o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Parking, Okęcie

1 2 3 4 Strony tematu:
[06.07.2013] 16:44
tomka syn
Jak wyżej. Tylko al krakowska 42 http://www.parking-lotnisko.pl/rezerwacje.ph p?tokensp=d5a1f9645c843fa80802877b22572e1e

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20596914]
[08.07.2013] 14:55
wielebny2000
Zajrzyj sobie jeszcze na http://www.tanie-parkingi.pl/parkingi-przy-l otnisku-warszawa-okecie.html
Masz tam listę wypróbowanych parkingów w cenie niewiele ponad 9 zł/dzień. Jak na Warszawę jest to stawka iście przyzwoita jak na parking strzeżony i ubezpieczony --------------------------------------------- -

IP i czas połączenia logowane. [20600126]
[12.07.2013] 09:47
muzykant321
Jeżeli chcesz więcej informacji na temat warszawskich parkingów przed lotniskiem to zajrzyj sobie także na http://airport-park.pl/
Jest to blog poświęcony temu tematowi, a więc możesz liczyć na wyczerpujące info na na ten temat. Co tu dużo mówić

IP i czas połączenia logowane. [20608231]
[30.07.2013] 08:06
maverick
jak miałem pierwszy raz zostawić auto byłem pełen obaw, bo jednak lubię swój samochód i nie chciałem, żeby się z nim coś stało podczas mojej nieobecności, ale w końcu znalazłem ten http://www.parking-lotnisko.pl/ i przyznam, że jestem z niego zadowolony. Od tego pierwszego razu, co zostawiłem tam auto zawsze chętnie będę na ten parking wracał.

IP i czas połączenia logowane. [20645502]
[23.08.2013] 13:48
Anitka1978
Ja już zostawiałam kilka razy na http://www.parkinglotnisko18.pl/
Za każdym razem wszystko bezproblemowo(dobry kontakt, szybki transfer na lotnisko, monitoring) a co najważniejsze najtaniej.
Pod linkiem wyżej 7 dni kosztuje 99zł a na parking18 65zł.

IP i czas połączenia logowane. [20693028]
[19.01.2018] 02:18
[27.09.2013] 09:21
podróżnik...
ja tam szukam parkingu nawww.eparkingi.pl zawsze najtaniej i najbliżej a co najwazniejsze transfer bezpłatny 24h i ubezpieczenie auta w cenie.

IP i czas połączenia logowane. [20765430]
[09.10.2013] 12:35
KLIENT
Anitka1978 (13.08.23 13:48):
Ja już zostawiałam kilka razy na http://www.parkinglotnisko18.pl/
Za każdym razem wszystko bezproblemowo(dobry kontakt, szybki transfer na lotnisko, monitoring) a co najważniejsze najtaniej.
Pod linkiem wyżej 7 dni kosztuje 99zł a na parking18 65zł.

To niezła reklama a nie opinia

IP i czas połączenia logowane. [20791252]
[09.10.2013] 12:46
Niezadowoleni Klienci  mechat@tlen.pl
NIE POLECAM parkingu Raszyn Jasna 18.
Droga dojazdowa wąska i w takim stanie że można urwać zawieszenie. Parking obsługuje praktycznie jedna osoba, która także odwozi pasażerów (zwykłym samochodem osobowym - nie busem) więc jazda jest dość szybka bo się spieszy. No i parking może być zamknięty kiedy przyjedziemy. Pan który obsługuje parking to nerwowy nieprzyjemny człowiek nierozstający się z papierosem - na pewno nie powinien pracować w sektorze usług. Dla dzieci, lub gości z zachodu przyzwyczajonych do innych standardów to może być szok. Pomieszczenie socjalne na parkingu wypełnione do granic możliwości dymem tytoniowym - palaczom może to jednak nie przeszkadzać. Obok stoi TOYTOY dawno nie opróżniany - kobietom absolutnie nie polecam. No i kwitek który dostajemy przy przyjeździe (nota bene bez pieczątki) trzeba oddać
przy odjeździe, by nie było śladu naszej bytności na parkingu.
Niewątpliwą zaletą jest jedynie niska cena usługi.
Żeby nie było wątpliwości: byłem tam osobiście, ja i moi znajomi, i wszyscy mamy takie zdanie.

IP i czas połączenia logowane. [20791278]
[11.10.2013] 14:40
Zadowolony klient parkingu
Niezadowoleni Klienci (13.10.09 12:46):
NIE POLECAM parkingu Raszyn Jasna 18.
Droga dojazdowa wąska i w takim stanie że można urwać zawieszenie. Parking obsługuje praktycznie jedna osoba, która także odwozi pasażerów (zwykłym samochodem osobowym - nie busem) więc jazda jest dość szybka bo się spieszy. No i parking może być zamknięty kiedy przyjedziemy. Pan który obsługuje parking to nerwowy nieprzyjemny człowiek nierozstający się z papierosem - na pewno nie powinien pracować w sektorze usług. Dla dzieci, lub gości z zachodu przyzwyczajonych do innych standardów to może być szok. Pomieszczenie socjalne na parkingu wypełnione do granic możliwości dymem tytoniowym - palaczom może to jednak nie przeszkadzać. Obok stoi TOYTOY dawno nie opróżniany - kobietom absolutnie nie polecam. No i kwitek który dostajemy przy przyjeździe (nota bene bez pieczątki) trzeba oddać
przy odjeździe, by nie było śladu naszej bytności na parkingu.
Niewątpliwą zaletą jest jedynie niska cena usługi.
Żeby nie było wątpliwości: byłem tam osobiście, ja i moi znajomi, i wszyscy mamy takie zdanie.

A czego Ty i Twoi znajomi spodziewaliscie się po cenie 65zl za tydzien? Najpierw kupujesz wycieczkę do Tunezji za 900zl i tydzień placzesz rezydentce, ze w basenie brudna woda, a do żarcia tylko żółty ser i suchy chleb, a teraz się zalisz na forum, ze miałeś słaby parking. Zastanawiałeś się kiedyś co to są koszta prowadzenia działalności? Ile kosztuja ZUS, podatki i pensje dla pracownikow? Czy wiesz ilu ludzi potrzeba żeby tego przypilnować i szybko, wygodnie wozić na lotnisko? Policz sobie te koszta i przypomnij sobie te 30 zaparkowanych samochodów na Twoim parkingu. Są parkingi z dużo wyższą cena i trzeba robić rezerwacje aby zaparkować. Ale to tak jak z tym hotelem za 900zl na czymś trzeba tego klienta oszukac.

IP i czas połączenia logowane. [20796076]
[13.10.2013] 18:46
Niezadowoleni klienci

A czego Ty i Twoi znajomi spodziewaliscie się po cenie 65zl za tydzien? Najpierw kupujesz wycieczkę do Tunezji za 900zl i tydzień placzesz rezydentce, ze w basenie brudna woda, a do żarcia tylko żółty ser i suchy chleb, a teraz się zalisz na forum, ze miałeś słaby parking. Zastanawiałeś się kiedyś co to są koszta prowadzenia działalności? Ile kosztuja ZUS, podatki i pensje dla pracownikow? Czy wiesz ilu ludzi potrzeba żeby tego przypilnować i szybko, wygodnie wozić na lotnisko? Policz sobie te koszta i przypomnij sobie te 30 zaparkowanych samochodów na Twoim parkingu. Są parkingi z dużo wyższą cena i trzeba robić rezerwacje aby zaparkować. Ale to tak jak z tym hotelem za 900zl na czymś trzeba tego klienta oszukac.

Zgoda, ale braku kultury i braku zdolności organizacyjnych nie można zrzucić na karb ciężkiej działalności gospodarczej. A także tego że właściciel pali jak smok i zadymia przestrzeń którą ma dla podróżnych. To tak kakby sam odstraszał od siebie klientów.
I nie żale się, lecz informuję innych - chyba taki jest cel większości postów tutaj. Chodzi o to by ludzie korzystali z opinii innych i wybierali parking najlepszy dla nich samych.

IP i czas połączenia logowane. [20800572]
[16.10.2013] 09:30
plusik
przy każdym chyba lotnisku teraz jest sporo parkingów, więc nie powinno być większego problemu z tym, żeby auto gdzieś zostawić, ale jednak jak się gdzieś jedzie na dłuższy czas to nikt nie chce się martwić o samochód. Każdy chce mieć pewność, że auto będzie bezpieczne, a ja mam zaufanie do tego parkingu http://www.parking-lotnisko.pl/ zawsze jak mam gdzieś polecieć to tam właśnie zostawiam auto.

IP i czas połączenia logowane. [20805754]
[25.10.2013] 12:34
Ciekawy123
plusik (13.10.16 09:30):
przy każdym chyba lotnisku teraz jest sporo parkingów, więc nie powinno być większego problemu z tym, żeby auto gdzieś zostawić, ale jednak jak się gdzieś jedzie na dłuższy czas to nikt nie chce się martwić o samochód. Każdy chce mieć pewność, że auto będzie bezpieczne, a ja mam zaufanie do tego parkingu http://www.parking-lotnisko.pl/ zawsze jak mam gdzieś polecieć to tam właśnie zostawiam auto.

A może konkretniej! Bo wygląda mi to na reklamę napisaną przez właściciela

IP i czas połączenia logowane. [20824341]
[25.10.2013] 14:56
plusik
ale co konkretniej? ja chcę jakieś bardziej konkretne pytania co Cię najbardziej interesuje

IP i czas połączenia logowane. [20824580]
[26.11.2013] 17:37
Aleksander L
Potwierdzam bardzo dobre opinie parkingu przy al. Krakowskiej 42. Miła obsługa i doskonała lokalizacja. Największą zaletą jest położenie tuż przy autostradzie, więc nie było problemu z dojazdem i korkami.www.parking-lotnisko.pl

IP i czas połączenia logowane. [20884169]
[20.12.2013] 16:10
fullcup
fakt dla mnie też Park & Fly jest w dobrej lokalizacji, bo mam zaraz na wjeździe do stolicy od Krakowa, więc nie muszę się martwić, że stanę gdzieś w korku, że nie zdążę. A poza tym jeszcze jedna rzecz, która mi się bardzo podoba to to, że obsługa jest bardzo miła i pomocna.

IP i czas połączenia logowane. [20932333]
[05.01.2014] 09:11
monstrum
http://parkingokecie.org/
1 dzień60zł
7 dni65zł
14 dni99zł http://www.stylowewnetrza.org.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20963576]
[17.01.2014] 04:36
Achacy
Jak dla mnie to tylko http://www.parking-lotnisko.pl/. Ze wszystkimi pozytywnymi opiniami powyżej się zgadzam - super lokalizacja, sprawny transport, bardzo sympatyczna obsługa i cena bez zastrzeżeń.

IP i czas połączenia logowane. [20989748]
[17.02.2014] 07:42
Przemko
parking-lotnisko.pl - jak najbardziej na tak! Wszystko szybko, sprawnie, bez problemów i tanio, a do tego fajni ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [21047239]
[17.02.2014] 09:59
django
Parking przy krakwskiej 42 ma dbd ceny 8 dni 99zł i blisko do lotniska http://www.parking-lotnisko.pl/?pp=bbP5LS

IP i czas połączenia logowane. [21047368]
[27.02.2014] 20:52
podroznik
Witam,korzystałam z parkingu dobowego P4 bo chciałam mieć jak najbliżej i szczerze odradzam.Choć cena jest wysoka nie można liczyć na pomoc obsługi.Miałam problem z uruchomieniem samochodu(nie domknęłam drzwi), panowie z obsługi nawet nie wyszli ze swojej budki(myślę, że tak właśnie wygląda pilnowanie aut na tym parkingu),nie chcieli telefonicznie zamówić taksówki( kazali mi wracać na lotnisko i tam szukać taksówki, dodam,że podróżowałąm sama i doleciałąm w niedzielę ok. godz.21),podali mi niewłąściwy nr tel. do korporacji taksówkarskiej(potrzebowałam kabli rozruchowych).Dodatkowo poinformowali, że nie posiadają takich kabli ani maszyny choć klient korzystający często z tego parkingu twierdził, że taki sprzęt na tym parkingu istnieje.Był również problem z wpuszczeniem i wypuszczeniem taksówki.Ja dodatkowo musiałąm dopłącić 10zł za przedłużenie pobytu mojego auta o pół godziny.Cała sytuacja niestety niestety pozostawiła niemiłe wspomnienia,nigdy więcej nie skorzystam z usług tego parkingu i wszystkim odradzam.

IP i czas połączenia logowane. [21066879]
[26.03.2014] 09:39
ania belska
10 km od Okęcia w Morach macie hotel Rest. Tam zostawialiśmy auto i korzystaliśmy z noclegu. Nie mieliśmy siły od razu jechać do domu. Przed wylotem również spędziliśmy tam jedną noc. A uwierzcie mi - przyjemnie jest spędzić jedną noc w polskim hotelu, po historiach z hotelami w Egipcie

IP i czas połączenia logowane. [21106003]
[01.04.2014] 00:41
agn@
Jak dla mnie najlepszy jest http://www.parking-lotnisko.pl/. Fajna obsługa, sprawny transport na lotnisko, normalne ceny. Wszystko tak jak być powinno

IP i czas połączenia logowane. [21114377]
[23.04.2014] 15:19
Tourer
Szczerze NIE POLECAM !!!
Pan w "biurze" obskurny i chyba wydaje mu się, że w randze generała bo ton rozmowy z Klientem mocno rozkazujący.
Nie wspomnę o tym, że na dzień dobry szanowny "generał" próbował mnie oszukać i zażądał ode mnie kwoty dużo wyższej niż ta z ich cennika na ich stronie internetowej. Ja rozumiem, że jest ciężko, środek nocy itd. ale bez przesady i nie w ten sposób. Jak chce Pan sobie dorobić to może Pan np. myć Klientom auta tuż przed przyjazdem a nie na żywca wyłudzać.
Ja się nie dałem pytanie ilu z nas tak ... ???
Przemko (14.02.2014.17 07:42):
parking-lotnisko.pl - jak najbardziej na tak! Wszystko szybko, sprawnie, bez problemów i tanio, a do tego fajni ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [21146613]
[30.04.2014] 10:29
ax_a
Tourer (14.04.2014.23 15:19):
Szczerze NIE POLECAM !!!
Pan w "biurze" obskurny i chyba wydaje mu się, że w randze generała bo ton rozmowy z Klientem mocno rozkazujący.
Nie wspomnę o tym, że na dzień dobry szanowny "generał" próbował mnie oszukać i zażądał ode mnie kwoty dużo wyższej niż ta z ich cennika na ich stronie internetowej. Ja rozumiem, że jest ciężko, środek nocy itd. ale bez przesady i nie w ten sposób. Jak chce Pan sobie dorobić to może Pan np. myć Klientom auta tuż przed przyjazdem a nie na żywca wyłudzać.
Ja się nie dałem pytanie ilu z nas tak ... ???

Eeee, myślę, że przesadzasz z tym wyłudzaniem i obskurnością Sam piszesz, że środek nocy, itd. Nie wymagajmy od ludzi, żeby zawsze byli idealni. Każdy ma czasem gorszy dzień i wszędzie jeden na X klientów tak trafi. Nie znaczy to jednak, że parking jest zły. Ja też należę do grona zadowolonych klientów i mają ode mnie duży plus za dodatkowe oferty dla klientów http://www.parking-lotnisko.pl/dla-klientow. html

IP i czas połączenia logowane. [21156520]
[29.05.2014] 09:41
Tomasz K
też z czystym sumieniem mogę polecićwww.parking-lotnisko.pl/?pp=tpnFD7 Szybko sprawnie i bez kłopotów. Niektórzy piszą o długim czekaniu na busa, ale może trafili na jakiś kiepski dzień. Ja nie miałem z tym problemów, tak więc ja i moja rodzina szybko dostaliśmy sie tam i z powrotem. Na prawdę POLECAM!!

IP i czas połączenia logowane. [21198057]
[21.08.2014] 14:41
alan broz
Np. Start Parking - kilka minut od lotniska, szybki transport, z monitoringiem, bezpieczny. W zasadzie odebrano nas po powrocie z lotniska w ciągu dwóch minut. Pewnie po prostu byli w drodze, ale i za to należy się plus

IP i czas połączenia logowane. [21321238]
[09.09.2014] 22:17
aleksander45
Tylko parking krakowska 42. Ostatnio mieli promocję 49zł za tydzień. Polecili mi w biurze podróży jako najlepszy parking i nie zawiodłem się. Bardzo sprawny transfer w obie strony, miła i sympatyczna obsługa. Polecamwww.parking-lotnisko.pl

IP i czas połączenia logowane. [21346532]
[11.09.2014] 07:29
mariuuszz
Nigdy nie korzystałem i nie zamierzam. Jeśli potrzebuje tam dotrzeć, czy potem się przemieścić to po prosty wypożyczam w Panku samochód, mają opcję podstawiania pod drzwi a mi to jak najbardziej pasuje.

IP i czas połączenia logowane. [21348228]
[26.09.2014] 10:34
zenek_F
Jak ktoś szuka miejsca na zostawienie auta w dogodnej lokalizacji to ja polecam przeszukać sobie oferty ze stronkiwww.iparkomat.pl. Już sporo osób pozostawiło tutaj swoje miejsca parkingowe, jest z czego wybierać zwłaszcza w Wawie, Kraku, czy Wrocku.

IP i czas połączenia logowane. [21369955]
[29.10.2014] 04:10
odradzam krakowska 42
Odradzam parkowanie na krakowskiej 42. Bardzo zla obsluga klient jest traktowany jak pies. Ostatni raz parkowalem na tym parkingu.

IP i czas połączenia logowane. [21422211]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat