o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Parking, Okęcie

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.04.2006] 13:08
klaram
Polecam wszystkim Parking Pod Lotniskiem w Warszawie. Ja ostatnio skorzystałam i jestem zadowolona, przede wszytskim tanio i blisko do Lotniska.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.06.2006] 00:12
dorotak
Mam pytanie, czy korzystała Pani z parkingu, który jest na stroniewww.travelplanet.pl? Mam obawy o bezpieczeństwo samochodu, bo jak nie ukradną to np. obedrą. Tam coś pisze na temat ubezpieczenia, ale nie ma żadnych konkretów. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, wyjazd już 06.06.2006r. Z góry dziękuję

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7192350]
[18.02.2007] 17:24
Zdizchu
Nie polecam..!!

IP i czas połączenia logowane. [9659758]
[18.02.2007] 19:39
klaram
Zdizchu (07.02.18 17:24):
Nie polecam..!!

czemu nie polecasz ?? Ja byłam zadowolona z obsługi na Parkingu Pod Lotniskiem na al. Krakowskiej 183 hmmm? może nie piszemy o tym samym parkingu ???

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9661251]
[28.03.2012] 18:32
truskawkoweciastko
jeśli chodzi o parkingi koło lotniska to mnie najbardziej ze wszystkich odpowiada ten http://www.parking-lotnisko.pl/ jest blisko, dużo miejsc, do parkowania no i chyba najważniejsze, nie ma problemu z tym, jak się dostać na lotnisko, bo dowożą.

IP i czas połączenia logowane. [19429978]
[25.06.2017] 19:28
[30.03.2012] 22:01
Daniel1978
Popieram opinię Truskawki parking okęcie Al. Krakowska 42 to bardzo porządna firma. Korzystam od wielu lat i jestem zadowolonym klientem

IP i czas połączenia logowane. [19435336]
[14.04.2012] 21:04
lama
też jestem zadowolona z parkingu przy Krakowskiej, nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszego auta, ale też o bardzo miłą obsługę. Zaniosą walizki, jak zimno to poczęstują kawą

IP i czas połączenia logowane. [19472737]
[15.04.2012] 17:12
kawazmlekiem24
Ja zawsze rezerwuję parking za pośrednictwem http://www.parkinglotnisko24.pl/ , dzięki temu mam pewność że trafię na rzetelną i porządną firmę. Raz traiłam właśnie na Parking Pod Lotniskiem za pośrednictwem podanej strony i muszę przyznać, że faktycznie - obsługa pierwsza klasa!

IP i czas połączenia logowane. [19474696]
[25.04.2012] 19:13
exbut
zgodzę się z lama Park & Fly moim zdaniem jest najlepszy. Mnóstwo miejsc do parkowania, bezpieczeństwo samochodu, poza tym co mnie najbardziej się podoba to to, że często odjeżdżają busy, nie ma opcji, żeby się spóźnić na lot.

IP i czas połączenia logowane. [19500025]
[10.05.2012] 19:58
single_women
o widzę, że każde z nas ma jakiś swój ulubiony parking no i każde z nas chyba zwraca uwagę na coś innego. Jak ja gdzieś wyjeżdżam na dłużej i mam gdzieś zostawić swoje autko to tylko na tym parkingu przy Krakowskiej 42, a dlaczego??? no co tu dużo mówić właśnie przez tych pomocnych panów, co chętni, żeby walizy ponieść, gdyby nie oni to musiałabym się sama z nimi męczyć, a tak to problem z głowy

IP i czas połączenia logowane. [19534122]
[13.06.2012] 11:11
like_you
no tak kobiety to zawsze szukają jak najlepszych rozwiązań, żeby się nie przemęczyć za bardzo. Ale nic dziwnego w końcu jesteśmy nieco słabszą płcią. Jak przeczytałam to co napisała moja przedmówczyni, od razu pomyślałam sobie o moich doświadczeniach, że ja miałam podobnie, że przemili panowie z tego parkingu przy Alei Krakowskiej pomogli mi z walizkami, a raz jak były mrozy to mnie ciepłą herbatą poczęstowali. Niby taki mały gest, ale jednak robi niesamowite wrażenie.

IP i czas połączenia logowane. [19616677]
[01.07.2012] 12:46
zolty_balon
like_you skoro piszesz, że ci panowie tacy pomocni to chyba nie pozostaje mi nic innego, jak tylko sprawdzić czy to prawda, wahałam się, jaki parking wybrać w stolicy, ale skoro Park & Fly ma tyle pozytywnych opinii to nie pozostaje nic innego jak tylko to sprawdzić

IP i czas połączenia logowane. [19662776]
[25.07.2012] 15:59
Lonita
Witam!
Jak dla mnie nie ma jak parking przy ul. Krakowskiej i parking przy ul. Lipowczana. Nie pamietam który jest tanszy, ale i jeden i drugi sa zaufane, auto ma dobra opieke a obsługa jest bardzo sympatyczna.

IP i czas połączenia logowane. [19723672]
[30.07.2012] 13:24
AlekRunner
Dobry parking jest na ulicy Jutrzenki 12. Jest dosyć mały i prowadzony osobiście przez właścicieli spoko goście.Niestety znajduje się trochę daleko od lotniska i lepiej nie ryzykować kiedy są korki a spieszymy się na samolot. Parking Aleja Krakowska 42, to przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja i połączenie z lotniskiem. Chłopaki mają kilka busów i naprawdę się uwijają. Widać, że wszystko jest naprawdę poukładane. Parking jest chyba największy i można go porównać do dobrze działającej niemieckiej fabryki. Cennikwww.parking-lotnisko.pl Nie polecam parkingu przy Krakowskiej 30. Totalna masakra, rozkopane, rozbabrane podłoże, brak szlabanu, a częściowo nawet ogrodzenia. Rozwalony, śmierdzący bus transferowy i podejrzane typy na stróżówce. Ogólnie fajna jest strona porównująca parkingiwww.parkinglotnisko24.pl , możemy wybrać sobie najtańszy, lub najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [19734610]
[01.08.2012] 21:16
live_tommorow
no wiecie ja też w sumie nie wiem który tych parkingów jest tańszy, ale tak między Bogiem a prawda ten przy Alei Krakowskiej ma dla mnie kilka plusów, lokalizacja, obsługa i częste połączenia z lotniskiem

IP i czas połączenia logowane. [19740200]
[16.08.2012] 11:42
chuck_berry
no tak parking-lotnisko.pl ma mnóstwo zalet, ale powiem wam, że przejrzałam dokładnie stronę i widziałam, że jak się jest klientem lotniska można liczyć na zniżkę na nurkowanie w Egipcie, jak ktoś leci do Egiptu na wakacje, może skorzysta z tej opcji.

IP i czas połączenia logowane. [19772021]
[12.09.2012] 16:51
Arek 47532
Przestrzegam wszystkich przed parkowaniem na ulicy Szyszkowej. Budowa autostrady bardzo utrudnia dojazd i znalezienie parkingu

IP i czas połączenia logowane. [19840640]
[02.10.2012] 23:45
Jerzy
Generalnie im tańszy parking tym dalej od lotniska. Nie wierzcie w oferty parkingów po 70 zł za tydzień. Trafiłem na parking, gdzie stało około 15 zaparkowanych samochodów. Dojazd do lotniska to MASAKRA bo daleko. Jeden człowiek ogarnia pilnowanie i transfery na lotnisko. To znaczy, że kiedy jedziecie busem na lotnisko parking jest niestrzeżony przez nikogo! Strach pomyśleć co się dzieje w nocy, bo nie sądzę że 15u samochodów pilnuje profesjonalna ochrona na 3 zmiany?

IP i czas połączenia logowane. [19894455]
[04.10.2012] 08:43
Rena
Parkowałam na parkingu w Raszynie za 70 zł. za tydzień, przystępna cena, miła obsługa, może trochę dalej od lotniska, ale wszędzie zdarzają się korki, niestety w Warszawie także,wiem, bo często podróżuję służbowo. Reasumując myślę że warto skorzystać z takiego parkingu, no ale jeśli ktoś lubi przepłacać, jego wybór.

IP i czas połączenia logowane. [19897280]
[07.12.2012] 20:42
Danieello
Rena (12.10.04 08:43):
Parkowałam na parkingu w Raszynie za 70 zł. za tydzień, przystępna cena, miła obsługa, może trochę dalej od lotniska, ale wszędzie zdarzają się korki, niestety w Warszawie także,wiem, bo często podróżuję służbowo. Reasumując myślę że warto skorzystać z takiego parkingu, no ale jeśli ktoś lubi przepłacać, jego wybór.

Kiedy parkowałaś i dlaczego oszukujesz ludzi? Korki w raszynie to niestety norma, a cena 50 zł za tydzień jest odzwierciedleniem braku klientów i niskiej jakości usług. Reasumując warto korzystać, jeśli ktoś na mrozie lubi czekać godzinę na busa z parkingu.

IP i czas połączenia logowane. [20052026]
[14.12.2012] 08:36
Parking Krakowska 38
Witam,
Ja natomiast chciałbym zaprosić na nasz parking czyli na Al. Krakowską 38. Jesteśmy tuż przed konkurencją z 42(wjeżdżając od Warszawy od Janek/Raszyna) posiadamy dwa Busy i całą dobę parking strzeżony jest przez dwie osoby(teren jest oczywiscie ogrodzony i oświetlony). Ceny mamy nie wygórowane, natomiast nie najnizsze, czasem nie warto oszczędzić 30pln i nie mieć pewności czy ktoś przyjedzie po Państwa na czas i czy autko jest faktycznie ciągle strzeżone(potwierdzam opinie o jednej osobie pilnującej i wożącej ludzi na lotnisko, gdzie auta stoją samopas na placu - na czymś osoby oferujące parking za 50pln muszą oszczędzać).
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług, my do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oczywiscie pomagamy przy bagażach a nawet przy kłopotach z odpaleniem autka itp. sytuacjach. www.parkingok ęcie24.pl
797513300
P.s. Proszę nie mylić nas też z parkingiem przy Al. Krakowskiej 30, który jest w opłakanym stanie.

IP i czas połączenia logowane. [20067568]
[04.01.2013] 08:24
Bodzio001
Polecam wszystkim "Park For You" przy ul. Szyszkowej 48
Parking Gwarantuje:
Bezpieczeństwo:
całodobowa ochrona
monitoring terenu parkingowego (17 kamer)
ubezpieczenie
Bezpłatny transport:
na Lotnisko Okęcie im. Fryderyka Chopina w każdej chwili
klimatyzowane busy
Doskonała lokalizacja:
400 m od płyty lotniska
1000 miejsc parkingowych
Niskie ceny
Darmowe Wi-Fi na terenie całego parkingu
Przeszkolona załoga
Utwardzona nawierzchnia
Parking działa 24h/ 7 dni w tygodniu
Pomoc w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu
Na życzenie wystawiamy faktury VAT
REZERWACJA: TEL: 503 111 444 oraz (22)886 63 63
Strona Internetowa:www.parkingiokecie.pl

IP i czas połączenia logowane. [20118070]
[13.01.2013] 20:15
Tomasz z Łodzi
Z tą doskonałą lokalizacją to troszkę przesadzasz, 400 metrów to może masz do płotu lotniska, powinieneś jeszcze dodać że pod terminal jak pokazuje mapa google bedziesz jechał dokładnie 6200 metrów.To jest ważna informacja. Pomyliłeś się więc jakieś 15 razy. To trochę nieładnie tak się mylić, bo czasem można trafić na kogoś myślącego i wtedy nie zarobisz pieniążków. Mam nadzieję, żę nie pomyliłeś się i parking jest naprawdę strzeżony.
Pozdrawiam
Tomek
Bodzio001 (13.01.04 08:24):
Parking Gwarantuje:
Bezpieczeństwo:
całodobowa ochrona
ubezpieczenie
Bezpłatny transport:
klimatyzowane busy
Doskonała lokalizacja:
400 m od płyty lotniska
1000 miejsc parkingowych
Niskie ceny
Przeszkolona załoga
Utwardzona nawierzchnia

IP i czas połączenia logowane. [20141980]
[30.01.2013] 00:54
ADONISosa
Ludzie!!!, nie chcę żeby kogoś spotkało to co mnie kiedy wybierałem parking przy lotnisku Okęcie. Zasugerowałem się niską ceną co okazało się niemalże katastrofą i spóźnieniem na samolot.
Po po przyjeździe na parking Okęcie wieczorem okazało się, że jest ciemno i nie widać nikogo z obsługi. Kiedy zadzwoniłem na numer podany w rezerwacji okazało się, że pan z ochrony jest też kierowcą busa transferowego i jest akurat na lotnisku- przyjedzie za około 20 minut bo akurat jest korek i " to nie jego wina". Korek okazał się poważny więc czekałem 30 minut.
Zostaliśmy zawiezieni na lotnisko rozklekotanym i śmierdzącym busem.
Po powrocie z wakacji po kilkukrotnych , nieudanych próbach kontaktu z kierowcą parkingu musiałem zapłacić za taryfę, aby wrocić do swojego auta. Okazało się, że obsługa jest na parkingu, niestety delikatnie mówiąc lekko śpiąca.
Piszę to aby przestrzec przed wyborem parkingu sugerując się tylko ceną.
Nie polecam tu żadnego parkingu, uczulam jednak aby dokładnie sprawdzić gdzie robimy rezerwację i dokładnie sprawdzić, czy parking jest rzeczywiście profesjonalny.

IP i czas połączenia logowane. [20189871]
[05.02.2013] 04:06
Parking Krakowska 38
michał007 (13.01.30 11:45):
Parking Krakowska 38 (12.12.14 08:36):
Witam,
Ja natomiast chciałbym zaprosić na nasz parking czyli na Al. Krakowską 38. Jesteśmy tuż przed konkurencją z 42(wjeżdżając od Warszawy od Janek/Raszyna) posiadamy dwa Busy i całą dobę parking strzeżony jest przez dwie osoby(teren jest oczywiscie ogrodzony i oświetlony). Ceny mamy nie wygórowane, natomiast nie najnizsze, czasem nie warto oszczędzić 30pln i nie mieć pewności czy ktoś przyjedzie po Państwa na czas i czy autko jest faktycznie ciągle strzeżone(potwierdzam opinie o jednej osobie pilnującej i wożącej ludzi na lotnisko, gdzie auta stoją samopas na placu - na czymś osoby oferujące parking za 50pln muszą oszczędzać).
Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług, my do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oczywiscie pomagamy przy bagażach a nawet przy kłopotach z odpaleniem autka itp. sytuacjach. www.parkingok ęcie24.pl
797513300
P.s. Proszę nie mylić nas też z parkingiem przy Al. Krakowskiej 30, który jest w opłakanym stanie.

Miałem "przyjemność" korzystać z parkingu 30 jak i 38 i widzę,że osoba reklamująca parking 38 ma zupełną rację o konkurencji 30.Szkoda tylko,że jak przyjechałem na parking 38 w nocy to osoba pilnująca spała,ale to się zdarza,jesteśmy tylko ludźmi.Miarka się przelała po powrocie na lotnisko kiedy to czekałem na kierowcę ponad 40 min.aby mnie dowiózł na parking.Kiedy ten dotarł już po mnie na lotnisko stwierdził,że ma dużo klientów do przewozu i na zaistniałą sytuację nic nie poradzi(może warto pomyśleć nad zakupem większej ilości samochodów do przewozu klientów).
Tak na marginesie to myślę,że warto zająć się rzetelną obsługą własnych klientów a nie opisywaniem co dzieje się u konkurencji bo jak miałem "przyjemność" się przekonać oba parkingi świadczą podobną jakość usług.
Zdecydowanie odradzam!!!

Witam,
O ile odnośnie śpiącej osoby pilnującej nie potrafię się wypowiedzieć(jak sam Pan powiedział, jesteśmy tylko ludźmi i mogło się przytrafić przyśnięcie), tak czekania 40 min na transfer nie mogę pozostawić bez komentarza. Oczekiwanie na kierowcę trwa zasadniczo ok 10min i w czas oczekiwania 40min nie chce mi się wierzyć a już napewno nie w tłumaczenie, ze nie dojechał kierowca ze względu na dużą ilośc klientów. Niemniej jeżeli taka sytuacja miała faktycznie miejsce nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić i zapewnić, ze była to tylko pojedyncza wpadka, która gwarantuje mogła się zdarzyć również na każdym innym parkingu.
P.S. Swoją drogą temat ten zaczyna mi przypominać wymianę zdań miedzy osobami prowadzącymi parkingi - informacja o parkingu, lub pozytywna opinia i w ciągu krótkiego czasu cięta riposta...

IP i czas połączenia logowane. [20208977]
[21.02.2013] 19:02
urka burka
bez rewelacji warunki jak na innych prywatnych parkingach
Bodzio001 (13.01.04 08:24):
Parking Gwarantuje:
Bezpieczeństwo:
całodobowa ochrona
ubezpieczenie
Bezpłatny transport:
klimatyzowane busy
Doskonała lokalizacja:
400 m od płyty lotniska
1000 miejsc parkingowych
Niskie ceny
Przeszkolona załoga
Utwardzona nawierzchnia

IP i czas połączenia logowane. [20255805]
[07.03.2013] 11:08
Anka101
Z mężem trzeci raz z rzędu zostawamy samochód na parkingu
http://www.parkinglotnisko18.pl/
Mają najniższe ceny, parking strzeżony i darmowy transfer na lotnisko i z powrotem.

IP i czas połączenia logowane. [20296100]
[15.04.2013] 08:53
Mateus$$
A ja spokojnie mogę polecić Al. Krakowska 42. Teraz robiąc rezerwację przez net http://www.parking-lotnisko.pl/rezerwacje.ph p?tokensp=480a790a982b0bbdfa3ae31b5aa6e0ca mają promocję 8 dni - 99zł

IP i czas połączenia logowane. [20414248]
[31.05.2013] 19:20
muzykant321
Macie tutaj aktualne adresy, dane kontaktowe oraz cenniki parkingów wokół Okęcia http://www.polskielotniska.com/parkingi/lotn isko-chopina/ - warto sobie dodać tą stronę do zakładek tak jak ja to zrobiłem. Zawsze gdy lecę, patrze gdzie jest najtaniej Co tu dużo mówić

IP i czas połączenia logowane. [20523429]
[08.06.2013] 14:18
parkingiokecie.pl
muzykant321 (13.05.31 19:20):
Macie tutaj aktualne adresy, dane kontaktowe oraz cenniki parkingów wokół Okęcia http://www.polskielotniska.com/parkingi/lotn isko-chopina/ - warto sobie dodać tą stronę do zakładek tak jak ja to zrobiłem. Zawsze gdy lecę, patrze gdzie jest najtaniej

Przed rezerwacją parkingu przy lotnisku Okęcie warto sprawdzić zdjęcia parkingu. Zwróć uwagę czy to prawdziwe zdjęcia? Czy to zdjęcia nie mające związku z rzeczywistością.
Nasz serwis [link]www.parkingiokecie.pl[link] prezentuje prawdziwe zdjecia parkingu. Pełny monitoring TV, całodoba ochrona, 4 nowe klimatyzowane busy. Zapraszamy

IP i czas połączenia logowane. [20538557]
[30.06.2013] 17:43
spidermenka
jak dla mnie to najlepszy jest ten parking http://www.parking-lotnisko.pl/ nigdy nie miałam większych kłopotów ani z samochodem, ani z tym, żeby zdążyć na samolot.

IP i czas połączenia logowane. [20584503]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat