o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Puściłam się z zemsty.

1 2
[25.09.2009] 21:47
aja-ona
Wkurzona żona (09.09.10 10:12):
Tak naprawdę to mam na imię Roman i mam penisa ale często przebieram sie w ciuszki mojej mamy i wtedy lubię jak wołają na mnie Renata.
dobre....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15543409]
[30.09.2009] 10:21
tomek78rsl
hahaha to dopiero numer brzuch mnie ze smiechu boli przeciez jak twoj stary sie o tym dowie to do konca zycia bedzie impotentem hahaha

IP i czas połączenia logowane. [15563461]
[11.10.2009] 21:03
klillerss
Odlotowa laska (05.12.29 03:23):
Z mojego doświadczenia wynika, że szczeniaki nie nadają się do pokochania. Zlewa się taki po 3 pociągnięciach i zostaję sama wkurzona i umazana bez potrzeby. Mam 24 lata i sprawdziłam wielokrotnie, że najlepiej posuwa facet 40-50. Robi to dokładnie i tak długo ile trzeba. A jak się nacieszy to jest o czym z takim pogadać i gdzieś wyskoczyć. Szczeniaki to ogólnie rzecz biorąc jeszcze prymitywy.

Wreszcie jakas pani docenia wiek męski i ma w 100%racje.Brawo za odwagę szczerośc i co by nie napisac prawdę

IP i czas połączenia logowane. [15620520]
[08.11.2009] 16:51
Ło Kurrrrrrde
Lol ja pier-dole ja bym nie chciał sie rąbać z 40 bleeeeee

IP i czas połączenia logowane. [15761146]
[24.01.2010] 17:30
waginator nie - amator
Ja tam lubię ruchać starsze od siebie , trzydziestki a nawet czterdziestki .Ruchanie cudzej żony to hardkor , ale jak ziom nie jest w stanie zońci zaspokoic to ktoś to musi robić nie ?

IP i czas połączenia logowane. [16153063]
[01.11.2014] 14:52
[24.01.2010] 18:07
MMOLO
http://racingstreet.pl/index.php?ref=180

IP i czas połączenia logowane. [16153273]
[26.01.2010] 15:50
kpsssss
teoretyk_dmuchacz (07.04.19 12:01):
Wkurzona żono- myślę dawaj dupy jak chcesz tak się odgrywać na swoim .. jeżeli do tego on cię nie posuwa to ok , ale ten małolat to myślę nie był najlepszy wybór, rozumiem że byaś zdesperowana . Ktoś tam pisze, że młodsi są lepsi - moim zdaniem z autopsji wiem, że młodzi w tym i ja po kilku minutach strzelają powiem tak krutkodystansowi - może to kobietom desperatkom wystarcza? Mam teraz 36lat mam kondycję i sam decyduję jak długo mam pieprzyć, hihihih autoreklama to się ponoć nazywa i w zasadzie od jakiś 6-ciu lat czyli po trzydziestce nie strzeliłem z działa przed zadowoleniem (czasem kilkurkotnym partnerki-żony). Wkurzona żono zatem jeśli Ci to odpowiada urzywaj sobie z mlodzieńcem i korzystaj z jego mlodego ciała jemu taka szkoła też zapewne się podoba . pzdrawiam i miłego ....
co za ogier

IP i czas połączenia logowane. [16163741]
[27.01.2010] 19:35
nowy33
@@@ów ci u nas dostatek amen

IP i czas połączenia logowane. [16170035]
[31.01.2010] 23:36
paracuckold
zapraszamy ludzi wiedzących co to jest cuckold na forum rogacza
www.rogacz.sex.pl

IP i czas połączenia logowane. [16193939]
[02.05.2010] 11:08
meupl  grzegorz1222@tlen.pl
zlosliwa zonka (09.09.10 09:49):
Ja tez zdradzilam meza z zemsty bo pisal na gg z swoja byla laska i tak mnie to znerwowalo ze postanowilam sprobowac jak to jest z innym albo z innymi, potem bylo mi glupio ale i tez za puzno. Mam teraz 37 a mialam wtedy 31 i tam gdzie mieszkalam wtedy mieszkal jeden sasiad, 24 lata starszy odemnie ktory najlepiej jak by mogl to by mnie rozebral na korytazu i tam mnie wyruchal. Mieszkal pietro nizej i jak szlam do piwnicy np. powiesic pranie to on zaraz potem tez przyszedl do piwnicy.
Napoczatku mnie to nerwowalo jak on mnie tak obserwowal ale po jakims czasie zaczlo mnie to podniecac. Zaczlam chodzic do piwnicy bez stanika albo bez majteczek. Mam biust 85F i jak wiecie sa one duze i jak sie tak schylalam a on mnie od tylu opserwowal to pociagalam moja koszulke do gory zeby mogl widziec moje cycki albo jak postanowilam isc do piwnicy bez majteczek to ubieralam przezroczyste legins albo bardzo krotka spodniczke tak zeby mogl widziec moja wygolona i mokra pitke. Wlasnie wtedy poszlam do piwnicy bez stanika i bez majteczek z mysla dac mu sie wyruchac. Tak jak zawsze chwilke po mnie on tez przyszedl do piwnicy i zaczal mnie obserwowac. Bylam taka podniecona ze obrocilam sie do niego i sciaglam moja bluzke. Wejzal na mnie i podszedl do mnie, serce tak mi mocno bilo ze myslalam ze mi wyskoczy. Zaczal mi paczec w oczy i obmacywac moje cycki, potem zaczal mnie calowac od glowy do Stopp i przy tym rozebral mnie do naga. Potem stanal i sciagnal spodnie, z spodni wyskoczyl mu jego kutas bardzo wielki i gruby. Powiedzial do mnie
teraz bierz go do geby ty suko a potem bede cie @@@ac. Pierwszy raz wyruchal mnie w piwnicy a potem poszlam z nim do niego do domu gdzie ruchal mnie przez cala noc. Jak sie rano obudzilam to nie dosc ze bylam prawie cala sperma oblana, w cipie, z dupje i w gebie mialam pelno spermy to oprocz sasiada lezalo jeszcze dwoch jego kolegow na lozku. Jak sie potem od nich dowiedzialam to jak zasnelam w nocy on zadzwonil do nich i powiedzial im ze ma nareszcie ta suke z gory i jak chca to moga mnie tez wyruchac. Ruchali mnie w 3 naraz I na zmiane sie spuszczali. Zanim poszlam do mnie to pokazali mi film ktory nakrecili w nocy jak mnie ruchali I powiedzieli mi ze jak nie chce zeby moj maz go zobaczyl to bede od dzisiaj wszystko robic co oni mi powiedza.
hej slonko a mozesz podesłać fotki swojego mega zajefajnego biustu? chętnie popatrzę i podeśle coś w zamian czekam grzegorz1222@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16611212]
[04.05.2010] 20:43
TarrZann
Przedwczesny wytrysk?
www.climaxcontrol.ocom.pl Sprawdz skuteczny srodek! Mi pomoglo!

IP i czas połączenia logowane. [16622813]
[23.07.2010] 01:15
Akire
zlosliwa zonka (09.09.10 09:49):
Ja tez zdradzilam meza z zemsty bo pisal na gg z swoja byla laska i tak mnie to znerwowalo ze postanowilam sprobowac jak to jest z innym albo z innymi, potem bylo mi glupio ale i tez za puzno. Mam teraz 37 a mialam wtedy 31 i tam gdzie mieszkalam wtedy mieszkal jeden sasiad, 24 lata starszy odemnie ktory najlepiej jak by mogl to by mnie rozebral na korytazu i tam mnie wyruchal. Mieszkal pietro nizej i jak szlam do piwnicy np. powiesic pranie to on zaraz potem tez przyszedl do piwnicy.
Napoczatku mnie to nerwowalo jak on mnie tak obserwowal ale po jakims czasie zaczlo mnie to podniecac. Zaczlam chodzic do piwnicy bez stanika albo bez majteczek. Mam biust 85F i jak wiecie sa one duze i jak sie tak schylalam a on mnie od tylu opserwowal to pociagalam moja koszulke do gory zeby mogl widziec moje cycki albo jak postanowilam isc do piwnicy bez majteczek to ubieralam przezroczyste legins albo bardzo krotka spodniczke tak zeby mogl widziec moja wygolona i mokra pitke. Wlasnie wtedy poszlam do piwnicy bez stanika i bez majteczek z mysla dac mu sie wyruchac. Tak jak zawsze chwilke po mnie on tez przyszedl do piwnicy i zaczal mnie obserwowac. Bylam taka podniecona ze obrocilam sie do niego i sciaglam moja bluzke. Wejzal na mnie i podszedl do mnie, serce tak mi mocno bilo ze myslalam ze mi wyskoczy. Zaczal mi paczec w oczy i obmacywac moje cycki, potem zaczal mnie calowac od glowy do Stopp i przy tym rozebral mnie do naga. Potem stanal i sciagnal spodnie, z spodni wyskoczyl mu jego kutas bardzo wielki i gruby. Powiedzial do mnie
teraz bierz go do geby ty suko a potem bede cie @@@ac. Pierwszy raz wyruchal mnie w piwnicy a potem poszlam z nim do niego do domu gdzie ruchal mnie przez cala noc. Jak sie rano obudzilam to nie dosc ze bylam prawie cala sperma oblana, w cipie, z dupje i w gebie mialam pelno spermy to oprocz sasiada lezalo jeszcze dwoch jego kolegow na lozku. Jak sie potem od nich dowiedzialam to jak zasnelam w nocy on zadzwonil do nich i powiedzial im ze ma nareszcie ta suke z gory i jak chca to moga mnie tez wyruchac. Ruchali mnie w 3 naraz I na zmiane sie spuszczali. Zanim poszlam do mnie to pokazali mi film ktory nakrecili w nocy jak mnie ruchali I powiedzieli mi ze jak nie chce zeby moj maz go zobaczyl to bede od dzisiaj wszystko robic co oni mi powiedza.
Ty lepiej z sąsiadem w słownik "pacz" i kontroluj czasem ściemę, bo jak masz męża to nie chce mi się wierzyć, że trzech starych kutasów posuwa cię w nocy a mąż leży i Animal Planet na chacie ogląda ??
Najlepszy tekst to o spremie Haha z dupy, z cipy, z mordy... i tak powstał Chocapic

IP i czas połączenia logowane. [16956005]
[24.07.2010] 07:18
pissing
Wkurzona żona (05.12.25 23:43):
Jezeli jest w tym odrobina prawdy, jesteś najpodlejsza, pustą kobietą.
A Ty jesteś zwykłą ciamajdą. OOO!! i wszystko na ten temat.
Proszę o wypowiedź osoby kompetentne.

IP i czas połączenia logowane. [16960409]
[18.10.2010] 20:09
seba1345
zdeklasowana zona (06.01.01 11:41):
Ja uważam inaczej.Starsi Faceci nie mają fantazji polotu jak młodzi.Wole z młodym bo porządnie mnie wydmucha pare razy z rzędu.A mam 44 lata.

ZDEKLASOWANA ZONA JESLI LUBISZ MLODYCH TO CHETNIE CIE ZASPOKOJE.UWIELBIA DOBRY SEKS I LUBIE DLUGO

IP i czas połączenia logowane. [17308687]
[17.10.2011] 22:26
xsfghnjm,
na starej piczy mlody ch..j sie ćwiczy

IP i czas połączenia logowane. [18919802]
[22.07.2012] 16:16
tęgi ruchacz
Kopletna wariatka z ciebie (05.12.25 16:22):
<cytat>Wkurzona żona (05.12.25 01:25):
<cytat>catarina (05.12.23 09:36):
Dlaczego piszeszesz \\\"ciekaw jestem\\\" skoro jesteś kobietą </cytat> Zapomniałam dopisać literki a - ciekaw\"a\". Po co od razu robisz aferę jak mój stary rogacz.
</cytat>
Jezeli jest w tym odrobina prawdy, jesteś najpodlejsza, pustą kobietą.

A ja takie lubię przynajmniej wiedzą czego chcą i się znają na tym co trzeba.

IP i czas połączenia logowane. [19716618]
[22.07.2012] 16:17
tęgi ruchacz
Ło Kurrrrrrde (09.11.08 16:51):
boś młody i głupi

IP i czas połączenia logowane. [19716621]
[05.08.2012] 12:28
gadu-99
Bardzo dobrze, miło było ! To tak dalej, pamietaj tylko aby było bezpiecznie ! Powodzenia !

IP i czas połączenia logowane. [19747176]
[27.08.2012] 00:55
roobak 44
nie wiem co was tak wkurza, młode laski często wolą starszych facetów bo wiedzą jak się zająć kobietą żeby miała sporo przyjemności i na odwrót, kobiety po 40 lubią małolatów za ich chęć do ruchania wszystkiego co chętne ale same umieją pokierować takim żeby sie do czegoś nadał i pożytek z niego był. Przy okazji wszystkie strony są zadowolone a młodzi się uczą sztuki kochania. czy to źle ??? zapytam

IP i czas połączenia logowane. [19798832]
[19.03.2013] 15:49
Dydtrer4fddfdsddsssdsssses3
Ło Kurrrrrrde (09.11.08 16:51):

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [20333261]
[21.04.2013] 15:28
lizocip
uwielbiam czytać takie tematy bo mnie to strasznie podnieca , jestem pedałem ale uwielbiam kobiety więc jestem lesbą , zapraszam wszystkich do siebie na wielką orgię , będziemy się walić we wszystkie możliwe otwory , tak się podnieciłem tym co napisałem że właśnie się idę zbrandzlować ,nie zapominajcie o mnie cwele i dziwki - ja tu jestem i czekam na propozycje , moj @ to damcidupy@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [20429459]
[19.08.2013] 01:02
lolopopolo
jesteś kobietą upadłą, moralnie odrażającą. a wy co ją komentujecie-jak możecie być tacy toleracyjni? ta kobieta hańbi łoże małżeńskie, poruta, bezeceństwo

IP i czas połączenia logowane. [20683296]
[20.08.2013] 13:09
grzegorzmax
Odlotowa laska (05.12.29 03:23):
Z mojego doświadczenia wynika, że szczeniaki nie nadają się do pokochania. Zlewa się taki po 3 pociągnięciach i zostaję sama wkurzona i umazana bez potrzeby. Mam 24 lata i sprawdziłam wielokrotnie, że najlepiej posuwa facet 40-50. Robi to dokładnie i tak długo ile trzeba. A jak się nacieszy to jest o czym z takim pogadać i gdzieś wyskoczyć. Szczeniaki to ogólnie rzecz biorąc jeszcze prymitywy.

Zgadzam się z przedmówczynią w 100% ! 24 lata ale doświadczenie życiowe
nie do podważenia ! Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20686268]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat