o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Macanie w autobusie/tramwaju

1 2 3 4 Strony tematu:
[02.11.2013] 11:15
słuchaj gimsrako
OnaJakWino - nie ma tu już dawno tego gimsraki, więc możesz sobie darować pisanie w formie osobowej

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20839619]
[03.11.2013] 01:38
------,,,
sluchaj il cretino-wal sie na RYJ.Nie pisze do ciebie i nie mam najmniejszego zamiaru a jak pisze i do kogo to nie twoj zarabany interes.Wiec ryj w kubel i wy@@@aj palancie jeden.Pouczac to mozesz swoja babcie albo menela na trawniku przed remiza z twojej wiochy.Dotarlo !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [20840981]
[03.11.2013] 11:29
------,,,
sram ustami

IP i czas połączenia logowane. [20841176]
[03.11.2013] 12:04
------,,,
i mam sraczkę

IP i czas połączenia logowane. [20841234]
[04.11.2013] 12:42
naklejki
fajny gadżet http://allegro.pl/naklejka-na-sciane-dekorac ja-dekor-100-cm-i3682483755.html

IP i czas połączenia logowane. [20843350]
[17.01.2018] 13:33
[07.03.2014] 15:04
patrykeros  48479642@tlen.pl
Chętnie delikatnie popieściłbym, pogłaskał jakąs Panią w autobusie, tramwaju/pociagu. Namiętnie, delikatnie, zmysłowo, nie nachalnie...

IP i czas połączenia logowane. [21078820]
[16.03.2014] 00:36
pabloo
a jak temat wygląda w Warszawie?
można pomacać?
jak reagują dziewczyny?

IP i czas połączenia logowane. [21092136]
[16.03.2014] 01:33
w ryja
i telefon na policję

IP i czas połączenia logowane. [21092175]
[13.02.2015] 19:15
a jak tam
w łodzi sie sytuacja miewa 8)

IP i czas połączenia logowane. [21617379]
[16.03.2015] 13:07
macacz  czewa@tlen.pl
Siemka ktoś chętny na macanie po dupce lub po cipce

IP i czas połączenia logowane. [21672468]
[14.10.2015] 03:33
echel20
Ostatnio mialem ciekawa przygode w autobusie. Bylo tloczno, z trudnością przeciskalem się miedzy ludzmi. W końcu znalazlem sobie kawalek wolnego miejsca. Za mną, przy szybie stal chlopak 20-22 lata, przede mna kobieta ok. 35 z dosyć dużym tylkiem. Byl mocny scisk, do tego na następnym przystanku wsiadlo 3 ludzi, ciężko bylo oddychać. Pani z dużym tylkiem chcąc nie chcąc musiala na mnie wylądować, z kolei ja musialem wylądować na chlopaku, ale miedzy nami bylo troszkę miejsca. Jej pupa przycisnela moja rękę, lekko zaniepokojony chcialem powoli wyjąć rękę tak by nie zwrocila uwagi. Bylo ciężko, miala na sobie obcisle jeansy. Po chwili zauwazylem ze nie zwraca na mnie uwagi, ba, wręcz zmienia pozycje by jej pupie bylo wygodnie na mojej ręce. Postanowilem szybkim ruchem wyciągnąć rękę i polozyc obie na jej biodrach. 0 reakcji. Usadowila swoja piękna pupe na moim (juz sztywnym) penisie. Zaczalem kierować jej biodrami ocierając się kutasem o jej dupe. Po 2-3 minutach poczulem twarde prącie na moim tylku. Byl to chlopak o którym byla mowa na poczatku.

IP i czas połączenia logowane. [22014086]
[14.10.2015] 04:08
echel20
Nie mialem co zrobic, pomyslalem ze widząc to co robię z panią przede mną go podniecilo. Nie tracąc czasu dalej masowalem pupe pani przede mną swoim kutasem mocno trzymając jej biodra. Poczulem powolne ruchy na moim tylku. Tyl-przod lewo-prawo. Jestem hetero ale bylem bardzo podniecony ta sytuacja. Pomyslalem ze tak naprawdę on powinien być na moim miejscu, w końcu wepchnalem się tutaj przypadkiem. Nie myśląc dużej wypialem się na tyle ile się dalo i zaczalem lekko kręcić tylkiem, tak samo jak krecil się tylek 35 latki na moim kutasie. Chlopak zlapal się gornych rurek i mocnymi ruchami napieral na moja dupe. Z podniecenia trysnalem. Pani przedemna wysiadając usmiechnela się uroczo. Chlopak dalej bawil się w najlepsze z moim tylkiem. Jako ze mial teraz więcej miejsca robil to z coraz większym entuzjazmem. Wyjal go i wsadzal mi miedzy nogi. Prawa ręką zlapalem jego berlo i stojąc tylem zaczalem bawić się nim. Nie minelo 3 minut gdy trysnal na mój tylek. Po wszystkim czulem jak mnie wycieral. Wychodząc szepnal cicho do ucha "dzięki, ale będzie plama" Milo wspominam ten dzien i jak najbardziej polecal każdemu takie doswiadczenie

IP i czas połączenia logowane. [22014093]
[14.10.2015] 04:55
matis289
echel20 (15.10.2015.14 04:08):
Nie mialem co zrobic, pomyslalem ze widząc to co robię z panią przede mną go podniecilo. Nie tracąc czasu dalej masowalem pupe pani przede mną swoim kutasem mocno trzymając jej biodra. Poczulem powolne ruchy na moim tylku. Tyl-przod lewo-prawo. Jestem hetero ale bylem bardzo podniecony ta sytuacja. Pomyslalem ze tak naprawdę on powinien być na moim miejscu, w końcu wepchnalem się tutaj przypadkiem. Nie myśląc dużej wypialem się na tyle ile się dalo i zaczalem lekko kręcić tylkiem, tak samo jak krecil się tylek 35 latki na moim kutasie. Chlopak zlapal się gornych rurek i mocnymi ruchami napieral na moja dupe. Z podniecenia trysnalem. Pani przedemna wysiadając usmiechnela się uroczo. Chlopak dalej bawil się w najlepsze z moim tylkiem. Jako ze mial teraz więcej miejsca robil to z coraz większym entuzjazmem. Wyjal go i wsadzal mi miedzy nogi. Prawa ręką zlapalem jego berlo i stojąc tylem zaczalem bawić się nim. Nie minelo 3 minut gdy trysnal na mój tylek. Po wszystkim czulem jak mnie wycieral. Wychodząc szepnal cicho do ucha "dzięki, ale będzie plama" Milo wspominam ten dzien i jak najbardziej polecal każdemu takie doswiadczenie

Musisz niezle wyglądać od tyłu skoro się tak napalił, mam nadzieje ze kiedyś cie spotkam w zatłoczonym busie

IP i czas połączenia logowane. [22014095]
[27.12.2015] 09:48
wawa.on30
Czesc temat spoko
Ja raz mialem przygodę jadąc z Banach tramwajem nr.1 wsiadlem i stanolem z tyłu za dziewczyna ona siedziała ja stałem za nią po chwili zobaczylem ze sie wpatruje mi w krocze a ze mialem troche stojacego moze i bylo wodac przez dresik i patrzyla i patrzyla wiec jej pokazalem spojrzeniem oczami na niego a ona sie usmiechnela i kiwnela zebym sie zblizyl......myslalem ze zaraz oszaleje a ona zaczela mnie dyskretnie macac przez spodnie myslalem ze zaraz dojde zapytałem czy wyjdziemy a ona ze tak wiec wysiedlismy kolo Zawiszy i poszła zemna w krzaki kolo torowiska zwalila mi do konca i powiedziala ze czesto jeździ ta linia bo na uczelnie pierwszy raz tak mialem super przeżycie
Teraz czesto jestem w samych dresach bez bielizny po warszawie tramwaje 13 20 6 18 9 15......lepiej widac....

IP i czas połączenia logowane. [22123654]
[02.05.2016] 23:36
Kaska_88
Hej, ja miałam ostatnio taką sytuację. Wchodzę do autobusu linii 820 i jak zwykle rano jadąc na uczelnię tłok niesamowity. Jechałam jak zwykle do Katowic i nagle poczułam jak ktoś smyra mnie swoją ręką po pupie. Nie powiem że to nie było przyjemne bo zrobiło mi się od razu mokro. jechaliśmy tak może z pół godziny przyklejeni do siebie ale niestety nie odważył się na nic więcej. Ciekawe przeżycie usmiech.gif

IP i czas połączenia logowane. [22295333]
[03.05.2016] 09:27
maciek12
Kaska_88 (16.05.2016.02 23:36):
Hej, ja miałam ostatnio taką sytuację. Wchodzę do autobusu linii 820 i jak zwykle rano jadąc na uczelnię tłok niesamowity. Jechałam jak zwykle do Katowic i nagle poczułam jak ktoś smyra mnie swoją ręką po pupie. Nie powiem że to nie było przyjemne bo zrobiło mi się od razu mokro. jechaliśmy tak może z pół godziny przyklejeni do siebie ale niestety nie odważył się na nic więcej. Ciekawe przeżycie usmiech.gif

Hmm, zawsze możesz się odezwać do mnie

IP i czas połączenia logowane. [22295524]
[09.05.2016] 21:10
Adamxxxx  adambg74@tlen.pl
Nie raz miałem takie sytuacje... chyba mam szczęście to kobiet stojących obok mnie. W zasadzie codziennie rano dane mi jest podróżować zatłoczonym autobusem.
Najciekawsze w tym jest to, że niezwykle rzadko zdarza się reakcja negatywna, tzn. że kobieta próbuje się odsunąć albo w jakikolwiek sposób zareagować, żeby tą sytuację zakończyć.
Jak ktoś chce coś więcej na temat to zapraszam - adambg(at)op.pl

IP i czas połączenia logowane. [22302822]
[09.05.2016] 21:34
miki79m
A może ustawka na macanie we Wrocławiu?

IP i czas połączenia logowane. [22302846]
[19.05.2016] 10:48
muchos
do zalęknionego chłoptasia (09.09.2009.12 20:00):
<cytat>to moze tak (09.09.10 01:39):
ty-pedal-nikt cie o zdanie nie pyta.Temat jest calkowicie inny.Wiec moze daruj sobie te pedalskie umizgi.
</cytat>
Temat jest o macaniu w autobusie, a forum jest otwarte dla wszystkich. Jak masz problem ze swoją męskością i homoseksualizm jest dla ciebie zagrożeniem, idź czym prędzej do dobrego psychologa. A wcześniej sprawdź sobie w słowniku, co to są umizgi.

NIE-PEDALE-temat jest WYLACZNIE dla osob NORMALNYCH,czyli heteroseksualnych.Jak ty masz problem,to wy@@@aj na pedalskie forum.Tutaj nikogo nie interesuja twoje pedalskie upodobania oraz twoje chore akce,ktore dla zdrowych osob sa OBRZYDLIWE !!!.WON STAD !!!

IP i czas połączenia logowane. [22314530]
[13.06.2016] 10:10
lasia2  lololol@tlen.pl
mam 13 lat i codziennie dojeżdżam do szkoły tramwajem. od pewnego czasu jeździ nim też pewien chłopiec wygląda na około 19 lat i jest bardzo przystojny. ostatnim razem usiadłam sobie z tyłu tramwaju a on staną koło mnie tak jak zawsze, ale tym razem ciągle się gapił na moje cycki. kiedy tramwaj się zatrzymał on się zachwiał i upadł na mnie przez kilka sekund siedział mi na kolanach. kiedy wstał przeszłam na inne miejsce. on poszedł za mną. kiedy tramwaj ruszył on udał że się potkną i jedną ręką złapał mnie za pupę i nie chciał tej ręki zabrać. kiedy zorientowałam się co się właśnie stało on włożył mi rękę pod spodnie i dotkną penisem mojej ręki. bardzo się wystraszyłam i chciałam wyjść, a wtedy on złapał mnie za ramie i powiedział mi na ucho że nie widział jeszcze tak ładnej dziewczyny. powiedział też że jestem bardzo seksowna i że ma na mnie ochotę. wyrwałam się i wyszłam z tramwaju. następnym razem było to samo. od tamtej pory mama wozi mnie do szkoły

IP i czas połączenia logowane. [22343323]
[24.06.2016] 13:49
like a boss
lasia2 (16.06.2016.13 10:10):
mam 13 lat i codziennie dojeżdżam do szkoły tramwajem. od pewnego czasu jeździ nim też pewien chłopiec wygląda na około 19 lat i jest bardzo przystojny. ostatnim razem usiadłam sobie z tyłu tramwaju a on staną koło mnie tak jak zawsze, ale tym razem ciągle się gapił na moje cycki. kiedy tramwaj się zatrzymał on się zachwiał i upadł na mnie przez kilka sekund siedział mi na kolanach. kiedy wstał przeszłam na inne miejsce. on poszedł za mną. kiedy tramwaj ruszył on udał że się potkną i jedną ręką złapał mnie za pupę i nie chciał tej ręki zabrać. kiedy zorientowałam się co się właśnie stało on włożył mi rękę pod spodnie i dotkną penisem mojej ręki. bardzo się wystraszyłam i chciałam wyjść, a wtedy on złapał mnie za ramie i powiedział mi na ucho że nie widział jeszcze tak ładnej dziewczyny. powiedział też że jestem bardzo seksowna i że ma na mnie ochotę. wyrwałam się i wyszłam z tramwaju. następnym razem było to samo. od tamtej pory mama wozi mnie do szkoły

Jak posmakujesz to jeszcze będziesz go szukać

IP i czas połączenia logowane. [22355435]
[24.06.2016] 20:07
heterosex
Fajnie się poocierać o chłopaków mimo, że hetero. MMMMM!

IP i czas połączenia logowane. [22355912]
[28.07.2016] 22:11
Olga_R
Czasami się zdarzało, że jakiś obcy facet pomasował sobie moją pupę jak stałam w tramwaju. Obecnie częściej jeżdzę samochodem więc spokój

IP i czas połączenia logowane. [22395124]
[29.07.2016] 18:17
subtelny
Fajny temat.
Ja (24l) kilka dni temu w autobusie (nie w podmiejskim) już tak po zmroku, godzina 23.
Usiadłem na tyłach autobusu. Usiadła równolegle do mnie, ale po drugiej stronie dziewczyna ok 19 lat.
Leżała, może spała, albo po prostu odpoczywała z zamkniętymi oczami.
Naszła mnie ochota na coś niegrzecznego
Byłem w krótkich szerokich spodenkach, więc podwinąłem bokserki, aby uwolnić peniska. Podwinąłem również nogawkę, aby wystawał on z nich i usiadłem trochę bokiem na siedzeniu, aby dziewczyna miała lepszy widok, jeśli otworzy oczy i mogła "dyskretniej" zerkać
Długo czekałem na ten moment, z 20 min. W tym czasie pilnowałem, aby "kolega" był w gotowości na jej spojrzenie. I tak się stało. Otwierając oczy, przesunęła szybkim wzrokiem otoczenie, aż na trochę dłuższy moment utkwiła go na Nim i zaraz przymknęła oczy.
Najwyraźniej czuła, że może ją obserwuję i jej reakcje. Gdy już zauważyłem jej zainteresowanie, przestałem zerkać. Trwało to tak z 15 min, aż nastąpił krótki postój na przystanku, schowałem penisa, bo światła zapalono, a dziewczyna poszła odetchnąć na dworze.
Wsiadło trochę osób i ktoś zajął miejsce tej dziewczyny. Gdy wracała i to zauważyła, zapytała, czy może usiąść obok mnie, na co chętnie przystanąłem i zastanawiałem się czy ona wie, że ja wiem
Jechaliśmy sobie tak dalej i postanowiłem, "przypadkowo" na zakrętach, wybojach dotykać dłonią jej uda, przytulać się całą ręką do jej ręki.
Nie odsuwała się, nie dawała żadnego znaku dość długo. Coraz mniej subtelnie zacząłem dotykać, właściwie już ręki nie odklejałem od niej.
Jej ręka zaczęła dotykać mojego uda co mnie przyprawiło o mocniejsze bicie serca, bo spodziewałem się, że pozostanie bierna.
Cały czas unikaliśmy kontaktu wzrokowego. Dziewczyna zrobiła się śmielsza i przesunęła dłonią wzdłuż mojego uda do biodra. Czułem jak mi się ciężko oddycha i jak mnie zalewa fala gorąca i pojawia się erekcja.
Zauważyła to i powoli, bardzo powoli się zbliżała do krocza delikatnie gładząc dookoła. W końcu położyła dłoń na nim i zaczęła badać go, jego wielkość, zanim zaczęła delikatne masowanie.
Każdy mój oddech już mogła usłyszeć bo oddychałem przez usta.
Później powoli przesunęła dłoń w dół uda i wsunęła dłoń przez szeroką nogawkę jednocześnie ją podwijając i wysunęła penisa na wolność.
Masturbowała mnie ręką, cały czas powoli, ściskając raz mocniej raz słabiej. Szepnęła, bym powiedział jak już będę dochodził.
Bałem się, że się zniechęci bo trwało to z 15 min. Gdy już byłem u szczytu, podstawiła rękę i na nią eksplodowałem.
Rękę trochę oblizała, resztę wytarła w chusteczki. Poprosiła mnie o rewanż, nie muszę mówić, że na to liczyłem.
Od razu przeszedłem do rzeczy, gładziłem jej brzuch, ściskając go lekko przez bluzkę. Schodziłem powoli w dół do jej krocza, najpierw delikatnie przez spodenki wyczułem kształt, ciepło. Od razu rozchyliła nogi dla lepszego dostępu. Zacząłem lekkie masowanie dookoła. Widać, że było jej mało za chwilę. Podniosłem więc dłoń i wsunąłem w spodenki dłoń ale musiała rozpiąć guzik i zamek. Od razu włożyłem dłoń w majtki i objąłem wargi sromowe, środkowym palem przejechałem wzdłuż rowka i wyczułem wilgoć.
zacząłem w ten sposób robić ruchy w dół i górę masując całą myszkę. Usłyszałem jak stłumiła mały jęk wtedy. Rozpocząłem szybsze ruchy, a potem eksplorację jej wnętrza paluszkami. Ciasno było, 2 paluszki jedynie swobodnie wchodziły. Posuwałem ją palcami powoli a jak najgłębiej ze zmianami na masowanie łechtaczki. Masowałem powoli, bo nie chciałem by wyrywały się jej jęki i by ktoś usłyszał.
Oparła mi się o ramię twarzą by mogła cichutko jęczeć. W pewnym momencie zacisnęła mocno uda, a zaraz odsunęła moją dłoń i tak trwała z kilka chwil.
Zapytała mnie czy już kiedyś praktykowałem coś takiego publicznie z nieznajomą. Odpowiedziałem, że tylko lekki ekshibicjonizm, delikatne smyranie, ale żadna nie odwzajemniała.
Od tamtej pory się otworzyłem bardziej na takie zabawy, jednak jeszcze mi się nie trafiło coś więcej.
Z racji tego chciałbym zapytać czy są jakieś chętne Panie z Gliwic komunikacją miejską? Dojrzałe też mnie pociągają.
Mail: ichigokurosakizangetsu0@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [22396260]
[29.07.2016] 19:25
streść to albo spierrdalaj

IP i czas połączenia logowane. [22396382]
[25.12.2016] 09:37
marko11
szykuje podobną niespodziankę żonie ale w kinie

IP i czas połączenia logowane. [22572355]
[17.10.2017] 17:10
SzczecinChlopak
Jakaś dziewczyna od 15-20 chętna na młodszego ze Szczecina wiek 14??

IP i czas połączenia logowane. [22821144]
[02.11.2017] 01:33
markes
koleśś (09.09.2009.08 23:52):
Ja tam lubię czuć wzwód podnieconego kolesia przez spodnie w autobusie, ale nieczęsto to się niestety zdarza.

ty to mozesz dostac co najwyzej w ryj-piescia-pedalwe jeden.

IP i czas połączenia logowane. [22828648]
[02.11.2017] 08:13
No ale
Nie ma tego pedała tu od 8 lat, więc możesz sobie darować próbę dyskusji z nim.

IP i czas połączenia logowane. [22828689]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat