o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny - za i przeciw

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[25.10.2005] 21:58
bahama.
Znajoma kosmetyczka zaprosiła mnie jako modelkę na makijaż permanentny. Pojechałam dziś rano, a zaraz potem zwiałam jej ze stołu. Kosmetyczka zasugerowała, żebym sobie trochę o tym poczytała, namyśliła się, i wróciła, bo pokaz trwa do piątku i wciąż mogę się za friko załapać.

Kto ma to za sobą? Proszę o rady doświadczonych! Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.10.2005] 22:04
Mii4
nie mam doświadczeń ,ale widzialam pięknie zrobione brwi ,też o tym myślałam ,a co byłoby robione? Jeśli będziesz krzyczał ,wielu Cię usłyszy ,jeśli będziesz mówił cicho ..wielu Cię zrozumie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5330788]
[25.10.2005] 22:07
Empire
Miałam na studiach koleżankę, która się obnosiła z czymś takim na twarzy cyklicznie
Widziałam ją parę tygodni temu, jest moją rówieśnicą, teraz wygląda jakby była moją dużo starszą siostrą ...

Caras vemos, corazones no sabemos...

IP i czas połączenia logowane. [5330838]
[25.10.2005] 22:08
bahama.
Wszystko. Będąc tam widziałam też zdjecia po źle wykonanym zabiegu i następnie te po "odratowaniu" pacjentki. A na tych zdjęciach były fioletowe usta i różowe brwi. To przez te zdjęcia zwiałam Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5330845]
[25.10.2005] 22:11
Mii4
to w takim wypadku nie ryzykowałabym Jeśli będziesz krzyczał ,wielu Cię usłyszy ,jeśli będziesz mówił cicho ..wielu Cię zrozumie.

IP i czas połączenia logowane. [5330882]
[19.10.2017] 12:55
[25.10.2005] 22:11
Symphony
też bym zwiała
wolę makijaż tradycyjny- coś mi sie nie podoba? mleczko i po problemie stopy mam bose... póki co

IP i czas połączenia logowane. [5330886]
[25.10.2005] 22:12
Seeni
Taki on pernamentny jak ja dziewica. Ale przez pól roku masz 15 minut wiecej rano. Wiec jeżeli zaprzyjaźniona kosmetyczka jest profesjonalistką to warto...... Ten cały internet jest jak jakaś religia albo coś w tym rodzaju...

IP i czas połączenia logowane. [5330897]
[25.10.2005] 22:15
Mii4
Formalny ,coś Ci się ostatnio przytyło ? Jeśli będziesz krzyczał ,wielu Cię usłyszy ,jeśli będziesz mówił cicho ..wielu Cię zrozumie.

IP i czas połączenia logowane. [5330935]
[25.10.2005] 22:17
Empire
Formalny, ktoś Ci podłożył awatar, nie zauważyłeś ?

Caras vemos, corazones no sabemos...

IP i czas połączenia logowane. [5330962]
[25.10.2005] 22:32
bahama.
Empire, a czemu? Po botoxie to wiem, ale po permanentnym??

Bo ogólnie wygląda to fajnie. Ale nie ma żadnej gwarancji, jaki kolor przybierze po 2 czy 3 latach. To właśnie mnie zniechęca.
Przed pokazem musiałam podpisać taką deklarację medyczną, że efekt może być niezadowalający, że mogą wypaść rzęsy, i że kolor może się zmienić. Kosmetyczka twierdzi, że wyblaknie tylko, ale ja widziałam te różowe brwi...

Formalny, chcę poprosić cię o chodzenie. Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5331169]
[25.10.2005] 22:38
kobieta-z-klasą
to chyba musi być nudne . Ciągle taki sam makijaż.
ja tam maluję się rzadko i poświęcam co najwyżej max 5 min , ale lubię zmiany i lubię swoje panowanie nad tym co sama robię... /.../

IP i czas połączenia logowane. [5331247]
[25.10.2005] 22:43
bahama.
kzk, makijaż permanentny to nie jest to samo co standardowy. Nie widać, że sie jest umalowaną. Powiększa się oczy kreskami i wypełnia kropeczkami przerwy między rzęsami, co daje efekt wiekszych oczu i gestych rzęs. Brwiom nadaje się krztałt i linię, a w/g potrzeby zagęszcza (feather). Fakt, usta są zawsze umalowane identycznie. Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5331312]
[25.10.2005] 22:45
kobieta-z-klasą
no przecież ja wiem na czym on polega. Ale ja wolę swoje rzęsy mieć raz naturalne, raz podkręcone, a raz powiększone Jestem brunetka, więc brwi mam ciemne, więc tu dla mnie zbyteczny. No jedynie to usta by mi się przydało mieć umalowane- bo ja całuśna jestem /.../

IP i czas połączenia logowane. [5331343]
[25.10.2005] 23:13
bahama.
A ja własnie z ust chciałam zrezygnować...
No i nie wiem, iść tam jutro czy nie iść?

Kto miał taki makijaż, zapytowuję??? Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5331699]
[26.10.2005] 04:54
Ingi
hmmm....
Z tym makijażem to różnie bywa, a jak Cie zeszpecą, co wtedy?
Przyznam jedno że po takowym zabiegu wyglądac bedziesz zawsze
tak samo... czy w południe czy rano... Ja jednak pozostaje przy makijażu normalnym, bo daje on większe mozliwosci...
Jak sie znudzi lub spełni zadanie - to zmywasz... a permamentny
zostaje... Fakt że nie musisz sie wtedy martwic ze jestes nie umalowana z rana, ale.... masz tę swiadomość ze jestes lekko podrasowana! Wybór należy do Ciebie "Nie sposób skryć gdziekolwiek prawdziwego siebie..."

IP i czas połączenia logowane. [5332907]
[26.10.2005] 08:06
corrii
przeciw - krzywo blaknie
- No nie, ja panom wierzę. Zapytałem, bo u nas wódki pić nie wolno - tłumaczył się gęsto właściciel.
Wiedzieliśmy o tym, dlatego każdy z nas miał po setce spirytusu w każdej skarpetce, a w kieszeni dropsy miętowe na zakąskę.
>> S. Grzesiuk 'Boso, ale w ostrogach'

IP i czas połączenia logowane. [5333198]
[26.10.2005] 08:50
kobieta-z-klasą
Bahama. walnij go sobie jak będziesz po 60-tce. Wówczas to ręka już nie taka sprawna. Przecież nie jesteś takie straszydło, że boi rano w lustro spojrzeć bo siebie może ujrzeć. /.../

IP i czas połączenia logowane. [5333352]
[26.10.2005] 10:48
selena
Obawiam sie ze ze trzeba postudiowac studiowac historie sztuki , zeby moc przewidzic skutki takiej bądz co bądz ingerencji.
Nie moze Ci najpierw naszkicowac jak to bedzie..?

Wiesz czasami mala korekta (ale na trwale) moze zaklocic cala harmonie twarzy .. POtem czlowiek wygląda jak koszmarek , bo wszystko sie ze sobą kloci.. Jest jakby wbrew naturze.

Bywa ze przychodzisz od fryzjera i pierwsze co robisz ..to łeb pod kran. A z takim makijazem.. ryzyko.

Wiesz..chyba ze sie nie ma brwi albo cuś w tym stylu.. no to moze.

IP i czas połączenia logowane. [5333942]
[26.10.2005] 10:54
mateczka
..to jest już super nienaturalne... a czy dodaje uroku..? wątpię... zreszta uważam, że to co nienaturalne nie może być piękne...

IP i czas połączenia logowane. [5333986]
[26.10.2005] 11:08
kobieta-z-klasą
nie zgodzę się do końca z Tobą Mateczko. Każdy przecież makijaż służy do korygowania natury. Czasem jest warto pomóc naturze, dla lepszego samopoczucia i estetyki.
Tylko, że nie widzę powodu by ten makijaż był konieczny w przypadku Bahamy. To atrakcyjna kobieta. Jej pewnie i bez makijażu jest ślicznie. Nie wiem skąd u niej ten pomysł? Z nudów? /.../

IP i czas połączenia logowane. [5334096]
[26.10.2005] 11:18
mateczka
kobieta-z-klasą (05.10.26 11:08):
nie zgodzę się do końca z Tobą Mateczko. Każdy przecież makijaż służy do korygowania natury. Czasem jest warto pomóc naturze, dla lepszego samopoczucia i estetyki.
Tylko, że nie widzę powodu by ten makijaż był konieczny w przypadku Bahamy. To atrakcyjna kobieta. Jej pewnie i bez makijażu jest ślicznie. Nie wiem skąd u niej ten pomysł? Z nudów?

...nie do końca ja zgodzę się z Tobą KZKo... makijaż nie służy do tuszowania niedoskonałości tylko do wydobycia piękna... a to czy spełni tę funkcję zależy od staranności jego wykonania i dyskrecji... makijaż permanentny jest zwykłym "chamskim" tatuażem wokół oka.. i w dodatku może mieć kiepskie skutki.. a efekt niekoniecznie oczekiwany.. tylko, że wtedy jest już za późno..i zamiast być hm..nienaturalnie piękną robi sie sobie wielką krzywdę.. w dodatku takie traumatyczne wydarzenie może odbić się niekorzystnie na psychice kobietki, która i tak ma chyba już jakiś problem.. ...

IP i czas połączenia logowane. [5334168]
[26.10.2005] 11:26
selena
Mateczko [mrużę oko] Iii tam opowiadasz.. stan za drzewem i przyjrzyj sie facetom spoglądającym na Pamele Andersson.. Sycko ma sztuczne a fececi az piszczą..

Albo rozkladowki w Playboyu .. ludzie to lubią , ludzie to kupią.. Podswiadomy ped do zderzenia z doskonaloscią do otarcia sie o nią ..bodaj wzrokiem , odsuwa na bok sygnal ze to cuś jest dzioelem chirurga czy kosmatyczki,.. Sie podoba..i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [5334233]
[26.10.2005] 11:31
mateczka
selena (05.10.26 11:26):
Mateczko [mrużę oko] Iii tam opowiadasz.. stan za drzewem i przyjrzyj sie facetom spoglądającym na Pamele Andersson.. Sycko ma sztuczne a fececi az piszczą..

Albo rozkladowki w Playboyu .. ludzie to lubią , ludzie to kupią.. Podswiadomy ped do zderzenia z doskonaloscią do otarcia sie o nią ..bodaj wzrokiem , odsuwa na bok sygnal ze to cuś jest dzioelem chirurga czy kosmatyczki,.. Sie podoba..i tyle.

..hej..hej... ja mam głęboko facetów, którzy ślinią się na widok plastiku... co mi taki koleś może zaoferować..? .. a penisa znaleźdź sobie można wszędzie... nie przemawiaja do mnie argumenty typu.."ktoś tam, gdzieś, coś... " .. zwłaszcza w temacie męskiego widzenia np. Pameli..

IP i czas połączenia logowane. [5334276]
[26.10.2005] 11:36
kobieta-z-klasą
Mateczko
zgodzę się czasem do wydobywania piękna czasem do korygowania. Weźmy np taki podkład. Masz piegi, robisz podkład- piegów brak /.../

IP i czas połączenia logowane. [5334316]
[26.10.2005] 11:37
mateczka
kobieta-z-klasą (05.10.26 11:36):
Mateczko
zgodzę się czasem do wydobywania piękna czasem do korygowania. Weźmy np taki podkład. Masz piegi, robisz podkład- piegów brak

..no coś Ty.. przecież piegi są super...i ślepy ten, kto nie umie dostrzec ich uroku...

IP i czas połączenia logowane. [5334333]
[26.10.2005] 11:49
selena
No nie wiem , nie wiem mateczko.. gdybym łazila z takim wiatrakiem na łbie jak sie rano budze ..naturalnie rozczochrana.. to..czy ja wiem..?

Wszystko co robimy ..ma w sobie taki cel zeby raczej poprawic niz pogorszyc swoj wygląd.. Cale sztaby ludzi znajdują zatrudnienie..cala branze kosmetyczna ..odziezowa.. Wszystko chcemy miec ladne .ladnie mieszkac ladnie wyglądac.. tuszowac eksponowac..

IP i czas połączenia logowane. [5334452]
[26.10.2005] 12:01
mateczka
selena (05.10.26 11:49):
No nie wiem , nie wiem mateczko.. gdybym łazila z takim wiatrakiem na łbie jak sie rano budze ..naturalnie rozczochrana.. to..czy ja wiem..?

Wszystko co robimy ..ma w sobie taki cel zeby raczej poprawic niz pogorszyc swoj wygląd.. Cale sztaby ludzi znajdują zatrudnienie..cala branze kosmetyczna ..odziezowa.. Wszystko chcemy miec ladne .ladnie mieszkac ladnie wyglądac.. tuszowac eksponowac..

..i racja, tylko nie dajmy się zwariować... wszystko w nadmiarze jest "zabójcze".. a w mojej opinii tatuowanie sobie oczu, ust, policzków to już zboczenie...

IP i czas połączenia logowane. [5334565]
[26.10.2005] 12:07
selena
No tak tutaj wazny jest element ryzyka.. Bo niech komus zadrzy ręka..

To tak jak z operacją. Jedna sie uda przy innej lapiesz gronkowca.. Popatrzmy na Micheala Jacksona.. toz to ruina czlowieka..A takie to bylo mile czarne radosne dzioecko..jak na filmach mozna obaczyc.

IP i czas połączenia logowane. [5334631]
[26.10.2005] 15:50
bahama.
Przeczytałam i zdecydowałam - nie jadę. Nigdy nie robiłam sobie kresek wokół oczy, spróbowałam i wciąż mam wrażenie, że one się wtedy robią mniejsze...

A z takimi intensywnie podkreślonymi brwiami wyglądam jak Breżniew.

I w ogóle strach.

I tak oto forum wpłynęło na mój wygląd Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5336745]
[26.10.2005] 15:58
bahama.
kzk, próbowałam z siebie wydusić, ale twoja ocena mojego luku odjęła mi mowę

dzi...dzięęę...kuu...dzięk....kuj.....ęęę

Ja tędy tylko przechodziłam. Z tragarzami.

IP i czas połączenia logowane. [5336833]
[08.08.2006] 23:53
___________Marzanna__________
Nigdy w życiu nie poszłabym na taki zabieg. Nie jestem na tyle leniwa i niezdarna, żebym musiała bądź chciała korzystać z usług kosmetyczki w tak durnowatym celu... Co to za sztuka -zaznaczyć eyelinerem kropki pomiędzy rzęsami ? Nie można tego zrobić samemu ? Po co od razu się tatuować?
Jestem przeciwniczką wszelkich sztuczności.. Makijaż permanentny moglabym jedynie polecać starszym, zadbanym paniom, które już nie mają wprawy w malowaniu się a wciąż zależy im na tym, by atrakcyjnie wyglądać.

IP i czas połączenia logowane. [7827703]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat