o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

JAK POZBYĆ SIĘ TRĄDZIKU!?

1 2 3 4   » 39 Strony tematu:
[29.12.2006] 15:25
Jeffrey89  wojtek164@tlen.pl
Witam. Co do tego, to powiem że leczyłem trądzik ok. pół roku, czasem było lepiej, czasem gorzej...w końcu mi się to znudziło...nadal mam ten syf na twarzy, ale już się nie przejmuje nim...Kiedys przejdzie. A nawiązując do wypowiedzi któregos z kolegów na tym forum, że dziewczyna go rzuciła przez trądzik, to taka dziewczyna nie jest warta uczucia.Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9154168]
[09.01.2007] 21:46
Laruś
Boziu... Mam to okropieństwo chyba 5 lat, ale od niedawna zaczęłam z tym walczyć. Hmmm... Zaczęłabym terapię od wizyty u kosmetyczki (oczyszczanie twarzy) i radziłabym powtarzać ten zabieg raz w miesiącu przez ok. pół roku, potem można zmniejszyć częstotliwość wizyt. Koszt wacha się od 55 zł w górę, w zależności u kogo zawitamy Polecam kosmetyki z Sorayi, są mocne, ale skuteczne (w skład podstawowy wchodzi żel do mycia twarzy, ewentualnie peeling, tonik i oczywiście krem; można sobie dokupić jeszcze parę innych gadżetów, ale uważam, że to marnowanie pieniędzy; wątpię, że krem na blizny potrądzikowe cokolwiek pomaga). U mnie plus mają kosmetyki antybakteryjne: mydło, podkład, korektor (jest o wiele lepszy od zwykłego i działa jak krem punktowy). Słyszałam, że pomaga przemywanie twarzy rumiankiem i picie drożdży (ale to podobno źle się kończy - wyrostek albo inne problemy z przewodem pokarmowym). Istnieją jeszcze tabletki drożdżowe... Koleżanka mówiła, że wizyta u dermatologa nic nie daje, bo mówi, że to normalne w wieku dojrzewania i że z czasem minie (Ale komu chce się czekać?) i czyni swą powinność i wypisuje jakiś nieskuteczny żel. No chyba, że pójdziemy prywatnie, ale za to trzeba trochę zapłacić
Ja mam obecnie inny problem z cerą - nie wykwinty ropne, ale zaskórniki. Usunięcie ich jest o wiele trudniejsze. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w walce z trądzikiem ;*

IP i czas połączenia logowane. [9281735]
[12.01.2007] 22:05
nq
Na blizny potrądzikowe polecam krem na blizny z Sorayi. Ja stosowałam i naprawdę pomógł nawet na starsze blizny! Jest skuteczy i ładnie pachnie, kosztuje ok. 19zł za 50ml. WARTO SPRÓBOWAĆ!

IP i czas połączenia logowane. [9314149]
[20.01.2007] 13:19
bertolina
Myślę, że trzebaby się przyjrzeć organizmowi z poziomu komórkowego. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy pryszcz, to stan zapalny skóry, który, kiedy się utrzymuje, "zaopatruje" organizm w bakterie i toksyny, które uszkadzają narządy. Potem zaczniesz wydawać coraz więcej na coraz silniejsze leki... wiem, że taka intensywna kuracja kosztuje ok 200 zł miesięcznie, a trzeba ją stosować ok pół roku. Nie wszystkim pomaga, a często są nawroty. Wszystko to jest tylko zaleczaniem. Mam w domu dwójkę młodych ludzi, którzy są najnormalniejszymi nastolatkami, więc i pryszcze także mieli, ale można sobie z tym poradzić. Jeśli chcesz, napisz na moją pocztę bertolina@o2.pl albo jeśli chcesz szybszego kontaktu to na moje gg: 4749760 Na pewno odpowiem. Lepiej zapobiegać niż leczyć...

IP i czas połączenia logowane. [9388536]
[22.01.2007] 20:36
Patisonek
trądzik to cięzka sprawa! ale znam znakomity i sprawdzony sposób na jego pozbycie sie. najlepszym srodkiem na ta dolegliwosc sa drozdze. sa naturalne i maja dzialanie kojące. codziennie pijce połowe kostki drozdzy z lekko zagrzanym mlekiem i miodem. po kilku dniach sa efekty , cera jest gładsza a wypryski "uletniają się". drozdze mozna rowniez stosowac centralnie na buzie. do miseczki pokruszcie połowe kostki drodzy dodajcie mleka i 5 kropel oliwy, mozna dodac rowniez naturalnego miodu. wyglaca i ozezwia cere. Miód to też znakomity sposób. wystarczy chociaz w czasie kapieli połozyc na twarz i trzymac od 10-20 minut. cera gładka i zaczerwienienia znikają. Ja również jestesm ofiarą trądziku. mam 15 lat i to straszna udreka. jednak kosmetyki takie jak fluidy, pudry nie sprawiaja ze powstaja pryszcze. najwazniejsza czynnoscia to oczyszczanie buzi. zawsze na noc i rano trzeba dokladnie oczyscic twarz i dopiero wtedy nakladac kosmetyki. leki takie jak mascie czy pastylki usuwaja tradzik w polowie. uzywam od czasu do czasu masci pod nazwa BREVOXYL. masc nie jest droga okolo 10 zł a efekty sa juz po pierwszym uzyciu. nie mozna stosowac jej zbyt czesto bo bardzo wysusza cere. polecam sie w razie czego . moj e-mail to patison140@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [9415341]
[20.09.2014] 05:52
[26.01.2007] 12:49
agata-olszewska
Hej!
Ja nie mam wielkiego problemu z trądzikiem, ale często pojawiają mi się na twarzy (szczególnie na czole, brodzie) \\\'stadka\\\' pryszczy.
Żeby je pokonać stosuje naprawdę dużo różnych sposobów. W większości domowych. Przede wszystkim co jakiś czas stostuję maseczke z drożdży, której receptura na forum była już wieloktrotnie przytaczana. Dodatkowo co jakiś czas robię sobie inhalację z rumnianku albo szałwii. Czyli wlewam do garnka trochę wody, wrzucam któreś z ziół do środka, gotuję, a potem wdycham parę wydobywającą się z garnka. Oczywiście na porządku dziennym jest herbata z bratka, która naprawdę pomoaga. Piję ją 2x dziennie - rano i wieczorem. Do kupienia w każdej aptece bez recepty. Nie jest smaczna, ale z czasem można się przywyczaić.
Z tych nie domowych sposobów stosuję żel oczyszczający do cery tłustej, tonik i krem z tej samej serii z firmy ARTISTRY (do kupienia na amway.pl). Są to kosmetyki naprawde najwyżej, światowej jakości i jak na swoją markę - tanie. Do tego stosuję również żel przeciwtrądzikowy również firmy ARTISTRY. Jeżeli chodzi o dziewczyny z trądzikiem nie tak wylewnym, ale uporczywym polecam stosowanie korektora i BEZTŁUSZCZOWEGO podkładu. Osobiście używam korektor firmy ORIFLAME (taki cienki, niebieski), podkład firmy ARTISTRY oraz sypki puder również firmy ARTISTRY.

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [9451706]
[28.01.2007] 19:02
Miluś222
Tez mam problem z trądzikiem i najlepszym sposobem ale nie zbyt smacznym jest jedzenie drżdży. Pomaga już po tygodniu codziennego jedzenia plaskiej łyżeczki drożdży a i odpada czekoladka i pikantne rzeczy

IP i czas połączenia logowane. [9471288]
[30.01.2007] 13:48
Laruś
Miluś222 (07.01.28 19:02):
Tez mam problem z trądzikiem i najlepszym sposobem ale nie zbyt smacznym jest jedzenie drżdży. Pomaga już po tygodniu codziennego jedzenia plaskiej łyżeczki drożdży a i odpada czekoladka i pikantne rzeczy

Kurczę piłam drożdże ok. 1/4 kostki zalanej wrządkiem chyba przez 2 tygodnie, codziennie i... nic! Chyba nie będę zalewać ich gorącą wodą. Spróbuję z jedzeniem ich albo picie z mlekiem.

IP i czas połączenia logowane. [9487133]
[06.02.2007] 17:00
lolitka00000
znacie jaies tabletki na trądzik bez recepty ale skuteczne? albo jakies kremy macie tylko bez recepty? prosze o odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [9551812]
[06.02.2007] 17:14
niebieska_zagadka
A ja zauważyłam, że najzwyczajniej w świecie każdemu pomaga co innego. Jednemu wystarczy zwykła maść kupiona bez recepty, innemu potrzebna jest wizyta u dermatologa, antybiotyki.
Jedno wiem na pewno, najlepiej iść do lekarza. Jak przypisane leki nic nie pomogą to wtedy można już wyprawiać z twarzą "cuda niewidy" począwszy od domowych sposobów a skończywszy na specjalistycznych kuracjach, bo chyba gorzej już być nie może.

A najlepiej przy okazji uzbroić się w cierpliwość, bo przecież kiedyś trądzik musi zniknąć. Nie pal za sobą mostów. Zdziwisz się, ile razy będziesz musiał przekraczać tę samą rzekę.

IP i czas połączenia logowane. [9551922]
[15.02.2007] 21:06
karolka0000
Mam pytanie jaki jest najlepszy tonik, krem lub moze tabletki na zaskórniki?? Nie mam takich pryszczy ropnych ale mam małe krostki(no własnie zaskórniki) moje czoło wyglada jakbym miała wysypke... Prosze o rade i z gory dziekuje!

IP i czas połączenia logowane. [9636328]
[16.02.2007] 16:32
anja435353
ja ci powiem jak ja sie wyleczylam

zero slonka, krem effaclar K cuda potrafi uczynic ale wowczas zero opalania

i moja kosmetyczka rozne sa szkoly mnie naprawde kosmetyczka wyleczyla zwlaszcza darsonwal (takie prady)

dermatologow to mam gdzies miliony kremow ortuna wydana i kiszka bo tylko przesuszona skora
teraz objadam sie ciastkami i moze tez zasluge maja tu tabl antykoncepcyjne

IP i czas połączenia logowane. [9642643]
[21.02.2007] 18:36
Z.I.P
ewa ewa (06.04.28 00:24):
Nie ma rady, może być tylko trochę lepiej lub gorzej albo nawet tragicznie (szczególnie na jesień-zima).
Walczę z trądzikiem od 15 lat i nigdy się go tak naprawdę nie pozbyłam, tylko czasami stany sa łagodniejsze. ...

Ja wam powiem jedno co jest najlepsze na trądzik najlepsze co to sex tylko po trzeźwemu albo panna albo pierwsza lepsza i macie problem z głowy panowie i panie

IP i czas połączenia logowane. [9686231]
[01.03.2007] 14:31
mateusz321123
Ludzie nie chce o was słyszeć owszem gdy się opalamy znikają ale zobaczysz na zime będziesz ich miała od cholery ja wiem że najlepsze jest Benzance i tyle!!!!!!!! po 2 miesiącach zapomniałem co to trądzik

IP i czas połączenia logowane. [9753651]
[01.03.2007] 18:39
Maja 22
Hej!Ja też mam problem z trądzikiem.Biore jakiś antybiotyk ale nie pomaga.Wiem,ze przy tradziku mozna się załamać.Chodzę do takiej dziewczyny co robi mi oczyszczanie twarzy.Jest fajna bo nie dosc że poprawiła mi się twarz to jeszcze zawsze wychodzę z tamtąd ze świetnym humorem i nastawieniem do tych paskudnych wyprysków.Polecam tą metode leczenia bo jest baaardzo tania i dobra!!Ma mały gabinecik w centrum Warszawy gdzie przyjmuje dużo takich osób jak my.Jak chcecie jakies namiary do niej to piszcie!Mogę zapewnić,że zawsze znajdzie dla was czas bo wie jaki trądzik może być straszny bo sama to kiedyś przechodziła.Powodzenia wam życzę!!

IP i czas połączenia logowane. [9755734]
[02.03.2007] 18:32
Senior Rodrigues
niektórzy uważają że trądzik przechodzi z wiekiem. Ile macie lat? do jakiego wieku te bakterie mogą się rozwijać. Ja mam 20 lat i czekam wciąż na ten dzien kiedy wszystko sie skonczy.

Mowicie o solarium. Chętnie bymsie tam wybrał bo opalanie mi pomaga ale jeśli to zrobie to niemam sie co pokazywac u mojego dermatologa bo kategorycznie mi zabronił i niestosowanie sie do jeg ozaleceń może spowodować koniec mojej długiej kuracji. I co zrobić?

IP i czas połączenia logowane. [9764072]
[30.03.2007] 18:58
kal
kuurcze mowicie ze drozdze są dobre? nie probowalam ale nie zaszkodzi sprobowac.. chociaz bylam juz duzo razy u dermatologa bralam tabletki davercine przez prawie rok.. i teraz dermatolog przepisał mi izotek brałam je przezmiesiac wszystko zeszlo ! nie mialam zadnego pryszcza poprostu cud ! ale kiedy przestalam brać te tabletki od 2 tyg. pryszcze znowu sie pojawily.. dermatolog mowil ze wystarczy jedna dafka i moge zapomniec o pryszczach.. dałam za te tabletki ok. 130 zl myslałam ze bede juz miala sweity spokuj ale sie mylilam.. nie wiem co mam juz zrobic to jest ookropne !!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9978137]
[31.03.2007] 11:52
Natalia=
Ja używam zelu (zalecony od dermatologa , ale tylko na recepte)ISOTREX dziala on tak że złuszcza ci sie skora razem z krostami.Używa sie tego raz dziennie najlepiej na noc.

IP i czas połączenia logowane. [9982822]
[02.04.2007] 23:14
natalii177
to zabawne ale na bank przemywanie moczem twarzy pomaga. troche na wacik i na pewno bedzie poprawa ja osobiscie tak nie robilam- u mnie jest az tak tragicznie. Ja zmienilam diee- pomoglo, nie drapie i nie wyciskam.

IP i czas połączenia logowane. [10001661]
[12.04.2007] 17:01
Anka34
Ja mam trądzik od ok. 4 lat ... Jakoś z tym żyje próbowałam już wszystkich sposobów ... Ale nic nie pomagało ... W końcu się z tym krótko mówiąc wściekłam i przestałam kupować jakie kolwiek leki na trądzik... Teraz po trądziku nie pozostało prawie nic. Twarz myję tylko woda i mydłem rumiankowym. Od czasu do czasu jeszcze mydło siarkowe. Na rano krem nawilżający (cera trądzikowa musi być nawilżana!) z oriflame jagodowy , a na noc zwykły krem nivea. Nie którzy są przeciwni kremowi nivea, ale ja nie mam nic przeciwko. Po pryszczach nie pozostało prawie nic to znaczy zostały tylko przebarwienia, które również lecze, ale to już inna historia ... Także nie martretujcie swojej cery drogimi i często bez urzetycznymi lekami. Zwykła woda i mydło ... Mój brat nigdy nie stosował żadnych preparatów na trądzik i ich nie ma, od czasu do czasu jeden wyskoczy to go nawet nie wyciska.

POZDRO!

IP i czas połączenia logowane. [10077439]
[22.04.2007] 19:43
Deeeejwid
Po@@@ony 1500 zł!!!!wyśmiwam Cię w tym momencie!!!!!!buhehehee

IP i czas połączenia logowane. [10155649]
[27.04.2007] 18:46
Asia1334
Pomóżcie!!!Wstrętny trądzik towarzyszy mi od 4 lat mam już tego dosyć.Wszelkiego rodzaju maści pomagają ale na krótko...Nie wiem jak mam się tego pozbyć. Jeżeli ktoś z Was ma na to dobrą radę proszę napiszcie.

IP i czas połączenia logowane. [10191019]
[04.05.2007] 10:49
anulka1818
Czesc wam ja tez mam tradzik i to piaty rok ale juz sie przyzwyczajilam do niego bo zadna masc mi nie pomogla az do tej pory gdy mi polecono pic zagotowane mlego z zaparzonym bratkiem .Wystarczy kupic w aptece herbate bratek i gdy zagotujecie mleko wlozcie torebke tego bratka tak na 5 min i wypijcie tak 2-3 razy dziennie naprawde pomaga rezultaty sa juz po pierwszym tygodniu.

IP i czas połączenia logowane. [10238008]
[11.05.2007] 10:58
EWLINA
kicikici (07.02.06 16:59):
ja nie mam tak duzego trądziku ale jak mam 1 syfa to mnie jsh nerwy biorą...mam krem dax cosmetic(perfecta) bakteria killer i pomaga redukuje on blizny i trądzik ale nie do kona widac róznce po ok 3 dni.i zelu z loreai.

IP i czas połączenia logowane. [10292837]
[11.05.2007] 11:16
EWLINA
TEŻ POMAGA MYCIE TWARZY MYDŁEM SZARYM TAKŻE POSMARUJ TWARZ DEDROMECYNĄ NAPRAWDĘ POMAGA

IP i czas połączenia logowane. [10292960]
[11.05.2007] 16:34
XSYLWUSIAXX
Ja męcze się z tym już teraz będzie 2 lata ;/ ale dopiero od niedawna zaczęlam z nim walczyć. Obecnie używam żelu i toniku do przemywania twarzy under twenty oraz kremu również z tej serii. Do tego piję 2-3 razy dziennie herbatę na trądzik- dostępną w aptece Ostatnio mama poradziła mi maseczki z zielonej glinki. oraz tabletki aCno pharma nord (około 30 zł w aptece bez recepty). Ogólnie pomagają. jak przestałam brac to trądzik mi się zwiększył. Stosuje to wszystko narazie tydzień (tabletki już ponad 4 msc) i widać efekty Poczekam jeszcze troche i będę próbowała dalej. wypróbuje też te sposoby z drożdzami P i ta masść którą tutaj tak często polecacie Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10295024]
[16.05.2007] 19:27
repman
Tak naprawdę to dieta jest bardzo ważna - polecam pić sok z aloesu zawsze rano na godzinę przed posiłkiem .Wcześniej sam przeszedłem dwie kuracje antybiotykowe i w końcu się wkurzyłem i zacząłem pić ten sok , dodatkowo przez 2 tygodnie jadłem po jednym ząbku szosnka (straszna rzecz ale warto).Czosnek oczyszcza jelito grube z toksyn i bakterii które się tam zalęgły. Teraz dopiero mi odpuszcza .

IP i czas połączenia logowane. [10333965]
[20.05.2007] 19:31
nilofar
!!!! MOŻNA TAK !!!!jeśli chodzi o dziewczyny, to tu jest trochę łatwiej zwalczać tą przykrą dolegliwość. Ja osobiście też nigdy nie miałam większych problemów z cerą, ale od stycznia zaczęły się pojawiać a z czasem coraz więcej..po trzech miesiącach stwierdziałam, że trzeba coś z tym zrobić i poszłam do ginekologa, który przpisał mi hormony DIANE 35. Jak na razie biorę to 2 m-c a a widoczne rezultaty mogą pojawić sie po 3-4 cyklach brania.. więc czekam.. poza tym moja siostra też miała problemy z cerą, jej pomogła dermatolog, po braniu antybiotyku Biseptol pomogło jej po 2 miesiącach, z tym, że teraz musi jeszcze leczyć blizny.. aha, ja swoje pojawiające się leczę maścią robioną na zmówienie z antybiotykiem którą miała przepisana moja siostra POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [10361313]
[29.05.2007] 16:09
peper089
Prosze przeslij mi nazwy tych lekow na tradzik Będe Ci dłuzny!!!!! Moja poczta to : peper014@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [10422172]
[03.06.2007] 20:09
girlll25
ja rowniez mam probelmy z twarza, mam wiel drobymch pryszzcy najwiecej na pliczkach , mam tez niestety czerwpne bizny po krostach, jeszce nie probowalm ale od jutra zaczne maseczke z drodzy jak ktos by mial jeszce jakies domowe sposoby to prosze piszcie girlll25@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [10460362]

1 2 3 4   » 39 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat