o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badania w szkolnym gabinecie

1 «   15 16 17 18 19 20 Strony tematu:
[01.11.2012] 20:55
MaDzika1212
ja mam 12 lat i teraz w gim mialam takie badanie a bylo tak:
do gabinetu prosili nas po trzy do gbinet wchodzilysmy osobno i na poczatku niby luz waga wzrost potem musialal zdjac koszulke i tu sie zaczely schody bo nie nosze jeszcze stanika srawdzil mi kregoslup barki a pozniej piersi guzkow szukal pytala czy bola nastepnie mnie osluchal i kazal sie polozyc na kozetce zaczol pytac czy miesiaczkuje juz potem ubral rekawiczki i powiedzial ze bym sie nie bala i nie wstydzila sciagnol mi majtki kazal zgiac i rozlorzyc nogi pytal czy gole czy mi nie rosna wlosy jeszcze i znow uciskal na brzuch a potem rozchylil wargi i zagladal do srodka pzejechal polcem i pozwolil sie ubrac
powiedzialam w domu o wszystkim mamie i okazalo sie ze na zebraniu podpisywali zgode bo to chodzilo o badania do statystyk dojrzewania

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19967846]
[02.11.2012] 21:00
Pacjent777
MaDzika1212 (12.11.01 20:55):
ja mam 12 lat i teraz w gim mialam takie badanie

W wieku 12 lat chodzi się jeszcze do szkoły podstawowej i to do 5 klasy a nie do gimanzjum!

IP i czas połączenia logowane. [19970584]
[25.11.2012] 08:59
holden
Witam serdecznie.
Od 15 lat mieszkam w Niemczech. Dostrzegam niesamowitą przepaść w pruderii między polską a niemiecką naścią. W Niemczech od dziecka nagość nie jest tematem tabu. Po zajęciach sportowych, basenie, siłowni, saunie, bierzemy prysznic nago przy innych i jesteśmy do tego przyzwyczajeni. A badania lekarskie mają dobry cel, uchronić przed komplikacjami w późniejszym życiu. Dla młodych chłopców: nie macie w spodniach nic, czego pielęgniarka czy lekarka nie widziały. Musi chyba jeszcze kilka pokoleń minąć, aby wieki średnia z Polski uleciały...

IP i czas połączenia logowane. [20024624]
[25.11.2012] 11:18
Pacjent777
Data tego postu; 25,11,2012
Ile masz lat?
Napisz jak w Niemcech wyglądają takie badania

IP i czas połączenia logowane. [20024784]
[23.12.2012] 15:47
patryczek486
Ja jeszcze nie mialem ale chcialbym poogladac nagich kolegow i chce zebdotykal.y lekarz mnie po jajach i@@@u. Koledzy nago moga byc sexi

IP i czas połączenia logowane. [20089465]
[21.10.2014] 18:45
[23.12.2012] 18:49
kondzim1
poczekaj na bilans.

IP i czas połączenia logowane. [20089937]
[23.12.2012] 20:00
patryczek486
Kondzim1 miales już czy nie?

IP i czas połączenia logowane. [20090094]
[23.12.2012] 22:14
kondzim1
miałem.

IP i czas połączenia logowane. [20090489]
[24.12.2012] 21:43
patryczek486
I co jakie wrazenia. Co ci badali?

IP i czas połączenia logowane. [20092360]
[25.12.2012] 19:57
kondzim1
patryczek486 (12.12.24 21:43):
I co jakie wrazenia. Co ci badali?

Wzrok, waga, kręgosłup, cisnienie, napletek.

IP i czas połączenia logowane. [20094355]
[02.01.2013] 21:34
dfdf
http://dbbians.com/forums/showthread.php?t=5 9073

IP i czas połączenia logowane. [20114329]
[04.01.2013] 19:04
roki2
Badanie jak badanie, ale to faceci powinni badać a nie kobitki. U mnie pojedynczo się wchodziło. Najpierw waga i inne duperele, a potem nagle trach bokserki do kolan i obmacywanie jajek. Lekarka bada, pielęgniarka się przygląda, a mały w oczach rośnie od tego macania. Na koniec zmierzyła go linijką i zapisała w karcie. Masakra. Teraz każdy kto tam zajrzy będzie wiedział jakiego mam.

IP i czas połączenia logowane. [20119394]
[05.01.2013] 19:09
bumn
no prosze prosze (09.01.18 13:44):
<cytat>lekarkaa (08.10.26 16:06):
oj chlopcy chłopcy
rece opadaja, byla lekarka szkolna w szkole podstawowej do 96 roku. czy ktosnaprawde mysli ze to jest dobra zabawa przeprowadzic badania bilansowe i cos szczegolnie interesujacego jest w obwislych sisiaczkach. top prawda ze prawidlowo przeprowadzone badanie u chlpocow powinno sie odbywac nago. no moze nie odpoczatku ale po zaweniu i miierzeniu, nalezy kazac zdjac spodenki i pokazac sie nago i to moze byc zawstydzjajace przyznaje, ale nigdy niekomu nie stawal lub cos takiego jak tu sie pisze. nikt tez nigdy nie odmowil w kwesi rozebrania sie, wystarczylo wytlumazyc cel badania i wskazac parawan.
</cytat>
A moze tak pani doktor napisze-dlaczego to tylko chlopcow rozbieracie do naga na tzw.badaniach okresowych.?Czyz nie dlatego,ze szanujecie delikatna strukture psychiczna dziewczyn?
Ponadto-prosze wreszcie zrozumiec,ze to sa sprawy bardzo intymne.Szczegolnie dotyczy to wieku szkolnego,gdy wrazliwosc na sprawy akceptacji,badz ponizenia jest wielka.
Nadto-kazdy chlopiec powinien miec WYRAZNIE powiedziane,ze nie musi niczego robic-w tym rowniez nie musi isc na zadne badania.Niech pani tez wspomni o tym,jakich to metod uzywala pani i pani kolezanki/koledzy w celu zmiekczenia tych chlopcow,ktorzy nie chcieli isc na takie badania,lub nie chcieli sie rozebrac.Niech pani nie pisze-ze nie bylo takich ktorzy nie chcieli,bo w mojej klasie powstal bunt z tego powodu.Czy wy naprawde nie widzicie,ze wyrzadzacie ogromna krzywde chlopcow robiac caly ten cyrk?A gdzie rimum non nocere?!!!Pytam-GDZIE!!!Takie badania powinni -jezeli juz-przeprowadzac wylacznie lekarze-nie lekarki.Ja pamietam ze swego doswiadczenia,ze tzw.badania bilansowe odebralem jako swoisty gwalt na mojej osobie.Podeptano mnie calkowicie i pod kazdym wzgledem.Lacznie z pozniejszym wysmiewaniem sie dziewczyn z tych badan.Tak to wyglada od naszej -meskiej strony.

w 100% sie zgadzam przecież taki 6 klasista chciałby sie dowiedziec czegos o dojrzewaniu bo dopiero siedzi w tym ok. 1,5 roku a wy mu kazecie sie rozbierac jak tak bardzo chcecie to sie poprostu pytajcie o wielkosc penisa a jesli nie wie to niej odejdzie na bok i niech se sprawdzi a jak nie chce to nie ]

IP i czas połączenia logowane. [20121916]
[07.01.2013] 20:52
Rudoslava
agnieszka79w (11.08.01 21:50):
ja co prawda jestem nauczycielką i mnie również spotkała krępująca sytuacja w gabinecie szkolnym. otóż zbliżał się termin moich okresowych badań lekarskich, natomiast kilka dni przed planowaną wizytą u lekarza medycyny pracy pojawił się w szkole lekarz, który robił uczniom technikum II-klasy badania kontrolne. Jako że przerażała mnie wizja wizyty w przychodni medycyny pracy z kolejkami na czele , oczywiście wpadłam na genialny pomysł. Poszłam w czasie przerwy do gabinetu lekarskiego z pytaniem do lekarza, czy mogłabym u niego załatwić badania okresowe, ok 30-letni lekarz powiedział, że nie ma problemu tylko ma jeszcze dwóch uczniów do zbadania i na następnej godzinie lekcyjnej mogę do niego przyjść. Ja w tym czasie pobrałam w sekretariacie skierowanie od pracodawcy, wypełniłam ankietę na karcie badań i tuż po dzwonku stawiłam się pod gabinetem lekarskim. zapukał i weszłam;
- Dzień Dobry Panie doktorze przyszłam na badanie
_ Witam, proszę usiąść, zaczniemy od wywiadu i wtedy rozpoczęła się seria pytań o przebyte choroby itp. aż nagle powiedział;
- Dobrze teraz muszę Panią zbadać proszę się rozebrać
- ale jak mam się rozebrać ?
- do samych majteczek,
Było to dla megakrępujące rozebrać się przed swoim rówieśnikiem, w gabinecie który miał mniej więcej taki rozkład:
http://psp1radom.w.interia.pl/szkola/Obraz17 .jpg
o parawanie oczywiście nie było co marzyć, szczerze mówiąc myślałam, że to badanie nie będzie aż tak dokładne, a teraz głupio było mi protestować, bo przecież byłam u lekarza, który tylko chciał mnie zbadać. Więc postanowiłam nie histeryzować i grzecznie wykonałam polecenie lekarza zdejmując najpierw adidasy, skarpetki, jeansy, bluzkę, a na końcu stanik, zostając w skromnych stringach.
Lekarz mnie zmierzył wzrokiem i powiedział,
- najpierw zbadam ciśnienie proszę usiąść, po zmierzeniu ciśnienia powiedział; ciśnienie 180/120, chyba jest Pani mocno zestresowana badaniem, proszę się mnie tak mocno nie wstydzić
- ja wiem, że Pan jest lekarzem, ale jakoś samo to przychodzi,
- rozumiem teraz zapraszam Panią na wagę, wtedy mnie zważył i zmierzył, później zbadał wzrok, następnie gardło, osłuchał najpierw z przodu odchylając moje piersi(miseczka C), później plecy, następnie kazał położyć się na kozetkę i obmacał mi cały brzuch, później kazał mi pospacerować się po gabinecie na palcach, piętach itd, i zrobić skłon, oprócz kręgosłupa spojrzał na moje piersi, żeby sprawdzić czy są równe, na końcu jeszcze dokładnie wybadał moje piersi, kończąc badanie jeszcze uszczypnął mnie w sutki (które cały przez cały czas sterczały od zimna) na końcu powiedział, że mogę ubrać.Jak już się ubrałam powiedział:
- Proszę jeszcze na chwilę usiąść, i powiedzieć po co były te nerwy Pani Agnieszko ? Czego się tu wstydzić ?
- wiem, że Pan jest lekarzem, ale już taka jestem wstydliwa.
- Rozumiem Panią, jednak czasami musi Pani przemóc wstyd i się regularnie badać, ale jnajważniejsze, że jest Pani zdrowa, w takim razie tutaj ma Pani zaświadczenie ,
- Dziękuję, Do widzenia,
- Do Widzenia
PS Generalnie po tym badaniu mam bardzo mieszane uczucia do tego lekarza, z jednej strony został profesjonalnie zbadana, a z drugiej strony wyniosłam wrażenie, że lekarz miał skrytą radość, z tego, że wykonywałam jego rozkazy, odniosłam wrażenie, że moje skrępowanie wnet go delikatnie podniecało.
Co Wy tym myślicie ?
Po prostu Cię wykorzystał, jak moglas byc taka glupia po cholerę badać kobiecie wzork i cisnienie w samych stringach!!!!!!!toz mogl cię poprosic o rozebranie duzo duzo pozniej a i tego nie musial ,bo moglas w staniku zostac...A to szczypanie w sutki..masakraaa...to jest molestowanie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [20127382]
[11.01.2013] 00:32
Rudoslava
kama88 (07.12.28 19:27):
HEJ,JA PAMIETAM ZE W PODTAWÓWCE W CZWARTEJ KLASIE MIALAM BADANIE ALE PIELEGNIARKA Sciagnela sama majtki ale tylko sprawdzila czy sa czyste i to wszystko,zadnego sprawdzania miejsc intymnych nie mialam w pózniejszych latach i dziwi mnie co tu piszecie,pozdrawiam.

odp: A to dobre ! Sprawdzala czy czyste są...Pierwsze słyszę....I jeszcze sama ściągla...

IP i czas połączenia logowane. [20135557]
[11.01.2013] 09:57
lukasz1717
Rudoslava (13.01.11 00:32):
kama88 (07.12.28 19:27):
HEJ,JA PAMIETAM ZE W PODTAWÓWCE W CZWARTEJ KLASIE MIALAM BADANIE ALE PIELEGNIARKA Sciagnela sama majtki ale tylko sprawdzila czy sa czyste i to wszystko,zadnego sprawdzania miejsc intymnych nie mialam w pózniejszych latach i dziwi mnie co tu piszecie,pozdrawiam.

odp: A to dobre ! Sprawdzala czy czyste są...Pierwsze słyszę....I jeszcze sama ściągla...

No tak bo brud i syf u dzieci jest niemal naturalny !!!! Wtedy powaidami asię rodziców że dziecko jest brudne, może posiadać na ciele bakterie. I bakteriami podczas zabawy może infekowac inne zdrowe dzieci !!!!! Dobra pielęgniarka w szkole majtki zawsze sprawdza !!!

IP i czas połączenia logowane. [20135830]
[12.01.2013] 13:13
krystian1o1
U mnie w 1 gimnazjum sprawdzała nam kazdemu z klasy .

IP i czas połączenia logowane. [20138470]
[18.02.2013] 10:57
nagi w gabinecie szkolnym
u mnie podczas badań bilansowych do szkoły przyszedł lekarz. mojej klasie badanie wypadło akurat na wf-ie.zawołali nas pod gabinet i poprosili żeby wchodzić pojedynczo. jako że jestem jednym z pierwszych w dzienniku wszedłem na początku. lekarz powiedział że dobrze że akurat na wf-ie te badania wypadły bo będzie szybciej szło bo jet mniej do rozbierania. (byliśmy przebrani w stroje na wf) kazał mi się rozebrać. ja spodziewałem się kolejnego badania typu wzrost waga wzrok więc zdjąłem buty i szedłem w kierunku wagi, ale doktor szybko mnie zawrócił i powiedział abym się rozebrał do badania. myślałem że sprawdzi mi kręgosłup więc zdjąłem jeszcze koszulkę. ale wtedy doktor powiedział żebym nie przedłużał i się w końcu rozebrał bo inni też czekają ba badanie. zapytałem się więc czy spodenki też mam zdjąć o on na to spodenki, skarpety i majtki zdjąć to jest w końcu bilans i trzeba być golutkim do badania. nie było już odwrotu zdjąłem spodenki następnie skarpetki i na końcu bokserki. lekarz kazał pielęgniarce mnie zważyć i zmierzyć. trochę dziwne jest stawanie na bosaka jeden po drugim na wadze bo można grzyba załapać ale cóż. potem zmierzyła mi jeszcze ciśnienie. potem badanie wzroku i kręgosłupa. rundka na bosaka po gabinecie aby sprawdzić czy nie mam platfusa, potem zabrał się za moje klejnoty zbadał oba jądra ściągnął skórkę oglądał żołądź i pozwolił się ubrać.

IP i czas połączenia logowane. [20246080]
[18.02.2013] 15:56
orrriiionnn
ja miałem 2 tyg. temu, wszedłem do gabinetu, kazał mi zdjąć bluzę, osłuchał, zajrzał w gardło, potem kazał zdjąć spodnie, przejść sie po gabinecie, potem stanąć do siebie tyłem i się nachylić sprawdził kręgosłup. kazał pójść za parawan, tam kazał zdjąć slipy całkiem, pomacał jaja, ściągnął napletek, pytał czy mam polucje

IP i czas połączenia logowane. [20246763]
[18.02.2013] 21:07
grzesiek8191
chce ktoś pogadać o bilansach? to daje GG: 46170797

IP i czas połączenia logowane. [20247554]
[07.03.2013] 22:38
Paweł 16
u mnie wyglądało to tak, że dostałem od pielęgniarki szkolnej kartkę do wypełnienia, więc zapisałem się do lekarza. Najpierw coś tam powpisywał i kazał rozebrać się do majtek i skarpetek, zbadał postawę, tarczycę, zapytał się czy mam owłosienie łonowe (już myślałem, że zaraz zacznie się pytać o masturbację, czy miałem stosunek i takie rzeczy, a byłem tam z tatą), ale na szczęście oszczędził mi tych pytań i na koniec z racji tego, że mam niedowagę kazał mi zdjąć majtki (co ma piernik do wiatraka), nie widziałem w tym sensu, ponieważ wszystko mam w normie (nie mam stulejki, krost, blizn, zakrzywienia, długość jest normalna, w dobie internetu nie trudno takie rzeczy sprawdzić), ale ok po około 5 sekundach zastanowienia zrobiłem to o co mnie prosił, popatrzył ok. 2 sekundy i kazał mi się ubrać (co on przez te 2 sekundy zobaczył to ja nie wiem, równie dobrze mógłbym mieć te wszystkie dolegliwości j.w., ale cieszyłem się, że oszczędził mi tego obmacywania). Po przeczytaniu tego tematu dopiero uświadomiłem sobie, że i tak miałem farta, bo inni mieli dużo gorzej.

IP i czas połączenia logowane. [20298279]
[08.03.2013] 16:37
ciekawy jak wygląda badanie
Paweł 16 (13.03.07 22:38):
u mnie wyglądało to tak, że dostałem od pielęgniarki szkolnej kartkę do wypełnienia, więc zapisałem się do lekarza. Najpierw coś tam powpisywał i kazał rozebrać się do majtek i skarpetek, zbadał postawę, tarczycę, zapytał się czy mam owłosienie łonowe (już myślałem, że zaraz zacznie się pytać o masturbację, czy miałem stosunek i takie rzeczy, a byłem tam z tatą), ale na szczęście oszczędził mi tych pytań i na koniec z racji tego, że mam niedowagę kazał mi zdjąć majtki (co ma piernik do wiatraka), nie widziałem w tym sensu, ponieważ wszystko mam w normie (nie mam stulejki, krost, blizn, zakrzywienia, długość jest normalna, w dobie internetu nie trudno takie rzeczy sprawdzić), ale ok po około 5 sekundach zastanowienia zrobiłem to o co mnie prosił, popatrzył ok. 2 sekundy i kazał mi się ubrać (co on przez te 2 sekundy zobaczył to ja nie wiem, równie dobrze mógłbym mieć te wszystkie dolegliwości j.w., ale cieszyłem się, że oszczędził mi tego obmacywania). Po przeczytaniu tego tematu dopiero uświadomiłem sobie, że i tak miałem farta, bo inni mieli dużo gorzej.

czyli musiałeś rozebrać się do samych majtek? miałeś skarpetki na moogach by byłeś na bosaka?

IP i czas połączenia logowane. [20300525]
[08.03.2013] 16:39
ciekawy jak wygląda badanie
Paweł 16 (13.03.07 22:38):

czyli musiałeś rozebrać się do samych majtek? miałeś skarpetki na nogach by byłeś na bosaka?

IP i czas połączenia logowane. [20300536]
[08.03.2013] 21:16
uczeń
Ja w swojej szkole mam badania okresowe co roku. Zawsze do szkoly przychodzi lekarz na badania wchodzimy pojedynczo. Zawsze rozbieram sie do naga. Nie mam na sobie nic nawet skarpetek nie mowiąc już o majtkach. Na początku krępowałem się rozebrać do naga ale potem przywykłem i już co roku odrazu po wejścu do gabinetu i usłyszeniu polecenia ,,proszę się rozebrac" zdejmuje posłusznie wszystkie ubrania i jestem nago podczas badań. Dodam że chodze do prywatnej szkoły

IP i czas połączenia logowane. [20301340]
[09.03.2013] 08:33
Pacjent777
09,03,2013 - data napisania tego postu
Do uczeń
Jakie to miasto?
Jaka to szkoła? np. gim
Czy oprócz lekarza jest tam pielęgniarka?

IP i czas połączenia logowane. [20302227]
[09.03.2013] 13:19
uczeń
Pacjent777 (13.03.09 08:33):
09,03,2013 - data napisania tego postu
Do uczeń
Jakie to miasto?
Jaka to szkoła? np. gim
Czy oprócz lekarza jest tam pielęgniarka?

miasto to warszawa, chodzę do gimnazjum, a w szkole jest pielęgniarka, a lekarz przychodzi na bilanse.

IP i czas połączenia logowane. [20302972]
[09.03.2013] 13:22
Pacjent777
Do uczeń
Jeszcze 1 pytanko;
Dziewczyny też są badane nago?

IP i czas połączenia logowane. [20302979]
[09.03.2013] 14:47
lolll111
po co pisze i odpowiada jedna i ta sama osoba??

IP i czas połączenia logowane. [20303327]
[10.03.2013] 05:36
Pacjent777
lolll111 (13.03.09 14:47):
po co pisze i odpowiada jedna i ta sama osoba??

Czyli niby kto?
I jak doszedłeś, że to jedna i ta sama osoba?

IP i czas połączenia logowane. [20305251]
[31.03.2013] 09:51
adamowski
U mnie na szkolnych bilansach lekarskich obowiązkowe jest tylko sprawdzanie wzrostu, wagi, oraz wzroku i słuchu. Pozostała część badań (m.in. sprawdzanie miejsc intymnych) jest wykonywana tylko wśród osób, które wyrażą zgodę.

IP i czas połączenia logowane. [20366181]

1 «   15 16 17 18 19 20 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat