o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

JAK POZBYĆ SIĘ TRĄDZIKU!?

1 2 3   » 39 Strony tematu:
[22.01.2006] 22:52
daniel 18
czesc mam pytanie do wszytskich : napiszcie jakieś sposoby na pozbycie się trądziku?? jakieś maścia albo może coś włąsnej roboty ale skuteczne!dzięki z góry

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.01.2006] 20:36
katarin83
Cześć problem trądziku to ja przerabiałam i teoretycznie i praktycznie dużo można o tym mówić. Próbowałam wielu specyfików tabletek, maści itd. Wazna jest dieta, odpada keczup, ostre przyprawy, pikantne dania, czekoladka,słodkie napoje typu fanta albo cola, kawusia i winko. Wszystkie żele typu Clerasil nie kupuj szkoda kasy. Lekarz zalecil mi mycie buzi szarym mydlem, dostałam do przecierania eter na spirytusie, antybiotyk doustnie, witaminę A+E 2x2tabl. oraz maść na noc. No i wiadomo zakaz kremów, pudrów i innych. No i pomogło a wyglądałam strasznie. Na pewno musisz uzbroić się w cierpliwośc skórę bardzo długo i ciężko się leczy.Jak chcesz to przyślę Ci na mail dokładne nazwy leków, mam tez adres do dobrego lekarza tylko że on przyjmuje w Stalowej Woli ale jeżdżą do niego ludzie z całej Polski i z zagranicy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6122689]
[24.01.2006] 17:23
daniel 18
dzięki za widomość no diete to ja już mam od dawna nie ostrego zadnej czekolady kawy nic no i właśnie dużo piłem Coli ale teraz i to odstawilem na bok niedłogu nic nie zjem i sie nie napije hehe ale czasem jest juz dobrze i wsztstko powraca do lekarza chodze regularnie i przepisuje mi jakies antybotyki plyny jakoś musze to przeżyć a słyszałem tez ze czasem nic nie pomoze musi przejśc z wiekiem dzięki papap

IP i czas połączenia logowane. [6130460]
[20.04.2006] 19:59
zdołowana
katarin_83 jakiego lekarza ze stalowej woli mas zna mysli?b jajezdze do takiego jednego z okolic stalowej?

IP i czas połączenia logowane. [6842592]
[28.04.2006] 00:24
ewa ewa
Nie ma rady, może być tylko trochę lepiej lub gorzej albo nawet tragicznie (szczególnie na jesień-zima).
Walczę z trądzikiem od 15 lat i nigdy się go tak naprawdę nie pozbyłam, tylko czasami stany sa łagodniejsze. ...

IP i czas połączenia logowane. [6897862]
[22.10.2014] 14:12
[29.04.2006] 00:30
liski123
ewa ewa (06.04.28 00:24):
Nie ma rady, może być tylko trochę lepiej lub gorzej albo nawet tragicznie (szczególnie na jesień-zima).
Walczę z trądzikiem od 15 lat i nigdy się go tak naprawdę nie pozbyłam, tylko czasami stany sa łagodniejsze. ...

Jeśli chcesz napisz mailem.

IP i czas połączenia logowane. [6905970]
[02.05.2006] 13:44
HERONA
Justysia3012 (06.05.02 00:08):
Witam najlepsza rzecza na tradzik jest slonce....

u mnie działa w odwrotna strone - im wiecej słonca tym gorzej wygladam... "Wiedzieć, że wiemy, co wiemy, i że nie wiemy tego czego nie wiemy - oto prawdziwa wiedza."

IP i czas połączenia logowane. [6929759]
[02.05.2006] 16:02
ofwdkgehguierh
Ja moge powiedziec ze faktyczniepo opalaniu wydaja się ze cera jest ladna pryszcze schodzą... ale to nie jest najlepsze rtozwiazaniebo potem moze byc tego wiecej.... wiec najlepiej pozbyc sie tego wczesniej.. napewna deiat wyzej wspomniana ale zele typu clerasil pomagaja.. ale nie wszystkim kazda skora jest inna jednym pomoze innym nie :]

IP i czas połączenia logowane. [6930820]
[06.05.2006] 10:47
Mariusz1028
Błagam pomocy!! Napiszcie mi jak się tego pozbyć! Walcze już 4 lata i nic. Jak zjem coś smażonego albo kawe wypije to na 2 dzień mam krost na twarzy w pień. I nie moge się pozbyć. Używałem już chyba wszystkich żelów i płynów-nic nie pomaga. Dziewczyna odeszła odemnie z powodu tego trądziku bo okropnie wyglądam. Błagam napiszcie co mi może pomuc wszystko co wam pomogło ja spróbuje. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [6962427]
[08.08.2006] 09:55
Martyna36
katarin83 (06.01.23 20:36):
Cześć problem trądziku to ja przerabiałam i teoretycznie i praktycznie dużo można o tym mówić. Próbowałam wielu specyfików tabletek, maści itd.

A mogłabys mi to przesłąc na meli te nazwy tych leków? martyna36@buziaczek.pl ja też mam problemy z tradzikiem mam ładną buzie ale oszpecaja są te pryszcze, od 3 lat raz jest lepiej raz jest gorzej ale nie moge się tego pozbyć.

IP i czas połączenia logowane. [7818578]
[25.08.2006] 15:54
werew
Może tutaj cos znajdziecie:

http://www.acne.pl

IP i czas połączenia logowane. [8001134]
[01.09.2006] 08:36
Axel_ziomalek
Witam! miałem wiele pryszczy i niewiedziałem co zrobić i po kilku nastu dniach jak przeglądałem różne fora wpadłem na pomysł a oto on
kupiłem sobie maść benzacne zel 10% tonik bezacne i clerasil
rano przemywałem pierw tonikiem potem clerasilem po południu powtórzyłem to samo co rano a na wieczór przemyłem tonikiem bezacne potem clerasilem a na to maść benzacne 10% i tak przez 2-3 mieściące i niema śladu troądzików. I dotego dieta + tabletki drożdzowe i olej z rekina czy coś takiego
Niektórzy stosują spirytus salicynowy ja zaczełem stosować to wyskoczyło dużo pryszczy i przestałem.
NIektórzy mówią że pice bratka pomaga w zwalczeni tradziku. Lecz po pierwszych 1-2 tygodniach jest ich więcej a potem znikają lub niepojawiaja sie. Trzeba wypróbować

IP i czas połączenia logowane. [8067432]
[01.09.2006] 17:26
7madzie7
hej ja mam cos dla tych ktorzy chca sie pozbyc tradziku Zel Nerodol bardzo go polecam to amerykanski produkt, troszke drogi (14g kosztuje 51 zlotych) ale jest naprawde dobry likwiduje tradzik i zaczerwienienia tradziku pospolitego i rozowatego!! wiec korzystajcie!!
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8072446]
[01.09.2006] 22:31
skrzacik86
Według mnie nie ma sprawdzonego sposobu na pozbycie się trądziku. Zmiany są raz łagodne, a w pewnych okresach nasilaja się. Zazwyczaj trądzik ustępuje z wiekiem, choć wielu ludzi cierpi na niego baaaardzo długo. Niestety....

IP i czas połączenia logowane. [8075523]
[13.09.2006] 17:30
jorky
Moim zdaniem dobre jest opalanie. Po tygodniu pobytu nad wodą sie bardzo opalilem a po trądziku nie bylo śladu. Teraz minęły upały i znowu powraca.

IP i czas połączenia logowane. [8181786]
[30.09.2006] 22:24
harris
moim zdaniem najlepsze jest picie dziennie 10 dag drożdzży rozpuszczone w mleku,przedtem miałem cąło twarz róznymi syfami najczęściej pryszcze z żółtym tym gównem w środku od kilku dni biore te drożedze z mlekiem i trądzik sapdł mi prawie o 90% mam coraz to gładszą skóre jest super polecam

IP i czas połączenia logowane. [8331962]
[17.10.2006] 17:21
ggrandz
harris (06.09.30 22:24):
moim zdaniem najlepsze jest picie dziennie 10 dag drożdzży rozpuszczone w mleku,przedtem miałem cąło twarz róznymi syfami najczęściej pryszcze z żółtym tym gównem w środku od kilku dni biore te drożedze z mlekiem i trądzik sapdł mi prawie o 90% mam coraz to gładszą skóre jest super polecam
to by mi sie przydało wypróbować jeśli możesz napisz mi na emaila coś więcej o tym sposobie
pozdr.

IP i czas połączenia logowane. [8476115]
[21.10.2006] 18:41
Lorena15
hej!ja mam trądzik od 2lat ale nigdy nie maiłam tak ostrej postaci jak teraz.zawsze miałam trądzik na czole(tylko)a teraz nie mam na czole ale na policzkach.nie wiem dlaczego.Krosty są dość duże i strasznie czerwone.ale nie jest naszczęście ich dużo okolo 5(razem).ale nie mogę się ich pozbyć.proszę pomóżcie!!!co mam stosować.dZis rozpoczęłam głodówke dwudniową jadłam tylko jedną rybkę i duo piję.nie wiem czy to cos pomoże ale warto spróbować.napiszcie mi cos bo jestem zrozpaczona juz!!za długo to trwa.odpiszcie please!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [8510013]
[25.10.2006] 08:26
ewelinka 17
ja zawsze mialam ladna cere ale w tamtym roku wyskoczyl;y mi okropne pryszcze bylo ich bardzo duzo ale tylko na brodzie czulam sie z tym okropnie ale gdy poszlam do dermatologa nawet dobrze na mnie nie spojrzla i przepisala taka masc ze po niej mialam mnoswto wypryskow i takie strupy sie robly bylo mi z tym strasznie ciezko ale zaczelam sobie przykladac ogorki i mi przeszlo terza zaczyna sie jesien i moja broda znowu zaczyna byc osyfiona nie wqiem juz co robic bo mam bardzo dobry tonik soraya i zel benzcne i do tego robie pilingi mam naedziej ze mi to zniknie zycze powodzenia pappapa

tak na prawde to kazdy ma inna cere i kazdemy pomaga co inego

IP i czas połączenia logowane. [8540989]
[28.10.2006] 13:44
karol1989
harris (06.09.30 22:24):

Nie pomyliłęś się aż 10dag drożdzy przecież to jest chyba cała paczka

IP i czas połączenia logowane. [8568699]
[09.11.2006] 17:22
magda06
Jak się nazywa ten lekarz w Stalowej Woli?

IP i czas połączenia logowane. [8673803]
[26.11.2006] 21:52
Whoopi
Czytam wasze wypowiedzi i najbardziej zainteresowala mnie maseczka z drozdzy. Prosze was dajcie dokladny przepis jak to sie robi z gory thx

IP i czas połączenia logowane. [8817558]
[07.12.2006] 17:03
havok
harris
prosiłbym o rozszerzenie tego spoosbu jesli mozna pzdr

IP i czas połączenia logowane. [8927916]
[08.12.2006] 14:14
haandem
Domowe sposoby? Dobra jest maseczka z drożdży i mleka( bierzesz kawałek drożdzy i troszeczke mleka, rozdrabiniasz to razem, powinna Ci wyjść taka fajna konsystencja jeśli jest ona za rzadka dodaj troszkę drożdży. Nakładasz powstałą maseczke na twarz, trzymasz ją od 15-20 min, po wyschnięciu myjesz twarz wodą). Dobra jest maść Benzacne (ok. 8 zł) maść jest 5%(słabsza) lub 10%(mocniejsza). Tylko uwaga: ona wysusza! Warto też zaopatrzyć się w jakiś krem który tą suchą skórę nawilży. Ja osobiście używam nawilżająco-matujący krem Garniera. Jeśli masz na prawdę poważny problem z trądzikiem myślę, że powinienieś zgłosić się do dermatologa i leczyć to na antybiotykach. Serdecznie pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [8936638]
[08.12.2006] 14:16
haandem
Oj przepraszam widzę, że ktoś tutaj wcześniej wspomniał o drożdżach. Tak bezmyślnie napisałam nie czytając wypowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [8936670]
[09.12.2006] 15:46
____kamil____
hmm.. ja tez walcze z tradzikiem od kilku lat i jest raz lepiej raz gorzej ;] bylem juz u kilku dermatologow mialem rozne kuracje ale nic nie poradzilo... w srode mialem zabieg wyciecia midgalkow (przez moje anginy itd.) noi lekarze stwierdzili ze ten tradzik moze pochodzic stamtad noi stwierdzam ze od dnia zabiegu nie wyskoczyl mi zaden nowy syfek :] a wiec chyba bylo to prawda no to polecam wizyte u laryngologa (no ale wiecie jak nie macie problemow z chorobami gardla to napewno nie to)

IP i czas połączenia logowane. [8948212]
[09.12.2006] 19:47
Klaudia Kalka
Ja też mam okropne problemy z trądzikiem i rózniez proponuje wszystkim mas benzacne 5% na początek bo jesli wezniecie 10 % edziecie wyglądać jakbyscie mieli z 30 lat tak jak by to byly zmarszczykia to tylko wysuszona skora ktora sie marszczy .JA osobiście uzywam też kremów matujących firm przeciw bakteryjnych cos jak under twenty czy nastolatka.. Dobrze jest czasem zakryć pare pryszczy odrazu czujesz się lepiej...A ogólnie mam teraz problem z bliznami bo trądzik zaczol mi troche schodzić ale blizny biją na wszytsko wlasnie przez nie muszę chodzić w tych wszystkich pudrach i podkładach bez tego było by lepiej a i zapomnialabym mozna tez stosować mydło siarkowe po dluzszym stosowaniu pomaga a najlepiej wcierac jej przy myciu kilka razy i spłokiwać tak by skura sie calkiem oczyszczala olbo jakims innym mydlem szarym czy chocby nawet przeciw trądzikowym.. Dawniej byl dobry sztyft z avonu nazywal sie naturel on strasznie pomagal lecz teraz nie widzialam go juz w z adnych katalogach.A i zapomnialabym wam poweidziec o najlepszym srodku jaki dodtychczas stosowałam a przepisał mi to lekarz domowy jest to antybiotyk do wcierania w skorę a nazywa się DAVERCIN.Mam duże doświadczenie w tych wszystkich srodkach przeciw trądzikowych do dermatologa tez chodzilam ale nie pomogl ale davercin pomogl naprawede ale na niego trzeba receptę.Jeslic hcecie to pytajcie o wszystkoz nam prawei wszystkie srododki ktore ukazaly sie na rynku bez receoptty tych z recepta tez znam troche dzisiaj bylam w aptece i wszystkie sradki jakie pani wyciagala okazywaly sie nieodpoweidznie ze wzgledu tego ze ja juz je stosowalam a one nie pomagaly ale mowie wam beenzacne albo davercin albo to i to nic więcej no i moze krem nivea nawilzający do cery tłustej .. ale po tym gwarantuje ze bedzie lepiej

IP i czas połączenia logowane. [8950749]
[11.12.2006] 22:44
kosci czaszki
a jak sie pozbyc pryszczy z ramion i pleców?

IP i czas połączenia logowane. [8973036]
[12.12.2006] 11:11
Caleb  caleb1984@tlen.pl
ofwdkgehguierh (06.05.02 16:02):
Ja moge powiedziec ze faktyczniepo opalaniu wydaja się ze cera jest ladna pryszcze schodzą... ale to nie jest najlepsze rtozwiazaniebo potem moze byc tego wiecej.... wiec najlepiej pozbyc sie tego wczesniej.. napewna deiat wyzej wspomniana ale zele typu clerasil pomagaja.. ale nie wszystkim kazda skora jest inna jednym pomoze innym nie :]

ale Wy ludzie głupoty wypisujecie, az szkoda tego sluchac, slonce na syfy? chyba Cie wali w dekiel? moze jak sie opalisz to bedzie mniej je widac ale pozniej zostana slady tak jakbys je wyciskc,
w leczeniu trądziku najwazniejsze jest to zeby leczyc przyczyny a nie skutki, przecieranie spirytusem to tez glupota, zaden normalny lekarz tego nie zaleci,

idz do dermatologa i on niech Ci przepisze dobre leki na początek antybiotyk i witaminy, dieta za duzo tu nie pomoze chyba ze masz bardzo lagodny tradzik, jezeli to cos powaznego to daj znac bo sam to przeszedlem, polecam IZOTEC odpowiednik ROUCUTAN'u stosowalem 6 miesiecy i nie zaluje mimo ze wynioslo to mnie ok 1500zl Thruth is out of there

IP i czas połączenia logowane. [8975709]
[19.12.2006] 22:15
jajestem
kosci czaszki (06.12.11 22:44):
a jak sie pozbyc pryszczy z ramion i pleców?
mam ten sam problem :/ stosowałem dużo rzeczy, chodziłem do dermatologakótry przepisywał jakieś same badziewia, nic niepomagało.Ostatnio kupiłem na allegro maść Kamille Zinci (28 zł za 50ml)i o dziwo zaczęło pomagać, wyglądam już lepiej ale nadal nie jest za dobrze, teraz stosuje jeszcze masć cynkową. Obie te rzeczy bardzo wysuszają skórę ale efekty są widoczne. Najgrosze jest teraz to że nie umiem się pozbyć tych wszystkich blizn i zaczerwieniń które nadal się pojawiają!!!! Jak ja zazdroszcze tym co nie mają takiego problemu........

IP i czas połączenia logowane. [9057363]
[26.12.2006] 10:36
dagusss
HeY..mam proBlemY z TRaDzIkiem I niewiem Co robic..Czym oczyszczać mzoe jakies domowe sposoby macie??mam atybiotyk ale to troche pomaga a za chwile robia sie nowe wypryski odpiszcie!

IP i czas połączenia logowane. [9113887]

1 2 3   » 39 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat