o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

czy mozna zajsc w ciąze?

1 2
[09.04.2010] 17:59
kasiaa1002
O.o ja pierd*** idzcie do ginekologa to wam powie to co pare osob stara sie wam wytlumaczyc.. nie liczy sie ilosc spermy
porzygac sie mozna na to co wy tutaj wypisujecie.. jak mozna byc takim glabem i sadzic ze zajsc w ciaze mozna tylko przez porzadny wytrysk w pochwie.. ktos napisal ze gdyby tak latwo mozna bylo zajsc w ciaze to wiekszosc dziewczyn chodzilaby z brzuchem. i wlasnie tak jest. duzo jest przypadkow, ze wlasnie tacy niedoswiadczone pary zostaja rodzicami.
prosze was. troche rozumu. bo tutaj wchodza ludzie w roznym wieku i niestety niektorzy moga uwierzyc w takie falszywe informacje.
nie chce nikogo straszyc ale niestety takie sa realia..
nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem kazdy indywidualnie powinien sie udac do ginekologa aby uzyskac fachowa odpowiedz.
pozdrawiam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16513119]
[10.04.2010] 22:22
ja juz nie mogę dłużej
W ciżę można zajść od spojrzenia w oczy mężczyźnie lub picia z nim z jednej butelki, przynajmniej na tym forum. O ileż więc łatwiej zajść, gdy wsadza on palce w waginę?

IP i czas połączenia logowane. [16519109]
[31.10.2010] 16:32
hemp gru
słuchajcie szeryfa jest jedna prosta zasada nie wlałeś sie w środek nie ma ryzyka to ze masz sperme na dloniach w momecie wkładania palca zabrudzina sperma scierasz juz nasienie i płyn jest automatycznie uszkodzony porównaj to do bieganie 200km odcinku bez 1 kropli wody ") ahhh czarnuchy

IP i czas połączenia logowane. [17361696]
[31.10.2010] 16:33
hemp gru
kasiaa1002 (10.04.09 17:59):
O.o ja pierd*** idzcie do ginekologa to wam powie to co pare osob stara sie wam wytlumaczyc.. nie liczy sie ilosc spermy
porzygac sie mozna na to co wy tutaj wypisujecie.. jak mozna byc takim glabem i sadzic ze zajsc w ciaze mozna tylko przez porzadny wytrysk w pochwie.. ktos napisal ze gdyby tak latwo mozna bylo zajsc w ciaze to wiekszosc dziewczyn chodzilaby z brzuchem. i wlasnie tak jest. duzo jest przypadkow, ze wlasnie tacy niedoswiadczone pary zostaja rodzicami.
prosze was. troche rozumu. bo tutaj wchodza ludzie w roznym wieku i niestety niektorzy moga uwierzyc w takie falszywe informacje.
nie chce nikogo straszyc ale niestety takie sa realia..
nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem kazdy indywidualnie powinien sie udac do ginekologa aby uzyskac fachowa odpowiedz.
pozdrawiam.
czy wszystkie kasie sa takie pier.....olniete bo te które ja znam to tak.

IP i czas połączenia logowane. [17361699]
[31.10.2010] 16:39
hemp gru
dzis problem jest partnerom miec dziecko z powodu zbyt małej ilosci nasienia a co dopiero z jednej czy 5 kropel spermy na palcu czy gdzie kolwiek droga takiego plemnika musiała by byc b długa po czym odrazu on jest uszkodzony poprzez b kwaśny roztwór w pochwie po to jest członek o odpowiedniej długosci by pierwsza fale ognia nie dostapna dla plemników mogł przejsc a nastepnie wytrysk by mogł pchnąć to jeszcze dalej w kierunku macicy ujscie pochwy jest b niesprzyjajace dla spermy jak i rózych zabrudzen pochwa ma zdolności samo czyszczące wiec nie ma takiej mozliwosci bądzcie spokojni ale widze ze to jest temat rzeka

IP i czas połączenia logowane. [17361722]
[01.10.2014] 07:58
[31.10.2010] 16:42
hemp gru
równie dobrze członek mogł by miec 2-4 cm długosci i by świetnie sobie radził z zapłodnieniem komórki a invitro hmmmmmmmm nie słyszeli byście nigdy o tym pragne każdego zdrowego i rozsądnego człowieka który spojży na ten problem trzeźwo uspokoic jedno jest pewne skuteczna nie wkładałeś członka do pochwy nie masz sie czym martwic
inna sprawa jest jak uprawiałeś DORAŹNY SEX przerywany powtarzam DORAŻNY wtedy oczywiście istnieje ryzyko!

IP i czas połączenia logowane. [17361739]
[31.10.2010] 16:47
hemp gru
Pragne jeszcze dodac że w nasieniu znajdują sie substancje odrzywcze oraz ochronne którymi plemniki sie odrzywiaja bez tego plemnik niestety obumiera bardzo szybko i jest niezdatny do niczego przytoczę wam jeszcze jedna teze otóż wkładamy palca ubrudzonego nasieniem do pochwy (oczywiscie jak juz nie zetrzemy go wargi sromowe które pełnia funkcje ochronna ujscia pochwy no ale spoko ) plemnikowi zapala sie zielone swiatełko i pedzi wprost do komórki jajowej widzi ja z odległości 15-20 cm i płynie do niej ile sił w nogach by ją zapłodnic jest to tzw plemnik TERMINATR ale oczywiscie my jako ludzie możemy przepłynać 300 długości basenu w wodzie z kwasem solnym ?

IP i czas połączenia logowane. [17361755]
[31.10.2010] 16:52
hemp gru
a to co pisze kasiaa1002 mysle ze ta dziewczyna zaszła by wciąże od trzymania samych jąder w ustach plemniki by przeszły przez moszne jak terminator T1000 potem spłyneły by po jej gardle do brzucha a potem skokiem na głowke do jej pochwy i tam rozpoczeły by proces rozmnażania kasi oczywiscie sądząc po wypowiedziach kasi kasia nigdy nie powinna sie rozmnażać tak jak i jej rodzice ale kasi to nie grozi bo kasia połyka i smyra sie po brzuszku

IP i czas połączenia logowane. [17361768]
[01.01.2011] 21:27
Bufallo
Samantaaa z Lichenia (06.04.04 23:56):
<cytat>Zix (06.04.04 07:29):
Tak</cytat> stary widze masz duze pojecie o poczeciu dziecka!!!
po pierwsze zeby zajsc w ciaze musza byc spelnione okreslone warunki a wiec:
- musi byc stosunek plciowy zakonczony wytryskiem nie jakies tak pierniczenie ze cos tam masz na palcu i robisz palcowke panience i jest szansa ze bedzie w ciazy tych plemnikow musi byc odpowiednia ilosc
- po drugie musicie sie zgrac w czasie tzn komorka jajowa zyje 24 h i tylko w tym czasie moze zostac zapolodniona
-i najwazniejsze tak mala ilosc plemnikow ktore masz na tym palcu czy rece o ile jeszcze zyja nie jest w stanie pokonac bariery jaka wytrzarza kobiece przyrodzenie chodzi mi o plyny dzialajace niszczaco na plemniki tylko dodtateczna ilosc spermy jest w stanie sobie z tym poraszic a nie wydaje mi sie ze walisz konia spuszczasz sie na lape i masz takie zdolnosci zeby umiescic ta sperme w tzw jeziorku zorientowani w temacie wiedza o co biega to tyle wywodu wiec stary spij spokojnie nie ma takiej mozliwosci a dowod tego jak dostanie ciote to napisz pozdroo dla ciebie i naiwniakow wierzacych z zapoldnienie palcem hehe kto was uczyl biologii? nooo ale gratuluje pozdroo i dla was
SAMANTA RZĄDZISZ!!!! KONKRECIZNA !!! KOMENTARZ I KLASA

IP i czas połączenia logowane. [17641179]
[08.04.2011] 23:23
ola
http://abcporod.pl/pytania/czy-moge-zajsc-w- ciaze-potrzebuje-szybkiej-pomocy

IP i czas połączenia logowane. [18242377]
[09.04.2011] 23:43
Wazka1313
hahah niedlugo ludzie bd kondony na palce nakladac ^^ <lol2>

IP i czas połączenia logowane. [18246863]
[10.04.2011] 01:58
aabol tablets
nie wyszedl na zadnego debila zastanowcie sie co mowicie wogole to jest forum wiec pyta i dobrze robi ;] pozdro

IP i czas połączenia logowane. [18247248]
[13.04.2011] 14:45
doradca.liderin
elizia90 (09.12.14 16:29):
Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting.Ja bawiłam się jego ,,przyjacielem\'\' a on moimi narządami płciowymi. Nie było wytrysku. Na moim palcu był tylko płyn wynikający z podniecenia chłopaka. Po chwili chłopak dotknąl swoja ręka mojej ręki tam gdzie był ten płyn i po jakiejś chwili włożyl mi palca do pochwy.Nie maiałam dni płodnych. Czy jets mozliwość aby plemniki przeszly z mojej ręki przez dotyk na jego reke???Dwa dni po zdarzeniu zaczely bolec mnie piersi i troche brzuch. Za tydzien mam miec okres. Nie wiem czy to jest wywolane wlansie okresem czy moge byc w ciazy?? POMOZCIE!! strasznie sie boje!
nie ma co się bać idź do apteki kup test i po sprawie przed okresem mogą boleć piersi Maciek
Doradca on-line marki Liderin
liderin.pl

IP i czas połączenia logowane. [18262370]
[11.07.2011] 08:40
ENI35
Tak czytam tych doradców i "biegłych" w sprawie , którzy wyśmiewają niedojrzałość innych. Fakt, wiele młodych ludzi nie jest dojrzałych w momencie rozpoczynania życia płciowego. Zwykła kolej rzeczy. Jednak to nie oni są niedojrzali ale ci ordynarni pseudo doradcy , gówniarze, dziecinne pisklaki. Dojrzałość pokażcie dorosłą postawą wobec tematu a nie idiotycznymi wstawakami. To dopiero jest zakapiorstwo.

IP i czas połączenia logowane. [18589694]
[20.07.2011] 10:59
niedoszlytatus
Ja tam pierdzielę. Już nie raz i nie dwa bałem się, że ojcem zostanę. Poczytałem w necie o dniach płodnych kobiety, sposobach ich wyliczania. Stwierdziłem, ze wtedy nie będziemy uprawiać seksu, bo nie dorosłem do roli ojca mimo, że mam 23 lata. Kupiłem lasce na święta w Monitor cyklu miesiączkowego - Cyclotest 2 Plus. I kiedy ma dni płodne albo się nie kochamy, albo używamy gumek. O!

IP i czas połączenia logowane. [18619406]
[20.07.2011] 19:16
Michał Zaradny
Witam Bardzo wygodnym sposobem na zapobieganie ciąży jest zastosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Obecnie wg wskaźnika Pearla są najbardziej skuteczną metodą. Jeśli jesteście zainteresowani pogłębieniem wiedzy na temat tego sposobu, zapraszam na http://wpadka.pl , gdzie zamieszczone porady i artykuły pozwolą na bliższe i dokładniejsze zapoznanie się z tym tematem. Pozdrawiam
----
eRzecznik serwisuwww.wpadka.pl masz 72 godziny
Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdźwww.wpadka.pl/konkurs

IP i czas połączenia logowane. [18621339]
[31.07.2011] 20:49
ona.18
czesc, mam 18 lat, dzis wspolzylam z moim chlopakiem bez gumki. Nie skonczyl wewnatrz mnie bo bardzo uwazalismy. Stosunek trwal bardzo krotko, czy jest mozliwosc, abym zaszla w ciaze?

IP i czas połączenia logowane. [18657164]
[10.12.2011] 18:34
Answer
Inde (10.03.04 17:40):
A wiec można zajśc w ciaże jeśli chłopak wkłada dziewczynie palce do pochwy czy nie.. ! Zdecydujcie sie raz mówicie tak a raz nie.. ; )
A wiec.. Odpowiedzcie.. ; )
Można, jeżeli na palcu znajduje się świeża sperma, natomiast im dłużej ta sperma znajduje się na zewnątrz organizmu, możliwość ta maleje, aż spada w końcu do zera.

IP i czas połączenia logowane. [19123861]
[10.12.2011] 18:39
Answer
ona.18 (11.07.31 20:49):
czesc, mam 18 lat, dzis wspolzylam z moim chlopakiem bez gumki. Nie skonczyl wewnatrz mnie bo bardzo uwazalismy. Stosunek trwal bardzo krotko, czy jest mozliwosc, abym zaszla w ciaze?
Jest taka możliwość, ponieważ często w czasie stosunku (a jeszcze przed właściwym wytryskiem) z penisa wycieka niewielka ilość płynu który może zawierać żywe i sprawne plemniki. To że chłopak nie "skończył" w Tobie zdecydowanie obniża prawdopodobieństwa zajścia w ciążę, ale go nie wyklucza.

IP i czas połączenia logowane. [19123870]
[22.12.2011] 13:02
aneczzka
Oczywiście, że istnieje. Trzeba brac pod uwagę takie rzeczy jak się zabawiacie. _____________________________________________ ___
Każdy znajdzie coś dla siebie -www.dyskrecja.pl

IP i czas połączenia logowane. [19160587]
[05.04.2012] 15:04
Mongoł
Jaka jest szansa ze po moim orgazmie pod prysznicem ktos zajdzie z mojej rodziny w ciaze (siostra,mama).Po tych po@ebanych komentarzach sam nie wiem co myslec.

IP i czas połączenia logowane. [19449159]
[08.04.2012] 18:36
Szefowa!
oczywiście, że jest szansa, i to bardzo duza

IP i czas połączenia logowane. [19456571]
[18.04.2012] 16:30
justikkkkk
elizia90 (09.12.14 16:29):
Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting.Ja bawiłam się jego ,,przyjacielem\'\' a on moimi narządami płciowymi. Nie było wytrysku. Na moim palcu był tylko płyn wynikający z podniecenia chłopaka. Po chwili chłopak dotknąl swoja ręka mojej ręki tam gdzie był ten płyn i po jakiejś chwili włożyl mi palca do pochwy.Nie maiałam dni płodnych. Czy jets mozliwość aby plemniki przeszly z mojej ręki przez dotyk na jego reke???Dwa dni po zdarzeniu zaczely bolec mnie piersi i troche brzuch. Za tydzien mam miec okres. Nie wiem czy to jest wywolane wlansie okresem czy moge byc w ciazy?? POMOZCIE!! strasznie sie boje!
dwa dni po zdarzeniu mialas dni plodne i wten czas bolal cie brzuch i piersi!!! jesli bylabys w ciąży to ból brzucha wyst dopiero 4 tyg po stosunku wiem cos o tym .

IP i czas połączenia logowane. [19482873]
[01.06.2012] 11:17
ekspert antykoncepcji PO
Witam,
Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych.

Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku.
Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle.
Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach.

Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

IP i czas połączenia logowane. [19585082]
[20.07.2013] 02:12
heheszki
oj stuleje stuleje (08.05.27 20:59):
znany jest autentyczny przypadek gdy parze białych urodził się mulat, mąż oczywiście podejrzewał żonę, dał jej czadu, a okazało się, UWAGA, UWAGA!!!
mąż był u k..., ta miała wcześniej numerek z murzynem, tenże mąż będąc następny "zaczerpnął" na swoim wacku porcję nasienia murzyna i po powrocie do domu zachciało mu się z żoną

gowno nie autentyczny przypadek, oglądałam sedzie Anne Marie W albo Sąd rodzinny i to historia właśnie z tego programu... nie straszyć ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [20624546]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat