o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Macanie w autobusie/tramwaju

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.01.2006] 11:25
Saddam71.
Czasami jak widzę jakąś fajną laskę w autobusie czy tramwaju to staram się zmacać jej tyłeczek
Nie robie tego zbyt często ponieważ mam 15 lat i niewiem jakiej reakcji mogę się spodziewać.
Chciałbym poznać tutaj stanowisko zarówno panów jak i pań
Dziewczyny co o tym sądzicie? Czy wkurza was to czy, wręcz przeciwnie?
A może ktośz was także robi coś takiego?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.01.2006] 20:58
viesia60
Bardzo to lubie, gdy poczuje ze ktos mnie maca w autobusie to klekam i o.bciagam z polykiem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6166817]
[28.01.2006] 22:48
jesteś chory
Idź się lecz, to jest obrzydliwe

IP i czas połączenia logowane. [6167885]
[29.01.2006] 08:45
Saddam71.
Czekam na dalsze opinie

IP i czas połączenia logowane. [6169431]
[29.01.2006] 20:26
Saddam71.
Ludzie proszę!
Bardzo mi zależy na waszych wypowiedziach!

IP i czas połączenia logowane. [6174568]
[22.08.2014] 03:56
[02.02.2006] 10:59
fantazja1111
ja bardzo lubie gdy jakis pzrystojniak mnie obmacuje ale tylko przystojniak

IP i czas połączenia logowane. [6208004]
[02.02.2006] 14:55
asia z w-wy
a ja lubie jak mi palce w szparke wsadza jakis obcy facet w autobusie. To mnie podnieca.

IP i czas połączenia logowane. [6210470]
[02.10.2008] 21:12
Maniak_MPK
Czołem!
Nieraz takie laseczki w MPK jadą że ciężko jest utrzymać wszystko w małym stanie

I też lubię się zbliżyć do takich seksownych Pań
Pozdrawiam najśliczniejsze dziewoje z Krakowa!!

IP i czas połączenia logowane. [13561344]
[04.10.2008] 22:12
maxy-milian
Teraz gorzej, ale latem super poczuć sterczące suteczki lub wilgotną mychę pod ręką

IP i czas połączenia logowane. [13572374]
[06.10.2008] 02:58
ehhhee
http://iqpolska.com/?mty5otcy

IP i czas połączenia logowane. [13578432]
[24.06.2009] 14:59
anuska88
tylko gdy jest tloczno i ze niby nei ma miejsca, "niechcacy"

www.wirazka.pl
www.kroliczek.org

IP i czas połączenia logowane. [15108300]
[24.06.2009] 17:45
anuska88
wtedy to mi Mój łechtas przypomina dojrzałe winogronko a żelówka spływa do nowych skarpet nike, jadę tarło o żula i doprawiam palcem po przyszczach (tak nazywam moje bomby)

IP i czas połączenia logowane. [15109077]
[04.09.2009] 23:48
krakowiak7
A może jakaś piękna dziewczyna chciałaby spróbować spotkania na jakiejś linii w Krakowie?

IP i czas połączenia logowane. [15445929]
[08.09.2009] 23:52
koleśś
Ja tam lubię czuć wzwód podnieconego kolesia przez spodnie w autobusie, ale nieczęsto to się niestety zdarza.

IP i czas połączenia logowane. [15466918]
[09.09.2009] 15:26
Corleone_1
Bardzo lubię ocieranko w zatłoczonym autobusie! Niestety odkąd zmieniłem pracę i jeżdżę do mniejszego miasta - autobusy którymi sie przemieszczam nie bywają zatłoczone, choć jeździ nimi sporo dupeczek do szkół. Ale jednak za mało, żeby się \"przytulić\".
Kiedyś miałem taką \"stałą partnerkę\" w porannym autobusie do pracy, której najwidoczniej podobało sie to, bo co dzień to mocniej napierała swoją zgrabną pupką na mojego twardniejącego coraz bardziej z każdą minutą penisa. W końcu doszło do tego, że to ona się ocierała o nmnie, a nie ja. Widziałem, że strasznie ją to jara, bo oddychała coraz szybciej, a jej twarz i szyję oblewał rumieniec. Ja też byłem wówczas nakręcony jak ta lala i kilka razy powstrzymywałem się resztkami sił od wytryśnięcia w majciochy
Szkoda, że te czasy się skończyły...
Swoją drogą, ciekawi mnie, jak dużo lasek lubi, kiedy ociera się o nie w tłoku facet. I nie jakiś menel cuchnący fajkami i strawionym piwskiem, ale przystojny, wysoki, pachnący brunecik ???
Moze ktoś/któraś z Was mi odpowie na moje pytanie?

pozdrawiam serdecznie!
Don Vito

IP i czas połączenia logowane. [15469049]
[12.09.2009] 08:26
pIJAWKA222
Osobiście doświadczyłam kiedyś miziania po ręce, to nie jest fajne...

IP i czas połączenia logowane. [15482709]
[12.09.2009] 20:00
do zalęknionego chłoptasia
to moze tak (09.09.10 01:39):
ty-pedal-nikt cie o zdanie nie pyta.Temat jest calkowicie inny.Wiec moze daruj sobie te pedalskie umizgi.

Temat jest o macaniu w autobusie, a forum jest otwarte dla wszystkich. Jak masz problem ze swoją męskością i homoseksualizm jest dla ciebie zagrożeniem, idź czym prędzej do dobrego psychologa. A wcześniej sprawdź sobie w słowniku, co to są umizgi.

IP i czas połączenia logowane. [15485330]
[13.09.2009] 09:17
Ada7
Mnie frotteuryzm (bo tak się to nazywa) zupełnie nie kręci, jeśli w tramwaju czy autobusie dotyka mnie, ociera się o mnie obcy facet.
Natomiast jeśli robi to facet, z którym jestem, albo kiedy ja robię to w stosunku do niego, to miejsce nie ma znaczenia, baaardzo mnie to kręci

IP i czas połączenia logowane. [15486990]
[14.09.2009] 04:03
gotuj z Gracjanem
to moze tak (09.09.13 22:53):
do pedala-->do zalęknionego chłoptasia-->
chloptas-to mozesz mowic na siebie albo na swojego kolesia pedala.Tego ktory cie posuwa tam gdzie normalnym facetom kupa wychodzi.Rozumiesz?!!!OK!!!A jezeli chodzi o temat-to wyraznie jest o wrazeniach damsko/meskich a nie pedalskich.Wiec WWWYYYPPPIIIEERRDDAALLAAJJ SSTTAADD !!! PEDALE !!! WOOOOOOOOOONN SSTTAADD CCIIOOTTOO !!!!

Człowieku, co ty w ogóle wiesz o homoseksualizmie? Jesteś przeżarty stereotypami i na dodatek chamski. Wstydziłbyś się!

IP i czas połączenia logowane. [15490552]
[14.09.2009] 11:28
kobietka w świecie bywała
to moze tak (09.09.13 22:53):
do pedala-->do zalęknionego chłoptasia-->
chloptas-to mozesz mowic na siebie albo na swojego kolesia pedala.Tego ktory cie posuwa tam gdzie normalnym facetom kupa wychodzi.Rozumiesz?!!!OK!!!A jezeli chodzi o temat-to wyraznie jest o wrazeniach damsko/meskich a nie pedalskich.Wiec WWWYYYPPPIIIEERRDDAALLAAJJ SSTTAADD !!! PEDALE !!! WOOOOOOOOOONN SSTTAADD CCIIOOTTOO !!!!

Takiego chama nie chciałabym poznać nawet stojąc tyłem do niego. A już na pewno nie stojąc tyłem do niego w autobusie.

IP i czas połączenia logowane. [15491216]
[14.09.2009] 14:56
wynika to z głupot
dzieciiaki, możeta sobie pomarzyć
macanko w autobusie ...
nie możecie pomacac bez ikrywania sie, dlatego chowacie sie w tłoku z nadzieją na zamacanie ...

IP i czas połączenia logowane. [15491992]
[15.09.2009] 18:01
Donpedras
Fajnie było przedwczoraj w Cz-wie Robili rekord ile wlezie do autobusa. Jak tylko wlazłem w ten ścisk od razu mi stanął. Z tyłu miałem jakieś facia i też czułem na pupie jego prącie, ale przodem ładowałem jakiejś lasce ok. 30l. i trzymałem ją prawie za tzyce. B.fajne imprezy! Więcej takich!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15496000]
[17.09.2009] 19:11
gjmngfjgfjgf
sobie stanalem zaraz przy ostatnich drzwiach nad ta laska. autobus byl spozniony wiec jechal bardzo szybko a ze trasa byla kreta to caly czas zarzucalo raz w ta strone i raz w tamta. zauwazylem ze ta laska jakby nie bronila sie gdy napieralem na nia spodniami (niechcaco) a gdy ona napierala ramieniem na spodnie (autobus przechylony w druga strone) to jakby nie uciekala od tego naporu (mogla sie przykleic do szyby po lewej ale nie robila tego). za kolejnym razem gdy mnie na nia zarzucilo przytrzymalem troche lewa dlon na jej ramieniu na 2-3 sekundy i zauwazylem ze nie reaguje. po chwili wzialem reke do siebie a potem znow sprobowalem przejechac dlonia po ramieniu (miala na sobie zwykla bluzke) na 3-4 sekundy tym razem bez pomocy autobusu i znowu nie reagowala...wiec posunalem sie dalej i dotknalem jej w okolicach szyi...dalej nic wiec zjechalem nieco dalej reka nizej...i dalej nie reagowala...w koncu delikatnie chwycilem ja za piers (miala sredniej wielkosci biust, ale raczej maly niz duzy). niestety wtedy byl przystanek i pare osob wstalo i pare wysiadlo. na szczescie nikt nie wsiadl, wiec jak autobus ruszyl to znow chwycilem ja lekko za piers, tym razem cala dlonia i zaczalem ugniatac...ona NIC. nigdy bym nie podejrzewal siebie o cos takiego, ale penis mi stal jak pien wtedy i nie wiadomo dlaczego wsunalem dlon pod jej bluzke i pod stanik...przejechalem po sutkach, poczulem ze lekko stwardnialy, a ona dalej patrzyla sie nieruchomo w okno...wtedy juz na maxa podniecony chcialem sprawdzic czy jest mokra i chcialem jej wsadzic reke w spodnie z przodu...ale niestety to byl blad, gwaltonie wziela moja reke...potem juz nic nie probowalem....

ale sam fakt ze dotykalem jej piersi i sutkow pod bluzka to juz cos mysle...a dalej to moze powinieniem to inaczej rozgrac

IP i czas połączenia logowane. [15505401]
[07.10.2009] 09:54
Ona.........
Rzadko jezdze komunikacją miejską ale pamiętam jak jechałam pare tyg temu tramwajem to nie było tłoku. Jakimi liniami na terenie sląska można pojezdzic żeby trafić na macanko?

IP i czas połączenia logowane. [15599430]
[07.10.2009] 15:32
adamos30tychy
Ona......... (09.10.07 09:54):
Rzadko jezdze komunikacją miejską ale pamiętam jak jechałam pare tyg temu tramwajem to nie było tłoku. Jakimi liniami na terenie sląska można pojezdzic żeby trafić na macanko?

Mozesz pojezdzic ze mna to ja cie pomacam

IP i czas połączenia logowane. [15600270]
[10.11.2009] 20:53
InHolnn
My w szkole mamy takie szatnie że jest kilka okienek i tam dajemy numerki wożnym żeby odebrać swoje rzeczy i tam jest zawsze ogromny tłok. I zawsze wypatruje sobie jakąs laseczke i dotykam ręką jej tyłeczka lub ocieram penisa o jej tyłeczek Czasami "przez przypadek" pomacam piesrsi

IP i czas połączenia logowane. [15773393]
[24.11.2009] 12:50
jula19
stasznie chcialabym zeby jakis przystojniak poocieral sie o moj tyleczek, ale zawsze spotyka mnie to tylko ze strony oblesnych, niewyzytych 50-60 latkow

IP i czas połączenia logowane. [15844072]
[24.11.2009] 16:19
jula19
No ale szczerze mówiąc, marzy mi się aby sympatyczny pan typu bears w tramwaju włożył mi swoje obrzezane przyrodzenie pod majtki.

IP i czas połączenia logowane. [15845023]
[24.11.2009] 22:40
ONNAN
Teraz trudno, coś dobrze wymacać przez te ciuchy, ale, ale jeszcze trafia się

IP i czas połączenia logowane. [15847277]
[02.12.2009] 01:39
normalny acet nie krzyczy
to moze tak (09.11.25 13:29):

przezarty to ty masz swoj pedalski mozg-cytatami z wybiorczej TVN-u,feministycznych gadzinowek itp.\"postepowych\"srodowisk.Nie mozesz ty i tobie podobni zrozumiec sedna sprawy-bo jest ci z tym dobrze mimo ze w duchu,gdzies tam gleboko dobrze wiesz ze mam racje.Cierpisz tam w glebokosci swego serca z powodu swojej przypadlosci ale tlumaczysz sie w tym co robisz podpierajac sie obluda tych,ktorzy cie utwierdzaja w zlym.Jak wyzej.A jesli chodzi o chamstwo-to chamstwem jest wpieprzanie twoich i innych pedalow,waszych chorych umizgow do narmalnych mezczyzn.Jakos nie moze do was dotrzec to ze my-normalni faceci was nienawidzimy-znaczy nienawidzimy tego co wy robicie ze soba,ze przynosicie wstyd i hanbe nam-normalnym.Nie mozecie pojac ze jestescie chorzy.Tak-chorzy.Czego ja mam sie wstydzic?Tego ze probuje tobie cos powiedziec?Przeciez normalny jezyk do was nie dociera.Stad te wypowiedzi w stylu-jak moje.

Takich głupot dawno już nie czytałem. Idź człowieku na spacer, to będzie dla ciebie lepsze. Każdy prawdziwy lekarz, psycholog, biolog, czy pedagog natychmiast by cię wyśmiał. Oszczędź więc nam swoich poglądów. Sa na poziomie 10-latka. Wypowiedziałes się i wystarczy.

Temat jest jasno sformułowany, a autor nie ograniczył go w żaden sposób tylko do jednej orientacji, tak więc każdy może napisać, co myśli o frotteryzmie.
Żyjesz? To fajnie. Ale daj też żyć innym i nie wtrącaj się w ich życie i nie pouczaj, to nie twoja rola. Proste, czy za trudne?

IP i czas połączenia logowane. [15881793]
[03.12.2009] 11:09
Saddam71.
po lekcjach obrabiam buzdygan mojego tate

IP i czas połączenia logowane. [15887960]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat