o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Modele telefonów: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Która polska sieć komórkowa jest najlepsza?Jaką mam wybrać?Spójrzmy obiektywnie.

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[20.09.2005] 21:52
dann22
Witam!
Trochę dużo mi wyszło, ale zapraszam do przeczytania moich wywodów na temat sieci komórkowych i wypowiedzenia się w tej kwestii!

Miałem ere, heyah teraz mam simplus`a i chyba niedługo przejdę na idee... Każda sieć miała coś fajnego czego innej brakowało. Jestem zwolennikiem prepaid ponieważ w dzisiejszych czasach po podliczeniu nie opłaca się brać abonamentu.

Przykładem jest moja ciocia, która wzięła w idei komórkę na abonament - jakiegoś kaszalota za 1zł i 25zł miesięcznie na dwa lata z 25 minutami miesięcznie gratis! Na to ja mówie jak to może się opłacać (oczywiście nie liczę wartości tego telefonu rozłożonej w abonamencie)? Przecież ja w simplusie mam za 25zł (minuta po 25gr wewnątrz sieci i na stacjonarne całą dobę non-stop) 100 minut gadania! Czyli 4 razy dłużej! Rachunek jest prosty! Ja gadam za 25zł miesięcznie 100 minut a Ona płaci 25zł samego abonamentu miesięcznie a gdzie jeszcze rozmowy?!?!?!?!

Dlatego nie rozumiem ludzi którzy mówią na forum np.:
„ja mam ere bo jest super” lub „ja mam heyah bo jest tania” lub „ja mam plusa bo fajne usługi” (nie chodzi mi o sieci które wymieniłem) tylko o sposób argumentacji tych ludzi!

Co jest fajnego w plusie lub co jest taniego np. w heyah???? Przecież smsy mają po 3gr wewnątrz sieci a 20gr poza, rozmowy mają po 60gr wewnątrz sieci i 80gr poza sieć a np. idea ma smsy po 1gr wewnątrz i 20gr poza, 30gr minuta w sieci a 80gr poza!!! Nawet simplus ma po 25gr minuta rozmowy wewnątrz i 78gr poza! Więc co jest takiego taniego w heyah (był czas, że była fajna...)? Lub co jest takiego fajnego w erze? Bądźmy obiektywni! Nie kierujmy się sentymentami!

Nie wiem czy idea na karte jest fajna a zastanawiam się nad przejściem z simplusa. A dlaczego

Co jest fajne w simplusie:
1. minuta rozmowy wewnątrz sieci i na stacjonarne 25gr, 78gr poza
2. smsy 1gr w sieci, 20gr poza
3. zasięg ok. jak we wszystkich sieciach (w zależności od regionu Polski – era lub inne wcale nie są lepsze)
4. Możliwość załadowania komuś komóry z poziomu mojego aparatu.

Co nie jest fajne w simplusie:
1. Aby gadać tanio muszę aktywować pakiet!
2. Nie mogę mieć pakietu tanich smsów (1gr) i jednocześnie rozmów (25gr)! A idea z tego co wiem może!
3. Pakiet smsów liczy 600 (smsów) na miesiąc za 6zł, gdzie idea ma 100 za 1zł – to mi wystarczy bo ja wole dużo i tanio gadać a smsy to tylko dodatek i mogę ich wysłać w idei 100 lub jak zechce to nawet 600 na miesiąc a w simplusie 600 (więcej można wiadomo) ale jak ich nie wykorzystam ich to je trace!
4. Nie odlicza pieniędzy z konta tuż po wysłaniu smsa tylko po przekroczeniu kwoty 2,50zł za ileś tam smsów z rzędu! Czyli nigdy nie wiesz ile rzeczywiście masz na koncie!
5. Rozmowy są za 25gr (pakiet) a jak rozmawiasz liczy normalną stawkę 78gr a później zwraca różnicę (np. za minutę 78gr – 25gr = czyli tzw. rabat 53gr). Niby ok. ale jak masz tylko 2zł na koncie i wykupiony pakiet 24 minut (czyli po 25gr) to możesz wygadać go tylko „ratami” czyli kończą się te 2zł, następnie czekasz na zwrot rabatu (czyli 2zł) i tak w kółko Macieja aż wykorzystasz całe 24 minuty! CO ZA DNO! A do tego nigdy nie wiesz czy aby na pewno dobrze Ci policzyli, można się domyślać po czasie połączeń zapisanym w komórce!
6. Do tego nie podobało mi się pisemko, które znalazłem w startówce simplusa, że jeśli nie odeślę rejestracji w tydzień czasu to nie będę miał prawa do ewentualnych reklamacji wzgłedem plusa! Z tego rozumiem, że zdarza im się czasami zawinąć pare groszy z konta! No bo jakie ja mogę wnosić reklamacje? Gadam minute, płace stawkę i tyle! O co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!
7. Do tego nie mogę mieć aktywowanej usługi roaming i jednocześnie gprs (mms)! To, albo to! CO ZA DNO!
8. Aby rozmawiać w roamingu musze wpisać kod: *111*48NR TELEFONU# Co to za kombinacje?! Komórka jest po to aby ułatwiać życie a nie utrudniać!
8. Troche tego jest ale już sam nie pamiętam!

A teraz krótko co mi się podoba lub nie w innych sieciach:
HEYAH: możliwość obsługi konta z poziomu internetu (fajny bajerek), darmowa poczta – w simplusie odsłuchanie poczty kosztuje, prostota – smsy tyle a polaczenie tyle i koniec, w HEYAH nie podobało mi to ze: nie mogłem założyć zwyczajnie PINu z poziomu komórki tylko musiałem szukać jakiś kod na ich stronie..., ciągle mało użytkowników!

ERA: zwyczajna sieć, jeśli chodzi o ich cennik to wcale nie jest taki atrakcyjny! Chyba, że o czymś nie wiem... Coraz mniej użytkowników!

IDEA: z tego co wiem to pakiet tanich rozmów i smsów mogę mieć aktywowany jednocześnie! Do tego rozmawiam bez opłat do momentu wykorzystania aktywowanego pakietu (po 30gr za 6zł wychodzi 20 minut) za który płaciłem w chwili aktywacji a nie jak to jest w simplusie że ciągnie kasę z konta mimo że zapłaciłem za pakiet a później zwraca tą różnicę czyli tzw. śmieszny „rabat”. Nie podoba mi się te 30gr w pakiecie idei gdzie simplus ma 25gr!

SIMPLUS: 25gr w sieci i na stacjonarne - super! Reszta to dyskusyjna sprawa!

Na pewno jeszcze dużo kwestii nie poruszyłem jeśli o czymś wiecie a co ja pominąłem to bardzo proszę piszcie!
Pozdrawiam.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.09.2005] 09:03
pawel_
w ideii jako jedynej sieci w ramach abonamentukiedy nie wykorzystasz deklarowana sume i przejdzie ci ona na nastepny miesiac to w pierszej kolejnosci wykorzystujesz te pieniadze kture ci przeszly a potem z tego nowego okresu rozliczeniowego.A zobacz jak jest w innych sieciech.Tylko telefony sa niezbyt ciekawe w ofercie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [5074402]
[24.09.2005] 14:47
Krakusik
Ja mam heyah i jestem zadowolony. Mam 2 smsy darmowe z neta oprocz tego z prywatnych bramek moge poslac 15 smsow.
Miedzy Heyah mam sms po 3gr a poza siec 19gr minuty tez nie sa drogie.

IP i czas połączenia logowane. [5100088]
[24.09.2005] 23:49
dann22
Jeśli np. idea lub plus oferują smsy za 1gr wewnątrz sieci to jak opłaca się Tobie wysyłać po 3gr w heyah? Rachunek jest prosty! Za 10gr w idei lub simplusie mamy 10 smsów a Ty w heyah masz 3 z hakiem! Jak to może się opłacać? Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [5104246]
[25.09.2005] 14:41
dann22
lukaskus (05.09.25 10:57):
zdecydowanie era!!!!!!

Czy mógłbyś bardziej rozwinąć tą wypowiedź?

IP i czas połączenia logowane. [5106734]
[20.10.2017] 03:12
[03.10.2005] 12:29
dann22
Gosia_Sroka => Piszesz, że masz w erze abonament za 20zł i 40 darmowych minut lub 360 darmowych sms`ów.

Ja mam tak jak już pisałem wyżej simplusa bo przede wszystkim uważam, że abonament to głupota (Z CAŁYM SZACUNKIEM - PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE!)

Za 20zł w simplusie mam 80 minut gadania wewnątrz sieci i na stacjonarne (Ty masz 40)!
=> 20zł dzielone na 0,25zł (za minute wewnątrz sieci i na stacjonarne)=80 minut gadania!
=> 20zł dzielone na 0,78zł (za minute poza sieć)=25 minut

Za 40 minut płace tylko 10zł
40minut razy 0,25zł (za minute wew. i na stacjonarne)=10zł

A za 600 sms`ów wewnątrz sieci płace tylko 6zł! Nie licze kosztu telefonu, który Ty masz akurat wliczony w abonament, a na który ja musiałem wywalić gotówkę! Ale uważam, że to jest jak z kupnem samochodu. Kupując diesel`a (dizla ) płacisz więcej niż za benzyniaka ale póżniej jeżdzisz za grosze - chyba, że masz auto na gaz, to jeździsz jeszcze taniej! Aż to się po jakimś czasie zwraca!

Więc nie jestem do końca przekonany czy ta era się opłaca, tym bardziej, że ja często dzwonie na numery stacjonarne załatwiając sprawy na studiach czy po urzedach.
POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [5167435]
[08.10.2005] 04:09
dieselka
2. Nie mogę mieć pakietu tanich smsów (1gr) i jednocześnie rozmów (25gr)! A idea z tego co wiem może!

Chyba masz błędne info Można przecież w taryfie Easy aktywować Gadkę i SMS niezależnie. 600 smsów za 6 zł... Akurat wątpie, czy komuś wychodzi faktycznie 1 gr za sms... Ja piszę raczej dużo i wykorzystuję góra 300 miesięcznie z pakietu. Czyli wychodzi po 2 gr. Dużo się słyszy ostatnio o promocji Sim+ "Happy Hours" - niestety więcej złego niż dobrego. Są nieprzygotowani na tę promocję i BTS-y nie dają rady i często w piątki i soboty 19-20 są kłopoty z dodzwonieniem się gdziekolwiek - nie tylko do Plusa i nie tylko z Sim+, także z abo (wiadomo czemu). Ale ja osobiście nie narzekam, dziś np. przegadałam 55 minut za darmo - od 19:05. Zanim udało mi się połączyć, z 5 razy była sieć zajęta. Ale w końcu zawsze się udaje. Nie wiem, jak innym.
Z doświadczenia (mam Sim+ parę lat) mogę powiedzieć, że miałam pare razy problemy przy doładowywaniu. Niby doładowanie powinno dojść natychmiast, a 2 razy zdarzyło mi się przy doładowywaniu zdrapką, że przyszło po kilku (sic!) godzinach! Gdybym nie miała ani grosza na koncie a byłaby potrzeba połączenia?!? Także parę dni temu przy zasilaniu z ich strony zasilenia.simplus.pl doładowanie przyszło po ok. 2 godzinach... PS. Odnośnie diesla - zgadzam się w 100%

IP i czas połączenia logowane. [5201893]
[17.10.2005] 16:42
dann22
Wiem, pomyliłem się w kwestii tych pakietów ale nie chciało mi się już pisać na ten temat bo i tak mało osób odpisuje na tym forum

Obecnie używam oba te pakiety i mimo że nie wykorzystuje wszystkich 600 sms`ów to i tak się opłaca! Ponieważ normalnie 6zł zapłaciłbym za TYLKO 30 sms`ów (normalna stawka za sms to 20gr).

W pakiecie muszę ich wysłać co najmniej 30 aby nie być stratnym (bo normalnie za 30 sms`ów płacę 6zł) a od 31-szego mam już resztę sms`ów tak jakby za darmo aż do 600-tnego! Bo mogę ich wysłać powiedzmy np. 45 lub nawet 100 - co i tak mnie kosztuje tylko 6zł więc to nie ma "większego znaczenia"! Gdzie normalnie za 45 sms`ów zapłaciłbym 9zł a za 100 - 20zł. Więc ja tak na to patrzę chociaż czekam aż będzie to wyglądało tak jak w POPIE bo wtedy będziemy mogli zamiast 6zł płacić 1zł (co zmieni mój obecny - ekonomiczny - punkt widzenia).

IP i czas połączenia logowane. [5264522]
[17.10.2005] 16:47
dann22
Jeśli chodzi o HAPPY HOURS to się zgadzam! Wszyscy moi znajomi to zauważyli! Dlatego PLUS zamienił tą promocję na SZCZĘŚLIWE GODZINY czy coś takiego, co nie obciąża ich tak jak HAPPY HOURS wtedy!

IP i czas połączenia logowane. [5264545]
[24.12.2005] 19:23
przylepa20  przylepa20@tlen.pl
dla mnie zadna dlatego mam T-Mobile

IP i czas połączenia logowane. [5867193]
[06.01.2006] 23:55
bla bla ble
w tak taku, mam minuta do ery i na stacjonary 29 gr (smsm 7)-wykupuje pakiet za 7,32, Poza siecia min 69gr sms 16,Uwazam ze to dobra oferta

IP i czas połączenia logowane. [5978738]
[25.02.2008] 04:41
lemonjuice
W simplusie sa pakiety 200 minut za 8zl do sieci i na stacjonarne, czyli wychodzi 4 gr za minute. Moim zdaniem to najlepsza oferta, jezeli chodzi o telefony na karte.

IP i czas połączenia logowane. [12289863]
[28.02.2008] 14:21
Marek8219
Ja tez mam simplusa i jestem bardzo zadowolony. Poza tym w plusie ciągle pojawiają się jakieś nowości, np. ostatnio włączyłem sobie czasoumilacz czyli taka opcję, że jak ktoś do mnie dzwoni to zamiast tradycyjnego sygnały słyszy muzykę która sobie ustawiłem. Ciągle zaskakuje tym znajomym.

IP i czas połączenia logowane. [12308504]
[29.02.2008] 18:07
daszek
plus jest najlepszy a z plusa najlepszy simplus - nawet w pakietach rządzi, bo dają najwiecej minut za najmniejsze pieniądze - np. 200minut po 4 grosze - ciekawe jaką następną promocję wymyślą, jak ta się skończy

IP i czas połączenia logowane. [12314932]
[02.03.2008] 01:28
zeron
jestem pewien,ze malo kto wie,ze w Polsce obowiazuje zlodziejskie prawo zmuszajace klienta do zasilania konta w okreslonych czasach,w zaleznosci od tego za ile kupil poprzednie doladowanie.Nie spotkalem sie z takimi praktykami w zadnym normalnym kraju,gdzie nie ma tzw:"zerowania"-czyli de facto okradania klienta z jego wlasnosci,w tym wypadku pieniedzy znajdujacych sie na koncie.Kompletnie nie rozumiem tych zlodziejskich praktyk,oraz tego,jak sa one mozliwe w panstwie mieniacym sie "panstwem prawa".Oczywiscie -podobnie jak w przypadku innych niewygodnych kwestiach,nie jestesmy jako spoleczenstwo informowani o tym,jak jest gdzie indziej,oraz o prawnych aspektach praktyk stosowanych w Polsce...... jestem wciaz nikt

IP i czas połączenia logowane. [12322471]
[03.03.2008] 07:01
sanszajn
daszek (08.02.29 18:07):
plus jest najlepszy a z plusa najlepszy simplus - nawet w pakietach rządzi, bo dają najwiecej minut za najmniejsze pieniądze - np. 200minut po 4 grosze - ciekawe jaką następną promocję wymyślą, jak ta się skończy

Jak dla mnie to promocja moze trwac wiecznie. Dzieki tym 4 gr do sieci doladowalam konto za 20 zl i starczy mi pewnie do wiosny

IP i czas połączenia logowane. [12328822]
[05.03.2008] 20:48
BratPittt
http://byy.pl/teletubisiewracaja/

IP i czas połączenia logowane. [12352952]
[20.03.2008] 19:31
Venomik1984
Niestety, sieć w której mamy najwiecej znajomych jest zazwyczaj najlepsza :/
Wszedzie jakies pakiety minut/smsow wewnatrz sieci, darmowa kasa do wykorzystania wewnatrz sieci i inne bzdury, nie ma sieci ktora obdarzy nas takimi \\\"wspanialosciami\\\" do wszystkich... szkoda :/
http://ktorasiecnajtansza.pl

IP i czas połączenia logowane. [12440863]
[16.08.2008] 23:21
Tajemnicza777
MAM TAKIE PODCHWYTLIWE PYTANIE DLA KOGOS OBCYKANEGO NA TYM FORUM...A PROPO DYSKUSJI O SIECIACH ITD...JAK MAM WYBRAC ABY MNIE NIE OKRADALI CO MIESIAC Z DOLADOWANIA KONTA?NIE CHCE ZABULAC 50 ZETóW BO PRZECIEZ OSZCZEDZAM NA ROZMOWACH SMSACH ITD...A TU TAKI SZANTAZ...DOLADUJ KONTO ALBO TWóJ NUMER BEDZIE NIEWAZNY ALBO NIE BEDE MOGLA NORMALNIE SKORZYSTAC Z KOMóRKI...BO JAK SIE WKUR... TO SOBIE CB Z ANTENKA ZAMONTUJE ALBO SKYPE ZACZNE UZYWAC...NO TAK ...ALE CZLOWIEK WOLALBY MIEC KONTAKT CALY CZAS NAWET GDY PRZEBYWA POZA DOMEM I TU TKWI PROBLEM :/.

IP i czas połączenia logowane. [13283619]
[13.11.2008] 15:46
dolek1
Witam
Moim zdaniem najlepszą ofertę na kartę ma Era Tak Tak.
Są dwa pakiety minut do wyboru! Jeden pakiet 30min/120sms za 6zł - do wykorzystania przez miesiąc, drugi pakiet 25min/100sms za 7.35zł - do wykorzystania bez limitu czasowego (oba pakiety do wyk w Era, Heyah i stacionarne). Występuje pakiet lojalnościowy - po 8 miesiącach korzystania z tak tak płacisz 59gr do wszystkich sieci.
Jest takie coś jak za 2 min odebrane z poza sieci Era dostajesz jedna minute do wykorzystania w Era, Heyah i na stacionarne, minuty nsą sumowane co miesiąc i dodawane do drugiego pakietu minut do wykorzystania bez limitu. Jest także wiele innych pakietów jak nocne szaleństwo 3gr od 22-6, 9gr do 3 osób non stop. Przy doładowaniu co 25 dni kartą 25 gratis 10min. Jeśli chodzi o roaming, nie ma żadnego problemu np wjeżdzasz do Niemiec wyłączasz i włączasz telefon i gotowe. Jak dzwonisz np do Niemiec do kogoś kto ma w erze fona to płacisz 0,80gr a czasami zabiera minuty z pakietu.

Miałem już Orange, Simplusa i powiem tylko że w tych sieciach jak dla mnie to jest wszystko po......ne, W Orange jak pamiętam to często jak coś zmieniali to nie informowali sms-em, a Simplus to moim zdaniem dla dzieci które lubia dużo popykać, a roaming to wogóle poraszka.

Orange to wiem że ma taki dobry myk że jak ktoś jest w Szwajcarii i korzysta z Orange Swiss i ktoś do niego dzwoni z Polski to płaci normalną stawke jak do sieci Orange w Polsce.

Tak czy inaczej polecam TAK TAK

IP i czas połączenia logowane. [13817711]
[14.11.2008] 10:21
pawelR9
Dla osób rozmawiających z różnymi sieciami, zwłaszcza za granicę - wszytskie kraje UE, wszystkie sieci - najlepsza jet Równa Taryfa w Heyah.

Koszt minuty - 44 grosze - również za telefon do kraju UE i najtańsza transmisja danych - 2 grosze za 100kb

IP i czas połączenia logowane. [13822052]
[26.11.2008] 20:30
messcaline
Jest już Nowy TakTak- ustawiany domyślnie w nowych starterach. Są promocje wzięte z Happy, jak pakiet 600smsów wymiennych na 100mmsów za 6 zł. I taryfa: numerki za grosze, czyli do wybranych dzwonisz za 3 i 9gr/min. Poza tym są dwie opcje, których nie możesz ze sobą łączyć: albo pakiet minut za 6 zł (po 4 miesiącach masz 15gr/min) albo taryfa: godzina za grosze- czyli każde połączenie trwające do 1 h kosztuje tyle samo, czyli 99gr. No i są dalej bonusy, typu: za każde połączenie z innych sieci nalicza ci minuty na wychodzące. Wychodzi, że 2 minuty połączenia z innej sieci dają ci minutę na wychodzące. Mi się najbardziej Godzina za grosze podoba

IP i czas połączenia logowane. [13900184]
[27.11.2008] 20:19
kellysviper
Witam.
Jeśli mogę zabrać głos to chciałem powiedzieć że nikomu nie polecam oferty Plusa - MIX PLUS 4.
Miałem Mix plus 3 i przedłużyłem kontrakt aby dostać nowy telefon i mieć rozmowy wychodzące po za sieć po 58 gr. Fajnie, ale nie doczytałem że:
- pakiet "wieczory i weekendy" jest teraz na 30 dni (nie można wykupić wcześniej jeśli się go wykorzysta), było to możliwe w mix3,
- tak samo sms - nie można kupić następnych,
- nie ma już swojaków aby mieć tańsze połączenia,
- a po wybraniu jednego numeru w plusie nie można aktywować innych pakietów.
PORAŻKA. Po zakończeniu doładowań przejdę z taryfą na Simplusa bo tam mogę mieć nawet 200 min za 10 zł a to i tak ciekawiej niż w mix 4

IP i czas połączenia logowane. [13907777]
[07.12.2008] 17:33
aniołeczek9191  aanniioolleekk91@tlen.pl
WARTO PRZECZYTAC szczerze to nie czytałam calego artykułu ale moim zdaniem najlepszy jest plus a konkretniej 36.6.
mialam heyah ere orange tylko playa i sami swoi nie wiec powiem tak kiedys idea byla suuupr pamietam czasy ze pierwszy pakiet 600 sms kosztował 6 zł a kazdy nastepny złotowke a teraz jest orange złodzieje! myslalam zeby wziac cos w abonamencie ale babka z salonu tak mąciła ze zrezygnowałam jest bardzo zagmatwane i latwo sie nadziac.
era ogolnie jest droga i opiera sie glownie na rozmowach zero sms co do heyah to wogoe bezsens jakis a plus jest dobry bo jest darmowy numer jest duzo taryf gdzie smsow jest duzo i tanie minuty a 36.6 to bajer bo mozna kupowac darmowy nr placisz 1,50 i
24 h gadasz ile chcesz z 1 osoba albo za 3zł miesiecznie piszesz ile tylko chcesz słuchasz reklam i dostajesz za to kase 10 zł miesiecznie jest swietnie!zero haczyków naprawde polecam jedyna irytujaca rzecz to to ze jak ma sie mniej niz zeta na koncie to przy kazdym wyslaniu smsa dostaje sie sms o stanie konta.

IP i czas połączenia logowane. [13965216]
[08.12.2008] 14:49
messcaline
Tylko, że za te 10 zł z odsłuchu reklam nie można wykupić ani nielimitowanych rozmów z danym numerem, ani pakietu sms.
W TT też zarabiasz na tym, że ktoś do ciebie dzwoni i dostajesz minuty wychodzące za połączenia przychodzące. Nie musisz codziennie wykupować numeru na 1,50zł, bo możesz rozmawiać nawet godzinę ze wszystkimi w sieci i na stacjonarki za 0,99zł. A poza tym- stawka w NTT maleje ci z 59gr do 56, a w pakietach minut- po 4 miesiącach z 30gr/min spada do 15gr/min.

IP i czas połączenia logowane. [13969990]
[26.12.2008] 20:31
leszczzz
aniołeczek9191 (08.12.07 17:33):
era ogolnie jest droga i opiera sie glownie na rozmowach zero sms

Aniołeczku, coś ci się pomyliło Ja mam TT i sobie bardzo chwalę. Drogo? W którym miejscu Mam do innych sieci taniej, niż ty w 36,6- bo 59gr. W NTT może to być 56gr/min Mam pakiet lojalnościowy, w którym minuta rozmowy kosztuje 14gr. mogę wykupić pakiet smsów po 1 gr/smsa. I tańsze numerki- nie jeden za 10 zł, tylko trzy najczęściej obdzwaniane numery i rozmowy z nimi mam od 3 do 9 gr/min. I do tego za każdym razem, kiedy ktoś spoza sieci do mnie dzwoni- dostaję ekstra kasę do wygadania.

IP i czas połączenia logowane. [14070159]
[05.01.2009] 18:01
messcaline
Każdy operator ma swoje plusy i minusy. Mi najbardziej odpowiadają oferty TT- w erze też mam najwięcej znajomych. Rzadko korzystam z internetu w komórce, głównie z gg. Ale cena za transfer danych mogłaby być niższa. To jedyny minus, jaki przychodzi mi do głowy. A tak- mam tanie rozmowy, tanie smsy.

IP i czas połączenia logowane. [14131752]
[09.02.2009] 20:52
Cyr4x
Ja mam abonament w Play, ten 40 zł co kiedyś był i nie narzekam. W promocji przez kilka pierwszych miesięcy płaciłem tylko 1 zł abonamentu. Z racji różnych stawek za minuty w sieci/stacjonarne i poza siecią wychodzi mi gdzieś w granicach 100 minut. Opłaca się i nie wybrałbym nic innego niż abonament. Nie mam ochoty pamiętać co chwilę o doładowaniu karty i nie lubię sytuacji, kiedy nagle nie mam z czego zadzwonić. Poza tym te wszystkie pakiety na SMS, czy minuty do sieci, na co mi to. SMSów w zasadzie w ogóle nie piszę, kontakty mam porozrzucane po różnych sieciach, więc jaki byłby sens. Korzystam z tego, co mam darmowe w abonamencie, z reguły nie przekraczam i jest dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [14357621]
[20.02.2009] 14:25
messcaline
Ja jakoś nie mam problemu pustego konta Choćby ostatnio- były aż dwie promocje podwójnego doładowania w TT. Dzieki temu mogę sobie stawki wyjściowe podzielić przez 2 i wychodzi mi za minutę mniej, niż ty płacisz z Play'u. Pakietów smsowych też nie wykupuję, bo praktycznie nie wysyłam A pakiety minutowe i inne taryfy? Jakoś nie mam z tym problemu. Ani z doładowywaniem konta. Skoro nie chce ci się tak pamiętać o opłacaniu komórki to ciekawa jestem kto za ciebie pamięta o płaceniu rachunków? Bo przecież też musisz to robić co miesiąc. Jeśli chodzi o sprawdzanie stanu konta, to kosztuje to naprawdę 2-3 sekundy. Ja problemu nie widzę. Płacę kiedy chcę i korzystam z tego,czego chcę. I na telefon nie wydaję miesięcznie 40 zł. A 60 minut rozmowy mam w TakTaku za 99 gr

IP i czas połączenia logowane. [14417680]
[23.02.2009] 18:32
zapach_slonca84
Moim zdaniem jest za mało by konkurować mogły ze sobą.

IP i czas połączenia logowane. [14436002]
[24.02.2009] 13:57
kempesss
Za mało operatorów, zeby mogli ze sobą konkurować? Moim zdaniem 4 to całkiem sporo, plus operatorzy wirtualni. Oferty są konkurencyjne, ceny spadają. Jak pisała mescaline, rózne sa również oferty. I jeśli można mieć np. godzinę rozmowy w TT za 99gr, to jest to konkurencyjna oferta

IP i czas połączenia logowane. [14441033]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat