o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

prezenty walentynkowe..

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
[22.01.2007] 17:37
Niniaa
Siemanko Dziewczyny mam taki sam problem;/ Walentynki się zbliżją wielkimi krokamy a ja nie wiem cio kupić cłopakowi Widziałam dziś w sklepie piekną poduszeczke w kształcie serca z napisem \\\"kocham Cię\\\" ale czy to pasuje na prezent dla chłopaka?? Prosze pomocy!! Dajcie jakieś propozycje please

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9411682]
[24.01.2007] 11:40
ewelcia -
Hej, ja tez mam taki problem..... Pomyślałam ze moze mojemu facetowi kupię poduszke z moim zdjęciem i jakąś fajną dedykacją..... Co wy o tym myślicie????

IP i czas połączenia logowane. [9430338]
[24.01.2007] 16:20
Niniaa
Hey Ewelina Myślałam nad podobnym prezentem tylko tyle, że z jakimś ładnym napisem Hmm a powiedz mi gdzie można kupić czy zrobić jakią poduszeczke ze swoim zdjęciem bo nie mam pojęcia Tak wogóle to chyba nie głupio dać chłopakowi poduszke cio? Hehe

IP i czas połączenia logowane. [9433400]
[24.01.2007] 17:54
ewelcia -
Ja uwazam ze to fajny pomysł ta poduszka i bardzo oryginalny. Mój facet dotąd nigsy nie dostał od żadnej swojej takiego prezentu. Koszt takiej poduszki w studio fotograficznym wynosi 20 - 30 zł. Ale również możesz to zamówić przez allegro a cena wyjdzie podobna. Oprócz twojego zdjęcia możesz również napisać dedykacje.

IP i czas połączenia logowane. [9434306]
[24.01.2007] 18:10
jarek2222
dziewczyny osobiscie dostałem taką poduszkę od ukochanej z jej zdjęciem w samej bieliźnie i tekstem \\\\\\\"milusich senków \\\\\\\" i jest to rewelacyjny prezent zróbcie swoim chłopakom taki prezent a napewno sprawicie im wielką radość i takie małe pytanko do was co myślicie jak kupiędziewczynie prezent który znalazłem na necie, a jest to kryształ oi wymiarach 50x50x80 mm i w środku jest można wygrawerować swoje zdjęcie w 3wymiarach wraz z dedykacją pasuje taki prezent na walentynki ??

IP i czas połączenia logowane. [9434488]
[16.04.2014] 07:20
[25.01.2007] 10:46
ewelcia -
Hey Jarek. Myślę że taki kryształ to rewelacyjny prezent dla dziewczyny na walentynki. Osobiście bym chciała dostać coś takiego.... Sama myślałam żeby kupić taki prezent mojemu chłopakowi ale nie wiem czy wypada??? Na jakiej stronie widziałeś ten kryształ i w jakiej cenie??? Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [9441084]
[25.01.2007] 14:21
Zola
Hej, a ja kupiłam super prezent dla mojego mężczyzny a mianowicie myszke komputerową w kształcie kobiecego ciała i w koszulce reprezentacji Brazylii. Myślicie że się spodoba?

IP i czas połączenia logowane. [9443288]
[28.01.2007] 15:12
Niniaa
Hey Jarek Myśle, że byłby to super prezent!! Ja równiez jak i Ewelina chciałabym dostać takie cos Wiesz wg mnie wszystko cio dasz bedzie świetne jeśli włożysz w to serce Hmm a macie może jeszcze jakieś pomysły na prezent dla chłopaka? Hmm może jakieś seksi bokserki w serduszka ? Czy lepsza poduszka w kształcie serca ? Cio mówicie??

IP i czas połączenia logowane. [9469711]
[29.01.2007] 19:21
Marrcik P
Siemaa mam sparawe kto mi powie co moge kupic chlopakowi ... bo nie mam pojecia.. ?

IP i czas połączenia logowane. [9480905]
[29.01.2007] 20:43
jowitap18
ja kupuje chłopakowi książkę kucharską

IP i czas połączenia logowane. [9481661]
[30.01.2007] 12:59
NIGGA18
Cześć!
Odwieczny problem.
Ja proponuję nie kupować żadnych zbędnych, kiczowatych prezentów. Proponuję zrobić lekką kolacyjkę, przy świecach i winku następnie nastrojowa muzyka... i nocne igraszki np. z bitą śmietaną? Mhmm

Czyż to nie jest najpiękniejszy prezent?

IP i czas połączenia logowane. [9486704]
[30.01.2007] 13:02
KrIsiS
NIGGA18 (07.01.30 12:59):
Cześć!
Odwieczny problem.
Ja proponuję nie kupować żadnych zbędnych, kiczowatych prezentów. Proponuję zrobić lekką kolacyjkę, przy świecach i winku następnie nastrojowa muzyka... i nocne igraszki np. z bitą śmietaną? Mhmm

Czyż to nie jest najpiękniejszy prezent?

Hmmm....przemyślałem ten rodzaj prezentu i dojszłem do nastepujacej konkluzji zdaniowej A wiec nie jest to dobry prezent Lepsza jest czekolada ::Księżyc jest człowiekiem dla, kogoś, kto chce porozmawiać::
...Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..

||: Ofiarować, oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla SIEBIE:||

||..Zapomniałaś już tyle ci mówiłem, tyle pięknych słów co na niebie gwiazd...||

IP i czas połączenia logowane. [9486738]
[02.08.2007] 19:39
delvis
Ej brzmi nieźle a podacie jakiekolwiek pomysły co by zrobić dziewczynie na walentynki?proszę pomóżcie mi błagam!czekam na waszą odpowiedz:/

IP i czas połączenia logowane. [10937101]
[14.01.2008] 13:56
Krzysiek77
Ja ostatnio znalazłem fajny serwis, który podpowiada co kupić bliskiej osobie na Walentynki i myślę, że warto go polecić każdemu kto waha się z zakupem prezentu.

http://prezenty.okazje.info.pl/walentynki/

Pozdrawiam
Krzysiek77

IP i czas połączenia logowane. [12038424]
[16.01.2008] 01:34
Marcoo
Ja z kolei znalazłem serwis który wprawdzie nie podpowiada co kupić ale za to ma świetne pomysły na prezent na walentynkiwww.wyjatkowyprezent.pl

IP i czas połączenia logowane. [12047837]
[23.01.2008] 20:39
zario  zario@tlen.pl
A ja bym kupił to http://www.allegro.pl/item301863585_swieczka _z_pojawiajacym_sie_napisem_walentynki.html Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12095901]
[23.01.2008] 21:32
adamm_667
Ludzie, a co poradzilibyście kupić dziewczynie, na której mi zależy, ale nie jesteśmy razem? żyjemy tak, jak śnimy... samotnie.

IP i czas połączenia logowane. [12096263]
[25.01.2008] 05:26
MaurycyGabka
Kolacja, a pozniej mile zakonczenie wieczoru i bedzie idealnie. Z prezentow- ja bym chcial cos praktycznego dostac, sam opocz bialych lilii(jej ulubione kwiaty) zafunduje jej pakiet w simplusie na wysylanie smsow, bo uwielbia je pisac i ciagle te jej male paluszki stukaja w klawiature

IP i czas połączenia logowane. [12103930]
[25.01.2008] 20:55
Dim7  dim7@tlen.pl
A ja bym nie chcial dostac ani poduszki ani tymbardziej serduszka na lancuszku. Jakies smieszne bokserki jeszcze bym przebolal. Jak nie macie pomyslu na prezent to dajcie swoje zdjecie w ramce i bedzie ok. Faceci nie przywiazuja jakiejs wielkiej wagi do prezentow ktore dostaja na walentynki co nieznaczy ze nie macie sie starac . Mysle ze zarowno facetowi jak i dziewczynie mozna kupic plyte jakiegos ulubionego zespolu, dac bilet na ich koncert, jakas ciekawa ksiazke, slodycze no i dla dziewczyny jeszcze kwiatek Immortal. Try to kill me.

IP i czas połączenia logowane. [12107948]
[30.01.2008] 18:48
olcia20
ewelcia - (07.01.24 11:40):
Hej, ja tez mam taki problem..... Pomyślałam ze moze mojemu facetowi kupię poduszke z moim zdjęciem i jakąś fajną dedykacją..... Co wy o tym myślicie????
Bardzo dobry pomysl z ta poduszka ja w tamtym roku zrobilam chlopakowi taki prezent...az zaniemowil tylko nie wiem co wymyslec w tym roku...:-/

IP i czas połączenia logowane. [12137833]
[30.01.2008] 23:17
Wolf-ram
a może misia, bo mi się spodobał:
http://www.allegro.pl/item304988786_misiu_pr ezent_walentynka_z_twoim_zdjeciem_mis.html

IP i czas połączenia logowane. [12139802]
[02.02.2008] 20:59
Oleńkaaa19
Witam!
Ja rowniez mam problem jak wszyscy zresztą tutaj.
Jestem z chłopakiem stosunkowo nie długo.
Jestesmy razem miesiąc. Po tak krótkim czasie ciężko się zmusić do jakiegos odwaznego prezentu. Tym bardziej ze nie lubie walentynek.
Zapewne moj chłopak tez nie przepada.. nie rozmawialismty o tym.
Poduszka... super... ale moze na przyszły rok...
Wisiorki... bleeh facetowi? Odpada. Fakt, ze srebrny łancuszek jest fajny.. ale nie po wspolnym miesiacu.
No w takim przypadku co radzicie?

IP i czas połączenia logowane. [12157914]
[02.02.2008] 22:51
Małgorza
Oleńkaaa19 (08.02.02 20:59):
Witam!
Ja rowniez mam problem jak wszyscy zresztą tutaj.
Jestem z chłopakiem stosunkowo nie długo.
Jestesmy razem miesiąc. Po tak krótkim czasie ciężko się zmusić do jakiegos odwaznego prezentu. Tym bardziej ze nie lubie walentynek.
Zapewne moj chłopak tez nie przepada.. nie rozmawialismty o tym.
Poduszka... super... ale moze na przyszły rok...
Wisiorki... bleeh facetowi? Odpada. Fakt, ze srebrny łancuszek jest fajny.. ale nie po wspolnym miesiacu.
No w takim przypadku co radzicie?

Mam ten sam problem. ;/ Tylko że ja jestem ze swoim facetem 2 miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [12158568]
[02.02.2008] 23:22
xOoOlciQx
moim zdaniem te cale poduszki ze zdjęciami już są zabardzo znane.... w sumie to slyszalam jak juz nie jeden chlopak o nich mowil wiec zapewne to ich nie ucieszy bo moga byc juz nastawieni na takie cos... a łańcuszki z serduszkiem dla chlopaka są załosne jak dla mnie... wiec dlatego sama mam wielki problem ze zrobieniem prezentu heh...

IP i czas połączenia logowane. [12158767]
[03.02.2008] 14:33
Oleńkaaa19
Małgorza - No widzisz, to praktycznie roznica znikoma.
Eh... a czasu tak mało pozostało. Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja bym sie cieszyła z kwiatka, ewentualnie małego bukieciku i może jakies czekoladki typu Merci, Rafaello lub Ptasie Mleczko. Nie potrzeba mi wiecej nic Fajnie jakby chłopak przyszedł z czerwonym słodkim winem . Świeczke by sie skombinowało i całkiem miły wieczor. Winko ja i on.. Czekoladki.. Hihihi super coo?

IP i czas połączenia logowane. [12161575]
[04.02.2008] 11:04
natalcia1310
prosze pomozocie bo niedlugo walentynki a ja zupelnie nie wiem ci kupic facetowi z ktorym jestem niecaly miesiac...chce zeby bylo to cos wyjatkowego ale nic zbyt wyzywajacego np bokserki odpadaja..dodam jeszcze ze on jest strasznym jajcarzem

IP i czas połączenia logowane. [12166856]
[04.02.2008] 15:38
słodka28
A mi się podobają rozgrzewające serduszko, które rozgrzeje dłonie kobiety, albo wasze łóżko polecam jako fajny dodatek do prezentu
http://allegro.pl/item305380815_gorace_ser.. .oim_napisem_wal entynki_serce.html

IP i czas połączenia logowane. [12168489]
[04.02.2008] 15:39
słodka28
A mi się podobają rozgrzewające serduszko, które rozgrzeje dłonie kobiety, albo wasze łóżko polecam jako fajny dodatek do prezentu
http://allegro.pl/item305380815_gorace_ser.. .oim_napisem_walentynki_serce.html

IP i czas połączenia logowane. [12168492]
[05.02.2008] 21:31
Dim7  dim7@tlen.pl
słodka28 jesli planujesz kupic takie serduszko swojemu facetowi to szkoda kasy. pewnie usmiechnie sie powie ze fajne a potem rzuci gdzies gleboko w kat czy do szuflady i juz nie wyciagnie tego. Immortal. Try to kill me.

IP i czas połączenia logowane. [12176904]
[05.02.2008] 22:37
Dominikaa
Marcoo (08.01.16 01:34):
Ja z kolei znalazłem serwis który wprawdzie nie podpowiada co kupić ale za to ma świetne pomysły na prezent na walentynkiwww.wyjatkowyprezent.pl

Marcoo a co myślisz o ich prezencie Dzień SPA - Narodziny Venus? Zastanawiam się czy nie poprosić męża o taki prezent ale nie wiem czy wypada. To nie kwestia finansów ale raczej pytanie czy na prezent nie powinno się dostawać czegoś bardziej użytecznego, materialnego...

IP i czas połączenia logowane. [12177404]

1 2 3 4   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat