o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

IMIĘ DLA OWCZARKA NIEMIECKIEGO DŁUGOWLOSEGO - PROSZE PISZCIE!

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[08.01.2008] 19:22
demonlasu  demonlasu@tlen.pl
A ja proponuję dla psa- Demon, a dla suni- Crazy Naucz mnie życia od nowa
Pokaż, że miłość nie boli
Pozwól uwierzyć, że warto
Wierzyć w cokolwiek....
...pokaż mi piękno,którym wszyscy gardzą
Daj siłę by żyć
I być takim jakim mnie każdy zabija....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12004567]
[12.01.2008] 16:41
Ronaow
Jack,Dexter,Chester,Dropsik,atak.

IP i czas połączenia logowane. [12027470]
[17.01.2008] 15:13
wisienka250792
Brutus, Niko, Baron, Amur, Bako, Pongo lub Ramzes

IP i czas połączenia logowane. [12055702]
[30.03.2008] 15:15
ikar_casillas
Najlepsze ikar,casillas,Tiger

IP i czas połączenia logowane. [12496662]
[15.05.2008] 21:25
gitaraa
ja mam owczarki niemiecki 2 psy jeden ma na imie bastr a drugi szarik imie dla psa
baster szarik max ciapek chaps hakin oskar aksel puszek kleksik azor timek tramp odi demon balto fado burek piksel rex bandzior dino pimpek

imie dla suki
suzi lejdi szina sonia sara sisi roxi beza śnieżka dejzi koka tajga klara lisa kropa latka psotka łatka luna

IP i czas połączenia logowane. [12766455]
[01.11.2014] 12:01
[18.06.2008] 16:25
michu933
ja mam długowłosą suczkę owczarka niemieckiego a wabi się Aza

IP i czas połączenia logowane. [12955494]
[07.07.2008] 08:36
boy drakulla
saira :)

IP i czas połączenia logowane. [13062748]
[07.07.2008] 15:04
babulina2
mój owczarek (już niestety nie zyje)nazywał się Set głupi ludzie wierzą w głupie bzdury, mądrzy ludzie wierzą w .....mądre bzdury

IP i czas połączenia logowane. [13064855]
[25.08.2008] 10:30
Antyfelll ma  martunia_sloneczko@tlen.pl
Saba Tosia Szarik

IP i czas połączenia logowane. [13332693]
[02.09.2008] 22:41
sweet love
proponuje dżeki

IP i czas połączenia logowane. [13389130]
[15.09.2008] 12:57
Kioaaa
Ashi

IP i czas połączenia logowane. [13457134]
[28.09.2008] 20:28
lloret
Dora, Diana, Hera

IP i czas połączenia logowane. [13540137]
[29.09.2008] 21:40
Mad-dus-ka
Imie dla psa?ADONIS.Ladne?

IP i czas połączenia logowane. [13546210]
[04.11.2008] 21:05
imię
najlepsze to mikus

IP i czas połączenia logowane. [13761886]
[13.11.2008] 21:55
ManiekKKK
Aaron

IP i czas połączenia logowane. [13819868]
[24.05.2009] 10:32
imię hmmm...
fendi(suka),leif(pies)

IP i czas połączenia logowane. [14930165]
[04.06.2009] 14:33
tiggerrr
bari ja mam dina ale mój to doberman

IP i czas połączenia logowane. [14997540]
[04.06.2009] 14:35
tiggerrr
sonia, bari, bingo, dingo, albo tak jak mojego - Dino

IP i czas połączenia logowane. [14997547]
[10.06.2009] 19:01
Mila20
Ja w wakacje też bedę mieć owczarka niemeickiego długowłosego i też mam dylemat, jak go nazwać, ale mam już kilka pomysłów:ATOS,BOBBY, SZARIK, ALEX

IP i czas połączenia logowane. [15033442]
[15.06.2009] 19:40
kueskuhrs
ja swojego owczarka nazwałam RASTA...

IP i czas połączenia logowane. [15059719]
[15.06.2009] 20:02
olka1974
dżin jest super miałam owczarka niemieckiego długowłosego o tym imieniu ale niestety miał raka

IP i czas połączenia logowane. [15059879]
[17.06.2009] 23:09
Szeva
SUka np. Rasta, Diana, Luna
Pies np. Kazan, Diego, Bary,

IP i czas połączenia logowane. [15073566]
[19.07.2009] 00:05
aGaTa005
AZI albo BENY =]

IP i czas połączenia logowane. [15217996]
[06.08.2009] 17:00
martynaaa
ja bym nazwałą jak by był pies to :
Arsi,Aron,Hasan,hasur,Ares,Rex,Azor,Azi,Santer,Aster,Ner o,Atos,Dragon,Fago,Argo.
jak suczka to:
Aza,Axa,Nuka,Nora,

IP i czas połączenia logowane. [15301754]
[06.08.2009] 17:03
martynaaa
a jakie mogą byc dla suczek bo chce sobie kupic ale nie podobaja mi sie zadne macie jakies propozycje

IP i czas połączenia logowane. [15301762]
[07.08.2009] 23:14
Domi192
Ja proponuje dla suczki Aza,Abra,Heksa,vega,Nera

IP i czas połączenia logowane. [15308364]
[18.08.2009] 12:23
Goldenek  tlen@tlen.pl
Parys Brutus Bart

IP i czas połączenia logowane. [15354901]
[21.08.2009] 07:53
Roki145
ja mam owczarka niemieckiego długowłosego i nazywa się Bruno...a na początku miałam go nazwać Vezyr

IP i czas połączenia logowane. [15368904]
[09.09.2009] 15:50
DogMaster xD
owczarek niemiecki to spory pies, do niego nie pasuje imię np. "Misiu", "Puszatek" itp... osobiście mam owczarka niemieckiego długowłosego i owczarka kaukaskiego. Niemiecki wabi się Helios a kaukaski Atos. Bardzo ładne imiona, dobre dla psa, pochodzą z mitologi greckiej np. Zeus, Atlas itp. Wiele jest imion dla psów to ci trochę pokażę A - IMIONA DLA SUK ABA, ABAJA, ABAKA, ABEBE, ABIGAIL, ADARA, ADINA, ADORA, ADRIA, AFERA, AFRA, AGANA, AGAPE, AGAWA, AGFA, AGITA, AGORA, AGRA, AGRAFKA, AGRIA, AJKA, AJRA, AKCJA, AKELA, AKRA, AKSAMITKA, AKTE, AKWAMARYNA, AKWARELA, ALABAMA, ALASKA, ALBA, ALCIRA, ALCYNA, ALFA, ALGA, ALHAMBRA, ALIDA, ALKA, ALKMENA, ALMADA, ALPA, ALPAKA, ALPINA, ALTA, ALTAMARA, ALTONA, ALTRA, ALUTA, ALUZJA, AMADORA, AMANDA, AMANTKA, AMARA, AMAZIS, AMBICJA, AMBRA, AMBROZJA, AMERA, AMFORA, AMIGA, AMIDA, AMIKA, AMTIRA, APIA, APOLDA, AQUA, ARABESKA, ARANDA, ARANGA, ARBA, AREKA, ARENA, ARGONA, ARIA, ARICA, ARIDA, ARIMA, ARISA, ARIZONA, ARKADIA, ARKONA, ARNICA, AROTA, ARSA, ARTA, ARTIA, ARTYSTKA, ARUBA, ARVIDA, ASA, ASANA, ASARI, ASMARA, ASPA, ASTA, ASTI, ASTRA, ASTURIA, ASURA, AŚĆKA, ATE, ATENA, ATLANTA, ATMA, ATRAKCJA, ATRAPA, ATTA, AURA, AURORA, AWRA, AZA, AZALIA, AZJA, AVIA, AVILLA, AVISTA, AXA, AXI

A - IMIONA PSÓW ABAKUS, ABARIS, ABBAS, ABEBE, ABIS, ABSOLVENT, ABSURD, ACAPULCO, ACID, ACTON, ADEN, ADEPT, ADDIS, ADGER, ADONIS, ADOR, AFIKS, AFRONT, AGAR, AGAT, AGENT, AGIS, AGIR, AGMAN, AGNI, AGON, AGREGAT, AJARD, AJAX, AJENT, AJER, AJTOS, AKAPIT, AKIS, AKORD, AKS, AKSAN, AKSEL, AKSON, AKT, AKTYW, ALLADIN, ALASZ, ALBI, ALBION, ALCAPONE, ALDO, ALES, ALF, ALI, ALIBABA, ALIBI, ALISTER, ALITO, ALKAR, ALKAZAR, ALMADI, ALT, AMANT, AMAR, AMBER, AMBIT, AMER, AMES, AMETYST, AMI, AMIGO, AMIL, AMIR, AMIS, AMOL, AMON, AMOR, AMOS, AMULET, AMUR, ANANAS, ANARAK, ANDRUS, ANGRIST, ANIX, ANOLIS, ANTAJ, ANUBIS, ANZO, ANZUS, APACZ, APEL, APIS, APLAUZ, APLIT, APOLLO, APORT, APSEL, APSIK, APUS, ARAD, ARAK, ARAMIS, ARAN, ARAT, ARCO, ARDO, ARDON, ARENS, ARES, ARGIS, ARGO, ARGOS, ARGOT, ARGUS, ARIEL, ARIES, ARION, ARIOST, ARIS, ARLES, ARNES, ARNI, ARNO, ARO, ARON, ARRAS, ARS, ARSAN, ARSEN, ARSZYN, ART, ARTE, ARTHOS, ARTIS, ARTUS, ARTYSTA, ARYKS, ARYS, ARVON, AS, ASCOT, ASESOR, ASIR, ASKAN, ASKAR, ASKO, ASPER, ASSAN, ASSAT, ASSO, ASSOR, AST, ASTER, ASTERIX, ASTOR, ASTRO, ATAMAN, ATAR, ATES, ATHOS, ATLANTIC, ATLAS, ATOM, ATON, ATRAS, ATRYBUT, ATTIS, ATU, ATUT, AULOIS, AWERS, AWIZO, AWOKADO, AZART, AZIS, AZOR, AZURYT, AZYMUT, AX, AXIN, AXER B - SUKI BABA,BACCARA, BADURA, BAFIA, BAFRA, BAGANDA, BAGATELA, BAGIRA, BAHAMA, BAJADERA, BAJKA, BAJLA, BAJRA, BALBINA, BALI, BALLADA, BALSA, BANDAMA, BANDOLA, BANDURA, BANTA, BARSA, BASKA, BASRA, BASTA, BASZA, BATALIA, BATANGA, BAZIA, BAZUKA, BAZUNA, BAXA, BAXI, BAYAH, BEJCA, BELLA, BERGAMA, BERIS, BERMUDA, BESICA, BESTA, BETA, BEZA, BEXA, BIBA, BIERKA, BIGA, BIGAMA, BIKINI, BILA, BINGA, BIRA, BIRKA, BIRMA, BIRRA, BIRUTA, BIZERA, BIZERTA, BLEGA, BLANCA, BLENDA, BLEXA, BOGOTA, BOJA, BOLSENA, BOMBA, BONA, BONANZA, BONDI, BONGA, BONNI, BONZA, BONY, BORDA, BORGIA, BORUNA, BORYNA, BRAGA, BRANKA, BRAWURA, BRAZZA, BRDA, BREMA, BRENDA, BRENDY, BRENEKA, BRINI, BRISTA, BRITA, BRYZA, BUJDA, BURA, BURGA, BURLESKA, BURZA, BUSOLA, BUTA, BYSTRA,

B - PSY BACAZ, BACHMAT, BACHUS, BADEN-BADEN, BAFFI, BAGS, BAHAR, BAJBUS, BAJER, BAJKAŁ, BAJRAM, BAJT, BAKAS, BAKARAT, BAKCYL, BAKIER, BAKSAN, BALANT, BALOU, BALSAS, BALT, BALTAZAR, BAŁAMUT, BAMBER, BAMBO, BAMBUS, BANAT, BANDIT, BANDOS, BANGOR, BANITA, BANJO, BANKIER, BANKO, BANKS, BANUS, BANZAI, BARABASZ, BARD, BARDAS, BARDO, BAREX, BARI, BARKO, BARNEY, BARON, BARRY, BARYT, BAS, BASIL, BASJAN, BASKO, BASTER, BASTI, BASTOR, BASZMAN, BATES, BATMAN, BATUS, BAZYL, BAX, BAXON, BAYARD, BAYER, BEBS, BEGIN, BEJ, BELAMI, BELENUS, BELFER, BELT, BEMIT, BEMOL, BEN, BENCZUR, BENDIX, BENEFIS, BENGAL, BENGO, BENJI, BENTON, BENTOS, BERDO, BARBAND, BERDYS, BEREK, BERGER, BERGERAK, BERGO, BERNES, BEROL, BERTYN, BES, BEST, BEX, BIBER, BIES, BIGOS, BILARD, BILBO, BIMBER, BIMBO, BIMS, BIMUR, BINGO, BINKS, BIOGRAF, BIP, BIS, BIT, BITON, BIZMUT, BIZUN, BLACKY, BLAGIER, BLANCO, BLIKSEN, BLUES, BŁAZEN, BOBBY, BODO, BOHUN, BOJ, BOJAR, BOJSEN, BOKSYD, BOLERO, BOLO, BOMBAJ, BOMBER, BOMS, BON, BOND, BONDAR, BONDER, BONET, BONGO, BONUS, BONZO, BOOM, BORT, BORUS, BORUTA, BORYS, BOSFOR, BOSMAN, BOSS, BOSTER, BOSTON, BOUNTY, BOX, BRAND, BRANDO, BRANDON, BRAS, BRATEK, BRAVO, BRESK, BRIGGS, BRISKO, BRITT, BRIX, BROKAT, BRONCO, BROS, BROWAR, BRUNER, BRUS, BRUTAL, BRUTUS, BRUX, BUCEFAŁ, BUDDY, BUDRYS, BUFALO, BUGGY, BULI, BUŁAT, BUMERANG, BUNCH, BURAN, BURBON, BUREK, BURGAS, BUSTAN, BUTRYM, BUZDYGAN, BUZIAK, BUZYRYS, BUXTON, BUSZMEN, BUZZY, BYRON, BZIK

C - SUKI CAJA, CAJRA, CALIA, CALLA, CAŁKA, CAMERATA, CANA, CANASTA, CANDIDA, CANDY, CAPELLA, CAPRI, CARMEN, CARMIN, CARRA, CARYCA, CASABLANCA, CASCH, CASSANDRA, CAVANDRA, CEDRA, CEGA, CELA, CELEBES, CELTA, CENTA, CENZURA, CERERA, CERES, CERTA,CETYNIA, CHA-CHA, CHANA, CHARA, CHER, CHERRY, CHIANTI, CHIBA, CHIKITA, CHILA, CHILI, CHIMERA, CHIPI, CHIRA, CHIWA, CHEYENNE, CILKA, COBRA, COCA-COLA, CODA, COFFEE, COLA, COLLETT, COLOMBINA, COMA, COMMA, CONNY, CONTESSA, CONTI, CONTRA, CORA, CORRIDA, CORSA, COSTA, CRAZY, CUDKA, CUMA, CWANA, CZADRA, CZAKA, CZANDRA, CZANGA, CZANTA, CZANTORIA, CZARA, CZATA, CZELESTN, CZEREMCHA, CZIKA, CZITA, CZUMA, CYBETA, CYBINA, CYDA, CYGA, CYKADA, CYKUTA, CYNIA, CYNTA, CYNTIA, CYRENA, CYTARA, CYTERA, CYTRA,

C - PSY CACKO, CADETT, CADILLAC, CADIZ, CADYK, CALI, CAŁUS, CAMAR, CAMEL, CAMELOT, CAMERON, CAMERTON, CANDIS, CANTO, CANTOR, CAPONE, CAR, CARBON, CARESS, CAREWICZ, CAGRO, CARINO, CARO, CARUSO, CARYCYN, CASANOVA, CASCH, CASIO, CASJAN, CASPAR, CASPER, CASSEL, CASSIM, CASTOR, CATO, CATRO, CECEIL, CEDAR, CEDR, CEDRO, CEDROS, CEFEUSZ, CEKIN, CELIS, CELSUS, CELT, CENDO, CENT, CENTO, CENZOR, CERBER, CERTUS, CES, CETUS, CEZAR, CEYLON, CHABER, CHAD, CHAKO, CHAN, CHANAN, CHANI, CHAZAR, CHENDO, CHESTER, CHICAGO,

IP i czas połączenia logowane. [15469133]
[24.09.2009] 19:28
igi0026
mi sie podoba bos możę być też baster czika rex dłuuguś\\\\

IP i czas połączenia logowane. [15538041]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat