o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badania w szkolnym gabinecie

1 «   10 11 12 13 14   » 20 Strony tematu:
[10.01.2011] 18:12
Janek1717
Kusyy87 (10.12.27 15:06):
Janek1717 (10.12.27 09:27):
Kusy87 (10.12.26 17:18):
Moim zdaniem badana sa niepotrzebna i sluza do zaspokojenia choryc ambicji i fantazji oraz zademonstrowaniu wyzszoaci kobiety nad nastolatkiem
Dlaczego?
Bo w wieku 14-15 lat kazdy chlopak wie jesli z jego narzadami jest cos nie tak a stulejka i prawidlowe zstapienie jader to tak charakterystyczne sprawy ze kazdy potrafi ocenic to sa.
Ja już widze jak chłopak w wieku 14-15 lat wie że z jego narządami jest coś nie w porządku .... Na pewno skończył w tym wieku medycynę i zna się na tych chorobach Na pewno w tym wieku wieku wie o stulejce (chyba po macaniu penisa kolegi albo po współżyciu z nim). Takie wypowiedzi mnie bardzo śmieszą, bo sam wiem że wszystkich chorób narządów płciwoych w tym wieku nie da rady sobie samemu zbadać !!!

Nie mowie o wszystkich chorobach tylko o tych dwu konkretnych i nie trzeba skonczyc medycyny a za to trzeba byc totalnym debilem by nie zauwazyc ze napletek nie schodzi do konca albo ze jedno z jader wciaz tkwi w jamie brzusznej a nie w moszie tam gdzie jego miejsce. A swoje fantazje o kolegach zostaw prosze dla siebie.
Jak ktoś czyta na necie o penisie to wie o jądrach i stulejce. Ale wielu nie czyta i nie intersuje sie tym. Stąd potrzebne są takie badania bilansowe nago.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17684603]
[10.01.2011] 21:11
jurek876
Pisie i cycuszki niech też badają w szkole dziewczynom. Gdy dorosną łatwiej będzie im chodzić do ginekologa. Moja dziewczyna niestety nigdy takich badań nie miała i teraz się boi pójść do ginekologa, mimo, że rozpoczęła już dawno ze mną współżycie. Kilka razy w tygodniu oglądam ją nago i dalej ma kłopot pokazania cycków i pisi przez chwilę u lekarza.

IP i czas połączenia logowane. [17685544]
[10.01.2011] 21:13
piguła...
Janek1717 (11.01.10 18:12):
Kusyy87 (10.12.27 15:06):
Janek1717 (10.12.27 09:27):
Kusy87 (10.12.26 17:18):
Moim zdaniem badana sa niepotrzebna i sluza do zaspokojenia choryc ambicji i fantazji oraz zademonstrowaniu wyzszoaci kobiety nad nastolatkiem
Dlaczego?
Bo w wieku 14-15 lat kazdy chlopak wie jesli z jego narzadami jest cos nie tak a stulejka i prawidlowe zstapienie jader to tak charakterystyczne sprawy ze kazdy potrafi ocenic to sa.
Ja już widze jak chłopak w wieku 14-15 lat wie że z jego narządami jest coś nie w porządku .... Na pewno skończył w tym wieku medycynę i zna się na tych chorobach Na pewno w tym wieku wieku wie o stulejce (chyba po macaniu penisa kolegi albo po współżyciu z nim). Takie wypowiedzi mnie bardzo śmieszą, bo sam wiem że wszystkich chorób narządów płciwoych w tym wieku nie da rady sobie samemu zbadać !!!

Nie mowie o wszystkich chorobach tylko o tych dwu konkretnych i nie trzeba skonczyc medycyny a za to trzeba byc totalnym debilem by nie zauwazyc ze napletek nie schodzi do konca albo ze jedno z jader wciaz tkwi w jamie brzusznej a nie w moszie tam gdzie jego miejsce. A swoje fantazje o kolegach zostaw prosze dla siebie.
Jak ktoś czyta na necie o penisie to wie o jądrach i stulejce. Ale wielu nie czyta i nie intersuje sie tym. Stąd potrzebne są takie badania bilansowe nago.
Nie ważne czy czyta czy nie. Badania bilansowe, są pod kątem czystości miejsc intymnych. Jak się uprzedzi uczniów o takowych badaniach, to przychodzą czyści nie śmierdzący, a jak bez uprzedzenia, to są uzasadnione uniki takich badań nie ze wstydu, tylko niedomytych
narządów płciowych, co jest powodem wielu schorzeń. Dlatego wskazane są takie badania i jak najczęściej dla zdrowia i higieny osobistej.

IP i czas połączenia logowane. [17685556]
[11.01.2011] 11:23
roberttt6
Ja miałem takie badania u lekarza w wieku 18 lat. Taki bilans połączony z badaniami odnośnie wyboru zawodu. Pierwsza wizyta to wystawienie kwitka na badania, krwi, moczu, prześwietlenia płuc. Po tygodniu kolejna wizyta, no i to badanie. Najpierw odczytanie wyników. Sprawdzenie gardła. Polecenie rozebrania się do bokserek. Miałem już takie badanie na kwalifikacji wojskowej, więc lekarka mnie nie zaskoczyła. Obsłuchiwanie, badania brzucha, odruchów. No i pani doktor, powiedziała, żebym ściągnął bokserki. Zatkało mnie. Ociągałem się. Lekarka ponagliła mnie i powiedziała, że to konieczne. Ściągnąłem bokserki. Lekarka zaczęła badać jądra. Zapytała czy je badam sam. Kiedy powiedziałem, że nie to mnie nauczyła jak. Byłem czerwony jak burak. Nie obyło się bez kaszlnięcia na wypadek przepukliny. Zaczęła dobierać się do napletka. Pytała się czy się ściąga w czasie wzwodu. No i zapytała czy mam wytryski nasienia. Myślałem, że to koniec tego upokorzenia, tym bardziej że mały zaczął powstawać. Jednak kazała się obrócić w stronę kozetki, pochylić opierając się łokciami o nią. Powiedziała bym się nie bał i rozluźnił, bo będzie sprawdzać mi odbyt i badać prostatę. Wazelina i palec lekarki zaczął rozpierać mi tyłek. Piekło jak cholera. Wyciągnęła palec i podała mi ręcznik papierowy bym się wytarł z wazeliny. Mój mały był w pełnym wzwodzie. Teraz kazała podejść do wagi. zasłaniałem swoje krocze. Straszne upokorzenie przeżyłem.

IP i czas połączenia logowane. [17687305]
[14.01.2011] 14:13
mama Aurelia
roberttt6 (11.01.11 11:23):
... palec lekarki zaczął rozpierać mi tyłek. Piekło jak cholera ...

Ładnie to, chłopcze, wymyśliłeś, ale z tym piekłem to już przesada.

IP i czas połączenia logowane. [17702008]
[30.09.2014] 13:48
[15.01.2011] 19:20
Janek1717
roberttt6 (11.01.11 11:23):
Ja miałem takie badania u lekarza w wieku 18 lat. Taki bilans połączony z badaniami odnośnie wyboru zawodu. Pierwsza wizyta to wystawienie kwitka na badania, krwi, moczu, prześwietlenia płuc. Po tygodniu kolejna wizyta, no i to badanie. Najpierw odczytanie wyników. Sprawdzenie gardła. Polecenie rozebrania się do bokserek. Miałem już takie badanie na kwalifikacji wojskowej, więc lekarka mnie nie zaskoczyła. Obsłuchiwanie, badania brzucha, odruchów. No i pani doktor, powiedziała, żebym ściągnął bokserki. Zatkało mnie. Ociągałem się. Lekarka ponagliła mnie i powiedziała, że to konieczne. Ściągnąłem bokserki. Lekarka zaczęła badać jądra. Zapytała czy je badam sam. Kiedy powiedziałem, że nie to mnie nauczyła jak. Byłem czerwony jak burak. Nie obyło się bez kaszlnięcia na wypadek przepukliny. Zaczęła dobierać się do napletka. Pytała się czy się ściąga w czasie wzwodu. No i zapytała czy mam wytryski nasienia. Myślałem, że to koniec tego upokorzenia, tym bardziej że mały zaczął powstawać. Jednak kazała się obrócić w stronę kozetki, pochylić opierając się łokciami o nią. Powiedziała bym się nie bał i rozluźnił, bo będzie sprawdzać mi odbyt i badać prostatę. Wazelina i palec lekarki zaczął rozpierać mi tyłek. Piekło jak cholera. Wyciągnęła palec i podała mi ręcznik papierowy bym się wytarł z wazeliny. Mój mały był w pełnym wzwodzie. Teraz kazała podejść do wagi. zasłaniałem swoje krocze. Straszne upokorzenie przeżyłem.
A jakbyś miał chorego penisa i poszedlbyś do lekarza to jak by to było ...??? Też byś małego pokzał a lekarz by go obmacywał !!!!

IP i czas połączenia logowane. [17707824]
[15.01.2011] 23:54
olkae
Mnie rozebrała do majtek. Z gołymi cyckami mnie badała, kręgosłup, wagę ciała i wzrost. Potem wymacała mi piersi i nauczyła ich badania. Zapytała czy miałam okres, i czy jest regularny. po czym kazała mi ściągnąć majtki i położyć na kozetce. Pogrzebała w cipce. No i palec do tyłka, pozaciskała na brzuch. Bolało jak cholera. Powiedziała, że jestem zdrowa jak ryba i rozwijam się prawidłowo. Miałam 17 lat. Upokarzające badanie.

IP i czas połączenia logowane. [17709421]
[20.01.2011] 13:28
janeczka 18 latek
olkae (11.01.15 23:54):
Mnie rozebrała do majtek. Z gołymi cyckami mnie badała, kręgosłup, wagę ciała i wzrost. Potem wymacała mi piersi i nauczyła ich badania. Zapytała czy miałam okres, i czy jest regularny. po czym kazała mi ściągnąć majtki i położyć na kozetce. Pogrzebała w cipce. No i palec do tyłka, pozaciskała na brzuch. Bolało jak cholera. Powiedziała, że jestem zdrowa jak ryba i rozwijam się prawidłowo. Miałam 17 lat. Upokarzające badanie.

A kto Cię badał lekarz mężczyzna czy kobieta, że się wstydziłaś, bo mnie badał szkolny lekarz po studiach medycznych nowo upieczony medyk, mówił, że to jego pierwsze badania i mu pozw2oliłam. Jak macał mi sikorkę, to widać było, że mu penis w spodniach się podnosił i umówiliśmy się na podobne badanie u niego w domu i nie wiem czy iść. Jak mi radzicie iść czy zrezygnować z oferty?

IP i czas połączenia logowane. [17728490]
[06.03.2011] 22:45
Nie.
Mnie się te badania wogóle nie podobają. Nie chodzi o to że nie mam się czym chwalić przed p.doktor bo mam nie chce tylko żeby pierwszą osobą która będzie mi tam grzebać będzie doktor

IP i czas połączenia logowane. [18109010]
[07.03.2011] 11:32
Tomuś___
Czy to prawda ze w trakcie badania penisa Pani doktor kika razy przesuwa "skórką" w góre i w dól ?

IP i czas połączenia logowane. [18110245]
[07.03.2011] 12:13
kubazeszczecina
Nigdy nie zapomnę tego badania. Na lekcji wf pielęgniarka poprosiła nas o przejście do gabinetu lekarskiego. Spodziewalismy się kolejnego szczepienia, więc raz, dwa, trzy w te pędy do gabinetu, żeby jeszcze sobie pograć w kosza. Pielęgniarka poprosiła żeby wchodzić pojedyńczo, byłem pierwszy. Wszedłem razem z nią, w środku siedziała za biurkiem młoda pani doktor, która przeglądała karty. Pielęgniarka poprosiła żebym zdjął koszulkę i obuwie i skarpetki. Lekarka pospiesznie dodała że spodenki też mam zdjąć. Zostałem w samych slipkach i wydawało się, że nie jest źle, ale nie trwało to długo, lekarka poprosiła żebym zdjął slipki. Nie zostawiły na mnie niczego, pielęgniarka zaprosiła mnie na wagę, potem przed tablicę z literkam i na koniec ciśnienie. Pomyslałem koniec, ale nic z tego, przejeła mnie lekarka, notabene była w zawansowanej ciąży. Poprosiła żebym podszedł, wstała założyła słuchawki i zaczęła mnie osłuchiwać to z przodu to z tyłu. Skończył, usiadła myślę koniec, a ona poprosiła żebym podszedł, zrobiłem krok w jej kierunku, a ona poprosiła żebym podszedł jeszcze bliżej. W końcu znalazłem się w zasięgu jej rąk, jedną złapała mnie za prącie, a druga za jądra. Badanie nie należało do przyjemnych, ciągneła mnie za jądra, uciskała i macała je jakby to były orzechy. Na koniec zaczęła zciągac napletek, nie poszło jej jedną ręką to zcągnęła go dwoma. Kilka razy zciągała i zakładała aż zaczołem dostawać erekcji, no i wtedy zakończyła. Powiedziała że wszystko w porządku i mam sie ubrać. Nigdy tak szybko nie dostałem wzwodu i nigdy nie czułem się tak głupio i taki bezsilny. To trzeba przeżyć.

IP i czas połączenia logowane. [18110432]
[07.03.2011] 12:24
Tomuś___
Ja mam jeszcze jedno pytanie czy to tak naprawde prawdą jest ze w czasie badania gdy lekarka dotyka penisa to może on stanać i może kilka kropli nasienia z niego wypłynąc w trakcie badania ?

IP i czas połączenia logowane. [18110489]
[07.03.2011] 21:30
on67879
Może stanąć z wrażenia. Szczególnie w młodym wieku. A penis nawet może się zaślinić i wypłynie prejalkulat. Nie bój się to normalne i prawidłowe, nikt się temu w młodym wieku nie dziwi.

IP i czas połączenia logowane. [18112842]
[11.03.2011] 18:19
Michał 19
Ja w całej szkole podstawowej i gim, miałem badania u higienistki całkiem nago, jestem do tego przyzwyczajony...
Wchodząc do gabinetu higienistka za każdym razem mówiła: proszę się rozebrać, skarpetki i majtki ściągnąć bo muszę was zważyć nago, była stara i gruba to nie wstydziłem się. najgorzej jak w ostatniej klasie gim było to samo a tam nowa piguła, i też do naga się kazała rozebrać.
jak mierzyła mi obwód klatki piersiowej to lekko mi stanął, widziała to i się uśmiechnęła...

IP i czas połączenia logowane. [18128045]
[15.03.2011] 23:26
miloszek1984  miloszek1984@tlen.pl
hej witam a ja bym chcial skorzystac z takiego badanka

IP i czas połączenia logowane. [18143964]
[20.04.2011] 10:09
makabra95
Rok szkolny sie kończy i te durne badania też

IP i czas połączenia logowane. [18288832]
[20.04.2011] 13:14
26lat
Ja w żadnej ze szkół do których uczęszczałem nie musiałem pokazywać penisa.... no chyba, że w zerówce tylko ten 1 raz...

IP i czas połączenia logowane. [18289355]
[24.04.2011] 15:03
Krzysiek29
Tak czytam ten temat od pewnego czasu i widzę że niewiele się zmieniło od czasów kiedy ja chodziłem do szkoły. Wiem że dla nastolatka pokazanie ptaszka i to jeszcze w sytuacji gdy są dwie kobiety jest strasznie krępujące, ale niestety takie badania są konieczne dla waszego zdrowia. U mnie w szkole badania stanu zdrowia odbywały się co rok i dzięki temu trzech moich kolegów cieszy się teraz z dzieci swoich, a mój najlepszy przyjaciel jest mi wdzięczny za wsparcie duchowe podczas badania bo dzięki temu żyje lekarz wykrył badając mu prostatę guzka i okazało się że to rak. Ja teraz sam asystuje przy badaniach w szkole mojemu ojcu który jest lekarzem i może dlatego że jest 2 facetów w gabinecie chłopaki nie mają specjalnych problemów z rozbieraniem się. Standartowo bada się wzrok, słuch, mierzy się waży, osłu@@@e, mierzy ciśnienie, sprawdza się postawę, potem lekarz idzie za parawan kolejno woła chłopców pojedynczo bada penisa, a potem każe się odwrócić i bada prostatę oraz odbyt. Chłopaki mają czasem uwagi czy konieczne jest wkładanie palca w pupę ale są grzeczni ogólnie bo w gabinecie jest 2 facetów i nie czują się tak skrępowani jak przy kobietach i na pewno czują się bezpieczniej. Za to jak przychodzi czas szczepień to zaczynają znacznie bardziej panikować niż podczas badań czy bilansu. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18303500]
[04.05.2011] 11:53
stetoskop
Znalazł się specjalista od opowiadań erotycznych.

IP i czas połączenia logowane. [18342716]
[10.05.2011] 21:15
Krzysiek29
stetoskop (11.05.04 11:53):
Znalazł się specjalista od opowiadań erotycznych.
Tak specjalista od opowiadań erotycznych a czy to jest forum na temat opowiadań erotycznych chyba nie. Ja akurat jestem pielęgniarzem i przeprowadzam z ojcem który jest lekarzem jakie badania dla męskiej części szkoły. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18367277]
[27.05.2011] 15:03
Konradek niepol
Jak ktoś chce to chętnie powiem jak badanie wygląda.. mam 16 lat.. GG : 34747115

IP i czas połączenia logowane. [18424278]
[28.05.2011] 20:17
malwinaka 13 lat
Konradek niepol (11.05.27 15:03):
Jak ktoś chce to chętnie powiem jak badanie wygląda.. mam 16 lat..No to opisz jak wygląda, bo mam takie badanie mieć. GG : 34747115

IP i czas połączenia logowane. [18428835]
[31.05.2011] 15:05
Konradek niepol
Ale.. ty chyba dziewczyna jestes

IP i czas połączenia logowane. [18437465]
[06.06.2011] 07:01
Konradek
Jak ktoś chce to chętnie powiem jak badanie wygląda. GG : 34747115

IP i czas połączenia logowane. [18457834]
[13.06.2011] 18:52
gośc123456
--ziom-- (07.11.18 00:36):
ja mam 13 lat i w zwodzie jakieś 9 cm

ja mam tyle samo i ten sam wiek

IP i czas połączenia logowane. [18485021]
[13.06.2011] 19:39
penis000
gośc123456 (11.06.13 18:52):
--ziom-- (07.11.18 00:36):
ja mam 13 lat i w zwodzie jakieś 9 cm

ja mam tyle samo i ten sam wiek
O jacie... Ja teraz bedę mial 13 lat w czerwcu i jak mi stoi to mam 6,3 cm ;/ urosnie mi? ;/

IP i czas połączenia logowane. [18485161]
[20.06.2011] 20:22
Kibelek
jestem dziewczyną badała mi narzady kazała mi położyć się na leżance połozylam sie nagle zdjela mi majtki i oglądała narzady bardzo mnie bolało

IP i czas połączenia logowane. [18512084]
[08.07.2011] 13:59
Rosondny
Te filmiki które umieszczacie to są dal pedofilów!!! te forum jest dla zboczeńców

IP i czas połączenia logowane. [18580052]
[10.07.2011] 13:44
dido
biedrone_czka23 (11.07.09 15:50):
W sumie są ludzie którzy się zajmują takimi badaniami na przykład badają jakość ludzkiej spermy http://seksbaza.com i muszą mieć próbki..
Wszystko trzeba zrozumieć chociaż jak by mnie się trafiło takie badanie tez nie byłabym szczęśliwa.

Na badaniach szkolnych nie badają u dzieci spermy, bo jeszcze nie mają.
Na tych badaniach chodzi o rozwój płciowy młodzieży. Przy tych badaniach często u chłopców wykrywa się stulejkę lub inne wady prącia.

IP i czas połączenia logowane. [18587304]
[27.07.2011] 23:20
jadzia565
u nasz w trzeciej klasie gimnazjum było badanie bilansowe na którym trzeba było się rozbierać do naga. było to na lekcji w-fu proszono nas po 2 dziewczyny do gabinetu pielęgniarki zgodnie z listą kazano się rozebrać do bielizny i badanie ciśnieni, wzroku, słuchu zaglądała pielęgniarka do gardła a później prosiła za parawan i tam było najgorsze siedział młody doktorek i najpierw wywiad czy współżyje i pytania o miesiączkę później poprosił żeby zdjąć bieliznę co było dla mnie mocnym przeżyciem ale zrobiłam to na co on podszedł do mnie i zaczoł obsłuchiwać klatkę mówiąc wszystko pożądku teraz zbadamy piersi i kazał podnieść ręce do góry a sam zaczął masować piersi robił to bardzo delikatnie. myślałam ze na tym się skończy ale nie powiedział że teraz jeszcze zbada moje narządy więc kazał się położyć na plecach nogi stopami złączyć tak żeby moja cipka była na widoku. założył rękawiczki i zaczął dotykać mnie po pochwie lekko masował i delikatnie włożył jeden palec macał tak chwilkę i powiedział ze jest wszystko dobrze ale jeszcze zbada mi pupę i żebym odwróciła łokcie oparła na leżance a pupę wypięła to było upokarzające ale tak zrobiła on wziął najpierw jakiś żel i delikatnie rozchylając moje pośladki zaczął masować po mojej dziurce aż w końcu poczułam jak wkłada mi palec do pupy delikatnie włożył tak kilka razy aż w końcu energicznie zanurzył się głęboko w mojej pupie. i tak ruszał nim a drugą ręką naciskał mi na brzuch było to nawet przyjemne po czym powiedział że jest zdrowa i prawidłowo się rozwijam.

IP i czas połączenia logowane. [18645284]

1 «   10 11 12 13 14   » 20 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat