o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Nietrafione prezenty

1 2 3
[26.12.2005] 22:58
Oburzona
nie do wiary! jak sie was czyta to aż się smutno robi, banda dzieciaków którzy "uważają Święta za klapę" bo prezent im się nie spodobał!!! Święta to nie tylko prezenty- czy ktoś z was jeszcze o tym pamięta??? czy Święta to już dla was tylko komercja i konsumpcja??? czy w waszych głowach kołacze się czasem jakaś refleksja? np o tym, że jest wielu ludzi których w ogóle nie stać na prezenty? że jest wiele dzieci które nic nie dostały, albo dostały tylko słodycze? Czy pomieści wam się w główkach jeśli powiem, że dla nich Święta mogą być udane, bo cieszą się sobą nawzajem, byciem razem, wspólną kolacją, narodzeniem Jezusa??? czy wy jeszcze w ogóle pamiętacie CO się świętuje 24 grudnia, czy dla was to już tylko pusty rytuał i prezenty???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5881872]
[26.12.2005] 23:00
Max76
dobrze mówisz, Oburzona pozdrawiam !

IP i czas połączenia logowane. [5881884]
[27.12.2005] 00:54
krakowianka20
a ja to bym chciala czasem dostac nietrafiony prezent... a nie zawsze pieniadze, bo Rodzice nie mieli czasu mi nic kupic

IP i czas połączenia logowane. [5883071]
[27.12.2005] 12:55
Zdzicha23
W tym roku dostałam fajne prezenty,aha, lubię też dostawać skarpetki Najbardziej nietrafionym prezentem była kiedyś czerwona szminka do ust i paskudnie czerwona konturówka było mi głupio że moje siostrzyczki się starały a ja nie umiem tego docenić, bo czułam się w tych kolorach jak prostytutka,do dziś się z tego śmiejemy

IP i czas połączenia logowane. [5885204]
[27.12.2005] 14:38
aneeeeeeeee
nawet jak dostaliście 15 par skarpetek, straszne kapcie albo kupę niepotrzebnych kosmetyków to nikt nie wygra z moją krótką zapinaną na złoty zamek skórzną kamizelką!!! (aaa przy okazji! jakby ktoś był zainteresowany takim cudem to niech się odezwie- sprzedam tanio, nieużywaną! )

IP i czas połączenia logowane. [5886107]
[24.09.2017] 21:34
[27.12.2005] 18:21
NIKSON
Pozdrawiam Wszytkich, którzy myślą podobnie jak ja!

PS. Ja jeszcze Świąt nie obchodziłem, ale jak poczytam, co tu ludzie piszą, to żal za dupę ściska...

IP i czas połączenia logowane. [5887923]
[27.12.2005] 18:22
Creett
Moje prezenty byly raczej skromne ale i tak sie z nich cieszę. Nie dostalam nic od mojego chlopaka, ale nigdy nie robilabym mu z tego powodu wyrzutów. Jest mi troche smutno tylko...

IP i czas połączenia logowane. [5887933]
[28.12.2005] 00:20
amator05
z prezentami mam problem rozwiązany - byłem u teściowej na Wigilii i nie dostałem nic tylko asystowałem w radosnych rykach wzmiankowanej już osoby- typu >>>ojej jaki piekny prezent dał mi MikołAJ !!!! , ALE NIESPODZIANKA ZNOWU COŚ DLA MNIE i tak przez godzinę , dla ciekawostki dodam , ze wszystkie kupiła sobie sama .......może to i niezła metoda. Teść spokojnieznosił ten cyrk , wiadomo zawodowiec Dulski. Pozdro dla wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [5891646]
[28.12.2005] 10:03
Xinka
Mój mąż dostał od swojej \\\"mamusi\\\" paczkę papierosów, chociaż rzucił palenie pół roku temu, a siostra, która bezskutecznie stara się o dziecko dostała od swojej teściowej lalkę niemowlaka

IP i czas połączenia logowane. [5892936]
[28.12.2005] 10:49
ivona
mój chłopak dostał od swojej mamy pod choinkę dyzodorant - dla kobiet!!!

IP i czas połączenia logowane. [5893272]
[28.12.2005] 13:20
Nika5
Ja bardzo lubie dawac prezenty. mam tylko problem, bo moja bratwoa ma wszystko i ciezko cos dla niej kupic by byla zadowolona. bardzo lubei kupowac cos mojejj bratanicy bo ona naparwde cieszy sie.
co do moich prezentow, bylo naparwde neizle. tylko moj chlopak w 50% sie spisal. drugie 50% to bezuzyteczny kozmetyk(najgorsze z e wiedzial,ze go nie potrzebuje)

IP i czas połączenia logowane. [5894719]
[28.11.2009] 16:16
Burn
Ja dostałam misia... Nastu lat nie mam. Uważam, że dostać misia to od osoby, która Cię nie zna.. bo to taki neutralny podarunek na urodziny. Ale od kogoś kto Cię zna ileś tam lat i wie, że nigdy się nie rozmawia o takich rzeczach... bo gdybym jeszcze ciągle chodziła i mówiła "o jaki słodki miś".. to ja rozumiem..
Ale dostałam też kolczyki............... gdzie ja w życiu nie nosiła nigdy niczego na uszach, prócz czapki ;]
Czasem mam wrażenie, że ludzie totalnie bezmyślnie podchodzą do prezentów. Nie zastanawiajmy się "co mnie by się przydało" tylko czy dana osoba, naprawdę TEGO by chciała. Wystarczy pomyśleć, wysilić się choć trochę. MYŚLCIE LUDZIE!

IP i czas połączenia logowane. [15865063]
[11.12.2009] 10:59
deanaa
Ja dostałam paczkę kawy i kubek, najpierw byłam zniesmaczona, ale jak spróbowałam i zobaczyłam, że serce mi nie skacze bo kawka była niskodrazniąca to sama zaczęłam robic takie prezenty

IP i czas połączenia logowane. [15925528]
[02.06.2011] 14:11
;-(
a moje dziecko dostało wczoraj używaną pościel

IP i czas połączenia logowane. [18445023]
[30.12.2014] 09:03
hadziajek
Nie mieliśmy takich. Maż dostał jazdę czołgiem, córka naukę jazdy na kucyku, a syn kurs karate. Wszystko kupione na Prezent Marzeń za śmieszne pieniądze, tak więc wcale nie jest tak, że efekty prezent musi od razu bardzo dużo kosztować.

IP i czas połączenia logowane. [21530227]
[30.12.2014] 12:32
ania belska
Świetny pomysły - znam Prezent Marzeń, wiele razy kupowałam tam prezenty, w tym roku musiałam się jednak mocno ograniczyć finansowo, ale generalnie znalezienie fajnego prezentu w tych czasach nie jest specjalnie trudne

IP i czas połączenia logowane. [21530522]
[10.02.2015] 09:33
radek.koszorek
Taa łysemu szampon na łupiec http://tablice-rejestracyjne.eu/najlepsze-ro zwiazanie-dla-osob-ktore-to-sa-wrecz-uzaleznione-od-transpor tu-samochodowego/

IP i czas połączenia logowane. [21610285]
[25.03.2015] 09:35
BzFYGdUw  OSvMwth5sg@tlen.pl
A bit suerpisrd it seems to simple and yet useful.

IP i czas połączenia logowane. [21686581]
[06.08.2016] 15:47
syla-1981
ja kiedys dostałam jakiegoś taniego smartwatcha i nie specjalnie mi przypadł do gustu, na szczęscie okazało się że kupiony był w sferisie i bez problemu mogłam oddać lub wymienić i wymieniłam sobie na pendriva 64 GB od hyperx akurat potrzebowała

IP i czas połączenia logowane. [22404738]
[27.12.2016] 11:51
Santax
Z niektórymi nietrafionymi prezentami na szczęście da siędość prosto poradzić. Na przykład z grami komputerowymi. Można je wymienić bez problemów w sklepie Arena Gry - nie musi być nawet kupowana w ich sklepie! Po prostu oferują oni wymianę gier, a jeżeli te będą zafoliowane i nieużywane to będzie traktowane jako pełnowartościowy produkt i można dostać w tej cenie całkiem innągrę, na dowolną platformę. Nawet gry na PC, które zwykle nie są wymieniane (w tym przypadku traktuje się ją jak zupełnie nową).

IP i czas połączenia logowane. [22574829]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat