o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Co jest najsuteczniejsze na bardzooo silny trądzik?

1 2 3   » 76 Strony tematu:
[31.01.2006] 00:22
_deejaay_
Proszę WAS o pomoc. Próbowałem już wszystkiego. Co jest zbawieniem przy silnych stanach trądzikowych? Proszę napiszcie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.01.2006] 02:07
daniel 18
wiesz ja też mam silny choć zanika i sie pojawia i wiesz co niie chce cie zmatrwić ale na to niema za bardzo lekarstwa to musi przejść z wiekiem:| tego nie wyleczysz najwyżej troszke zmniejsysz niema sensu wykupywć tabletek i maści za 100 bo i tak prawie bez zmian:] wiem to z własnego doświadczenia ale jak chcesz sie pozbyc to spróbuj diete zrobić : zero czekolady itp zero strych rzeczy ketchu musztarda chrzan no i zero gazowanych napoi Cola pepsi celestynka mówi ci to moze pomóc u mnie pomoglo nie calkiem ale bylo i jest duzo lepiej mam nadzieje ze ci jakoś pomoge bo wiem ze jest @@@ane mieć trądzik ;/;/;/ pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6186718]
[31.01.2006] 02:15
ununquadium
DERMATOLOG ! ununquadium@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [6186746]
[02.02.2006] 17:51
Senior 19
Dermatolog...hmm chodze rególarnie od roku do dermatologa i z kazda wizytą wydaje sporo kasy na coraz to inne maści i kremy ale nie bardzo pomaga...mam pytanie-do ilu lay rozwija sie trądzik i kiedy moze przejsc bo piszecie ze przejdzie z wiekiem...a jaki ten wiek jest??

IP i czas połączenia logowane. [6212286]
[02.02.2006] 23:16
_deejaay_
Ciężko z tym żyć a mam z tym problem odkąd tylko pamiętam. Teraz mam 18 lat i jest z dnia na dzień tylko gorzej. Żaden Roccutane czy cokolwiek innego niepomaga, już niewiem co mam z tym zrobić. Kazdy lekarz mówi i tu cytuję: "zobaczymy czy to coś pomoże i proszę przyjść za 2 tygodnie", jak bym był jakimś krulikiem doświadczalnym no a po 2 tygodniach jest jeszcze gorzej massakraa. Po prostu pełna deprechaa. Dziś wyglądam dosłownie jak HIROSHIMA-POMOCY!!!

IP i czas połączenia logowane. [6215830]
[25.09.2017] 15:35
[04.02.2006] 00:06
Pscal Monaletta
Skąd ja to znam...masz to zobaczymy co potym bedzie przyjdz...ide do apteki wydaje sporo kasy a to i tak g... pomaga...bleeema przejsc z wiekiem...ciekawe kiedy?? codzien łudze sie ze to może dzisiaj nastąpi ten dzien a wieczorem stając przed lustrem uświadamiam sobie że sie myliłem i z nadzieją czekam na jutro...

IP i czas połączenia logowane. [6226442]
[04.02.2006] 13:30
_deejaay_
Najgorsze jest to, że wielu ludzi niezdaje sobie sprawy jak uciążliwy może być trądzik. Wszyscy myślą tylko, że to z brudu czy czegoś podobnego. Massakra, jak ktoś mnie widzi to patrzy jak na szkodnika, którego trzeba natychmiast rozdeptać . Gdzie ci ludzie mają mózg? Co dzień mam nadzieję, że bedzie lepiej a tu non stop gorzej. Dziś powtarzam sobie, ze chciałbym wyglądać jak sprzed 2 lat a jutro mówię że wolałbym tak jak wczoraj. Coś strasznego. Ta choroba w ciagu tylu zasranych lat zniszczyła mi całe spojżenie na świat. Tu nawet psycholog jak by chciał to by niepomógł skoro co dzień się widzę w cholernym lustrze. No to na tyle. Jeśli, ktoś miał bardzo poważne problemy z trądzikiem i jakoś go pokonał to proszę o wypowiedź.

IP i czas połączenia logowane. [6229602]
[04.02.2006] 23:09
daniel 18
ej stary nie łam sie! ja też mam i jakoś trzeba żyć! pisałem ci bardzo ważna jest dieta zero czekolady itp napojów gazowanych i ostrych rzeczy i bedzie mniej! ja tez już mam 2 lata a mam teraz 18 i jakoś żyje ! a z wikeim to powinno tak przejśc wiesz koło 20 21 22 zależy różnie! no to ja sie łudze ze tyylko jeszcze 2 lata heh ale słyszłąem ze może pomóc solarium! nie korzystam ale to jest dobre bo u mnei w czasie lata prawie zanika a mam też na plecach wystacry kilka godzin na słońcu i zanika ! pozdro musimy wytrzymać do lata

IP i czas połączenia logowane. [6235190]
[04.02.2006] 23:10
zepsuty
przeszczep twarzy

IP i czas połączenia logowane. [6235207]
[05.02.2006] 11:35
Nie łudźcie się
Ale mnie rozśmieszyliście !! Ja mam 30 lat i zmagam się z trądzikiem połowę życia ! Niestety nie przechodzi i w wyjątkowych sytuacjach, gdy szykuje się ważna impreza czy uroczystość idę do dermatologa i proszę o antybiotyk (bo ten pomaga na - niestety na krótko, ale efekt twarzy bez pryszczy jest tego wart !).
Dawno pokończyłam wszystkie szkoły, mam męża, pracuję i tak jakoś się to wszystko kręci - niestety moja twarz się nie chce zmienić, jest wciąż pokryta obrzydliwymi pryszczami, cera się błyszczy.
Jeśli więc macie skłonność do trądziku i do tego jeszcze pecha, to ani wiek 30 lat was nie uratuje Niestety ...

IP i czas połączenia logowane. [6237766]
[05.02.2006] 11:54
trochę pryszczata
cześć; mam 23 lata i nawet nie narzekam na swoją cerę; najgorzej jest na kilka dni przed okresem, ale z tym też daję sobie radę; ostatnio słyszałam, że na pryszcze pomaga maseczka z dróżdzy: pół opakowania drożdzy + dosłownie kilak kropel ciepłego mleka - to rozetrzeć na masę (żeby było jak krem) i posmarować tym dokładnie umytą twarz; zostawić to do zaschnięcia (ok. pół godziny, ale to zależy od grubości warstwy, którą położyliście na twarzy), następnie zmyć letnią wodą, dokładnie oczyścić twarz tonikiem (aha - skóra może być zaróżowiona zwłaszcza na policzkach oraz napięta) a następnie posmarować twarz kremem nawilżającym (nie natłuszczającym!) - coś takiego należy robić przez miesiąc 1 raz w tygodniu

powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [6237937]
[05.02.2006] 13:02
dzisiejsza
ja czasem też mam taki problem a jestem juz dużą dziewczynką.trzeba bardzo często myc twarz , jak naj mniej kosmetyków no i od czasu do czasu solarium.
to rada lekarza

IP i czas połączenia logowane. [6238589]
[05.02.2006] 16:24
HERONA
jak mi sie troche pryszczy zrobi to uzywam METRONIDAZOL, jak mam strasznie mocno to taki specjalny płyn, który na zamówienie robi apteka z przepisu dermatolog. A tak to uzywam nivea, zadnych tam innych kremów, które maja zgubne działanie, zadnych pudrów. Myje twarz mydłem antybakteryjnym np. cd. "Nie należy mylić prawdy z opinią wiekszości."

IP i czas połączenia logowane. [6240474]
[06.02.2006] 22:51
pryszczak D
ja uzywam Clerasil w płateczkach smaruje rano i weczorem w razie czego mam płyn Clerasil pomaranczowy ładnie pachnie i pianke Clerasil smaruje płateczkami szybko mam 15 lat i jestem chłopakiem syfi mnie ale daje rade zawsze cos jest \"czerwonego\" taki wiek jeden przechodzi drugi nie jeszcze mam masc Sudocrem mocna ale jak mam gdzies wyjsc to z 2 dni przed ja smaruje i pomaga. Moze z wiekiem i czasem mi przejda pryszcze

IP i czas połączenia logowane. [6253783]
[09.02.2006] 14:30
Kazio Sztuczny Nawóz
Kurde tutaj nie chodzi o takie wypierdki co wychodzą w wieku młodzieńczym tylko o coś innego. Żadne Klerasile i inne rekamowane badziewia nie pomogą. Antybiotyki owszem działają, ale tylko wtedy gdy je bierzesz. Jak odstawisz to znowu to sie pojawia więc nie widze sensu trucia organizmu. Ja mam teraz 22 lata i już nie wychodzi mi ich tak dużo jak 2-3 lata temu ale jednak pojawiają sie Poza tym pozostały mi blizny na twarzy po nich...

IP i czas połączenia logowane. [6277315]
[09.02.2006] 14:35
Kazio Sztuczny Nawóz
Dodam jeszcze, że regularne mycie sie to wiadomo podstawa. Wkurzają mnie też niektóre komentarze: masz pryszcze bo sie nie myjesz itp.
To tak jakby ktoś miał biegunke i myślał, że jak umyje du.pe to mu przejdzie.
To jest problem natury hormonalnej nic więcej.

IP i czas połączenia logowane. [6277343]
[09.02.2006] 14:56
anula16lat
hejka _deejaay_! ja i moj brat(18) tez meczylismy sie przez dlugi czas z tym problemem. on jako chlopak mial oczywiscie wiecej tych syfkow i ogolnie jego cera byla w oplakanym stanie. wybral sie do dematologa i ten mu przypisal masc metronizadol (szczerze mowiac niezbyt skuteczna ale tania ok 3zl) i Davercin w postaci zelu i plynu. codziennie rano i wieczorem przemywal tym twarz i naprawde efekt byl wspanialy! pozniej i ja kupilam sobie ten plyn i po zuzyciu jednej buteleczki problem mina. to nieprawda ze jak przestalam go uzywac to tradzik wrocil. ciagle uzywanie powoduje ze kosmetyk przestaje dzialac dlatego jak zuzyjesz jena serie koniecznie zrob sobie ok. 3 tygodniowa przerwe. powinno pomoc bo jezeli moj brat sie wyleczyl to nie ma mocnych ! pozdrawiam i czekam na odp.jak ci poszlo.

IP i czas połączenia logowane. [6277519]
[09.02.2006] 15:01
anula16lat
a co do solariu to rzeczywiscie pomaga ale na krotko bo bedac w solarium twoje zmiany skorne sie wysuszaj i wydaje sie ze cera wyglada lepiej aale po tygodniu czy dwoch wszystko powraca z podwojna sila. a ty probowales juz davercinu? jak masz jeszcze jakies pytania to zawsze ci odpowiem.

IP i czas połączenia logowane. [6277563]
[09.02.2006] 19:46
_deejaay_
Davercinu niepróbowałem i niewierze, że mogłby mi pomóc skoro leczenie najsilniejszym lekiem-roccutanem nic niedało. Mam pełno blizn na twarzy i wciąż wychodzą inne pryszcze a najgorsze jest to, że każdy jest w postaci ropnej. Z tym coraz ciężej żyć. Dziękuje jednak wszystkim za rady ale czytając tu wyzej wymienione wypowiedzi dochodzę do jednego wniosku-dla mnie niema już ratunku
Pryszcze nigdy nieznikną choćbym niewiadomo co robił.

IP i czas połączenia logowane. [6280474]
[10.02.2006] 12:53
anula16lat
Ej no _deejaay_ nie pekaj!!!!!!!!!!!!!! Jak nie wierzysz ze to cos pomoze to sprobuj. chyba nic nie stracisz skoro juz prawie wszystkiego probowales sprobuj i tego. nie wiem czy dermatolog do ktorego chodzisz proponowal ci jakis antybiotyk w tabletkach? gdy bierze sie go doustnie leczy ,,od srodka" przyczyne choroby. Moze to jest jakies wyjscie? Nie wiem czy cos ci te rady pomoga ale wierz mi ze nie warto sie tak zalamywac! 3maj sie!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [6286250]
[10.02.2006] 16:11
Kazio Sztuczny Nawóz
Przecież pisał już, że brał Roccutane

Hormony... ach hormony...

_deejaay_ walnij sobie jakąś kuracje sterydową

IP i czas połączenia logowane. [6288185]
[17.02.2006] 18:25
kLauDussia
slyszalam o likwidowaniu tradziQ laserem.. nie wiem czy dokladnie usuwa bo nie mam problemow z tradzikiem

IP i czas połączenia logowane. [6346368]
[26.02.2006] 22:20
Daniel 18
ej ludzie ja to mam @@@ane dopiero!! bylem 2 dni temu u dermatologa i @@@iscie mnie pocieszył : powiedział 2000 zł i mnie wyleczy :| niestety nie stać moich rodziców wyłożyć 2000 zł ale podobno po tym trądzik znika i już nie powraca! a ja mam trądzik taki że robią mi sie takie guzy można powiedzieć ;/ ja mam @@@ane nie narzekajcie!!

ps. dawajcie jakieś naprawde skuteczne środki please!!!!

IP i czas połączenia logowane. [6422293]
[27.02.2006] 17:50
_deejaay_
No chłopie ja wiem jak to jest;(. Też miałem takie jazdy u dermatologa. Pewnie Ci przypisał izotek-polski odpowiednik roccutane, a kuracja i tak jest o połowe tańsza. Ja brałem pare lat temu roccutane i wyrażę się brzydko - gówno mi pomógł. Do teraz jestem przekonany, że najlepszym wyjściem będzie kuracja hormonalna, bo wszystkiego już chyba próbowałem. Na twarzy mam takie blizny (czytaj dziury), a o plecach już niewspomnę , że ciężko mnieć jakiekolwiek chęci do życia, a co dopiero o tym rozmawiać z innymi. Dla mnie życie już się dawno skończyło, teraz to już tylko marna egzystencja. Środowisko w jakim żyję już mnie wykańcza. Niezałamuj się bo napewno jesteś w lepszej sytuacji ode mnie. Pozdrowionka...

IP i czas połączenia logowane. [6427316]
[27.02.2006] 19:04
Kazio_Sztuczny_Nawóz
Heh... izotek... też mi wspominała moja pani dermatolog gdy jeszcze do niej chodziłem (czyt. 2 lata temu). I kosztowało by to właśnie ok.1,5 tyś. Kasy takiej wtedy nie miałem, a teraz wątpie czy bym sie na taką kuracje zdecydował. _deejaay_ skoro Tobie to nie pomogło to jaka pewność, że mi pomoże ? hmm ?
Ta kuracja roccutane czy jak to zwą też już pod zabawe hormonalną podpada. _deejaay_ nie łam sie, moje plecy to dopiero wyglądają masakrycznie

IP i czas połączenia logowane. [6428127]
[27.02.2006] 22:45
daniel 18
spoko nie łamie sie ;p raz jest gorzej raz lepiej! ale najlepiej pomaga na to słońce w lecie 2 godziny na słoncu poleze i niemam nic na plecach!! tylko ze powraca!! ale bądźmy dobrej myśli kiedyś przejdzie! tylko @@@ mam 18 lat a doktorek powiedzial ze może sie to ciągnąć nawet do 25 lat;/ ale myśle że sie mylił pozdro dla wszystkich łamiących się nie łamcie sie

IP i czas połączenia logowane. [6430411]
[27.02.2006] 23:36
liski123
Zastanawiałem się czy warto pisać, ordynarne posty itd.
Moim skromnym zdaniem:
1.Zmiana trybu odżywiania - zero cukru, zero ziemniaków, mąka razowa, zapomnij o Mc Donaldzie, chleb żytni, mało mięsa smażonego.
2.Przemywanie twarzy srebrem koloidalnym.
3.Proszek zasadowy dr. Auera - miesięczna kuracja.
4.Picie na czczo oleju lnianego - zimnotłoczonego.
5. Dać sobie szansę 3-miesięczną na poprawę cery.

IP i czas połączenia logowane. [6430824]
[03.03.2006] 08:28
piercing  piercing@tlen.pl
kiedys tez mialam problem z tradzikiem teraz tylko od czasu do czasu wyskoczy mi jakis pryszcz i musze sie z nim męczyć. Uzywałam roznych lekow, tonikow itp ale najlepszy to jest tonik ADONIS(AFRODYTA) kosztuje nie cale 4 zl a naprawde pomaga chodze tez na solarium raz w tygoniu i jest o wiele lepiej niz bylo jakies 2 lata temu pozdrawiam i zycze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [6458626]
[08.03.2006] 23:10
daniel 18
no znowu ja! mam coś dobregp naprawde dobrego tylkooo niestety niewiem jak sie nazywa bo tak lekarz napisale ze niewiadomo o co chodzi ale to jest w buteleczce i to jest takie coś żółtego!! ale nie pomoge niestety

IP i czas połączenia logowane. [6508630]
[18.03.2006] 17:21
afhdhdh
polecam właśnie to lekarstwo na recepte robione! poproście lekarza o takie coś a on bedzie wiedzail o co chodzi pomaga!!!! tkie żółte robione !!

IP i czas połączenia logowane. [6592633]
[18.03.2006] 23:43
_deejaay_
Dostaję lek na spirytusie robiony w aptece ale nic niepomaga. Dermatolog powiedziała, że niema dla mnie innego ratunku jak Aknenormin a z tego leku co to biore na zamówienie z apteki-zaczęła się śmiać. Aby móc brać Aknenormin - najpierw musze wykonać badania. Badania już zrobiłem i wykazały wszystko w normie. Teraz po niedzieli lecę o przypisanie tego leku. Wiem, jakie to ma skutki uboczne bo brałem już prawie ze 2 lata temu Roccutane ale zbyt krótko bo nieszło tego znieść. Gościuwa przypisała mi końską dawkę. Teraz pani doktor powiedziała, że zacznę od tej słabszej dawki żeby się przyzwyczaić. Choćby niewiem co się działo to nieskończę aż się wyleczę. Dzięki wszystkim, że chcieliście mi pomóc. Wierzę, że w końcu mi się uda

IP i czas połączenia logowane. [6597079]

1 2 3   » 76 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat