o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badania w szkolnym gabinecie

1 «   11 12 13 14 15   » 19 Strony tematu:
[30.07.2011] 11:12
Marcin1995
Hmm, może i to nie jest w szkolnym gabinecie, ale w lipcu musiałem zrobić badanie do technikum informatycznego. Dostałem skierowanie w szkole na badania i za kilka dni poszedłem do lekarza, gdy wszedłem do gabinetu powiedziałem lekarzaowi o co chodzi. Dałem mu kartę, a lekarz kazał mi rozebrac sie do bielizny, zbadał mi postawę, słuch, tarczycę, wzrok i ciśnienie. Na tej kartce widniała również tabelka układ moczowo-płciowy i tego się obawiałem. Po tych badaniach lekarz kazał mi podejść do siebie do biurka i opuścić slipy, on w tym czasie założył rękawiczki. Gdy już to zrobił, stałem przed nim z slipami opuszczonymi do kolan. I zaczął mi badać penisa, ściągał napletek i badał jądra i koniec badania..

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18652007]
[01.08.2011] 21:50
agnieszka79w
ja co prawda jestem nauczycielką i mnie również spotkała krępująca sytuacja w gabinecie szkolnym. otóż zbliżał się termin moich okresowych badań lekarskich, natomiast kilka dni przed planowaną wizytą u lekarza medycyny pracy pojawił się w szkole lekarz, który robił uczniom technikum II-klasy badania kontrolne. Jako że przerażała mnie wizja wizyty w przychodni medycyny pracy z kolejkami na czele , oczywiście wpadłam na genialny pomysł. Poszłam w czasie przerwy do gabinetu lekarskiego z pytaniem do lekarza, czy mogłabym u niego załatwić badania okresowe, ok 30-letni lekarz powiedział, że nie ma problemu tylko ma jeszcze dwóch uczniów do zbadania i na następnej godzinie lekcyjnej mogę do niego przyjść. Ja w tym czasie pobrałam w sekretariacie skierowanie od pracodawcy, wypełniłam ankietę na karcie badań i tuż po dzwonku stawiłam się pod gabinetem lekarskim. zapukał i weszłam;
- Dzień Dobry Panie doktorze przyszłam na badanie
_ Witam, proszę usiąść, zaczniemy od wywiadu i wtedy rozpoczęła się seria pytań o przebyte choroby itp. aż nagle powiedział;
- Dobrze teraz muszę Panią zbadać proszę się rozebrać
- ale jak mam się rozebrać ?
- do samych majteczek,
Było to dla megakrępujące rozebrać się przed swoim rówieśnikiem, w gabinecie który miał mniej więcej taki rozkład:
http://psp1radom.w.interia.pl/szkola/Obraz17 .jpg
o parawanie oczywiście nie było co marzyć, szczerze mówiąc myślałam, że to badanie nie będzie aż tak dokładne, a teraz głupio było mi protestować, bo przecież byłam u lekarza, który tylko chciał mnie zbadać. Więc postanowiłam nie histeryzować i grzecznie wykonałam polecenie lekarza zdejmując najpierw adidasy, skarpetki, jeansy, bluzkę, a na końcu stanik, zostając w skromnych stringach.
Lekarz mnie zmierzył wzrokiem i powiedział,
- najpierw zbadam ciśnienie proszę usiąść, po zmierzeniu ciśnienia powiedział; ciśnienie 180/120, chyba jest Pani mocno zestresowana badaniem, proszę się mnie tak mocno nie wstydzić
- ja wiem, że Pan jest lekarzem, ale jakoś samo to przychodzi,
- rozumiem teraz zapraszam Panią na wagę, wtedy mnie zważył i zmierzył, później zbadał wzrok, następnie gardło, osłuchał najpierw z przodu odchylając moje piersi(miseczka C), później plecy, następnie kazał położyć się na kozetkę i obmacał mi cały brzuch, później kazał mi pospacerować się po gabinecie na palcach, piętach itd, i zrobić skłon, oprócz kręgosłupa spojrzał na moje piersi, żeby sprawdzić czy są równe, na końcu jeszcze dokładnie wybadał moje piersi, kończąc badanie jeszcze uszczypnął mnie w sutki (które cały przez cały czas sterczały od zimna) na końcu powiedział, że mogę ubrać.Jak już się ubrałam powiedział:
- Proszę jeszcze na chwilę usiąść, i powiedzieć po co były te nerwy Pani Agnieszko ? Czego się tu wstydzić ?
- wiem, że Pan jest lekarzem, ale już taka jestem wstydliwa.
- Rozumiem Panią, jednak czasami musi Pani przemóc wstyd i się regularnie badać, ale jnajważniejsze, że jest Pani zdrowa, w takim razie tutaj ma Pani zaświadczenie ,
- Dziękuję, Do widzenia,
- Do Widzenia PS Generalnie po tym badaniu mam bardzo mieszane uczucia do tego lekarza, z jednej strony został profesjonalnie zbadana, a z drugiej strony wyniosłam wrażenie, że lekarz miał skrytą radość, z tego, że wykonywałam jego rozkazy, odniosłam wrażenie, że moje skrępowanie wnet go delikatnie podniecało. Co Wy tym myślicie ?

IP i czas połączenia logowane. [18660935]
[21.09.2011] 14:56
on17vvvv
mnie też lekarka oglądała goło. na początku była krępacja, zdziwienie i burak. ale dało się przeżyć

IP i czas połączenia logowane. [18826466]
[27.09.2011] 07:17
ggfdds
temat zamarł nieco. Szkoda

IP i czas połączenia logowane. [18845687]
[05.10.2011] 15:26
Janek1717
chyba już nikt nie przechodzi bilznsów .... PISZCZIE COŚ JAK MACIE BILANSE W WASZYCH BUDACH !!!!

IP i czas połączenia logowane. [18875027]
[29.08.2014] 10:00
[06.10.2011] 22:09
aaa
Ja miałem w tym roku badanie w liceum. Jest nas 4 chłopaków w klasie. Weszliśmy do gabinetu: wazenie, postawa itd. Na końcu pielęgniarka powiedziała, ż tylko kolega Kamil ma sciągnąc bokserki bo w karcie ma napisane, że miał stulejkę. Zrobił się trochę czerwony, ale sciągnął spodnie. Już przez slipy było widać, że mu stoi. Pielęgniarka pośpieszyła go. Usmiechnęła się i powiedziała, że skórka ładnie zeszła i nic nie musi dotykać. Był mocno zawstydzony, ale na wycieczce klasowej w jak byliśmy w umywalni też nas widział nago. W sumie, teraz tak myślę, że pielęgniarka powinna kazać nam wyjść.

IP i czas połączenia logowane. [18880499]
[07.10.2011] 03:24
Ukulele
Nie rozumiem tych fascynacji nagością chłopaków. Ja zawsze musiałem u lekarza rozebrać się do naga. I nikt mnie nie pytał czy chcę, czy nie chcę. Wydawało się oczywiste, że chłopcy muszą się rozbierać i nikt ich nie pytał o zdanie. Nawet do szczepienia kazali ściągać spodenki. Lekarka czy pielęgniarka kazała i nikt nie śmiał protestować. Najgorsze było nie rozbieranie, ale badanie jajek. Gdy lekarz badał, to pół biedy, ale najczęściej robiła to lekarka. I to było krępujące.

IP i czas połączenia logowane. [18881033]
[07.10.2011] 21:22
alleftry
Ukulele (11.10.07 03:24):
Nie rozumiem tych fascynacji nagością chłopaków. Ja zawsze musiałem u lekarza rozebrać się do naga. I nikt mnie nie pytał czy chcę, czy nie chcę. Wydawało się oczywiste, że chłopcy muszą się rozbierać i nikt ich nie pytał o zdanie. Nawet do szczepienia kazali ściągać spodenki. Lekarka czy pielęgniarka kazała i nikt nie śmiał protestować. Najgorsze było nie rozbieranie, ale badanie jajek. Gdy lekarz badał, to pół biedy, ale najczęściej robiła to lekarka. I to było krępujące.

Co Ty pieoszyszzzszs
Najgorsze było nie rozbieranie, ale badanie jajek. Gdy lekarz badał, to pół biedy, ale najczęściej robiła to lekarka. I to było krępujące.
jak do szczepienia nago
TO GDZIE CIĘ SZCZEPILI ??????????/

IP i czas połączenia logowane. [18883990]
[22.10.2011] 08:26
Janek1717
no jak tam nie macie badań w szkole ????? opisujcie coś ...

IP i czas połączenia logowane. [18936181]
[23.10.2011] 13:37
Konrad 15
Mam na imię Konrad i mam 15 lat.
Ja wszedłem sam do pokoju badań, a wezwali nas cała klasą, jednak na same badania każdy wchodził pojedynczo. Ku mojemu zdziwieniu badania rozbił jakiś pielęgniarz. Zważył mnie i zmierzył wysokość ( to wszystko było w slipkach - kazał zdjąć spodnie i koszulkę). Później wyciągnął moją kartę i wiele się pytał o choroby, choroby w rodzinie. Później kazał się położyć na kozetce i zdjąć majtki. Zrobiłem to choć się nico krępowałem ale takie badania musi się przejść - mówił mi wcześniej o tym tato imówił żebym się nie bał bo to całkiem normalne.
Po zdjęciu majtek ubrał rękawiczki i wziął mojego penisa w ręce. Następnie naciągnął mi napletek aż troszkę zabolało. Ale powiedział że musi wszystko sprawdzić. Następnie zaczął mi ugniatać jądra. Pytał przy tym czy nie miałem problemu jakiegoś z jajkami i penisem. Mi zaczął nieco twardnieć pewnis. Później zapytał czy czesto się maturbuję. Ile nasienia mi wypływa przy wytrysku. Czy interesują mnie chłopcy czy dziewczęta czy obie płcie. Wówczas mój penis stał jak drut. Zapytał jeszcze czy mam ochotę żebym się zmasturbował i wyładował swoje emocje erotyczne. Ja powiedziełm że tak a czy może mi powiedzieć jak się mastrubować poprawnie. Powiedział że tak. Pokazał mi dwie metody: góra-dół oraz drugą metodę żeby wziąśc penisa w obie dłonie i poruszać rękoma w przeciwne strony. Po około 2 miutach wystrzeliłem spetrmą w ligninę, którą mi podał. Na koniec powiedział żebym się obtarł, umył ręce i ubrał. Powiedział że jesstem bardzo zdrowy i odważny. Pogratulował i wyszdłem z gabinetu.

IP i czas połączenia logowane. [18941064]
[06.11.2011] 08:11
nie wiem po co większość tutaj opowiada te bajki - dają upust swoim fantazjom czy jak?

IP i czas połączenia logowane. [18997822]
[06.11.2011] 10:32
Konrad 15
*** (11.11.06 08:11):
nie wiem po co większość tutaj opowiada te bajki - dają upust swoim fantazjom czy jak?
Moja opowieść nie była wyssana z palca, tylko tak było naprawdę.Kto chce niech wierz a kto nie chce nie musi wierzyć. Ja miałem takie badanie i go opisałem.

IP i czas połączenia logowane. [18998002]
[06.11.2011] 13:48
Jam
A skąd taki wniosek wysuwasz.
Wszystko co tu napisałem jest prawdą.
Konrad15 w tym roku to miałes?

IP i czas połączenia logowane. [18998600]
[06.11.2011] 16:16
Konrad 15
Jam (11.11.06 13:48):
A skąd taki wniosek wysuwasz.
Wszystko co tu napisałem jest prawdą.
Konrad15 w tym roku to miałes?
Tak dokładnie w tym roku tylko przed wakacjami, chyba w maju to było !!!

IP i czas połączenia logowane. [18999166]
[06.11.2011] 16:52
Jam
Konrad 15 (11.11.06 16:16): Tak dokładnie w tym roku tylko przed wakacjami, chyba w maju to było !!!

To w tym roku szkolnym Cię też czeka takowe badanie ale już gorsze.

IP i czas połączenia logowane. [18999342]
[07.11.2011] 15:49
powazny17
jak ja mialem badania to mnie pobadala zdjalem majtki tylko troche sie wstydzilem bo mi stanal. Obejrzala jadra pozniej zdjela mi skorke z penisa poogladala pracie z 10-15 sekund. Wpisal 4 rzymskie ubralem sie i po wszystkim. Nie bojcie sie to nic strasznego pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19003010]
[07.11.2011] 19:26
Jam
Tak, ale od tego roku szkolnego podobno ma być gorzej.

IP i czas połączenia logowane. [19003806]
[07.11.2011] 22:49
powazny17
no to ja mialem badanie wczoraj to zaden wstyd jak wam stanie to naturalne zjawisko u chlopakow w wieku 16-17 lat. Nie wstydzcie sie pozdro

IP i czas połączenia logowane. [19004884]
[07.11.2011] 22:51
pawel 16 lat
ja mialem takie samo badanie jak powazny tylko mi na szczescie nie stanal.

IP i czas połączenia logowane. [19004896]
[07.11.2011] 22:56
pawel 16 lat
mi tez sprawdzala jadra a pozniej sciagnela skorke i patrzyla na pracie kolo 5 sekund pozniej poszla i cos wpisala po tym poszedlem do lazienki wymasturbowalem sie i bylo po wszystkim. To nic strasznego pozdrowienia wszystkim nie bojcie sie chlopaki

IP i czas połączenia logowane. [19004926]
[07.11.2011] 23:02
przemek16
ja poszedlem do lekarza do osrodka wtedy byla moja starsza siostra to przebadala mnie sciagnalem majtki srawdzila jadra pozniej tylko sciagnela skorke z penisa na jakies 2 sekundy i bylo juz po wszystkim. Nie ma sie co martwic trzeba isc na badania zeby wiedziec ze nie masz nic z penisem np. napletka i po sprawie to wcale nie boli.

IP i czas połączenia logowane. [19004957]
[07.11.2011] 23:02
uczeń
pawel 16 lat (11.11.07 22:56):
mi tez sprawdzala jadra a pozniej sciagnela skorke i patrzyla na pracie kolo 5 sekund pozniej poszla i cos wpisala po tym poszedlem do lazienki wymasturbowalem sie i bylo po wszystkim. To nic strasznego pozdrowienia wszystkim nie bojcie sie chlopaki

A nie badał/-a Ci prostaty? To zależy w jakiej szkole.

IP i czas połączenia logowane. [19004958]
[07.11.2011] 23:12
przemek16
chyba nie tylko sprawdzila jadra i sciagnela skore z penisa zeby zobaczyc czy nie mam napletka.

IP i czas połączenia logowane. [19005001]
[07.11.2011] 23:16
wyluzowany16
siemka ja mialem dzisiaj to badanie to lekarz zbadal mi kregoslup cisnienie gardlo. A pozniej kazal mi sciagnac majtki to troche podotykal jader sciagnal skorke zmierzyl mi jakiego mam i bylo po wszystkim

IP i czas połączenia logowane. [19005021]
[07.11.2011] 23:19
uczeń
przemek16 (11.11.07 23:12):
chyba nie tylko sprawdzila jadra i sciagnela skore z penisa zeby zobaczyc czy nie mam napletka.

A to do odbytu palca nie wsadzał, to miałeś łagodniej niż u nas.
Podobno przepisy NFZ się zmieniły i badanie to teraz ma trochę inaczej wyglądać.

IP i czas połączenia logowane. [19005047]
[07.11.2011] 23:30
Jam
przemek16 - pojedynczo w gabinecie lekarskim byliście?

IP i czas połączenia logowane. [19005101]
[08.11.2011] 19:58
uczeń 15
wyluzowany16 (11.11.07 23:16):
siemka ja mialem dzisiaj to badanie to lekarz zbadal mi kregoslup cisnienie gardlo. A pozniej kazal mi sciagnac majtki to troche podotykal jader sciagnal skorke zmierzyl mi jakiego mam i bylo po wszystkim

Pojedynczo was badał?

IP i czas połączenia logowane. [19007486]
[08.11.2011] 22:09
powazny17
u nas wchodzilismy pojedynczo tylko sie wstydzilem bo pigula tez patrzala na mojego penisa.

IP i czas połączenia logowane. [19007940]
[09.11.2011] 10:11
Jam
powazny17 (11.11.08 22:09):
u nas wchodzilismy pojedynczo tylko sie wstydzilem bo pigula tez patrzala na mojego penisa.

A co w tym wstydliwego?
Od stycznia NFZ trochę inaczej będzie kontraktował to badanie i będzie trochę inaczej przebiegało.

IP i czas połączenia logowane. [19008856]
[11.11.2011] 00:31
niezgadzam sie
z wypowiedziami jakies doktor renaty, czy innej Gdy ja zdejmowałem majtki mając 15 lat na bilansie, owszem fujarka nie stanęła mi na początku, ale gdy Pani doktor(mimo że była starsza) zsunęła mi napletek a potem założyła go spowrotem i dotknęła jądra tak lleko od spodu to poczułem dziwne podniecenie i napięło mi się prące a gdy zakładałem bokserki to już miałem totalny wzwód i lekarka to widziała.

IP i czas połączenia logowane. [19015339]

1 «   11 12 13 14 15   » 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat