o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

wiecie cos na temat eurorest??

1 2 3
[19.01.2006] 11:57
kojak
witam!wygralem przez internet czek hotelowy "eurorest" to podobno 14 dniowy darmowy pobyt w wybranym hotelu dla 2 osob tylko trzeba wykupic stawke zywieniowa!jak myslicie czy to prawda?prosze o kontakt jesli ktos sie juz z tym spotkal z gory dzieki!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.04.2007] 15:09
Jurania
Eurorest=oszustwo Eurorest=sciema Eurorest=naciaganie naiwnych. Myslisz, ze dostajesz cos za darmo? Podle hotele, gdzie placisz z gory ogromne kwoty za "wyzywienie" platne z gory pierwszego dnia za 14 dni, wiec jestes przywiazany. Za te sama forse w milszym hotelu masz wiecej i nikt nie traktuje cie jak
glupiego zlowionego naiwniaka

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10043767]
[20.06.2007] 21:32
romirek3
Bylem na wyjeździe Z czekiem EURORESTU wcale nie jest tak źle jak inni piszą. Płaciłem 35 zł., za osobę na dobę miałem śniadania i obiadokolacje obfite i dobre. Pokój z telewizorem, umywalką i prysznicem. Ubikacje były na korytarzu. 14 dni łącznie z ceną czeku wyniosło mnie 540 zł na osobę. Uważam, że jest to cena przystępna. Taniej to nawet nie wychodzi na kempingu.

IP i czas połączenia logowane. [10591751]
[28.08.2007] 19:02
KASIA ksiezniczka
bylismy z czekiem eurorest w czechach na 2 tyg z chlopakiem w pensjonacie "alf" i placilismy 44 prawie zl za osobe za dobe obfite obiady wszystko ok , cisza spokoj, i nie bylo zadnych problemow !! polecam za rok z czekiem eurorest pojedziemy do hiszpani TO NIE JEST SCIEMA !!!!

IP i czas połączenia logowane. [11134230]
[12.06.2008] 20:03
madziolka
ja też wygrałam. i wydaje mi się,że to dla naiwnych. jednakże zastanawiam się skąd oni mieli mój adres e-mailowy. nie przypominam sobie abym go podawała. podaję go teraz. proszę o maila w sprawie eurorest moi drodzy;p

IP i czas połączenia logowane. [12920066]
[24.11.2017] 23:01
[13.06.2008] 05:58
nitka01
WŁASNIE 12.06.2008 WRÓCIŁAM PO 12 DNIACH Z KRYNICY MORSKIEJ. TO PRAWDA.BYŁO OK. MIŁA OBSŁUGA.WARUNKI EXTKA.KEDZENIE PYCHA.POLECAM "PENSJONAT POD LWEM"

IP i czas połączenia logowane. [12922359]
[13.06.2008] 16:07
master2
KASIA ksiezniczka (07.08.28 19:02):
bylismy z czekiem eurorest w czechach na 2 tyg z chlopakiem w pensjonacie \"alf\" i placilismy 44 prawie zl za osobe za dobe obfite obiady wszystko ok , cisza spokoj, i nie bylo zadnych problemow !! polecam za rok z czekiem eurorest pojedziemy do hiszpani TO NIE JEST SCIEMA !!!!

Wała robią na ludziach. Komentarz który cytuje pojawia się na każdym forum poruszającym ten temat. Ten sam login, praktycznie ta sama treść. na innym forum spotkalem sie ze zamiast do hiszpanii jedzie nad morze. To są podstawione osoby!!

IP i czas połączenia logowane. [12924568]
[05.07.2008] 19:06
oawex25
ja trez dostalem takie powiadomienie ale nie wiem czy w to wierzyc to milo ze akis sponsor przysyla ci wiadomosc ze los padl na ciebie i dostajesz wyjazd na 2 tyg. pozdrawiam tych którym sie podobalo czekam na odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [13055849]
[09.07.2008] 11:44
nieufny
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/w_eurores t_bezplatnie_nie_oznacza_taniej_59194.html przeczytaj czym to smierdzi

IP i czas połączenia logowane. [13075180]
[10.07.2008] 22:28
Tomekaaaa
Ja byłem na wakacjach z czekiem rok temu i w tym roku tez jade. czek to koszt 50 zl. roznica w cenie za nocleg z czekiem i bez czeku to 5 zl. Jade z dziewczyna na 10 dni, czyli oszczedzam 50 zl. Na jendym czeku moga być dwie osoby do 14 dni. Kest keszcze jedna zaleta, majac czek nie trzeba robic przed platy przy rezerwcaji. Przynajmniej jak bylem w zakopcu tak bylo.

IP i czas połączenia logowane. [13084415]
[07.08.2008] 12:46
ania i adam
hej dwa dni temu wróciłam z Zakopanego w pensjonacie \"Za Wodą\" i było super,spędziłam tam 7 dni z czekiem,płaciłam za wyżywienie 42zł za osobę ja byłam z chłopakiem razem 84zł.za dzień!W przyszłym roku też pojadę z czekiem warto kożystać pozdrawiam ania

IP i czas połączenia logowane. [13230461]
[13.08.2008] 18:31
moniiiiii
dajcie sobie spokój z eurorestem!!!umawiałam pobyt w karpaczu.pensjonat astor.podwyższyli cenę o 15zł za osobę.zapewnili że blisko do centrum.jechałam z dwójką dzieci 6lat i 1,5roku i było to dla mnie ważne.dojechalismy i było tak.roboty drogowe /wylewanie asfaltu i cały ten smród/ z drugiej strony wielki plac budowy,od centrum z 3km cały czas pod górę.dzieciaka w wózku to można wywalić tak jest stromo.poszlismy gdzie indziej i TANIEJ było z bufetem szwedzkim na obiadokolację.zawiodłam się także na obsłudze.doradzili nie otwierać okien /30 stopni/ nie usypiać dziecka w dzień jak jest hałas a z centrum jeździć autobusem.hahaha.żenada!chce ktoś czek?

IP i czas połączenia logowane. [13266077]
[17.11.2008] 13:02
alicja1111
my gorąco polecamy, oczywiście nic nie jest za darmo, ale byliśmy w tym roku, 2008 w Austrii u przesympatycznego gospodarza i naprawdę w cenie 23 euro od osoby mieliśmy pokój z łazienką, wygodne łóżka, dobra śniadania , pyszne obiadokolacje z deserem, przepiekne widoki...Alpy... czek był honorowany...musieliśmy tylko dopłacić za to co wypiliśmy do obiadokolacji

według nas ta idea się sprawdza
pozdrawiamy
Alicja z mężem

IP i czas połączenia logowane. [13841452]
[06.12.2008] 15:28
jozek6  jtrzuszkowski@tlen.pl
W sierpniu byliśmy zŻoną w bułgari w hotelu Monako. Było ocudownie.Jeżeli ktoś uważnie przeczyta ofertę hotelu który wybiera to nie będzie rozczarowany.Bylo dokładnie tak jak w ofercie.Polacam.

IP i czas połączenia logowane. [13959846]
[13.02.2009] 13:04
Kinga88
KASIA ksiezniczka (07.08.28 19:02):
bylismy z czekiem eurorest w czechach na 2 tyg z chlopakiem w pensjonacie \"alf\" i placilismy 44 prawie zl za osobe za dobe obfite obiady wszystko ok , cisza spokoj, i nie bylo zadnych problemow !! polecam za rok z czekiem eurorest pojedziemy do hiszpani TO NIE JEST SCIEMA !!!!

Witam, proszę wszystkich zadoowlonych o mail na mój adres kinusssia88@o2.pl z miejscowościami w których byliście i mniej więcej kwocie którą wydaliście bo właśnie się zastanawiam a chciałąbym osobiście się przekonać od kogoś rzetelnego.

IP i czas połączenia logowane. [14379136]
[21.03.2009] 19:21
sir Frederick
ddd

IP i czas połączenia logowane. [14577556]
[29.03.2009] 18:01
teblu
UWAGA! POWSTAJE NOWA KONKURENCYJNA FIRMA DLA EUROREST !!!

Drodzy Państwo, miło nam poinformować, że od lipca wprowadzamy na rynek nową konkurencyjną Firmę dla Eurorest pod nazwą EUROKANT.

Nasza Firma oferować będzie Państwu wypoczynek w wybranych przez nas ośrodkach o ZDECYDOWANIE WYŻSZYM STANDARDZIE od Eurorest.
Obowiązujące zasady będą proste i przejrzyste.
Nikt ani przez chwilę nie będzie czuł się oszukany !!!

Absolutną nowością dla klientów EUROKANT będzie wprowadzenie przez nas BEZPŁATNEGO WYŻYWIENIA!
Ponadto nie będziemy ograniczać do 14-tu ilości dni z bezpłatnym wyżywieniem oraz nie będziemy wymuszać podjęcia decyzji o zakupie czeku do kilkunastu minut.
Dotrzemy do Państwa poprzez pięknie wydane przez naszą Firmę katalogi reklamowe ze szczegółowymi cennikami.
Przykładowe ceny: /wysoki standard/

klient bez czeku: nocleg/os. 200 zł; wyżywienie/os. 100 zł;
klient z czekiem; nocleg/os. 300 zł; wyżywienie/os. BEZPŁATNE.

W zamian za bezpłatne wyżywienie zobowiążą się Państwo do reklamowania wybranych przez nas ośrodków.
Cena czeku emitowanego przez Firmę EUROKANT jest też konkurencyjna w stosunku do Eurorest i wynosi tylko 40 zł.

Z poważaniem kierownik ds.marketingu Z.Betruger

IP i czas połączenia logowane. [14622868]
[02.04.2009] 22:00
przezorny
ania i adam (08.08.07 12:46):
hej dwa dni temu wróciłam z Zakopanego w pensjonacie \\\"Za Wodą\\\" i było super,spędziłam tam 7 dni z czekiem,płaciłam za wyżywienie 42zł za osobę ja byłam z chłopakiem razem 84zł.za dzień!W przyszłym roku też pojadę z czekiem warto kożystać pozdrawiam ania

Ja też chciałem tam pojechać, ale bez czeku. Zadzwoniłem do ,,Za Wodą'' tel.018/2011307 i okazało się, że wyżywienie/os kosztuje 25 zł. Może doliczyli Ci do wyżywienia cenę noclegu ???

IP i czas połączenia logowane. [14646307]
[06.04.2009] 17:47
niepełnosprawna
PRZYJMĘ ZLECENIE w formie pracy chałupniczej od Firmy Eurorest i Eurokant na redagowanie i umieszczanie w sieci pochlebnych opinii i pełnych zachwytu wrażeń z wyjazdów z czekami tych Firm gwarantującymi tani wypoczynek dzięki bezpłatnym noclegom lub bezpłatnemu wyżywieniu.

Ukończyłam filologię polską na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku i aktualnie świadczę usługi dla kilku agencji reklamowych.
Ze względu na stan zdrowia zmuszona jestem do pracy w domu.
Proszę o kontakt na: profesrekl@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [14664366]
[11.04.2009] 22:36
nieoszukany
Tomekaaaa (08.07.10 22:28):
Ja byłem na wakacjach z czekiem rok temu i w tym roku tez jade. czek to koszt 50 zl. roznica w cenie za nocleg z czekiem i bez czeku to 5 zl. Jade z dziewczyna na 10 dni, czyli oszczedzam 50 zl. Na jendym czeku moga być dwie osoby do 14 dni. Kest keszcze jedna zaleta, majac czek nie trzeba robic przed platy przy rezerwcaji. Przynajmniej jak bylem w zakopcu tak bylo.

Co Ty bredzisz dupku ???
NOCLEGI Z CZEKIEM SĄ BEZPŁATNE !!! Kumasz ???
I tak masz pisać po powrocie.
Co za chora filozofia: Tomekaaaa zaoszczędził 50 zl na noclegach ale wcześniej wydał 50 zł na czek, żeby zaoszczędzić 50 zł na noclegach
Ja też byłem w Zakopcu i też zaoszczędziłem 50 zł - bo pojechałem bez
oszukańczego czeku i nie dałem się wkręcić w płacenie podwójnych stawek za wyżywienie w zamian za ,,bezpłatne noclegi'' !!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14692959]
[21.04.2009] 21:50
Mychonia
to przecież na to samo wychodzi i z czekiem i bez płacisz 300 zł. Też mi przyszła wiadomość z Eurorestu ale jakoś nigdy się tym nie interesowałam. NIe wieże w takie cudowne ofery.

IP i czas połączenia logowane. [14743151]
[22.05.2009] 16:52
MYCHONIA - bis
Mychonia (09.04.21 21:50):
to przecież na to samo wychodzi i z czekiem i bez płacisz 300 zł. Też mi przyszła wiadomość z Eurorestu ale jakoś nigdy się tym nie interesowałam. NIe wieże w takie cudowne ofery.

S K A R B I E !!! - chyba jesteś blondynką ???
TO PRZECIEŻ NA TO SAMO NIE WYCHODZI.
Z czekiem jesteś 50 zł w plecy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I O TO CHODZI, ŻEBY ORŻNĄĆ TYSIĄCE NAIWNIAKÓW WYŁUDZAJĄC PO 50 ZŁ.
A jak to funkcjonuje widać na powyższym przykładzie.

IP i czas połączenia logowane. [14921372]
[26.05.2009] 21:49
Kinusssia88
A może zamiast mówić czy to ściema czy nie wystarczy podzwonić, popytać, pytać ile za pokój z wyżywieniem a nastepnie zadzwonić również anonimowo lub wysłać e-maila do ośrodka jak to wygląda z czekiem. Czy to takie trudne ?
Oczywiście nie wszędzie ceny są jednakowe ale można znaleźć miejsca gdzie dziennie oszczędność jest rzędu 20 złotych więc po 3 dniach pobytu czek się zwraca.
Nie polecam oczywiście tych miejsc najtańszych bo gdybyśmy chceli jechać byle gdzie i przebywać gdziekolwiek większość zdecydowałaby się na namiot

IP i czas połączenia logowane. [14945289]
[30.07.2009] 12:35
de_sade
porównałam ceny "noclegów ze śniadaniem" a cen "stawek żywieniowych" podanych przy hotelach i pensjonatach spośród których można wybierać w ramach czeku...w pensjonacie w pradze trzeba zapłacić 464 korony za osobę co wynosi 928 korony za dwie osoby. Za nocleg ze śniadaniem-pokój dwuosobowy płacę w pradze obecnie 781 koron-w hotelu i bardzo blisko centrum.
Jadąc do wytypowanego przez eurorest pensjonatu płacę więcej za stawke żywieniową niż za nocleg ze śniadaniem w hotelu. Więc gdzie ten darmowy nocleg ??? A poza tym, co jeśli w ramach czeku nie chcę korzystać z ich wyżywienia ?? Tak już nie można;/ Lipa totalna i człowiek uwiązany przez 2 tygodnie w jednym miejscu;/ Oszustwo jednym słowem, eurorest nagania klientów dla pensjonatów/hoteli, klienci i tak płacą a pensjonaty płacą firmie plus do tego mają te prawie 60 zł za każdy czek
Czysty interes

IP i czas połączenia logowane. [15268136]
[01.08.2009] 23:02
Golda
ja tez wygralem ale nie mam nawet tak niskich sum jak te o ktorych mowicie, nie bylem przygotowany bo na poczatku myslalem ze jest inaczej... moge komus oddac ten czek jezeli mi go przysla bo go zamowilem w takiej cenie ile mnie to bedzie kosztowalo czyli okolo 63zl. jezeli jest ktos chetny najlepiej z okolic sosnowca ewentualnie katowic to prosze o kontakt moje gg 4875997

IP i czas połączenia logowane. [15279741]
[03.08.2009] 02:37
pantoflarz-pod_kobitką
To wszystko łgarstwo,żerują na ludzkiej naiwności i zachłanności.Za darmo?Teraz gratis to nawet w mordę nikt nie da.Byłem ,widziałem i przeżyłem.Musiałem normalnie za wszystko płacić a czekiem Eurorest kazali mi się podetrzeć.Nie wierzcie ludzie.

IP i czas połączenia logowane. [15284442]
[05.08.2009] 14:34
kinusssia88o2.pl
A ja jadę w tym roku na wakacje z czeiem i opowiem wam za półtora iesiąca czy się opłacało. Cennik hotelu do którego jadę to 190 złotych za pokój dwuosobowy z wyżywieniem a z czekiem wyniesie mnie to 140 złotych za dobe. Będę tam 5 dni czyli 250 złotych oszczędności z czergo czek wyniósł mnie 50 złotych. Zostaje więc 200 i nie mają prawa oszukać, wystarczy dzwonić, pytać się z czekiem, bez czeku. Jeśli ktoś liczy na darmowe wakacje to jest w błędzie ale chyba nikt nie myśli wypocząć np. tydzień nad morzem za jakieś grosze. Wszystko musi kosztować

IP i czas połączenia logowane. [15295888]
[07.09.2009] 21:30
wiola12345
RADZĘ POCZYTAĆ zanim dacie się OSZUKAĆ na te \"czeki\" kanciarskie!!!!!

http://www. wiadomosci24. pl/artykul/w_eurorest_bezplatnie_nie_ozn acza_taniej_59194-1--1-a. html

http://www. wiadomosci24. pl/artykul/w_eurorest_bezplatnie_nie_ozn acza_taniej_59194-2--1-a. html

IP i czas połączenia logowane. [15460663]
[07.09.2009] 21:35
wiola12345
Sprawdź może jeszcze aktualne http://praca.money.pl/grupy/praca-oferowana/ praca ;na;stanowisku;pracownik;biurowy,watek,527918.html

IP i czas połączenia logowane. [15460690]
[13.09.2009] 13:10
Kinga88
Ten czek jest dla ludzi planujących i chcących dobrze wypocząć ponieważ trzeba opłacić stawkę żywieniową Ja byłam w Jastarnii na 6 dni, bez czeku pokój 2-osobowy z wyżywieniem kosztuje poza sezonem 190 złotych, ja płaciłam 140, jedzenia nie dało się przejeść a jeszcze zabierałam sobie kanapki na plażę Zaoszczędziłam 200 złotych z czekiem czyli tyle ile wydałam na podróż w obie strony.

IP i czas połączenia logowane. [15487653]
[27.03.2010] 13:13
1Zdzislaw  zdzislaw27@tlen.pl
Przeczytałem informacje bardzo ktytyczne (nabieranie ludzi itp} i pragne poinformować ze albo Ci co to piszą mijają się z prawdą albo mieli wyjątkowego pecha. Ja wspolnire a zoną i psem byliśmy w Pensjonacie Lila w Ciechocinku 14 dni na przełomie maja/czerwca 2009- piekny pokoj, fantastyczne wyżywienie i dodatkowe usługi , bardzo miła obsługa- mozliwość odpłatnego korzystania z zabiegów leczniczych w Sanatorium Wojskowym(przez miedzę). Byliśmy bardzo zadowoleni i możemy polecic odp[oczynek z wykorzystaniem czeków Eurorest. Osczedzilismy ponad 1000 zł. Kolega też był w tym Pensjomacie 7 dni w ub.rpku zaoszczedził ok.400.-zł. Zan rownież moich przyjaciół, ktorzy wykorzystuja czeki Eurorest od chyba 3 lat z powodzeniem wypoczywaja latem w Zakopanym. Moge tylko tą formę tanszego lecz nie gorszego wypoczynku polecić. W bieżacym roku złozyłem zamowienie i myśle ze znów pojadę . Pozdrowienia

IP i czas połączenia logowane. [16455009]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat