o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

ideał kobiety

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[17.04.2006] 12:47
thonolan
czekam na wpisy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.04.2006] 12:55
IK0
ideał kobiety: ładna, zgrabna, powabna, długie nogi, 170 cm wzrostu, długowłosa blondynka , kreconej włosy, to mójideal kobiety

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6812067]
[17.04.2006] 13:01
travka viosenka
IKO -> akurat tak się składa, że znam taka jedną, wypisz wymaluj fizycznie Twój ideał Moja koleżanka jeszcze ze szkoły średniej LO1 W-w Pozdrowienia dla Ani D.

IP i czas połączenia logowane. [6812104]
[17.04.2006] 13:40
S z R a M a  skorpionek81@tlen.pl
hm...pociągająca uroda z nutą niewinności z zarazem nutką dekadencji i otwartości.nie za wysoka,zgrabne nogi,przedewszystkim inteligentna ale nie przemądrzała i zarozumiała,kolor włosów obojętny byle niezbyt ekstrawagancki lub siwy no i nie za krótkie.taka która by potrafiła mnie poskromić i owinąć wokół małego palca a jednocześnie na wiele by mi pozwoliła(do pewnych granic).MA BYĆ ABSOLUTNIE SZCZERA,taka która by mnie pokochała takiego jakim i kim jestem,ew. później bardzo delikatnie mnie zmieniała.sexowna,lojalna i nieobrażająca się co pięć minut.dla takiej dziewczyny właśnie żwir u jej stóp mógłbym w miękki piasek gryź.niestety chyba nieznajde takiej dziewczyny.to zbyt idealne by mogło być prawdziwe. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
masz99% pewności, że przegrasz.
ale staniesz się jednym z tych,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6812382]
[17.04.2006] 13:49
mój ideał
S z R a M a (06.04.17 13:40):
hm...pociągająca uroda z nutą niewinności z zarazem nutką dekadencji i otwartości.nie za wysoka,zgrabne nogi,przedewszystkim inteligentna ale nie przemądrzała i zarozumiała,kolor włosów obojętny byle niezbyt ekstrawagancki lub siwy no i nie za krótkie.taka która by potrafiła mnie poskromić i owinąć wokół małego palca a jednocześnie na wiele by mi pozwoliła(do pewnych granic).MA BYĆ ABSOLUTNIE SZCZERA,taka która by mnie pokochała takiego jakim i kim jestem,ew. później bardzo delikatnie mnie zmieniała.sexowna,lojalna i nieobrażająca się co pięć minut.dla takiej dziewczyny właśnie żwir u jej stóp mógłbym w miękki piasek gryź.niestety chyba nieznajde takiej dziewczyny.to zbyt idealne by mogło być prawdziwe.

ależ są takie kobiety...tylko rozejrzeć się trzeba i pozwolić sobą zainteresować!!!

IP i czas połączenia logowane. [6812460]
[23.03.2017] 01:16
[17.04.2006] 13:57
w mojej pracy przy wypracowaniu ponad500godzin miesięcznie mało czasu zostaje na zainteresowanie sobą kobiety.to teraz wcześniej mniej się pracowało i efekty były te same.ciągle mówią to samo.ja nie potrzebuje następnej przyjaciólki tylko dziewczyny.a pozatym myślę że akurat mojego ideału kobiety nie ma.nie twierdze że żadna się do tego nie zbliża tylko takich dziewczyn jest bardzo mało i być może nigdy taka nie stanie na mej drodze. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6812517]
[17.04.2006] 14:11
mój ideał
S z R a M a (06.04.17 13:57):
w mojej pracy przy wypracowaniu ponad500godzin miesięcznie mało czasu zostaje na zainteresowanie sobą kobiety.to teraz wcześniej mniej się pracowało i efekty były te same.ciągle mówią to samo.ja nie potrzebuje następnej przyjaciólki tylko dziewczyny.a pozatym myślę że akurat mojego ideału kobiety nie ma.nie twierdze że żadna się do tego nie zbliża tylko takich dziewczyn jest bardzo mało i być może nigdy taka nie stanie na mej drodze.

ja nie mówie,że łatwo taką spotkać i być może rzeczywiście w Twoim otoczeniu nie ma podobnych kobiet,ale z tego co napisałeś to wcale nie masz wymagań wygórowanych;mówiąc szczerze wydaje mi się,że osobiście pasuje do tego opisu...potrafie kochać bezinteresownie,nie zmieniam nikogo na siłe,nie jestem obrażalska i nie robie awantur o byle co,toleruje męskie wyprawy i 2godzinne mecze co drugi dzień ,nie obrażam się gdy mój facet zerka na inne kobiety,nie oczekuje ciągłych romantycznych uniesień ani prezentów za"milion dolarów",po prostu chcę być doceniana za to co prezentuje sobą we wnątrz a nie tylko za opakowanie...a z doświadczenia wiem,że mężczyznom trudno docenić kobiete...sory za ten smętny wywód,tak tylko chciałam się troszke komuś pożalić

IP i czas połączenia logowane. [6812637]
[17.04.2006] 14:22
wiesz nie chciałem zbytnio się rozpisywać,bo w inny sposób wyszła by z opisu tego mojego ideału cała litania.Wydaje mi się że to jednak są wygórowane żądania.pomimo tego że jestem wierny i szczery wobec swej przyszłej/byłej dziewczyny to jestm trudnym do współżycia chłopakiem.jestem uparty, konfliktowy czasami wręcz wredny, prawie chorobliwie zazdrosny, doszukujący się wszędzie kłamstwa i zdrady i potrzebuje dziewczyny która by to zrozumiała,wybaczała moje wybryki,różne odzywki i powoli delikatnie to zmieniła tak że nawet ja tego bym nieodczuł.sama widzisz że przy moim charakterze trudno znaleź dziewczyne a co dopiero dziewczyne idealną.ja też muszę się czasami komuś wyżalić. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6812726]
[17.04.2006] 14:33
mój ideał
uuuu...to rzeczywiście jesteś OKROPNY ...najgorsze co może być to chorobliwie zazdrosny facet,wiem coś o tym,bo mi jeszcze do niedawna nie wilno było założyć ultrakrótkiej mini,brrrr...nieznosze zazdrośników a mimo to jakoś na nich trafiam i...daje rade!!!powoli ich wychowuje,tłumacze,obdarowuje miłością a w efekcie czego w cudowny sposób reformuje ich myślenie,zaczynają mi ufać,ale jak trwa to zbyt długo to zatraca się gdzieś moja radość życia i potem mnie trzeba uszczęśliwiać!!!Dla miłości jestem w stanie dużo przecierpieć,iść na wiele kompromisów,ale musze wiedzieć,że druga strona na to zasługuje!!!Staraj się ograniczać swoją zazdrość a konflikty rozwiązuj konstruktywnie,nawet one są w stanie wzmocnić i ustabilizować związek!!!Jeszcze raz powtórze:NIE MASZ WYMAGAN WYGOROWANYCH!!!

IP i czas połączenia logowane. [6812841]
[17.04.2006] 14:47
z tą zazdrością to wiem.cały czas pracuje nad tym.do tej pory zrobiłem ogromny postęp.nie rzucam się już z pięściami na tych co patrzyli się na moją pannę dłużej niż 3sekundy.ale z tą mini to chyba przesada.osobiście lubie mini i bluzke typu top bez stanika pod spodem.ale wole żeby ona zakładała ją jak jest ze mną by unikneła jakiś zaczepek itp ze strony jakiś kolesi.nad resztą niestety by musiała niestety popracować.złość mi mija po5minutach i dopiero wtedy zaczynam myśleć nad tym co zrobiłem i powiedziałem.trzeba to przeczekać.a później jakoś już idzie.zdaje sobie z tego sprawę że jestem okropny,że chodze swoimi drogami.potrafie być jednak i jestem bardzo czuły i kochający,zrobiący wszystko by moja druga lepsza połowa była szczęsliwa. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6812928]
[17.04.2006] 14:58
mój ideał
hehe...czuje się jakbym rozmawiała z własnym facetem...te same reakcje,rzucanie się na faceta,bo powiedział mi"cześć",wrrr...jak tylko to wspominam to mi się słabo robi!!!Rzeczywiście trudno jest żyć z kimś takim,bo trudno jest zaakceptować fakt,iż ktoś nie ufa tobie choć nie ma co do tego powodu...może Ty mi powiesz jak postępować z takimi facetami???hmmmm...bo ja czasem już nie mam siły...mimo póżniejszej czułości...najważniejsze to zrozumieć swój błąd i starać się go więcej razy nie popełniać,bo ktoś kto wie,że żle robi a tego nie zmienia jest skazany na...oberwanie patelnią w głowe przy bliższym kontakcie z moją osobą ...
Czemu Wy mężczyżni jesteście tak zaborczy i zazdrośni,czemu sami chcecie nie być kontrolowani a nie pozwalacie kobietą na odrobinę wolności???Kiedyś znajoma psycholog powiedziała mi,że zazdrość rodzi zdradę i...miała racje!!!

IP i czas połączenia logowane. [6813020]
[17.04.2006] 15:22
ale kto zdradza? niby ten co jest zazdrosny,czy ta o którą jest zazdrosny?wiem jaki jestem dlatego wiem jakiej dziewczyny potrzebuje-cierpliwej i kochającej.lubie być kontrolowany.ale nie tak nachalnie co? gdzie? jak? z kim?po co? dlaczego? na co? kiedy? gdzie?to musi być takie subtelne,takie nienamacalne,wręcz nieistniejace.jak dziewczyna mnie nie kontroluje to tak jakby jej na mnie nie zależało.jak postępować:kochać,być cierpliwym i wyrozumiałym,dużo(przynajmniej na początku wybaczać),a przedewszystkim być -no nie wiem jak to zabardzo wytłumaczyć,może to nie to co chciałem przekazać ale trzeba być twardą i konsekwentną.najgorzej gdy dziewczyna zaczyna mnie zmieniać,jest już prawie bliska celu i nagle klops,olewa mnie nie mówiąc cześć nawet.robie się jeszcze gorszy i bardziej zamknięty w sobie niż byłem.ja np.jestem chyba typem romantycznego samotnika który marzy o księżniczce i miłości jak z bajki.Gdzieś tam głęboko jestem miłym fajnym facetem,którego stać na wiele wysiłku w imię miłości ale równocześnie budującym wokół siebie wysoki i gruby mur by nikt kto mógł mnie zranić nie dostał się do mego serca.ale ta której się uda jednak dostać dostanie całe moje wierne,szczere i kochające serce po wsze czasy.taki jestem biały i czarny,dobry i zły równocześnie i chce dziewczyny która mogłaby zostać moją panią po tych wszystkich cierpieniach jakie ze mną przeżyła.a Ty piszesz o małych wymaganiach?! jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6813226]
[17.04.2006] 15:32
mój ideał
zdradza wówczas kobieta,która nie ma przestrzeni życiowej w związku z doświadczaną ciągle zazdrością za strony mężczyzny...niestety takie są fakty!!!...Dobra,zgadzam się teraz...wymagania masz kolosalnie wielkie,skoro taki z Ciebie"tródny"typ faceta...choć mnie się wydaje,że jakbyś naprawde się zakochał to zmiękłbyś aż za bardzo...ja bym Cię na pewno w okół palca owinęła hehe mam doświadczenie z takimi wrednymi mężczyznami
Teraz uciekam na romantyczny spacer z przyjaciółką a Tobie życze,abyś odnalazł księżniczke i...trzymam za to kciuki!!!

IP i czas połączenia logowane. [6813305]
[17.04.2006] 15:35
dzięki.odezwij się czasem.tylko się Tobie wydaje że mogłabyś mnie owinąć.jestem gotów nawet rzucić rękawice.Weź parasolkę.do zobaczenia jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6813323]
[17.04.2006] 15:42
a wogółe to szkoda że idziesz/poszłąś.Trzeba było przyjaciółkę zaprosić do domu.fajnie mi się z Tobą pisało. szkoda jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6813386]
[17.04.2006] 15:48
mój ideał
hehe...jeszcze nie wyszłam...czekam na tego mojego aniołka,ale coś się spóżnia,za wczasu się pożegnałam,żeby nie było,że tak po"angielsku"wychodze
parasolki nie biore,na nic się nie zda,wezme lepiej pistolet na wode od brata,albo wiadro hehe...i nikt mnie nie zaczepi
Mnie też się fajniutko z Tobą rozmawiało...dobrze jest czasem spojrzeć na świat oczami drugiej osoby,można wiele zrozumieć!!!
Nie wiem czy powinnam podjąć wyzwanie...bo biedaczku przegrałbyś z kretesem,ale tylko w momencie kontaktów rzeczywistych a nie forumowych hehe!!!Takie kobiety jak ja zawsze stawiają na swoim!!!
cmoookusiam najsłodziej!!

IP i czas połączenia logowane. [6813441]
[17.04.2006] 15:55
to z tym realem to masz całkowitą rację.ale z tym drugim to hm.czytałaś uważnie to co pisałem?uparty,chodzący swoimi drogami,wredny!!!!jest jeszcze kilka o których nie wspomniałem.niewspomne o chronicznym braku czasu,nieposłuszeństwie i robieniu zawsze na przekór.dał bym Tobie w zależności od innych okoliczności od 3miesięcy do pół roku na zerwanie ze mną okoliczności.pozatym nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba kogoś masz a ja jestem samolubem i pewnie chciałbym Ciebie tylko na siebia. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6813498]
[18.04.2006] 08:40
nie ma idealnej kobiety,tak samo jak i mężczyzny.każdy poszukuje tylko kogoś zbliżonego do ideału.i nie jest prawdą że każdy ma przypisaną jakąś drugą osobę.nie ma co liczyć na przeznaczenie skoro miłość nas wodzi za nos.nie każdemu jest pisana miłość życia.można być z kimś szczęśliwym po życia kres ale nieznaczy to że to była taka prawdziwa wielka miłośc.po kilku latach bycia ze soba to już nie ma znaczenia czy się kocha czy nie.pozdrawiam wszystkich szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych.tych niezakochanych też pozdrawiam jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6819483]
[18.04.2006] 12:10
kerria
Czy naprawdę żeby przyciagać męskie spojrzenia...żeby zainteresować mężczyzną trzeba założyć mini i bluzkę bez stanika??? Ja nie mam nic przeciwko takiemu ubieraniu się przez dziewczyny, ale sama tego nie znoszę. Nie wyobrażam sobie bycia z facetem, który spotyka sie ze mną, tylko ze wzgledu na wygląd...Skończyłam studia...mam dobrą pracę i uważam , że jestem wartościową osobą....jednak samotność ciagle daje mi się we znaki. Dlaczego? Może ktoś mi podpowie....

IP i czas połączenia logowane. [6820770]
[18.04.2006] 12:15
kerria (06.04.18 12:10):
Czy naprawdę żeby przyciagać męskie spojrzenia...żeby zainteresować mężczyzną trzeba założyć mini i bluzkę bez stanika??? Ja nie mam nic przeciwko takiemu ubieraniu się przez dziewczyny, ale sama tego nie znoszę. Nie wyobrażam sobie bycia z facetem, który spotyka sie ze mną, tylko ze wzgledu na wygląd...Skończyłam studia...mam dobrą pracę i uważam , że jestem wartościową osobą....jednak samotność ciagle daje mi się we znaki. Dlaczego? Może ktoś mi podpowie....
ta mini i ta bluzka to ma być po to żeby być może kogoś do siebie przyciągnąć kto się okaże tym jedyny na całe życie.i nie dlatego że atrakcyjnie wyglądasz ale że jesteś taka jaka jesteś.chodzi o to by się nie chować za workami z ziemniaków tylko wyjśc na przeciw tej drugiej połowie by zobaczyła coś co mogłaby przeoczyć.rozumiesz mniej więcej o co chodzi? jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6820808]
[18.04.2006] 12:28
kerria
mniej więcej...

IP i czas połączenia logowane. [6820905]
[18.04.2006] 12:31
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,i tak pewnie nic nie pojełaś,ale thx za dobre chęci. jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6820934]
[18.04.2006] 12:33
Vindir
kerria (06.04.18 12:10):
W pelni sie zgadzam bo te wszystkie "laleczki" (przepraszam za okreslenie), dlugonogie, powabne itd za jakies 40 lat beda wygladaly jak pomarszczona sliwka.

Za to wnetrze zbyt sie nie zmienia i pomyslcie z kim chcielibyscie spedzic zycie, z jakas wybitna pieknoscia, ktora jest zrzedliwa, marudna, caly czas strzela fochy no i po prostu jest nudna. Jesli tak to gratuluje znajdzicie sobie jakies hobby co by wam duzo czasu zajmowalo zeby z cholera nie siedziec w domu.

Ja osobiscie dziewczyny z ktorymi mozna porozmawiac i sie nie nudzic, ktore potrafia wlac troche zycia w zwiazek, sprawiaja ze zycie staje sie ciekawsze. Fakt zawsze na pierwszy rzut oka idzie wyglad, ale ja lubie dziewczyny o przecietnej urodzie (wybaczcie za to wyrazenie)

Kerria co do Twojego pytania to odpowiedz jest chyba taka, ze z reguly facet to swinia, prostak, gbur itd, a na tych porzadnych nikt nie chce patrzec bo niestety teza na dzien dobry lecicie na wyglad.

Pozdrawiam
Vindir

IP i czas połączenia logowane. [6820947]
[18.04.2006] 12:38
i właśnie to od wczoraj tym niewiastom do głowy spokojnie próbuje przetłumaczyć.Chciałem także dodać że WIĘKSZOŚĆ was- dziewczyn patrzy na zasobność portfela,markę bryki i wogóle to co można przeliczyć na grosiki. a gdzie te dziewczyny które patrzą na romantyczną duszę, na rycerskie gesty? jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6820985]
[18.04.2006] 13:00
kerria
Echhhh!!!!!! Są takie zapewniam.Tylko,że nie są tak pieknie kolorowe i podkrywane jak te, na które zerkacie chciwie panowie...
Ja nie szukam grubego portfela...ani samochodu... chetnie poznam kogoś normalnego i niezwykłego w swojej zwyczajności, kogoś kto oczaruje mnie normalnością w tym szalonym świecie...Ale to tylko marzenia.... narzekacie na panie... a sami lepsi nie jesteście...

IP i czas połączenia logowane. [6821149]
[18.04.2006] 13:02
kerria
Vindir... ja patrzę.... i chętnie takiego poznam...

IP i czas połączenia logowane. [6821161]
[18.04.2006] 13:03
to dlaczego są one pozakrywane?dlaczego nieubiorą się one trochę inaczej?nie pokażą że jest wiosna,że są otwarte na nowe znajomości.Dlaczego nie chcą być zauważone,jeżeli ktoś się przedemną chowa to nie będę jej na siłę szukał jeżeli zaryzykujesz uczciwość,
dla których warto żyć.

IP i czas połączenia logowane. [6821170]
[18.04.2006] 13:07
kerria
Hmm... to bardzo interesujące.... Jak według Ciebie kobieta powinna dać do zrozumienia , że jest chętna na nowe znajomości? Zakładając mini? A jeśli dziewczyna jest w spodniach tzn, ze nie chce nikogo poznać?

IP i czas połączenia logowane. [6821200]
[18.04.2006] 13:15
madzia1-25
hmmm czy mogę się wtrącić...?
Czytam to co piszesz Szrama i z jednej strony chcesz poznać dziewczynę której nie bedzie zależało na grubości Twojego portwela, samochodzie itd...a z drugiej strony oczekujesz, ze ta własnie osoba bedzie rzucac sie w oczy na ulicy...zakładając mini...? Hmmm No nie wiem. Wydaje mi się, ze to co najlepsze i najpiękniejsze Ty sam w niej dostrzezesz... nawet gdyby była ubrana w spodnie i luźną bluzkę wystarczy uważnie patrzeć .

IP i czas połączenia logowane. [6821269]
[18.04.2006] 13:16
Vindir
kerria (06.04.18 13:07):
Hmm... to bardzo interesujące.... Jak według Ciebie kobieta powinna dać do zrozumienia , że jest chętna na nowe znajomości? Zakładając mini? A jeśli dziewczyna jest w spodniach tzn, ze nie chce nikogo poznać?
Na poczatek nowej znajomosci mozna sie wymienic mailami, to moj vindir@o2.pl a ze lubie poznawac nowych ludzi to nic mi to nie przeszkadza, tylko czy ktos chcialby pisac z kims takim jak ja (patrz fotka), bo jakos sie przyzwyczailem do tego ze jestem atrakcja turystyczna mojego miasta ukazujaca sie pod postacia potwora

Wiem ze ta moja wypowiedz moze wygladac na podpuche, ale tak nie jest.

Obaczymy

Pozdrawiam
Vindir

IP i czas połączenia logowane. [6821278]
[18.04.2006] 13:18
Vindir
madzia1-25 (06.04.18 13:15):
hmmm czy mogę się wtrącić...?
Czytam to co piszesz Szrama i z jednej strony chcesz poznać dziewczynę której nie bedzie zależało na grubości Twojego portwela, samochodzie itd...a z drugiej strony oczekujesz, ze ta własnie osoba bedzie rzucac sie w oczy na ulicy...zakładając mini...? Hmmm No nie wiem. Wydaje mi się, ze to co najlepsze i najpiękniejsze Ty sam w niej dostrzezesz... nawet gdyby była ubrana w spodnie i luźną bluzkę wystarczy uważnie patrzeć .
Zdecydowanie i bezapelacyjnie Madzia ma racje. No wlasnei jak mozna pokazac, nei chodzi czy to chlopak czy dziewczyna, ze jest sie chetnym na nowe znajomosci? Gdzie dodac nalezy jeszcze takie cos jak niesmialosc itd. Wiem internet to ulatwia, ale jak pokazac to w realu?

IP i czas połączenia logowane. [6821291]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat