o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Pomoc WINDOWS XP Aktualizacja !!!!

1 2
[11.03.2006] 19:58
Walczący_Z_Wiatrakami
Powiedzcie mi co mam zrobić

Przez przypadek uruchomiła mi się autoaktualizacja i teraz w pasku zadań mam taką ikonke: Błąd sprawdzania autentyczności systemu Windows.
W dodatku jak uruchamiam komputer to w trakcie logowania na dole pojawia mi się balka w której pisze, że :
"Kopia systemu Windows zainstalowana na tym komputerze nie jest oryginalna"

Co mam zrobić, żeby się tego pozbyć, usunąć i jak?

Wiadomo nie mam oryginalnego Windowsa więc obawiam sie też konsekwencji, czy coś mi z tego powodu grazi?

Proszę o pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.03.2006] 20:20
doświadczona
Niestety muszę cie zmartwić, ale będziesz musiał zakupic sobie windows za okolo 400 zł. Jesli masz właczony internet to cie szybko wykryją ci którzy pracuja w firmie microsoft, za to ze masz nielegalne oprogramowanie będziesz musiał płacić okolo 5000 zł kary. Jak jestes madry to wyłacz sobie internet i po kłopocie, jak głupi to nie wyłanczaj to bedziesz miał do siebie pretensje że cie zlapali. Ja internet wyłączyłam i mnie nie złapali , w miedzy czasie zakupiłam legalny window i po k.łopocie, działa, bo będzie za późno i radze wyłącz neta i po kłopocie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6534255]
[11.03.2006] 20:24
Walczący_Z_Wiatrakami
Ok dzięki rozwiązałęm już problem. Nie zauważyłem wcześniejszego tematu.
Dzięki

IP i czas połączenia logowane. [6534297]
[11.03.2006] 21:03
0404
musiałes so poradzic problem jest aktualny cały czas /////.

IP i czas połączenia logowane. [6534702]
[12.03.2006] 15:34
eldzio  eldzio@tlen.pl
wystarczy ze usuniesz ostatnia aktualizacje i komunikat o nielegalnym oprogramowaniu zniknie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6540050]
[26.07.2014] 21:14
[12.03.2006] 23:49
doswiadczona
doświadczona (06.03.11 20:20):
Niestety muszę cie zmartwić, ale będziesz musiał zakupic sobie windows za okolo 400 zł. Jesli masz właczony internet to cie szybko wykryją ci którzy pracuja w firmie microsoft, za to ze masz nielegalne oprogramowanie będziesz musiał płacić okolo 5000 zł kary. Jak jestes madry to wyłacz sobie internet i po kłopocie, jak głupi to nie wyłanczaj to bedziesz miał do siebie pretensje że cie zlapali. Ja internet wyłączyłam i mnie nie złapali , w miedzy czasie zakupiłam legalny window i po k.łopocie, działa, bo będzie za późno i radze wyłącz neta i po kłopocie.

czy ty tu bajdy opowiadasz czy tobie ktos bajd na opowiadal powiedz i wytlumacz jak oni to zrobiom. Tu czekaja na przeczytanie kawalu miesiaca.

IP i czas połączenia logowane. [6544447]
[12.03.2006] 23:59
eldzio  eldzio@tlen.pl
chodzi ci o usuniecie aktualizacji?? jak to zrobić?? to bardzo proste, preciez wszystkie aktualizacje sa w \"dodaj usuń programy\" ale to tylko pomoze w tym ze nie bedzie wyskakiwal komunikat o nielegalnym systemie. a czy microsoft cie zlokalizuje to wie wiem.

IP i czas połączenia logowane. [6544516]
[13.03.2006] 00:05
doswiadczalska bis
doswiadczona (06.03.12 23:49):

czy ty tu bajdy opowiadasz czy tobie ktos bajd na opowiadal powiedz i wytlumacz jak oni to zrobiom. Tu czekaja na przeczytanie kawalu miesiaca.

ten kawal i ja bym poczytal. a jesli chodzi o aktualizacje to podmiana pliku do c/ windows/ driver32 ladujesz plik o nazwie LegitCheckControl.dll taki lepciejszy. i aktalizacie gotowe.

IP i czas połączenia logowane. [6544554]
[06.10.2006] 21:37
Płotek
Śmieszny ten gość jest ;] :

Naprawde dobry kawał koledzy mają tutaj racje ostatntnią aktualizacje usunać i po problemie zaraz sam to zrobie pozdro

IP i czas połączenia logowane. [8384207]
[06.10.2006] 21:53
pyrsk.com
doswiadczalska bis (06.03.13 00:05):
doswiadczona (06.03.12 23:49):

ten kawal i ja bym poczytal. a jesli chodzi o aktualizacje to podmiana pliku do c/ windows/ driver32 ladujesz plik o nazwie LegitCheckControl.dll taki lepciejszy. i aktalizacie gotowe.

Jesteś kmiocie pewien???????

IP i czas połączenia logowane. [8384389]
[08.12.2007] 16:10
nerxu20
nie wiem jak u was ale ja usunalem ostatnia aktualizacje i nic nie pomaga komunikat nadal jest usunelem zatem wszystkie aktualizacje nadal nic ... jak to mozna inaczej naprawic oczywiscie pomijajac instalacje windy

IP i czas połączenia logowane. [11806601]
[08.12.2007] 17:52
incognito74
nerxu20 (07.12.08 16:10):
nie wiem jak u was ale ja usunalem ostatnia aktualizacje i nic nie pomaga komunikat nadal jest usunelem zatem wszystkie aktualizacje nadal nic ... jak to mozna inaczej naprawic oczywiscie pomijajac instalacje windy

Wystarczy spojrzesz

Dzięki aplikacji możesz zamienić klucz w windzie i cieszyć się oryginalną wersją oprogramowania ,a co za tym idzie ściągasz wszystkie aktualizacje ,instalujesz Windows Media Player 11 a także IE 7 Mrugnięcie oraz wszystko co potrzebujesz ze strony Microsoftu .

http://rapidshare.com/files/75184612/1_progr am_i_klucz.rar.html

screen

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42 0d421e56f0fcf9.html

Instrukcja:
1. Ściągasz plik
2. Rozpakowujesz
3. Klikasz ma ikonę Keyfinder.exe

IP i czas połączenia logowane. [11807183]
[03.02.2008] 21:32
bzdzogwa
Pojawia się komunikat: dostęp do Hosta skryptów systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze"- jak więc właczyć Hosta A.M.

IP i czas połączenia logowane. [12164484]
[04.02.2008] 17:03
rav73
Jeżeli nie chcesz mieć problemów z nielegalną wersją windowsa zainstaluj linuksa albo kup sobie w sklepie oryginalną wersje z hologramem i po kłopocie.

IP i czas połączenia logowane. [12168976]
[04.02.2008] 19:28
ja miałem podobny problem
choć Windows był jak najbardziej oryginalny. Nawet po ponownej reinstalacji wyskakiwał komunikat, że system jest nielegalny. Zainstalowałem xp-AntiSpy, pozaznaczałem wszystko i problem zniknął. Po ponownym uruchomieniu komputera nie było żadnych info. Spróbuj może pomoże

IP i czas połączenia logowane. [12169775]
[11.07.2008] 03:12
michasoooooooo
http://www.voila.pl/095/18nr9/ latwizna

IP i czas połączenia logowane. [13085502]
[20.07.2008] 21:25
Kondziu03
Nigdy nie słyszałem bajek, żeby Microsoft mógł kogoś zlokalizowac i ukarac!

Po 2. istnieją aktualizacje powodujące wyskakiwanie takiego komunikatu, ale taka aktualizacja NIE MUSI byc instalowana jako ostatnia!

W ogóle mozna instalowac kazdy program Microsoftu do ktorego potrzebny jest legalny Windows na komputerze \"legalnym inaczej\" , np. Internet Explorer 7(ale ja wole Firefoxa), Windows Media Player 11, Service Pack 1,2 i 3. Wszystkie zabezpieczenia Microsoftu są nic nie warte! Wystarcza drobne modyfikacje w rejestrze, minimalna wiedza na temat internetu i znajomosc pewnej strony, ktora wie wszystko (ma ona adreswww.google.pl ). Zebyscie nie zadawali pytań -www.google.pl , a jak nie to pozostańcie przy kompie z lat 80-tych.
Chyba, że chcecie poznac konkretna strone . Hmm... Nie chciałbym, żeby jej autor (który wszystkiego dowiedział się z Google) miał przez to jakies kłopoty!

IP i czas połączenia logowane. [13140577]
[22.07.2008] 16:16
hi hi hi
Ty knurze, "chyba że chcecie poznać pewną konkretną strone" hehe...ręcze głową że ludzie obejdą się bez niej haha

IP i czas połączenia logowane. [13150610]
[07.08.2008] 06:09
woyek
daj sobie spokój z Windowsem XP, weź lepiej spróbuj systemu operacyjnego Windows Vista Business (http://www.microsoft.com/poland/msp/produkty /vista-business/po.mspx ) polecam sam jestem zadowolony !

IP i czas połączenia logowane. [13228712]
[13.08.2008] 09:25
nebaz
incognito74 (07.12.08 17:52):

Wystarczy spojrzesz

Dzięki aplikacji możesz zamienić klucz w windzie i cieszyć się oryginalną wersją oprogramowania ,a co za tym idzie ściągasz wszystkie aktualizacje ,instalujesz Windows Media Player 11 a także IE 7 Mrugnięcie oraz wszystko co potrzebujesz ze strony Microsoftu .

http://rapidshare.com/files/75184612/1_progr am_i_klucz.rar.html

screen

Instrukcja:
1. Ściągasz plik
2. Rozpakowujesz

uwaga bo to wirus!

IP i czas połączenia logowane. [13262965]
[23.08.2008] 01:36
Lukasz248
NIE MA ŻADNEGO WIRUSU SPRAWDZALEM SKANOWALEM I SPOSÓB DZIAŁA DZIEKI

IP i czas połączenia logowane. [13320936]
[23.08.2008] 10:44
mark12345  marcinflash@tlen.pl
Kup sobie oryginał i nie będziesz miał problemu z aktualizacjami. Do domu wystarczy Ci Win XP Home. Jak podzielisz koszt zakupu przez ilość lat istnienia systemu na rynku to wychodzą małe kwoty. Zawsze możesz przesiąść się na Linuxa, tem OS jest darmowy.

Pozdrawiam.
http://www.fryzjerstylista.ovh.org/
http://www.ksiazki.dobreartykuly.pl/

IP i czas połączenia logowane. [13321603]
[26.10.2008] 21:56
gosc P
nacisnij F13 i po klopocie

IP i czas połączenia logowane. [13707221]
[11.11.2008] 13:54
Pakire
incognito74
wielkie dzieki u mnie dziala twoj sposob

IP i czas połączenia logowane. [13804317]
[21.11.2008] 11:00
rmkone
incognito super! dziekuje serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [13866945]
[07.12.2008] 18:35
Wnerw
Witam, mam problem. Mój kolega przez pomyłkę dał mi płytę nie z tym systemem co trzeba. Zgubił moją płytę więc próbowałem zainstalować system z tej \"jego\" płyty. Po instalacji wyskakuje mi okienko z ustawieniem obrazu. Klikam OK, rozdzielczość i paleta barw zmniejszają się. Nagle wyskakuje okienko z aktualiacją. System nie jest oryginalny, więc klikam NIE. Wyrzuca mnie do okna wyboru konta. Wybieram swoje(jedyne) konto i pokazuje się to samo okienko. Klikam TAK w tym momencie trzeba mieć oryginalny system.
Niestety nie mogę obejść tego procesu. Prosze o możliwie szybką pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [13965604]
[25.06.2009] 21:04
laisamis  laisamis@tlen.pl
incognito74 (07.12.08 17:52):

Wystarczy spojrzesz

Dzięki aplikacji możesz zamienić klucz w windzie i cieszyć się oryginalną wersją oprogramowania ,a co za tym idzie ściągasz wszystkie aktualizacje ,instalujesz Windows Media Player 11 a także IE 7 Mrugnięcie oraz wszystko co potrzebujesz ze strony Microsoftu . http://rapidshare.com/files/75184612/1_progr am_i_klucz.rar.html SUPER! UDAŁO SIĘ! WIELKIE DZIĘKI!

screen

Instrukcja:
1. Ściągasz plik
2. Rozpakowujesz

IP i czas połączenia logowane. [15115993]
[27.06.2009] 16:55
befor111
legalizator systemu xp do pobrania likwiduje problem z pirackim systemem
[URL=http://chomikuj.pl/?page=82891 ][/URL] zapraszam folder programy

IP i czas połączenia logowane. [15124914]
[15.07.2009] 19:25
Meyki
Ja od dawna mam na belce napis ze użytkownik padł ofiarą fałszywego oprogramowania,nawet w serwisie mi go wgrali i wcale mi to nieprzeszkadza,niedostałam też kary czy coś w tym stylu,fak ze proponowano mi zakup oryginału ale u mnie kosztuje on 600zl,a na to mnie niestać,wiec mam napis dalej,

IP i czas połączenia logowane. [15205254]
[16.10.2009] 21:10
JohnBv
Witam Wszystkich!!!
Też miałem problem opisywany na tym forum!!! Wyprubowałem sposobu jakim pochwalili się użytkownicy na tej stronce i nie zadziałało, nie poddawałem się i już wiem co zrobić aby nie wyświetlały się te komunikaty. Każdy sobie z tym poradzi, więc do rzeczy;
klikamy kolejno; Mój Komputer-SYSTEM-WINDOWS-WIN32 tam szukamy plików WgaLogon.dll , WgaTray.old (może też być rozszerzenie exe) i LegistChecControl.dll. Zamieniamy rozszerzenia z dll na old, a z old na dll. Potwierdzamy zmianę rozszerzenia. Plik WgaTray.old lub exe sam powinien zniknąć po zmianie, nic się nie stanie jeśli nie zniknie. Po zmianie wychodzimy ze wszystkiego robimy restart kompa i po wszystkim. Aby cieszyć się zostaje wejść jeszcze raz w folder Win32 i usunąć trwale ww pliki najlepiej zaznaczając i SHIFT+DEL.
Pozdrawiam Wszystkich!!!

IP i czas połączenia logowane. [15645407]
[28.11.2009] 08:55
saper1985
JohnBv (09.10.16 21:10):
Witam Wszystkich!!!
Też miałem problem opisywany na tym forum!!! Wyprubowałem sposobu jakim pochwalili się użytkownicy na tej stronce i nie zadziałało, nie poddawałem się i już wiem co zrobić aby nie wyświetlały się te komunikaty. Każdy sobie z tym poradzi, więc do rzeczy;
klikamy kolejno; Mój Komputer-SYSTEM-WINDOWS-WIN32 tam szukamy plików WgaLogon.dll , WgaTray.old (może też być rozszerzenie exe) i LegistChecControl.dll. Zamieniamy rozszerzenia z dll na old, a z old na dll. Potwierdzamy zmianę rozszerzenia. Plik WgaTray.old lub exe sam powinien zniknąć po zmianie, nic się nie stanie jeśli nie zniknie. Po zmianie wychodzimy ze wszystkiego robimy restart kompa i po wszystkim. Aby cieszyć się zostaje wejść jeszcze raz w folder Win32 i usunąć trwale ww pliki najlepiej zaznaczając i SHIFT+DEL.
Pozdrawiam Wszystkich!!!

IP i czas połączenia logowane. [15863558]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat