o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Czy uprawiając seks podczas mniesiączki można zajść w ciążę?

1 2 3   » 24 Strony tematu:
[09.07.2005] 21:58
amator1
cześć! kochałem się z dziewczyną w czasie okresu, powiedzcie mi czy ona może zajść w ciążę?
Mówiła że ma regularną miesiączkę która trwa 5 dni. Jak to robiliśmy to był jej 2-3 dzień.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.07.2005] 00:14
amator1
wielkie dzięki j123
trochę mnie uspokoiłeś, napiszę jak sytuacja się wyklaruje
będzie dobrze - musi być dobrze!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [4554165]
[10.07.2005] 11:02
amator1
ona ma regularny okres który trwa 5 dni - to chyba ma długi cykl prawda?

IP i czas połączenia logowane. [4555048]
[10.07.2005] 21:11
Pantera
Amator, długość trwania menstruacji (okres) i długość cyklu to dwie różne rzeczy. Cykl miesięczny to czas pomiędzy pierwszym dniem miesiączki (który jest pierwszym dniem cyklu) i pierwszym dniem kolejnej miesiączki (który jest początkiem cyklu następnego). Przyjmuje się, że owulacja następuje pomiedzy 11 a 18 dniem OD KOŃCA CYKLU. Jeśli cykl jest bardzo krótki, może sie zdarzyć zapłodnienie, gdy stosunek ma miejsce w czasie miesiączki.
Tak w ogóle, to powinieneś się trochę dokształcić w tym względzie, nie uważasz? Sugeruję jednak nieco pewniejsze źródło informacji niż wypowiedzi na tym forum...

IP i czas połączenia logowane. [4558087]
[08.02.2006] 21:47
Junio
akurat jestem na biochemie i kocica 115 owulacja przypada na 1-18 dzien cyklu ale nie u kazdej kobiety i jestem pewien ze ty nie wiesz kiedy jest ten dzien bo nie prowadzis kalendarza a podczas miesiaczki uprawiajac sex kobieta moze zajsc w ciaże

IP i czas połączenia logowane. [6272226]
[23.08.2014] 05:33
[09.02.2006] 00:52
bzyczek_
mozna zajsc w ciaze kolego

IP i czas połączenia logowane. [6274183]
[13.02.2006] 16:41
kocica115
Jakos nie chce mi sie w to wierzyc Junio, ze moge zajsc w ciaze tego pierwszego dnia miesiaczki. Okres mam zazwyczaj co 25-34 dni wiec cykl jest dosyc dlugi. Troszke mnie zestresowales, ale mam nadzieje ze bedzie oki.
A Ty marynarz nie wiesz co tracisz sex podczas okresu jest cool!

IP i czas połączenia logowane. [6312117]
[29.06.2006] 11:36
kinia21
Witam wszystkich ! Kochałam się z moim chłopakiem w pierwszy dzień miesiączki a trwa ona 5 dni okres miałam ostatno rególarny co 28 dni !Kochaliśmy sie bez żadnego zabezpieczenia !! Dziś powinnam dostać okres anie dostałam pomórzcie czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży ??

IP i czas połączenia logowane. [7435792]
[29.06.2006] 11:44
man 10/61
kocica115 (06.02.13 16:41):
Jakos nie chce mi sie w to wierzyc Junio, ze moge zajsc w ciaze tego pierwszego dnia miesiaczki. Okres mam zazwyczaj co 25-34 dni wiec cykl jest dosyc dlugi. Troszke mnie zestresowales, ale mam nadzieje ze bedzie oki.
A Ty marynarz nie wiesz co tracisz sex podczas okresu jest cool!

też tak uważam ))))))) życie jest pełne niespodzianek

IP i czas połączenia logowane. [7435862]
[29.06.2006] 21:56
dziecię niewinne
A co to jest "mniesiączka"???????????

IP i czas połączenia logowane. [7441646]
[22.07.2006] 17:54
kawai
starsznie sie boje ostatnio uprawialam sex z moim chlopakiem podczas miesiaczki oczywiscie bez zabezpieczenia... to byl moj 3 dzien kiedy ja mialam i niew iem czy jezeli mam rgolarnie co 21 dni miesiaczke i moja miesiaczka trwa zwykle 6-7 dni jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?? bo po tym stosunku zatrzymala mi sie miesiaczka i zacza mnie bolec brzuch nie wiem co to za oznaka . ???????

IP i czas połączenia logowane. [7648934]
[22.08.2006] 13:03
elka17
pozwolę zacytować sobie odpowiedź ginekologa eksperta na nurtujące Was tu wielu pytanie

"Czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas miesiączki?

Zajście w ciążę w czasie trwającej miesiączki nie jest możliwe. Jednak nie zalecam współżycia w tym czasie ze względu na możliwość infekcji (zakażenia) macicy. "

pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [7966990]
[22.08.2006] 13:05
elka17
dołączam link dla bardziej wymagających

http://www.dziecko-info.com/pytania_xpert/od p_2001_04_kat29_odp.shtml

IP i czas połączenia logowane. [7967014]
[23.08.2006] 18:31
demostenes/locke
Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc w rozkręceniu ogólnopolskiego forum dla każdego? Mamy do przyznania tytuły Moderatorów i działy do \"oddania\" Potrzebujemy inteligentnych ludzi, którzy pomogliby nam zapełnić tematy na forum. To dopiero początek, więc proszę się nie zniechęcać, że na razie widać same pustki na Demiurgu! Liczymy na Was! Ładnie proszę Z góry dziękuję! Wasza Locke
http://www.demiurg.mojeforum.net/index.php
Zapraszamy, Demostenes & Locke!!!

IP i czas połączenia logowane. [7982171]
[28.10.2006] 16:17
kaisia gdańsssk
spotkałam sie z takim wypadkiem iz dziewczyna mając sperme chłopaka(ręka była tylko wytarta) po około 15 minutach spostrzegła sie iz urwał sie jej sznurek od tampona musiała wyjąć tampona wprowadzając palce do .... czy mozliwa jest ciąza ... (oczywiście ciewszyna miała w tym czasie mieciączke)

IP i czas połączenia logowane. [8569838]
[28.10.2006] 16:25
kaisia gdańsssk
błagam odp szybko!

IP i czas połączenia logowane. [8569895]
[30.10.2006] 20:16
ziomu
własnie mam tez dylemat... bo jesli miesiaczka jest nie regularna to mozna wtedy zajsc w ciaze prawda?? bo juz sam zgupiałem ...nie ktorzy mowia ze tak a inni ze nie ...odpiszcie plissssss ...z góry dziekuje...

IP i czas połączenia logowane. [8588838]
[30.10.2006] 20:20
ziomu
juz nic nie wiem zgłupialem jedni mowia ze mozna zajsc a inni ze nie...Juz sie pogubiłem prosze odpowiedzcie mi z gory dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [8588877]
[31.10.2006] 12:14
zakłopotany xxx
czy jest możliwe zajście w ciąze w czasie okresu

IP i czas połączenia logowane. [8593735]
[10.12.2006] 00:15
polinusia
kochalam sie ze swoim chloapkiem w 4 dzien okresu a trwa zwykle 5-6 dni i chloapk spuscil sie we mnie...czy moge zajsc w ciaze?????????prosze odpowiedzcie mi jak najszybciej

IP i czas połączenia logowane. [8954283]
[10.12.2006] 22:23
tomi11
a jezeli sie nie spuszcze w partnerke to nie bedzie zadnego problemu ?

IP i czas połączenia logowane. [8963187]
[24.12.2006] 11:46
Z PazUrem
... zajrzyjcie na strone http://www.wpadka.pl/index.php?id=kontakt i porozmawiajcie z konsultantem... Ja właśnie z nim rozmawiałam i on powiedział mi że to jest niemożliwe ponieważ są to dni niepłodne, a wiadomo że w takie nie można zaskoczyĆ.

Jeżeli chodzi o sex podczas miesiączki to zależy od upodobań par. Jak można czuĆ się głupio kochając się z ukochanym facetem...
Mało jest sposobów: w aptekach można kupiĆ wkładki dopachwowe, które zaradzom zalaniu całego łóżka. Od czego jest prysznic. SeX pod prysznicem jest jeszcze bardziej przyjemny niż standardowy w łóżku, a w przypadku miesiączki także higieniczny...

Tak na marginesie jestem po całonocnych szaleństwach z partnerem. I teeeż kochaliśmy się na \"indianina\" i wcale nie było tak źle... niczego nie zalaliśmy, a podniecenie i roskosz byla większa niż zawsze =)

IP i czas połączenia logowane. [9099003]
[27.12.2006] 02:46
justynaaa
wiem że to nie w temacie ale mam poważny problem !!

jestem jeszcze dziewicą ale po roku czasu z chlopakiem bycia ze soba zaczelismy uprawiać peeting... i jakoś tak zaszlo ze jego czlonek wczedl we mnie.. nie przebil blony tylko tak troszke wszedl ... a mam dni plodny... 17 dzień cyklu... czy mogę byc w ciąży?? strasznie sie boje... to trwalo chwile tylko nie trysnął ani nic ale wiem ze wydziela sie u nich sluz też i martwie sie czy w nim sa plemniki.. i czy moge byc w ciazy?? prosze odpiszcie

IP i czas połączenia logowane. [9123025]
[27.12.2006] 20:40
z innej beczki
czy kobieta stosująca tabletki może zajść w ciąże w okresie 7 dni przerwy.pigułki bierze przez 21 dni a później ma 7 dni przerwy.interesuje mnie czy w tym okresie jest to możliwe

IP i czas połączenia logowane. [9130947]
[28.12.2006] 10:44
Dr. Jadro
nie mozna,
dostaniesz tylko czerwone jaja.

IP i czas połączenia logowane. [9136073]
[30.12.2006] 18:49
*Doświadczona*
do Justynaaa-nie panikuj,bo to ći na dobre nie wyjdzie,Twoja panika moze doprowadzic do tego ,ze zatrzyma Ci sie okres,ale nie z powodu ciązy.Oczywiście w tej wydzielinie są plemniki,ale ta ilosc jest raczej znikoma,jezeli nie doszło do zbyt glebokiej penetracji to "szansa"ze zaszłaś w ciążę jeste naprawdę znikoma,ale oczywiscie czas pokaze.Nie panikuj,dla pewnosci kup test powodzonka i uwazaj ,bo z tym nie ma żartów jezeli zdecydujesz sie na współzycie to po prostu zastosuj jakies metody antykoncepcji,osobiscie polecam tabletli pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9168985]
[30.12.2006] 19:00
Dr. Jadro
kotecekD (06.12.28 11:09):
Z PazUrem (06.12.24 11:46):

Tak na marginesie jestem po całonocnych szaleństwach z partnerem. I teeeż kochaliśmy się na \\\\\\\"indianina\\\\\\\" i wcale nie było tak źle... niczego nie zalaliśmy, a podniecenie i roskosz byla większa niż zawsze =)

jak to jest \"na indianina\"??? co to za metoda??
na indiana jest ruchanie z
czerwonymi jajami.

IP i czas połączenia logowane. [9169182]
[31.12.2006] 00:26
justynaaa
ok dzieki wielkie. nie doszlo do zbyt glebokiej tylko minimalnie, dzięki juz sie troche uspokoiłam

IP i czas połączenia logowane. [9174137]
[15.03.2007] 21:06
dzaga 23
czy mozna zajsc w ciaze w pierwszy dzien miesiaczki jak sie kocha ze swoim facetem?

IP i czas połączenia logowane. [9863557]
[18.03.2007] 10:37
mecki
Witam, mam problem, kochalem sie ze swoja dziewczyna w czasie okresu noi miala teraz dostac lokres ale nie dostala.. spoznia sie.. objawow niby nie ma jakis niepokojacych ale czy to moze byc to ze jest w ciazy? odpiszcie szybko!! boje sie

IP i czas połączenia logowane. [9882384]
[18.03.2007] 22:07
Jarusss
AUSHWITZ (07.03.18 22:06):
zresztą ryzyko ciąży w czasie miesiąćzki nie jest wykluczone ale bardzo niewielkie, nie martw się

Od kiedy ?? Aby uniknąć debilnych sprzeczek
KK 200 - 205.

IP i czas połączenia logowane. [9888496]

1 2 3   » 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat