o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

KOSMETYCZKA!!!!! CZY POMAGA NA TRADZIK!!!

1 2 3
[03.03.2006] 16:54
ewunia-1982  ewunia-1982@tlen.pl
MAM PROBLEMY Z CERA NIE JAKIS TAM POWAZNY TRADZIK ALE POJEDYNCZE WYPRYSKI KTORE RZUCAJA SIE W OCZY ZADNE PREPARATY NIE POMAGAJA...

CZY KOSMETYCZKA POMOZE W TAKIEJ SYTUACJI??
SLYSZALAM ZE NIE WARTO BO TO TYLKO POGORSZY SPRAWE LUB POMOZE NA KROTKI OKRES

PROSZE O POMOC nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twojego życia!!!!
wracaj do nich, ilekroc w twoim zyciu wszystko zaczyna sie walić!!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.04.2006] 14:03
misiulka3
Wiem coś o tym...Bo sama borykałam się z tym problemem.Osobiście polecam badanie skóry.
Badanie pomaga dostrzec to, czego nie widać gołym okiem: tłustą lub suchą skórę,zatkane pory, odwodnienie i zniszczenia posłoneczne oraz wiele ukrytych problemów. Na podstawie badania dobierany jest indywidualny program pielęgnacyjny z doborem kosmetyków oraz po 6 tygodniach ocena jego skuteczności.

Badanie obejmuje:
-badanie
-doradztwo
-ocena stanu cery,włosów i paznokci
-ponowne badanie po upływie 6 tygodni

Wszystko to kosztuje łącznie 50 zł.Jak chcesz kontakt to napisz do mnie: czarna192@wp.pl
pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6728485]
[22.04.2006] 16:07
Emily-rose
Ostatnio kupłam sobie bardzo mądra książkę i wyczytałam tam ,że raczej lepiej skierować się z takimi problemami. Bo trądzik to choroba! Oczywiście dobre są kosmetyki, ale one tego nie wylecza. Sama miałam problem i to bardzo duży, ale poszłam do dermatologa, dostałam LEKI i po dwóch miesiącach nie było śladu
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6854298]
[11.05.2006] 16:53
Neska 21
Jest jakaś metoda leczenia ozonem ponoć niedroga (ok 5/6zł) a skuteczna sama jeszcze nie próbowałam ale koleżanki chodzą i chwalą sobie BąDź BambOOcha!!!!!!!
TiNi ŁiNi StRiNg BiKiNi

IP i czas połączenia logowane. [7005851]
[30.05.2006] 21:57
alexanndraa
http://www.allegro.pl/item107361608_profesjo nalny_peeling_kwas_glikolowy30_30ml.html

IP i czas połączenia logowane. [7181441]
[23.10.2017] 02:28
[09.06.2006] 14:54
Misiaczka
Ja kiedys bylam z tym problemem u kosmetyczki..pomogla mi..nieduzoale odrazu zauwazylam poprawe..

IP i czas połączenia logowane. [7267784]
[03.02.2007] 17:06
jfneufhegueghw
EJ TY NAPISZ COS O TYM OZONIE WIECEJ!!!!!!!!!!!!PLIS!!!

IP i czas połączenia logowane. [9526108]
[03.02.2007] 19:51
kiniaa_88
jfneufhegueghw (07.02.03 17:06):
EJ TY NAPISZ COS O TYM OZONIE WIECEJ!!!!!!!!!!!!PLIS!!!
hej, tez bym chciala wiedziec cos wiecej postaraj sie dowiedziec.papa

IP i czas połączenia logowane. [9527389]
[03.10.2007] 10:53
Moniqu
Oczyszczanie twarzy mechaniczne -bardzo popularne ostatnio microdermabrazja -www.gabinet.mine.nu lubwww.gabinet.cba.pl -to nowoczesna w pełni bezpieczna ,a zarazem bardzo skuteczna metoda polegająca na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka ,można również udać się do gabinetu dermatologa ale osobiście polecam kosmetyczkę , jest to osoba pierwszego kontaktu , i bardzo często zdarza się że dermatolog przepisze zbyt mocne leki które zamiast pomóc , zaszkodzą. W dzisiejszych czasach kosmetyczki są tak wyspecjalizowane że również potrafią doradzić w sprawach problemów skórny

IP i czas połączenia logowane. [11383089]
[15.12.2009] 20:31
Noah88
Nie polecam korzystania a oczyszczania mechanicznego. Miałam problemy tego typu i udało mi się z nimi uporać wprost banalnymi sposobami przy pomocy dwóch preparatów : http://www.laktocer.pl/ i http://www.glamuren.pl/ . Dziś moja twarz jest wg mnie idealna Polecam wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [15947049]
[14.01.2010] 17:35
zozol23
Ja obecnie wcinam laktocer i stosuje retinoidy zewnetrzne jako podtrzymanei po kuracji izotekiem. Z samej kuracji jestem zadowolony i polecam. w czasie kuracji opieralem sie nawww.stoptradzikowi.pl

IP i czas połączenia logowane. [16100108]
[23.02.2010] 18:42
gierojboy
kosmetyczka ci powyciska pryszcze, oczysci skore, ale to na dlugo nie pomoze, lepiej zwalczac syfy od "srodka" czyli tabletkami, najskuteczniejsze jakie bralem to http://skocz.pl/derminax

IP i czas połączenia logowane. [16304787]
[15.08.2010] 17:55
jeronimooo
tradzik, syfki
wstydzisz sie? oto nowosc ktora moze pomoc ...::: http://www.derminax.republika.pl :::... po co zwlekac?

IP i czas połączenia logowane. [17051311]
[17.08.2010] 08:23
zoooocx
pewnie ze dziala ale dobra, np. z Denique w wawie, a nie pani Zuzia z piwnicy

IP i czas połączenia logowane. [17057267]
[29.08.2013] 11:27
Bożenka
Uważam, że nie ma sensu iść do kosmetyczki. Miałam niedawno podobny problem, poszłam do kosmetyczki we Wrocławiu. Moja skóra po zabiegu wyglądała jeszcze gorzej niż przed. Uważam, że lepiej jest stosować regularnie tonik witaminowy do twarzy HB niż wydawać pieniądze na nieskuteczne zabiegi u kosmetyczki.

IP i czas połączenia logowane. [20705355]
[18.03.2014] 15:17
Malinaaaa23
Dziewczyny też wczesniej czytalam duzo roznych rzeczy i opini o tradziku jak mozna leczyc czy kosmetyczka pomoze czy nie ... I każda opinia byla inna postanowilam wiec sama sie wybrac do Kosmetyczki i sprawdzic ... Oczywiscie po pierwszej wizycie cudów nie ma skóra jest bardziej czerwona , ale to jest normalne pozniej mija . Ja mialam bardzo duzy problem z tradzikiem i Kosmetyczka sobie z tym idealnie poradzila po 2 miesiacach cierpienia mam teraz idealna twarz . Wiec nie bac sie nie czytac glupot tylko działać

IP i czas połączenia logowane. [21095239]
[25.03.2014] 13:25
mistygirl
na pewno nie zaszkodzi, ale ważne, żeby się wybrać do profesjonalnego gabinetu, gdzie dobiorą odpowiedni zabieg. Ja miałam dość poważne problemy z trądzikiem i mnie bardzo pomogły zabiegi laserowe w Dermedzie.

IP i czas połączenia logowane. [21104898]
[11.04.2014] 23:26
Truśka
U mnie niestety nie pomogła kosmetyczka. Musisz wiedzieć, że osoba, do której idziesz zna się na rzeczy. Mi w końcu pomogły na trądzik kosmetyki dr murad. Skuteczność mają ogromną. Poza tym dzwoniąc na ich infolinię możesz porozmawiać z kosmetyczką. Polecam wypróbować.

IP i czas połączenia logowane. [21130766]
[21.04.2014] 21:11
Newka
Pomaga, zdecydowanie. Jakieś oczyszczanie, peelingi itp. Polecam Ci wizytę u p. Sylwii z Extravaganza Wyspa Urody. Ja tam chodzę regularnie i moja cera wygląda teraz dużo lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [21144689]
[05.05.2014] 11:27
gagusia234
ja tez mam dobre doświadczenia z wizyty u kosmetyczki kilkakrotnie byłam w salonie tutaj: http://www.xn--strefa-pikna-dwb.pl na oczyszczaniu i peelingach i pomogło, skóra się poprawiła.

IP i czas połączenia logowane. [21163472]
[10.09.2014] 23:10
dyt-kaa
Gdzie ten salon jest? Ja korzystam z usług swojej kosmetyczki z Warszawy - Lila - kosmetyka mobilna - na stronie: http://kosmetykalila.pl/lila/oferta jest oferta oraz cennik. Warto zapoznać się i skorzystać. Warto zadbać o siebie, dla lepszego samopoczucia

IP i czas połączenia logowane. [21348056]
[14.10.2014] 18:11
frowka
Pomaga jeśli jest dobra i zna się na rzeczy. Polecam http://www.beauty92.com.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21398330]
[15.10.2014] 00:30
korolka groźna
Pewnie ze kosmetyczka pomaga na trądzik, moze zrobić jakies maseczki, albo np. peeling medyczny czyli cos takiego http://medicor.krakow.pl/zabiegi/medycyna-es tetyczna/agerarx/ , co slyszalam ze pomaga, kilka moich kolezanek bylo i chwalilo.

IP i czas połączenia logowane. [21398954]
[22.10.2014] 09:01
Eweelkia
Na pewno takie zabiegi pomogą, ale ważne jest żeby być systematycznym. Mi koleżanka poleciła Costa Nature Skin Formula taki preparat witaminowy, dostarczający niezbędnych składników które regeneruje skórę.

IP i czas połączenia logowane. [21410550]
[22.10.2014] 14:55
ella8245
A co powiecie o kosmetykach z kolagenem? Bo znajoma bardzo poleca mi KolagenColway.com chwali ich,może ktoś już tam zamawiał?

IP i czas połączenia logowane. [21411290]
[22.10.2014] 20:25
AniaSzy
Mam skórę trądzikową i często powstają mi nowej przebarwienia po wyciskaniu pryszczy. Odkąd odwiedzam moją kosmetolog stan mojej skóry bardzo się poprawił. Odstawiłam kosmetyki, które używałam do mycia twarzy. Okazało się, żel z granulkami pilingującym jest nieodpowiedni. Teraz używam specjalny żel i tonik antybakteryjny. Zabiegi mam robione bardzo różne. Z tego co pamiętam firmy Thalgo i Arkana, jakieś kwasy. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu, szczególnie za to że jest bardzo indywidualne podejście do problemu.

IP i czas połączenia logowane. [21411930]
[26.03.2015] 14:43
TERMT
Przede wszystkim - to musi być długa kuracja jeśli problem chcesz na stałe wyeliminować - u mnie to trwało kilka tygodni, korzystałam z IQFACE, skóra poprawiała się stopniowo, z czasem wszystko powróciło do normalności. Już po kilku dniach było widać sporą poprawę.

IP i czas połączenia logowane. [21688937]
[28.09.2015] 19:37
INA-90
ja na przykład nie wyobrażam sobie nie chodzenia na oczyszczanie twarzy. przy moim trądziku i po tym jak mnie wysypuje jest to w tym momencie największy ratunek. w ogóle uważam że powinien być to podstawowy zabieg dla każdego z trądzikiem. ważne żeby chodzić do sprawdzonej kosmetyczki która to wykonuje jak ja dowww.agnieszka-marosz.pl. inaczej może tylko zaszkodzić skórze i tylko jeszcze bardziej popsuć cerę.

IP i czas połączenia logowane. [21990321]
[18.10.2015] 11:05
syrenkaaaa
Znajdź sobie najlepiej jakaś klinikę, w której zajmują się kosmetyką i od razu medycyną estetyczną. Ja trądzik leczyłam w Poznaniu w http://www.biogenica.pl/ tam masz na miejscu od razu i lekarzy i kosmetyczki.

IP i czas połączenia logowane. [22020556]
[26.11.2015] 10:02
kaska005
Nie polecam żadnych kosmetyczek.
Sama dałam sie namówić na nie jedną we Wrocławiu i niestety zamiast mi pomóc, to zrobiło się jeszcze gorzej.. ;/
Po jakimś czasie mama zapisałam mnie do Hydro Arch, do kobiety która zna się na leczeniu trądziku i na dodatek sama robi fajne kosmetyki, które skutecznie pomagają w zachowaniu pięknej twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [22081363]
[05.03.2016] 15:24
Tylicdjtm
Znalazłam świetną wyszukiwarkęwww.estibook.pl:- ) można znaleźć wiele ciekawych opinii oraz salonów

IP i czas połączenia logowane. [22224052]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat