o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polityka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy J.Kurski ściągał spodnie przed LPR?

[14.03.2006] 12:03
Bantys
Żeby udowodnić, że nie jest Żydem, Jacek Kurski zdejmował spodnie przed działaczami LPR - twierdzi "Newsweek". "To straszliwie podłe dziennikarskie kłamstwo" - mówi poseł PiS. Ostatni "Newsweek" zamieścił anonimową wypowiedź działacza LPR na temat Kurskiego, który będąc w 2004 roku w LPR, bronił się przed oskarżeniami o żydowskich przodków, przypomina "Gazeta Wyborcza". Według "Newsweeka" przed kilkoma kolegami zdjął spodnie, żeby pokazać, że nie jest obrzezany.

Kurski zaprzecza temu, twierdząc, że sprawa jest do sprawdzenia w komisji śledczej badającej media. "Reagowałem na nieprawdziwe plotki o moich związkach z Żydami, ale w ten sposób, że pokazywałem książki historyczne i drzewo genealogiczne mojej rodziny" - zapewnia poseł PiS.

Przewodniczący LPR na Pomorzu Robert Strąk przypomina sobie, że dwa lata temu "ktoś z Ligi rozpuszczał plotki o żydowskich korzeniach Kurskiego". Były też w Gdańsku ulotki mówiące wprost, że "Kurski to Żyd".

Jacek Kurski zamierza żądać od "Newsweeka" sprostowania i przeprosin.

Autor tekstu w "Newsweeku" Michał Karnowski zapewnia: "Informacje mam z kilku niezależnych źródeł, które mnie nigdy nie zawiodły. Jestem gotowy na konfrontację z Jackiem Kurskim w sądzie".

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.08.2008] 03:43
A to ze ma brata w
A TO ZE MA BRATA W WYBORCZEJ TO WAS ZYDO-KOMUCHY NIE RAZI , PRZECIEZ MY WIEMY , ZE TAK PIS JAK I PO TO ZYDZI UBECY OD OKRAGLEGO SROLU RAZEM Z " MARYLA 24 " , A JEST NIA EWA JUNCZYK ZIOMECKA - ZYDOWKA OD MASONERI

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13256159]
[12.08.2008] 11:43
Leć .. leć i nie WRACAJ
mylisz si ĆWOKU ! Rydzol to grzyb trujący i pospolity ,
i w dotatku Żyd i mason i bardzo lubi cudze mienie !! FE....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13257324]

» Odpowiedz na ten temat