o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polityka
 » Odpowiedz na ten temat

kim byl Felek Dzierzynski -Rufin ????

[24.02.2006] 21:36
BoleslawChrobry1
Feliks Edmundowicz Dzierżyński (Rufin) - urodzony 1877 w Wilnie. Po upadku
powstania styczniowego jego rodzina (o żydowskich korzeniach - Rufin) wykupiła
majątek szachecki po wygnanych na Syberię Dzierżyńskich (ślad po nich zaginął)
zawłaszczając majątek i nazwisko. W 1897 został aresztowany i zesłany na
Syberię, skąd uciekł 2 lata później. W 1900 brał udział w stworzeniu SDKPiL. Od
1902 był członkiem Komitetu Zagranicznego partii, a od 1903 Zarządu Głównego. W
1905 kierował rewolucją w Królestwie Polskim. Od 1906 był przedstawicielem
SDKPiL w KC SDPRR. Po ponownym aresztowaniu spędził 9 lat na Syberii, do czasu
zwolnienia wskutek amnestii po rewolucji lutowej. Od kwietnia 1917 znalazł się
w składzie Centralnego Komitetu Wykonawczego grup SDKPiL w Rosji, a od sierpnia
1917 w KC partii bolszewickiej. Brał udział w rewolucji październikowej jako
jeden z przywódców powstania w Petersburgu. W grudniu 1917 został kierownikiem
Czeka i 1919-1921 ludowym komisarzem spraw wewnętrznych, organizatorem terroru.
Był również ludowym komisarzem komunikacji od 1921 do 1923. Podczas wojny
polsko-bolszewickiej w składzie Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polski. W
styczniu 1924 został przewodniczącym Najwyższej Rady Gospodarstwa Ludowego i
kandydatem do Politbiura. Zmarł na atak serca 20 lipca 1926. RONALD REGAN moj IDOL !

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.02.2006] 21:43
BoleslawChrobry1
Szimon Wisenthal-jestem jego opozycyjnym tropicielem
antypolonizmu i mordercow zydowskich .Mozecie mnie nazywac BOLEK WISENTHAL ! RONALD REGAN moj IDOL !

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6408103]
[24.02.2006] 21:55
BoleslawChrobry1
Widac jak na dloni ze rewolucjie w Rosji finansowali i wykonali sami Zydzi !!Byc moze jak Dzierzynski- mial polskie (ukradzione) nazwisko ,tak samo mogli podawac sie za rosjianina czy ukrainca-ale wszyscy
byli Zydami. RONALD REGAN moj IDOL !

IP i czas połączenia logowane. [6408194]
[06.10.2008] 11:26
Nah tah ni ntch nha
BoleslawChrobry1 (06.02.24 21:55):
Widac jak na dloni ze rewolucjie w Rosji finansowali i wykonali sami Zydzi !!Byc moze jak Dzierzynski- mial polskie (ukradzione) nazwisko ,tak samo mogli podawac sie za rosjianina czy ukrainca-ale wszyscy
byli Zydami.

100 % poparcia od Faszyny Aryjskiej Słowian Zachodnich Białych Ljędsiechów w Lęchji , Ljęchów w Lędsiech , Lęchów w Lęsiech (FASZBL) zwalczającej od Dnia pierwszego Wiosny 21-03-1966 r. Pań . niewolę lichwy nad Lęchją pod postacią zaborców takich jak : ” Polska" Zjednoczona Partia ROBOTNICZA czcicieli ideologii Mordechaja Lewi ksywa "Karlheinz Marx" i Władimira Iljahweicza Uljanowa ksywa "Lenin" , socjalizm narodowy, niemiecki, robotniczy, rasizm cham-semicki, szowinizm hebrajski – która, ponad to poparcie , przesyła cytat poniższy :
"Konstanty Gebert pseudo "Dawid Warszawski" stał się czołowym wyrazicielem żydowskiego nacjonalistycznego triumfowania w Polsce, przekonania, że mniejszość żydowska powinna odegrać rolę dominującą. Jakże wymowne pod tym względem były jego uwagi zamieszczone na łamach amerykańskiego miesięcznika "Moment" w 1998 roku w artykule pt. "By 2050 Poland will become an economic powerhouse with Polish Jews as its drawing force" (Przed 2050 r. Polska będzie ekonomiczną potęgą z polskimi Żydami jako jej siłą napędową). Gebert ”Warszawski „pisał tam m.in.: "Do roku 2000 Polska będzie miała społeczność żydowską około 30 000 osób, sześć razy większą niż w 1989 r., kiedy to żydowskie odrodzenie rozpoczęło się na serio. W swej determinacji przystąpienia do Unii Europejskiej i wyzbycia się przekonań politycznych, które czyniły naród polski zakładnikiem historii przez 2000 lat, młodzi Polacy porzucili zarówno złe, jak i dobre tradycje. Wolą uczyć się niemieckiego niż historii wojen z Niemcami. Antysemityzm został z marginalizowany do księżycowych peryferii. Zarazem całe połacie tożsamości narodowej i tradycji zostały zapomniane . W roku 2010 żydowscy profesorowie zdominują wydziały polskiej historii i tradycji na uniwersytetach . Polskie lobby żydowskie wkrótce wzrośnie w siłę powiązaną z zadziwiającym rozwojem polskiej gospodarki . W połowie przyszłego wieku Polska stanie się kontynentalną potęgą gospodarczą, a polscy Żydzi, w całej Europie, będą jej siłą przewodnią (cyt. za: T. Pająk "A Naród śpi!", wyd. II, Tomaszowice 2002, s. 291-292)"
którym chce ostrzec przed rasizmem chamito-semickim, który właśnie od r. Pań.1989 rozpoczął odrodzenie hebrajskie na serio w Oćczyżnie naszej .
Z forum historyków wynika iż on był Rufin Szeloahim rodzina z Ginetem Szeloahimem ksywa "Jahwe Ózef Klemens Piłsudski,herbu Kościesza".W czasie swoim rozmawiałem ze świętej pamięci Jaśnie Wielmożnym Panem dróżnikiem Wszech rosyjskich Żelaznych Dróg Imperium Rosyjskiego Mieczysławem Dulębą z Włoszczowy który był na spotkaniu w Belwederze jako Polski Kolejowiec Państwowy jako uczestnik z ramienia Kolei Spółki Akcyjnej w Lęsiech zamachu majowego w dniach 12 maja - 15 maja 1926 r.Pań. z Ginetem Szeloahimem który na spotkaniu tym wysilał się iż ludzie myślą iż on jest tym kim nie jest co objawiło się takimi oto słowy:Ludzie myślą że ja Polak albo Litwin a ja ani tym ani tamtym !!!JA BIAŁO RUSIN!!!"

IP i czas połączenia logowane. [13579526]
[06.10.2008] 12:44
Lechicki Narodowiec Dogłębny
Nah tah ni ntch nha (08.10.06 11:26):
BoleslawChrobry1 (06.02.24 21:55):
byli Zydami.

100 % poparcia od Faszyny Aryjskiej Słowian Zachodnich Białych Ljędsiechów w Lęchji , Ljęchów w Lędsiech , Lęchów w Lęsiech (FASZBL) zwalczającej od Dnia pierwszego Wiosny 21-03-1966 r. Pań . niewolę lichwy nad Lęchją pod postacią zaborców takich jak : ” Polska\" Zjednoczona Partia ROBOTNICZA czcicieli ideologii Mordechaja Lewi ksywa \"Karlheinz Marx\" i Władimira Iljahweicza Uljanowa ksywa \"Lenin\" , socjalizm narodowy, niemiecki, robotniczy, rasizm cham-semicki, szowinizm hebrajski – która, ponad to poparcie , przesyła cytat poniższy :
\"Konstanty Gebert pseudo \"Dawid Warszawski\" stał się czołowym wyrazicielem żydowskiego nacjonalistycznego triumfowania w Polsce, przekonania, że mniejszość żydowska powinna odegrać rolę dominującą. Jakże wymowne pod tym względem były jego uwagi zamieszczone na łamach amerykańskiego miesięcznika \"Moment\" w 1998 roku w artykule pt. \"By 2050 Poland will become an economic powerhouse with Polish Jews as its drawing force\" (Przed 2050 r. Polska będzie ekonomiczną potęgą z polskimi Żydami jako jej siłą napędową). Gebert ”Warszawski „pisał tam m.in.: \"Do roku 2000 Polska będzie miała społeczność żydowską około 30 000 osób, sześć razy większą niż w 1989 r., kiedy to żydowskie odrodzenie rozpoczęło się na serio. W swej determinacji przystąpienia do Unii Europejskiej i wyzbycia się przekonań politycznych, które czyniły naród polski zakładnikiem historii przez 2000 lat, młodzi Polacy porzucili zarówno złe, jak i dobre tradycje. Wolą uczyć się niemieckiego niż historii wojen z Niemcami. Antysemityzm został z marginalizowany do księżycowych peryferii. Zarazem całe połacie tożsamości narodowej i tradycji zostały zapomniane . W roku 2010 żydowscy profesorowie zdominują wydziały polskiej historii i tradycji na uniwersytetach . Polskie lobby żydowskie wkrótce wzrośnie w siłę powiązaną z zadziwiającym rozwojem polskiej gospodarki . W połowie przyszłego wieku Polska stanie się kontynentalną potęgą gospodarczą, a polscy Żydzi, w całej Europie, będą jej siłą przewodnią (cyt. za: T. Pająk \"A Naród śpi!\", wyd. II, Tomaszowice 2002, s. 291-292)\"
którym chce ostrzec przed rasizmem chamito-semickim, który właśnie od r. Pań.1989 rozpoczął odrodzenie hebrajskie na serio w Oćczyżnie naszej .
Z forum historyków wynika iż on był Rufin Szeloahim rodzina z Ginetem Szeloahimem ksywa \"Jahwe Ózef Klemens Piłsudski,herbu Kościesza\".W czasie swoim rozmawiałem ze świętej pamięci Jaśnie Wielmożnym Panem dróżnikiem Wszech rosyjskich Żelaznych Dróg Imperium Rosyjskiego Mieczysławem Dulębą z Włoszczowy który był na spotkaniu w Belwederze jako Polski Kolejowiec Państwowy jako uczestnik z ramienia Kolei Spółki Akcyjnej w Lęsiech zamachu majowego w dniach 12 maja - 15 maja 1926 r.Pań. z Ginetem Szeloahimem który na spotkaniu tym wysilał się iż ludzie myślą iż on jest tym kim nie jest co objawiło się takimi oto słowy:Ludzie myślą że ja Polak albo Litwin a ja ani tym ani tamtym !!!JA BIAŁO RUSIN!!!\"

A efekt zamachu Polsko-Partyjno-Socjalistyczno-Komunistyczno-Kolejowego to:"Wedle oficjalnych danych w czasie zamachu zginęło 215 żołnierzy i 164 cywilów. Symboliczną ofiarą był student Karol Levittoux (stryjeczny wnuk znanego polskiego działacza niepodległościowego Karola Levittoux), który zginął najprawdopodobniej z rąk podoficera walczącego po stronie piłsudczyków. Tuż po zamachu, szereg żołnierzy, jak też dowódców walczących po stronie rządowej zostało osadzonych w więzieniu, lub było przetrzymywanych w aresztach śledczych. Niektórzy z nich zmarli w kilka lat po zamachu w okolicznościach, które określane były przez zwolenników strony rządowej, jako niejasne. W tej grupie znaleźli się: gen. Włodzimierz Zagórski, gen. Tadeusz Rozwadowski, gen. Jan Hempel, gen. Oswald Frank, kontradmirał Jerzy Zwierkowski, gen. Jan Thullie, gen. Bolesław Jaźwiński"

IP i czas połączenia logowane. [13579981]
[03.12.2016] 10:39
[08.10.2008] 11:22
lelewel48
byl polakiem

IP i czas połączenia logowane. [13591492]
[08.10.2008] 19:53
Nah tah ni ntch nha
lelewel48 (08.10.08 11:22):
byl polakiem

Jeśli tak wygląda Ljędsiech to jak wobec tego wyglądać ma Tatar z warny turkmeńskiej?A może ty jesteś takim Ljęchem to i nie dziwota!!!
Poniekąd wygląda na Tartara z warny tureckiej ale tak też wyglądają czyści Azjaci jak choćby Andrzej Wajda, tyle iż ja go miałem za Tatara z warny tureckiej ale ociec mój zwrócił mi uwagę a znał go osobiście albowiem razem studiowali w PRL stolicy (dopóki Warszawej nie odbudowaliśmy) Łodzi, że to Hebrajczyk z warny chamito-szemej.

IP i czas połączenia logowane. [13594509]

» Odpowiedz na ten temat