o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

kupowanie przez internet zagranicą/ paypal

1 2
[13.03.2006] 17:44
paypal
Muszę coś kupić przez internet pierwszy raz, sklep jest dość zaufany(znany w mojej branży) a płatność jest w euro poprzez "Paypal". czy wiecie coś o tym systemie? jak to się robi, czy muszę mieć kartę/osobne konto bankowe jakieś dedykowane założone? słyszałam, że niektórzy kuopujący przez internet zakładają internetowe konto tylko do tego celu, z określoną ilością gotówki, aby w razie czego ich jacyś hakerzy nie "wyczyścili" z wszystkiej kasy. czy możecie jakiś bank polecić co się da założyć takie konto i potem zaraz zlikwidować?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.04.2006] 15:47
lLLLL
temat rzeka, serio.... specjalne konto, specjalna karta bo tylko kilka akceptuje paypal, szczerze mowiac jak sie na tym nie znasz odradzam, paypal polski nie moze przyjac gotowki wiec jak by cos nie wypalilo to sklep nie bedzie ci mogl nawet zwrocic... potem weryfikacja karty, konta mozna sie niezle zakrecic i zakladanie tego wszystkiego potrwa pewnie 3-4tygodnie najszybciej

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6699033]
[13.06.2006] 18:44
ten nick mnie drazni
co ty powiesz? paypal to normalna internetowa platnosc. zupelnie bezpieczna. jesli sie boisz, a masz konto w mbank, to mozesz zalozyc subkonto, na ktore przelewasz okreslona kwote tylko do tej transakcji. Dostajesz do nirego karte platnicza tylko do transakcji w necie i spokoj. nie sluchaj jakiegos dziecola, ktory sie nie zna. najwazniejsze to sprawdzac certyfikat \\\\\\\"pod zolta klodka\\\\\\\" jesli sie zgadza to jaki problem?

IP i czas połączenia logowane. [7298413]
[07.10.2006] 19:55
luis_1992
Tu masz wszystko opisane: http://zarabiaj.net/banki/paypal.html

A tu małe ostrzeżenie: http://szuwi.com/e-gold-ju-by-teraz-paypal-vt58182.html http://www.platformabiznesu.com - Tania, szybka i skuteczna reklama Twojej strony www
http://tnij.org/k9p prosze, kliknij i przepisz kod z obrazka

IP i czas połączenia logowane. [8390435]
[14.01.2009] 15:02
Szymonambar
Mam wielką Prozbę muszę wysłać pieniądze przez paypal dokładnie 15 euro lecz nie jestem pełno letni więc nie mam karty a u mnie z otoczenia nikt paypal nie posiada i czy znalazł by się ktoś kto by mi te pieniądze wysłał ja jako pierwszy wyślę pieniądze przez pocztę ! a potem ta osoba bi mi zapłaciła paypal potwornie mi na tym zależy mam jeszcze 5 dni bo wylicytowałem jedną rzecz i muszę zapłacić jak ktoś by mi wyświadczył tą przyszługe to proszę pisać gg nr 12061340 lub email szymonambarqwert@wp.pl z góry dzięki!!

IP i czas połączenia logowane. [14191125]
[12.12.2017] 19:03
[04.03.2009] 20:27
zaneta1981
Mam pytanie mam konto na paypalu ale usunęłąm sobie karte kredytowa bo było po angilesku i nie zrozumiałam a teraz kiedy chce ja dodac do konta pisze ze jest nieaktywna a przeciez ta karta jest wazna co mogę teraz zrobić zeby ją dodać

IP i czas połączenia logowane. [14485691]
[10.03.2009] 14:21
bartosz62
witam wszystkich moim zdaniem pay pal to kicha obracaja moimi pieniedzmi jurz ponad tydzien czasu za free dzis wyslalem e-mail z zapytaniem ile procent za to dostane i czekam na odpowiedz poniewaz kazda szanujaca sie firma za obracanie twoimi pieniedzmi daje z tego jakis procent a czy pay pal jest dobra firma okaze sie jak dostane odpowiedz przesle ja niezwlocznie tu do was na forum pozdrowionka bartek

IP i czas połączenia logowane. [14516430]
[10.03.2009] 14:30
bartosz62
i malo tego powiem wam jeszcze cos ciekawego pieniadze zniknely z konta osoby ktora mi je wyslala heheh ale nie dotarly do mnie nie tzeba chyba tlumaczyc gdzie sa prawda ?? paypal to zlodziej jak by to nie okreslic robia kase twoim kosztem chlam jak tylko odzyskam swoja kase rezygnuje z tego dziadostwa i kazdemu majacemu tam konto tez to polecam pozdrowionka dla forumowiczow papap

IP i czas połączenia logowane. [14516479]
[11.03.2009] 10:50
bartosz62
witam ponownie otuz otrzymalem odpowiedz nastepujacej tresci : Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal.

Informajcę na ten temat można znależć w umowie z użytkownikiem. Poniżej jej
fragment:

5. Salda kont.

5.1 Salda.

"...Użytkownik, który utrzymuje środki na koncie, nie otrzyma żadnych
odsetek ani zysków z tytułu salda, ponieważ stanowi ono pieniądz
elektroniczny i nie jest lokatą pieniężną."

Dziękujemy za poświęcony nam czas.

Z poważaniem normalnie żenada ://

IP i czas połączenia logowane. [14520891]
[13.01.2011] 20:54
Cle
Niestety paypal tacy sami zlodzieje jak i reszta,otrzymalam pieniadze od znajomej i paypal policzyl sobie kwotę dla sebie za fakt ze ja otrzymalam pieniadze,to jak bysmy dostawali wyplate na konto a bank by nam za to pobieral procent i to bagatela 10%...........zarty z ludzi sobie robia zlodzieje,tylko ne ppal,ostrzegam naiwnych jak ja !!!

IP i czas połączenia logowane. [17699546]
[27.04.2011] 12:07
conis
Ciekawe ja nigdy nie korzystałam z paypal, ale mój znajomy kupował w USA i płacił tą metodą i nie narzekał. teraz ponoć bezpiecznym sposobem na zakupy ma być ta platforma na facebooku kupuje.to . Cieszy mnie to, że w końcu w Polsce pojawił się social shopping. Myślę, że inne portale aukcyjne będą miała dość mocną konkurencję.

IP i czas połączenia logowane. [18314893]
[11.09.2011] 21:59
Xyger
W panelu konta widzę opcję żądania zapłaty. Czy można zrobić tak, że nie trzeba wysyłać maila z żądaniem zapłaty? Na jakiejś stronie widziałem button po kliknięciu w którego przechodziło się do PayPal aby przekazać kasę do zdefiniowanego już odbiorcy. Czy coś takiego można zrobić mając konto osobiste?

IP i czas połączenia logowane. [18794669]
[23.02.2012] 18:25
hubiii
Witam mieszkam obecnie w skandynawii i sprzedaję samochód. Mam klienta, który chce kupic ode mnie auto i chce wysłać mi pieniądze przez Paypal. Obecnie nie posiadam takiego konta i nigdy o nim nie słyszałem wcześniej. Koszt za auto ok 55 tyś zł .Proszę o poradę

IP i czas połączenia logowane. [19345320]
[29.03.2012] 11:22
filip
Witam
Ile PAYPAL pobiera opłaty za wysłanie przelewu do Japoni?

IP i czas połączenia logowane. [19431461]
[06.04.2012] 00:31
Mati555
Niedawno założyłem konto w PayPal z ciekawości - łatwo poszło, wygląda ciekawie - tylko te zera na koncie... Ktoś mi pomoże to zmienić? https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s -xclick&amp ;hosted_button_id=8CEN2V74QMDJS

IP i czas połączenia logowane. [19450685]
[16.04.2012] 10:26
marta177
hubiii (12.02.23 18:25):
Witam mieszkam obecnie w skandynawii i sprzedaję samochód. Mam klienta, który chce kupic ode mnie auto i chce wysłać mi pieniądze przez Paypal. Obecnie nie posiadam takiego konta i nigdy o nim nie słyszałem wcześniej. Koszt za auto ok 55 tyś zł .Proszę o poradę
Witam, ja mam podobną sytuację. Co Pan/Pani zrobił?

IP i czas połączenia logowane. [19476720]
[16.04.2012] 13:48
doda7772
witam mam pytanie zalozylam konto na paypal dokonalam zakupu zagranica i nie mam pojecia jak przelac pieniedzy co sie tam wpisuje raz wyslalaam to i zablokowali ze wzgledu ze zle to zrobilam moze ktos mi doradzic pilne

IP i czas połączenia logowane. [19477157]
[16.04.2012] 13:57
doda7772
kupilam buty z chin dostalam takie cos
New Dolce & Gabbana D&G Mens Trainer Leather Shoes Amount: $49.00
Buyer: doda7772 (2)
dalmara knaflewska
liwno74a/4
Kulin 64-316
Poland
Payable To:
yanli huang
Mail to:
zhejiangsheng wuxishi jianshelu
Wuxishi 10019
China
Seller input check at:www.ioffer.com/r/k1fzm
Please include the above coupon with your payment
Retain bottom portion for your records
To rate seller or comment on this transaction go towww.ioffer.com/r/k1fzm
Buyer: doda7772 (2)
dalmara knaflewska
liwno74a/4
Kulin 64-316
Poland
Seller: wholesalers688 (1028) wholesale.1888@yahoo.com.cn
yanli huang
zhejiangsheng wuxishi jianshelu
Wuxishi 10019
China
wholesalers688.ioffer.com
Qty Item Description
New Dolce & Gabbana D&G Mens Trainer Leather Shoes
40- 46
Men US 7 8 8.5 9.5 10 11 12
Men UK 6 7 7.5 8.5 9 10 11
Men EU 40 41 42
Odzie
1
Notes: Offer/Price: $49.00
Total Due: $49.00
Purchase Date: Apr 11, 2012
wie ktos moze jak ja mam zrobic przelew tej osobie wyslalam przez paypal 49$ na ten email wholesale.1888@yahoo.com.cn i okazalo sie z jest zle wiec juz nie kumam co trzeba wpisac by przelew doszedl=((
pilneee prosze pomocy szybko bo sprzedawca sie niecierpliwi na email laleczka7772@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19477175]
[27.04.2012] 16:50
UWAGA OSZUŚCI

Pod żadnym pozorem nie sprzedawaj samochodu. motoru, a nawet łyżki do butów przez paypal zagranicznym osobom- są to oszuści (przekręt nigeryjski lub podobne)

IP i czas połączenia logowane. [19505075]
[27.04.2012] 16:53
UWAGA OSZUŚCI
marta177 (12.04.16 10:26):

Pani także radzę nie bawić się w taką sprzedaż - szkoda nerwów i kasy .... Na stronie policji jest kilka przykładów http://www.policja.pl/portal/pol/1218/39219/ Jak_uniknac_quotoszustwa_nigeryjskiegoquot.html

IP i czas połączenia logowane. [19505084]
[04.06.2012] 18:54
andrzej p
Zdecydowanie nie polecam transakcja miała trwać 2 dni robocze a to juz zakichane 6 dni i ani słychu o kasie ani widu kasy. Koleś który odbiera telefony nabiera wody w usta i nie potrafi Ci nic powiedzieć, tylko się zapowietrza. Po prostu obracają naszą kasą i mają Ciebie głęboko abo jeszcze głębiej w poważaniu. A kasa idzie tylko z Londynu.

IP i czas połączenia logowane. [19594514]
[28.09.2012] 07:13
grazia76
polecam ten poradnik o zakupach w chinach i nie tylko.
Myślę że najtańsze zakupy zrobimy obecnie na aliexpress, pośrednicy z allegro biją na tym kasę a to dość proste.
http://telchina.pl/aliexpress-zakupy-przewod nik-krok-po-kroku-vt1157.htm
płacimy tylko przez skrill
http://telchina.pl/moneybookers-skrill-inter netowy-system-platnosci-vt1174.htm

IP i czas połączenia logowane. [19882432]
[26.10.2012] 22:38
kassendr
Ludzie,
Uwaga aktualnie od miesiąca proszę się w paypalu o łaskawe odblokowanie mojego konta. Firma ta przetrzymuje bezpodstawnie moje pieniądze twierdząc, że potrzebują potwierdzenia danych osobowych. Mówią aby wysłać jakiś dokument potwierdzający adres z dowodu (1 szt) po czym kiedy wysyłam im 2 nic się w temacie nie dzieje. Kiedy pisze do nich łaskawie ktoś po 3 dniach odpisuje, że dane są nieprawidłowe co jest kompletną bzdurą. PAYPAL to organizacja, która na chwilę obecną przywłaściła sobie bezprawnie moje pieniądze stąd uważajcie na nich.
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19953178]
[03.11.2012] 16:41
guitarhero.k
Cześć, sprzedałem na internecie telefon, warty 1220 zł. Kupił go jakiś koleś z Anglii. Transakcja wygląda tak, że jeśli wyślę telefon otrzymam na paypal pieniądze. Tzn przyszły mi e-maile że płatnośc już jest przelana na moje konto w PayPal, tylko muszę odesłać im numer listu przewozowego. I tak też zrobiłem. Telefon wysłałem. Na koncie w PayPal nic się nie wyświetla o przelewie, a sprzedający zapewnił mnie że pieniądze otrzymam. Jak wy to widzicie? Nie chciałbym być oszukany na taką kwotę...

IP i czas połączenia logowane. [19972291]
[01.12.2012] 02:21
Ink123
Mantylka (09.01.08 21:42):
W tej chwili zakładanie konta PayPal trwa chwilę i nie jest żadnym problemem. Ciągle pojawiają się jakieś udogodnienia dla użytkowników, od niedawna można bezpośrednio przelewem wpłacać pieniądze na swoje konto PP.
Wszystkie niezbędne informacje są
tutaj: http://www.paypal.pl/pl
i tutaj: http://pages.ebay.pl/paypal/
To bardzo wygodna i BEZPIECZNA forma płatności, osobiście wielokrotnie ją sprawdziłam i nie mam zastrzeżeń.

Oj, lepiej uwazaj. Ja tez dlugo tak myslalem. Do pierwszego razu. Zreszta, poświęć chwile i przeczytaj umowe. Zrozumiesz, ze w razie jakiegokolwiek sporu na twoja niekorzyść, jestes wlasciwie ubezwlasnowolniona- nie masz zadnych praw. nie chce sie teraz rozpisywac, ale naprawde bardzo dlugo uwazalem ze to super firma. niestety, to sa zlodzieje z wysokiego szczebla.

IP i czas połączenia logowane. [20037708]
[01.12.2012] 02:22
Ink123
Mati555 (12.04.06 00:31):
Niedawno założyłem konto w PayPal z ciekawości - łatwo poszło, wygląda ciekawie - tylko te zera na koncie... Ktoś mi pomoże to zmienić?
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s -xclick&amp ;hosted_button_id=8CEN2V74QMDJS

jak najszybciej uciekaj stamtad. nie zartuje.

IP i czas połączenia logowane. [20037709]
[28.12.2012] 12:16
konrad95-1995
witam, mam pewien problem z systemem paypal. Mianowicie chodzi o to, że mam na koncie 800 zł i jest to tam pokazane ale w polu " dostępne środki " widnieje zero. dlaczego tak mam ? chciałem dodać moją kartę debetową którą mam w izzykoncie lecz po wpisaniu wszystkich danych wyskakuje komunikat że system nie może jej zweryfikować. Normalnie jej używam przy zakupach i wypłatach z bankomatu więc jest aktywna. Przelałem na paypala pieniądze bezpośrednio z mojego konta i chciałem zapłaćić za przedmiot na e-bay'u to wyskaczył komunikat że pieniądze nie zostały przelane. Proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [20100136]
[20.01.2013] 23:12
masterralf
UWAGA OSZUŚCI (12.04.27 16:53):
marta177 (12.04.16 10:26):

Pani także radzę nie bawić się w taką sprzedaż - szkoda nerwów i kasy .... Na stronie policji jest kilka przykładów http://www.policja.pl/portal/pol/1218/39219/ Jak_uniknac_quotoszustwa_nigeryjskiegoquot.html

JA WŁAŚNIE MAM TAKA SYTUACJĘ (sprzedaję samochód poprzez allegro) ALE NIE DAM SIĘ WROBIĆ, A Z KILKA WYMIENIONYCH PRZYKŁADÓW NA STRONIE WWW POLICJI JUZ MIAŁEM DO CZYNIENIA. DZIWI MNIE TYLKO ŻE LUDZIE DAJĄ SIĘ WMANEWROWAĆ W TAKIE BAGNO Nie dajmy się oszustom!!

IP i czas połączenia logowane. [20162347]
[20.01.2013] 23:16
masterralf
guitarhero.k (12.11.03 16:41):
Cześć, sprzedałem na internecie telefon, warty 1220 zł. Kupił go jakiś koleś z Anglii. Transakcja wygląda tak, że jeśli wyślę telefon otrzymam na paypal pieniądze. Tzn przyszły mi e-maile że płatnośc już jest przelana na moje konto w PayPal, tylko muszę odesłać im numer listu przewozowego. I tak też zrobiłem. Telefon wysłałem. Na koncie w PayPal nic się nie wyświetla o przelewie, a sprzedający zapewnił mnie że pieniądze otrzymam. Jak wy to widzicie? Nie chciałbym być oszukany na taką kwotę...

Poległaś kolego http://www.policja.pl/portal/pol/1218/39219/ Jak_uniknac_quotoszustwa_nigeryjskiegoquot.html

IP i czas połączenia logowane. [20162354]
[14.02.2013] 11:31
ZLODZIEJE
Uwaga na PAYPAL, ZLODZIEJE I OSZUSCI radze wykasować wszystkie dane z paypal i nie logować się a już na pewno nie wpłacaj pieniądz bo już ich nie zobaczysz cała prawda o paypal ZŁODZIEJSKA FIRMA KTÓRA PRZYWŁASZCZA SOBIE CUDZE PIENIĄDZE I PRZELEWY DO BANKU TRWAJĄ ZA ZWYCZAJ TYDZIEŃ DO 2MC jednym słowem dziadostwo ODRADZAM WSZYSTKIEGO NA TEJ STRONIE paypal.com

IP i czas połączenia logowane. [20235115]
[11.04.2013] 09:54
Refa
Ja osobiście przy kupowaniu przez internet korzystam z usług firmy wysyłam taniej. Mają bardzo atrakcyjne oferty wysyłek kurierskich.

IP i czas połączenia logowane. [20401316]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat