o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki według was ideał chłopaka??

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[03.12.2005] 22:08
aleksandersson
Chciałbym usłyszeć szczere odpowiedzi, najbardziej interesuje mie wygląd zewnetrzy jak się kobietom podoba, wzost, styl ubierania no w ogóle wszystko

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.12.2005] 22:10
Orchidea7
musi byc przedewszystkim przystojny -to sie liczy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5680926]
[04.12.2005] 00:51
Ya
Moim zdaniem, idealny facet powinien wyglądać ja Dave

IP i czas połączenia logowane. [5682333]
[04.12.2005] 08:53
Satan Sword
Mężczyzna idealny, tak jak święty Mikołaj, nie istnieje...... "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."
"Kto za młodu nie był buntownikiem ten na starość świnią będzie..." - Józef Piłsudski

IP i czas połączenia logowane. [5682855]
[04.12.2005] 10:05
Satan Sword
cisssza* (05.12.04 10:03):
idealny facet: blondyn niebieskooki, powyzej 180 cm a styl hipisowki juz kilku taich widziałam ale tak na serio nie to jest najwazniejsze...musi od niego bic spokój!! wyglad jest tylko dopełnieniem osobowosci kazdego z nas pozdrawiam

A co rozumiesz przez "musi od niego bic spokój!!"? "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."
"Kto za młodu nie był buntownikiem ten na starość świnią będzie..." - Józef Piłsudski

IP i czas połączenia logowane. [5683061]
[16.09.2014] 17:25
[04.12.2005] 18:04
Satan Sword
Hirudina (05.12.04 18:02):
Musi być szczery, wesoły, opiekuńczy. Musi opowiadać mi rzeczy o których nie mam pojęcia i wytłumaczyć jak czegoś nie wiem. I żeby nie bał się pająków, nie krzywdził słabszych, był miły dla ludzi. Musi mieć jakąś pasję, choćby zbieranie znaczków. Musi być ciepły, ja zawsze marznę i lubię wtulić się w ciepłe ciało faceta. Musi być większy ode mnie, tak żeby moja dłoń chowała się w jego. Musi być blisko i trwać przy mnie kiedy mam problem. I milczeć kiedy słowa są niepotrzebne. I zatrzymać kiedy ze strachu będę chciała odejść. To mój ideał faceta.

Pięknie napisane, tylko czy myślisz, że kogoś takiego znajdziesz? "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5686281]
[04.12.2005] 18:13
hhmm...
ale przcież podobno i tak najbardziej liczy się charakter... więc jak to jest :>? szarpię życie za brzeg listka

IP i czas połączenia logowane. [5686372]
[04.12.2005] 18:13
fl0p3k
Hirudina uwazam ze ladnie powiedziane ale
hyh no wiesz nie chce sie tu jakos wywyzszac ale mysle ze nic mi nie brakuje do tego co napisalas =P
Hirudina moze sie poznamy ?????? =D

IP i czas połączenia logowane. [5686375]
[04.12.2005] 18:27
Miśka18
Ideał? Z Wyglądu pytacie..
Wysoki, to napewno taki ideał idealny moim zdaniem ma ze 187cm wzrostu, szczupły ale nie do przesady "Szczypiorom" mówimy "NIE!", włosy ciemne, najlepiej czarne.. mile widziane kręcone, ale niekoniecznie .. Oczy czarne, takie najlepiej "węgielki", piwne, brązowe, zielone też moga być.. Cera najlepiej śniada (Ach ci obłędni Latynosi) Co by tu jeszcze dodać? Uśmiech! Taki sympatyczny i do tego ciepły..

A tak naprawdę to ideałów nie ma! Najczęściej zako@@@emy się w kimś kto wogóle nie jest w naszym typie
Pozdrawiam "Zawsze staraj się być uśmiechnięta. Nawet wtedy gdy jesteś smutna. Bo nigdy nie wiesz kto zakocha się w Twoim uśmiechu"

IP i czas połączenia logowane. [5686525]
[04.12.2005] 18:31
Satan Sword
Miśka18 (05.12.04 18:27):
Wysoki, to napewno taki ideał idealny moim zdaniem ma ze 187cm wzrostu, szczupły ale nie do przesady \"Szczypiorom\" mówimy \"NIE!\", włosy ciemne, najlepiej czarne.. mile widziane kręcone, ale niekoniecznie .. Oczy czarne, takie najlepiej \"węgielki\", piwne, brązowe, zielone też moga być.. Cera najlepiej śniada (Ach ci obłędni Latynosi) Co by tu jeszcze dodać? Uśmiech! Taki sympatyczny i do tego ciepły..

A tak naprawdę to ideałów nie ma! Najczęściej zako@@@emy się w kimś kto wogóle nie jest w naszym typie
Pozdrawiam

To prawie ja....... Prawie "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5686562]
[05.12.2005] 12:37
Satan Sword
ja ... (05.12.05 12:35):
ideał musi miec duża i gruba pałe! 20cm!

Gdyby taki był ideał, to mnie i zapewne wiele innych osób noszono by na rękach i stawiano..... pomniki. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5692803]
[05.12.2005] 17:47
HollyGirl
musi by metroseksualny(zadbany)...mniam
to co ma w gaciach jest nie ważne,byle by było i dobrze robiło;p ...w życiu piękne są tylko chwile...

IP i czas połączenia logowane. [5695643]
[05.12.2005] 22:09
agus
hej, według mnie ideały nie istnieją, chłopak po prostu musi mieć "to coś"; jeśli chodzi o mnie nie musi to być wcale przystojaniak, aby miał dobre serce, był kulturalny i dobrze wychowany,

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [5698359]
[06.12.2005] 07:55
Satan Sword
wszystkie... (05.12.05 22:10):
... mowicie o tym \"czyms\". a co to tak na prawde jest???

I to jest pytanie które chciałem zadać. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5700459]
[08.12.2005] 08:48
Satan Sword
l...l...l (05.12.06 11:15):
to coś to chyba jest ta iskra, ktora pojawia sie w jego oczach, kiedy na mnie patrzy...rozmarzyć się można

No dobra, "chyba iskra"... I co?
Takie ważne jest to coś, a żadna z was nawet tego nazwać nie umie, skąd my mamy wiedzieć, że możemy posiadać cos takiego, skoro nie mamy się nawet od kogo dowiedzieć co to jest. "Naród jest dobry, tylko ludzie są @@@e."

IP i czas połączenia logowane. [5718794]
[09.12.2005] 19:18
stokrotka_19
Poprostu musi byc soba! Czy my za wiele wymagamy...?

IP i czas połączenia logowane. [5734848]
[11.04.2006] 22:10
adusia12
Mam 12 lat i nie jestem jheszcze doświadczona ale gdybym miała wybieraż chłopaka to byłby to: 12,13,14,15-latek, krótkie włosy ciemny (ale nie za ciemny blond) włosy lub ala riley smith P, no wysoki, szczupły (ale nie anorektyk ), umięśniony , oczy najlepiej niebieskie, luzak. Lubie chłopaków w dżinsach i lubie chłopaków którzy noszą jakieś fajne ozdóbki na szyi i na ręce i lubie jak podwijają rękawy do połowy no i dżinsowa kórtka. Jeżeli chodzi charakter no to musi być przede wszystkim czuły... ach ach ach

IP i czas połączenia logowane. [6774768]
[11.04.2006] 22:46
Kapi_szon  kapishon@tlen.pl
Eee tam! Ideał to może się conajwyżej przyśnić..choć i tu bym polemizował
Pogadajmy lepiej o mistrzostwach...jak myślicie? Polacy wyjdą czy umoczą jak w Korei? gdyby cóś komuś to 2927717

IP i czas połączenia logowane. [6775091]
[11.04.2006] 23:45
madziulka212
jak dla mnie ideał faceta to nie taki który buszuje tu gdzie ja!! a po 2 to taki który potragi zrobić coś\" abym kurczaki siem nie nudziła roztańcze w sobie świat na przekór łzom, umiem jeszcze iść pod prąd...

madziulka212@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [6775625]
[12.04.2006] 00:21
syn proboszcza
agus (05.12.05 22:09):
hej, według mnie ideały nie istnieją, chłopak po prostu musi mieć \"to coś\"; jeśli chodzi o mnie nie musi to być wcale przystojaniak, aby miał dobre serce, był kulturalny i dobrze wychowany,

pozdrawiam

nie przystojniak (no ok), miał dobre serce (dobra ważne!), był kulturanlny (znaczy, że ma dzrwi przed tobą otwierać???) i dobrze wychowany (że jaki???)
proszę was dziewczyny, kogo wy próbujecie oszukac??? chyba same siebie! jak szukacie takich chlopaków to zapraszam do grupy różańcowej do nas na parafię Sami tacy, a jak cieniukto śpiewają,ąz miło posłuchać

.... no i gdzie jesteście?!? nie widze jakoś, zeby tłumy kobiet spragnionych miłości waliły na parafię....

IP i czas połączenia logowane. [6775858]
[12.04.2006] 00:23
syn proboszcza
stokrotka_19 (05.12.09 19:18):
Poprostu musi byc soba! Czy my za wiele wymagamy...?

jestem cały czas sobą....umiem również inne sztuczki zapraszam na priva!

IP i czas połączenia logowane. [6775878]
[12.04.2006] 00:25
_Lolek_
bo do tańca trzeba innych chopów a do ru..ańca jeszcze innych a do śpiewania to już potrzebna szkoła

IP i czas połączenia logowane. [6775887]
[12.04.2006] 00:26
syn proboszcza
madziulka212 (06.04.11 23:45):
jak dla mnie ideał faceta to nie taki który buszuje tu gdzie ja!! a po 2 to taki który potragi zrobić coś\\\" abym kurczaki siem nie nudziła

a jednak zaryzykowałbym stwierdzenie, że taki co tu (lub inne temu podobne!) nie zagląda, niezbyt długo byłby utrzymać twoją atencję!!!

IP i czas połączenia logowane. [6775892]
[12.04.2006] 00:27
syn proboszcza
madziulka212 (06.04.11 23:45):
jak dla mnie ideał faceta to nie taki który buszuje tu gdzie ja!! a po 2 to taki który potragi zrobić coś\\\\\\\" abym kurczaki siem nie nudziła

a jednak zaryzykowałbym stwierdzenie, że taki co tu (lub inne temu podobne!) nie zagląda, niezbyt długo byłby w stanie utrzymać twoją atencję!!!

IP i czas połączenia logowane. [6775902]
[12.04.2006] 09:51
Anio stróż
Miśka18 (05.12.04 18:27):
Wysoki, to napewno taki ideał idealny moim zdaniem ma ze 187cm wzrostu, szczupły ale nie do przesady \\\"Szczypiorom\\\" mówimy \\\"NIE!\\\", włosy ciemne, najlepiej czarne.. mile widziane kręcone, ale niekoniecznie .. Oczy czarne, takie najlepiej \\\"węgielki\\\", piwne, brązowe, zielone też moga być.. Cera najlepiej śniada (Ach ci obłędni Latynosi) Co by tu jeszcze dodać? Uśmiech! Taki sympatyczny i do tego ciepły..

Pozdrawiam

Błędna odpowiedż dusza spadając na ziemię rozpada się na dwie połówki,i trzeba po prostu ją odnaleźć.Mnie się udało nawet urodziliśmy się tego samego dnia.A długo szukałam i nie żałuje

IP i czas połączenia logowane. [6776662]
[15.04.2006] 19:54
Tereza
Pewny siebie, ale nie za bardzo żeby nie był zarozumiały, czuły (szczególnie w łózku), cierpliwy i koniecznie wyrozumiały!! Powinien mnie kochac najmocniej na swiecie i tylko mnie!!

A co do wygladu to.......hm....... brunet, wysoki, dobrze zbudowany, zielone oczy.....a styl-luzacki. Fajnie jak chłopak wie co jest modne i extra jesli ma tatuaż

IP i czas połączenia logowane. [6802233]
[15.04.2006] 19:56
Tereza= V.I.P
Tereza (06.04.15 19:54):
Pewny siebie, ale nie za bardzo żeby nie był zarozumiały, czuły (szczególnie w łózku), cierpliwy i koniecznie wyrozumiały!! Powinien mnie kochac najmocniej na swiecie i tylko mnie!!

A co do wygladu to.......hm....... brunet, wysoki, dobrze zbudowany, zielone oczy.....a styl-luzacki. Fajnie jak chłopak wie co jest modne i extra jesli ma tatuaż

Jesli istnieje taki chłopak to niech sie odezwie do mnie hehe

IP i czas połączenia logowane. [6802255]
[15.04.2006] 23:00
indianka
Eeee... mówicie że nei ma.... a ja znalazłam długie czarne włosy, idealne nadgarstki i dłonie, twarz anioła, oczy jak węgielki, czuły, kochający, kulturalny, Azjata o wygladzie Indainina (moje dwie największe pasje to Azja i Indianie) i echhh... co tu dużo kryć.... KOCHAm... już ponad dwa lata....

IP i czas połączenia logowane. [6803461]
[16.04.2006] 10:52
luna81
Satan Sword (05.12.08 08:48):
l...l...l (05.12.06 11:15):
to coś to chyba jest ta iskra, ktora pojawia sie w jego oczach, kiedy na mnie patrzy...rozmarzyć się można

No dobra, \"chyba iskra\"... I co?
Takie ważne jest to coś, a żadna z was nawet tego nazwać nie umie, skąd my mamy wiedzieć, że możemy posiadać cos takiego, skoro nie mamy się nawet od kogo dowiedzieć co to jest.

Zgadza się, ja np. nie potrafię nazwać tego "coś", poprostu to takie iskrzenie, magnes, który sprawia, że nagle tracisz głowę a twoje zmysły silnie reagują na tą osobę i owa osoba nie musi być super przystojnym facetem żeby zwróciła czyjąś uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [6804716]
[16.04.2006] 12:49
czyli
inaczej- feromony pasują

IP i czas połączenia logowane. [6805305]
[16.04.2006] 15:36
Samotna dzieczyna
brunet piwne oczy i kręcone wlosy. Uwielbiam jak chlopak ubiera się w koszule, ale nie takie do garnituru lecz takie w krateczke z materiału zwanego korą,wygladają jak pogniecione. a do tego dzinsy. mmmm nic tylko sie zakochac

IP i czas połączenia logowane. [6806272]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat