o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

czy mozna zajsc w ciąze?

1 2
[03.04.2006] 22:50
czy mozna zajsc w ciąze
hej mam pytanie czy jesli podczas peetingu chłopak dotyka dziewczyne w jej intymnych miejscach rączką którą wczesniej mógł dotykac swojego nasienia, to czy istnieje realne zagrozenie zajscia w ciąże???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.04.2006] 00:48
LOGI2
Oj tak , to jest mozliwe.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6719025]
[04.04.2006] 07:29
Zix
Tak Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [6719382]
[04.04.2006] 08:13
florek777  florek777@tlen.pl
Jeżeli miał na palcach nasienie, to możesz zajść w ciążę. F

IP i czas połączenia logowane. [6719468]
[04.04.2006] 19:12
cicorobia
Przecież po masturbacji się zmywa z siebie spermę. Poza tym plemniki długo nie pociągną na powierzchni dłoni. Uważam że zagrożenie jest praktycznie zerowe.

IP i czas połączenia logowane. [6724179]
[22.12.2014] 13:39
[04.04.2006] 23:56
Samantaaa z Lichenia
Zix (06.04.04 07:29):
Tak

stary widze masz duze pojecie o poczeciu dziecka!!!
po pierwsze zeby zajsc w ciaze musza byc spelnione okreslone warunki a wiec:
- musi byc stosunek plciowy zakonczony wytryskiem nie jakies tak pierniczenie ze cos tam masz na palcu i robisz palcowke panience i jest szansa ze bedzie w ciazy tych plemnikow musi byc odpowiednia ilosc
- po drugie musicie sie zgrac w czasie tzn komorka jajowa zyje 24 h i tylko w tym czasie moze zostac zapolodniona
-i najwazniejsze tak mala ilosc plemnikow ktore masz na tym palcu czy rece o ile jeszcze zyja nie jest w stanie pokonac bariery jaka wytrzarza kobiece przyrodzenie chodzi mi o plyny dzialajace niszczaco na plemniki tylko dodtateczna ilosc spermy jest w stanie sobie z tym poraszic a nie wydaje mi sie ze walisz konia spuszczasz sie na lape i masz takie zdolnosci zeby umiescic ta sperme w tzw jeziorku zorientowani w temacie wiedza o co biega

to tyle wywodu wiec stary spij spokojnie nie ma takiej mozliwosci a dowod tego jak dostanie ciote to napisz pozdroo dla ciebie i naiwniakow wierzacych z zapoldnienie palcem hehe kto was uczyl biologii? nooo ale gratuluje pozdroo i dla was

IP i czas połączenia logowane. [6726192]
[05.04.2006] 00:12
Zix
pytanie jest czy mozna a nie czy sie zajdzie.. Wiec mozna ;] Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [6726336]
[05.04.2006] 09:42
DZiewicaaaa Dorotka z Chicago
Zix (06.04.05 00:12):
pytanie jest czy mozna a nie czy sie zajdzie.. Wiec mozna ;]

taaa mozna hehe pozdrow pania z przyrody kobiety nie sa wiatropylne a palec co najwyzej mozesz w tylek wsadzic a nie zaplodnic kobiete nawet jakbys tam mial te plemniki hehe ciemnogrod w tej Polsce byl i bedzie

IP i czas połączenia logowane. [6727225]
[05.04.2006] 12:17
ja piernicze co za baby
nie mozna nieuku !! do szkoly

IP i czas połączenia logowane. [6727592]
[05.04.2006] 15:09
powiem ci tak
Zix wyszedłeś na debila

IP i czas połączenia logowane. [6729058]
[05.04.2006] 15:20
florek777  florek777@tlen.pl
Kultury, ludzie. Bez przeklęństw. F

IP i czas połączenia logowane. [6729135]
[06.04.2006] 07:17
Zix
florek777 (06.04.05 15:20):
Kultury, ludzie. Bez przeklęństw.

Cuda to tylko w częstochowie hehehe Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [6733873]
[06.04.2006] 14:11
de FLOREK777
Pamiętam taką jedną, Celinka się nazywała. Głupia była jak but.
- XY, nie lubię sie zabezpieczać. Seks w gumkach to jak lizanie loda przez szybę - mówiła. - Nie mam dziś dni płodnych, możesz mnie wydupczyć bez obaw.
Jak powiedziała, tak zrobiłem. Wtedy jeszcze nie rozumiałem, że tylko bezdennie głupie i nieodpowiedzialne kobiety dają się posuwać bez zabezpieczenia.
Po skończonym seksie położyła się na bok i zasnęła, a ja pobiegłem do jej komputera, by na sieci poczytać o seksie bez zabezpieczenia. Okazało się, że suka bezczelnie mnie okłamała! Kobiety mają tak po@@@ony organizm, że nawet dzień po miesiączce mogą zajść w ciążę. Metody kalendarzykowe to jedno wielkie gówno.
Spojrzałem na nią i myślę sobie: @@@, jaki pasztet, nie chcę mieć z tą maciorą dziecka.
Trza było się ulotnić. Sformatowałem jej dysk, z komórki wykasowałem mój numer telefonu. Kładąc się do łóżka z całej siły przy@@@ałem jej kolankiem w brzuch. Obudziła się i zwymiotowała. Przeprosiłem.
W ten sposób dokonałem swojej pierwszej aborcji. Nad ranem cichutko wyszedłem z domu i nigdy więcej jej nie zobaczyłem.

IP i czas połączenia logowane. [6736117]
[10.04.2006] 14:51
xxxxyyyy
aaaaa to ........?

IP i czas połączenia logowane. [6763653]
[10.04.2006] 16:10
jak się jest pseudoznawcą
Samantaaa z Lichenia (06.04.04 23:56):
Zix (06.04.04 07:29):
Tak

stary widze masz duze pojecie o poczeciu dziecka!!!
po pierwsze zeby zajsc w ciaze musza byc spelnione okreslone warunki a wiec:
- musi byc stosunek plciowy zakonczony wytryskiem nie jakies tak pierniczenie ze cos tam masz na palcu i robisz palcowke panience i jest szansa ze bedzie w ciazy tych plemnikow musi byc odpowiednia ilosc
- po drugie musicie sie zgrac w czasie tzn komorka jajowa zyje 24 h i tylko w tym czasie moze zostac zapolodniona
-i najwazniejsze tak mala ilosc plemnikow ktore masz na tym palcu czy rece o ile jeszcze zyja nie jest w stanie pokonac bariery jaka wytrzarza kobiece przyrodzenie chodzi mi o plyny dzialajace niszczaco na plemniki tylko dodtateczna ilosc spermy jest w stanie sobie z tym poraszic a nie wydaje mi sie ze walisz konia spuszczasz sie na lape i masz takie zdolnosci zeby umiescic ta sperme w tzw jeziorku zorientowani w temacie wiedza o co biega

to tyle wywodu wiec stary spij spokojnie nie ma takiej mozliwosci a dowod tego jak dostanie ciote to napisz pozdroo dla ciebie i naiwniakow wierzacych z zapoldnienie palcem hehe kto was uczyl biologii? nooo ale gratuluje pozdroo i dla was

to lepiej nie zabierać głosu.Najpierw dowiedz się u ginekologa,a nie wymądrzaj się.Wejdź na pirwszą lepszą stronkę gabinetów ginekologicznych to się dowiesz,że twoja biologiczna wiedza jest niepełna,a nawet mocno dziurawa.polecam Ciwww.google.pl ,a założycielce tego tematu http://www.zycie.lublin.pl/ginekologia/pytan ie_15.html Wybrałem tą stronkę bo tam jest opisany też(a może przedewszystkim)aspekt moralny.Nie słuchajcie nieautoryzowanych wypowiedzi bo to poważna sprawa rzutująca potem na całe życie.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6764177]
[10.04.2006] 16:12
samanto
jesteś po prostu licha

IP i czas połączenia logowane. [6764187]
[28.06.2007] 18:50
lolitkamia
nio elo ...ja tam juz zgupiałam bo kazdy gada i pisze cos innego..mozna czy nie mozna..ale mi sie wydaje ze nie mozna..bo to by było zbyt łatwe i kazda panienka by chodziła juz z brzuchem i nasza populacja by sie ciagle zwiekszała a nie....ludzie mamy niz demokradtyczny;p;phehe pozdro dla wszyskich..

IP i czas połączenia logowane. [10653860]
[15.11.2007] 18:08
CZKEAM NA ODP
czy mozna zajsc w ciąze gdy sperma (nie duza ilosć) do ust?

IP i czas połączenia logowane. [11656871]
[15.05.2008] 18:33
jaaaaaadadadadadad
mam pytanie czy dziewczyna moze zajsc w ciaze jezeli posuwalem ja bez gumki ale sie nie sposcilem

IP i czas połączenia logowane. [12765314]
[27.05.2008] 20:53
ziomas
a jak bym Ci sie spuscił na stope to była byś w ciązy ? ;/ ale wy jestescie @@@ani;/!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12830593]
[27.05.2008] 20:59
oj stuleje stuleje
znany jest autentyczny przypadek gdy parze białych urodził się mulat, mąż oczywiście podejrzewał żonę, dał jej czadu, a okazało się, UWAGA, UWAGA!!!

mąż był u k..., ta miała wcześniej numerek z murzynem, tenże mąż będąc następny "zaczerpnął" na swoim wacku porcję nasienia murzyna i po powrocie do domu zachciało mu się z żoną

IP i czas połączenia logowane. [12830643]
[10.02.2009] 14:46
john12121
oj stuleje stuleje (08.05.27 20:59):
znany jest autentyczny przypadek gdy parze białych urodził się mulat, mąż oczywiście podejrzewał żonę, dał jej czadu, a okazało się, UWAGA, UWAGA!!!

mąż był u k..., ta miała wcześniej numerek z murzynem, tenże mąż będąc następny \\\"zaczerpnął\\\" na swoim wacku porcję nasienia murzyna i po powrocie do domu zachciało mu się z żoną

prosze was....żal

IP i czas połączenia logowane. [14361799]
[12.02.2009] 20:02
sexy_ola
Buhaha , od nasienia na dloni w ciazy ...nie moge http://www.yeppas.pl/materialy/kuszacy/

IP i czas połączenia logowane. [14375486]
[13.02.2009] 10:44
Kajetan_22
Naturalnie że jest to możliwe ponieważ wystarczy jedna kropla nasienia żeby kobieta zaszła w ciąże zresztą nie musi to być nasienie męszczyzny może być to nawet wydzielina z członka która ułatwia gładkie poruszenie sie go w pochwie bo ta tez wydzieliną męszczyzna może zapłodnic kobiete

IP i czas połączenia logowane. [14378324]
[03.08.2009] 18:40
Malwina-wina
hmmm. też miałam taki problem ;p tylko ze ja miałam dni niepłodne...
W ciąże jakoś nie zaszłam ;p Jak to powiedziała kiedyś moja mama : "Żeby zajść w ciąże należy się postarać. Musi być porządny seks z zakończenie w pochwie, a tak na palcu, przez ocieranie się czy deske toaletową się nie da "

Eh, no bo to musi być odpowiednia ilość plemników, z "wigorem", ruchliwością i przedewszystkim muszą być silne, a te słabe odpadają. Więc jak masz je jakiś czas na ręce to tracą swoje uroki i tyle ;] nie strachać się tak ;p
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15287013]
[25.11.2009] 20:01
wuwuwuwu
sexy_ola (09.02.12 20:02):
Buhaha , od nasienia na dloni w ciazy ...nie moge

weź kobieto się nie odzywaj ;/ żałosna jesteś , oczywiście że można , jeżeli tylko wkładałeś palce do jej pochwy a na palcach znajdowało się nasienie !

IP i czas połączenia logowane. [15851559]
[14.12.2009] 16:29
elizia90
Ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting.Ja bawiłam się jego ,,przyjacielem\'\' a on moimi narządami płciowymi. Nie było wytrysku. Na moim palcu był tylko płyn wynikający z podniecenia chłopaka. Po chwili chłopak dotknąl swoja ręka mojej ręki tam gdzie był ten płyn i po jakiejś chwili włożyl mi palca do pochwy.Nie maiałam dni płodnych. Czy jets mozliwość aby plemniki przeszly z mojej ręki przez dotyk na jego reke???Dwa dni po zdarzeniu zaczely bolec mnie piersi i troche brzuch. Za tydzien mam miec okres. Nie wiem czy to jest wywolane wlansie okresem czy moge byc w ciazy?? POMOZCIE!! strasznie sie boje!

IP i czas połączenia logowane. [15940843]
[25.01.2010] 21:07
Moni84
LOGI2 (06.04.04 00:48):
Oj tak , to jest mozliwe.

Ej Wy jesteście nienormalni^^ Po ile wy macie lat ??? po 13? bez przesady .. Jeżeli z partnerem, pieścicie się na rożne sposoby,i nie dochodzi do stosunku to jest nie możliwe, plemniki nie są na tyle silne

IP i czas połączenia logowane. [16159773]
[26.01.2010] 23:59
nie mogę was czytać
Pieprzycie bzdury. Mozna zajść od kropli spermy i można nie zajść od dziesięciu wytrysków w pochwie w dni płodne. Liczy się żywotność plemników, a nie ilość spermy. Z tego własnie powodu wiele par nie ma dzieci, a w innych przypadkach nawet "dziewica" zostanie matką.

Tak więc odpowiedź brzmi - potencjalnie można. Rzadko to się zdarza, ale się zdarza. I jesli ktoś twierdzi, ze tylko stosunek z wytryskiem w pochwie może być szansą na zapłodnienie, to objawia swoją ignorancję. Jak wiadomo odrobina wiedzy jest gorsza od całkowitej ignorancji, co widać w tym temacie.

P.s. historia z ciążą z Murzynem jest prawdziwa.

IP i czas połączenia logowane. [16166569]
[04.03.2010] 17:40
Inde
A wiec można zajśc w ciaże jeśli chłopak wkłada dziewczynie palce do pochwy czy nie.. ! Zdecydujcie sie raz mówicie tak a raz nie.. ; )
A wiec.. Odpowiedzcie.. ; )

IP i czas połączenia logowane. [16343086]
[08.04.2010] 00:24
hipopotamka
Inde (10.03.04 17:40):
A wiec można zajśc w ciaże jeśli chłopak wkłada dziewczynie palce do pochwy czy nie.. ! Zdecydujcie sie raz mówicie tak a raz nie.. ; )
A wiec.. Odpowiedzcie.. ; )
Tak od palca można zajść w ciąże, ale to musi być duży palec lewej stopy!

IP i czas połączenia logowane. [16506141]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat