o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny - za i przeciw

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[03.04.2017] 19:33
buba..
..sralii muchii..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22700269]
[03.04.2017] 20:10
piszesz niestety
prawda, prawda (17.04.2017.03 16:29):
nie prawda (17.04.2017.03 16:04):
Kobieta przede wszystkim musi podobać się sobie. Wyblakłe brwi i rzęsy na pewno nie dodają kobiecie urody, bo z natury już powinny być ciemne.

To niby rzeczywiście prawda, że kobieta przede wszystkim ma się podobać sobie, ale... czy w takim razie ta kobieta maluje się, gdy nie zamierza pokazywać się ludziom? Ma na przykład tydzień wolnego i zamierza odpocząć, pozbierać myśli, poczytać itp. Czy w tym czasie, który zarezerwuje sama dla siebie, sama dla siebie się umaluje? Podejrzewam, że większość wybierze również odpoczynek od makijażu.
No i dyskusyjne jest to, że coś z natury "powinno być" ciemne, więc jeśli jest jasne, to trzeba przyciemnić. Nie ulegajcie, drogie panie, tak bardzo narzucanym Wam kanonom. Dzisiaj pewnie też można byłoby usłyszeć, że nogi z natury powinny być gładkie, więc należy je depilować. A ja jeszcze pamiętam z lat młodości pewną ekspedientkę, brunetkę, zgrabną, która nie depilowała nóg i widok tych ciemnych włosków miał w sobie coś kuszącego, charakternego. Dzisiaj zobaczyć taki widok nie jest łatwo...

bzdury bo brak ci normalnych argumentów. Co kogo obchodzi, jak kobieta chodzi po domu i skąd jest pewne, że się nie maluje. Takie bzdury pisze jakiś mężczyzna, bo tylko facetom noże podobać się kobieta z kłakami na nogach. Niech każda kobieta poprawi sobie to co powinna poprawić np. brwi i rzęsy, żeby lepiej wygladać i poprawić sobie samopoczucie, a facetom nic do tego.

IP i czas połączenia logowane. [22700325]
[03.04.2017] 21:30
prawda, prawda
piszesz niestety (17.04.2017.03 20:10):
Kobieta przede wszystkim musi podobać się sobie. Wyblakłe brwi i rzęsy na pewno nie dodają kobiecie urody, bo z natury już powinny być ciemne.

To niby rzeczywiście prawda, że kobieta przede wszystkim ma się podobać sobie, ale... czy w takim razie ta kobieta maluje się, gdy nie zamierza pokazywać się ludziom? Ma na przykład tydzień wolnego i zamierza odpocząć, pozbierać myśli, poczytać itp. Czy w tym czasie, który zarezerwuje sama dla siebie, sama dla siebie się umaluje? Podejrzewam, że większość wybierze również odpoczynek od makijażu.
No i dyskusyjne jest to, że coś z natury "powinno być" ciemne, więc jeśli jest jasne, to trzeba przyciemnić. Nie ulegajcie, drogie panie, tak bardzo narzucanym Wam kanonom. Dzisiaj pewnie też można byłoby usłyszeć, że nogi z natury powinny być gładkie, więc należy je depilować. A ja jeszcze pamiętam z lat młodości pewną ekspedientkę, brunetkę, zgrabną, która nie depilowała nóg i widok tych ciemnych włosków miał w sobie coś kuszącego, charakternego. Dzisiaj zobaczyć taki widok nie jest łatwo...

bzdury bo brak ci normalnych argumentów. Co kogo obchodzi, jak kobieta chodzi po domu i skąd jest pewne, że się nie maluje. Takie bzdury pisze jakiś mężczyzna, bo tylko facetom noże podobać się kobieta z kłakami na nogach. Niech każda kobieta poprawi sobie to co powinna poprawić np. brwi i rzęsy, żeby lepiej wygladać i poprawić sobie samopoczucie, a facetom nic do tego.

więc może inaczej: jak długo, jak często ogląda się kobieta w lustrze, skoro wg Ciebie malować się ma dla siebie i sama sobie się podobać? Swój makijaż ogląda najczęściej przy nakładaniu i zmywaniu.
Oczywiście, że nic mi do tego, jak kto chce wyglądać, jednak pogląd, że trzeba koniecznie poprawiać coś w swoim wyglądzie, bo coś z natury powinno być takie lub owakie, a pechowo takie nie jest, jest nieuzasadniony. bo, pozostając np. przy nogach, skoro "naturalne" jest, że powinny być gładkie, dlaczego naturalnie rosną włoski?

IP i czas połączenia logowane. [22700377]
[03.04.2017] 21:41
wiesz co
prawda, prawda (17.04.2017.03 21:30):
piszesz niestety (17.04.2017.03 20:10):

więc może inaczej: jak długo, jak często ogląda się kobieta w lustrze, skoro wg Ciebie malować się ma dla siebie i sama sobie się podobać? Swój makijaż ogląda najczęściej przy nakładaniu i zmywaniu.
Oczywiście, że nic mi do tego, jak kto chce wyglądać, jednak pogląd, że trzeba koniecznie poprawiać coś w swoim wyglądzie, bo coś z natury powinno być takie lub owakie, a pechowo takie nie jest, jest nieuzasadniony. bo, pozostając np. przy nogach, skoro "naturalne" jest, że powinny być gładkie, dlaczego naturalnie rosną włoski?

pieprzysz bracie trzy po trzy, jak stary pier--doła

IP i czas połączenia logowane. [22700396]
[04.04.2017] 00:14
ujmijmy to tak
wiesz co (17.04.2017.03 21:41):
pieprzysz bracie trzy po trzy, jak stary pier--doła

Ty możesz wyglądać, jak Ci się żywnie podoba, mi mogą się podobać różne typy urody i sposoby ich podkreślań lub wydobywań...
nie traktuję jasnych brwi jako brzydoty ani braku makijażu jako zaniedbania... i tyle. Nie ma się o co spierać.
A gładkie nogi też mi się podobają i to bardzo

IP i czas połączenia logowane. [22700516]
[19.10.2017] 12:57
[04.04.2017] 10:52
Momo89
Słuchajcie, nie ma się co sprzeczać- jeden wygląda dobrze inny nie do końca, jeden usiłuje coś "poprawić" innemu nie zależy. A to z jakim efektem się nosi to jest jego sprawa- ja jestem fanką makijażu permanentnego, ale tylko takiego który jest odpowiednio wykonany, bo -umówmy sie- o efekt straszydła nie jest ciężko. Mój makijaż (przynajmniej w moim odczuciu) wygląda naturalnie i podkreśla spojrzenie

IP i czas połączenia logowane. [22700708]
[04.04.2017] 11:34
buba..
..sralii muchii..

IP i czas połączenia logowane. [22700778]
[04.04.2017] 21:20
Vimer
Gęba to nie wszystko. Nawet zamalowana to nie ikona. Jak Pan Bóg będzie kuśtykał na wzorze z beczki i z piegami z przodu a i niżej sarmackim bębnie z pępkiem w centrum, to zmiłuj się ale nie przyklęknę z zachwytu.

IP i czas połączenia logowane. [22701356]
[06.04.2017] 05:01
małamiki
ja sobie zrobiłam kreski na powiekach w Bona Dea i bardzo mi się podobają moje oczy teraz. Kreska zawsze na czasie, a mnie teraz szybciej schodzi z makijażem rano.

IP i czas połączenia logowane. [22702680]
[06.04.2017] 09:39
tak z ciekawości
A co to jest bona srea?

IP i czas połączenia logowane. [22702756]
[06.04.2017] 09:48
nie wiesz?
tak z ciekawości (17.04.2017.06 09:39):
A co to jest bona srea?

To właśnie Ty!

IP i czas połączenia logowane. [22702763]
[20.04.2017] 00:21
OlaWerciak
Makijaż permanentny to bezpieczny zabieg, a że przy okazji upiększa twarz to czemu z niego nie skorzystać? Ja zrobiłam brwi u pani Dominiki z "Jest pięknie". I jestem bardzo zadowolona- wyszło naturalnie, estetycznie, brwi są przypudrowione. Teraz rozmyślam nad makijażem ust, również u pani Dominiki- jest po ASP i powiem szczerze, że m.in. własnie to mnie do niej przekonało. Widać, że ma poczucie estetyki i nie zaserwuje nam karykaturalnego makijażu tylko delikatny, podkreślający urodę.

IP i czas połączenia logowane. [22713811]
[20.04.2017] 00:27
a gdzie
numerek w nicku, idioto bez płci?

IP i czas połączenia logowane. [22713815]
[30.04.2017] 17:14
ZadowolonaJa
Ja zrobiłam permanentny brwi, bo mam tak jasną karnację, że można powiedzieć, że w ogóle nie miałam brwi... Szukałam takiego salonu w Warszawie, który mnie nie oszpeci i zrozumie, że jak mam jasną karnację, to brwi nie mogą być na pierwszym planie I znalazłam cudowną kobietę- Esterę z Magic Visage. Teraz widać, że mam brwi ale są bardzo subtelne i oto mi właśnie chodziło. Czasami trzeba nico poprawić, co naturze nie wyszło

IP i czas połączenia logowane. [22724148]
[01.05.2017] 09:39
dobra estera
bez czci i honoru, możesz już wypierrdalać

IP i czas połączenia logowane. [22724680]
[04.05.2017] 10:56
Renatta
ZadowolonaJa (17.04.2017.30 17:14):
Ja zrobiłam permanentny brwi, bo mam tak jasną karnację, że można powiedzieć, że w ogóle nie miałam brwi... Szukałam takiego salonu w Warszawie, który mnie nie oszpeci i zrozumie, że jak mam jasną karnację, to brwi nie mogą być na pierwszym planie I znalazłam cudowną kobietę- Esterę z Magic Visage. Teraz widać, że mam brwi ale są bardzo subtelne i oto mi właśnie chodziło. Czasami trzeba nico poprawić, co naturze nie wyszło

Też o niej słyszałam, ale ostatecznie zdecydowałam się na brwi ombre w https://fabskin.pl/makijaz-permanentny-brwi/ i jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22728035]
[04.05.2017] 12:28
Renatta
Lubię siarczyzty OZP!

IP i czas połączenia logowane. [22728108]
[11.10.2017] 16:49
Kaja123
Ja polecam. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać

IP i czas połączenia logowane. [22817888]
[11.10.2017] 18:20
och dziękuję
Kaja123 (17.10.2017.11 16:49):
Ja polecam. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać

Ci skarbie za tę wiadomośc. Zaraz wsiadam do pociągu Gdynia-Kraków i jade tam do tej Vici Clinic, bo w całym trójmieście nie ma gdzie zrobić kreski na powiekach

IP i czas połączenia logowane. [22817972]
[11.10.2017] 19:29
Kaja123
I słusznie. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Nie napisałem, że przyjechałam z Bogatyni. A buzdygan pana Krzysztofa jest niepowtarzalny.

IP i czas połączenia logowane. [22817984]
[12.10.2017] 10:03
Hehehe!
Kaja123 (czyli idiotyczny nick z numerkiem) = pan Krzysztof.

IP i czas połączenia logowane. [22818168]
[12.10.2017] 10:53
och dziękuję
Kaja123 (17.10.2017.11 19:29):
I słusznie. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Nie napisałem, że przyjechałam z Bogatyni. A buzdygan pana Krzysztofa jest niepowtarzalny.

Jak można nie doczytać się kpiny dot. tego makijażu! Czy ktoś, kto pochwalił ten makijaż, myśli, że na serio wsiadam w pociąg i jade na drugi koniec Polski? W Trójmieście też są bardzo profesjonalne zakłady kosmetyczne, gdzie robią bardzo doskonały makijaż permanentny No, ale rozumiem, trzeba się samemu zareklamowac

IP i czas połączenia logowane. [22818189]
[12.10.2017] 11:14
Hehehe!
Wiemy że są super, ale zapodaj jakąś darmową reklamę

IP i czas połączenia logowane. [22818192]

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat