o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

AKNENORMIN...

1 «   227 228 229 230 231   » 347 Strony tematu:
[23.12.2009] 13:28
pepitka
no wlasnie zapomnialam dodac ze tez leje mi sie krew z nosa, prawie codziennie;/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15982388]
[23.12.2009] 13:39
pooooweer
pepitka (09.12.23 08:07):
witam 5 tydzien kuracji:
-na twarzy pojedynczke zaskórniki
-na rękach zrobily mi sie biale suche plamy
-schudlam 4kg, wazylam 52
jem bardzo malo, nie mam apetytu, jest mi niedobrze

nie wiem co robic bo czuje sie jak wieszak, wszystko na mnie wisi.
Kolega instruktor polecil mi jakas odzywke bialkowa GAINER...

co robic??

Napewno nie odżywki białkowe!!! Te gainery to shit...Tylko Ci po tym wysypie... Juz sam sie o tym przekonalem , zreszta wczesniej o tym bylo pisane
Ja tez mało jem, ale czasami sie przymuszam . A jak wypije sobie piwo to w ogole wzmaga sie apetyt Oczywiście nie naklaniam !!! Mowie o sobie heh
Pozdro....

IP i czas połączenia logowane. [15982423]
[23.12.2009] 13:54
pepitka
pooooweer

dziekuje bardzo za odp, skoro odradzasz tych odzywek to nie bede brala. bede musiala sie zmuszac do jedzenia ale cos mi nie wychodzi, w ogole nie czuje glodu. dzisiaj wypilam 2 kawy i obwarzanka i jest ok;/

IP i czas połączenia logowane. [15982446]
[23.12.2009] 14:20
vikki
pepitka (09.12.23 13:54):
pooooweer

dziekuje bardzo za odp, skoro odradzasz tych odzywek to nie bede brala. bede musiala sie zmuszac do jedzenia ale cos mi nie wychodzi, w ogole nie czuje glodu. dzisiaj wypilam 2 kawy i obwarzanka i jest ok;/

o jakich odzywkach piszecie?dla sportowcow,bialkowe?a po co to bierzecie?ja biore dodatkowo witaminy

IP i czas połączenia logowane. [15982538]
[23.12.2009] 14:24
pepitka
vikki
tak dla sportowcow. na mase miesniowa... chcialam troszeczke przytyc 5kg

IP i czas połączenia logowane. [15982557]
[03.09.2014] 08:59
[23.12.2009] 17:22
TomekKONIN
vikki (09.12.23 14:20):
ja biore dodatkowo witaminy

jakie witaminy bierzesz? pamietaj zeby nie było w nich witamina A.

IP i czas połączenia logowane. [15983182]
[23.12.2009] 19:24
vikki
cholera zapomialam o tej wit A,jest oczywiscie,juz nie biore,wzielam kilka tabl,kupie jakies bez,dzieki ze przypomiales

IP i czas połączenia logowane. [15983651]
[23.12.2009] 20:29
TomecekGD
O ile mi wiadomo krwawienie z nosa spowodowane jest suchością błon śluzowych. Iść do apteki i zakupić pierwszy, lepszy nawilżacz do nosa (w spraju najlepiej). Stosować kilka razy dziennie, czy według potrzeby i krwawienia powinny ustać.

IP i czas połączenia logowane. [15983914]
[23.12.2009] 20:31
tunia018
a co polecacie po zakonczeniu kuracji na utrzymanie efektu leczenia?
az strach tak odstawic lek

IP i czas połączenia logowane. [15983929]
[23.12.2009] 21:01
vikki
pepitka (09.12.23 14:24):
vikki

na przytycie polecam banany,np koktajl bananowy,pycha i prosty,w blenderze rozdrabniasz banana z mlekiem,tyle ile uwazasz,ja to pije dosc czesto,lepiej nie slodzic bo banany sa slodkie.Inny przepis to smazony banan na masle z cukrem-to jako deser.Kroisz na polowke banana wzdluz,kladziez na patelnie z maslem i smazysz,krociutko tylko do zarumienienia,posypujesz cukrem,to samo z druga strona.daj znac czy smakowalo

IP i czas połączenia logowane. [15984038]
[24.12.2009] 14:44
poooooower
vikki (09.12.23 21:01):
pepitka (09.12.23 14:24):
vikki

na przytycie polecam banany,np koktajl bananowy,pycha i prosty,w blenderze rozdrabniasz banana z mlekiem,tyle ile uwazasz,ja to pije dosc czesto,lepiej nie slodzic bo banany sa slodkie.Inny przepis to smazony banan na masle z cukrem-to jako deser.Kroisz na polowke banana wzdluz,kladziez na patelnie z maslem i smazysz,krociutko tylko do zarumienienia,posypujesz cukrem,to samo z druga strona.daj znac czy smakowalo

I pamietaj zeby ograniczyc kawe bo od niej tez nie chce sie jesc .
Wesołych swiat

IP i czas połączenia logowane. [15986249]
[24.12.2009] 15:08
TomekKONIN
od owoców ogólnie sie tyje bo to węglowodany proste i cukry. wiec jedząc w nadmiarze można utyć choc od niektórych bardziej od innych mniej

pamietajcie by nie obżerać sie tymi co zawierają dużo wit A jak np:

morela,brzoskwinia,jagoda,melon, mango, papaja, gujawa,awokado,śliwka, pomarancza mandarynka..

lecz tylko zróznicowana dieta dostarcza wszystkich niezbednych składników

wesołych świąt a w nowym roku zdrowia i pozbycia się trądziku raz na zawsze

IP i czas połączenia logowane. [15986300]
[25.12.2009] 00:08
MIHÓ
Życzę wam jak i sobie samemu, aby na następne święta, trądzik pozostał tylko w naszych niemiłych wspomnieniach...

IP i czas połączenia logowane. [15987907]
[26.12.2009] 11:57
tradzik pokachal mnie na dobre
wlasnei koncze pierwszy miesiac kuracji niby nowych zmian zapalnych mam coraz mniej ale za to mnostwo czarnych wagrow mi sie tworzy na nosie i czole!!! wiem ze nic zewnetrznie nie moge zastosowac czy ktos tez tak mial? znikaja/? w dlaczej fazie leczenia

IP i czas połączenia logowane. [15991742]
[26.12.2009] 12:21
pooooweer
tradzik pokachal mnie na dobre (09.12.26 11:57):
wlasnei koncze pierwszy miesiac kuracji niby nowych zmian zapalnych mam coraz mniej ale za to mnostwo czarnych wagrow mi sie tworzy na nosie i czole!!! wiem ze nic zewnetrznie nie moge zastosowac czy ktos tez tak mial? znikaja/? w dlaczej fazie leczenia

Badz cierpliwy , to znika

IP i czas połączenia logowane. [15991817]
[26.12.2009] 15:15
tradzik pokachal mnie na dobre
pooooweer (09.12.26 12:21):
tradzik pokachal mnie na dobre (09.12.26 11:57):

Badz cierpliwy , to znika

jesli jedynym wspomagaczem w leczeniu jest cierpliwosc to postam sie w nia uzbbroic...
a tak na boku jestem kobieta

IP i czas połączenia logowane. [15992623]
[26.12.2009] 17:13
Meeeg
tunia018 (09.12.23 20:31):
a co polecacie po zakonczeniu kuracji na utrzymanie efektu leczenia?
az strach tak odstawic lek
Jestem 3,5 roku po odstawieniu leku. Nie stosuję nic konkretnego, dbam po prostu o cerę, myję, tonikuję. Trądzik nie powrócił, buzia ładna można ewetualnie jakieś mikrodermabrazje czy kwasy dla wygładzenia twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [15993147]
[27.12.2009] 10:15
N a ta li a
A czy używał ktoś kremu Dermedic Hydrain2 ?

IP i czas połączenia logowane. [15996574]
[27.12.2009] 10:29
annaaa86
ja mam 23 lata, tradzik o roznym nasileniu mniej wiecej od 12 lat, leczony roznymi antybiotykami, zewnetrznie, leczony diane35 itd. z roznymi efektami. dzis glownie przeszkadzaja mi zaskorniki - broda, nos ale tez policzki, raz na jakis czas pojawiaja sie inne zmiany - bolesne grudki, czy przy takim tradziku warto brac ten lek?

IP i czas połączenia logowane. [15996613]
[27.12.2009] 12:06
tradzik 17
Witam wsszyskich .

Lek już biorę 6 miesięcy i dalej mi to@@@stwo wyskakuje .
Cerę już mam suchutka a plamy dalej są ale już przynajmniej nie ropniaki za misiąc koncze kuracje i obawiam sie że mi to nie zniknie .

Co mam zrobic z tymi plamami mam je na policzkach takie czerwone prosze o pomoc .

A czy palenie szkodzi lub picie ?
Ja sobie czasem wypije lub zaple tam jedna fajke dzienie chyba to nie wplywa niegatywnie co wy na to ?

IP i czas połączenia logowane. [15996986]
[27.12.2009] 12:07
cierpliwa.....
Chciałabym móc napisać to co większość z was, jak narazie skończyłam 3 miesiąc z anke (60mg) i żadnych poprawek nie widzę, trądzik jaki był taki jest. Została mi nadzieja, tylko walcząc 4 lata z trądzikiem powoli wygasa. Oby tak jak wam i mnie aknenormin pomógł.
Jeśli ankenormin nie pomoże są jeszcze jakieś inne możliwości?

IP i czas połączenia logowane. [15996988]
[27.12.2009] 12:44
malenka6666
cierpliwa..... (09.12.27 12:07):
Chciałabym móc napisać to co większość z was, jak narazie skończyłam 3 miesiąc z anke (60mg) i żadnych poprawek nie widzę, trądzik jaki był taki jest. Została mi nadzieja, tylko walcząc 4 lata z trądzikiem powoli wygasa. Oby tak jak wam i mnie aknenormin pomógł.

Droga koleżanko miło się czyta wypowiedzi ludzi optymistyczie nastawionych i właśnie tak myślących ale nie pozwól by wygasła ta nadzieja w Tobie bo akne przyniesie rezultat. Ja osobiście walczę z tym paskudztwem praktycznie 7 lat jestem po 2 kuracjach antybiotykami, znajomi się śmieją, że mogłabym być farmaceutą bo tyle leków znam ale ani tetralysal ani tetracyklina nie zdziałały tego przez ok pół roku co akne.. fakt była poprawa ale po niecałym roku wróciło byłam załamana choć jestem cholerną optymistką. Przy braniu akne widać, że naprawdę działa.. poczytaj sobie wypowiedzi na początkowych stronach. Osobiście nie wierzyłam, że cokolwiek mi pomoże zaczęłam sobie tłumaczyć , że jestem tą "szczęsliwą" wybranką tego świństwa i nigdy się go ne pozbędę, ale dzięki akne zaczęłam wierzyć, że moje marzenie o gładkiej cerze może się spełnić. efekty napewno zobaczysz tylko cierpliwości i optymizmu jak najwięcej. głowa do góry

IP i czas połączenia logowane. [15997163]
[27.12.2009] 14:40
TomekKONIN
tradzik 17 (09.12.27 12:06):
Witam wsszyskich .

Cerę już mam suchutka a plamy dalej są ale już przynajmniej nie ropniaki za misiąc koncze kuracje i obawiam sie że mi to nie zniknie .

Ja sobie czasem wypije lub zaple tam jedna fajke dzienie chyba to nie wplywa niegatywnie co wy na to ?

skoro jestes w takiej stytuacji a za miecha konczysz kuracje to zrezygnuj z tego palenia i picia.nie jest to wskazane nawet na ulotce pisze o piciu. poczytaj dlaczego.o paleniu temat tez był juz poruszany i również jest niewskazane.

IP i czas połączenia logowane. [15997660]
[27.12.2009] 14:50
TomecekGD
Od takich pytań macie swoich lekarzy. Dlaczego wypowiedzi anonimowych, nieznanych wam osób w internecie są dla was bardziej wiarygodne niż waszych dermatologów. No ludzie...

IP i czas połączenia logowane. [15997698]
[27.12.2009] 15:52
TomekKONIN
cierpliwa..... (09.12.27 12:07):

Uwierz w działanie aknenorminu!On naprawde działa w wiekszosci przypadków już za 1wszym leczeniem. nie ma obecnie lepiej działającego leku na trądzik. tylko ten najlepiej leczy przyczyne tradziku a nie objawy.

jesli u kogokolwiek pierwsza terapie nie pomoze zawsze można sobie zrobic badanie hormonów co by wyeliminowało ewentualną przyczynę hormonalną lub po odpowiedniej przerwie powtórzyć kuracje.

IP i czas połączenia logowane. [15997935]
[27.12.2009] 16:06
TomekKONIN
TomecekGD (09.12.27 14:50):
Od takich pytań macie swoich lekarzy. Dlaczego wypowiedzi anonimowych, nieznanych wam osób w internecie są dla was bardziej wiarygodne niż waszych dermatologów. No ludzie...
z Nami mozna porozmawiać, powymieniać sie opiniami i spostrzezeniami oraz zadawać pytania które Nas nurtują ,a których np mogło sie zapomniec podczas wizyty lub naszły w trakcie leczenia a wymagają szybkiej odpowiedzi itd.

Jest tu pare mądrych i wiarygodnych osób które naprawde wiedzą co jest grane w tej kwestii, o którą na tym forum sie rozchodzi, które mają doświadczenie z tym lekiem - są w trakcie badź przeszly kuracje, jest nawet jedna Pani lekarz na niektóre pytania można odpowiedzieć na inne nie, niewidząc stanu pytającego. Sami zadawalismy pytania swoim lekarzą także znamy odpowiedzi na wiele typowych pytań, które zazwyczaj są zgodne u róznych lekarzy...
Jak ktoś nie wierzy Nam to zawsze może rozwiać Swoje wątpliwości podczas wizyty. Także pomagajmy sobie jesli możemy

IP i czas połączenia logowane. [15998007]
[27.12.2009] 16:16
pooooweer
TomekKONIN (09.12.27 14:40):
tradzik 17 (09.12.27 12:06):
Witam wsszyskich .

skoro jestes w takiej stytuacji a za miecha konczysz kuracje to zrezygnuj z tego palenia i picia.nie jest to wskazane nawet na ulotce pisze o piciu. poczytaj dlaczego.o paleniu temat tez był juz poruszany i również jest niewskazane.

Nie wiem skad masz takie informacje... Zwlaszcza,że palenie jest nie wskazane. Palenie nie wplywa dobrze na stan cery jaki na wszystko zreszta . Ale w czasie brania leku nie ma takich przeciwskazan !!
Alkohol niszczy nam watrobe ,ale nie ma nic do działania leku !!
Pytałem o to nie raz dermatologa i picie alkoholu od czasu do czasu z umiarem napewno nie zaszkodzi . W ulotce tez nic nie ma o paleniu ani zakazie alkoholu . Naprawde nie mam pojecia po co pisac takie rzeczy . W koncu dojdziemy do tego ,że podczas brania akne mozemy tylko leżeć pod kocem w domu . Wszystko jest dla ludzi ,ale trzeba mieć umiar...

IP i czas połączenia logowane. [15998044]
[27.12.2009] 17:13
TomekKONIN
pooooweer (09.12.27 16:16):

IP i czas połączenia logowane. [15998279]
[27.12.2009] 17:15
TomekKONIN
TomekKONIN (09.12.27 17:13):
pooooweer (09.12.27 16:16): skoro kolega pisze ze za miesiąc konczy kuracje a wciąz mu wyskakują pryszcze i mówi ze od czasu do czasu pije i pali 1 papierosa codziennie to moze to byc przyczyną ( nie na działanie leku bo skóre ma suchą - tylko czemu mu syfy wyskakują?)

Nawet wystawianie sie na słońce i wszystkie inne \"niby przeciwskazania\" nie mają wpływu na działanie leku ,tylko mogą powodować szkody na naszej twarzy .lek i tak bedzie działał . jedynie łączenie z kilkoma innymi lekami moze hamowac działanie leku. jesli chcemy by nie męczyło nas sumienie ze piłem czy paliłem itd a wynik terapi nie jest zadawalający to warto na czas kuracji wystrzec sie tego co niewskazane.czy tak trudo wytrzymac pare miesiecy?

ja mam broszure informacyjną o akne na której jest zakaz picia alkocholu

wczesniej była wypowiedz kogos odnosnie papierosów. i jego lekarz powiedział ze jest to zabronione. reasumując z Twoją wypowiedzią rózni lekarze rózne poglądy. kazdy z Nas jest inny i inaczej to wszystko moze zadziałac.
wypalenie 1 paipierosa zweza naczynia krwionosnie na ok godzine i powoduje zmniejszony dopływ krwii do skóry twarzy itd. i na wątrobe tez ma wpływ. choc zazwyczaj skutki picia i palenia widac po latach. tyle i zdania nie zmienie.a umiar kazdy widzi inaczej.dla Ciebie moze byc to raz na miesiąc dla innych raz na tydzien.osobiscie odradzam wszystkim picie i palenie podczas kuracji!

IP i czas połączenia logowane. [15998295]
[27.12.2009] 18:37
ktos999
a z jakimi lekami mozna pic?????? a zwl z tak silnie dzialajacymi.. pytanie czy mozna pic jest idiotyczne

IP i czas połączenia logowane. [15998727]

1 «   227 228 229 230 231   » 347 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat