o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

dziewczyny!!!mam pytanie co wiecie na tamat tabletek antykoncepcyjnych-Yasmin??

1 «   3 4 5 6 7   » 79 Strony tematu:
[18.10.2006] 17:16
alkaa
[17.10] 15:25
alkaa
wprawdzie robiliśmy to tylko analnie,ale ostrożności nigdy za wiele co?

(Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia) ...fakaj się podszywaczu..śmieciu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8485475]
[18.10.2006] 21:22
asiula83_03
ja niestety jestem strasznie nizadowolona przez 5 lat biore tabletki
(harmonet, logest, diana ) od trzech miesiecy biore yasmin i wlasnie jutro koncze, tydzien przed okresem mam biust przypominający piersi Pameli,który strasznie boli,a byłam zadowolona z tego czym obdarzyła mnie natura, przytyłam 3 kg i wracam do mojego ukochanego logestu NIE POLECAM!!!

IP i czas połączenia logowane. [8487067]
[23.10.2006] 19:33
sasetkaaa
hej dziewczyny, ja brałam logest ale pzrestałam poniewaz libido zpadło miałam złe nastroje, płakąłma z byle powodu itp, bóle głowy, no ogólnie słabos ie czułam, miałam przerwe ode tabletek jakies pół roku i teraz czekam na miesiączke bo zaczynam brac yasmin, ciekawe jak to u mnie bedzie?? mam nadziej ze piersi mi podrosna lol i nie bedzie juz skutków ubocznych hihih czy któraś z was brłą alogest i przerzuciłą sie na yasmin?? pozdrawiam pa

IP i czas połączenia logowane. [8527789]
[23.10.2006] 20:35
meesia
asiula83_03 (06.10.18 21:22):
ja niestety jestem strasznie nizadowolona przez 5 lat biore tabletki
(harmonet, logest, diana ) od trzech miesiecy biore yasmin i wlasnie jutro koncze, tydzien przed okresem mam biust przypominający piersi Pameli,który strasznie boli,a byłam zadowolona z tego czym obdarzyła mnie natura, przytyłam 3 kg i wracam do mojego ukochanego logestu NIE POLECAM!!!
"ukochanego"......

warto tyle lat faszerować się chemią? Don't worry don't cry make love and fly...

Karmah - Just Be Good To Me http://www.sendspace.com/file/sa7h88

Isa - Moj Aniol http://www.sendspace.com/file/htj94n

IP i czas połączenia logowane. [8528467]
[27.10.2006] 15:25
z krk
Czesc dziewczyny, nie wiecie moze gdzie mozna najtaniej kupić Yasmin w Krakowie?? Z góry dzieki za info

IP i czas połączenia logowane. [8561168]
[18.09.2014] 03:37
[28.10.2006] 13:03
...moni...
Hej
Dziewczyny mam pytanie po jakim czsie zaczynaja dzialac yasmin?

IP i czas połączenia logowane. [8568330]
[02.11.2006] 07:49
hmmmmm3
antykoncepcje moze wypisac tylko ginekolog??

IP i czas połączenia logowane. [8608353]
[03.11.2006] 09:03
niunka 55
Cześć wszystkim,
chciałabym się podzielić moją opinią na temat tabletek Yasmin, które biorę już prawie rok i....dziś zaczęłam brać inne pigułki.
w zasadzie pigułki tolerowałam dobrze, ale przez przypadek zapomniałam na czas kupić nastepne opakowanie a w domu były pigułki mojej siostry (Mycrogynon 21 kiedys je brałam)wiec zaczełam brac Mycrogynnon - i wiecie co? zaczęłam mieć ochote na sex, moje libido wzrosło, zniknęły suchości....
Okazało się ze yasmin, bardzo działa na psyche, a reklamę w stylu - \\\"dchudza\\\" możan schować między bajki. Ogólnie nie jest rewelacyjny.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8617816]
[03.11.2006] 20:28
dziamka
heja mam pytanie: dzis powinnam wziąc pierwsza tabletke po przerwie ale niestety nie mam recepty bo jakos tak wyszło ze najpierw położnej nie mogłam złapac a jak dziś mi się udało to niestety ale recepte dostane w poniedziałek dopiero czyli mam trzy dni przerwy, nie wiem tewraz jak mam przyjmowac tabletki??
normalnie?? czy o te 3 mniej?? czy ktoś wie coś na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [8624129]
[06.11.2006] 14:27
antymamuska
od niedawna zaczelam stosowac tabletki narazie jest ok, tylko nie bardzo wiem kiedy zaczynaja dzialac i mozna odlozyc \'\'gumki\'\'

IP i czas połączenia logowane. [8646129]
[10.11.2006] 12:55
blekitnooka22
witam was dzewczyny..mam pytanko..biore tabletki dopiero od 2 dni ale mam obawy czy po Yasmin moge stracic na wadze czy jednak przytyc,,prosze o szczera odpowiedz..pozdrawiam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [8680389]
[11.11.2006] 01:04
The Man
blekitnooka22 (06.11.10 12:55):
witam was dzewczyny..mam pytanko..biore tabletki dopiero od 2 dni ale mam obawy czy po Yasmin moge stracic na wadze czy jednak przytyc,,prosze o szczera odpowiedz..pozdrawiam serdecznie

Wprawdzie nie jestem dziewczyną, ale i tak wiem więcej od nich.
Na każdy organizm tabletki oddziaływują inaczej.

IP i czas połączenia logowane. [8687138]
[11.11.2006] 12:17
agentka scully
blekitnooka22 (06.11.10 12:55):

Z całą pewnością przytyjesz, jeśli zaczniesz wpierniczać za dwoje i to bez różnicy - z Yasmin, czy bez.

IP i czas połączenia logowane. [8689238]
[13.11.2006] 20:34
akizd
Brałam przez 8 m-cy Logest. Plus był taki, że miesiączki były skąpe i bezbolesne. Ale minusów całe mnóstwo: w ciągu 3 m-cy przytyłam 7 kg, piersi mi tak urosły że miałam wrażenie, że pękną, uciążliwe skurcze łydek no i depresja na całego, a o sexie to nawet myślec mi się nie chiało.. Lekarz zapisał mi teraz Yasmin no i się okrutnie boję. Zrobiłam sobie 2 m-ną przerwę z tabletkami i teraz czuję dopiero dobrze. Chyba za bardzo wyjścia nie mam, dopóki nie spróbuje to się nie przekonam. Słyszałam, że Yasmin poprawia nastrój itp. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8706941]
[14.11.2006] 23:26
beaaa
ehhh ja chyba jestem zmuszona by zmienić tabletki...
biore HARMONET (prawie rok) - jest ok. cera, biust, łagodne miesiączki - korzystne działanie. ale ponieważ zawsze mialam tendencje do tycia to tabletki spotęgowaly efekt i przytylam... i to sporo. przyczyna: zwiekszony i nieograniczony apetyt. i na nic diety bo z powodu czestych załamań, rozdrażnien i dołkow (prawdopodobnie tez spowodowanych tabletkami) na zadnej diecie nie moglam wytrzymac... przykre.
poniewaz spotkalam sie z wiekszoscia opini pozytywnych na temat YASMINu dlatego przerzuce sie wlasnie na niego. ma dzialanie moczopędne, nie zatrzymuje wody... nie licze ze schudne po nim ale obym juz nie przybierala na wadze.
jedyne czego sie obawiam, to przejscie z jednych tabletek na drugie.
ale poniewaz ze slabszych przechodzi sie na silniejsze to o skutecznosc nie ma co sie martwic. jednak wiadomo ze jak podziala to juz znow zalezec bedzie od organizmu.

IP i czas połączenia logowane. [8716037]
[16.11.2006] 07:09
Anak
Mi Yasmin w ogóle nie służą. Rezygnuję z ich brania. Chcę się pozbyć 1 opakowania. Jak któraś chce to :anak23@poczta.onet.pl lub 694855113 z Wrocławia.Data ważności do 2009, kupiłam oczywiście w aptece.

IP i czas połączenia logowane. [8726558]
[16.11.2006] 08:56
akizd
przy braniu tabletek najbardziej dokuczały te cholerne zmiany nastrojów i rozbicie, w jednej chwili płacz a zaraz potem śmiech i euforia.. Nie biore tabletek trzeci miesiąc i czuję się rewelacyjnie. Fakt biust zmalał o jakiś numer, ach coś za coś. A tak na marginesie mam do oddania opakowanie tabletek Logest, gdyby któraś się zdecydowała oddam za darmo to cholerstwo !!!

IP i czas połączenia logowane. [8726852]
[16.11.2006] 13:51
Alexaa
Mam zamiar zacząć brać Yasmin. Trochę obawiam się tych wahań nastrojów bo pamietam, że miałam je przy Diane. Pigułki biorę żeby uregulować sobie gospodrkę hormonalną. Mam straszne problemy z trądzikiem i chyba jedynym rozwiązaniem są właśnie pigułki diane lub yasmin. Jeśli chodzi o powiększenie piersi po yasmn, o którym tu czytam, to z tego co wiem to jest to objaw, który ojawia się po każdych pigułkach - tak samo było z diane. Poza tym trzeba nastwaić się na opuchnęte łytki, wzdęty brzyszek, lekko obniżone libido, no i te nieszczęsne plamy posłoneczne. Ehh... ale przy takich zmianach jak moje, czyli zwiekszona androgenizacja a co za tym idzie trądzik trzeba zadbać o swoją płodność. Zaburzona gospodarka hormonalna powoduje, że nasze jajniki albo pracują za słabo, albo za intensywnie, aż w końcu stana wogóle - przestaną wytwarzać jajeczka. Trzeba więc ten proces spowolnić i regulować pracę jajników przez pigułki. Jajniki nie wytwarzają ciągle jejeczek i powiem tak prosto i obrazowo - nie przeciążają się hehe zabrzmiało to śmiesznie ale tak w skrócie i po chłopsku można wytłumaczyć m.in. syndrom policystycznego jajnika czy jakoś tak - co grozi przy zwiększonej androgenizacji.
Tak więc pozdrawiam i powodzenia w terapii yasmin.

IP i czas połączenia logowane. [8729712]
[16.11.2006] 21:31
Biore Yasmin
biore Yasmin od 10dni i moge powiedziec,ze tylko i wylacznie dlatego sie zdecydowalam,a raczej musialam, bo mam torbiel jajnika. Zapisal mi je zaprzyjazniony ginekolog. Widze dwa skutki uboczne lamnienie i bol glowy od dwoch dni, moze to ma zwiazek z tym,ze pale. Generalnie polecam naturalne metody.

IP i czas połączenia logowane. [8734395]
[16.11.2006] 22:22
Jan Niezbędny
A co to za student po gimnazjum?! Żaden.
A co to za student z maturą od Giertycha?! Żaden.

Teraz na studia idą wszyscy, którzy chcą i mogą, a większość, to debile i puszczalskie.

IP i czas połączenia logowane. [8734989]
[20.11.2006] 22:15
only
Naprawde smieszne jest to polecanie i nie polecanie doustnych srodkow antykoncepcyjnych. Tabletki hormonalne NA KAZDEGO DZIALAJA INACZEJ. I to co jednym sluzy innym moze szkodzic.

Poza tym jakas idiotka cos pisala o faszerowaniu sie hormonami i o "ruchaniu"... zal mi jej. Przede wszytskim z powodu jej ignorancji i glupoty. Jesli ktos nie jest obeznany w temacie to neich sie po prostu nie wypowiada a morały pochodzace prosto z kosciola niech zachowa dla siebie bo nas to niczgeo nie nauczy. ...If u go, I wanna go with u, and If u die, I wanna die with u...

IP i czas połączenia logowane. [8755681]
[29.11.2006] 15:54
od czterech dni
od czterech dni biore "Yasmin" od rana kuje mnie serce. Czy tabletki mogą byc przyczyną tego bólu? jeśli tak to czy powinnam je odstawic od razu czy brac dalej az do nastepnej wizyty u lekarza?
pomózcie

IP i czas połączenia logowane. [8847721]
[29.11.2006] 20:12
Kaliaa
Yasmin to pierwsze tabletki jakie przepisałam mi lekarz, własnie ze wzgędu na nieregularne miesiączkowanie. obawiam sie jednak że przytyje, bo tak naprawdę to kazda z nas ma inny organizm i nie wiadomo jak zareaguje,tymbardziej ze w styczniu juz studniowka... najgorsze ze juz mam sukienke i jak sie w niej nie dopne tooo wrrrr... Wiec już nie wiem co robic:/

IP i czas połączenia logowane. [8850439]
[29.11.2006] 20:28
sheilay
Kaliaa (06.11.29 20:12):
Yasmin to pierwsze tabletki jakie przepisałam mi lekarz, własnie ze wzgędu na nieregularne miesiączkowanie. obawiam sie jednak że przytyje, bo tak naprawdę to kazda z nas ma inny organizm i nie wiadomo jak zareaguje,tymbardziej ze w styczniu juz studniowka... najgorsze ze juz mam sukienke i jak sie w niej nie dopne tooo wrrrr... Wiec już nie wiem co robic:/

hey, a czy ktos moze bierze tabletki petibelle?

IP i czas połączenia logowane. [8850641]
[29.11.2006] 23:38
lock
O Yasminie wiemy i to dużo
1 tak, to nowy lek (niby 4 generacja) ale żadna rewelacja. Według niezależnych badań nie różni się tak bardzo jeśli chodźi o tycie od 3 generacji
2 powoduje silne zatrzymanie potasu- może prowadzi do ciężkich powikłań sercowych
3 ryzyko zakrzepicy dużo większe niż w wcześniejszych generacjach
4 kilka przypadków śmierci
5 w cywilizowanym świecie wycofywany
6 w Polsce za przepisywanie go można wyjecha na fajne wycieczki
7 aha można miec po nim niezłą jazde- od płaczu po ataki szału
* dla zainteresowanych polecam szukanie w j.angielskim plików typu pdf, tylko nie tych opracowanyc przez producentów, bo tam niestety jak w ulotce najciekawszego nie zamieszczają
pozdrawiam i życzę słusznych wyborów

IP i czas połączenia logowane. [8853167]
[30.11.2006] 11:03
Dana76
Co za glupoty?, nie zgadzam się ze wszystkim, np \"w cywilizowanym kraju je wycofali\", lekarz w Polsce mi je polecił, teraz mieszkam w Anglii i nadal mi je lekarz przepisuje. Biore je juz prawie lata i czuje sie normalnie, nie widze jakiś kłopotliwych sktków ubocznych, podobnie czułam sie po jasminie, ktory brałam wcześniej.

IP i czas połączenia logowane. [8855062]
[30.11.2006] 19:13
sheilay
lock, w jakim ty swiecie zyjesz?bo na pewno nie w cywilizowanym.
jesli chodzi o tycie, to nie tyje sie po kazdej pigulce. trzeba tez uwazac, zeby w razie wiekszego apetytu nie jesc wiecej niz zwykle.przynajmniej na poczatku brania pigulki.pozniej organizm przyzwyczaja sie i nie domaga sie wiekszej ilosci zarcia.

powoduje silne zatrzymanie potasu- może prowadzi do ciężkich powikłań sercowych???? guzik prawda, jak wiekszosc lekow, takze pigulka ma przeciwwskazania.ja mam problemy z sercem i nerwica, a mimo tego biore pigulke i nie widze zadnego pogorszenia.

jakie przypadki smierci???gdyby cos takiego udowodniono, wycofanoby wszytkie pigulki, tak jak cohydron w polsce, czy jak to sie u was nazywa.

5 w cywilizowanym świecie wycofywany-ale chrzanisz...
6 w Polsce za przepisywanie go można wyjecha na fajne wycieczki-jasne jasne...a za diane nie?
7 aha można miec po nim niezłą jazde- od płaczu po ataki szału
ja osobiscie biore petibelle.to jest prawie to samo, co yasmin. bylam u dwoch ginekologow i obie kobiety poradzily mi te pille.a cywilizowany swiat, w ktorym mieszkam, to niemcy.to wlasnie polska jest niecywilizowana, ze ludzie boja sie otwarcie mowic o seksie, kochaja sie po bozemu i po bozemu maja tez 10dzieci, ktorym nie moga zapwenic godnej przyszlosci.kobiety w polsce boja sie uzywac tamponow, a co dopiero pigulek.polska jest baaardzo zacofana. w niemczech prawie wszytkie kobiety sa wyzwolone i ich uzywaja...!!1

IP i czas połączenia logowane. [8859488]
[01.12.2006] 02:33
jqka
biorę yasmin od 6 dni, od samego początku mam ogromny apetyt a przed rozpoczęciem brania nie mialam go wogóle, urosły mi piersi (znacznie), mam bóle głowy aczkolwiek nie wiem czy wywolane tabletkami czy pogodą, bo na nią też reaguję...no i to co najgorsze (w moim przypadku, bo jakbym była w innej sytuacji to nie narzekalabym;]) wzrost libido, a moje kochanie daleko i w najblizszych dniach go nie zobaczę...aż nie mogę spać i jestem rozdrażniona...chyba je odstawie do czasu az bedziemy razem przez 7 dni w tygodniu, przez 4 tygodnie w m-cu i 12m-cy w ciągu roku - inaczej zwariuję...

IP i czas połączenia logowane. [8863417]
[01.12.2006] 22:54
karmenkaaaaaa
wzielam 3 pigulki na raz! dziiewczyny co robic

IP i czas połączenia logowane. [8872030]
[02.12.2006] 15:06
lock

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [8876641]

1 «   3 4 5 6 7   » 79 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat