o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Ludzie otyli...

1 2 3
[17.01.2006] 18:25
Arc
Mam pytanko. Jak są traktowani na studiach ludzie otyli???Czy są traktowani normalnie jak inni czy może wyśmiewani, obrażani itp??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.01.2006] 19:16
Arc
I co?? Nikt mi nie odpisze??

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6072274]
[17.01.2006] 19:29
Gwiazdeczka 1
cierpliwosci kiedys na pewno ktos odpisze
a co do otylosci to mysle ze studia nie roznia sie niczym od innycg srodowisk - wszytsko zalezy od tego jacy ludzie sie trafia. Z reguly jednak studenci to raczej ludzie w pewnym stopniu dojrzali i na poziomie (choc nie zawsze!!). Tam gdzie ja studiuje wyglad i waga nie ma znaczenia - liczy sie to jakim sie jest i tyle. Wiekszosc ludzi z jakimi mialam stycznosc na studiach ma takie podejscie Takie sa moje obserwacje Choc moze ktos bedzie mial inne

IP i czas połączenia logowane. [6072405]
[17.01.2006] 20:12
Arc
Właśnie się zastanawiam..hmm..przez to wszytsko boję się iść na studia...do tej pory przebywałam w normlanym środowisku, ale nie wiem jakie jest na uczelniach prywatnych...

IP i czas połączenia logowane. [6072817]
[17.01.2006] 21:05
Gwiazdeczka 1
niczego sie nie boj. Najwazniejsze to znac swoja wartosc, byc pewnym siebie i nie dac sobie wmowic negatywnych opinii. Czyjes szydzace zdanie wcale nie musi byc prawdziwe, co wiecej takie zdania z reguly prawdziwe nie sa. A jezeli ktos jest na tyle plytki zeby docinac drugiemu z powodu wygladu - nie warto sie nim przejmowac, zwyczajnie nie wyrosl jeszcze z podstawowki
Trzymaj sie i nie daj sie.

IP i czas połączenia logowane. [6073356]
[29.11.2014] 01:02
[17.01.2006] 21:11
Arc
Dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [6073407]
[17.01.2006] 21:21
Szczęśliwa Mama
ZGADZAM SIĘ Z GWIAZDECZKĄ 1 .....MA RACJE W 100% A WIĘC USZY DO GÓRY.... MIŁEGO STUDIOWANIA I SAMYCH PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ...........POWODZONKA

IP i czas połączenia logowane. [6073503]
[18.01.2006] 01:59
bubi
co do wyrozumialosci ludzi to bym na to nie liczyl bo kazdy z nas najpierw ocenia po wygladzie
kiedys uslyszalem od przemilej i cudownej osoby "żeby pokazac nasze piekno wewnetrzne najpierw musimy musimy zainteresowac innych naszymi zewnetrznymi cechami"
i tez sie z tym zgadzam
samemu niema jakis osobistych uprzedzeni do innych oceniajjac ich po wygladzie ale roznie bywa i zdarzylo sie ze sam sie przylapalem na powierzchownym ocenianiu
a swoja droga to warto zadbac o siebie troche silowni aerobiku itp i inni inaczej spojrza i sama lepiej sie poczujesz - tak ma rada moze i nic niewarta ale zawsze rada wszystko sie p_i_e_r_d_o_l_i

IP i czas połączenia logowane. [6075426]
[18.01.2006] 09:04
Arc
ekhem..jakiś Ty mądryyyy..niektórzy nie mogą pocwiczyć na siłowni czy aerobiku

IP i czas połączenia logowane. [6075843]
[18.01.2006] 10:52
Grubasek
Czym Ty się przejmujesz.Mi strzelili fotki pod prysznicem na pierwszym roku.Cała szkoła ogladała mój cellulitis i zbędne kilogramy o reszcie nie wspomnę.Schudłam bez żadnej diety 7 kilo przez to w sumie na dobre mi to wyszło.Weż się za sport bo to najlepsze lekarstwo nie tylko dla ciała ale i dla ducha.Wielu moich kolegów było otyłych w średniej szkole,odstawali na w-fie a teraz tak schudli ,że od dziewczyn się nie mogą odgonić.Przede wszystkim zmień myślenie i uwierz w siebie.Wszytko zaczyna się w głowie.

P.s. kiedyś mój głupi brat doprowadził mnie do tego ,że wpadłam w anoreksję.Byłam chudsza niz wieszak.Rodzice nie dawli juz ze mna rady.Doszło do tego,ze przestałam w ogóle jeść,a potem rosnąć.Mam 163 cm wzrostu chociaz w mojej rodzinie wszyscy sa raczej wysocy.Żyję chyba tylko dzięki młodszemu bratu mamy , który dotarł do mnie i mi przetłumaczył różne rzeczy.Oboje płakalismy.A ten szczeniak , któremu to zawdzieczałam zmadrzał,ale sam teraz wyglada jak ruski wania.Tylko ze ja sie z niego nie smieje i mu nie dokuczam tak jak On kiedys mi.

IP i czas połączenia logowane. [6076461]
[18.01.2006] 11:04
ex-Grubasek
I uważaj ,żeby Ci kamery nie podłożyli w łazience

IP i czas połączenia logowane. [6076561]
[18.01.2006] 14:59
Arc
eh...ale naprawdę są osoby, które nie mogą za bardzo trenować
Poza tym mi jakoś nie zależy na tym, aby nie móc odgonić się od chłopaków ( w tym przypadku)...

IP i czas połączenia logowane. [6078552]
[18.01.2006] 15:09
Arc
eh...ale naprawdę są osoby, które nie mogą za bardzo trenować
Poza tym mi jakoś nie zależy na tym, aby nie móc się odgonić w tym przypadku od chłopaków...

IP i czas połączenia logowane. [6078589]
[19.02.2007] 18:25
LILI88SMUTNA
HMM JEJ MAM TEN SAM PROBLEM,BOJE SIE ISC NA STUDIA.MIMO ZE MAM LADNA BUZKE JESTEM MILA TO BOJE SIE OPINII INNYCH OSOB,NAWET OD TYGODNIA PRZESTALAM JESC.WIEM JAK OKROPNE POTRAFI BYC SRODOWISKO.W GIMNAZJUM NOTORYCZNIE DRECZYL MNIE KOLEGA Z KLASY NAWET CZASEM BALAM SIE CHODZIC DO SZKOLY BO JUZ NIE WYTRZYMYWALAM TYCH PRZYKROSCI W LICEUM SIE TO ZMIENILO BO RACZEJ KAZDY MNIE LUBI A TERAZ KILKA MIESIECY PRZED STUDIAMI TEN LEK POWROCIL...

IP i czas połączenia logowane. [9668446]
[19.02.2007] 19:58
teczka premiera
Arc (06.01.18 09:04):

Zawsze można ..
1)Żreć co innego
2)Ubierać się odpowiednio do figury
3)Obwiniać za wszystko rodziców i przodków

IP i czas połączenia logowane. [9669237]
[19.02.2007] 22:50
tiru riru
i czym sie przejmujesz? jak ktos jest parszywa swinia i chce sie do czegos przyczepic, zagluszajac tym samym wlasne kompleksy, to i tak to zrobi. Jesli nie do tuszy to do garbatego nosa albo krzywych nog. nie ma osoby idealnej... u kazdego mozna cos znalezc. najwazniejsze abys sama siebie zaakceptowala i otaczala sie osobami ktore cenia Cie za to jaka jestes. myslisz ze te wszystkie chude tyki albo ich chlopcy wysmarowani samoopalaczem, ktorzy drwia z Twojego wygladu, sa w czyms lepsi od Ciebie... ? watpie

IP i czas połączenia logowane. [9671212]
[20.02.2007] 08:41
ale dlaczego
Arc (06.01.18 09:04):

ale dlaczego? nie rozumię...

IP i czas połączenia logowane. [9672825]
[20.02.2007] 12:20
LILI88SMUTNA
HMM TO NIE JEST LATWE .POPROSTU UCZULILAM SIE NA KRYTYKE INNYCH I BARDZO TO PRZEZYWAM.NIGDY NIE UWAZALAM SIE ZA OSOBE BRZYDKA ALE TERAZ WYSTARCZY JEDNO SLOWO ZEBYM WYBUCHLA PLACZEM,CHOC NALEZE DO BARDZO SPOKOJNYCH OSOB.UBIERAC INNE CIUCHY ALE JAKIE JAK MAM NOGI NAWET OK TYLKO BIUST DUZE I TRISZKE BRZUSZKA,JEDYNE CO W SOBIE AKCEPTUJE TO LADNE DLUGIE WLOSY.STARAM SIEJAK NAJMNIEJ PATRZEC W LUSTRO.JAKOS BOJE SIE POJSC DALEJ NA STUDIA TAM BYC CALKIEM SAMA,I SLUCHAC KOMENTARZTY INNYCH NA MOJ TEMAT.

IP i czas połączenia logowane. [9674216]
[21.02.2007] 13:52
bb HH bb HH bb HH
::: O ARC::::

U mnie na roku zarówno ludzie otyli, jak i szczupli traktowani są jednakowo. Osoba, ktora nie cieszy sie symaptia jest anorektyczka, twierdzaca, ze nigdy nie uda jej sie byc szczupla ( ale to juz inna historia).

liczy sie przede wszystkim wnetrze czlowieka, a nie jego wyglad czy prezencja zewnetrzna.

a poza tym, jezeli Twoim kryterium wyboru swojej drogi zyciowej ( czyt. pojscia na studia) jest WYGLAD ZEWNETRZNY, to chyba powinnas/powinienes dac sobie spokoj, i zatrudnic sie w markecie na kasie za 4,20/h brutto!!! tam ludzie beda Cie ogladac tylko od polowy w gore. A jak traktowana bedziesz!!! ( smiech)

bez zartow mowiac, zastanow sie, czy idziesz na studia po to,aby sie ksztalcic i podnosic swoj prestiz, czy idziesz po to, aby znaleźć znajomych?! studia to wyscig szczurow, nie liczy sie wyglad tylko spryt i charakter!!!

nie badz slabeuszem!!! pokaz, ze "grubas"( przepraszam za stwierdzenie) potrafi byc KIMS!!!

pozdrawiam i zycze innego toku myslenia

IP i czas połączenia logowane. [9683831]
[21.02.2007] 13:57
ARC.
waze 97 kilo!!!!! dlatego dopytuje o to traktowanie,troche rzucam sie w oczy z tusza schudnac nie chce bo nie dam rady.

IP i czas połączenia logowane. [9683882]
[21.02.2007] 14:05
madzinka***
jesli jestes bardzo otyła to proponuje zrzucic pare kilogramów dla własnego zdrowia i dla dobrego samopoczucia jesli jest Ci dobrze z tymi paroma kilogaramami wiecej to nie przejmuj sie tym co powiedza o Tobie inni znam wiele osob ktore nie naleza do chudzielców ale nie maja z tego powodu kompleksów, potrafia cieszyc sie zyciem i swietnie im to wychodzi zreszta na studiach juz nikt sobie nie zartuje z czegos takiego jak otyłosc, jakos \"dorosłym\" ludziom to nie przeszkadza... wiec głowa do gory nie masz sie czym martwic pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9683978]
[21.02.2007] 14:12
ARC.
aczy..no wiecie podczas seksu..otylosc stanowi problem?

IP i czas połączenia logowane. [9684071]
[21.02.2007] 19:29
bb HH bb HH bb HH
Mowisz, ze otyłość w stosunkach intymych stanowi problem.

Ale osoba, z ktora uprawiasz seks widocznie taką, jaka jestes Cie pragnie. zreszta w db seksie nic nie sprawia klopotu

a jezeli dwie osoby do siebie nie pasuja to czy beda szczuple czy beda otyle w niczym im nie pomoze, seks i tak bedzie marny.

bardzo czesto slyszalam od kolegow, ze wola dziewczyny, ktore maja wiecej ciala, bo kosci im sie nie wbijaja, kiedy na nich leza

wiec glowa do gory!!!

IP i czas połączenia logowane. [9686651]
[22.02.2007] 13:20
PATRYK_22
moja dziewczyna FAJNA 18 JEST OTYLA jakie pozycje sa wygodne? nie chcialbym jej urazic..

IP i czas połączenia logowane. [9692216]
[23.02.2007] 17:48
LILI88SMUTNA
HMM DZIEKUJE ZA WSPARCIE,CO DO KOLEJNYCH OPINII,HMM BYLO PYT O SEX HMM TO CHYBA NIC NIE PRZESZKADZA,MAM KOLEZANKI KTORE SA DUZO BARDZIEJ PUSZYSTE ODE MNIE I WIEM ,ZE W PRZYPADKU SEXU PROBLEMEM NIE JEST POZYCJA..ALE PODEJSCIE PARTNERKI JESLI AKCEPTUJE SAMA SIEBIE TO ZADEN LUZKOWY WYCZYN NIE STANOWI PROBLEMU,SZCZERZE OSOBISCIE MI JEST BARDZO TRUDNO SIE ROZEBRAC PRZED CHLOPAKIEM CZUJE PANICZNY STRACH PRZED BRAKIEM AKCEPTACJI Z STRONY MEZCZYZNY,NIE WSTYDZE SIE NOG BO SA NAWET OK CZY PIERSI ALE BRZUSZKA.MYSLE,ZE KOBIETY MAJA KOMPLEKSY NA PUNKCIE KONKRETNEJ CZESCI CIALA... A ZDANIE PARTNERA,HMM NAJBLIZSZEJ SERCU OSOBY BARDZO DUZO ZNACZY...CZASEM TRZEBA CZASU NA ZAUFANIE I WTEDY POWOLI WSZYSTKO PRZYJDZIE. CO DO PATRYKA_22 HMM MOZE POPROSTU SPROBUJ POGADAC ZE SWOJA KSIEZNICZKA CZEGO PRAGNIE ,CZEGO SIE OBAWIA ITD.TO TYLKO WAS ZBLIZY I POGLEBI WASZE ZAUFANIE WZAJEMNE.WYSTARCZY TYLKO TROCHE DELIKATNOSCI W TYM TEMACIE I ZROZUMIENIA A BEDZIE DOBRZE .POZDROWIONKA.

IP i czas połączenia logowane. [9703727]
[09.05.2007] 11:48
farfalla
Od dziecka jestem osaba puszysta co bym nie robila nie udalo mi sie zrzucic zbednych kilogramow.Prawdziwy horror przezylam w podstawowce,w szkole sredniej bylo juz lepiej a na studiach jeszcze lepiej i nikt mi nie dokuczal mialam grono przyjaciol ktorzy mnie cenili i cenia za osobe jaka jestem a nie jak wygladam.Mam chlopaka od 2 lat jest bardzo szczuply ale mu nie przeszkadza ze jestem puszysta.Co do seksu oczywisce ze sa niektore ograniczenia co do niektorych pozycji ale nie nazekamy bo jest super.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10278379]
[01.06.2007] 18:30
Lisaaa
Hej... Mam na imię Eliza... zaglądnełam na to forum całkiem przypadkowo. Pewnie jest ono nieaktualne, ale jestem ciekawa co u Ciebie ARC ?? Chciałabym poznać nowych ludzi, którzy nie będą oceniać mnie z góry tylko dla tego że mam nadwagę. Jeśli chcesz to sie odezwij. lisa181@wp.pl POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [10446581]
[10.07.2007] 22:32
misia888888
mam 20 lat waze 67kilo przy wzroscie 159 czy to duzo jestem gruba?

IP i czas połączenia logowane. [10754247]
[10.07.2007] 22:33
misia888888
Arc (06.01.17 19:16):

raczej nie na studiach jest ich odgroma nikomu to nieprzeszkadza raczej sie nienabijaja

IP i czas połączenia logowane. [10754260]
[05.10.2007] 20:38
scigant5
zŻuć kilogramy (07.05.08 15:58):
Arc (06.01.17 19:16):

Witam mam skuteczny preparat na schudnięcie !!
Gwarancja 100% . Proszę o gg to możemy o tym porozmawiać .
Pozdrawiam

podaj swoj numer gg

IP i czas połączenia logowane. [11401384]
[08.12.2007] 14:01
justysia22
hej chcialam cos wiecej wiedziec na temat tego wynalazku na odchudzanie napisz:11804495 czekam

IP i czas połączenia logowane. [11805896]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat