o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

H O R R O R Y

1 «   10 11 12 Strony tematu:
[25.03.2012] 18:44
blachaffm
Film podejrzewam,ze z polowy lat 80-tych.Pewien student dorabia sobie w kostnicy chyba u swojego wujka!!Pewnego dnia gina w wypadku jego znajomi ze szkoly,ktorzy go wkurzali caly czas!!!Pamietam ze mieli wypadek samochodowy w bialym Porsche,dwoch facetow i dwie kobiety!!Trafiaja do niego do kostnicy nastepnie ozywaja i probuja go zabic!!!Kuma moze ktos ten film???Z gory dzieki za pomoc

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19422398]
[31.03.2012] 02:55
DiabełeQ
Bovers (07.09.10 01:21):
Mam pytanie. Jaki był tytuł filmu, w którym to samochód wypijał krew ze swojego kierowcy (ze stopy)? Dodam że to bardzo stary horror.
Ten film nazywa się Wampir ( Upiór ) z Ferat Znalazłem tytuł w końcu !! Szukałem tego latami !!! Oglądałem to z 20 lat temu

IP i czas połączenia logowane. [19435935]
[06.04.2012] 13:02
Buffy1977
Następne głosowanie - tym razem na klasyki kina grozy. Zapraszam wszystkich chętnych
http://horror-buffy1977.blogspot.com/2012/04 /gosowanie.html

IP i czas połączenia logowane. [19451543]
[20.02.2013] 11:25
transatlatyk
Festiwal Transatlantyk zaprasza do kina Muza na:
NOC GROZY Z FILMAMI KLASY B
23 lutego 2013 godz. 21.00
Wprowadzenie do twórczości Rogera Cormana i tematu kultowości kina klasy B - dr Jacek Rokosz.
Karnet na 2 filmy: 20 zł
Bilet na 1 seans: 15 zł
PROGRAM
21.00 PREMIERA POLSKA Corman's World: Exploits of a Hollywood Rebel / Świat Rogera Cormana, reż. Alex Stapleton USA 2011, 86 min.
Pełnometrażowy dokument o producencie i reżyserze Rogerze Cormanie nazywanym królem filmów klasy B (blisko 400 filmów w tym m. in. Krwawa mamuśka, Masakra w dniu św. Walentego, Bestia o milionie oczu).
U jego boku karierę zaczynali Robert de Niro, Jack Nicholson a nawet sam Martin Scorsese...
Niektóre z jego filmów zyskały uznanie krytyków. W 2005 roku film "Zagłada domu Usherów" oparty na noweli Edgara Allana Poego trafił do zbiorów Biblioteki Kongresu jako jeden z filmów, kulturowo i historycznie znaczących dla kinematografii. W 2009 roku Roger Corman został uhonorowany Oscarem za całokształt osiągnięć jako reżyser i producent.
23.00 Dracula VS Frankenstein / Dracula kontra Frankenstein, reż. Al Adamson, USA 1971, 90 min.
Odrodzony Dracula ma chytry plan: wskrzesić potwora Frankensteina. W jakim celu? Nie wiadomo. Ważne jest to, że wampir sam nie jest w stanie sobie poradzić, wzywa więc na pomoc szalonego naukowca i jego równie szalonego pomocnika. Razem polują na ofiary, organizując im w tajnym laboratorium krwawą łaźnię.
W roli pomocnika naukowca, po raz ostatni na ekranie Lon Chaney j.r (legendarny Wilkołak). W fotelu reżyserskim Al Adamson, nazywany Edem Woodem lat 70. Film Dracula kontra Frankenstein udowadnia w całej rozciągłości, że Adamson zasłużył na to zaszczytne miano.
Jacek Rokosz - specjalista od kina tak złego, że aż pięknego. Doktor sztuki filmowej łódzkiej filmówki. Wykładowca na macierzystej uczelni oraz w Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych. Pomysłodawca cyklu filmowego Najgorsze filmy świata. Zakochany w gumowych potworach, krwawej łaźni i kiczowatym piekle Eda Wooda.

IP i czas połączenia logowane. [20251399]
[22.04.2013] 19:48
karri
Jeżeli lubicie horrory ale czytać to polecam stronę http://twoje-e-ksiazki.blogspot.com/ znajdziecie tam wiele książek min. S. Kinga, g. Mastertona. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20432405]
[17.12.2017] 05:05
[16.06.2013] 13:22
koliak
Mam do was pytanie o tytuł jednego z filmów, który pamiętam z dzieciństwa, a który możecie znać. Nie wiem, w którym roku został wyprodukowany, ale był emitowany w telewizji w latach 90-tych i później. Grupa ludzi z powodów, których nie pamiętam, znalazła się w domu/posiadłości/zamku, który jest ożywiony i nie pozwala im go opuścić. W nocy dzieją się tam różne inne rzeczy np: po korytarzach chodzi jakiś potwór, ale to wszystko objęte jest jakąś tajemnicą. Jeden z gości zostaje również na początku filmu oślepiony, gdyż chciał opuścić budynek. Wysłany po pomoc człowiek nie powraca itd.

IP i czas połączenia logowane. [20554239]
[18.07.2013] 16:07
skall
Nie lubię horrorów ale mimo to jeden był wyjątkowo wciągający "Lustra" http://aimor.pl/pierscionki

IP i czas połączenia logowane. [20621174]
[06.08.2013] 11:50
underluk
Fanów horroru zapraszam na stronę bramygrozy.pl. Możliwe, że znajdziecie jakieś tytuły, które Was zainteresują .

IP i czas połączenia logowane. [20659148]
[06.08.2013] 12:06
unmerklich
Egzorcyzmy Anneliese Michael dokument, nie spałem kilka nocy po nim, jest na youtube

IP i czas połączenia logowane. [20659189]
[18.11.2013] 20:40
yuuyyu
Obecnosc, udreczeni, rytuał, Egzorcyzmy Emily Rose/ Anneliese Michel, innych grzechów nie pamiętam

IP i czas połączenia logowane. [20869668]
[18.11.2013] 20:42
yuuyyu
A, przypomniałem sobie jeszcze jeden horror, nazywa się to chyba Obrady Sejmu

IP i czas połączenia logowane. [20869671]
[18.01.2014] 15:32
sandra13
szuam filmu o parze ktora wyjechala razem w gory czy tam nie wiem gdzie i tam znalelisie u rodziny ktora chcialamiec dziecko a nie mogla i kazali im to robic zeby urodzila im ta dziewcyna te dzieckko ... para sie na koncu uratowala . prosze pomozcie

IP i czas połączenia logowane. [20992198]
[21.02.2014] 22:09
Domiiiis
Raziel (05.08.26 12:05):
Ogólnie rzecz ujmując "Dom", opowiada o rodzinie przybyłej do ich nowego domu. Po pewnym czasie w ich mieszkaniu zaczynają dziać się paranormalne zjawiska. Jednym z nich jest porwanie najmłodszej córki, przez nieznane siły. Wiem, że tego typu motywy były wykorzystane w wielu filmach, ale ten jest naprawdę dobry. Nie pamiętam imion bohaterów, aktorów czy nawet reżysera, a w internecie ciężko znaleźć coś na temat tego filmu.

A to nie jest czasem film pt "duch" ?

IP i czas połączenia logowane. [21055785]
[31.10.2014] 11:42
strachliwa
Oglądacie dzisiaj Frankensteina i Drakulę na Ale kino+ ??

IP i czas połączenia logowane. [21426337]
[30.11.2014] 14:43
ofel
Nie oglądałem, ale znam Drakulę i nie lubię tego filmu ;/ Żałuję, że wgl go pobrałem i straciłem tarnsfer na http://filefox.pl/ Zupełnie nie moje klimaty ;/

IP i czas połączenia logowane. [21477907]
[20.08.2015] 19:41
dzbanek54321
Raziel (05.08.2005.26 00:15):
O kurde! Zapomniałbym o moim ulubionym thrillerowym horrorze s-f, czyli "Aliens". Tak właściwie to uwielbiam całą serię oprócz części czwartej. Pewnie jak każdy kto lubi Aliena.

A ja lubię właśnie czwartą. W to trzeba zagrać:
http://matoria.meximas.com/

IP i czas połączenia logowane. [21931014]

1 «   10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat