o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badania w szkolnym gabinecie

1 «   32 33 34 35 Strony tematu:
[03.03.2017] 12:55
Hasia Bałas
mm111 (16.11.2016.09 21:34):
tomek15 (16.11.2016.09 07:00):
mama11 (16.10.2016.23 13:20):
Witam
Ja też jakiś czas temu byłam z synem na bilansie.
Weszliśmy do gabinetu pani doktor kazała mi usiąść a synowi rozebrać się do majtek. Syn rozebrał się i usiadł na kozetce pani doktor pytala o choroby itp i kazała synowi podejść do niej najpierw było ważenie wzrost wzrok i kazała synowi zdjąć majtki i położyć się na kozetce syn wykonał polecenie niechętnie był ogolony na zero. Pani doktor założyła rękawiczki i podeszła do syna złapała go ze jądra podotykała i złapała syna za penisa aby ściągnąć skórę zrobiła dwa pociągnięcia i syn dostał erekcji zrobił się czerwony. Bo zbadaniu penisa lekarka zapytała syna czy ma już spermę syn milczał powtórzyła pytanie kiwnął głową tak. Pani doktor wyciągła z biurka pojemniczek dała go synowi i kazała go napełnić spermą syn powiedział że tego nie zrobi a lekarka na to napewo a syn tak. Wtedy pani doktor poprosiła mnie abym trzymała syna ręce a ona się tym zajmie założyła rękawiczki i podeszła do syna który leżał na kozetce i a ja trzymałam jego ręce za głową. Pani doktor chwyciła za syna penisa i zaczęła nim poruszać szybko się naprężył i waliła mu w pewnym momencie powiedziała grzeczny chłopczyku wylej to nasienie z penisa syn był cały czerwony i załamany w pewnym momencie powiedział do lekarki że zaraz dojdzie to chwyciła za pojemniczek i trzymała nad penisem w pewnym momencie słyszę jak syn coraz szybciej dyszy i szepnął o tak i z jego penisa wyleciał spory strumień spermy do pojemniczka lekarka się uśmiechnęła i powiedziała dobry chłopczyk spojrzała do pojemniczka był prawie cały zapełniony sperma i pyta syna kiedy ostatnio się masturbował a on że dawno a lekarka i wszystko jasne skąd tyle nasienia i kazała mu się jeszcze nie ubierać. Ubrała kolejne rękawiczki wzięła wazelinę i podeszła do syna kazała mu na kozetce wypiąć pupą w jej stronę i odprężyć wzięła na palec wazeliny i zaczęła wkładać w odbyt syna mówiąc że zbada mu prostatę wchodziła powoli palcem w odbyt a syn mówił że go boli lecz ona dalej wkładała palca syn jęczał czasami z bólu i w pewnym momencie z jego penisa znów wyleciała sperma tym razem na kozetkę doktor powiedziała zdrowy chłopak i kazała się ubrać po czym wytrzeć kozetkę od nasienia.

ile syn miał lat ,i zgodziła śię Pani na takie badanie .Mógł odmówić i wyjść z gabinetu ,czemu Pani się na to zgodziła , - prosze o odp

To jest fantazja. Na bilansie nikt nie zrobi czegoś takiego. Dla dziecka poniżej 15 lat to by była "inna czynność seksualna z małoletnim" i od razu podchodzi pod pedofilię. Pobranie nasienia od dziecka musiałoby być naprawdę mocno uzasadnione medycznie (uszkodzenie jąder, świnka z powikłaniami, itp.), a i tak chłopak musiałby to sam zrobić, bo raczej żadna pielęgniarka nie zaryzykowałaby ewentualnego oskarżenia o gwałt na dziecku. Badanie prostaty u dziecka jest także możliwe jedynie w uzasadnionym przypadku (jakaś infekcja, zapalenie, podejrzenie nowotworu, itp.) i mogłoby się odbyć jedynie u urologa. Normalne badania kontrolne prostaty robi się dopiero po 40-stce i także u urologa, a nie ogólnego, więc zrobienie takiego badania na bilansie nie jest uzasadnione medycznie i od razu podchodzi pod gwałt analny.

No i zaorane.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22665299]
[03.03.2017] 18:07
Ojciec syna
Sylwia 36 (17.02.2017.18 11:01):
Dzien dobry
Chętnie nawiąże kontakt z kimś takim prawdziwym i normalnym. Mam na mysli nie z kimś kto pisze tu dla żartów. Mam problem i nie wiem co zrobic.
Mianowicie jestem mama. Ostatnio z młodszym synem byłam u lekarza na bilansie. Syn ma 13 lat. Pan Doktor dosłownie na dzien dobry poprosił syna o rozebranie sie do majtek. To wszystko przy mnie. Bez jakis pytań itp.
Badał go. Posłuchał serca, ciśnienie wzrok itp
Zadał mi wiele pytań o przebyte choroby syna i wiele innych.
Nagle Pan Doktor sam pozbawił syna bielizny. Nic nie informował mnie ani jego. Ja nie wiedziałam gdzie patrzeć. Czy wyjsc czy siedzieć. Czy cos powiedziec. Byłam i wciaz jestem w szoku! Zaczął go dotykać z przodu. Widziałam kontem oka ponieważ nie chciałam tak bardzo patrzeć. Syn całkowicie nago spędził jakieś 5-7 minut.
Dodatkowo szokujące dla mnie były pytania jakie zadawał synowi. Czy sie masturbuje czy ma polucje czy go cos boli itp.
Chciałabym sie zapytać jakiejś matki czy ojca czy to normalne. Czy tak powinno byc. Czy gdzies to zgłosić czy nie
Lekarz ustalił dodatkowy termin ponieważ u syna zaniepokoiło go niezstapienie jądra czy jakos tak ale mowi ze trzeba by zrobic drugi termin ponieważ to moze było tylko chwilowe - syn mówił ze to wyjątkowo tak miał ze tak zawsze ma dwa jąderka.

/////zachowanie tego lekarza jest nie tylko niewlasciwe ale wrecz haniebne.Dla mnie to bylo wyjatkowe ponizenie go.Po pioerwsze-co to w ogole bylo za badanie-PO CO?Na dodatek-przy matce!!Przeciez on ma 13 lat...a w tym wieku odczuwa sie juz mocno wstyd i takie postepowania,jak opisalas moze miec duzy wplyw na psychike chlopca.Pytania tego lekarza byly w stylu jakiegos pedala a nie lekarza.Co go to obchodzi czy sie onanizuje i czy ma polucje.Chlopiec w tym wieku jest za maly na takie pytania.Na dodatek-obnazenie chlopca przy matce i bez delikatnego zachecenia-czy zechcialby(...),poniewaz lekarz chcialby zbadac to i tamto.Tak to powinno wygladac a nie chamskie zachowanie na pograniczu gwaltu.Na twoim miejscu ja bym to zglosil gdzie trzeba.Chociazby dlatego,ze ten lekarz powinien zostac poinformowany,pouczony,jak postepowac podczas takiego badania.

IP i czas połączenia logowane. [22665693]
[03.03.2017] 18:12
Ojciec syna
Ojciec syna (17.03.2017.03 18:07):
Dzien dobry
Chętnie nawiąże kontakt z kimś takim prawdziwym i normalnym. Mam na mysli nie z kimś kto pisze tu dla żartów. Mam problem i nie wiem co zrobic.
Mianowicie jestem mama. Ostatnio z młodszym synem byłam u lekarza na bilansie. Syn ma 13 lat. Pan Doktor dosłownie na dzien dobry poprosił syna o rozebranie sie do majtek. To wszystko przy mnie. Bez jakis pytań itp.
Badał go. Posłuchał serca, ciśnienie wzrok itp
Zadał mi wiele pytań o przebyte choroby syna i wiele innych.
Nagle Pan Doktor sam pozbawił syna bielizny. Nic nie informował mnie ani jego. Ja nie wiedziałam gdzie patrzeć. Czy wyjsc czy siedzieć. Czy cos powiedziec. Byłam i wciaz jestem w szoku! Zaczął go dotykać z przodu. Widziałam kontem oka ponieważ nie chciałam tak bardzo patrzeć. Syn całkowicie nago spędził jakieś 5-7 minut.
Dodatkowo szokujące dla mnie były pytania jakie zadawał synowi. Czy sie masturbuje czy ma polucje czy go cos boli itp.
Chciałabym sie zapytać jakiejś matki czy ojca czy to normalne. Czy tak powinno byc. Czy gdzies to zgłosić czy nie
Lekarz ustalił dodatkowy termin ponieważ u syna zaniepokoiło go niezstapienie jądra czy jakos tak ale mowi ze trzeba by zrobic drugi termin ponieważ to moze było tylko chwilowe - syn mówił ze to wyjątkowo tak miał ze tak zawsze ma dwa jąderka.

/////zachowanie tego lekarza jest nie tylko niewlasciwe ale wrecz haniebne.Dla mnie to bylo wyjatkowe ponizenie go.Po pioerwsze-co to w ogole bylo za badanie-PO CO?Na dodatek-przy matce!!Przeciez on ma 13 lat...a w tym wieku odczuwa sie juz mocno wstyd i takie postepowania,jak opisalas moze miec duzy wplyw na psychike chlopca.Pytania tego lekarza byly w stylu jakiegos pedala a nie lekarza.Co go to obchodzi czy sie onanizuje i czy ma polucje.Chlopiec w tym wieku jest za maly na takie pytania.Na dodatek-obnazenie chlopca przy matce i bez delikatnego zachecenia-czy zechcialby(...),poniewaz lekarz chcialby zbadac to i tamto.Tak to powinno wygladac a nie chamskie zachowanie na pograniczu gwaltu.Na twoim miejscu ja bym to zglosil gdzie trzeba.Chociazby dlatego,ze ten lekarz powinien zostac poinformowany,pouczony,jak postepowac podczas takiego badania.

Sam pamietam,gdy w pewnych okolicznosciach bylem na podobnym badaniu w wieku ok.11 lat.Lekarz,tez taki cham jak ten twoj,kazal mojej mamie,zeby mnie rozebrala do naga.Pozniej musialem wejsc na stol i tak stalem zupelnie nagi przed nim i mama.Dodatkowo musialem sie obracac wkolo...Szok !Przezylem to jako ogromny stres,wyjatkowe ponizenie.W glowie czulem wlasciwie tylko szum i niewiele do mnie docieralo z zewnatrz.Taki to byl dla mnie stres a bylem o dwa lata mlodszy od Twojego syna,co oznacza,ze nie milalem jeszcze tak rozwinietego poczucia wstydu jak 13 latek...

IP i czas połączenia logowane. [22665699]
[04.03.2017] 15:07
dr Tomek
kmiot kmiotów 120 (17.02.2017.23 22:54):
(...) Syn całkowicie nago spędził jakieś 5-7 minut.
(...)

To zbok nie lekarz, badanie powinno trwać nago kilkadziesiąt sekund, gdzie 5-7 minut......... bez przesady! Było iść do lekarki.

Nie ma jak fachowość w waszych wypowiedziach.
Po przeczytaniu tego wszystkiego zaczynam się poważnie zastanawiać czy badań okresowych w dzisiejszych czasach nie powinna przeprowadzać jakaś 6- cio osobowa komisja lekarska.
Bo badanie przez jednego lekarza jest dla niego samego zbyt niebezpieczne i zagraża wyłącznie służbowymi nieprzyjemnościami.
Ale tak to jest, gdy w społeczeństwie na siłę szuka się zboczeńców.

IP i czas połączenia logowane. [22666498]
[04.03.2017] 15:17
dr Tomek
dr Tomek (17.03.2017.04 15:07):
(...)

To zbok nie lekarz, badanie powinno trwać nago kilkadziesiąt sekund, gdzie 5-7 minut......... bez przesady! Było iść do lekarki.

Po przeczytaniu tego wszystkiego zaczynam się poważnie zastanawiać czy badań okresowych w dzisiejszych czasach nie powinna przeprowadzać jakaś 6- cio osobowa komisja lekarska.
Bo badanie przez jednego lekarza jest dla niego samego zbyt niebezpieczne i zagraża wyłącznie służbowymi nieprzyjemnościami.

A panią Sylwię jak zauważyłem znacznie bardziej interesuje złożenie skargi na lekarza niż niezstąpienie jądra u swojego dziecka. Wszystkim napalonym na składanie skarg na lekarzy chciałbym przypomnieć że kij ma dwa końce. I w razie niepotwierdzenia zarzutów lekarz może dochodzić satysfakcji i odszkodowania od rodziców z powództwa cywilnego.

IP i czas połączenia logowane. [22666505]
[24.04.2017] 13:21
[04.03.2017] 23:06
xx1234
dr Tomek (17.03.2017.04 15:17):
(...)

A panią Sylwię jak zauważyłem znacznie bardziej interesuje złożenie skargi na lekarza niż niezstąpienie jądra u swojego dziecka. Wszystkim napalonym na składanie skarg na lekarzy chciałbym przypomnieć że kij ma dwa końce. I w razie niepotwierdzenia zarzutów lekarz może dochodzić satysfakcji i odszkodowania od rodziców z powództwa cywilnego.

Rozumiem, że jak zamiast chłopca byłaby 13-latka i jak by leżała na leżance i lekarz niespodziewanie ściągnął jej majtki i włożył bez ostrzeżenia palec do pochwy i przeprowadził badanie ginekologiczne to także byłoby OK ? W końcu przez takie badanie mógłby wykryć jakąś torbiel lub potworniaka i tak swoje postępowanie usprawiedliwić. Dla mnie to jest analogiczna sytuacja jak przy opisanym badaniu chłopca - to, że akurat temu z opisu przy okazji udało się wykryć problem to raczej specjalnie nie usprawiedliwia jego postępowania. Takie postępowanie lekarzy powoduje, że u pacjenta powstaje uraz - jak szybko taki chłopiec pójdzie jako dorosły do np. urologa na badania profilaktyczne ? Przez takie działania lekarze mają dosłownie "krew" na rękach, bo ile ludzi zmarło przez późno zdiagnozowany nowotwór, bo wspomnienia z dzieciństwa blokują ich pójście na badania. A wystarczyło powiadomić chłopca i matkę o tym, co za chwilę będzie robione (i w paru zdaniach wyjaśnić po co), a potem zapewnić mu minimum intymności - to naprawdę takie trudne ?

IP i czas połączenia logowane. [22666922]
[05.03.2017] 08:40
Jarek1717
xx1234 (17.03.2017.04 23:06):
(...)

Rozumiem, że jak zamiast chłopca byłaby 13-latka i jak by leżała na leżance i lekarz niespodziewanie ściągnął jej majtki i włożył bez ostrzeżenia palec do pochwy i przeprowadził badanie ginekologiczne to także byłoby OK ? W końcu przez takie badanie mógłby wykryć jakąś torbiel lub potworniaka i tak swoje postępowanie usprawiedliwić. Dla mnie to jest analogiczna sytuacja jak przy opisanym badaniu chłopca - to, że akurat temu z opisu przy okazji udało się wykryć problem to raczej specjalnie nie usprawiedliwia jego postępowania. Takie postępowanie lekarzy powoduje, że u pacjenta powstaje uraz - jak szybko taki chłopiec pójdzie jako dorosły do np. urologa na badania profilaktyczne ? Przez takie działania lekarze mają dosłownie "krew" na rękach, bo ile ludzi zmarło przez późno zdiagnozowany nowotwór, bo wspomnienia z dzieciństwa blokują ich pójście na badania. A wystarczyło powiadomić chłopca i matkę o tym, co za chwilę będzie robione (i w paru zdaniach wyjaśnić po co), a potem zapewnić mu minimum intymności - to naprawdę takie trudne ?

eeeee tam.... najlepiej badanie zrobić szybko i bezboleśnie.... jak zacznie się informować że trzeba zdjąc majtki, że muszę zbadać jądra, że muszę sprawdzić stulejkę to chłopak bardziej się wystarszy niż lekarz zrobił by to szyko i bez udzielania zbędnych komentarzy !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [22667037]
[05.03.2017] 14:57
kmiot kmiotów 120
(...)

Miałem taki bilans, i lekarka wszystko sprawdziła, trwało to może ze 30 sekund. Prawny opiekun musi być dla bezpieczeństwo. Ale 5 minut to już zboczeniec i tyle.

IP i czas połączenia logowane. [22667392]
[05.03.2017] 23:28
aa123
kmiot kmiotów 120 (17.03.2017.05 14:57):
(...)

Miałem taki bilans, i lekarka wszystko sprawdziła, trwało to może ze 30 sekund. Prawny opiekun musi być dla bezpieczeństwo. Ale 5 minut to już zboczeniec i tyle.

Nie przesadzajmy - ty miałeś 30 sekund, bo u ciebie wszystko było OK. Z opisu wynika, że lekarz wykrył poważny problem z jądrem, więc naturalne jest, że musiał się temu dokładniej przyjrzeć. Tego typu problem jest bardzo niebezpieczny, bo w ogrzanym jądrze powstają nowotwory, więc to nie jest głupia stulejka, a sprawa życia lub śmierci. Czy badał 5 minut, czy 3 lub 10 to jest drugorzędne, bo ma dobrze zbadać i podjąć jakieś decyzje, co do dalszego postępowania. W opisanym przypadku zły był sposób zainicjowania i przeprowadzenia badania (zachowanie intymności), a nie samo badanie.

IP i czas połączenia logowane. [22667851]
[08.03.2017] 08:05
Tomek 15
Ja byłem wczoraj na bilansie z mamą .Do gabinetu wszedłem razem z mamą ,lekarka pytała się mamy o przebyte choroby syna itp .Po tym powiedziała do mamy czy chce być obecna przy badaniu czy poczekać na mnie w poczekalni ,mama powiedziała że poczeka na mnie w poczekalni żeby mnie nie peszyć .Kiedy mama wyszła lekarka kazała mi się rozbierać ,majtki też ,byłem badany na nagusa wstydziłem się bardzo ,badała mi jądra dokładnie i sprawdziła czy nie mam stulejki i pytała się o polucje i masturbacje i koniec .Przynajmniej wiem że jestem zdrowy

IP i czas połączenia logowane. [22670279]
[08.03.2017] 11:07
hutsono
(...)

Panie doktorze mam pytanie, w podstawówce lub gimbie są jakieś szczepienia, znaczy były kilkanaście lat temu, a dokładnie szło się do przychodni. Co sie dzieje jak weźmie się jedną dawkę zastrzyku a po tygodniu lub 2 tygodniach nalazło przyjść po drugi komplet (nie wiem dlaczego nie w jednym dniu wszystko) ale zapomniało się pójść? Czy ktoś pomyślał, ze mogą być takie sytuacje - np. producent - i nie ma problemu?

IP i czas połączenia logowane. [22670411]
[19.03.2017] 12:50
16 latek
Cześć, otóż byłem ostatnio sam na bilansie 16 latka, i lekarka już na wstępie badania kazała i się rozebrac do naga, potem zaczęła mierzyc mi cisnienie, wzrok, osłuchiwać, sprawdzała stopy, kręgosłup, wszystkie te czynności przebiegały nago, potem przy jej biurku zbadała mi jądra i kazała ściagnąć kilka razy napletek czy luźno schodzi. Czy badanie było prawidłowe? Mogła mi kazac na wstępie rozebrac sie od naga?

IP i czas połączenia logowane. [22683379]
[19.03.2017] 21:47
uu123
16 latek (17.03.2017.19 12:50):
Cześć, otóż byłem ostatnio sam na bilansie 16 latka, i lekarka już na wstępie badania kazała i się rozebrac do naga, potem zaczęła mierzyc mi cisnienie, wzrok, osłuchiwać, sprawdzała stopy, kręgosłup, wszystkie te czynności przebiegały nago, potem przy jej biurku zbadała mi jądra i kazała ściagnąć kilka razy napletek czy luźno schodzi. Czy badanie było prawidłowe? Mogła mi kazac na wstępie rozebrac sie od naga?

Oczywiście to było nadużycie. Rozebranie powinno być tylko takie jakie jest konieczne do danego badania. Nawet kobiety u ginekologa nie mogą być całe gołe mimo, że mają badany dół i górę. Najpierw rozbierają dół i odbywa się badanie ginekologiczne, a potem do badania piersi ubierają dół, a rozbierają górę. Podczas bilansu pacjent powinien być rozebrany do bielizny i dopiero na końcu ewentualnie powinien mieć zbadane genitalia. Powiedz rodzicom, że poczułeś się zmolestowany i poczułeś się jak zabawka seksualna dla lekarki. Niech zażądają wyjaśnień od kierownictwa przychodni dlaczego ich lekarze molestują i powodują uraz psychiczny u nieletnich (dzięki temu może inni nie będą tak badani). Oczywiście ten sposób badania był nauczany kiedyś na studiach medycznych, ale mamy postęp także w psychologii i takie badanie dzisiaj to już jest nadużycie. Popełniłeś błąd, że poszedłeś na badanie bez ojca - po to są przepisy o obecności opiekuna, aby ukrócić nadużycia lekarskie. Ja w takiej sytuacji jako ojciec zrobiłbym "dym" dla zasady - zgłosiłbym do prokuratury molestowanie seksualne przez lekarkę podczas badania. Zapewne nic by z tego nie wyszło ostatecznie, ale być może sprawa by się rozeszła i inne lekarki nie stosowałyby takich metod. Nie widzę powodu, aby do lekarek stosować inne standardy niż do lekarzy (jak by lekarz rozebrał sobie na wejściu do gabinetu nastolatkę do naga i kazał jej przez 20 min paradować nago to raczej by był od razu uznany za zboczeńca).

IP i czas połączenia logowane. [22683896]
[19.03.2017] 22:45
ciekawy !
Też mnie sie wydaje że to nadużycie ale lekarka zobaczy młodego chłopca to dlaczego ma go ubranego badać jak nie jest pełnoletni i musi sie rozbrać do naga bo go rozbierze taki młody nie może stawiać oporu a badnia jąder czy penisa wystarczy na chwile zdjąć majtki
ciekawe jestem w jakim wieku są takie lekarki jak młoda to jeszcze sie nie patrzyła na penisy może dlatego

IP i czas połączenia logowane. [22683952]
[19.03.2017] 23:04
Anonimka
W jakim wieku są te badania bilansowe dziewczyn? I czy trzeba się na nich rozbierać do naga

IP i czas połączenia logowane. [22683987]
[20.03.2017] 22:38
xyz234
Anonimka (17.03.2017.19 23:04):
W jakim wieku są te badania bilansowe dziewczyn? I czy trzeba się na nich rozbierać do naga

Taki sam wiek jak dla chłopców i chyba zależy to od lokalnego NFZ. W niektórych jest 7, 11, 13, 16, 18, a w innych tylko 7, 10, 14, 18. Dziewczyny są traktowane "lajtowo" i co najwyżej muszą paradować w majtkach (niby do sprawdzenia kręgosłupa i skali Tannera). Teoretycznie do skali Tannera powinny także ściągnąć majtki (lekarz powinien ocenić włosy łonowe), ale raczej to jest rzadkie. W praktyce zakres badania zależy od lekarza, czy mu się chce, czy olewa. Teoretycznie dokładny lekarz mógłby także zbadać piersi oraz zerknąć między nogi pod wargi sromowe (czy nie ma jakiś anomalii i infekcji intymnej) - ale to raczej ewenement.

IP i czas połączenia logowane. [22685207]
[23.03.2017] 09:19
pielęgniarka
Witam jak ktoś ma pytania to proszę . Za chwile będą badani pierwsi chłopcy

IP i czas połączenia logowane. [22687754]
[23.03.2017] 09:27
pielęgniarka
Badanie odbywa się w gabinecie szkolnym ,za chwilę będzie lekarka .gabinet jest u nas obok sali gimnastycznej więc już chłopcy z 3 kl gim są rozebrani do majtek i czekają na swoją kolei w szatni - kończę 3 pierwszych chlopaków weszło już do gabinetu .

IP i czas połączenia logowane. [22687762]
[23.03.2017] 11:18
pielęgniarka
Chwila przerwy na kawę . Chłopcy wstydzą się są speszeni . Po wejściu do gabinetu drzwi się zamyka i od razu majtki ściągają całkiem i są badani .Już 10 chłopaków zbadana .

IP i czas połączenia logowane. [22687878]
[23.03.2017] 13:50
ciekawy123890
pielęgniarka (17.03.2017.23 11:18):
Chwila przerwy na kawę . Chłopcy wstydzą się są speszeni . Po wejściu do gabinetu drzwi się zamyka i od razu majtki ściągają całkiem i są badani .Już 10 chłopaków zbadana .

a możesz bardziej szczegółowo opisać

IP i czas połączenia logowane. [22688068]
[23.03.2017] 20:46
uu111

Ciekawe - badanie zbiorowe jest niezgodne z prawem (pogwałcenie prawa do tajemnicy lekarskiej, złamanie prawa pacjenta do badania tylko przy niezbędnym personelu i braku osób postronnych), dodatkowo rozebranie do naga od razu po wejściu i przy dwóch kobietach (i to od razu 3 chłopaków) dla dziecka poniżej 15 roku życia od razu podchodzi pod pedofilię. Ja jako ojciec od razu zadzwoniłbym na policję i oskarżyłbym obie kobiety minimum o molestowanie seksualne, szantaż w celu osiągnięcia zaspokojenia seksualnego, drastyczne łamanie praw pacjenta, łamanie praw człowieka, stosowanie tortur w stosunku do małoletnich (rozebranie do naga jest w wykazie tortur mających złamać człowieka) i może jeszcze bym coś wymyślił. W każdym razie byłaby niezła awantura (i jeszcze bym zadzwonił do mediów).

IP i czas połączenia logowane. [22688743]
[23.03.2017] 20:55
Malikia12
Jestem dziewczyna 13 lat, chetnie poznam kogos do rozmow o seksie najlepiej mniej niz 30 lat .
Snap:Malikija12 gg:61820367

IP i czas połączenia logowane. [22688756]
[24.03.2017] 12:29
Pielęgniarka
uu111 (17.03.2017.23 20:46):

Ciekawe - badanie zbiorowe jest niezgodne z prawem (pogwałcenie prawa do tajemnicy lekarskiej, złamanie prawa pacjenta do badania tylko przy niezbędnym personelu i braku osób postronnych), dodatkowo rozebranie do naga od razu po wejściu i przy dwóch kobietach (i to od razu 3 chłopaków) dla dziecka poniżej 15 roku życia od razu podchodzi pod pedofilię. Ja jako ojciec od razu zadzwoniłbym na policję i oskarżyłbym obie kobiety minimum o molestowanie seksualne, szantaż w celu osiągnięcia zaspokojenia seksualnego, drastyczne łamanie praw pacjenta, łamanie praw człowieka, stosowanie tortur w stosunku do małoletnich (rozebranie do naga jest w wykazie tortur mających złamać człowieka) i może jeszcze bym coś wymyślił. W każdym razie byłaby niezła awantura (i jeszcze bym zadzwonił do mediów).

Rodzice wyrazili zgodę na badanie dojrzewania to po pierwsze ,prysznice też są obowiązkowe po wf i nie kąpią się w majtkach -prysznice są zbiorowe . Jesteśmy dziwolągami wśród krajów UE .Pracowałam i w Niemczech i Holandii i badani chłopcy są w szkole co roku nago i badani są po wf i po obowiązkowym prysznicu przechodzą od razu do gabinetu który jest obok sali gimnastycznej a pozostali czekają na swoją kolei w szatni goli i nikt tam nie mówi o pedofilii o molestowaniu to jest bardzo Polskie

IP i czas połączenia logowane. [22689339]
[25.03.2017] 22:58
uu111
Pielęgniarka (17.03.2017.24 12:29):

Rodzice wyrazili zgodę na badanie dojrzewania to po pierwsze ,prysznice też są obowiązkowe po wf i nie kąpią się w majtkach -prysznice są zbiorowe . Jesteśmy dziwolągami wśród krajów UE .Pracowałam i w Niemczech i Holandii i badani chłopcy są w szkole co roku nago i badani są po wf i po obowiązkowym prysznicu przechodzą od razu do gabinetu który jest obok sali gimnastycznej a pozostali czekają na swoją kolei w szatni goli i nikt tam nie mówi o pedofilii o molestowaniu to jest bardzo Polskie

Może tak jest u Niemców, ale oni są przyzwyczajeni do nagości, a nasze dzieci nie (zresztą to się szybko u nich skończy - za dużo muzułmanów i już następne pokolenie takie nie będzie). A ktoś nieprzyzwyczajony może mieć jakiś uraz - w końcu przymus publicznego rozebrania to jest jakaś forma gwałtu. Zresztą pomijając nagość i tak łamiecie prawo do tajemnicy lekarskiej i braku osób postronnych - powiedzmy, że u jednego z trójki wykrywacie jakąś wadę genitaliów, koledzy są przy tym i potem rozpowszechniają tą informację w klasie. Chłopak staje się pośmiewiskiem i może np. popełnić samobójstwo - to dlatego badania zbiorowe są zakazane. Co do rozbierania nago po wejściu to nie ma to żadnego usprawiedliwienia, bo ewentualna potrzeba zdjęcia majtek w razie potrzeby to kilka sekund, a żadne inne badanie nie wymaga ich zdjęcia - z tego względu takie badanie to ewidentne molestowanie seksualne dzieci jak badający są innej płci niż badany i służy jedynie zaspokojeniu chorych potrzeb badających, bo nie ma żadnego uzasadnienia (i nawet u ginekologa dzisiaj kobieta nie musi się rozbierać do naga). Zresztą jestem ciekawy, czy dziewczęta także po wejściu do gabinetu rozbierają się do naga ?

IP i czas połączenia logowane. [22690979]
[27.03.2017] 19:12
ciekawy !
Pielęgniarka (17.03.2017.24 12:29):

wydaje mnie się że nie mam potrzeby rozbierania sie do naga wystarczy
do majtek po kazdym wf chłopiec musi mieć zbadanego penisa i jądra
jak Pielęgniarka zobaczy takich młodych chłopców to chce zobaczyć
jak kogut stoi

IP i czas połączenia logowane. [22692654]
[27.03.2017] 21:02
ciekawy !
Pielęgniarka
Możesz napisac dlaczego badanie jest nago

IP i czas połączenia logowane. [22692790]
[05.04.2017] 18:38
Janek1717
dawnej badali nago i nikt nie protestował !!! teraz wszyscy chcą się badać w ubraniach .... może jeszcze krew będą pobierać do badania nie dotykając żyły pacjenta ???

IP i czas połączenia logowane. [22702247]
[09.04.2017] 20:42
tezpigula
Jeszcze na początku lat 90-tych kończyłem technikum pielęgniarskie. W 3-ej klasie mięliśmy badania w szkolnym gabinecie przed podjęciem praktyk. To gdzie poszłyśmy na praktyki zależało wyłącznie od lekarza, który nas wysyłał na praktyki i na dodatek przeprowadzał badania we wspomnianym gabinecie. Po wejściu do gabinetu przeprowadzał wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia, następnie kazał się rozbierać na golasa w celu przeprowadzenia badania. Badanie było bardzo ogólne, wytyczne można porównać do bilansu zdrowia lub badania medycyny pracy. Natomiast odmowa rozebrania wiązała się z brakiem możliwości podjęcia praktyk, a co za tym idzie brakiem możliwości przejścia do kolejnej klasy. Więc grzecznie wszystkie 18-latki grzecznie rozbierały się przed około 35-letnim lekarzem. Dodatkowo większość z nas się mu podlizywała, żeby mieć na przykład praktyki blisko domu itp.
Pan doktor z kolei nie szczędził sobie tekstów typu: zbadam cycuchy, rozbierz się na golasa czy w niektórych przypadkach klepnięcia w goły tyłek.
Było to dla większości z nas upokarzające, ale niestety takie były czasy; zero świadomości, brak portali społecznościowych.
Dziś pachniałoby to prokuraturą, wtedy to była przykra konieczność.

IP i czas połączenia logowane. [22704041]
[09.04.2017] 23:26
Lel330
Ale co wy się tak uczepiliście tych badań? Sam chodzę do trzeciej gimnazjum i rok temu przeszedłem bilans. Doktor tylko zbadał jajka i sprawdził, czy napletek schodzi, a dzięki temu przynajmniej wiem, że wszystko jest tam na dole w porządku. Jakoś nie czuję się zgwałcony, ani poszkodowamy psychicznie.

IP i czas połączenia logowane. [22704260]
[13.04.2017] 19:37
zirytowany
Lel330 (17.04.2017.09 23:26):
Ale co wy się tak uczepiliście tych badań? Sam chodzę do trzeciej gimnazjum i rok temu przeszedłem bilans. Doktor tylko zbadał jajka i sprawdził, czy napletek schodzi, a dzięki temu przynajmniej wiem, że wszystko jest tam na dole w porządku. Jakoś nie czuję się zgwałcony, ani poszkodowamy psychicznie.

jedyny normalny chyba tutaj

IP i czas połączenia logowane. [22708067]

1 «   32 33 34 35 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat