o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

odzyskiwanie konta e-mail

[06.01.2006] 20:44
Beatrix9
Nie umiem zalogować się na swoje konto. Wpisuję poprawne hasło i login. Długo na nie nie wchodziłam, więc może dlatego automatycznie się skasowało. Czy mogę je odzyskać razem z wiadomościami?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.01.2006] 00:42
Konto jest
kasowane jeżeli nie logowałas się przez 2 miesiące, lub ktoś Ci zmienił hasło.
Jak konto zostało skasowane to możesz je ponownie założyć, ale jak ci ktoś zmienił hasło to raczej nie licz, ze Ci administratorzy tlena ponownie dadzą dostęp do skrzynki.
Ja już proszę o to prawie miesiąc, po wysłaniu formularza jaki sobie życzą, mimo, ze piszą iż robią to w 2-3 dni robocze.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5979146]
[07.01.2006] 19:28
dajch
nie wiem czy mówicie o tym samym co ja zalogowałem się iniby mam wejść w narzędzia wyszukać konta i t.d. no i w moich narzędziach nie ma nic takiego

IP i czas połączenia logowane. [5984597]
[04.09.2008] 22:03
hm2
Nie logowałam się na swoją skrzynkę przez jakiś czas i wygląda na to, że konto zostało usunięte czy w takim razie, jeśli udałoby mi się je odzyskać , odzyskam również jego zawartość czy tylko możliwość korzystania znowu z tego adresu?

IP i czas połączenia logowane. [13400218]
[05.09.2008] 00:07
-regulamin--------------------
hm2 (08.09.04 22:03):
Nie logowałam się na swoją skrzynkę przez jakiś czas i wygląda na to, że konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy...
http://kontakt.o2.pl/
hm2 (08.09.04 22:03):
czy w takim razie, jeśli udałoby mi się je odzyskać , odzyskam również jego zawartość czy tylko możliwość korzystania znowu z tego adresu?

Regulamin http://profil.o2.pl/regulamin.html
II.13.f
o2.pl Sp. z o.o. nie wykonuje kopii zapasowej korespondencji użytkowników.

IP i czas połączenia logowane. [13400977]
[26.04.2017] 00:24
[06.09.2008] 11:09
hm2
Regulamin regulaminem a poziom usług sobie... Szkoda, że pomysłodawca punktu dotyczącego usuwania kont poczty elektronicznej na o2 po 60-ciu dniach od ostatniego logowania nie wziął pod uwagę, że posiadacze tychże kont mogą np. zachorować, być w szpitalu etc. nie mogąc się zalogować przez te 60 regulaminowych dni, że ich konta mogą zawierać bardzo ważne dokumenty, kontakty. Dla mnie to jest niepoważne traktowanie swoich klientów i ich korespondencji przez o2. Ponadto dlaczego punkt w regulaminie mówiący o tym, iż konto poczty elektronicznej zostanie usunięte po wspomnianych 60-ciu dniach nie jest uwidoczniony, tylko wciśnięty gdzieś pod koniec umowy, wiele osób przywykłych do tego, że konto nie jest usuwane bez wiedzy posiadacza po tak krótkim terminie, może ów zapis zwyczajnie przeoczyć, nie spodziewać się go. Jestem pewna, że niektórzy zrezygnowaliby z zakładania konta na o2 mając świadomość jakie komplikacje mogą z tego wyniknąć, bo przecież można mieć konto gdzie indziej i nie drżeć o swoją korespondencję.

I jeszcze jedna kwestia o wyjaśnienie której proszę. Dlaczego wiadomości, które przyszły na moje konto o2 i które dalej przesłałam na inne swoje konto poczty elektronicznej na innym portalu, po usunięciu konta na o2 są niedostępne również na tym drugim koncie? Nadmienię, że były dostępne na innym koncie dopóki istniało konto na o2. Nigdy się z czymś takim się nie spotkałam i bardzo mnie to nurtuje.

IP i czas połączenia logowane. [13407489]
[06.09.2008] 11:49
-regulamin--------------------
bo przecież można mieć konto gdzie indziej i nie drżeć o swoją korespondencję.

Przepraszam za wyjęcie z kontekstu, ale można przekierować pocztę na inny portal.
Dlaczego wiadomości, które przyszły na moje konto o2 i które dalej przesłałam na inne swoje konto poczty elektronicznej na innym portalu, po usunięciu konta na o2 są niedostępne również na tym drugim koncie? Nadmienię, że były dostępne na innym koncie dopóki istniało konto na o2. Nigdy się z czymś takim się nie spotkałam i bardzo mnie to nurtuje.

IMHO to jest b. związane z tym, że pocztę jako taką nie przekierowałaś na inny serwer a oglądałaś ją z poziomu innego konta jako, powiedzmy, tzw. "mirror"/odbicie lustrzane/migawka serwera pocztowego (konta zewnętrznego).
O ile się nie mylę to możesz to sobie sprawdzić z innym kontem usuwając pojedyńcze wiadomości.

IP i czas połączenia logowane. [13407577]
[06.09.2008] 12:10
hm2
Dziękuję za odpowiedź. A teraz zrozumiawszy w czym rzecz, idę się zmagać z konsekwencjami wywołanymi zniknięciem mego konta

IP i czas połączenia logowane. [13407619]
[20.03.2009] 16:09
OmamO
ktoś mi ukradl konto czy mozna je jakos odzyskac??
bo słyszalem ze do sadu mozna isc prosze o odpowiedz!!!

IP i czas połączenia logowane. [14571445]
[02.04.2009] 09:56
Kamana
Niestety, też usiłuje odzyskać konto, bo zakładając je, nawet nie wiedziałem że znika po tak krótkim okresie jak 60 dni, bo faktycznie ta pozycja regulaminu jest niemal niezauważalna. Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie spotkałem się z serwerem, który usuwałby konta w ogóle, nie wspominając już o tak krótkim okresie. I teraz nie wiem jak je odzyskac, bo admin po potwierdzeniu faktu usunięcia konta, kompletnie olał sprawę. A chodzi mi tylko o odzyskanie go najwyżej na parę godzin, by ściągnąć ważną pocztę, która się tam znajduje. Potem mogą je kasować, a ja sobie stąd pójdę i nigdy tu nie wrócę.

IP i czas połączenia logowane. [14643225]
[11.12.2009] 10:28
luiza0505
Mam pytanie:
Zapomnialam loginu do swoejej poczty a nigdzie go nie zapisywalam bo zawsze wyswietlal mi sie w przegladarce. Pamietanm tylko haslo. Jest jakas mozliwosc na odyzskanie mojego konta mailowego?

IP i czas połączenia logowane. [15925403]
[11.12.2009] 22:23
kod jwn
luiza0505 (09.12.11 10:28):
Mam pytanie:
Zapomnialam loginu do swoejej poczty a nigdzie go nie zapisywalam bo zawsze wyswietlal mi sie w przegladarce. Pamietanm tylko haslo. Jest jakas mozliwosc na odyzskanie mojego konta mailowego?

Poproś kogo z kim korespondowałaś, a z kim masz kontakt np. telefoniczny, żeby Ci przypomnieli login...
Jeśli korzystałaś z komunikatora Tlen.pl to chyba jesteś w domu?

IP i czas połączenia logowane. [15928518]
[21.04.2010] 00:04
spieszka
Hej... mam podobny problem . Próbowałam się zalogować dzisiaj o 11 i pisze mi że mam zły login lub hasło. Nikt poza mną nie zna tego hasła a odpowiedzi do niego tym bardziej. Jak wpisuje odpowiedź to mi wyskakuje że błędne dane podaje. Myślicie że to błąd jakiś na serwerze czy raczej ktoś mi się włamał na pocztę? Stresuje się bo tam dużo notatek, dokumentów i czekałam na odpowiedź w sprawie pracy... :/

IP i czas połączenia logowane. [16563638]
[24.03.2011] 17:45
adamo
Czy jest taka możliwość odzyskania loginu i hasła bo dawno nie wchodziłem na emaila a pilnie potrzebuje jednej rzeczy która nie niej jest.

IP i czas połączenia logowane. [18177993]
[07.05.2011] 21:27
marcin161333
Czy jeśli usunięto mi konto e-maila o2.pl i założyłem je znów na taki sam adres to mogę jakoś odzyskać poczte??

IP i czas połączenia logowane. [18356806]
[14.01.2015] 17:31
szarlottka82
Chyba nie... Ja kiedyś miałam pocztę na wp i jakimś cudem odzyskałam dostęp do niej ale żadnych zdjęć ani maili nie ma. Nie wiem dlaczego i strasznie mnie to smuci bo miałam tam dużo zdjęć. Zastanawiam sie nawet czy nie zgłosić się do http://centrumodzyskiwaniadanych.pl/ i poprosić o pomoc w odzyskaniu tego wszystkiego.

IP i czas połączenia logowane. [21560505]
[27.07.2016] 17:46
lubdan
adamo (11.03.2011.24 17:45):
Czy jest taka możliwość odzyskania loginu i hasła bo dawno nie wchodziłem na emaila a pilnie potrzebuje jednej rzeczy która nie niej jest.

IP i czas połączenia logowane. [22393294]
[28.10.2016] 12:35
gość1
marcin161333 (11.05.2011.07 21:27):
Czy jeśli usunięto mi konto e-maila o2.pl i założyłem je znów na taki sam adres to mogę jakoś odzyskać poczte??

Witaj marcin61333
Możesz napisać jak po jakim czasie od usunięcia konta mogleś je ponownie założyć na taki sam adres?

IP i czas połączenia logowane. [22496409]
[20.11.2016] 14:04
chudyyyyy
Witam, tez mam problem z kontem o2. Minał prawie rok od usuniecia konta na o2 i dalej nie mogę założyć konta na ten sam login. Czy ktos wie, czy w ogóle będe mógł jeszcze założyć konto na ten sam login ?

IP i czas połączenia logowane. [22525320]
[24.11.2016] 22:31
mona79
Ktoś mi się włamał na konto i wszystko pozmieniał .Jak mogę odzyskać konto ? Pomóżcie

IP i czas połączenia logowane. [22531934]

» Odpowiedz na ten temat