o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ekologiczne życie
 » Odpowiedz na ten temat

jak urzadzic pokoj??

1 2 3
[08.08.2005] 11:22
Marcjanna
Wynajęlam ostatnio pokoj i zamierzam się do niego prowadzic koncem wrzesnia (jestem studentką), ale mam problem, nie wiem jak je urządzic. Pokoj juz jest wypozarzonyw biurko, przystosowane do komputera, kanape dłuosci 210 cm, oraz regal i szafe. Wymairy pokoju to 2,5 m na 4m. Okno znajduje sie na krotszej scianie i ma wymiary 1116cm na 142cm. Karnisz zawieszony jest na suficie. Ściany są świezo pomalowane na bialo, wiec nie chce zmieniac narazie koloru scian... Kanapa jest bezowa w delikatne ciemniejsze wzory. Chcialabym poznac wasze zdanie jak ustawic meble i jak zaaranzowac okno... Chcialam jeszcze dokupic jakis stolik... ale tez nie wiem za bardzo jaki.. Aha i drzwi są na dłużeszj scianie , otwieraja sie do wewnatrz na sciane krotszą rownoległą do tej z oknem...

Z gory dziekuje za wasze propozycje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.08.2005] 12:39
Marcjanna
dajcie jakis fajny pomysl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4746851]
[24.11.2008] 22:12
ddfrghiur  seawoman@tlen.pl
ale co to wspolnego z tym forum|? Czy zapytalas sie jakie prokuty ekologiczne kupic, albo co wybrac, czy np lepiej meble bukowe czy z plyty? Od takich tematow sa inne fora, np murator, wnetrza tam sobie napisz

IP i czas połączenia logowane. [13888454]
[28.02.2009] 17:43
adddaaa4  Kalorie@tlen.pl
Na youtube poszukaj w filmikach o domach, sporo ciekawego jest http://www.urodaizdrowie.pl/

IP i czas połączenia logowane. [14465217]
[25.03.2009] 23:54
wixadd
pokój najlepiej na zielono urządzić.

http://pogoda.soczewka.info

IP i czas połączenia logowane. [14603222]
[22.11.2017] 23:08
[15.07.2009] 10:25
Oleksy34
Spróbuj podpatrzeć coś tutaj: http://www.domoklik.pl/#
Ja znalazłem wiele ciekawych rozwiązań, które pomału wprowadzam w swoje 4 kąty.
Szczególnie polecam zakładkę \\\"Inspirujące wnętrza\\\"

IP i czas połączenia logowane. [15203007]
[23.02.2010] 11:08
mamastudio-drukwielkoformatowy
Nasza drukarnia wielkoformatowa - http://www.mama-studio.pl oferuje druk wielkoformatowy - druk fototapet , druk naklejek , druk plakatów , druk na folii , reprodukcje obrazów i inne formy , czyli świetny sposób na wykończenie swojego mieszkania . Fototapety Mama Studio Kraków

IP i czas połączenia logowane. [16303163]
[12.05.2010] 11:35
castana  castana@tlen.pl
i jak ci poszło z urządzeniem pokoju?? Bo domyślam się, że już coś zdziałałaś??
Ale wiesz jak masz problem z tym, jak pokój urządzić to może dobrze by było zatrudnić jakiegoś projektanta, a jeśli nie chcesz tego robić to zawsze możesz wejść na stronę danej firmy i pooglądać galerię. Może to w jakiś sposób cię zainspiruje??
Moim zdaniem bardzo fajne projekty wykonuje firma n-design z Warszawy. Może na stronie tej firmy znajdziesz inspirację do tego, jak Twój pokój ma wyglądać ??

IP i czas połączenia logowane. [16656871]
[13.05.2010] 14:42
happiness1
Moim zdaniem trafiłaś na dobre forum. Myślę że jest tu dużo osób, które tak jak ja interesują się wystrojem wnętrz. Ta firma o której piszesz jest naprawdę świetna. Działają w Krakowie i w Warszawie. Widziałam ich projekt pierwszy raz na okładce dom&wnętrze i teraz wchodzę co jakiś czas na stronę. To prawda, że ich zdjęcia z galerii mogą poddać wiele pomysłów. A gdybyś chciała zaangażować projektanta, to do urządzenie jednego pokoju nie wydasz fortuny. To jest tańsze niż by się mogło wydawać.

IP i czas połączenia logowane. [16661346]
[13.05.2010] 16:05
elodie
Pomoc ze strony jakiegoś biura projektowego jak na przykład wspomniane już n-design jest dobrym pomysłem. Szczególnie dla osób które naprawdę nie mają wizji na to jak urządzić swoje mieszkanie. Nie każdy rodzi się przecież z takimi umiejętnościami, więc projektanci wnętrz idą tu z pomocą

IP i czas połączenia logowane. [16661682]
[17.05.2010] 12:57
castana  castana@tlen.pl
Pewnie, że pomoc w aranżacji wnętrz może być bardzo dobrym rozwiązaniem. W końcu co specjalista to specjalista.
ja kiedyś w swej naiwności myślałam, że mam ku temu zdolności, żeby sobie sama urządzić pokój, a co mi wyszło ?? Jeden wielki kicz.
No ale co tam może zwyczajnie Bozia talentu nie dała;/

IP i czas połączenia logowane. [16677761]
[17.05.2010] 17:24
kroppka
na urządzenie pokoju może być naprawdę dużo pomysłów w szczególności zależy to od położenia pokoju czy jest od strony słonecznej czy nie od wielkości pokoju no i oczywiście do czego on ma służyć gościnny czy dla dzieci. Ja swoje pokoje wolałam oddać pod opiekę profesjonalistą n-design i jestem bardzo zadowolona z ich pracy i z mojego mieszkanka.

IP i czas połączenia logowane. [16679068]
[23.07.2010] 09:52
wrocejutro
Jeśli szukasz ekologicznych mebli do swojego pokoju, to możesz zajrzeć na stronę esmebel.pl jest duży wybór mebli sosnowych czy bukowych, a ceny wbrew pozorom nie są wysokie. Jeśli zależy Ci na takich meblach to powinnaś się zainteresować.

IP i czas połączenia logowane. [16956339]
[24.07.2010] 15:55
phoebe82_82
wrocejutro (10.07.23 09:52):
Jeśli szukasz ekologicznych mebli do swojego pokoju, to możesz zajrzeć na stronę esmebel.pl jest duży wybór mebli sosnowych czy bukowych, a ceny wbrew pozorom nie są wysokie. Jeśli zależy Ci na takich meblach to powinnaś się zainteresować.

podpisuję się pod tym mebelki mają ładne, proste. bez jakichś szaleństw, tak jak lubię. świetne łóżko u nich wypatrzyłam - standardowe dwuosobowe wielkie łoże, ale z szufladami. no i niedrogie, a to mimo wszystko ważne..

IP i czas połączenia logowane. [16961754]
[25.07.2010] 18:46
loara85
No w sumie takie proste meble dają większe możliwości dekoracyjne, bo jak będzie się chciało, to wystarczy tylko dodatki zmienić, a meble pozostają te same. Nie ma jak prostota i ekologia. Tez mi się to podoba. A najlepsze jest to, że takie meble zazwyczaj są w porównaniu z innymi bardzo tanie.

IP i czas połączenia logowane. [16966498]
[04.08.2010] 11:32
zuczek3103
Uwielbiam styl ekologiczny, beże, drewno, wszystko takie ciepłe i przyjazne. Dużo łatwiej wypoczywa się w takim wnętrzu, niż jakimś bardzo jaskrawym, więc jest świetny w sypialni. Dużo inspiracji w podobnej kolorystyce znajdziesz nawww.n-design.pl.

IP i czas połączenia logowane. [17004288]
[26.08.2010] 10:48
agaa123
fajne wnętrza też są na stronie http://www.artdesign.pl/?t=architekturawnetr z. kilka rzeczy odgapiłam juz u siebie;p

IP i czas połączenia logowane. [17094670]
[05.09.2010] 12:48
Zuzanna123
Mnie osobiście najbardziej podobają się projekty firmy Kama Design z Warszawy. Całkiem niedawno wykonywali projekt dla mojej koleżanki i muszę powiedzieć, że poszło im to nie tylko bardzo sprawnie, ale przede wszystkim tanio. Koleżanka nie musiał zapłacić za projekt i jeszcze dostała roczną gwarancję. Jeśli szukacie fachowców- skontaktujcie się właśnie z nimi.
kamadesign.pl

IP i czas połączenia logowane. [17138402]
[04.10.2010] 22:59
totar
A tak w ogóle to wielu z was korzysta z ekologicznych rozwiązań w swoich domach? Mam tu na myśli zarówno meble, wyposażenie jak i materiały wykorzystywane np. w trakcie remontów?

IP i czas połączenia logowane. [17253641]
[14.10.2010] 22:55
Adrian Kowalczyk,
Na samym początku kupiłbym materac. To on jest najważniejszym meblem w całym domu. Razem z narzeczoną zdecydowaliśmy się na materac LX Carat Prestige ze sklepu http://www.jmbnet.pl , o którym usłyszeliśmy od znajomych.

IP i czas połączenia logowane. [17292436]
[28.10.2010] 23:42
nieborak81
Jeśli ktoś szuka dobrej i niedrogiej porady dotyczącej urządzania mieszkania, to warto zajrzeć na stronę multizakupy.pl - oni wykonują świetne projekty i powiem uczciwie, że kasa, którą się wydaje na taką usługę zwraca się z nawiązką. Po pierwsze nie trzeba się samemu głowić (oszczędzamy czas i nerwy), a po drugie specjalista zawsze lepiej wykorzysta przestrzeń i możliwości naszego mieszkania niż my sami - taka prawda...

IP i czas połączenia logowane. [17351617]
[24.11.2010] 10:52
marasbone
Zajrzyj na facebooka i znajdź profil esmebel , to taki sklep z meblami, ale ich likepage jest prowadzony w bardzo ciekawy sposób, podają różne porady i ciekawostki związane z urzadzaniem domu i pokoju.

IP i czas połączenia logowane. [17466450]
[23.02.2011] 14:35
sonia2011
Faktycznie na esmebel, zwłaszcza na FB można znaleźć dużo fajnych pomysłów na aranżację wnętrz. Robią bardzo ładne mebelki, więc na stronie tez można się czymś zainspirować.

IP i czas połączenia logowane. [17880401]
[25.02.2011] 23:41
Barek88
Ładnie z zasadami Fang Szui http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17891999]
[01.03.2011] 11:38
poszukiwacz sensacji
Tu można znaleźć wiele ciekawych informacji: http://ogrodyidomy.blogspot.com/ http://www.okazje-cenowe.pl/glowna/zarejestr uj.php5?uid=10944

IP i czas połączenia logowane. [17904368]
[06.04.2011] 21:23
aleksandra-600
W kwestii stolika + postawia bym na niewielki, drewniany stolik (raczej z jaśniejszego drewna jak choćby sosna). Jeśli koloru ścian nie chce się zmieniać - w takim razie zdecydowałabym się na powieszenie na jednej jakiegoś ładnego obrazu, grafiki lub plakatu (ew. ozdobnego lustra) - można by też zrobić ścianę w rodzaju mini galerii, na której umieszczone zostały by zdjęcia w oryginalnych albo prostych ramkach. Dodałabym do tego jeszcze jakieś bardziej zdecydowane kolory w dodatkach - narzuta czy roślinki I właśnie - w odniesieniu do aranżacji okna - zaproponowałabym jednak zasłony - one czynią wnętrze ciepłym i przytulnym

IP i czas połączenia logowane. [18233643]
[05.06.2011] 15:06
lucjjola
Polecam zajrzec tutaj http://www.projektujikupuj.pl/
i poszukac inspiracji dla siebie i domu.
Na pewno cos wpadnie Wam w oko.

IP i czas połączenia logowane. [18455228]
[11.09.2011] 20:59
KarolinaZaa
Jako że masz białe ściany i beżową kanapę ( kolor neutralny ) możesz nawet ożywić wnętrze dodatkami - poduchami, dywanem, narzutą, firankami, stoliczkiem, bibelotami, czymś do powieszenia na ścianie. Jako że na razie masz biele możesz pobawić się w przejścia tonalne między dodatkami właśnie. Spójrz; http://www.swiatrezydencji.pl/design/wzornic two/ubranie-dla-wnetrza/designers-guild niebieski, fioletowy, jasny zielony - niby kolorowy misz-masz, a wszystko do siebie pasuje. Poszukaj inspiracji i pamiętaj, że detalami można z wynajmowanego pokoju zrobić przytulny, własny kąt. Na stronce, którą podałam masz sporo przykładów - połączenia faktur, połączenia barw i wzorów. Ale sama wiesz najlepiej, co Ci się spodoba, także mogę Ci jedynie pokazać źródło inspiracji.
Ah, łóżko postawiłabym pod oknem. ; )

IP i czas połączenia logowane. [18794445]
[14.09.2011] 18:32
RoLLka
Ja zrobiłbym coś na styl łóżka piętrowego i tym sposobem zaoszczędził miejsce w pokoju Byłoby więcej miejsca na niektóre zabiegi Drukarnia:www.tpsdruk.pl - Drukarnia internetowa

IP i czas połączenia logowane. [18804182]
[15.09.2011] 14:21
umiraa  umiraa@tlen.pl
Ja mogę Ci podpowiedzieć, jak urządzić okno... Daj sobie na pewno spokój z firankami, bo dają wrażenie "babcinego" wnętrza... Kup sobie jakieś kolorowe zasłonki, są teraz bardzo ładne, młodzieżowe wzory, więc na pewno coś znajdziesz... Zwiąż je po bokach, albo zepnij tak, żeby na jednej stronie było więcej materiału, a z drugiej zebrane jakąś wstążką czy klamrą... Fajnie udekorowane okno bardzo ożywia wnętrze, możesz też na parapecie poustawiać swoje bibeloty, fotki, świeczki...

IP i czas połączenia logowane. [18807285]
[07.10.2011] 11:10
gra_w_klasy
ja też mam sporo kłopotów, z urządzaniem wnętrz i najczęściej się posiłkuję tym co znajdę w sieci albo w gazetach. Weszłam na stronę tej firmy n-design, o której pisaliście i przyznam, że jest sporo ciekawych projektów,

IP i czas połączenia logowane. [18881678]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat