o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Turcja

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[14.10.2005] 16:47
Amphibolia
Naprawde gorąco polecam...
Byłam nad laguną i było cudownie... morze piękne.. ale fakt faktem wolałam basen w hotelu...-nie lubie słonej wody...
Where am I?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.11.2005] 18:44
k_o_n_i_u
Proponuję zwiedzić Stambuł - dopiero tam można poczuć magię tego kraju. HELL'S ALIVE!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5458056]
[24.11.2005] 00:09
paskudnik
bylam rowniez w istambule.musze jednak przyznac,ze rozczarowalam sie troche.poza tym nie lubie turasow i pojechalam tam,bo chcial moj chlopak.

IP i czas połączenia logowane. [5587755]
[14.05.2006] 09:10
kamykk27
Spędziłam cudowny tydzien niedaleko miejscowości Alanya nad morzem śródziemnym.Widoki,warunki i kraj świetny.Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [7028005]
[16.05.2006] 16:22
gumis33
Turcja to piękna sprawa i choruję na nią już od jakiegoś czasu. Powiedzci e mi tylko jak duzy mam wybór biur podróży oferujących ten kraj.

IP i czas połączenia logowane. [7047441]
[20.09.2017] 16:37
[25.05.2006] 12:32
Pariss
Jesli chodzi Tobie o Riwierę to GTI , jak Egejska to Jet TOuristic i Itaka, jak objazd to np. Triada

IP i czas połączenia logowane. [7126531]
[16.09.2006] 15:16
deo
Dokładnie popieram jak objazd to TRIADA ...

byłem wróciłem więc wiem co piszę

pzdr deo

IP i czas połączenia logowane. [8206779]
[19.09.2006] 14:05
comarine
Do listy biur można też dopisać Alfa Star i Wezyra.

IP i czas połączenia logowane. [8231736]
[02.10.2006] 14:18
yellowee
Ja od basenu hotelowego stokroć wolałam sprzęt do nurkowania i piękną, kryształową wodę Mają świetne jedenie (trzeba chodzić w boczne uliczki, krok w bok od arterii życia turystycznego). I cudowny odcień koloru nieba
Co do biura, to byłam właśnie z Alfa Starem. Żadnych zgrzytów.

IP i czas połączenia logowane. [8346054]
[16.10.2006] 11:27
garollyn
Jeśli chcecie zobaczyć najpiękniejszy kolor wody, jaki się tylko da wyobrazić, to koniecznie musicie się wybrać do Turcji Egejskiej

IP i czas połączenia logowane. [8465019]
[09.11.2006] 15:09
czeresienka w kawie
Dobrego sylwka tam robią? Widzę jakąś ogólną tendencje do planowania przełomu roku już teraz i chyba Turcja to jest to w moim wypadku. Posurfowałabym sobie.

IP i czas połączenia logowane. [8672796]
[10.11.2006] 11:56
koturo
Wiesz, zależy od hotelu, od rezydenta... Lepiej zainwestować w jakieś 4, czy pięć gwiazdek i poluksusować się trochę, dobry początek roku

IP i czas połączenia logowane. [8679945]
[15.11.2006] 11:06
filipika
Szczególnie, że nie zawsze tzw europejski standard gwiazdkowy jest w takich krajah utrzymywany. Tu jest problem z jechaniem na własną rękę lub przez małe biuro - kto cie wie, gdzie w końcu wylądujesz, w jakich warunkach.

IP i czas połączenia logowane. [8718441]
[24.03.2007] 10:59
FcukTurks
Cos wam sie poj...lo!!! Do turcji chcecie jechac???? Nawet gdyby zaoferowano mi 5 gwizdkowy hotel, basen wypelniony johnny'm walkerem i 30 turasek ZA DARMO to w zyciu bym NIE POJECHAL. A wy kombinujecie jak pojechac do turcji i co zobaczyc. A z reszta niech was ALLAH prowadzi

IP i czas połączenia logowane. [9934173]
[20.04.2007] 14:23
tarpan
Oho, jakieś traumatyczne przeżycia widzę. Byłem w Turcji i bawiłem się doskonale. Nie wiem, o co Ci chodzi. Świetne miejsce do pływania i sportów szybowcowych. Kraj jak najbardziej przychylnie otwarty na turystów.

IP i czas połączenia logowane. [10137842]
[20.04.2007] 14:27
alanyalover
Turcja to wspanialy kraj z przepieknymi krajobrazami i z niezliczona iloscia zabytkow, polecam kazdemu!

IP i czas połączenia logowane. [10137895]
[23.04.2007] 10:27
Tudej not tudej
Oludeniz jest bajeczne! Można sobie polatać na paralotni, albo na spadochronku za motorówką. Na początku jest strach, a potem tylko wypatruje się kolejnej okazji :] Zabytki i owszem, przyjemne, ale mnie bardziej interesowały takie przyjemności, jak wdrapanie się na górę Baba Dagi. Jak się ktoś wybiera, to niech zerknie na hotel Meri, w którym byłam. Bardzo fajny

IP i czas połączenia logowane. [10159063]
[07.06.2007] 23:37
anekk
wlasnie wrocilismy z turcji, bylismy w alanya w hotelu acar ***, i naprawde goraco polecam, lecielismy tureckimi liniami lotniczymi atlas jet i jestesmy mile zaskoczeni lot ok,pelen catering, atmosfera w hotelu zarabiscie fajna, jedzonko przepyszne, nie ma sie do czego doczepic a sama turcja fantastyczna z extra klimatem, bylismy z malym dzioeckiem i zaskoczylo nas glownie podejscie turkow do dzieci-sa calowane i przytulane nawet na ulicy(szok), nas zaczepiali turcy zeby ucalowac lub uscisnac nasza corke i to bylo dla nas cos bardzo dziwnego a zarazem sympatycznego,mala czesto dostawala od nich male prezenty, dla zainteresowanych bylismy z biurem pegas i jak bedzie mozliwosc to pojedziemy jeszcze raz

IP i czas połączenia logowane. [10492561]
[12.07.2007] 12:40
hotty
hej ja byłam w Turcji w zeszłym roku i łon zajefajnie Byliśmy z moim chłopakiem w Sarigerme w hotelu Caria Holiday Resort i gorąco polecam przede wszystkim ze względu na widok hotel jest położony wysoko na zboczu wzgórza niepowtarzalny widok na okolice i zatokę byłam na kilku wycieczkach wcześniej z rożnymi biurami podróży znajomi polecili nam Alfa Star i wreszcie byliśmy w pełni usatysfakcjonowani

IP i czas połączenia logowane. [10766447]
[24.07.2007] 12:56
maritula
Powiedzcie proszę czy można zabrać np. zgrzewkę wody mineralnej?oczywiście nie w podręcznym bagażu
i drugie pytanie, lepiej dolary czy euro zabrać?

IP i czas połączenia logowane. [10856704]
[24.07.2007] 19:18
Olga-Szp
Hej, wrocilam dopiero z Alanyi i mam wielka, nietypowa prosbe do kogos kto dopiero sie wybiera . Pewnie jestem naiwna , ale sprobuję. Chodzi o to , ze na lotnisku rozwalili mi bagaż i zginelo kilka rzeczy. Między innymi takie ubranko z cekinami mojej córeczki. Kto byl ten widzial takie na kazdym bazarku. Spódniczka i góra. I mam prosbe, ze moze by mi to ktos mogł kupic i wyslac jako platne przy odbiorze, albo jakos moglabym to odedbrac ( wroclaw). To jest bardzo cieniutkie więc nie zajmie prawie wcale miejsca. Została nam tylko czapka i dziecko rozpacza bo chciala miec na bal przebieranców. Rozowa. Rozmiar uniwersalny bo obie czesci sa na sznureczkach i sie dopasowuja. Jesli ktos chcialby mi pomoc to ja wysle zdjecie na maila jak to wygląda. Dalam za to 10 lir tureckich ale dam wiecej jesli trzeba.
HEEEEELP !
olenkaa76@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [10860241]
[27.07.2007] 16:18
nafnaf
ja tez polecam byłam w zeszłym roku bylo bosko byłam w hotelu Limak w Antalaya rewelacja w ty hotelu jest wszystko czego mi było trzeba czyli dyskoteka baseny internet cafe itd byłam z kolezanka z pracy ktora od lat jezdzi z Afa Starem namowila mnie na ta wycieczke bo jej maz musial wyjechał i ona miala wolne miejsce wiec czemu nie tak mi sie spodobało z w tym roku byłam znow tylko ze wTunezji

IP i czas połączenia logowane. [10886823]
[06.08.2007] 14:08
ja_paulina
Hmm jestem blondynka i znajomi mi mowia zebym zafarbowala wlosy na ciemniejszy kolor gdyz za 2 tyg jade do Turcji.. czy to jest koniecznosc zeby byc bezpieczna? Prosze o odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [10961286]
[05.10.2007] 11:43
monika.a.a.
ja też jestem blondynką i przed wyjazdem na tegoroczne wakacje do Turcji miałam obawy, bo słyszałam że przez to mogę mieć problemy z natarczywymi mężczyznami, zapytałam więc w moim biurze podróży (alfa star)zapytałam czy cos może mi grozić, powiedzieli, że jak nie będę zwracać uwagi to będzie ok i rzezywiście było

wakacje były super

IP i czas połączenia logowane. [11398006]
[15.10.2007] 12:02
anka34_1
heja

byłam w Turcji z mamą we wrześniu, było bosko
Biuro Alfa star zorganizowało nam fajne wycieczki np zobaczylysmy jak sie robi slynne tureckie dywany i taniec brzucha
polecam takie wakacje

IP i czas połączenia logowane. [11461112]
[18.10.2007] 21:40
meander
Alfa Star jest najgorszym biurem z jakim trafiła mi się przyjemność podróżować. mam poważne zastrzezenia co do realizacji warunków umowy, radzę każdemu dokładnie wszystko sprawdzić nim wybierze się z nimi na urlop ponieważ mnie zepsuli podróż poślubną....

IP i czas połączenia logowane. [11481472]
[25.10.2007] 10:32
Polo12
Byłem w Turcji z Rainbowem i to był jeden z najciekawszych wyjazdów jakich odbyłem w moim życiu a odbyłem ich sporo. Urzekła mnie w szczególności przyroda Turcji coś przepięknego. Jak kogoś ciekawi przyroda to gorąco polecam!!

IP i czas połączenia logowane. [11521828]
[29.10.2007] 11:25
MarcinEkA
Witam, miałem przyjemność zwiedzania np miasta Efez. Z zdziweniem przeczytałem opinię Meander na temat biura alfa star, ponieważ własnie z tym biurem odbyłem swoją wycieczkę i szczerze mówiąc ja nie miałem się do czego przyczepić. Pewnie zabrzmi to niewiarygodnie ale naprawdę jestem zadowolony z tego urlopu i z ich usług.

IP i czas połączenia logowane. [11546784]
[14.11.2007] 15:37
marpop80
Hej aj też byłam w Turcji w sierpniu tego roku na 2 tyg. - to była moja podróż poślubna i było cudnie. Min. zwiedzaliśmy Kapadocje - czy ktoś z Was był w Kapadocji?
Jeżeli nie, to bardzo polecam CUDOWNA!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [11649449]
[06.02.2008] 20:09
Ega
fantastyczny kraj!!! mieszkalem tam blisko pol roku i do dzis tesknie... oprocz niezwyklych miejsc (Istanbul, Ankara, Izmir, Oludeniz, Nemrut Dagi, Kapadokya, Marmaris, Efez czy Kas) sa jeszcze niespotykana uprzejmosc ludzi i ciekawa kultura. o pogodzie chyba nie trzeba wspominac polecam goraco!!! ladne miejsca? chyba wiem gdzie: http://nice.places.to.be.googlepages.com

IP i czas połączenia logowane. [12182558]
[29.03.2008] 20:22
Lidziak
Ja kocham Turcje, bylam juz albo dopiero 3 razy, w tym roku, pod koniec kwietnia jade znowu. Nigdy jeszcze nie bylam na wlasna reke bo przyznam ze troche sie boje, zawsze jezdzilam z jakims biurem, w tym roku z Alfa Star. Nie moge sie juz doczekac wyjazdu!!!

IP i czas połączenia logowane. [12492575]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat