moim malutkim pieprzyku na wewnętrznej stronie uda, bardzo blisko mojego intymnego miejsca. Obejrzeli więc sobie mnie bardzo dobrze - ponoć kamera nagrywała wszystko w HD, a karty pamięci wymieniali podczas każdej wizyty. Bez przechwalania się, ale też fałszywej skromności powiem obiektywnie, że jestem dość atrakcyjną dziewczyną, więc pewnie dużo radości sprawiły im te wszystkie nagrania. Mimo to im było jeszcze mało i postanowili się posłużyć nimi w celu szantażu. Gdyby wyszły one na jaw, to oprócz niesamowitego wstydu, czekałaby mnie niechybnie utrata pracy i brak perspektyw na znalezienie nowej jako nauczycielka. Z drugiej strony zaś zgłaszanie tego na policję nie miało sensu - nie miałam żadnych dowodów - tylko moje słowo przeciwko ich. Zrobiłabym z siebie tylko jakąś histeryczkę/paranoiczkę. Postanowiłam że zgodzę się na ich żądania, ale też sprawię sobie kamerkę, by móc udowodnić nękanie z ich strony. Miałam nadzieję, że jeśli wystraszą się konsekwencji, to odpuszczą.

IP i czas połączenia logowane. [19371759]
[04.03.2012] 23:24
Małgosia24
Tak na marginesie dodam, że piszę to wszytko, gdyż jednym z ich żadań było opisanie wszystkiego na tej stronie, która zainspirowała ich do nakręcenia mnie w żenujących sytuacjach i szantażu.

IP i czas połączenia logowane. [19371800]
[04.03.2012] 23:26
obiektywny.
dowody? a nie ściemnianie!

IP i czas połączenia logowane. [19371806]
[04.03.2012] 23:45
obiektywny.
Małgosia24 (12.03.04 23:24):
Tak na marginesie dodam, że piszę to wszytko, gdyż jednym z ich żadań było opisanie wszystkiego na tej stronie, która zainspirowała ich do nakręcenia mnie w żenujących sytuacjach i szantażu.

są dowody?

IP i czas połączenia logowane. [19371866]
[04.03.2012] 23:48
Małgosia24
Skoro to piszę, to znaczy, że dowodów jeszcze nie zdobyłam.

IP i czas połączenia logowane. [19371874]
[04.03.2012] 23:49
obiektywny.
Małgosia24 (12.03.04 23:48):
Skoro to piszę, to znaczy, że dowodów jeszcze nie zdobyłam.

a widziałaś kamerkę?

IP i czas połączenia logowane. [19371877]
[05.03.2012] 09:45
Hydra111
Ciąg dalszy.
Całą noc śniła mi się Monika. Na nowo przeżywałam poprzedni dzień. Było to niesamowite. Obudziłam się cała spocona. Po wejściu do łazienki stwierdziłam ze zdziwieniem że drzwi do pokoju Bartka i Łukasza są zamknięte. Zrezygnowałam więc z prysznica i napuściłam wody do wanny. Rozebrałam się i położyłam w niej, chwile poleżałam tak. Ogarną mnie błogi spokój. sięgnęłam po gąbkę namydliłam ją i zaczęłam się myć. Wczorajsze przeżycia jednak mnie na nowo dopadły. Poczułam jak stwardniały mi sutki. Zaczęłam piersi lekko muskać gąbką. Pieściłam je okrężnymi ruchami, zaczęło sprawiać mi to niesamowitą przyjemność. Aż zakręciło mi się w głowie. W kroczu poczułam żar , skierowałam tam strumień letniej wody. Przeszedł mnie dreszcz. Rozłożyłam nogi i uniosłam, oparłam je na krawędzi wanny. Skierowałam strumień z prysznica na moje łono. Najpierw na brzuch, potem koliście schodziłam niżej, by przeskoczyć zaraz na wewnętrzną stronę ud. Lałam wodę raz na jedno, raz na drugie, czując, jak przybywa mi ciepła w podbrzuszu. Rozchyliłam nieco wargi, aby bicze wodne dostały się tam, gdzie od dawna powinny. Poczułam jak moja łechtaczka zrobiła się trzy razy większa. Mrowienie przeszywało mnie coraz bardziej. Aż zapiszczałam, tak mi się nagle zaczęło robić dobrze. Zatrudniłam teraz do pracy mój palec i zaczęłam energicznie nim poruszać w moim wnętrzu. Ten zabieg w połączeniu z prysznicem doprowadził do silnego napięcia moich lędźwi. Pupa zaczęła odbijać mi się od dna wanny, całe nogi, choć podkurczone, napięte do granic możliwości, zaczęły teraz drżeć, a to co działo się w mojej cipce i w mojej głowie jest nie do opisania. Zupełnie straciłam poczucie rzeczywistości. Chyba zemdlałam. Gdy się ocknęłam stał na de mną Bartek i potrząsał mnie za ramię. Ubierz się i choć na śniadanie. Później z Toba chcieliśmy porozmawiać. Po śniadaniu braciszkowie zaczęli mnie przepraszać. Stwierdzili że za daleko się w tym wszystkim posunęli, ze wymknęło się to z pod kontroli. Odpowiedziałam im że nie mam do nich żalu. Nawet zaczęło mi się to podobać. Przyrzekli że nie będą mnie już szantażować. Po południu przyjechali Patryk z Anką. Mieliśmy spać w trójkę. Do pokoju został wstawiony jeszcze jeden tapczan . Aby było nam wygodnie zsunęliśmy je razem. Po kolacji Patryk wyciągnął z torby wino. Wypiliśmy je w trójkę . Zaszumiało mi w głowię więc powiedziałam ze idę spać. Anka miała spać w środku. W nocy obudziłam się ponieważ dziewczyna Patryka zaczęła się wiercić. Gdy spytałam ja co się stało, odpowiedziała że źle się poczuła i musi często wstawać do łazienki. By mnie nie budzić zamieniliśmy się miejscami. Nie dane było mi jednak długo pospać. Obudziła mnie ręka Patryka pieszcząca moją pupę. Byłam w szoku. Dotarło do mnie że myśli on że ma do czynienia z Anką. Byłyśmy podobnego wzrostu i miałyśmy mimo różnicy wieku podobne figury. Nie zauważył ze zamieniliśmy się miejscami. Nie wiedziałam co zrobić, przecież to mój rodzony brat. Leżałam tyłem do niego, więc miał dobry dostęp, pożałowałam że nie założyłam majtek. Postanowiłam że nie będę robiła zadymy w środku nocy. Nie chciałam aby Anka to opacznie zrozumiała. Szarpnęłam się aby dał mi spokój i odwróciłam się na plecy. Ponownie usnęłam. Patryk nie zamierzał jednak odpuścić. Ze snu ocknęłam się jak poczułam coś wilgotnego w mojej cipce. Był to język Patryka. Z przerażenia cała znieruchomiałam. Przez głowę przeleciało mi co będzie jak się obudzi Anka. Postanowiłam więc udawać sen. Jednak cała ta sytuacja zaczęła mnie podniecać. Poczułam jak mi nagle stwardniały sutki, a całe ciało pokryło się gęsią skórką. Leżałam jednak nieruchomo. Był to dobry sposób. Po paru minutach braciszek odpuścił sobie i dał mi spokój. Byłam cała rozdygotana. Nie mogłam już usnąć. Po jakimś czasie do moich uszu dotarło pochrapywanie Patryka.. Wstałam więc i poszłam do łazienki. Zdjęłam koszulę nocną i usiadłam na krawędzi wanny. Zaczęłam masować sobie piersi i cipuńkę. Coraz bardziej robiło mi się dobrze. W pewnym momencie otworzyły się drzwi i stanęła w nich Anka. Poczułam że robię się cała czerwona ze wstydu. Anka jednak uśmiechnęła się do mnie i powiedziała ,Nie przejmuj się, to normalne, ja też tak robię. Chciałam zrobić tylko siku. Podciągnęła przy mnie swoją koszulę nocną i zaczęła robić siku. Cipkę miała tak samo wygoloną jak ja, dlatego Patryk nie zauważył różnicy. Wyszłam z łazienki po pary minutach. Położyłam się na brzegu łóżka i szybko usnęłam. Na drugi dzień po śniadaniu wyjechaliśmy do domu. Całą drogę myślałam o minionym tygodniu czułam że moje życie się zmieniło. Do tej pory spławiałam chłopaków grając niedostępną cnotkę. Postanowiłam to zmienić. Przede mną nowe półrocze, a wraz nim imprezy na które do tej pory nie chodziłam. Obserwowałam też Patryka, zastanawiałam się czy dojdzie do tego komu w nocy robił dobrze.
Na tym na razie kończę jak przydarzy mi się coś ciekawego to opiszę

IP i czas połączenia logowane. [19372239]
[05.03.2012] 15:18
ktoś tu
Super Ci to wyszło od samego początku do samego końca

IP i czas połączenia logowane. [19373009]
[05.03.2012] 15:35
Paula 85
Kiedyś gdy się kąpałam do łazienki przyszła moja 3-letnia córka wymalowana się moimi kosmetykami. Wyglądała tak słodko, że zrobiłam jej parę fot i rozesłałam do wszystkich znajomych i rodziny. Dopiero chwilę po wysłaniu zauważyłam, że na każdej focie odbijam się cała naga w lustrze.

IP i czas połączenia logowane. [19373058]
[05.03.2012] 19:53
chętny102
Małgosia napisz do mnie chętnie posłucham twojego opowiadania nie wspomnę o twoich dowodach, które chętnie obejrzę pisz przemek.m.19802o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19373649]
[06.03.2012] 10:46
Hydra111
Drugi tydzień ferii zapowiadał się nudno. Było tak do środy, kiedy to około 10 wyrwał mnie ze snu dzwonek. Nikogo w domu nie było więc zwlekłam się z łóżka by otworzyć drzwi. To co zobaczyłam doprowadziło mnie do ataku śmiechu. Za drzwiami stał Kacper mój, kolega z klasy, cały mokry. Tłumaczył się że umówił się z kumplami na kosza i w pobliżu mojego bloku wpadł w poślizg. W wyniku tego wpadł w kałużę. Faktycznie zaczęła się odwilż i chodniki pokryte są lodem. Wpadł do mnie by się trochę podsuszyć. Kacper jest największym mięskiem w naszej kasie. wszystkie dziewczyny za nim szaleją. Jest blondynem ma około 190 cm wzrostu. Dałam mu spodnie brata I powiedziałam żeby się w nie przebrał. Po minucie wyszedł z łazienki zawinię ty w ręcznik. Przykucnął przy plecaku by wyciągnąć spodenki gimnastyczne. wtedy do głowy wpadł mi szatański pomysł Do tej pory poza bliźniakami nigdy na żywo nie widziałam penisa, nie licząc oczywiście dzieci na plaży. Nie namyślając się wiele stanęłam przy nim i z premedytacją przydepnęłam mu ręcznik. Gdy wstał ręcznik został na dole. Zaskoczony stał prze de mną goły jak go Bóg stworzył. Penisa miał dużo bardziej okazałego niż Bartek i Łukasz. Jego zarost był bardzo jasny. Wybuchnełam nerwowym śmiechem. Kacper najpierw zrobił się czerwony na twarzy, następnie złapał mnie za bluzę od piżamy i mocno szarpnął. Guziki nie wytrzymały tego i stałam przed nim z gołymi piersiami. Teraz z kolei on zaczął zanosić się od śmiechu. W odwecie wymierzyłam mu mocnego klapsa w tyłek. Wtedy Kacper złapał mnie w pasie, podniósł i zaniósł do mojego pokoju i zaczął ściągać spodnie od piżamy. Zaczęłam wtedy piszczeć i wierzgać nogami. Jest on jednak dużo większy i silniejszy o de mnie. Jedną ręką zakrył mi usta a drugą poradził sobie z pozostałą częścią mojej różowej piżamki. Odwrócił mnie na brzuch i odwzajemnił mi się klapsem na moją pupcie. Trochę bolało. Wtedy mnie zostawił i i zaczął się śmiać. Zaczęłam sobie masować tyłek. Gdy mi się tak przyglądał powoli przestał się śmiać, podszedł do mnie i dotkną delikatnie moją pupę. Moje ciało momentalnie pokryło się gęsią skórką. Zaskoczona odwróciłam się na wznak i zaczęłam mu się przyglądać. Przytulił mnie, a ja nieoczekiwanie zaczęłam drżeć, nawet sobie nie zdawałam sprawy, jak bardzo ten chłopak mnie podniecał. Byłam tak zaskoczona tym, ze nawet nie zauważyłam ze dotarł do moich ust. Pocałował mnie gwałtownie, szybko, taranując mój język swoim...to by wyjątkowy pocałunek..cała zadrżałam i poczułam cos czego jeszcze nigdy w życiu nie czułam..dolna partia mojego ciała pulsowała i przyjemnie drażniła...Jego ręce zaczęły błądzić po moich plecach, pośladkach...zaczął mnie całować gwałtowniej i jeszcze bardziej mnie tym podniecił. Poczułam, ze jego penis stwardniał i drażnił moja kobiecość. Zaczął delikatnie całować najpierw po szyi, potem po piersiach schodził coraz niżej w stronę cipki. Zauważyłam ze jego mały stał się bardzo duży. Cieszyłam się ze go tak podnieciłam. Mi też zrobiło sie gorąco. Delikatnie lizał i pieścił, totem już czułam jego język bardzo głęboko w cipie, podobało mi się, mierzwiłam jego włoski a ten coraz intensywniej mnie pieścił, stękałam z rozkoszy i wiłam sie, poczułam, że dochodzę i zrobiło się mokro. Wygięłam się w łuk. Kacperek zlizał soczki i czułam się wspaniale, wiec bez namysłu wzięłam nabrzmiałego i czerwonego kutasa do buzi. Lizałam i ssałam jak mocno umiałam, masowałam ciągle powiększającego sie fiuta. On też był blisko i... stało się! Po raz pierwszy poczułam smak spermy! Widziałam, podniecenie na jego twarzy, ssałam jądra ale powiedział, że chce wejść we mnie. Powiedziałam mu wtedy że jestem jeszcze dziewicą i niech będzie delikatny Najpierw pozycja klasyczna, rozszerzył gładką cipkę palcami i powoli wsadzał swojego wielkiego członka. Czułam bój i podniecenie bez granic, zaczęłam stękać, on jeszcze głośniej. Nie interesowała mnie krew i sperma dookoła. Krzyczałam : zerżnij mnie, a on ruszał biodrami jak mógł, by mnie zadowolić. Wszystko trwało ok 1 godziny i mam nadzieję, że nie raz to powtórzymy. Po wszystkim powiedział mi, że jestem niesamowita w łóżku i że ma ochotę na jeszcze. Skończyło się na wspólnej kąpieli w wannie. I jeszcze jednym lodziku. Byłam szczęśliwa że ten pierwszy raz mam za sobą, mimo że miałam obolałą cipkę. Umówiliśmy się na piątek, chciałam dojść trochę do siebie. W piątek było jeszcze wspanialej. Gdy zadzwonił, otworzyłam mu naga. Kotłowaliśmy się chyba ze trzy godziny. Kacper jest jednak wspaniałym chłopakiem.

IP i czas połączenia logowane. [19374639]
[06.03.2012] 18:33
Lanie123

IP i czas połączenia logowane. [19375636]
[06.03.2012] 20:56
karalek
Małgosiu pisz dalej, może z tego wyniknąć fajne opowiadanko

IP i czas połączenia logowane. [19376152]
[07.03.2012] 09:20
michalina//92
Kiedyś na basenie spadł mi dół od bikini. Miałam go wiązanego na tasiemki. W panice zaczęłam go szukać rękami po omacku byle się nie wynurzyć. Jeden z ratowników uznał, że się topię i postanowił mnie uratować. Wydobył mnie na brzeg krzyczącą, wierzgającą i z gołym tyłkiem.

IP i czas połączenia logowane. [19377089]
[08.03.2012] 17:03
ktoś tu
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

IP i czas połączenia logowane. [19380632]
[08.03.2012] 18:22
Ja tez
Ja tez wszystkim kobietą życzę wszystkiego najlepszego! Dużo nagich fajnych sytuacji!!

IP i czas połączenia logowane. [19380866]
[11.03.2012] 01:07
Nikt..
Forum pada ....

IP i czas połączenia logowane. [19386649]
[11.03.2012] 12:08
Eliza
Heh było troche tych sytuacji;p.
1. 3 kolezanki i kilku kolegow na obozie.
Mialam wtedy z 14 lat i bylam na obozie harcerskim. Wszyscy miszkali w domkach, natomiast prysznic byl wspolny oddalony kilkadziesat metrow od domkow w pobliskim lasku. Stala tam taka buda zabudowana z 3 stron, podzielona na kabiny betonowymi sciankami natomiast wejscie bylo zupelnie otwarte- z powodu remontu przerwanego na czas wycieczki. Tak wiec jak ktos wchodzil i sie kapal to od frontu budynku mozna mu sie bylo przyjrzec. Wiec czekalysmy z dziewczynami i chodzilysmy w nocy by nikt nas nie podlgadal, oczywiscie chodzilysmy tez podgladac chlopakow;p W kazdym razie ktorejs nocy oni wyjechali wiec poszlysmy sie kapac jak bylo jeszcze jasno. W miedzyczasie oni wrocili i 4 wybralo sie pod prysznic i gnojki usiedli centralnie na przeciw budynku pare metrow od nas i sie patrzyli bez rzadnej krepacji;p my w krzyk sie pozaslanialysmy a oni tylko ubaw mieli. Potem powiedzialysmy, ze jak nie chca bysmy o tym powiedzialy opiekunom to tez musza sie rozebrac i tak zrobili. Po tym wydarzeniu czesto razem z nimi chodzilysmy pod prysznic tak wiec mogli sie napatrzec;p ale super bylo, choc do niczego nie doszlo;] Troche potem w 3 gim na imprezce rozbierany poker zostalam w samych stringach. W liceum na wakacjach w Hiszpanii z kolezanka opalalysmy sie topless, a rok pozniej w Bulgarii zupelnie nago na normalnej plazy W liceum tez w Karwii sie zdarzylo, że jak bylam z chlopakiem to lezalam na brzuchu i rozwiazalam sobie stanik by sie rowno opalic i zapomnialam o tym i wstalam pokazujac swiatu gole cycki- dobrze z eszybko sie spostrzeglam;p W liceum na woodstoku kilka sytuacji, podczas kapieli w blocie zgubilam stanik- wracalm do namiotu topless, jako ze promili troche bylo to sie nie przejmowalam tym i nie zaslanialam, no i po zakrapianej nocy obudzili mnie znajomi, lezalam przed namiotem na kocu topless. W namiocie w trakcie seksu przylapali nas znajomi i jak przystalo na dobrych przyjaciol zawolali kolejnych;p a my dla jaj specjalnie jeszcze ostrzej, a jako ze on lezal a ja go dosiadalam to mogli zobaczyc mi wszystko, jemu chyba to sie spodobalo bo nigdy mnie tak nie przerznal;] Na studiach tez poker rozbierany i bylam kilka razy nago, raz tez na urodzinach przyjaciela zrobilysmy striptis przed nim i tu pierwszy i jak dotad jedyny trojkacik;p Na studiach tez w saunie nie raz mnie ktos widzial, po basenie lub silowni pod prysznicem. Na studiach trakcie wakacji dwa razy we wloszech toplesik Kumpela z segmentu w akademcu jak myslac ze nikogo nie ma wyszlam nago spod prysznica Panowie ocieplajacy akademik to dziesiatki razy;p az juz sie przestalam w koncu niemi przejmowac;p W wakacje ostatnie w czasie seksu na plazy widzialo mnie z chlopakiem kilku gości;p ale sie nimi nie przejelismy i zabwa trwala dalej;p To chyba wszystko...;p

IP i czas połączenia logowane. [19387101]
[11.03.2012] 14:08
Kochana Elizko !
Pojęcia nie mam, jak Ci się udało dobrnąć do liceum. Ty przecież nie umiesz po polsku pisać. Nie pij tyle , bo jak się zdaje, to bardzo Ci to szkodzi.

IP i czas połączenia logowane. [19387392]

1 «   135 136 137 138 139   » 232 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat