o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Wierzysz w PRZEZNACZENIE?

1 2 3
[18.01.2006] 08:17
Allex21
no tak, tylko ze my tego wyniku nie znamy.Zna go tylko Bog. Allex
Only that days dawn to which we are awake...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6075709]
[19.01.2006] 20:05
Allex21
Oczywiscie Allex

IP i czas połączenia logowane. [6088570]
[19.01.2006] 20:14
Jag - a
Wierzę .Od dziecka mam sny ,które się sprawadzają.Taki szósty zmysł czy coś takiego.Przerażało mnie to ,ale to chyba dar i trzeba się z tego cieszyć.Moja mama tez ma coś takiego.

IP i czas połączenia logowane. [6088664]
[19.01.2006] 20:15
Miśka18
Przeznaczenie? Zdecydowanie Tak! "Zawsze staraj się być uśmiechnięta- nawet gdy jest Ci smutno, bo nigdy nie wiesz, kto zakocha się w Twoim uśmiechu "

IP i czas połączenia logowane. [6088679]
[19.01.2006] 20:16
Allex21
Fajnie,to czasami naprawde pomaga, zwlaszcza jak umie sie odczytywac takie sny.
Allex

IP i czas połączenia logowane. [6088693]
[29.07.2014] 22:51
[19.01.2006] 20:53
lerren
tylko Bóg zna nasz los i właśnie to jest piękne
Swiadczy bezapelacyjnie o przeznaczeniu. Zobacz Jezus wiedział ze ktoś go zdradzi i wiedział ze bedzie to apostoł i nawet iskarjota, no nie ważne najważniejsze żeby tak żyć jak się uważa za słuszne zgodnie z własnym ja nieistotne czy uważamy że ktoś to zaplanował czy sami o tym decydujemy wynik jest ten sam.

Jag_a też mam tak ale to raczej coś na zasadzie odczuć zresztą to już temat na inną dyskusje i nie mówię o de ja vu "Są dwie rzeczy nieskończone wszechświat, i ludzka głupota. Co do tego pierwszego to nie mam pewności..." Albert Einstein

IP i czas połączenia logowane. [6089027]
[19.01.2006] 22:34
bubi
bez obrazy ale nie można widzieć tego co sie stanie - nawet w snach - ktos tu chyba myli to z przeczuciem, bo przepowiadanie przyszłości??-takie cos nie istnieje.mi sie tez czasami zdaża ze przypuszczam co sie wydazy ale jest to raczej kojarzenie faktów anizeli jakies przepowiednie
w te wakacje wakacje pracowalem z gosciem ktory tak samo wierzył - a nawet był swiecie przekonany - ze potrafi przepowiadac przyszlosc - przepowiedzial mi moją ale trafil kula w płot i to dosłownie, co prawda nawiązał do tematu ale od d_upy strony - a pozatym przepowiednia polega na tym ze ktos powie nam cos a my potem dopasowuemy to do zaistnialych wydarzen
przykro mi ale podchodze sceptycznie do tych sprawa i do ludzi ktorzy sadza ze sa mesjaszami wszystko sie p_i_e_r_d_o_l_i

IP i czas połączenia logowane. [6089988]
[19.01.2006] 22:54
niech mowia ze
wierze

intuicja,telepatia,przeczucia,sny(...!) to wszystko sie sprawdza
wystarczy zaufac
isc sciezka marzen,duszy
pozdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [6090163]
[22.01.2006] 11:07
Allex21
Ostatnio kolezanka mowila mi o pewnej sytuacji,az nie chcialo mi sie wierzyc.Nie umiem wytlumaczyc tego inaczej jak przeznaczeniem.To co przytrafilo sie jej bylo jej przeznaczone.Tak mysle,ona zreszta tez. Allex

IP i czas połączenia logowane. [6109721]
[22.01.2006] 11:15
kiriste
ja również wierze w przeznazcenie,dużo rzeczy zależyod nas samych i ponosimy konsekwencje naszych czynów,ale w niektórych sprawach to jedynie działa przeznaczenie. Mein Liebliengszeicherfilm

IP i czas połączenia logowane. [6109779]
[22.01.2006] 13:57
wredotkahgh
alex 21 jak to twoja twarz to ci wspolczuje. ja wierze w przeznaczenie bo kazdemu jest cos pisane

IP i czas połączenia logowane. [6111154]
[22.01.2006] 17:33
bubi
nic nikomu nie jest pisane, mamy to na co sobie zpracujemy, a niema czegos takie jak przeznaczenie, zadna przyszlosc nie jast nam przypisana tworzymy ja na bieząco i nie zdążamy to wczesnij narzuconego nam celu!!!!!!!!
a co do przewidywania przyszlość -nie ma czegoś takiego!!! istnieje tylko czysta kalkulacja lub prognoza ale to zupełnie co innego bo zawsze isnieje granica błędu a przewidywójąc przyszłość jestesmy w 100% pewni co sie stanie, a pewny to jestem tyko tego ze umre-kiedy to niewiem ale na pewno i wcale mnie to nie bawi ani pociesza
pozdrawiam Amor przybiera postać dręczyciela każąc miłować mi nieprzyjaciela...

IP i czas połączenia logowane. [6112782]
[22.01.2006] 17:46
vzorek  vzorek@tlen.pl
Jeżeli już wierzyć to przede wszystkim w samego siebie...
Reszta to kwestia tego jak podchodzimy do życia, jeżeli tak naprawdę czegoś chcey to według mnie nikt i nic nie bedzie ieć na to wiekszego wpływu niż my sami...inaczej jeste oczywiście z profesorami na uczelniach ale to już inna bajka...
Poza tym w pojęciu przeznaczenia coś tkwi...inaczej nie byłoby tak wielu niewiadomych, które jakby nie było dają czasem do myslenia...
Pozdrawiam the new meaning of life...no expectations...

IP i czas połączenia logowane. [6112859]
[22.01.2006] 20:34
Allex21
Nie to nie moja twarz Allex

IP i czas połączenia logowane. [6114301]
[22.01.2006] 23:14
freyaWIKING  iduna20@tlen.pl
a ja sądzę ,żę każdy ma "przeznaczony" jakis cel w życiu przez Boga i to on kieruje naszymi poczynaniami , ale oczywiscie daje nam wolną wolę i wszystko zależy od nas co wybierzemy .....dowodem jest chociażby dzisiejsze czytanie ( jesli Ktoś był dzis w kościółku to powinien pamiętać , a sądzę z tego co tu widzę , żę pare osóbek było) ...więc chodzi mi oto, że Bóg miał zesłać karę na ludzi za złe postępowanie (zapewne więc to było w Jego planach -przeznaczenie)ale nie zrobił tego bo ludzie się zmienili na lepsze ....dlatego sądzę, że człowiek ma prawo decydowania ale Pan Bóg i tak stoi nad wszystkim ....w pewnym stopniu nazwała bym to przeznaczeniem....hmmm co tu się głowić poprostu to jest "normalne", że człowiek nie zrozumie wszystkich zamiarów i ruchów bożych bo gdyby było inaczej to BÓG nie byłby Bogem ! koniec
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [6115656]
[23.01.2006] 19:12
Allex21
Bardzo logiczne to co napisalas,bylam w kosciolku i zgadzam sie z Toba,oprocz przeznaczenia,woli Boskiej jest rowniez wolna wola czlowieka.
Pozdrawiam Allex

IP i czas połączenia logowane. [6121710]
[23.01.2006] 21:41
bubi
ja juz od dawna do kosciola nie chodze ale jeste wierzący-poprostu bardzo nie podoba mi sie organizacj pt."kosciol katolicki"...ale to rozmowa na inny temat wiec wracajac do tego wlasciwego:
Bog nie ustalil za nas sciezki jaka mamy podążac tylko dal nam wolną wole do jej wyboru - cz Bog zna jej koniec w to nie wnika, bo niewiem i chyba kazdy wie dlaczego
wiec caly czas stoje przy swoim i raczej na pewno swego zdania nie zmienie- no chyba ze ktos mialby wystarczajace argumenty
pozdrawiam Amor przybiera postać dręczyciela każąc miłować mi nieprzyjaciela...

IP i czas połączenia logowane. [6123373]
[27.01.2006] 08:27
Allex21
No i co z tym przeznaczeniem?? Allex

IP i czas połączenia logowane. [6150995]
[27.01.2006] 12:18
bubi
Allex21 (06.01.27 08:27):
No i co z tym przeznaczeniem??

no jak to co niema nie bylo i nigdy go niebedzie - to tyko i wyłącznie zbieg okoliczności, ale przyznam ze czasami DUZY - no ale tak to juz jest.
wierze w ludzi i ich czyny(choć czasem bywa to bolesne) ale nie w jaies przypadkowe rzeczy Amor przybiera postać dręczyciela każąc miłować mi nieprzyjaciela...

IP i czas połączenia logowane. [6152671]
[28.01.2006] 16:11
Allex21
Ojej, przypadek to nie przeznaczenie. Allex
"We are all born mad. Some remain so."

IP i czas połączenia logowane. [6164358]
[28.01.2006] 16:43
Adamxxx
Przeznaczenie? Nie ma czegoś takiego. Człowiek jest kowalem własnego losu. A jak zauważyliście Bóg dał nam wolność, więc gdyby jescze wymyślił coś takeigo jak przeznaczenie to by sam sobie zaprzeczył, bo od pocżatku bylibyśmy zdeterminowani. Ten kto sie waha, czeka.. czeka.. czeka.. i traci

IP i czas połączenia logowane. [6164665]
[28.01.2006] 16:51
Allex21
Oczywiscie, ze Bog dal nam wolna wole ale to on zsyla nam pewne zdarzenia i stawia na naszej drodze pewnych ludzi.Od naszej wolnej woli zalezy tylko czy sie tym pokierujemy czy nie.Bog daje nam tylko wskazowki. Allex
"We are all born mad. Some remain so."

IP i czas połączenia logowane. [6164726]
[28.01.2006] 17:06
Adamxxx
No właśnie. Ale tego nie można nazwać przeznaczeniem. Przeznaczeni jest równozanczne z greckim słowem fatum. czyli czymś nieodwołalnym, czymś co musi się stać i nic na to nie poradzimy. Ten kto sie waha, czeka.. czeka.. czeka.. i traci

IP i czas połączenia logowane. [6164862]
[15.09.2007] 17:28
Patrycjaaaaa
Ja wierze w przeznaczenie. Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny... Na pewne rzeczy nie mamy żadnego wpływu, np na to, że spotykamy jakichś ludzi na swojej drodze itd. to też nie jest przypadkiem...

IP i czas połączenia logowane. [11264120]
[15.09.2007] 19:12
Paul86
Wiara w przeznaczenie wydaje mi się cokolwiek niebezpieczna. Okaże się że nasz partner okazuje się oszustem, złodziejem i tak dalej, a my mamy z nim tkwić bo to jest przeznaczone?
Jakkolwiek kogoś mi bliskiego poznałem w nadzwyczajnym zbiegu okoliczności, poprzez gg
Wierzę w wolną wolę człowieka, ale może czasem Opatrzność człowiekowi pomaga? W końcu "proście a będzie wam dane".

IP i czas połączenia logowane. [11264901]
[15.09.2007] 20:13
Catbert HRM
Przeznaczenie to JA.

IP i czas połączenia logowane. [11265348]
[19.11.2009] 16:26
Majks123
Wierze w przeznaczenie jak najbardziej. Nie pamiętam od kiedy, chyba od zawsze, rozpisywać się nie chce bo ciężko do tego dojść ale wiem że istnieję w życiu każdego z nas każdego. Tak swoją drogą ciężko odróżnić przypadek od przeznaczenia ale trzeba wiedzieć że jest różnica.

IP i czas połączenia logowane. [15819211]
[15.07.2011] 22:11
agusia2121
chcesz poznać swoje przeznaczenie? zaglądnij tutaj http://smierc.org

IP i czas połączenia logowane. [18604848]
[22.08.2012] 12:03
krzysztofpucha
Zapraszam do sprawdzania mojej recytacji na temat przeznaczenia: http://www.youtube.com/watch?v=gBIfE9VV898

IP i czas połączenia logowane. [19786396]
[13.05.2013] 20:21
alexisss
Hmm wiecie co, ja sie nad tym zastanawiam od dawna. Mam taka sytuacje z przyjacielem.. Obydwoje sie dogadujemy, on mieszka 1km ode mnie. Ma juz od kilku lat narzeczona, ale jej nie bylo przez rok. Miedzy nami kiedys cos iskrzylo, ale wtedy bylam za mloda.. Szczerze mowiac od pinad roku mamy romans, ktory byl juz wielokrotnie przerywany, lecz za kazdym razem nie moglismy bez siebie wytrzymac.. Ja kogos mialam on byl ze swoja i tak sie wszystko dziwnie krecilo. Teraz jestem sama i mam dziwne uczucie jakby ten facet po prostu byl mi pisany. Mamy ze soba rewelacyjny kontakt, ale on dalej kocha swoja narzeczona. Nie wiem jak to jest, ze mimo wszystkich klotni i zakonczen calej sytuacji i tak dalej to ciagniemy.. Mi nie wychodzi z zadnym facetem, ciagle cos jest nie tak :/ a tu obok stoi on, ktory wie o mnie wszystko.. Przeznaczenie? Moze kiedys, bo jak narazie na zwiazek sie nie zapowiada..

IP i czas połączenia logowane. [20483980]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat