o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Czy ADHD to niepelnosprawnosc?

[22.01.2006] 22:09
Dzokejka
Mam synka w wieku 8 lat,ktory cierpi na takie schorzenie.Czy ktos wie jak postepowac z takimi dziecmi,gdyz wychowanie takiego dziecka to ciezka rzecz.Poradzcie.Z gory dzieki.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.02.2006] 18:32
nie jestem specem
jeśli podasz adres to prześle ci pare materiałów, ale radze ci zasięgnąć rady specjalisty. jeśli jesteś z okolic warszawy to polece ci Klinike Psychiatrii Wieku rozwojowego ul. marszałkowska24 tel 022 6211645. Pracuje tam dr. Tomasz Wolańczyk- autorytet w dziedzinie ADHD.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6312949]
[14.02.2006] 10:45
może to i choroba ale
nic strasznego ale nie jest to koniec świata dzieci z ADHD często wyrastają na wielkich ludzi Churchill miał ADHD a Kurt Cobain popełnił samobójstwo dlatego, że zażywał leku na tę chorobę lekarstwa są zapewne gorsze od tej choroby to jak leczenie grypy cholerą

IP i czas połączenia logowane. [6317367]
[14.02.2006] 10:52
bethi
nie jestem specem (06.02.13 18:32):
jeśli podasz adres to prześle ci pare materiałów, ale radze ci zasięgnąć rady specjalisty. jeśli jesteś z okolic warszawy to polece ci Klinike Psychiatrii Wieku rozwojowego ul. marszałkowska24 tel 022 6211645. Pracuje tam dr. Tomasz Wolańczyk- autorytet w dziedzinie ADHD.

Podaje moj adres bethi78-27@tlen.pl Wyslij co tam masz i dzieki.Pa.

IP i czas połączenia logowane. [6317437]
[01.03.2006] 20:25
ADHD
I chooy wam w kichy

IP i czas połączenia logowane. [6445427]
[02.10.2014] 06:23
[17.02.2008] 11:00
dormisia5  dormisia5@tlen.pl
TAK TO JEST NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ I MOŻESZ SIĘ STARAĆ O ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY ORAŻ DODATEK RECHABILITACYJNY . Z TEGO WZGLĘDU ŻE MUSISZ ZREZYGNOWAĆ Z PRACY ŻEBY ZAJĄĆ SIĘ DZIECKIEM 24GODZINY NA DOBE WIEM TO BO SAMA MAM DZIECKO Z ADHD I PADACZKĄ I WIEM ILE TRZEBA WYŻECZEŃ ŻEBY ZAJĄĆ SIĘ TAKIM DZIECKIEM POZDRAWIAM dormisia5@go.pl

IP i czas połączenia logowane. [12243091]
[06.03.2009] 01:06
ADeHaDowiec
może to i choroba ale (06.02.14 10:45):
nic strasznego ale nie jest to koniec świata dzieci z ADHD często wyrastają na wielkich ludzi Churchill miał ADHD a Kurt Cobain popełnił samobójstwo dlatego, że zażywał leku na tę chorobę lekarstwa są zapewne gorsze od tej choroby to jak leczenie grypy cholerą

lol. Może podaj źródło w którym znalazłeś/aś tą informację o Cobainie? Fakt, czy Super Expres? Sam mam ADHD i leki pozwalają mi się skupić. A jedynym skutkiem ubocznym jest to, że jak go kupię to nie mam już kasy na nic innego.. Uprzejmie proszę, żeby osoby, które nie mają pojęcia czym jest ADHD nie przekazywały innym głupich i wymyślonych informacji na ten temat. Z góry dziękuję

@Dzokejka: szukaj wszędzie tylko nie tu. polecam forum adhd.org.pl

IP i czas połączenia logowane. [14492824]

» Odpowiedz na ten temat