o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

u lekarza

[16.04.2006] 15:29
kaskaaaaa
jakie mialyscie ciekawe sytuacje u lekarza? sex, nagosc, wstyd itp?

u mnie to hmm
1 na badaniach bilansowych lekarz kazal sie rozebrac do bielizny a ja mialam stringi i powiedzial "echh.. co sie to teraz nosi" troche sie zawstydzilam
2 u ginekologa rozbierajac sie od dolnej polowy, sciagajac majtki nie utrzymalam rownowagi i wpadlam na parawan gin sie na szczescie nie zdenerwowal, a nawet smial
3 tu wlasciwie to posrednio dziewczyny te badania bilansowe mialy w srode, a chlopacy w czwartek, a jako ze zapomnialam wziac stamtad kartki musialam sie zwolnic ze szkoly i tam isc.. cala droge bieglam, zeby zdarzyc, wlecialam zmeczona i patrze, ze na korytarzu nikogo nie ma, wiec puk puk i wchodze do gainetu a tam moj kolega z klasy lezy bez majtek i spodni, z podwienieta podkoszulka z klejnotami na wierzchu hehe zebyscie widzieli ten jego zryw z lozka oczywiscie przeprosilam i czekalam na korytarzu az wyjdzie po 5 minutach wyszedl caly czerwony i sie nawet na mnie nie popatrzyl tylko szybko do domu na drugi dzien sie usmiechalam w szkolke do niego a on sie peszyl, ale nikomu nie powiedzialam wlasciwie to mu wspolczuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.04.2006] 19:00
ameliona
Che Che to ja jak mialam 13 lat, tez bylam na bilansie. Wchodzilysmy po 3 do gabinetu. Babka od razu spytala sie o nazwiska(wchodzilysmy i tak alfabetycznie) i tekst "za parawam i do samych majtek, bo i tak nie macie co kryc" ;/. Chamska byla, tak gdzies z 60 lat. Ja weszlam z jedna przyjaciolka a druga to byla tak jakby rywalka (wiecie.. 13nastolatki . W tym wieku juz jakies tam mini piersi sie ma, wiec gdyby nie ta rywalka to rozebralalbym sie do tych samych majtek bez niczego, ale wiecie, rywalka miala wieksze piersi . Wszystkie 3 rozebralysmy sie tylko do bielizny, czyli mialysmy te mini staniki. Baba na to "gluche jestescie? chcecie skierowanie do (tego od uszow, ale juz nie pamietam jak on sie nazywa)". My takie troche zmieszane.. A ona "nie bede czekalam, macie 10 sekund, a potem skierowanie na szczegolowe badanie macicy z powodu grzybicy". Ja z przyjaciolka wzrok na siebie i oczywiscie od razu za parawan i wychodzimy z niego wypiete Tamta mowi, ze powie mamie i ze sie nie rozbierze przy nas. Babka zbadala nas itp. Powiedziala,zebysmy wyszli, bo Karolinka (imie rywalki ) bedzie cala nago. Od razu na korytarzu opowiadamy wszystkim (bo bylysmy pierwsze) i wchodzi pielegniarka i 2 kolezanki oczywiscie zajrzaly do srodka a ta podobno rzeczywiscie cala naga stala, ale widzialy tylko jej pupke
A ta babke zwolnili rok temu i podobno za pedofilie, ale to tak nieoficjalnie Chlopakow podobno rzeczywiscie "dokladnie" badala

Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6807306]
[20.04.2006] 17:37
wola
ja na bilans poszlam w spodniczce a pod tym stringi, bo podobno nic nie mieli dokladnie sprawdzac.. tak tez bylo, jednak gdy musialam legnac na malym lozko to musialam miec kolana w gorze, wiec mi sukienka zjezdzala
doktorka sie troche z tego podsmiewala, a najgorsze byl to, ze wszedl do srodka jakis doktor
ale sie speszylam

IP i czas połączenia logowane. [6841287]
[21.04.2006] 14:14
mackasa
no wlasnie, jak jest na tych bilansach? ja mialam ostatnio to sie wchodzilo po 3 i kazda zostawala tylko w majtkach!! bez stanika a potem podchodzilo sie pojedynczo do stolika i sciagalo (ale tak, ze tylko lekarka widziala) ale trwalo to chwile, wiec pewnie chciala sprawdzic czy nie ma jakis uszkodzen albo cus
chlopacy wchodzili po 2 (jest ich mniej) i tez do majtek a przy badaniu genitaliow opusczali majtki - kto mial bokserki to mu na sam dol zjechaly

podobno tak ma byc, ze w samych majtkach sie jest ,dziewczyny do 13 lat, a jesli wiecej to ze stanikiem, chociaz w kazdej chwili lekarz moze porposic o rozebranie sie do naga, ale jesli sie jest samemu

IP i czas połączenia logowane. [6847778]
[21.04.2006] 14:16
mackasa
btw mamy 13 lat

IP i czas połączenia logowane. [6847798]
[03.09.2014] 04:08
[21.04.2006] 21:28
pawanak
niestety na bilansach (13 lat) to normalne rozbieranie sie do naga My mielismy w gabinecie szkolnym i po wejsciu za parawanem trzeba bylo sie rozebrac do naga, a w srodku byla higienistka, lekarz i wychowaczyni

;p

IP i czas połączenia logowane. [6850604]
[21.04.2006] 21:33
13latek
Rozezbieranie sie do naga przy bilansach to chyba prawda. Ja mialem w gabinecie szkolnym i po wejsciu za parawanem sie rozbieralo do naga. W sordku byla higienistka (podstawowe badania i mowila co trzeba robic), doktor (niby nadzorowal, ale czasem jak cos z kregoslupem to sprawdzal) i wychowawczyni, ktora wpisywala dane do kart, bo niby doktor brzydko pisze. Dziewczyny tez do naga.

;p

IP i czas połączenia logowane. [6850642]
[22.04.2006] 12:21
dZIEWCZYNA____
CIEKAWY TEMACIK. JA MAM 22 LATA, NIE BYŁAM JESZCZE U GINEKOLOGA MĘŻCZYZNY....ALE JESTEM CIEKAWA JAK BY TO BYŁO GDYBYM POSZŁA DO JAKIEGOŚ PRZYSTOJNEGO GINEKOLOGA W WIEKU 30 DO 45 LAT....

IP i czas połączenia logowane. [6852472]
[28.04.2006] 19:16
paleczka 25
byliscie do pracy w holandii jako pielegniarka? tam to dopiero sa wymagajace badania, przynajmniej dla zagranicznych :| chetnych bylo ponad 100 na 20 miejsc. poczekalnia byla mala, wiec kazali nam stac w holu i wpuszczali po 15 do tej poczekalni, gdzie sie mialysmy od razu do bielizny rozebrac. Tam akurat bylo przejscie, wiec chodzilo pelno przystojnych pielegniarzy i doktorow, ale tez kobiety. Do gabinetu wchodzilysmy po 3. Tam sie nam kazali do naga rozebrac i bylo akurat 3 doktorow, ale do tego jeszcze jakies 4 lekarki i 2 studentow - chlopak i dziewczyna, moze po 19 lat. ja weszlam chyba z jakimis slowaczkami. oczywiscie wszystkie od razu sciagnelysmy bielizne, bo praca bardzo dobrze platna . Najpierw siadnelysmy przy biurku i pytali nas po angieslku o takie pdostawy -imie, nazwisko, pochodzenie itp
potem mierzyli nas, wazyli itd. w miedzy czasie normalnie sobie tam wchodzili lekarze, czasami nawet nie zamykajac drzwi tak, ze nas te co czekaly widzialy nago ;/ potem badania ginekologiczne, ktore robili studenci pod nadzorem lekarzy... wtedy tez pare osob weszlo.. glupio tak jak sie lezy nago z rozlozonymi nogami i ludzie wchodza ;/
mi sie udalo i sie dostalam z jedna kolezanka troche sie obawialysmy kocenia, bo nas przed tym ostrzegali, ale bylo nawet spoko
w pierwszy dzien przed praca bralysmy prysznic (taki wymog) no i oczywiscie kazdej z 10 sciagli zaslonke, wiec troche seie pozslanialam rekami
potem nam schowali jeszcze bielizne i musialysmy w samych fartuchach pracowac
na drugi dzien jeszcze nago podloge czyszcic szczoteczka a potem juz spoko

IP i czas połączenia logowane. [6903071]
[29.04.2006] 08:37
asdfghjklllll
paleczka 25 (06.04.28 19:16):
byliscie do pracy w holandii jako pielegniarka? tam to dopiero sa wymagajace badania, przynajmniej dla zagranicznych :| chetnych bylo ponad 100 na 20 miejsc. poczekalnia byla mala, wiec kazali nam stac w holu i wpuszczali po 15 do tej poczekalni, gdzie sie mialysmy od razu do bielizny rozebrac. Tam akurat bylo przejscie, wiec chodzilo pelno przystojnych pielegniarzy i doktorow, ale tez kobiety. Do gabinetu wchodzilysmy po 3. Tam sie nam kazali do naga rozebrac i bylo akurat 3 doktorow, ale do tego jeszcze jakies 4 lekarki i 2 studentow - chlopak i dziewczyna, moze po 19 lat. ja weszlam chyba z jakimis slowaczkami. oczywiscie wszystkie od razu sciagnelysmy bielizne, bo praca bardzo dobrze platna . Najpierw siadnelysmy przy biurku i pytali nas po angieslku o takie pdostawy -imie, nazwisko, pochodzenie itp
potem mierzyli nas, wazyli itd. w miedzy czasie normalnie sobie tam wchodzili lekarze, czasami nawet nie zamykajac drzwi tak, ze nas te co czekaly widzialy nago ;/ potem badania ginekologiczne, ktore robili studenci pod nadzorem lekarzy... wtedy tez pare osob weszlo.. glupio tak jak sie lezy nago z rozlozonymi nogami i ludzie wchodza ;/
mi sie udalo i sie dostalam z jedna kolezanka troche sie obawialysmy kocenia, bo nas przed tym ostrzegali, ale bylo nawet spoko
w pierwszy dzien przed praca bralysmy prysznic (taki wymog) no i oczywiscie kazdej z 10 sciagli zaslonke, wiec troche seie pozslanialam rekami
potem nam schowali jeszcze bielizne i musialysmy w samych fartuchach pracowac
na drugi dzien jeszcze nago podloge czyszcic szczoteczka a potem juz spoko

A ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJA TE SREBERKA .......

IP i czas połączenia logowane. [6906502]
[01.05.2006] 18:08
ona191817
Ja ostatnio bylam u lekarki poniewaz potrzebowalam orzeczenia lekarskiego stwierdzajacego ze moge rozpoczac nauke w danej szkole. Przewaznie lekarze wypisuja takie swistki od reki z korzyscia dla pacjenta i bez badania. Natomiast pani doktor zamierzala przebadac mnie i to bardzo dokladnie. Kazala mi sie rozebrac do majtek. Tak tez zrobuilam , a ona kazala mi podejsc do okna stanelam pol naga przy oknie,a na przeciew przychodni jest zaklad gdzie pracuje wielu mezczyzn, waktualnej chwili mieli chyba przerwe i stali sobie na takim jakby mostku. Okno od gabinetu nie bylo niczym zasloniete. Bardzo sie wstydzilam i zaslonilam sie rekami a na to lekarka ze mam stac prosto bo ona chce sprawdzic moja postawe i ze rece maja byc luzno stalam tak chyba z 5 minut pod tym oknem prawie naga, nie wiem czy oni to widzieli czy nie Ciekawe czy ta babka nie wiedziala ze ktos tam jest czy specjalnie to zrobila.

IP i czas połączenia logowane. [6923253]
[01.05.2006] 18:18
ona191817
Innym razem bylam u lekarki we Wroclawiu wlasnie to byl chyba dzien jej imienin a wiadomo jak wiadomo ze lekarze niekiedy obchodza go sobie w przychodni na dyzurze.(no coments)Kiedy omowilysmy juz kwestie mojego zdrowia lekarka kazala mi sie rozebrac i wejsc na wage, tak tez zrobilam kiedy stalam ta@@@ na wadze drzwi od gabinetu otworzyly sie na osciez (wszyscy z zewnatrz z poczekalni widzieli mnie calkiem rozebrana) i wszedl lekarz z kawka i ciastem dla pani doktor, rozsiadl sie na krzesle i w najlepsze sie gapil Czulam sie skrepowana ale po chwilui mowie ze przeciez nie ma sie czego wstydzic.

IP i czas połączenia logowane. [6923336]
[01.05.2006] 19:43
eoszx
hmmm??? ciekawą mam w chwili obecnej twarz jestem zdziwiony:]
dlaczego??
LUDZIE!!! traktujecie lekarzy conajmniej jak Boga, jemu wszystko wolno, trzeba robić to co on karze, żadnej własnej woli, on tak mówi więc tak ma być. Conajmniej jakby się tego nie zrobiło to od razu kara śmierci:]

no kurde dajcie spokój nie wierze, że godziliście się na to wszystko
\"drzwi od gabinetu otworzyly sie na osciez (wszyscy z zewnatrz z poczekalni widzieli mnie calkiem rozebrana) i wszedl lekarz z kawka i ciastem dla pani doktor, rozsiadl sie na krzesle i w najlepsze sie gapil Czulam sie skrepowana ale po chwilui mowie ze przeciez nie ma sie czego wstydzic.\"

bez jaj:] a prawo do intymności??? albo mi sięw ydaje ale to jest jedno z praw człowieka i obywatela.
szczerze - ja bym ją pozwał i najprawdopodobniej straciłaby prace.

\" Kazala mi sie rozebrac do majtek\"
KAZAŁA??? mogła tylko poprosić, nikt nie ma prawa człowiekowi nic kazać. To Twoja wola że się rozbierasz.

wypowiedz paleczki 25 pozostawiam bez komentarza

\"Rozezbieranie sie do naga przy bilansach to chyba prawda.\"
Pierwsze słysze

\"po wejsciu za parawanem trzeba bylo sie rozebrac do naga, a w srodku byla higienistka, lekarz i wychowaczyni\"
TRZEBA BYŁO??? Twoja dobra wola, że się rozbierzesz

mackasa pisze:
\"a mialam ostatnio to sie wchodzilo po 3 i kazda zostawala tylko w majtkach!! bez stanika a potem podchodzilo sie pojedynczo do stolika i sciagalo (ale tak, ze tylko lekarka widziala) ale trwalo to chwile, wiec pewnie chciala sprawdzic czy nie ma jakis uszkodzen albo cus\"

pełne profesjonalne badanie, i jakie szczegółowe jużnie mówiąc o szybkości poprostu lekarz-geniusz

\"lekarz kazal sie rozebrac do bielizny\" NIE KAZAŁ!!!
\"a ja mialam stringi i powiedzial \"echh.. co sie to teraz nosi\" troche sie zawstydzilam\" - pełen profesjonalizm lekarza, no cóż lekarz z powołania, on nie ma prawa wyrażać tego typu uwag

kaskaaaaa - 3 historia dobra samo życie cóż zdarza się

teraz coś ode mnie na przyszłość. zastanówmy się nad naszymi prawami, tak naprawde niestety nie jesteśmy ich świadomi. MY rodzice powinniśmy informować nasze dzieci, że nie muszę sięzgadzaćna wszystko. Nie traktujmy lekarzy jako ludzi \"wyższych\" każdą decyzję przemyślmy.

Za moich czasów (jak to brzmi dziewczyny w większości były wstydliwe i nie cieszyło ich to że muszą się rozbierać przed lekarzem (ginekologiem, bo u innych specjalistów takie badania sąbardzo żadkie i dość uzasadnione).
Śmieszy mnie ta szybkość ściągnąć i założyć:] Jak dla mnie jest to stwierdzenie obecności narządów płciowych i tyle jakie badanie???
w przypadku płci męskiej jeszcze obejrzenie wielkości jąder jest jaknajbardziej na miejscu i co do tego mogę się z godzić, jednak przed tego typu badaniami kontrolnymi należy wcześniej poinformować, że lekarz będzie badał pod kątem poprawności rozwoju ciała.

Troche mnie to przeraża szczerze mówiąc, że tak chętnie wszyscy świecą .... Cóż to za przyjemność jak obca osoba ogląda \"rzeczy\" intymne
dla mnie żadna, dlatego zawsze można wykorzystać prawo

W badaniu NIC NIE MUSICIE, no może poza byciem kulturalnym ale to się tyczy większości sfer życia.

Teraz coś o mnie:
- w szkołach nigdy nie zdejmowałem ani ja ani nikt inny podczas badań kontrolnych majtek. absolutnie nigdy.
- uwczesny kumpel był badany ale przez lekarza specjalistę (endokrynolog) i było to fachowe badanie nie błyskawiczne ściągnięcie slipek i ponowne ich założenie

Zawsze pytajcie dlaczego lekarz PROSI!!! o zdjęcie majtek, macie prawo wiedzieć co się z Wami robi.

oczywiście zaraz będą wypowiedzi nt. @@@ itp. wiecie co nie rozumiem Was bo temat wbrew pozorom jest warty poruszenia

Osobiście licze że te historie są tym czym jest nazwa działu fantazją

IP i czas połączenia logowane. [6924145]
[22.12.2008] 17:31
niezła ściema dziaciaku
tomek1994 (08.12.22 16:37):
U mnie w szkole wchodziło się po 2 osoby do gabinetu u higienistki.
Mi akuratnie wypadło że wchodzę z dziewczyną (była ładna).
Dobra, stoimy najpierw badana ona potem ja. Było spoko. Chcieliśmy wychodzić a tu nagle. A teraz zdejmujemy ubranka. Chodź skrępowani ściągnęliśmy. Ja stałem w majtkach w których znajdował sie muj penis który się podnosił a podnosząc się odsłoniał moja włosy przy nim. Koleżanka to zobaczyła i zaczęła się śmiać. Ja zaczerwieniony zasłaniłem jak mogłem. Higienistka nas obejrzała i nagle powiedziała że teraz mamy stanąć całkiem nago. Nas zamurowało. Protestowaliśmy. Popatrzyliśmy na siebie. i zaczęliśmy ściągać nasze ubrania. Gdy ściągnąłem jako pierwszy majtki koleżankateż się ośmieliła. Patrzyłem co chwilkę na jej pipencję na której były małe włoski oraz na jej sporych rozmiarów piersi. Ona nie spuszczała wzroku z mojego ptaszka ;] ale krępowałem się bardzo higienistki. Szczególnie zrobiło mi sie głupio wtedy gdy powiedziała: \"kolega to nam sie tutaj coś chyba podniecił\". Ja sie zaczerwieniłem a koleżanka chichotała. Higienistka podeszła najpierw do niej i zaczęła dotykać piersi potem pipki i powiedziała że wszystko jest OK. Potem podeszła do mnie i powiedziała że tu będzie troszkę dłużej. Chwyciła mnie za penisa i zaczęła dotykać potem macała moje jądra dotykała ponad 5 min. NAgle kolezanka zaczęła ściemniać że chce być w przyszłości higienistką i że też musi sie tak nauczyć. PAni higienistka zaproponowała jej że na mnie może ją nauczyć. Ja niewiedziałem co zrobić. Popatrzyłem na Asie bo tak miała na imię i pokazałem ruchem głowy \"nie\", a ona oczywiście. Po chwili jej ręce wylądowały na moim pobudzony penisku. Boże co ja wtedy czułem, tego sie nieda opisać.
Może potem opisze co było dalej jak będziecie chcieli

a teraz wracaj do nauki i papu bo mama na kaszke woła

IP i czas połączenia logowane. [14052333]
[23.12.2008] 00:16
xyzzz
Dobra, stoimy najpierw badana ona potem ja. Było spoko. Chcieliśmy wychodzić a tu nagle. A teraz zdejmujemy ubranka. Chodź skrępowani ściągnęliśmy. Ja stałem w majtkach w których znajdował sie muj penis który się podnosił a podnosząc się odsłoniał moja włosy przy nim. Koleżanka to zobaczyła i zaczęła się śmiać. Ja zaczerwieniony zasłaniłem jak mogłem. Higienistka nas obejrzała i nagle powiedziała że teraz mamy stanąć całkiem nago. Nas zamurowało. Protestowaliśmy. Popatrzyliśmy na siebie. i zaczęliśmy ściągać nasze ubrania. Gdy ściągnąłem jako pierwszy majtki koleżankateż się ośmieliła. Patrzyłem co chwilkę na jej pipencję na której były małe włoski oraz na jej sporych rozmiarów piersi. Ona nie spuszczała wzroku z mojego ptaszka ;] ale krępowałem się bardzo higienistki. Szczególnie zrobiło mi sie głupio wtedy gdy powiedziała: \\\"kolega to nam sie tutaj coś chyba podniecił\\\". Ja sie zaczerwieniłem a koleżanka chichotała. Higienistka podeszła najpierw do niej i zaczęła dotykać piersi potem pipki i powiedziała że wszystko jest OK. Potem podeszła do mnie i powiedziała że tu będzie troszkę dłużej. Chwyciła mnie za penisa i zaczęła dotykać potem macała moje jądra dotykała ponad 5 min. NAgle kolezanka zaczęła ściemniać że chce być w przyszłości higienistką i że też musi sie tak nauczyć. PAni higienistka zaproponowała jej że na mnie może ją nauczyć. Ja niewiedziałem co zrobić. Popatrzyłem na Asie bo tak miała na imię i pokazałem ruchem głowy \\\"nie\\\", a ona oczywiście. Po chwili jej ręce wylądowały na moim pobudzony penisku. Boże co ja wtedy czułem, tego sie nieda opisać.

Obudziłeś się pewnie później..Pewnie się tez zmoczyłeś...

IP i czas połączenia logowane. [14054687]
[28.12.2008] 10:41
X.
Dobra, stoimy najpierw badana ona potem ja. Było spoko. Chcieliśmy wychodzić a tu nagle. A teraz zdejmujemy ubranka. Chodź skrępowani ściągnęliśmy. Ja stałem w majtkach w których znajdował sie muj penis który się podnosił a podnosząc się odsłoniał moja włosy przy nim. Koleżanka to zobaczyła i zaczęła się śmiać. Ja zaczerwieniony zasłaniłem jak mogłem. Higienistka nas obejrzała i nagle powiedziała że teraz mamy stanąć całkiem nago. Nas zamurowało. Protestowaliśmy. Popatrzyliśmy na siebie. i zaczęliśmy ściągać nasze ubrania. Gdy ściągnąłem jako pierwszy majtki koleżankateż się ośmieliła. Patrzyłem co chwilkę na jej pipencję na której były małe włoski oraz na jej sporych rozmiarów piersi. Ona nie spuszczała wzroku z mojego ptaszka ;] ale krępowałem się bardzo higienistki. Szczególnie zrobiło mi sie głupio wtedy gdy powiedziała: \"kolega to nam sie tutaj coś chyba podniecił\". Ja sie zaczerwieniłem a koleżanka chichotała. Higienistka podeszła najpierw do niej i zaczęła dotykać piersi potem pipki i powiedziała że wszystko jest OK. Potem podeszła do mnie i powiedziała że tu będzie troszkę dłużej. Chwyciła mnie za penisa i zaczęła dotykać potem macała moje jądra dotykała ponad 5 min. NAgle kolezanka zaczęła ściemniać że chce być w przyszłości higienistką i że też musi sie tak nauczyć. PAni higienistka zaproponowała jej że na mnie może ją nauczyć. Ja niewiedziałem co zrobić. Popatrzyłem na Asie bo tak miała na imię i pokazałem ruchem głowy \"nie\", a ona oczywiście. Po chwili jej ręce wylądowały na moim pobudzony penisku. Boże co ja wtedy czułem, tego sie nieda opisać.

To pisz!

IP i czas połączenia logowane. [14077645]
[21.02.2010] 15:26
sliwka1000

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [16295493]
[22.02.2010] 15:08
słodko
u ginekologa:

wszystko było normalnie wiadomo i w pewnym momencie on udawał że coś robi a on tak naprawdę wyjął swojego wsadził mi zakrył usta ręką i gwałcił i skończyło się na tym, że zrobił mi trojaczki, a ja do niego nie chodzę tylko teraz do babki. UWAŻAJCIE U GINEKOLOGA!

IP i czas połączenia logowane. [16300229]
[26.11.2011] 19:19
lukasz1222
Dobra, stoimy najpierw badana ona potem ja. Było spoko. Chcieliśmy wychodzić a tu nagle. A teraz zdejmujemy ubranka. Chodź skrępowani ściągnęliśmy. Ja stałem w majtkach w których znajdował sie muj penis który się podnosił a podnosząc się odsłoniał moja włosy przy nim. Koleżanka to zobaczyła i zaczęła się śmiać. Ja zaczerwieniony zasłaniłem jak mogłem. Higienistka nas obejrzała i nagle powiedziała że teraz mamy stanąć całkiem nago. Nas zamurowało. Protestowaliśmy. Popatrzyliśmy na siebie. i zaczęliśmy ściągać nasze ubrania. Gdy ściągnąłem jako pierwszy majtki koleżankateż się ośmieliła. Patrzyłem co chwilkę na jej pipencję na której były małe włoski oraz na jej sporych rozmiarów piersi. Ona nie spuszczała wzroku z mojego ptaszka ;] ale krępowałem się bardzo higienistki. Szczególnie zrobiło mi sie głupio wtedy gdy powiedziała: "kolega to nam sie tutaj coś chyba podniecił". Ja sie zaczerwieniłem a koleżanka chichotała. Higienistka podeszła najpierw do niej i zaczęła dotykać piersi potem pipki i powiedziała że wszystko jest OK. Potem podeszła do mnie i powiedziała że tu będzie troszkę dłużej. Chwyciła mnie za penisa i zaczęła dotykać potem macała moje jądra dotykała ponad 5 min. NAgle kolezanka zaczęła ściemniać że chce być w przyszłości higienistką i że też musi sie tak nauczyć. PAni higienistka zaproponowała jej że na mnie może ją nauczyć. Ja niewiedziałem co zrobić. Popatrzyłem na Asie bo tak miała na imię i pokazałem ruchem głowy "nie", a ona oczywiście. Po chwili jej ręce wylądowały na moim pobudzony penisku. Boże co ja wtedy czułem, tego sie nieda opisać.
tomek1994 czemu dalej nie opiszesz co bylo prosz

IP i czas połączenia logowane. [19077993]
[27.11.2011] 07:46
xxl-men
My w pracy mielismy lekarke zakladowa, ktora facetom kazala sie rozbierac do naga. Nie chcialem w to wierzyc, ale kiedys musialem pojsc do niej - bo sie przeziebilem. Zdjalem podkoszulek, a ona mowi zebym wszystko zdjal.

IP i czas połączenia logowane. [19080314]
[14.01.2012] 13:59
Grzegorz Kleszcz
śmieszni jesteście moze po prostu piszcie że to wasze fantazje ostatni raz ktoś zdjął mi gacie na początku podstawówki OCZYWIŚĆIE nikt nie zaglądał mi w gacie na koniec podstawówki (bilans był) ani nie odważyłby się tego żądać

IP i czas połączenia logowane. [19233250]
[16.10.2013] 02:06
joziak01  joziak01@tlen.pl
http://img151.imagevenue.com/gallery/loc537/ 583_1358_Badaniakobietuinternisty.php
lekarz może badać tak i jak widać "stopień" rozebrania pacjentki zależy od celu badania

IP i czas połączenia logowane. [20805623]
[29.10.2013] 21:59
Rysio Pysio
Kiedyś trafiłem w wieku 10 lat do poradni z podejrzeniem stulejki. Badała mnie młoda piękna pani lekarz, po czym wprawnym ruchem chwyciła moją "męskość/chłopięcość" w dwa palce i szybko ściągnęła napletek . Jeszcze pamiętam jak powiedziała do ojce - "jak się ożeni to samo będzie się trenować" zachodziłem wtedy w głowę o co może jej chodzić .

IP i czas połączenia logowane. [20833627]

» Odpowiedz na ten temat