o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Nietrafione prezenty

1 2 3
[22.12.2005] 12:43
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=5322 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.12.2005] 00:06
pieeeeeeerwsza
a ja same ladne dostalam!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5868392]
[25.12.2005] 00:18
druga
Ja nie dostalam zadnej niespodzianki,bo sama musialam sobie prezenty kupic :/

IP i czas połączenia logowane. [5868454]
[25.12.2005] 00:24
trzecia
Daleko nam do np takiej Anglii, gdzie można nawet czasem oddawać nietrafione prezenty bez posiadania paragonu.

IP i czas połączenia logowane. [5868472]
[25.12.2005] 00:41
zmyślacie i tyle
co by to niebyło to zawsze to prezent

IP i czas połączenia logowane. [5868543]
[22.07.2017] 00:35
[25.12.2005] 00:52
kade
ja juz swoj na allegro wystawilem... porazka totalna ;]

IP i czas połączenia logowane. [5868585]
[25.12.2005] 01:01
ciejas
...ja chcialem dostac zaaajefajny zegarek a dostalem kosmetyki do twarzy no coz, moze za rok...
pozdrawiam...

IP i czas połączenia logowane. [5868638]
[25.12.2005] 01:14
donar89
a mi akurat w swieta zdechl pies i nawet o prezentach nie mysle...

IP i czas połączenia logowane. [5868701]
[25.12.2005] 01:24
AzteK
elo Kamilek, spoko artykuł

IP i czas połączenia logowane. [5868755]
[25.12.2005] 01:25
Zły Mikołaj
A ja jak zwykle dostałem tone jakiś bezużytecznych kosmetyków typu żele, dezodoranty i szampony. Nie chcę być niewdzięczny ale co się dzieje z tymi ludzmi jeszcze troche i Mikołaj zacznie mi prezentować paste do mycia zębów i mydło Muszę być strasznym brudasem jeżeli ciągle dostaje takie prezenty Jeżeli o mnie chodzi to prezenty powinno dawać się tylko dzieciom, poniewarz dorosły czlowiek nie potrzebuje zbędnych pierdułek

IP i czas połączenia logowane. [5868758]
[25.12.2005] 03:20
bad_luck
Szkoda gadac, idea sie liczy a nie przedmiot. Ja dostalem od znajomych (zaznaczam:tylko znajomych) anglikow kubek i kilka drobnych upominkow. Przy czym wartos mojego prezentu do ich to jak 10 do 1 ale naprawde nie o to chodzi. Wiem ze zaraz ktos mnie bedzie chcial zgniesc ze wogole uzylem tego porownania ale co tam... Wesolych swiat rodacy, teskinie za ojczyzna, ale nie za swoja tylko za sasiadow

IP i czas połączenia logowane. [5869167]
[25.12.2005] 08:42
xanadu_1
Mnie w tym roku Mikołaj wyczuł i dostałem same słodycze
Wód kolońskich mam zapas z ostatnich paru lat na kilka następnych lol
A swoją drogą... na jakich przepisach opiera się możliwość zwrotu towaru? Przydała by się jakaś podkładka prawna w tym artykule, żeby było się na co powołać, w razie oporu sprzedawcy...
Wesołych Świąt wszystkim internautom życzę
Hej!

IP i czas połączenia logowane. [5869360]
[25.12.2005] 08:46
xanadu_1
do trzecia (05.12.25 07:28):
...i co jeszcze? Dzieki Bogu nie ma wlasnowolnego zwrotu towaru!!
Trzeba ruszyc mozgiem, a nie pozniej oddawac towar, wyobrazasz sobie kto kupi np. torebke oddana 123 raz?

Przyjmując, że ktoś ją zwracał tyle razy - rok rocznie - to będzie ona miał już ponad 120 lat
Małoprawdopodobne.
Wiem, czepiam się. Ale przykład też jest nieco przegięty...

IP i czas połączenia logowane. [5869363]
[25.12.2005] 09:17
Cisza pereł
Nie sądzę, że preent może być zle trafiony. Trzeba umieć docenić starania darującego. Dla mnie usmiech i życzliwość jest zawsze trafione.

IP i czas połączenia logowane. [5869384]
[25.12.2005] 10:18
łukasz89
ja w sumie zawsze dostaje spoko prezenty, kiedyś mama z babcią często na święta czy inne okazje kupowały mi ciuchy, które przeważnie mi się nie podobały. Mama oczywiście uważała że są piękne a ja musiałem robić dobrą minę do złej gry. Na szczęście już mama zrezygnowała z tego typu podarków. Najbardziej bezsensownym prezentem jakim dostałem były kapcie. Były okropne wg. mnie, a pozatym były rozmiaru 40, kiedy ja noszę 47 a ta koleżanka doskonale o tym wiedziała. Kupiła mi je tylko dlatego że one się jej tak podobały. Teraz kapcie gdzieś leżą i nie mam w sumie żadnego pożytku z tego prezentu. No cóż, zdarza się! Ja zawsze przemyslę co kupuję na prezent i innym też radzę! Wesołych Świąt wszystkim =o) !!!

IP i czas połączenia logowane. [5869487]
[25.12.2005] 10:37
Fioletowa
A ja dostałam w tym roku poradnik "Marsjanie i Wenusjanki na randce".
Niby na pierwszy rzut oka brzmi fajnie,ale wtajemniczeni wiedzą,że ze strony mych rodzicieli to jest perfidia. Dobrze wiedzą,że wolę kobiety ale łudzą się w nieskończoność :/ Cóż,książka pójdzie do kogoś innego bo u mnie to się zmarnuje...

IP i czas połączenia logowane. [5869539]
[25.12.2005] 11:09
Honor_atka_
MI tam sie moje prezenty podobaja do ejdengo chyba nei ejstem pzrekonana (rozowa kurteczka sliczna) ale po pewnym czasie sie przyzwyczaje do ejj 'oczo@@@nego kolorku' i bedzie si! szkoda tylko ze pod choinka nei znalazlam kucyka... ;-P

IP i czas połączenia logowane. [5869636]
[25.12.2005] 11:17
Slooodziutka
ja dostalam to co chcialam bo sama se wszystko kupoalam

IP i czas połączenia logowane. [5869667]
[25.12.2005] 11:27
sowa25354546
ej w ogole bez sensu, kurde praktyczne prezenty sa nietrafione bo nie sa prezentowe, niepraktyczne prezenty laduja na polce, to co moze rozsylac po rodzinie liste odpowiednich prezentow? niech sie ludziska w leb walna, ja tam wole dostac zgrzewke skarpet niz wydumane cos paskudnego. kurcze zestaw do pielegnacji stop to tez nie taka znowu tania sprawa, a jezeli ktos odbiera takie prezenty jako sugestie to jest zdziebko zakompleksiony

IP i czas połączenia logowane. [5869716]
[25.12.2005] 11:40
mama i tata
dosc tych zeli balsamow po goleniu pianek ja robiłem 8 osoba sa zadowoleni wszyscy a mi jak zwykle wszystko do golenia byłoby ok ale ja takich nie uzywam wiec bedzie kosz allegro

IP i czas połączenia logowane. [5869785]
[25.12.2005] 11:53
kilkov
heh a mi to tam spasowaly prezeciko bo wiekszość sam kupowalem sobie reszte wybralem
i jeszcze WEEESOŁYCH ŻYCZE ŚWIĄTEK

IP i czas połączenia logowane. [5869854]
[25.12.2005] 12:18
Ulik
znam ten ból, czekanie z roziskrzonymi oczami i nadzieją przeszywającą ciało na ładnie zapakowane, zmaterializowane marzenia... by potem dowiedzieć się, za jednym ciachnięciem nożyczek, że masz dodatkowe dziesięć par skarpetek w nielubianych kolorach, kapcie, których nigdy nie założysz na nogi, ręczniki do zgrabnej kolekcji ręczników w bieliżniarce, sztućce, tak na wypadek, może przydadzą się na biwaki i plastikową, kiczowatą tackę. nie ma to jak święta i obdarowywanie innych wymarzonymi rzeczami

IP i czas połączenia logowane. [5869971]
[25.12.2005] 12:29
te badania CBOSu to bzdura
Kolejny raz okazuje się że to wszystka kłamstwa. Pomyślcie przecież kiedy oni zdążyli zrobić te badania i na kim?że już o 13 dzisiaj były wyniki?porządni ludzie siędzą z rodziną w domu a jak ktoś pódzie do kościoła to i tak w d.... ma przynajmniej w święta ankieterów

IP i czas połączenia logowane. [5870035]
[25.12.2005] 12:36
Martek1234567890
Luudzie! dajcie spokój!mam 14 lat i dostać skarpety? Totalna porażka... albo książka Tomek Sawyer... nie no! myślałem ze mnie szlak trafi! 2 prezenty na 4 były udane... książka Encykopedyczny atlas zwierząt(od mamusi i pokrowiec na telefon(też spox) nie no ale skarpety? przynajmniej na pocieszenie dostałem razem 80 zł. i kasa na prezent jest najlepsza! bo bedziesz mógł sobie kupić co chcesz! Zawsze alarmuje -Ja chce kase!- a nie jakieś skarpety... przynajmniej ze zebranej kasy MP3 se kupie! a to mi sie przyda! spełnie se marzonko o Mp3 i sie bede cieszył.. dajcie spokój ze skarpetami.. dla dziadka owszem ale dla nastolatka ?? ja jak robie prezenty myśle już na wakacje co kupic! mamie Żel pod prysznic i sól do kapieli kupiłem - i to jej sie przyda- tak samo jeszcze dostała ode mnie płyte Jean michelle Jarre a ona o tym marzyła! i bardzo sie cieszyła! tacie Deo, Cukierki dvd o wedkarstwie - i też sie ucieszył!- bratu o autach mu kupiłem i też sie cieszył!- wszystkich zadowoliłem bo kupiłem im to co chcieli o to co im sie przyda! Uważam te siweta za półKlape

IP i czas połączenia logowane. [5870071]
[25.12.2005] 12:43
cieszcie się że w ogóle coś
dostaliście

IP i czas połączenia logowane. [5870120]
[25.12.2005] 12:45
metalowiec_boy
Zły Mikołaj (05.12.25 01:25):
A ja jak zwykle dostałem tone jakiś bezużytecznych kosmetyków typu żele, dezodoranty i szampony. Nie chcę być niewdzięczny ale co się dzieje z tymi ludzmi jeszcze troche i Mikołaj zacznie mi prezentować paste do mycia zębów i mydło Muszę być strasznym brudasem jeżeli ciągle dostaje takie prezenty Jeżeli o mnie chodzi to prezenty powinno dawać się tylko dzieciom, poniewarz dorosły czlowiek nie potrzebuje zbędnych pierdułek

wypraszam to sobie, o! :]
Dzieci nie potrzebują ich tymbardziej.
W ogóle nie chcą świąt, ale żeby nie robić przykrości rodzicom udają, że się cieszą po czym po cichu wywalają, bądź chowają prezent.
No i do tego jeszcze same (od ok. 6 roku życia gdy przedstawią w pełni niepodważalną argumentację faktu nieistnienia czerwonego idioty) powinny kupować prezenty.
Ja z pokolenia dzieci wychowanych na Internecie - 11 lat

IP i czas połączenia logowane. [5870127]
[25.12.2005] 12:56
Sally-24
hehehhe a ja dostałam zestaw pogrzebowy czarny golf i czarna bluzka 3/4
plus 100 zł od młodszej siostry hehe ma 22 lata i ma prace
pozdrawiam i wiecej usmiechu zycze

IP i czas połączenia logowane. [5870206]
[25.12.2005] 13:42
kociożbik
bezsensu...jak sama nazwa wskazuje prezent to niespodzianka i wykluczona jest mowa o czyms nietrafionym!!obojetnie jakie to by nie bylo ale pomysl ile ta osoba wlozyla w to wkaldu zeby sprawic Ci przyjemnosc..bo jesli chcemy komus trafic w gust to sie poprostu spytajmy i qpmy ale nie nazywajmy tego prezentem wtedy

IP i czas połączenia logowane. [5870472]
[25.12.2005] 13:53
mrÓwa14
coz...mysle ze liczy sie pamiec...nie powinnismy narzekac na prezenty ktore dostajemy bo rownie dobrze moglibysmy wcale ich nie otrzymac..moze i ktos tam kupil prezent ktory komus sie nie spodobal ale wazne ze pamietal i mial dobre checi gdy prezent kupowal..

IP i czas połączenia logowane. [5870526]
[25.12.2005] 14:21
Bananza
powinniscie sie cieszyc ze w ogole cos dostaliscie
nie gardzi sie prezentami
ta osoba ktora wam je robila pewnie chciala aby wam sie to podobalo i trzeba to uszanowac...

moim zdaniem prezewntow nie powinno sie oddawac...
przeciez to prezent... moze nie najlepszy ale dany od bliskiej osoby!!

pozdro ...Czasem poprostuChcialabym Stanac Zlapac Oddech I...

IP i czas połączenia logowane. [5870714]
[25.12.2005] 14:30
pit_son
JA dostalem zajefajną bluzę z moim ulubionym zespołem metalowym, pokrowiec na disc-mena, szlefroczek od babci (dobre na mnie, ale po co mi szlafrok), kupe kosmetykow i posciel. Te trzy rzeczy moznaby wyciąć

IP i czas połączenia logowane. [5870761]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat