o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Badania w szkolnym gabinecie

1 «   33 34 35 Strony tematu:
[14.04.2017] 00:14
uu111
zirytowany (17.04.2017.13 19:37):
Lel330 (17.04.2017.09 23:26):
Ale co wy się tak uczepiliście tych badań? Sam chodzę do trzeciej gimnazjum i rok temu przeszedłem bilans. Doktor tylko zbadał jajka i sprawdził, czy napletek schodzi, a dzięki temu przynajmniej wiem, że wszystko jest tam na dole w porządku. Jakoś nie czuję się zgwałcony, ani poszkodowamy psychicznie.

jedyny normalny chyba tutaj

Tu nie chodzi o to, aby się nie badać, ale żeby podczas badania były zachowane "cywilizowane" standardy i to równe dla obu płci. Dodatkowo nieletni powinien mieć możliwość wyboru lekarza, który go bada (tak jak każdy inny pacjent), czyli np. jego płci. Zresztą podczas bilansu chłopcy powinni dostawać skierowanie do urologa, a dziewczęta do ginekologa - czyli nie powinno być żadnych intymnych badań podczas bilansu, bo od tego są odpowiedni specjaliści.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22708300]
[14.04.2017] 18:54
zirytowany
a jak będziesz miał wypadek i nieprzytomnego Cię przywiozą do szpitala to będą czekać aż odzyskasz przytomzność żeby zapytać czy zgadasz się żeby kobieta lekarz przeprowadziła pilną operację bo akurat ona ma dyżur?

IP i czas połączenia logowane. [22708957]
[14.04.2017] 21:25
ktośtaki
zirytowany (17.04.2017.14 18:54):
a jak będziesz miał wypadek i nieprzytomnego Cię przywiozą do szpitala to będą czekać aż odzyskasz przytomzność żeby zapytać czy zgadasz się żeby kobieta lekarz przeprowadziła pilną operację bo akurat ona ma dyżur?

No ale to już jest chyba inna sytuacja. Nie mieszajmy badania kontrolnego z nagłym wypadkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22709030]
[14.04.2017] 22:48
uu111

W nagłym wypadku każdy jest zobowiązany do ratowania życia poszkodowanego i jeżeli jest taka potrzeba to rozbierze go do naga nawet jak nie jest lekarzem. Zresztą na SOR to jest rutynowo robione jak przywiozą kogoś z wypadku. Lekarz musi widzieć całe ciało i mieć dostęp do każdego miejsca. W takich wypadkach nikt do nikogo nie ma pretensji, że ktoś kogoś widział nago.
My tutaj mówimy o zwykłych badaniach przesiewowych dotyczących dzieci, w których nie ma potrzeby niepotrzebnie ich dodatkowo molestować. Takie badania powinny się odbywać w sposób poprawny i nieupokarzający. Jaki jest np. sens rozbierania do naga od razu po wejściu do gabinetu skoro badanie genitaliów jest na końcu i trwa 30 sekund, a nago trzeba chodzić przez 15 minut. Ewidentnie jest to celowe upodlanie nie mające ani podstaw medycznych, ani np. oszczędność czasu, bo ile trwa zdjęcie majtek - dodatkowe trzy sekundy ?

IP i czas połączenia logowane. [22709078]
[17.04.2017] 11:58
Janek1717
ktośtaki (17.04.2017.14 21:25):

No ale to już jest chyba inna sytuacja. Nie mieszajmy badania kontrolnego z nagłym wypadkiem.

A nagły wypadek czy badanie bilansowe jak musi być nago to musi !!! róznicy żadnej nie ma, chyba że lekarz będzie badał ciuchy zamiast ciała !!!

IP i czas połączenia logowane. [22710865]
[22.11.2017] 22:54
[17.04.2017] 21:16
mm123
Janek1717 (17.04.2017.17 11:58):

A nagły wypadek czy badanie bilansowe jak musi być nago to musi !!! róznicy żadnej nie ma, chyba że lekarz będzie badał ciuchy zamiast ciała !!!

Lekarz ma mieć odsłoniętą tą część którą bada. Według aktualnych zaleceń nawet kobieta u ginekologa nie może być cała goła - np. odsłania dół, potem ubiera się i odsłania górę. Zmuszanie bez potrzeby do rozebrania do naga od razu po wejściu, kiedy nie ma takiej potrzeby, bo badanie intymne jest tylko jednym z badań (i to chyba najkrótszym) podchodzi pod celowe molestowanie seksualne, szczególnie jak lekarzem jest osoba o przeciwnej płci. Swoją drogą największy odsetek pedofilek wśród kobiet jest m.in. wśród lekarek, więc każde bzdurne rozebranie bez potrzeby pacjenta powinno być uzasadnione medycznie, dokładnie tak samo jak rozebranie przez lekarza mężczyznę pacjentki - tutaj żadnych różnic nie ma, bo kobieta podnieca się dokładnie tak jak mężczyzna (tylko zwykle tego wprost nie widać). Nieuzasadnione rozebranie zraża pacjenta do badań w przyszłości i wręcz może to być przyczyną śmierci (bo ktoś miał wczesne objawy nowotworu i nie poszedł, bo np. miał jakąś traumę z dzieciństwa).

IP i czas połączenia logowane. [22711375]
[18.04.2017] 21:03
Janek 1717
mm123 (17.04.2017.17 21:16):
Janek1717 (17.04.2017.17 11:58):

Lekarz ma mieć odsłoniętą tą część którą bada. Według aktualnych zaleceń nawet kobieta u ginekologa nie może być cała goła - np. odsłania dół, potem ubiera się i odsłania górę. Zmuszanie bez potrzeby do rozebrania do naga od razu po wejściu, kiedy nie ma takiej potrzeby, bo badanie intymne jest tylko jednym z badań (i to chyba najkrótszym) podchodzi pod celowe molestowanie seksualne, szczególnie jak lekarzem jest osoba o przeciwnej płci. Swoją drogą największy odsetek pedofilek wśród kobiet jest m.in. wśród lekarek, więc każde bzdurne rozebranie bez potrzeby pacjenta powinno być uzasadnione medycznie, dokładnie tak samo jak rozebranie przez lekarza mężczyznę pacjentki - tutaj żadnych różnic nie ma, bo kobieta podnieca się dokładnie tak jak mężczyzna (tylko zwykle tego wprost nie widać). Nieuzasadnione rozebranie zraża pacjenta do badań w przyszłości i wręcz może to być przyczyną śmierci (bo ktoś miał wczesne objawy nowotworu i nie poszedł, bo np. miał jakąś traumę z dzieciństwa).

najlepiej niech lekarze badają w spodniach i kurtce a operacje robią be e które leczą bez dotyku

IP i czas połączenia logowane. [22712600]
[19.04.2017] 10:16
Pielęgniarka
dzisiaj w przychodni są badani chłopcy z 2 kl gim są z matkami .W trakcie badań matki same przypominają o sprawdzeniu dojrzewania .Jeden z chłopaków sie wstydził to sama podeszła do niego i zdjęła mu majtki wiec jest różnie .

IP i czas połączenia logowane. [22712997]
[19.04.2017] 10:34
Pielęgniarka
najlepiej chłopakowi zdjąć majtki nie spodziewanie wtedy jest mniej zestresowany .Nie raz od razu chlopak jest rozbierany do naga to zależy od sytuacji . czasami mają erekcję i jest to normalne w tym wieku i też maja badanego penisa .Przed badaniem np mamy jeszcze myją swoich synów też o tym mówią wiec to jest bardzo różnie i to są dzieci jeszcze i koniec .W szkole też przeprowadzamy badania i wtedy od razu żeby się nie męczyć chłopcy od razu są badani na nagusa i koniec jest spokój czekają na swoją kolej .

IP i czas połączenia logowane. [22713021]
[19.04.2017] 21:39
ktos111
Pielęgniarka (17.04.2017.19 10:34):
najlepiej chłopakowi zdjąć majtki nie spodziewanie wtedy jest mniej zestresowany .Nie raz od razu chlopak jest rozbierany do naga to zależy od sytuacji . czasami mają erekcję i jest to normalne w tym wieku i też maja badanego penisa .Przed badaniem np mamy jeszcze myją swoich synów też o tym mówią wiec to jest bardzo różnie i to są dzieci jeszcze i koniec .W szkole też przeprowadzamy badania i wtedy od razu żeby się nie męczyć chłopcy od razu są badani na nagusa i koniec jest spokój czekają na swoją kolej .

A dziewczyny to jak są badane ? Przychodzą z ojcami ? To, że matki tak się zachowują w stosunku do swoich nastoletnich synów to wiadomo od dawna - pedofilia u kobiet jest powszechna, ale maskowana "troską" matki - ciekawe co by sądziły kobiety jakby ojciec podobnie "dbał" o zdrowie i higienę córek ?

IP i czas połączenia logowane. [22713643]
[19.04.2017] 21:56
ktos111
Pielęgniarka (17.04.2017.19 10:16):
dzisiaj w przychodni są badani chłopcy z 2 kl gim są z matkami .W trakcie badań matki same przypominają o sprawdzeniu dojrzewania .Jeden z chłopaków sie wstydził to sama podeszła do niego i zdjęła mu majtki wiec jest różnie .

I dlatego do lekarza dzieci powinny chodzić z ojcami, bo matki to patologia. Rozumiem, że rodzic chce mieć pewność, że z dzieckiem jest wszystko OK, ale badanie powinno odbyć się za parawanem, w jak najmniejszym stopniu molestując dziecko. Trudno aby 15 latek zmuszony do paradowania z erekcją przed matką, lekarką i pielęgniarką nie odniósł jakiegoś nawet minimalnego urazu. Te matki to sobie robią opinię u swoich dzieci.Za parę lat chłopak dorośnie i zrozumie, że zachowanie matki nie było normalne, bo myjąca i oglądająca 15 latka z erekcją matka jest zboczona i ma "odchyłki". Ja bym swoich dzieci nie zostawił z taką babcią.

IP i czas połączenia logowane. [22713657]
[20.04.2017] 18:11
Patrykowski
ktos111 (17.04.2017.19 21:56):

I dlatego do lekarza dzieci powinny chodzić z ojcami, bo matki to patologia. Rozumiem, że rodzic chce mieć pewność, że z dzieckiem jest wszystko OK, ale badanie powinno odbyć się za parawanem, w jak najmniejszym stopniu molestując dziecko. Trudno aby 15 latek zmuszony do paradowania z erekcją przed matką, lekarką i pielęgniarką nie odniósł jakiegoś nawet minimalnego urazu. Te matki to sobie robią opinię u swoich dzieci.Za parę lat chłopak dorośnie i zrozumie, że zachowanie matki nie było normalne, bo myjąca i oglądająca 15 latka z erekcją matka jest zboczona i ma "odchyłki". Ja bym swoich dzieci nie zostawił z taką babcią.

I tutaj zgadzam się w całej rozciągłości. Najgorzej jak ojca nie ma wcale. Sam jestem w takiej sytuacji. Można powiedzieć ze jestem ofiarą matki i jej zboczonej siostrunii.

IP i czas połączenia logowane. [22714721]
[20.04.2017] 18:45
??????

rodzice nie powinny byc przy takim badaniu

IP i czas połączenia logowane. [22714756]
[20.04.2017] 23:35
Ciekawyyyyy
Patrykowski (17.04.2017.20 18:11):

I tutaj zgadzam się w całej rozciągłości. Najgorzej jak ojca nie ma wcale. Sam jestem w takiej sytuacji. Można powiedzieć ze jestem ofiarą matki i jej zboczonej siostrunii.

Patrykowski Opwowiedz o tym coś więcej

IP i czas połączenia logowane. [22715096]
[21.04.2017] 07:44
Patrykowski
Ciekawyyyyy (17.04.2017.20 23:35):

Na badaniach bilansowych byłem. Tym razem sam. Dostałem kartkę że matka zgadza sie na takie badanie. Musiałem rrozebrać się do majtek. Zmierzenie, ważenie itd. Na koniec majtki do kolan. Lekarka pomacała mi jajka Zsuneła napletek i to wszystko. Nawet mi nie stanął. Co do sytuacji rodzinnej to ojca nigdy nie miałem. Miałem oczyma ale jak miałem 8 lat się wyprowadził. Mama często widziała mnie gołego. Ze zwodem też. Reszta nie jest na ten temat i raczej nie na forum.

IP i czas połączenia logowane. [22715223]
[21.04.2017] 09:46
Pielęgniarka
Patrykowski (17.04.2017.21 07:44):

Na badaniach bilansowych byłem. Tym razem sam. Dostałem kartkę że matka zgadza sie na takie badanie. Musiałem rrozebrać się do majtek. Zmierzenie, ważenie itd. Na koniec majtki do kolan. Lekarka pomacała mi jajka Zsuneła napletek i to wszystko. Nawet mi nie stanął. Co do sytuacji rodzinnej to ojca nigdy nie miałem. Miałem oczyma ale jak miałem 8 lat się wyprowadził. Mama często widziała mnie gołego. Ze zwodem też. Reszta nie jest na ten temat i raczej nie na forum.

Dzisiaj też 2 chłopaków przyszło na badanie z kartami od matki i jest to honorowane .Od razu był badany jeden następnie drugi chłopak /Byli speszeni .wstydzili się ale wykonywali wszystkie polecenia bez ociągania się .Obydwoje w trakcie badania mieli erekcję można wtedy lepiej zaobserwować jak schodzi napletek . Przypominamy że należy podczas kąpieli codziennie ściągać napletek i myć się tam dokładnie bo chłopcy o to nie dbają . Matki mówiły właśnie że pilnują podczas kąpieli tego żeby ściągali napletek i myli się tam .

IP i czas połączenia logowane. [22715308]
[27.04.2017] 15:03
Gryzly
Patrykowski (17.04.2017.21 07:44):

Nie bądź taki tajemniczy. Opisz co było

IP i czas połączenia logowane. [22721484]
[03.05.2017] 16:47
Sjsjs
PoszukiwaczSkarbow (15.02.2015.03 14:26):
Hej, jeśli miesiliście takie badania, lub po prostu chcecie popisać to śmiało GG:52322410 Piszcie nawet jak jestem niedostępny, z chęcią poznam jakiegoś fajnego chłopaka najlepiej w wieku 16-19 lat [niedlugo napisze

IP i czas połączenia logowane. [22727254]
[04.05.2017] 08:36
skotion taksonction
Pielęgniarka (17.04.2017.21 09:46):

Co ty pier***dolisz? Do lekarza w ogóle się nie chodzi na przedmiotowe okropności, to raz, dwa - 15 to nie dziecko to już młodzież pajacu. a po trzecie ta pielęgniarka to też pajac żarty se robi a ty wierzysz w te bzdury z matkami.

IP i czas połączenia logowane. [22727892]
[04.05.2017] 08:46
urojenia
.

Dzisiaj też 2 chłopaków przyszło na badanie z kartami od matki i jest to honorowane .Od razu był badany jeden następnie drugi chłopak /Byli speszeni .wstydzili się ale wykonywali wszystkie polecenia bez ociągania się .Obydwoje w trakcie badania mieli erekcję można wtedy lepiej zaobserwować jak schodzi napletek . Przypominamy że należy podczas kąpieli codziennie ściągać napletek i myć się tam dokładnie bo chłopcy o to nie dbają . Matki mówiły właśnie że pilnują podczas kąpieli tego żeby ściągali napletek i myli się tam .

IP i czas połączenia logowane. [22727905]
[04.05.2017] 22:27
uu22
skotion taksonction (17.05.2017.04 08:36):

Co ty pier***dolisz? Do lekarza w ogóle się nie chodzi na przedmiotowe okropności, to raz, dwa - 15 to nie dziecko to już młodzież pajacu. a po trzecie ta pielęgniarka to też pajac żarty se robi a ty wierzysz w te bzdury z matkami.

To nie do końca może być nieprawda ponieważ dopiero nieletni od 16 roku życia za zgodą rodzica może być sam w gabinecie. Czyli bilans 15 latka z matką jest jak najbardziej możliwy. Rozebranie do naga po wejściu do gabinetu także. Jak chłopak jest mało asertywny to się rozbierze. Po to jest wymóg obecności rodzica, aby przeciwdziałał nadużyciom. Normalny rodzic by zaprotestował, bo nie ma powodu, aby pacjent był goły podczas całej wizyty. Matka z "odchyłami" nie zaprotestuje i będzie miała podniecające "przedstawienie".

IP i czas połączenia logowane. [22728886]
[22.07.2017] 01:17
yrotsurt
Opowiem wam jak wyglądał mój bilans rok temu.
W 3 klasie gimnazjum pani pielęgniarka powiedziała że mamy się do niej zgłosić po karty bilansowe z którymi mamy iść do przychodni by wykonać wszystkie badania więc poszedłem po kartkę i pani pielęgniarka powiedziała że mamy iść z rodzicem.
Kilka dni później poszedłem z mamą do naszej przychodni po zarejestrowaniu sie i kilkudziesięciu minutach oczekiwania przyszła kolej na mnie.
Weszliśmy do gabinetu powitała nas pani doktor około 40 letnia i spytała sie w jakiej sprawie więc odpowiedziałem źe przyszedłem na bilans.
Zaczęło sie badanie standardowo wzrost,waga,sprawdzenie kręgosłupa itd.. Po wykonaniu wszystkich podstawowych badań pani doktor spytała się mojej mamy czy wyraża ona zgodę na to źeby została sprawdzona moja dojrzałośc płciowa. Moja mama zgodziła się. Wtedy pani doktor poprosiła mnie abym rozebrał sie do naga. Zmieszałem się powoli zdjąłem wszystko oprócz majtek i wtedy pani doktor zpojrzała na mnie surowo i powiedziała:
- No szybciej nie mamy całego dnia
- Ale ja się wstydzę odparłem
- Nie ma czego odpowiedziała pani doktor.
Sćiągnąlem wiec majtki i pani doktor powiedziała :
- Bardzo ładnie
- Marcin ostatnio nago to widziałam cię jak miałes 6 lat - powiedziała moja mama- widze źe duźo sie zmieniło - zaśmiala sie.
Zrobiłem się czerwony,a pani doktor zaczęla zadawać pytania o owłosienie łonowe, masturbacje i inne różne rzeczy. Odpowiadałem na wszystkie pytania lekko speszony gdyż obecnośc mamy mi nie pomagała. Po wszystkich pytaniach pani doktor kazała mi się położyc na kozetce i zaczęła sie przyglądać mojemu sprzętowi gdy go dotykała powoli dostawałem erekcji
- Spokojnie kolego- zażartowała
Moja mama dokładnie przyglądała sie całej sytuacji.
Po sprawdzeniu sprzętu zmierzeniu powiedziała że moge się ubierać. Gdy to robiłem wypisywała kartkę bilansową i powiedziała do mojej mamy :
- Syn jest zdrowy nie ma sie co przejmować
- A tam na dole teź- zażartowała mama.
- Na dole jest rewelacyjnie- odpowiedziała pani doktor śmiejąc sie.
Pani doktor oddała mi kartę poźegnaliśmy sie i to tyle

IP i czas połączenia logowane. [22774614]
[17.10.2017] 22:29
Ann201
Ja może opowiem, jak to wygląda od strony dziewczyn, bo tutaj są opisane praktycznie tylko badania chłopców.
Do majtek nam nikt raczej nie zagląda, bo i po co? U nas i tak nic nie ma "na zewnątrz".
Ja byłam badana w bieliźnie, ale podobno gdzieniegdzie pozwalają ściągnąć tylko bluzkę.
No i warto przygotować się, że mogą pytać o okres (kiedy był pierwszy).
Jednym zdaniem: nic strasznego.

IP i czas połączenia logowane. [22821281]
[25.10.2017] 01:04
Rozebrany13
U mnie w szkole było tak (14 lat)... Były brane po dwie osoby na lekcji.. Chłopak i Dziewczyna.. Najpierw wchodziła Dziewczyna, miała badania i wgl. z czego się dowiedziałem, to bez stanika i bez majtek !!! (dla nich to była masakra), potem gdy dziewczyna zaczęła się ubierać, to wchodził chłopak, (podkreślam, że dziewczyna znążyła założyć TYLKO MAJTKI ! Więc piersi to ja już widziałem, dziewczyna się lekko zawstydziła i przerwała i tak siedziała w samych majtkach (Pielęgniarka gdzieś wyszła w tym czasie).. Dla mnie to był z lekka szok.. Dziewczyna się zaczeła ubierać, a ja nie mogłem oderwać wzroku.. Potem gdy dziewczyna już wychodziła, pielęgniarka kazała mi się rozebrać (dziewczyna jeszcze nie wyszła.. Ja się rozbierałem, a ona POWOLI wiązała buty -.-). pielęgniarka podniosła głos dlaczego tak siedzę i nie rozbieram się.. powiedziałem: Ale prz... - nie zdążyłem dokończyć, gdy pielęgniarka mi przerwała i powiedziała: Mam ci pomóc ?! - Więc się rozebrałem i stałem w majtkach.. Dziewczyna prawie wyszła, gdy pielęgniarka zdjęła mi majtki i zaczęła mnie macać... Po tym dopiero dziewczyna wyszła. Potem ustaliliśmy, że zachowamy to w tajemnicy. Ona widziała mnie z tyłu nago, a ja widziałem ją siedzącą w samych majtkach.

IP i czas połączenia logowane. [22824635]
[25.10.2017] 01:07
Bilans Gospodyni Na koloniach
- No to teraz do kąpieli i spać zakomenderowała gdy leciały już napisy po skończonym serialu.
Kamil kiwnął głową na znak że rozumie i pomaszerował na pięterko po przybory do mycia. Łazienka znajdowała się na parterze i była współdzielona z gospodynią. Chłopak przebrawszy się w piżamę znalazł się w niej po chwili. Umywalka, wanna, sedes i jakieś szafki to wszystko stanowiło wyposażenie tego pomieszczenia. Ogromny elektryczny bojler dopełniał wystroju i wskazywał na swym wskaźniku że woda ma odpowiednią temperaturę. Chłopak odkręcił kurek z ciepła wodą i oczekując na napełnienie wanny wodą umył zęby. Odczekał jeszcze chwilę, wpuścił pod strumień wody nieco szamponu by stworzyć pianę i rozebrawszy się do naga znalazł si w wannie. Zanurzył swe ciało w wodzie i leżąc oczekiwał aż poziom wody osiągnie ten stan jaki sobie założył. Gdy wody było już wystarczająco zakręcił kurek i począł się myć. Woda była ciepła i chłopak z lubością wylegiwał się w wannie. Nagle drzwi od łazienki otwarły się i przerażony Kamil zobaczył ubraną w kwiecista podomkę panią Krysię.
- Ale ja się kapie.. wydukał speszony.
- Dobrze , mama prosiła bym dopilnowała abyś dokładnie się wykąpał - usłyszał w odpowiedzi.
Drzwi od łazienki i zarazem WC miały zamek w drzwiach lecz nie było do niego klucza. Dlatego też gospodyni mogła sobie ot tak bezkarnie wtargnąć gdy on zażywał kąpieli.
- Ale ja umiem się dobrze umyć odparł speszony widząc że kobieta nie ma zamiaru wyjść.
Szczęśliwie zrobiona z szamponu piana pokrywała tafle wody zakrywając jego nagie ciało. Chłopak praktycznie był już prawie kompletnie umyty, pozostawało tylko umycie głowy i spłukanie na koniec całego ciała.
- Pleców na pewno sam sobie dobrze nie umyjesz stwierdziła gospodyni i bez pardonu sięgnęła po gąbkę unoszącą się na wodzie w okolicach stóp chłopaka.
- Ale proszę Pani. próbował zaoponować chłopak.
- No już bez gadania, mama mówiła że mam Cię dopilnować i zwracała uwagę na kąpiel- usłyszał stanowczą odpowiedź.
- Ale ja sam. syknął.
- No już odchyl się usłyszał w odpowiedzi.
- Ja sam odparł.
- Przestań , przecież wiem że Twoja matka wchodziła tu jak się kąpałeś i nie robiłeś takich ceregieli sparowała gosposia.
Rzeczywiście mogła to dojrzeć gdyż matka przynajmniej dwukrotnie jak tu byli wchodziła do łazienki gdy on się kapał. Ot po prostu ona suszyła sobie włosy a on wylegiwał się w wannie czekając z myciem aż matka wyjdzie. Czasami matka też sama wychodziła z inicjatywą by umyć mu plecy. Ale to była jego mama , a nie obca baba, która teraz szorowała go gąbką po plecach. Czuł się zażenowany i zawstydzony tym co wyprawiała gospodyni.
- Dobrze, teraz umyjemy głowę stwierdziła gosposia i puściła na jego czuprynę strumień wody.
Nim zdążył cokolwiek powiedzieć krople wody spływały po jego twarzy. Po chwili poczuł że jej dłonie masują jego czaszkę i zamknął oczy gdyż kontakt oczu z szamponem mógł skutkować pieczeniem narządu wzroku. Strumień ciepłej wody spływającej po jego głowie dał sygnał że mycie głowy za chwile będzie zakończone. Dotyk dłoni pani Krysi na jego karku i głowie podziałał nieco na jego męskość. Ku przerażeniu chłopca penis zaczął nabierać długości i podnosić się ku górze. Na razie jeszcze o tym fakcie wiedział tylko on gdyż wszechobecna piana zakrywała resztę jego ciała.
- Dobrze, wstań to Cię spłukam usłyszał.
- Ale ja sam próbował coś zrobić.
- No już wstawaj, bez dwóch zdań usłyszał głos pani Krysi.
- Nie ja sam odparł.
- Słuchaj, obiecałeś mamie że będziesz się mnie słuchał i po co te sceny wstydliwości. Jestem za Ciebie odpowiedzialna i jeśli myślisz że nie widziałam nigdy nagiego chłopaka to się mylisz sparowała krótko kobieta.
Nie miał zamiaru dyskutować. Obiecał matce że będzie się słuchał pani Krysi i choć teraz wstydząc się musiał w jakiś sposób się przełamać podjął decyzję by wstać. Nim to zrobił obiema dłońmi zasłonił swego sterczącego już ptaszka i podniósł się z wanny.
- No dobrze skwitowała jego ruch gospodyni.
Poczuł strumień wody spłukujący z jego ciała resztki piany. Miał zamknięte oczy. Czuł tylko ciepły strumień wody pieszczący jego nagie ciało. Stał tyłem do pani Krystyny a ta prócz tego że kierowała na niego strumień wody to jeszcze dłonią dotykała jego pośladków , pleców i karku, niby to zrzucając pianę z ciała.
- Odwróć się - zakomenderowała i chłopak posłusznie odwrócił się frontem do niej.
Obiema dłońmi szczelnie zakrywał swoje przyrodzenie. Czuł jednak pod dłońmi że jego penis urósł już do monstrualnych rozmiarów. Strumień wody opłukał jego tors, kark i inne przednie części ciała. Chłopak mocno zaciskał dłonie na wzwiedzionym członku tak by ta kobieta nie mogła go zobaczyć. Nie było to łatwe gdyż wzwiedziony penis stawał się coraz bardziej twardy i dłuższy. Wreszcie gdy pani Krysia zakręciła kurek z wodą otworzył oczy mając nadzieję że teraz wyjdzie. Był całkowicie wypłukany z piany.
- Na pewno dobrze się wymyłeś? zapytała ni z gruszki ni z pietruszki patrząc na nagiego chłopca, który swymi dłońmi zakrywał przed nią swe klejnoty.
- Tak odparł pewnie.
- A, tam powiedziała wskazując na zakryte klejnoty chłopca.
Zarumienił się, tak przynajmniej czuł to na sobie.
- Tam, też odparł cicho.
- Usunąłeś sobie serek? zapytała patrząc chłopcu prosto w oczy.
- Jaki serek? zapytał zdziwiony.
- Mastkę usłyszał w odpowiedzi.
To stwierdzenie było dla niego obce. Nie za bard

IP i czas połączenia logowane. [22824636]
[25.10.2017] 01:11
Bilans Gospodyni Na koloniach2
Jaki serek? zapytał zdziwiony.
- Mastkę usłyszał w odpowiedzi.
To stwierdzenie było dla niego obce. Nie za bardzo wiedział o co chodzi. Nikt na ten temat z nim nigdy nie rozmawiał.
- Pokaż , bo chyba tego nie zrobiłeś usłyszał nim zdołał coś powiedzieć i poczuł jak dłonie pani Krysi lądują na jego dłoniach zakrywających krocze.
- Ale, nie co pani robi? odparł.
Poczuł że dłonie kobiety chcą by jego dłonie odkryły to co skrywały do tego czasu.
- Co Pani robi, tak nie wolno zaoponował.
- Dzieciaku, puść te ręce i pokaż mi swego ptaszka, jeśli nie wiesz co to mastka to nigdy pewnie jej nie usuwałeś ,a ja kiedyś byłam pielęgniarką w szkole i wiem że nie usunięcie jej może grozić zapaleniem usłyszał stanowcze zdanie pani gosposi.
- Zapaleniem czego? przeszło chłopcu przez myśl.
Dalej kurczowo zakrywał swoje genitalia.
- Wyjdź z wanny i przestań zachowywać się jak smarkacz, obiecałeś swojej mamie że będziesz mnie słuchał usłyszał.
Pokornie wylazł z wanny zakrywając swe klejnoty. Miał nadzieję że pani Krysia da mu spokój i będzie mógł iść spokojnie spać.
- No już pokaż ptaszka usłyszał.
- Ale po co , ja nie mogę wydukał.
- Jak to nie możesz ? padło pytanie
- Bo nie, bo się wstydzę odparł.
- Przestań, niejednego nagiego chłopa widziałam, puść te ręce usłyszał i znów silne dłonie gosposi wylądowały na jego dłoniach.
- Nie odparł.
- Powiem matce jak wróci że się, mnie nie słuchałeś, puszczaj no już stawała się coraz bardziej konkretna.
Chłopak przeraził się na dobre. Nie mógł jednak pozwolić sobie na to. Czuł zbyt duży wstyd.
- Ale ja nie mogę bo.. wydukał.
- Bo co? zapytała.
- Ale ja się wstydzę odparł.
- Wstyd to będzie jak chwycisz zapalenie tam na dole odparła.
Silnie naciskała na jego dłonie. Chłopak miał siłę lecz jej w jakiś sposób udało się odwieść jedną z dłoni. Gdy tylko to się udało jego sterczący penis odskoczył od brzucha i ukazał się jej oczom. Miał z dobre 15 centymetrów. Teraz już chłopak skapitulował. Zdawał sobie sprawę że pani Krysia już zobaczyła to co skrywał od pewnego czasu. Czuł się zawstydzony i nie miał siły w tej chwili by kontynuować opór. Jego obie dłonie opadły wzdłuż ciała.
- Ale wstyd szepnął.
- Przestań odparła kobieta.
Widok wzwiedzionego członka podziałał na Krysię podniecająco. Nie spodziewała się że ten chłopczyk jak o nim myślała jest już nastolatkiem i będzie miał erekcję gdy ona go zobaczy. Od dawna nie czuła tej nutki podniecenia. Krótki epizod małżeński, potem rozwód i posucha w życiu seksualnym. Owszem jak by sięgnęła pamięcią wstecz jakieś jednorazowe przygody z facetami, lecz od dłuższego czasu posucha. Czuła się dziwnie podniecona patrząc na nastolatka , który stał przed nią kompletnie nagi z wzwiedzionym penisem.
-Sprawdzę tylko czy tam jest czysto stwierdziła i w tej samej chwili prawą dłonią dotknęła penisa chłopca.
- Nie co pani robi odparł.
- Tylko sprawdzam odparła i ująwszy penisa w dłoń poczęła ściągać napletek z żołędzia.
Schodził z oporem. Ledwo zdołał odkryć początek główki gdy chłopak syknął.
- Auu , to boli powiedział i chwycił c dłoń gosposi.
Cały czas jej wzrok był utkwiony na jego penisie. Ptaszek nie był na tyle wilgotny by ściągnąć napletek i rzeczywiście mogło mu to sprawiać ból. Sprawne oko gosposi stwierdziło że młodzieniec nie miał stulejki. Po prostu nie był na tyle wilgotny by swobodnie ołupić mu skórkę
- Dobrze , ubierz się ale mi się to nie podoba odpowiedziała nasuwając mu napletek na penisa.

IP i czas połączenia logowane. [22824637]

1 «   33 34 35 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat