o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

JAK poderwać chłopaka?

1 «   17 18 19 20 21   » 31 Strony tematu:
[28.03.2009] 21:17
kasiaaaa256
lubię trzepać zatęchłe kapucyny rumunom

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14618757]
[01.04.2009] 19:49
natki91
Co za wiara :/ ZALLLLLLL

IP i czas połączenia logowane. [14641165]
[04.04.2009] 18:09
ona-zrozpaczona
Hej, mam 16 lat i do tej pory nie mialam zadnego chlopaka. Kilka razy słyszałam, że komuś się podobałam, ale nawet ich nie znałam. w mojej szkole prawie wszystkie dziewczyny mają swoich menów, a ja nie. Nie umie gadac z kolesiami, wiec czekam, aż oni do mnie zagadają, a tu nic. ŁAdnie się ubieram, używam fajnyuch perfumów itd. a oni nic. Boje sie do jakiego kolwiek puścić oczko czy sie uśmiechnąć, bo od razu pojawiają się plotki i wszyscy się ze mnie śmieją. mam niestety kilka kilo za dużo(nawet nie kilka, ale wyglądam z tym dobrze, prawie tego nie widać), ale czy to oznacza, że nie mam prawa na miłość. Kiedyś koleś, który mi się podoba częśto się na mnie patrzył(jak chodziliśmy do tej samej klasy), a teraz już nie. Gadałiśmy częśto, próbowałam mu się przypodobać a tu nic(teraz nawet nie mówi mi cześć, jakbyśmy się nie znali). Pomóżcie mi zdobyć jakiegoś faceta... BŁAGAM pomócie. moj email to monika010@o2.pl błagam piszcie czy to na e-mail zy tu. HELP ME piszcie w każdej chwili błagam...

P.S. Boje sie puszczasc oczko bo, wiem że mnie wyśmiją, już zostalam raz wyśmiana... Powiedzcie mi co mam zrobić, aby do mnie zagadywali, bo ja sie boje zagadac (jestem bardzo nieśmiała). A jeśli zaczną zagadywać, to jak mam sprawdzić czy się któremuś odobam, a nie czy sie poprostu ze mnie nabija.. HELP M mó e-mail monika010@o2.pl CZEKAm

IP i czas połączenia logowane. [14654544]
[04.04.2009] 18:26
ona_zrozpaczona
Hej, mam 16 lat i do tej pory nie miałam chłopaka. Kiedyś słyszałam, że któryś śie we mnie zakochał, ale nawet ich nei znałam. W mojej szkole prawie wszystkei dziewczyny mają swoich chłopców. Jestem bardzo nieśmiałą, mam tylko koleżanki, żadnego kolegi. Na ulicy wstydzę się pucić oczko któremuś lub się uśmiechnąć, że zostane wyśmiana. Jak jakiś koleś kiedyś do mnie podejdzie zapytac czy coś było na zadnie albo coś takiego to od razu są o mnie plotki. Kiedyś chłopoak, który mi się podobał często na mnie patrzył (to było jak chodziliśmy do jednej klasy), a teraz jak mnie widzi to tak jakby mnie nie znał. Nawet nie mówi mi cześć. Kiedyś gadaliśmy, próbowałam mu się przypodobać, ale on nawet nie domyślał się, że mi sie podoba, traktował mnie jak normalną koleżankę. Troche za dużo waże, ale to zakrywam. Jestem miła, a tu nic. Ładnie się ubieram, używam pięknie pachnących perfumów, a nikt nawet tego nie zauważył. Pomóżcie mi poderwać jakiegoś kolesia. BŁĄGAM mój e-mail to monika010@o2.pl.
Boje sie, że jak do jakiegoś mrugne to pojawią się plotki. Jeśli już jakiś do mnie zagada to wyobrażam sobie nie wiadomo co. Co zrobić, żeby chłocy zaczęli zwracać na mnie uwagę. Jak mam poznać czy jestem w czyimś typie, czy tylko się ze mnie nabiją? PROSZĘ O POMOC, będę tu zaglądać codziennie, przypominam mój email to monika010@o2.pl. BŁAGAM O POMOC HELP ME. pomóżcie....

IP i czas połączenia logowane. [14654646]
[04.04.2009] 18:30
ona-zrozpaczona
Hej, mam 16 lat i do tej pory nie miałam chłopaka. Kiedyś słyszałam, że któryś śie we mnie zakochał, ale nawet ich nei znałam. W mojej szkole prawie wszystkei dziewczyny mają swoich chłopców. Jestem bardzo nieśmiałą, mam tylko koleżanki, żadnego kolegi. Na ulicy wstydzę się pucić oczko któremuś lub się uśmiechnąć, że zostane wyśmiana. Jak jakiś koleś kiedyś do mnie podejdzie zapytac czy coś było na zadnie albo coś takiego to od razu są o mnie plotki. Mam troche za dużo kilo, ale to ukrywam. To chyba nie znaczy że nie mam prawa na miłość.Kiedyś chłopoak, który mi się podobał często na mnie patrzył (to było jak chodziliśmy do jednej klasy), a teraz jak mnie widzi to tak jakby mnie nie znał. Nawet nie mówi mi cześć. Kiedyś gadaliśmy, próbowałam mu się przypodobać, ale on nawet nie domyślał się, że mi sie podoba, traktował mnie jak normalną koleżankę. Troche za dużo waże, ale to zakrywam. Jestem miła, a tu nic. Ładnie się ubieram, używam pięknie pachnących perfumów, a nikt nawet tego nie zauważył. Pomóżcie mi poderwać jakiegoś kolesia. BŁĄGAM mój e-mail to monika010@o2.pl.
Boje sie, że jak do jakiegoś mrugne to pojawią się plotki. Jeśli już jakiś do mnie zagada to wyobrażam sobie nie wiadomo co. Co zrobić, żeby chłocy zaczęli zwracać na mnie uwagę. Jak mam poznać czy jestem w czyimś typie, czy tylko się ze mnie nabiją? PROSZĘ O POMOC, będę tu zaglądać codziennie, przypominam mój email to monika010@o2.pl. BŁAGAM O POMOC HELP ME. pomóżcie....

IP i czas połączenia logowane. [14654672]
[30.07.2014] 04:56
[06.04.2009] 15:29
lolP
bądź soba .... na początku pisz z nim takie "siema" albo tego typu a później przejdź do konkretów

IP i czas połączenia logowane. [14663712]
[06.04.2009] 21:26
Miśka...--
Macie jakieś zrombane problemy..Dziewczyny jesteście nieśmiałe..
BBBBBBBBłłłłłłłłłłłłłłłąąąąąąąąąąąąDDDDDDDDDDDDDDD...... ąąąDDDDDDDDDDDDDDD...............
Laska..idziesz do jakiegoś mena który siedzii na ławce przechodzisz koło niego ..uŚmiechasz się..puszczasz oczko..A on sra w gacie i jest Twój...Twój...Twój...
No chyba że jesteś czwarto-klasistklom która się zabujała w gimnazjaliście....uu to kiepsko wtedy tak nie rób bo cie wysmieje..
........................................................ .............Pamiętaj o fajnych perfumkach...i błyszczyku na ustach oraz o najważniejszym ODWADZE To jest najważniejsze..

IP i czas połączenia logowane. [14665567]
[08.04.2009] 14:09
RudeBerry
MATKO! zakochałam się. nie znam go.. poznałam go przez internet. Raz z nim rozmawiałam przez telefon
.. codziennie ogladam na youtube jak tanczy ^^ zakochałam się na zabój.! robię po prostu wszystko żeby zwrócił na mnie w jakiś sposób uwagę. Uśmiechami, ani któtką spódniczką go nie zwabię, bo rozmawiamy tylko na gg... Mieszka ode mnie z jakieś 150 km... nie ma szans zebysmy sie spotkali.. wiem ze mnie lubi, bo widac to.. ale czy tez sie we mnie zakochał? nie sądzę. Bardzo proszę o pomoc. Nie mam pojęcia co robic.! pozdrawiam. K.P
ps: mam 13 lat ^^ on ma 14.. prosze o pomoc.! http://www.missbimbo.com/jeu/bloodnameemily ,893802.htm NOWA JA ;]

IP i czas połączenia logowane. [14673607]
[08.04.2009] 14:14
RudeBerry
ps : nie moge przestac o nim myslec... RudeBerry.

IP i czas połączenia logowane. [14673634]
[09.04.2009] 13:28
krośiekkkk
jest mi cie zal troche!! Przez neta? ty 13 on 14? to równie dobrze zmoze być facet co ma 40!! uważ na too nie podawaj mi prawdziwym danych ani nic !! boo moze sie to xle skoczyc! zwłaszcza ze to jest odbywane przez internet! najlpeij sie z nim spotkac ale w twoim wypadko to troche nie możliwe! On ci mzoe mówić ze mieszka 150 km od ciebie a tak naprawde moze byc całkiem blisko i zrobić ci krzywdę! A co to w ogóle za miłośc 13-latków? zamąci ci w głowie i tyle. pzdr

IP i czas połączenia logowane. [14679405]
[09.04.2009] 17:26
RudeBerry
krośiekkkk (09.04.09 13:28):
jest mi cie zal troche!! Przez neta? ty 13 on 14? to równie dobrze zmoze być facet co ma 40!! uważ na too nie podawaj mi prawdziwym danych ani nic !! boo moze sie to xle skoczyc! zwłaszcza ze to jest odbywane przez internet! najlpeij sie z nim spotkac ale w twoim wypadko to troche nie możliwe! On ci mzoe mówić ze mieszka 150 km od ciebie a tak naprawde moze byc całkiem blisko i zrobić ci krzywdę! A co to w ogóle za miłośc 13-latków? zamąci ci w głowie i tyle. pzdr

taa... wiem.. ale to nie jest pedofil.. na pewno nie gadałam z nim przez telefon i w ogole xD.. prosze, nie mowcie mi ze mam o nim zapomniec.. a on mi wcale nie powiedzial ze mieszka 150 km ode mnie.. powiedział mi gdzie mieszka i sama obliczylam ile to jest.. eh.. RudeBerry.

IP i czas połączenia logowane. [14680622]
[09.04.2009] 17:28
RudeBerry
aha, i chcialam powiedziec ze on zna moje dane osobowe xD gdyż mam go w znajomych na naszej klasie... tak więc.. no RudeBerry.

IP i czas połączenia logowane. [14680632]
[10.04.2009] 21:18
wstydlia
anja_007 (08.01.20 11:17):
Wszyscy piszą o tym jak poderwać chłopaka i jakie to proste... Szczerze pisząc, to chciałabym bardzo spotkać takich facetów, z takim podejściem jak tu na forum... Ale niestety w rzeczywistości jest inaczej;/ Ostatnio podjęłam się akcji \\\"uśmiech-wzrok-uśmiech\\\". Na początku było ok, nawet działało, on odwzajemniał spojrzenia itp. Ale ileż tak można- łazić i się uśmiechać... Teraz wydaje mi się,że robił to z uprzejmości;/ To jest taki typowy szkolny mister (też mam gust;/) i może mieć każdą laskę... Zawsze to ja byłam zdobywana,a teraz gdy rola się odwraca, w ogóle nie mam pojęcia jak to zrobić... Czy widzicie jakiś sposób,żebym mogła go jakoś naturalnie, bez żadnych sztuczek podejść? Czy lepiej sobie dać spokój??

Też tak mam .Ten chłopak jest szkolnym tzw . ' misterem ` najładniejszy chłopak ; ) Ja jestm w 1 gim ,a on w 3 ; ) Ostatnio poznałam jego kolege z klasy ,a ten kolege jest jego przyjacielem ; ) I jutro wychodzę z tym kolegom i z biskim ( tak nazywam tego chłopaka ,w którym się zabujałam ) na dwór ; ) Może coś z tego wyjdzie ; p

IP i czas połączenia logowane. [14687601]
[11.04.2009] 21:39
żałosnaaaaa
A ja mam niezawodne sposoby na poderwanie chłopaka.... Dziewczyny poprostu bądzćie sobą!!! Im to sie podoba!!! Jak będziecie zabawne i wyrozumiałe, to wszystko pójdzie jak to sobie zaplanowałyście. Tylko czasami z tego wynikaja nie potrzebne problemy.... Chłopak sie zakocha ale ty nic do niego nie czujesz....
Mniejsza z tym!!! Wystarczy jeden szczery usmiech, głębokie spojrzenie a koleś na to poleci.... Powodzenia!!

IP i czas połączenia logowane. [14692579]
[11.04.2009] 21:56
maleńkaaaa
Kocham chłopaka ze swojej klasy.... On jest poprostu slicznyyy!! Można mu zaufać, wygadać.... Sądze że on już wie że go kocham pewni dlatego okazuje mi więcej sympatii. Ostatnio się z nim spotkałam... Rozpaliliśmy ognisko... przytulił mnie... było wspaniale!!! Odprowadził mnie do domu... Prze cały wieczór o nim myślałam... czy mam odwagę powiedzieć mu że coś do niego czuję?? Tylko jest pewien problem... On ma przyjaciela który się we mnie zakochał a ja zraniłam jego uczucia mówiąc mu, że jestem trochę za młoda, jak dla niego... Proszę pomóżcie!!!

IP i czas połączenia logowane. [14692700]
[11.04.2009] 23:57
Zauroczona778
Hej mam nietypowy problem chłopak który mi sie spodobał jest odemnie 5 lat starszy chcę do niego zagadac ale nie wiem jak .Widuje o tylko w kościele no i jedna sytuacje miałm w sklepie gdy przechodzi koło mnie mierzył mnie wzrokiem. Przechodząc koło niego zawsze się na siebie patrzymy ale ani on ani ja nie zagadaliśmy jeszcze do siebie .Co mam zrobic by mu sie bardziej spodobac jak do niego zagadac.DORADZCIE COS ...z GÓRY DZIEKI

IP i czas połączenia logowane. [14693665]
[12.04.2009] 19:59
erotic
hehehe.. (08.02.20 17:35):
Martusia00153 (08.02.20 17:34):
Cześć pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić poniewarz mój chłopak wyjechał za granice do Angli. Napiszcie mi odpowiedź.Na to pytanie..
Ja do niego coś czuję ale niewiem czy on ciś do mnieczuje . Niewiem jak mam jemu to uczucie okazać?.

Wyślij mu rozbierane fotki

martusia ja ci moge pomóc po prostu jedź do niego,zrób mu nispodzianke,wejdź cała rozebrana i @@@aj mu aż tobie nie powie że ciebie kocha.daj mu siebie całą,niech ciebie rżnie aż do rana [nic nie stracisz z wyjĄTKIEM SWOJEJ CNOTY będziesz miała ze 15 orgazmów i jeszcze wiecej możesz zyskac to tyle

IP i czas połączenia logowane. [14696925]
[12.04.2009] 22:24
Patryssia
Ej mam problem pomuzcie!
mam 10 lat podoba mi sie chłopak z klasy już 3 lata jak go zainteresować on bierze mnie tylko za kumpelkę pomocy! wy sie napewno znacie ratunku!

IP i czas połączenia logowane. [14697746]
[12.04.2009] 22:28
NlEZNAJOMY
Patryssia (09.04.12 22:24):
Ej mam problem pomuzcie!
mam 10 lat podoba mi sie chłopak z klasy już 3 lata jak go zainteresować on bierze mnie tylko za kumpelkę pomocy! wy sie napewno znacie ratunku!

nie powinnas juz spac ??

IP i czas połączenia logowane. [14697772]
[12.04.2009] 22:29
prosto..
Patryssia (09.04.12 22:24):
Ej mam problem pomuzcie!

Podziel się z nim kredkami. Albo idźcie razem do piaskownicy

IP i czas połączenia logowane. [14697773]
[13.04.2009] 22:27
Mendy
Ale wy wredne jesteście Dziecko się zakochało ;P Weź droga Pati kup mu lizaka xD się na pewno podjara. No i nie wiem co jeszcze Daj mu walentynkę? ... albo jak w reklamie, upiecz babeczkę i napisz jego imie ;P tadaaaaaam xDDDDDDD

IP i czas połączenia logowane. [14703104]
[15.04.2009] 14:54
konsti
mam ,,mały "problem.chodzi o to,ze poznałam na obozie 2 chłopakow i teraz jestesmy przyjaciołmi.od pewnego czasu jeden z nich mi sie podoba.nie wiem co zrobić?powiedziec mu to ze go kocham,czy nie?jak on zareaguje?po za tym obawiam sie ze nie długo nasza przyjazn sie skonczy bo...oni są starsi i idą do nowej szkoły.ja z reszta tez no ale,oni nie beda juz w tej samej klasie.POMOCY!!!JAK ON MOZE ZAZREAGOWAC I JAK MU POWIEDZIEC(O ILE POWIEDZIEC)JA NIE CHCE STRACIC Z NIMI KONTAKTU!!

IP i czas połączenia logowane. [14711444]
[15.04.2009] 19:47
muszelka.1990
Niezłę macie sposoby. Uważacie,że odpowiednie? Probuje zarywać chłopaka. nie udaje sie. sory jestem osoba sredniej wagi. sa inne niby ładne dziewczyny w mojej klasie. co robic? elo

IP i czas połączenia logowane. [14712868]
[21.04.2009] 20:16
głupiointeligentna
Mam problem.Z reszta nie wiem czy to problem czy szczęscie!
Zabujałam się w kolesiu którgo nie znam.Ale chyba raczej w jego boskich oczach.Mam 13 lat.On jest o 2 lata starszy.Jednak wyższy ode mnie jest o 5 cm. xD

Zaliczyłam całą teorię.Sprawdziłam jak się nazywa,czym sie interesuje,nawet gdzie dokładnie mieszka.(chodzi do tej samej szkoły )

Nom i po tym dochodzeniu okazało się że znam go osobiście z 2 klasy szkoły podstawowej...Tyle że on mnie nie pamięta ;(

Może poradzicie mi co wykonać w prakyce ??

IP i czas połączenia logowane. [14742164]
[23.04.2009] 21:17
xniepewnax
Potrzebuje pomocy...znam pewnego chlopaka od 2 lat.Do ostatniego koncertu traktowalam go jedynie jako qmpla ale wtedu cos sie zmienilo.Zachowywalismy sie jak para tyle ze bez calowania tak samo z siebie(wszedzie razem za rece,siedzialam u niego na kolanach,przytulalismy sie i te slodkie slowka) pocalowal mnie jedynie w policzek na pozegnanie.Pozniej zaczelam do niego zarywac,spotkalismy sie 2 razy,pozniej cos sie zmienilo,zaczal mnie olewac,napisal zebym pisala tylko jak mam cos waznego Ostatnio znowu byl koncert, wyglupiajac sie zlapalismy sie za rece i patrzylismy sobie w oczy,tego samego dnia napisal czy ide tez na drogi dzien tak sam z siebie co sie nie zdarza XD na koncercie wymienialismy tylko spojrzenia :/ nie wiem co robic.Nie chce zeby to caly czas tak wygladalo :/ poradzcie mi co mam zrobic

IP i czas połączenia logowane. [14757968]
[23.04.2009] 21:23
asbuiasbuaf
głupiointeligentna xniepewnax obciganijcie mu

IP i czas połączenia logowane. [14758027]
[24.04.2009] 22:12
Akuś
Więc tak rok temu brałam udział w zawodach z piłki siatkowej dla dziewcząt. Zaraz potem grę rozgrywali chłopcy.Był tam boski koleś i po prostu oszalałam na jego punkcie. Puszczałam mu oczka i wysyłałam buziaki on mi też. Potem od jego kolegi wzięłam do niego numer.
( to była szósta klasa)2 tygodznie temu zobaczyłam go na mojej dzielnic i po prostu szok ! na drugi dzień zagadałm do niego czy mnie pamięta .. i powiedział ze tak po dłuższej rozmowie okazało sie że obok w klatece wprowadza się jego babcia i dlatego będzie tam coraz częściej bywał . ucieszyłam się z tego powodu. A na koniec powiedziałm mu że jest śliczny i poszłam.. ( byłam wtedy z moją przyjaciółką Martą )
pisałam do niego na gg dlaczego niema dziewczyny i takie tam .. powiedział ze nie spotkał żadnej ładnej i fajnej a pozatym nie jest taki że chodzi z pierwszą lepszą.. niewiem czy mam to traktować jako sarkazm >?? ale nieważne .. spytałam sie : ej ty mnjie nie lubisz co nie >>? on odpisał : nom.. ale ja cie prawie nieznam i od tamtej pory sie doniego nie odezwałam choć wideuje go na podwórku. .. co mam zrobić zeby mnie jakoś polubił czy coś .. jak zwrucić na siebie uwagę?? proszę powiedzcie mi !! proszę

IP i czas połączenia logowane. [14764109]
[25.04.2009] 12:58
aasssaaa
No więc masz farta ze sie spotkaliscie! pisz do niego iw ogóle? jak bedzies psiać to pytaj czy mu nie prszeszkadzasz czy mogli byscie sie gdzies tam spotkac. Ale w ogóle zadaj sobie pyanie czy jestes ładna bo i naczej nici z tego! jak sie jakoś poznacie to zapytaj czy cos wiecej i takie tam.

IP i czas połączenia logowane. [14766323]
[25.04.2009] 18:00
seksik80
Chcecie poznać fajnych facetów to zarejestrujcie się na tym portalu co ja!!!! Kocham seks i się tego nie wstydzę.Ale tylko z odpowiednimi mężczyznami! Wreszcie jest strona dla takich osób jak ja! http://seks-partners.com/ Dowiesz się tam o mnie więcej pod Nickiem seksik80

IP i czas połączenia logowane. [14767981]
[25.04.2009] 18:07
notohoop1
seksik80 (09.04.25 18:00):
Chcecie poznać fajnych facetów to zarejestrujcie się na tym portalu co ja!!!!

haha juz to widze, nadajesz sie precz z tad kłodo!

IP i czas połączenia logowane. [14768015]

1 «   17 18 19 20 21   » 31 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat