o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

pomysł na prezenty mikołajkowe

1 2 3 4 Strony tematu:
[25.11.2005] 16:33
nothing matter
wiem że nie na temat.
ale założe się że niejedna osoba ma problem dotyczący: co jej/jemu kupić na mikołajki.
też mam ten problem i myślę że wspólnie sobie pomożemy
a więc... co Wasze drugie połówki dostały od Was np na poprzednie święta, urodziny, rocznice itp.
piszcze wszystko co kupowaliście albo co dostaliście od ukochanych.
myślże że każdy znajdzie coś w tym coś, co mógłby podarować tej drugiej osobie jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.11.2005] 16:52
kretka1984  molly19@tlen.pl
dobry temat sama mam problem z prezentami molly19@o2.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5602910]
[25.11.2005] 16:54
podbijam topiki
no to może fajna płytka z mp3 dobry topik wart podbicia

IP i czas połączenia logowane. [5602922]
[25.11.2005] 16:56
MilenaW
ja kupilam bokserki ze smiesznymi nadrukami, zadowolony byl "Chciałabym byc aniołem... Anioł jest piękny, ma blond włosy i kręcone loki, ma miękkie skrzydła...
Aby być Aniołem nie musisz mieć blond włosów, loków i skrzydeł... Wystarczą chęci"

IP i czas połączenia logowane. [5602939]
[25.11.2005] 16:57
nothing matter
płytek to już mu nagrałam sporo
chciałabym jakiś prezent którego się nie spodziewa. większość osób kupuje ramki miśki itp. może to i odpowiedznie pomysły dla 19latka ale takie hm no oklepane.
chociaz skończy się pewnie tak że mu właśnie to kupie
ale na razie czekam na Wasze 'prezenty z przeszłości' jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

IP i czas połączenia logowane. [5602951]
[24.07.2014] 00:09
[25.11.2005] 17:27
nothing matter
tylko ja mam jeszcze dodatkowy problem.
mój chłopak mieszka daleko. jesteśmy ze sobą od wakacji i przez ten czas widzieliśmy się tylko w listopadzie na długi weekend.
więc nie mogę powiedzieć, że znam go tak dobrze.
taki uniwersalny pomysł potrzebny ;] jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

IP i czas połączenia logowane. [5603150]
[25.11.2005] 17:32
a_P
Hmm...a myślałaś np o własnoręcznie zrobionej ramce ze swoim zdjęciem-- żeby zawsze miał Cię przed oczami albo kalendarz zrobić ze swoimi zdjęciami
Jesli osoby dobrze nie znasz to najlepiej zrób coś sama, nawet jeśli prezent nie będzie w 100% trafiony to zawsze będzie ta wdzięcznośc drugej osoby, ze naprawdę się postarałaś i Ci sie chciało Poszukuję The Corrs
Samotnie lub parami
Ci, którzy naprawdę go kochają
Chodzą teraz wzdłuż muru.
A kiedy dadzą z siebie wszystko - odejdą.
Bo jak długo można tłuc sercem w ścianę, za którą skrył się szaleniec?
Out Side the Wall - Pink Floyd

IP i czas połączenia logowane. [5603189]
[25.11.2005] 17:36
nothing matter
no nie głupie
tylko że zrobienie takiej ramki kosztuje grosze ;]
wiem że liczy się sam gest a nie cena prezentu ale do tego coś by trzeba było dorzucić.
nie wiem. może kupię mu jakiś komplet żel pod prysznic+woda po goleniu. albo coś w tym stylu... tylko że właśnie... to się zużyje i śladu nie będzie. ale zostanie mu zdjęcie
kurcze czemu tak mało czasu zostało jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

IP i czas połączenia logowane. [5603221]
[25.11.2005] 17:39
a_P
niegłupie i sama to robiłam no ale tez dorzuciłam coś jeszcze w moim przypadku to płyta była a moze bokserki- oklepane, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy szczerze mówiąc... jesli ma jakies konkretne bardzo zainteresowania to może właśnie coś z tego poszukaj..
A dajecie sobie prezenty na Mikołajki nie na Gwiazdkę, czy jak? Poszukuję The Corrs
Samotnie lub parami
Ci, którzy naprawdę go kochają
Chodzą teraz wzdłuż muru.
A kiedy dadzą z siebie wszystko - odejdą.
Bo jak długo można tłuc sercem w ścianę, za którą skrył się szaleniec?
Out Side the Wall - Pink Floyd

IP i czas połączenia logowane. [5603250]
[25.11.2005] 17:42
nothing matter
tzn no na gwiazdkę. przyjeżdża do mnie. na szczęście bo do mikołajek na pewno bym się zdążyła kupić żadnego prezentu jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

IP i czas połączenia logowane. [5603275]
[25.11.2005] 23:14
kretka1984  molly19@tlen.pl
moj chlopak ma juz kilka ramek na zdjecia pelno kosmetykow miskow...raz dostal namalowany obrazek ..wsadzilam go w antyrame i teraz bedzie wisial na scianie..z tego prezentu dla niego jakos jestem najbardziej zadowolona chociaz nie ja rysowalam obrazek tylko moja siostra bo talentu artystycznego niemam.ale na prawde wypas to wyglada...kiedys jeszcze dostal rzezbe ktora zrobil moj tata ....tez fajny prezent i niepowtarzalny..jak ktos ma jakis talent albo ktos z rodziny to naprawde fajna sprawa...ale w te swieta totalna klapa niemam zadnego pomyslu niemoge ciagle przeciez angazowac rodziny w przygotowywanie prezentow dla faceta..wiec musze znowu ruszyc glowka..a i dostal nawet kilka moich zdjec format a 4 wydrukowane na komputerze na specjalnym papierze.moze komus sie spodoba ten pomysl (wystarczy jeszcze kupic antyrame)..fajna sprawa ale moze bardziej na walentynki..kurde dziewczyny podzielcie sie swoimi pomyslami moze cos sie komus przyda molly19@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [5606613]
[25.11.2005] 23:55
motylekjestem
koszula, puzzle z waszym zdjeciem poduszka z Twoim zdjeciem.. :>?? być z Tobą zanurzyć twarz w Twych dłoniach i nie dotknąć nigdy dna

IP i czas połączenia logowane. [5607043]
[26.11.2005] 12:37
nothing matter
podbijam jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon osoby, z którą rozmawiasz, wiedz, że taka rozmowa do niczego nie prowadzi. (puchatek)

IP i czas połączenia logowane. [5609522]
[05.12.2005] 19:48
legalnie
ja dostalam pierscionek i kolczyki

a mojemu teraz kupilam rekawice na silownie (pragnął to kupilam
ale wiesz co, zelu pod prysznic moze nie kupuj? Przynajmniej ja bym nie chciala dostac raczej, ale to takie moje zdanie
a moze portfel? Na urodziny kupilam mojemu

powodzenia p
imprezia@wp.pl

Chwila, która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil...

Moja mama jest Rastamanem! Pali faję wodną iii jeździ tramwajem!:]
Ojciec mój! Jest płetwonurkiem - wciąga chmurę przez szklaną rurkę:]

IP i czas połączenia logowane. [5696888]
[16.11.2008] 19:51
kiciaaa1203
ja swojemu chłopakowi kupiłam ogólnie ciągu naszego związku, czyli w ciągu na razie roku kupiłam z rożnych okazji: kubek z moim zdjęciem, poduszkę, bokserki, ramkę na zdjęcie, perfumy, balsam po goleniu, żel pod prysznic, obudowę do tel, słuchawki, kolczyk do języka itp;;pp
a ja dostałam; bieliznę, piżamę, ramkę, poduszkę, perfumy, kwiaty, bluzke, spódniczke itp;;pp

IP i czas połączenia logowane. [13837123]
[29.11.2009] 14:44
syskaa87
Ja na szczęście w tym roku nie mam takiego problemu, bo prezent mam już upatrzony od września Po prostu oszalałam, gdy zobaczyłam tę bransoletkę http://www.zegarki.com.pl/bransoletka-lotus- ls301121-p-14501.html i postanowiłam, że nie bedę jadła a mój ją dostanie I dostanie, wg mnie powinien być zadowolony wiem, że biżuteria męska może być kontrowersyjna, ale wg mnie te bransoletki - dość modne zresztą ostatnio - są gustowne, czyż nie?

IP i czas połączenia logowane. [15869144]
[02.12.2009] 14:06
donislaw
a moze poprostu znajdz jakies pudelko po butach, obklej fajnie jakims papierem i wypelnij je slodyczami? ja tak zrobilam swojemu na Dzien Chlopaka i nie powiem, byl wielce zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [15883418]
[04.12.2009] 14:11
tomasz 87
czesc, mam problem z prezentem dla \"przyjaciolki\" tzn znam ja juz jakis czas i nie znam za dobrze.chcialem jej kupic misia ale tj oklepane..niemam pomyslu na prezent,mozecie mi pomoc?chodzi mi o cos maelgo ale pociesznego dzieki

IP i czas połączenia logowane. [15893045]
[09.12.2009] 14:45
na_łęcz_owian
Może nie za bardzo pocieszne, a lepsze na prezent dla dziewczęcia mieszkającego daleko od swojego lubego: http://www.wyjatkowyprezent.pl Przy rzadkim widywaniu się, poleciałbym jakąś wspólna rozrywke- łieknd w SPA, popołudnie na masażach czyw wspólne popołudnie na degustacji czekolady. Mozliwości jest duzo

IP i czas połączenia logowane. [15916366]
[26.03.2010] 20:42
alutkaaaaa3
ja polece Ci dosc zaskakujacy prezent ale spodoba sie kazdemy facetowi i kobiecie bo jest wyjatkowy !
sama ostatnio kupilam i sobie i mojemu facetowi obrazy malowane sprayem
ze strony http://spraypainting.cba.pl
Poprostu coś fantastycznego! Mogłam sobie dobrać w dowolnej kolorystyce i co chciałąm a przed wysyłka dostałam zdjęci gotowego obrazu czy napewno mi siępodoba ale... na zdjeciu byl brzydszy.... jak doszedl w tubie i go wyjelam.... poprostu super - NIESAMOWITE kolory!
Cena tez jest ok, ja kupilam kilka i dostalam spora znizke od tego czasu polecam wszedzie gdzie sie da

IP i czas połączenia logowane. [16452792]
[07.07.2010] 10:01
miodła
Moja druga połóweczka z racji tego, że zawsze chciała mieć lornetkę to dostała od "Mikołaja". Nie mam za wiele czasu, że by biegac po sklepach więc kupiłam w e-sklepie Teleskop. Zaskoczyła mnie fachowa i miła obsługa.

IP i czas połączenia logowane. [16891101]
[03.11.2010] 14:04
Kuba019
Dałem zdjęcie do przerobienia mojej naj takie znad morza jak siedzi na plaży, koleś wyciął wszystkich ludzi dorobił aniele skrzydła zrobił sepie później wydrukowałem to na płótnie i prezent był po prostu boski, tu są namiary na tego kolesia http://www.cudofoto.republika.pl/ na stronie tego nie ma ale wystarczy mu powiedzieć o co chodzi i bez problemu to zrobi, efekt super, wiec jak nie masz pomysłu na mikołajkito tego na pewno nie będziesz żałował

IP i czas połączenia logowane. [17373085]
[04.11.2010] 15:30
lupusik31
A myślicie, że gra na PC dla chłopaka, to dobry prezent mikołajkowy? Dodam tylko, że bardzo lubi grać, kolekcjonuje gry, wiec tak sobie pomyślałam, ze kupie mu jakąś nowość. Na swiatekgier.pl znalazłam kilka fajnych propozycji, nawet niedrogo, zakładałam, że wydam więcej.

IP i czas połączenia logowane. [17377065]
[10.11.2010] 13:25
stylgirly
Ja w tym roku zastanawiam się na zakupem oryginalnego prezentu i zarazem pożytecznego. dzisiaj natrafiłam na interesujący długopis na miarę szpiega: http://www.wasserman.pl/pl/p/Dlugopis-a-w-ni m-kamera-dyktafon-pendrive-4GB/1126 Wszytko w jednym: kamerka, długopis, pendrive i dyktafon. Ja bym, się ucieszyła z takiego podarku.

IP i czas połączenia logowane. [17402370]
[16.11.2010] 11:50
loara85
J a w tym roku planuje mojemu ukochanemu kupić golarkę właśnie. Myślę, ze mu się taki prezent przyda przede wszystkim i sadze, ze głównie z tego powodu mu się coś takiego spodoba. Znalazłam coś takiego http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneag d/kategoria/?id=185&amp ;prod=36463 Z tego co wiem, to jedna z lepszych, trochę czasu składałam kasę żeby ja kupić. Opłaca się, bo coś takiego pochodzi już naprawdę długo i będzie dobrze goliło przede wszystkim

IP i czas połączenia logowane. [17430160]
[19.11.2010] 23:34
Karolina Słomowska
http://allegro.pl/karykatura-karykatury-prez ent-mikolaj-a3-lublin-i1321858170.html świetne karykatury profesjonalne i szybkie wykonanie!!!!!!!!!!!! Polecam!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17447640]
[21.11.2010] 12:21
GosiaRut
Polecam prezenty pełne adrenaliny, niepowtarzalne
http://www.lotniczyprezent.pl/Prezenty.html

IP i czas połączenia logowane. [17453048]
[24.11.2010] 14:45
Artikula
Ostatnio widziałem w sieci ciekawe prezent dla chłopaka na stroniewww.magic-box.pl

IP i czas połączenia logowane. [17467668]
[25.11.2010] 12:13
chudyman
a widzieliscie "gaciorka" na Allegro?? Niezle

IP i czas połączenia logowane. [17471540]
[25.11.2010] 13:20
Juliannax
Byłam na tych pakietach prezentowych magic-box.pl i wydaje mi się że może być ciekawie jak dam chłopakowi ekstremalne przeżycie zamiast następnych perfum. Co wy na to?

IP i czas połączenia logowane. [17471770]
[26.11.2010] 20:49
Ania;)
Hej a zrobie z siebie idiotke jak kupie MU strój mikołaja ?

IP i czas połączenia logowane. [17478153]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat